Найкращі домашні зарядні пристрої для ваших електрифікованих Porsche Flatsixes

Ми знаємо, що не всі є шанувальником електрифікованих Porsches. Для деяких, не маючи внутрішнього двигуна згоряння, що живить Porsche, є прикордонним сакрильним. Але правда полягає в тому, що електрифіковані Porsches тут, щоб залишитися, і ви можете очікувати ще багато бев і фів від німецького автовиробника на довгі роки. Якщо ви прийняли, що лінійка Porsche електрифікується, і ви нещодавно стали конвертацією, ви, ймовірно, вивчаєте станції зарядки домашньої зарядки, щоб ви могли перестати використовувати публічну зарядку. Наявність можливостей зарядки вдома. це зручність, що вартує ціни на вхід.

Porsche включає домашній зарядний пристрій EV з кожною моделлю, що підключається, але завжди є можливість, що ви хочете чогось кращого та зручнішого. Є також шанс, що ви придбали вживаний транспортний засіб, і він не прийшов з домашнім зарядним пристроєм. Незалежно від вашої причини, щоб покуповувати домашній зарядний пристрій EV, ви прийшли в потрібне місце.

Нижче ви знайдете наші рекомендації щодо найкращих домашніх зарядних пристроїв, які ви можете отримати для свого Porsche Taycan, Panamera E-Hybrid, Cayenne e-Hybrid або будь-якого майбутнього Bev або Phev Porsche, як, наприклад, майбутній Macan EV.

Топ.вибір: Сокбокс 40

найкращі, домашні, зарядні, пристрої, електрифікованих, porsche

Зарядник Juicebox 40 EV. це фактичний зарядний пристрій, який ми використовуємо в офісі Wrecked Media Group (розглянуто вище як комерційна версія), щоб не було нашим EVS. І хоча ми рекомендуємо версію 40 AMP, вона також доступна у варіантах 32- та 48 AMP. Ви можете вибрати між зарядними пристроями для плагінів або жорсткими провідними моделями для моделей 32- та 40 AMP, але версія 48-амп. 40-амп пропонує до 9.6 кВт, і він доступний або з вилкою NEMA 14-50, або NEMA 6-50.

Сікбокс-це універсальний домашній зарядний пристрій з Wi-Fi Connectivity. Просто завантажте додаток на свій телефон, і ви зможете запланувати зарядку та скористатися іншими функціями, такими як отримання сповіщень, коли ваш автомобіль повністю заряджається та нагадує, якщо ви забули підключити свій автомобіль. Цей зарядний пристрій також сумісний з Amazon Alexa та Google Home, якщо ви перейшли на розумний дім.

Незалежно від обраної вами моделі, ви отримаєте вбудовану кабельну стійку, 25-футовий зарядний кабель, замок безпеки та трирічна гарантія виробника. Весь пристрій розміщений у водонепроникному, герметичному пилу полікарбонатного кожуха, щоб ви могли встановити його в приміщенні або на відкритому повітрі.

ChargePoint Home Flex

найкращі, домашні, зарядні, пристрої, електрифікованих, porsche

Якщо ви коли.небудь використовували державні зарядні станції, є хороший шанс, що ви натрапили на одну з ChargePoint. Це відомий бренд, і його домашній Flex Charger-це також фантастичний вибір. Цей рівень 2, 240-вольтовий зарядний пристрій доступний як модель плагіну (NEMA 6-50 або NEMA 14-50) або жорсткий провід, і ви можете керувати параметрами амперера з 16 ампер до 50 ампер.

Завантажте додаток ChargePoint для налаштування та налаштування зарядного пристрою зі свого смартфона чи іншого мобільного пристрою. Там ви можете запланувати час зарядки, встановлювати та переглядати нагадування та перевірити дані про зарядку. Голосовий контроль Alexa також може бути використаний з домашнім гнучкістю ChargePoint.

До зарядного пристрою є 23-футовий зарядний кабель, якого має бути достатньо для більшості власників автомобілів. Що стосується безпеки, то в перерахованому UL в UL перелічено, NEMA 3R Weather Protection, сертифікований Energy Star, і включає в себе трирічну гарантію виробника.

Grizzl-e classic

найкращі, домашні, зарядні, пристрої, електрифікованих, porsche

Ця рекомендація розроблена для власників транспортних засобів, які не хочуть складного домашнього зарядного пристрою, і не піклуються про всі вигадливі функції, такі як Wi-Fi-підключення та додатки для смартфонів. Якщо ви хочете зарядний пристрій, який ви можете просто встановити та підключити свій транспортний засіб щовечора, класика Grizzl-E створена для вас. Цей зарядний пристрій зроблений у Канаді, і ви можете скорегувати ампераж з 16, 24, 32 або 40 ампер на основі вашого вимикача та потреб.

Це якісний домашній зарядний пристрій EV, побудований для водного стійкого IP67 з GFCI. Це також може бути легко відірвано від вашої стіни, якщо потрібно, завдяки включеному стінному кріпленню. Цей зарядний пристрій оснащений 24-футовим кабелем зарядки, а живісний кабель-1.25 футів.

