Priora ближнє світло які лампи

Table of Contents

Близьке світло фар Priora яка лампа?

У ході експлуатації автомобіля водії можуть стикатися з дрібними неприємностями. Наприклад, у темний час доби зауважують, що фари не горять. Якщо перевірка не виявила несправних запобіжників, то можлива причина в лампочці, що перегоріла.

Перед заміною ламп переконайтеся, що оптика вимкнена. Для заміни ламп у лівій фарі Пріори може не вистачити вільного простору, для цього демонтуйте акумулятор. Не торкайтеся колби лампи голими руками, використовуйте для цього бавовняні рукавички. За наявності забруднень на колбі рекомендується протерти лампу тампоном, змоченим 70% розчином етилового спирту.

Фари LADA Priora можуть бути двох типів:

 • дальнє світло та ДХО (денні ходові вогні) суміщені. Варіант А. з двома захисними заглушками.
 • дальнє світло без ДХО. Варіант Б. з однією великою заглушкою.

Як змінити лампочку ближнього світла

 • зняти кришку (варіант А) або кришку (варіант Б), відкинувши пружинну клямку вліво та звільнивши із зачепів
 • від’єднати роз’єм з проводами від лампи
 • вивести з зачеплення пружинний фіксатор, натиснувши на нього і відвести вниз.
 • зняти лампу за цоколь.

Установка нової лампи проводиться у зворотній послідовності.

Як змінити лампу далекого світла

Процес аналогічний заміні лампи ближнього світла:

 • зняти кришку (варіант А) або кришку (варіант Б), відкинувши пружинну клямку вліво та звільнивши із зачепів
 • від’єднати колодку з проводами від лампи;
 • вивести з зачеплення пружинний фіксатор, відкинувши його після зміщення в центр.
 • вилучити лампу за цоколь.

Як змінити габаритну лампочку

 • зняти кришку (варіант А) або кришку (варіант Б), відкинувши пружинну клямку вліво та звільнивши із зачепів
 • витягти патрон разом з лампою;
 • вийміть лампу з патрона.

Заміна лампи поворотника

 • вивернути гвинти кріплення кожуха фари (декоративна накладка) і зніміть кожух.
 • зняти плафон разом з лампою, повернувши його проти годинникової стрілки.
 • зняти лампу з патрона, також повернувши її проти годинникової стрілки.

Які лампи стоять у фарах LADA Priora

Лампа\типТип лампи
лампа ближнього світла H7
лампа далекого світла АКГ12-55-2 (H1)
лампа далекого світла та ДХО H15
лампа вказівника повороту А12-21-4 (PY21W)
лампа габаритного вогню А12-5-2 (W5W)

Також процес заміни ламп ближнього і далекого світла показаний на

Чи доводилося вам міняти лампочки у фарах Пріори самому? Які були складнощі під час цього процесу? Нагадаємо, є можливість встановити ДХО самостійно.

Ключові слова: передні фари LADA Priora | поворотники LADA Priora зовнішнє підсвічування LADA Priora

Виявили помилку? Виділіть її та натисніть CtrlEnter.

Схожі матеріали

Відвідувачі, які перебувають у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Заміна всіх ламп у фарі на Priora

Ласкаво просимо!Лампи. по суті в автомобілі вони потрібні тільки для освітлення чогось, наприклад для освітлення дороги, для освітлення салону і т.д.д.

, але не всі лампи вічні, а особливо якщо брати лампочки які знаходяться у фарах (особливо лампа ближнього світла), то вони постійно перегорають і їх доводиться час від часу міняти на нові, але що ж робити якщо ви щойно купили автомобіль і не знаєте як у ньому поміняти лампу у фарі, для цього і була написана дана стаття в якій було все докладно розказано.

Примітка!Для того щоб замінити лампочки, вам потрібно буде запастися: Обов’язково чистими рукавичками, це потрібно лише для того, щоб не забруднити лампу, тому що коли торкаєшся рукою скляної колби галогенової лампи, то вона через дуже короткий час у вас спочатку почне погано світити і в кінцевому підсумку В результаті згасне, тому не бажано братися за скляні колби у ламп, але якщо ж ви все-таки ненароком взяли тоді за допомогою ганчірки змоченої спиртом, очистіть жирні сліди пальців руки зі скляної колби!

