Toyota починає виробництво абсолютно нового Sequoia

Це кращий транспортний засіб, ніж його попередник у всіх відношеннях.

Як і тундра другого покоління та поточний 4Runner, Toyota тримала вихідну секвою на ринку довше, ніж повинно. Надійна Попередня Секвоя, можливо, була, але будь.який автомобіль, який залишається на ринку протягом 15 років, неодмінно впав за пачкою в кількох районах.

На щастя, абсолютно нова Toyota Sequoia щойно почала котитися з виробничої лінії в Техасі. Озброївшись набагато ефективнішим гібридним силовим агрегатом, нова Sequoia виграє від 391 мільйонів інвестицій, які Toyota зробила в Техаському закладі в 2019 році. Коли ми їхали на нову секвою, ми були надзвичайно вражені його вдосконаленням та силою, і він миттєво поставився до будь.яких проблем щодо від’їзду V8.

toyota, почин, виробництво, sequoia

Toyota

toyota, почин, виробництво, sequoia

Toyota

Оновлений заклад Toyota Texas вимагав 3800 працівників та 5300 постачальників на місці, щоб підготуватися до дебюту гібриду Sequoia, процес, який зайняв “тисячі годин.Що

Нові технології виробництва, такі як технологія лазерного зварювання та новий виробничий процес, який буде викласти найбільший аркуш металу в історії виробника, були серед введених змін.

“Секвоя третього покоління відзначає нову еру електрифікованих транспортних засобів, які допоможуть наблизити нас до нейтралітету вуглецю, забезпечуючи та перевищуючи очікування клієнтів для цього знакового позашляховика”,-сказав Кевін Воелкель, президент Toyota Texas.

toyota, почин, виробництво, sequoia

Toyota

toyota, почин, виробництво, sequoia

Toyota

Хоча гібридна секвоя може переміщувати Toyota ближче до досягнення нейтралітету вуглецю, це не буде заспокоїти Greenpeace. Екологічна організація нещодавно займає Toyota в останній час серед найбільших у світі автовиробників за її зусилля щодо боротьби з змінами клімату. Поки Toyota все ще інвестує в гібриди, було набагато повільніше вводити повністю електромобілі.

Тим. Max powertrain i-force поєднує в собі 3.5-літровий V6 з двома турбонаддувом з електродвигуном для виходів 437 кінських сил і 583 фунт-фута крутного моменту. Коли ми проїхали його, ми виявили, що гладкість V6 та нова багатопідйомна задня підвіска поєднуються, щоб зробити це одним із більш вишуканих великих позашляховиків.

toyota, почин, виробництво, sequoia

Toyota

Мало того, що нова Sequoia. зеленіший, більш ефективний транспортний засіб, ніж раніше, але Toyota відзначила свою нову базу в Техасі, пожертвувавши поєднання 100 000 фонду річки Сан.Антоніо та Фонду Сан.Антоніо Паркс. Ця пожертва підтримуватиме різні екологічні ініціативи в цьому районі.

“Ми по.справжньому раді, що нова Toyota Sequoia виробляється в Сан.Антоніо на оновленому об’єкті компанії. Це ще одна вітальна віха, що демонструє впевненість у нашому місті та робочій силі “. сказав мер Рон Ніренберг.

Источник

Image:carbuzz.com