На відміну від більшості домашніх зарядних пристроїв EV, Grizzl-E пропонує ще кілька стилів, якщо ви вважаєте, що матовий чорний трохи нудний. Існує варіант лавини з біло-синьою темою, і екстремальна модель із камуфляжним стилем.

Clippercreek

найкращі, домашні, зарядні, пристрої, електрифікованих, porsche

Хочете домашнього зарядного пристрою, який зроблений в Америці? Clippercreek має для вас один. Зарядний пристрій цієї компанії поставляється у варіантах 32-, 40-, 48- та 64-AMP, з опціями плагін або жорсткого проводу. Ті, хто хоче модель плагіну, можуть вибрати між NEMA 6-50 та NEMA 14-50. Якщо ваш автомобіль підтримує до 15.4 кВт, ви можете скористатися 64 амперами потужності, щоб отримати до 61 милі діапазону на годину зарядного часу.

Ця рекомендація перевіряє всі поля для безпеки, включаючи сертифіковані Energy Star, ETL та CETL. Clippercreek оснащує його монітором сервісного землі, який постійно перевіряє правильне заземлення. Це все побудовано в повністю герметичному корпусі NEMA-4, і це безпечно використовувати при температурі, починаючи.22 ° F до 122 ° F. До цього зарядного пристрою є кабель 25 футів.

Електрифікувати Америку Домедія Америки

найкращі, домашні, зарядні, пристрої, електрифікованих, porsche

Electrify America-ще один відомий бренд, коли мова йде про станції для публічної зарядки, а його житловий пропозиція-це солідний вибір. Електрофера Америки передбачає до 9.6 кВт потужності при 40 ампер, але ви можете вибрати між 16, 32 та 40 ампер завдяки гнучкому амперажі. До зарядного пристрою є 24-футовий зарядний кабель, і він підключиться безпосередньо до розетки NEMA 14-50.

Як і багато інших домашніх зарядників EV в цьому ціновому діапазоні, ви можете використовувати додаток для віддаленого контролю за зарядним пристроєм. Якщо ви все ще плануєте використовувати публічні зарядні пристрої Electrify America, незважаючи на домашній зарядний пристрій, це може бути для вас хорошим варіантом. Це тому, що вам знадобиться лише один обліковий запис, щоб керувати як домашньою, так і публічною зарядкою, і хоча це незначна користь, ми вважаємо, що варто згадати.

Чи потрібен мені зарядний пристрій рівня 2 для мого електронного хібриду Porsche?

Чи варті грошей на домашні зарядні пристрої Porsche?

Porsche пропонує власні домашні зарядні пристрої, крім того, що поставляється з машиною. Стінний зарядний пристрій бренду. це домашня станція зарядки EV, як ті, які ви бачите, рекомендовані в нашому списку, але це більш ніж удвічі більше ціни. Однак це пропонує змінні вихідні потужності з 1.2 кВт до 19.2 кВт, що дозволило б вам заряджати тайкан від нульової до 100-відсоткової акумулятора менше ніж за п’ять годин (на 19.2 кВт). Вам, звичайно, знадобиться схема 100-ампер для підтримки 19.2 кВт зарядка. Якщо ви не зможете скористатися цією ставкою зарядки і хочете витратити гроші на отримання 100-амп-схеми, встановленого у вашому домі, ми б сказали, що вам краще придбати одну з наших рекомендацій.

Скільки коштуватиме встановити домашній зарядний пристрій EV?

Вартість встановлення домашнього зарядного пристрою в значній мірі залежить від того, де ви живете. буде змінюватись від держави до штату та того, як встановлюється ваш будинок. Якщо ви хочете деякі цінові діапазони, подивіться від 200 до 400, якщо у вас вже встановлено 240-вольтову схему. Якщо вам потрібно запустити спеціальну проводку для зарядного пристрою рівня 2, витрати на це можуть становити від 400 до понад 2000. Речі можуть стати набагато дорожчими, якщо вам потрібно запустити канал навколо вашого будинку або вимагати нової панелі обслуговування. Для великої роботи розраховуйте заплатити десь від 1500 до навіть до 4500.

Витрати змінюються через електричну роботу, пов’язану з встановленням домашнього зарядного пристрою. Ціни для електриків залежатимуть від того, де ви живете. Найкраща порада, яку ми можемо дати. це робити покупки та отримати кілька цитат, перш ніж вибрати один інсталятор.

Що таке evse?

Якщо ви робите покупки для домашнього зарядного пристрою, ви, швидше за все, бачили EVSE, що означає обладнання для постачання електромобілів. EVSE. це в основному станції зарядки EV. все, що може забезпечити заряд електрифікованого транспортного засобу.

Останні оновлення:

Оновлено (4:43 с.м. EDT, 22.09.2022): Додано ще один варіант покупок для домашнього зарядного пристрою Clippercreek. Додано більше поширених запитань та інформації про домашні зарядні пристрої.

Источник

Image:flatsixes.com