Дещо ще, а саме заміна ламп в автомобілі повинна відбуватися тільки при знеструмленому акумуляторі, тому для того щоб його знеструмити візьміть із собою ще й невеликий гайковий ключ за допомогою якого ви скиньте клему мінус з акумуляторної батареї! (Якщо ви не знаєте як скинути клему, тоді дивіться всі подробиці у статті: «Заміна акумулятора», пункт 1)

Де знаходяться всі лампи у фарі?Для того щоб відповісти на це питання, вам потрібно буде спочатку вивчити трохи конструкцію фари, наприклад візьмемо зняту і розібрану з пріори фару і поглянемо на неї і тим самим ви зрозумієте де які лампочки стоять, ось наприклад лампа ближнього світла стоїть на зовнішню сторону і ще вказана на фото червоною стрілкою, а лампочка далекого світла вказана синьою стрілкою і як ви вже зрозуміли вона стоїть у внутрішню частину машини, але крім цих двох є ще пару ламп а саме лампа покажчика повороту (Вказана зеленою стрілкою) і ще одна лампочка яку мало хто знає, лампа габаритного світла яка призначена для того, щоб показувати габарити автомобіля в темний час доби, а вбудована вона поруч із лампочкою далекого світла та вказана білою стрілкою.

Коли потрібно міняти лампи у фарі?Відповідно вони змінюються при перегоранні, тому якщо ви помітили, що світло в нічне (або в денне якщо це стосується ближнього світла фар і поворотника) у вас почало погано освітлювати дорого, то можна вже подумати про заміну лампи на нову, але коли купите нову лампу обов’язково. огляньте її з усіх боків, а особливо огляньте скляну колбу якщо в ній буде хоч невелика наскрізна тріщина, то дана лампа працювати довго 100% не буде, після того як пройде хвилини 3 швидше за все лампа перегорить і у зв’язку з цим вам доведеться змінити її на нову.

priora, ближнє, світло, лампи

Заміна лампи далекого світла:

Для того щоб поміняти цю лампу, вам потрібно буде спершу знеструмити акумулятор і після чого підібратися до зворотної сторони фари, а коли будете там то на початку операції рукою зніміть кришку яка закриває лампу далекого світла. тим самим її можна вважати внутрішньою лампою), після того як кришка буде знята (див. фото 1) ви побачите роз’єм проводів (Вказаний синьою стрілкою стрілкою на фото 2) який під’єднаний до виведення лампи (Червона стрілка), так ось натиснувши на фіксатор який утримує цей роз’єм від’єднайте його від виведення лампи, а після цього виведіть пружинний фіксатор із зачеплення з гачком (см. фото 3) і зрештою вийміть з отвору у фарі саму лампу (см. фото 4).

Примітка!На своє місце лампочка далекого світла, встановлюється у зворотному порядку зняття, але тільки будьте обережні не торкайтеся скляної колби лампи рукою!

Для заміни цієї лампи, вам потрібно буде проробити все ті ж операції, які проводяться з лампою далекого світла, тобто спочатку розшукайте зі зворотного боку де знаходиться лампочка ближнього світла (розташовується вона на зовнішній стороні і далі від центру автомобіля, на відміну від лампи далекого світла ), так ось коли ви зрозумієте де знаходиться лампочка, рукою зі зворотного боку фари на початку зніміть гумову кришку (Вона круглої форми і зняття її показано на фото 1) яка закриває лампу, а коли кришка буде знята від’єднайте роз’єм проводів (Вказаний червоною стрілкою на фото 2) від виведення лампи (Вказаний синьою стрілкою), далі вийміть пружинний металевий фіксатор який не дає лампі хитатися і впасти з двох металевих гачків з якими він входить у зачеплення (див. фото 3) і відведіть після цього цей фіксатор убік, а коли фіксатор вже не заважатиме, вийміть лампочку ближнього світла з фари в якій вона знаходиться (див. фото 4).

READ  Honda CR-V плюси та мінуси

Примітка!Нову лампу встановіть на своє місце у зворотному порядку зняттю, але коли встановлюватимете тримаєтеся руками за виведення лампи а не за скляну частину!

Заміна лампочок Н7 ближнього світла Лада Пріора

Заміна лампи габаритного світла:

Дана лампа знаходиться як вже було сказано раніше поруч з лампою далекого світла, тому щоб її замінити вам потрібно буде спочатку зняти гумову кришку з лампи далекого світла (Як це зробити, дивіться вище, де описується заміна лампи далекого світла, там все докладно розписано), а після зняття потягніть за патрон і вийміть його разом з габаритною лампою з фари, потім утримуючи патрон в руці візьміться за саму лампу і потягніть за неї, тим самим вона вийде і знімається з патрона (див. фото 2).

Заміна лампи покажчика повороту:

Ця лампочка відрізняється від усіх тим як вона виконана, тобто вона не галогенова, а просто звичайна цокольна лампа, вона ще носить маркування «PY21W», перегорає вона не дуже часто, оскільки поворотником користуємося ми не завжди, а лише в деяких випадках (При повороті, при тривалій стоянці включаємо аварійки), але для того щоб її замінити вам потрібно буде запастися викруткою і за допомогою неї відвернути чотири гвинти які кріплять облицювання фари (див.

фото 1) і після чого її зняти (див. фото 2), а коли облицювання буде знято і нічого не перешкоджатиме заміні, розшукайте те місце де знаходиться сама лампа і після цього візьміться за неї рукою і поверніть проти годинникової стрілки її патрон (див.

фото 3), і після чого потягнувши за патрон вийміть повністю лампу з отвору у фарі, а коли лампа буде вилучена, то візьміться за скляну її частину рукою і поверніть її проти годинникової стрілки і тим самим вийміть з патрона в якому вона розташовується. фото 4).

Додатковий відео-ролик: На нових пріорах другого покоління лампочки трохи інакше замінюються, тобто там замість гумових кришок знаходиться одна велика пластмасова кришка, відкинувши яку можна буде отримати відразу ж доступ до лампи ближнього і далекого світла, дивіться у відео-ролику нижче :

Заміна лампи ближнього та далекого світла

Цей пост буде присвячений такому простому ремонту, як заміна лампочок у фарах: ближнього та далекого світла на Priora своїми руками. У даній роботі немає нічого складного, проте варто детальніше все описати, щоб не було питань.

Варто зазначити, що для виконання цієї процедури не потрібно жодних інструментів, все в буквальному сенсі робиться своїми руками. Отже, нижче розглянемо огляд на цю тему.

Доступ до лампочок можна отримати зі зворотного боку фари, зрозуміло, попередньо відкривши капот автомобіля.

Тепер, при необхідності заміни лампи ближнього світла, акуратно підтягуємо та знімаємо гумовий захисний ковпак меншого розміру. Наочно все показано на фото.

Саме під ним і знаходиться все, що нам потрібне.

Думаю, зрозуміло, що лампа кріпиться до відбивача за допомогою спеціальної металевої скоби-фіксатора, яку необхідно відкинути.

Після цього необхідно від’єднати штекер живлення, який підключений до лампи. Хоча, зручніше буде, якщо ви зробите це перед визволенням від скоби.

Тепер відкидаємо скобу до кінця вгору, щоб вона нам не заважала при демонтажі.

І тепер без проблем можна виймати лампу ближнього світла із блок-фари.

Зверніть увагу, що при установці нової лампочки не можна торкатися її колби, щоб не залишити жирних слідів. Інакше це загрожує швидким перегоранням лампи.

Що стосується далекого світла, то тут все робить за аналогією, тільки вона знаходиться під великим ковпаком.

Що стосується її заміни, то тут все навіть трохи простіше, тому що там штекер із одним проводком харчування.

А скоба звільняється ще простіше, ніж у першому випадку.

Застосовувані лампи у фарі на автомобілі LADA Priora

Якщо для когось наведена вище інструкція виявилася не цілком зрозумілою, то нижче все буде показано докладніше.

по заміні лампи ближнього та далекого світла на Priora

Огляд зроблений спеціально для даного матеріалу, і вставлений з мого каналу.

і закінчуючи 1000 за штуку.

Заміна лампи ближнього світла Priora. ліва фара

Для заміни лампи ближнього світла на LADA Priora з лівого боку не потрібно знімати акумуляторну батарею.

1 Необхідно зняти захисний ковпак із блоку фари

Сподобалась стаття? Слідкуйте за новими ідеями корисних авто порад у нашому каналі. Підписуйтесь на нас в Яндекс.Дзені. Підписатися.

Лампи ближнього світла на автомобілі Priora згодом темніють і навіть перегорають, тому періодично потребують заміни. Сама по собі дана операція не є ніякою складністю. Однак, перш ніж приступити до неї, слід визначитися, які лампи ближнього світла краще на Priora встановити, а також ознайомитися з порядком дій при заміні, що ми нижче і зробимо.

Лампи далекого світла дорестайлінгової LADA Пріори

Відповідні роки випуску автомобіля: 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013.

На заводі встановлювалися лампи далекого світла H1 55W:

Швидке порівняння: найкращі лампи далекого світла на дорестайлінгову Priora

Модель Особливості Рейтинг Посилання
Bosch Gigalight дуже яскраве біле світло Купити
Philips Vision оптимальне відношення ціна-якість Купити
Philips LongLife EcoVision недорогі та довговічні Купити

Bosch Gigalight

Що нам найбільше подобається: яскраве біле світло, і це ж Bosch!

Philips Vision

 • видимість до 30% краща за стандартні лампи,
 • високоякісне кварцове скло,
 • захищають фари від шкідливого ультрафіолетового випромінювання.

Що нам найбільше подобається: співвідношення ціна-якість.

Philips LongLife EcoVision

 • кварцове скло високої міцності,
 • стійкі до перепадів температури та вібрації,
 • високий внутрішній тиск забезпечує більш потужне світло,
 • захищають фари від шкідливого ультрафіолетового випромінювання.

Що нам найбільше подобається: працювати повинні набагато довше за звичайні лампи.

Перш ніж ми займемося заміною, не завадило б з’ясувати, якого типу лампа ближнього світла стоїть на Priora. Незважаючи на те, що після рестайлінгу блок-фара автомобіля зазнала серйозних змін, виробник у новій модифікації на ближнє світло залишив ту ж галогенну лампу типу Н7 55W, де:

А ось джерело далекого світла після рестайлінгу лампи H1 змінилося на двоспіральну H15, що відповідає ще й за габарити. Але нас цікавить саме ближнє світло, тому, перш ніж вирушати в магазин, подивимося, яка лампочка H7 користується більшою популярністю у пріороводів.

Рейтинг найкращих ламп на Priora

 • Philips X-treme Vision. Це, мабуть, найяскравіші прилади. За заявою виробника, вони дають на 30% більше світла, ніж стандартні. Щоправда, термін служби у них невеликий – лише 450 годин. Та й ціна у них немаленька.
 • Philips LongLife EcoVision. Недорога лампочка звичайної яскравості. Її особливість – великий термін служби (1500 годин). Хороший варіант заощадити.
 • Bosch Pure light. Відносно недорогі пристрої зі звичайною яскравістю та середньою довговічністю. Служать близько 600 годин. За характеристиками максимально наближені до штатних ВАЗ 2170.

Купуємо лампочки на заміну

У блоці фари знаходяться чотири лампи: габарити, повортник, ближнє та дальнє світло. Нас цікавлять останні два компоненти:

В ВАЗ 2170 (як і в більш сучасних моделях) використовується галогенна оптика для далекого та ближнього світла. Деякі автомобілісти вважають за краще модернізувати Priora за рахунок встановлення альтернативних фар. Ми рекомендуємо дотримуватися заводських рекомендацій. Галогенна лампа ближнього світла обійдеться вам у 250-500. далекого – 100-400.

READ  Який тиск має бути в рампі Priora

Якщо ви вирішили поміняти штатне світло Пріори на альтернативну оптику, варто звернути увагу на продукцію Philips, Koito та Osram. На автомобільних форумах власники рекомендують використовувати продукцію цих виробників, тому що вони відрізняються тривалим терміном служби. При виборі лампочок вам необхідно відштовхуватися від їх типів. Наприклад, ви хочете купити компонент Koito для ближнього світла – знайдіть у списку лампочку H7.

Типи ламп

Із заводу в Ладі Priora встановлені лампи ближнього світла з наступними параметрами:

Популярні (перевірені) артикули на ближнє світло

Показники штатного освітлення Пріори влаштовують далеко не всіх водіїв. Відповідно, заводським лампам нерідко підшукують заміну. Серед популярних моделей ламп H7, що використовуються у блок-фарах Пріори, слід виділити такі:

 • Philips X-treme Vision. Одні з найяскравіших ламп, які, як запевняє виробник, світять на 130% яскравіше, ніж штатні елементи. Таким чином, освітлена зона перед авто збільшується на 45 метрів. Заявлений термін служби таких ламп становить близько 450 годин.
 • OSRAM H7 original Line. Перевірений часом варіант, який використовується як штатне освітлення в більшості сучасних авто. Ці елементи відрізняються довговічністю, надійністю та прийнятною вартістю.
 • Bosch Pure light. Відрізняються фірмовим жовтуватим світлом. Забезпечують хорошу видимість у негоду, в тому числі і в туман. Висока надійність та доступна вартість забезпечили стабільний попит на ці лампи. До того ж дані елементи пройшли сертифікацію ECE, що робить їх дуже популярними в європейських країнах.
 • Philips LongLife EcoVision. Ще один продукт від компанії Philips, який відрізняється високою тривалістю роботи. Ці лампи демонструють середні показники яскравості. При цьому вони відрізняються стійкістю до температурних перепадів і вібрації. Колба виготовлена ​​з високоміцного кварцового скла.

Це класика. Багато хороших відгуків, з яскравих ламп вони найкращі за співвідношенням ціни/якості

Заміна лампи

Вибір

Насамперед розглянемо, які лампи ближнього світла на Priora встановлені виробником. Отже, якщо уважно оглянути блок-фару цього автомобіля, можна помітити, що вона розділена на кілька відсіків. Це говорить про те, що у фарі використовуються лампочки з однією ниткою, т.е. окремо для далекого та окремо для ближнього освітлення.

Щодо цоколя, то він відповідає стандарту H7. На ринку є великий асортимент таких ламп. Основна їхня відмінність полягає в принципі роботи. Так, крім галогенних лампочок, які встановлюються на Priora у заводській комплектації, також можна зустріти ксенонові (газорозрядні) та світлодіодні.

Слід зазначити, що від принципу роботи залежать і основні параметри освітлювальних елементів, включаючи яскравість та довговічність.

LED-Лампи на Пріору ТЕСТ

Нижче наведемо порівняльну таблицю з основними характеристиками різних лампочок ближнього світла:

Зверніть увагу! Фахівці рекомендують міняти лампочки у фарах парами, щоб забезпечити однакове свічення фар, а також уникнути перегорання другої лампи під час руху.

На перший погляд, вибір очевидний, і він не на користь «галогенок».

Але, не варто робити поспішних висновків, так як «ксенон» і «світлодіоди» крім переваг мають деякі недоліки:

 • Ціна ламп починається від 30. 40 у.е. Вартість «галогенок» у середньому становить 10 у.е. за пару. Вітчизняні лампи коштують набагато дешевше;
 • Світловий потік ксенонових та світлодіодних лампочок, наприклад, для протитуманних фар ВАЗ 2110, відрізняється поганою проникаючою здатністю, тому їздити при їхньому світлі у сиру погоду (у сніг, дощ чи туман) дуже важко;
 • Установка ксенонових та світлодіодних ламп потребує монтаж блоків розпалювання, а також містить низку інших особливостей. Зокрема, світлодіодні лампочки вимагають встановлення великого відбивача та охолоджувальної системи. Тому виконати монтаж своїми руками не вдасться;
 • Розпалювання лампи здійснюється поступово, тому ближнє світло вмикається з деякою затримкою.

Порада! Щоб уникнути проблем при пересуванні в негоду при світлі ксенонових або світлодіодних ламп, слід встановити протитуманні фари з галогенними освітлювальними елементами.

З цих причин лампа ближнього світла на LADA Priora підбирається індивідуально, залежно від фінансових можливостей автовласника, регіону та погоди, в яку найчастіше планується використовувати автомобіль. Проте, слід зазначити, що найбільшою популярністю користуються все ж таки галогенні освітлювальні елементи.

Порядок заміни лампочки

Як уже було сказано вище, ксенонові та світлодіодні лампочки повинні встановлюватися фахівцями. Тому нижче розглянемо, як змінити лампу ближнього світла на Priora галогенного типу.

Отже, робота виконується в такому порядку:

 • Насамперед потрібно відкрити капот і від’єднати одну клему від акумулятора;
 • Далі з тильного боку блок-фари треба демонтувати гумовий кожух. прикриває відсік ближнього світла, розташований ближче до крила автомобіля;
 • Потім необхідно від’єднати від контактів роз’єм із проводами машини;
 • Після цього потрібно розтиснути руками кінці фіксатора та відвести їх від гачків. Потім фіксатор слід відвести від цоколя;
 • Тепер, коли цоколь нічим не зафіксований, можна вилучити патрон із блок-фари. після чого вийняти лампу з патрона;
 • Потім у патрон вставляється нова лампа. Цю операцію слід виконувати акуратно, не торкаючись пальцями до скляної колби. Жирові плями, що залишилися на склі, можуть призвести до перегріву освітлювального елемента та передчасного його виходу з ладу;
 • Далі конструкція збирається у зворотному порядку – патрон з лампою вставляється в блок фару та фіксується пружиною, після цього підключається колодка до контактів. Далі потрібно встановити місце гумовий кожух;
 • На завершення роботи потрібно підключити клему до акумулятора та перевірити роботу ближнього світла. При цьому запалення обов’язково має бути вимкнено.

Зверніть увагу! Клему акумулятора заборонено відключати під час працюючого двигуна, оскільки це може призвести до виходу з ладу електронного обладнання.

Ось, власне, і вся інструкція щодо заміни лампочки на LADA Priora. Робота виконується однаково як з правого, так і з лівого боку.

Порада! Якщо заміна лампи ближнього світла на LADA Priora не дала позитивних результатів.е. світло так і не запалилося, необхідно перевірити запобіжники. Вони розташовані в панелі приладів ліворуч від рульової колонки.

Заміна лампи ближнього світла на LADA Priora

Процес заміни ближнього світла на Priora вимагає деякої підготовки. Зокрема, знадобиться зняти акумулятор, який завадить зробити заміну на лівій блок-фарі. Потім необхідно приготувати такі інструменти та матеріали:

 • нові Х/Б рукавички;
 • спирт і чисту ганчір’я;
 • щітка для очищення корпусу блок-фари;
 • штатний набір інструментів, що включає викрутки, ключі та інші пристрої.

На Ладі Priora можуть бути встановлені два типи блоків фар:

Процес заміни складається з наступних дій:

 • знімається заглушка із задньої поверхні корпусу блок-фари;
 • від лампи від’єднують колодку із проводами;
 • звільняються кінці пружинного фіксатора та відводяться убік;
 • виймається дефектна лампа;
 • одягаються рукавички. Корпус нової лампи ретельно протирається ганчір’ям зі спиртом;
 • новий світильник вставляється у гніздо;
 • проводиться збірка у зворотній послідовності.

Заміна ламп на іншій фарі Пріори виконується аналогічним способом. Важливо міняти відразу два екземпляри, щоб яскравість світіння була однаковою на обох сторонах. Крім того, одночасна заміна забезпечить однакову довговічність освітлення.

Зняття та встановлення ламп далекого світла Пріори

Заміну ламп зручніше виконувати при знятому акумуляторі:

 • Зняти захисний гумовий чохол із корпусу блок-фари.
 • Від’єднати колодку з проводами від лампи.
 • Розтиснути кінці пружинного фіксатора і вивести їх із зачеплення з гачками відбивача. Відводимо фіксатор від лампи.
 • Зняти лампу далекого світла H1 з корпусу блок-фари.
priora, ближнє, світло, лампи

Встановлення нової лампи здійснюється у зворотній послідовності.

Де стоїть запобіжник ближнього світла на Priora

Якщо після заміни лампочок ближнього світла вони так і не заробили, то цілком ймовірно, що згорів запобіжник, розташований у монтажному блоці. Як його знайти?

У Priora три монтажні блоки (а в модифікації з кондиціонером їх чотири). Запобіжники, які відповідають за ближнє світло, перебувають у внутрішньосалонному. Знайти його можна ліворуч від рульової колонки під захисною кришкою. Щоб цю кришку зняти, потрібно повернути три клямки, які я виділив червоним.

Залежно від модифікації Пріори монтажні блоки можуть мати різні виконання, які я наводжу нижче:

Модифікація LADA Priora норма кондиціонер

Незважаючи на деякі відмінності номіналів та розташування запобіжників (вказано на задній стороні захисної кришки) у всіх трьох блоках за ліву та праву фару ближнього світла відповідають запобіжники F6 та F7 відповідно.

READ  Як замінити ремінь ГРМ на ВАЗ 2115

Ось ми і розібралися із заміною освітлювальних приладів на LADA Priora і навіть знаємо, де знаходяться запобіжники, що їх живлять. Як бачиш, справа зовсім нехитра, і зробити цей нескладний ремонт можна самотужки.

Попередня Заміна автоламп Які лампочки стоять у фарах ВАЗ 2110 і що краще вибрати

Якщо говорити про найкращі марки, то згідно з тестуваннями найкраще себе показали моделі:

 • Koito. Японська компанія, що спеціалізується на світлотехніці, що виробляє галогенові лампи ближнього та далекого світла, адаптовані для російських умов. Лампи Koito Whitebeam III H7 (2 штуки) коштують зараз близько 1800. а така ж модель для цоколя H4 обійдеться трохи менше. 1500.
 • Osram. Хоч конкуренти і намагаються довести, що лампи цього виробника сліплять водіїв на зустрічці, жодних офіційних доказів та випробувань, що підтверджують це, немає. Навпаки, вироби компанії Osram відрізняються якістю та надійністю. Кращими на ринку автолюбителі відзначили лампи Osram SilverStar, для цоколя H7 і 770 для H4.
 • Philips. Іменита корпорація повторює напрацювання Osram і виробляє лампи з такими ж характеристиками пучка світла. Тим не менш, за якістю галогенки Philips також викликають довіру. Лампа Philips Visio Plus 60% з цоколем H4 коштує 550. а для H7 близько 1200 за два жарти.
 • Bosch. Угорський виробник славиться своєю якістю вже не перший рік. Хороший світловий потік, що забезпечує необхідне освітлення, як узбіччя, так і ближніх, а також далеких зон. Лампа Bosch Plus 90 H7 (2 штуки) коштуватиме прядка 1 400. а аналогічна Лампа Bosch Plus 90 H4 коштуватиме 1 200.

Говорячи про найкращі лампи для ближнього світла, ми не торкалися теми ксенону, і на це є кілька причин.

Лампи передніх фар LADA Пріори відрізняються залежно від року випуску автомобіля, тому що наприкінці 2013 року в Priora почали встановлювати денні ходові вогні.

Лампа передньої фари Пріори після 2013 р.в.

 • Для заміни лампи далекого та ближнього світла необхідно зняти гумові або пластикові кришки захисту фар. Потім потягнути роз’єм на себе та зняти його з лампи. Шляхом натискання на фіксатор лампи звільнити його із затискачів та витягти лампу.
 • Заміну ламп повороту необхідно зробити шляхом повороту патрона проти годинникової стрілки та витягти його на себе з фари.
 • Для отримання лампи габаритних вогнів необхідно потягнути на собі патрон лампи.

Лампи передніх фар

На Priora комплектація передніх вогнів відрізняється залежно від року випуску. З 2013 року виходила нова версія, де їх замінили.

Лампа передньої фари Пріори після 2013 р.в.

Єдина відмінність у лампах далекого світла. Замість Н1 була використана модель Н15 із додатковими денними ходовими.

Щоб замінити передні лампочки на «Priora», скористайтесь цією інструкцією:

 • Щоб демонтувати ближні та дальні, необхідно зняти пластикову кришку із захисту фар. Потім легенько потягніть на себе та зніміть її. Натисніть на фіксатор лампочки кріплення та витягніть її.
 • Щоб витягнути поворотні, достатньо відкрутити їх проти.з.
 • Для демонтажу габаритів в Priora, потягніть на себе кріплення.

Заміна лампи ближнього та далекого світла на Ладі Пріорі

Типи ламп, що застосовуються в Priora

Незалежно від того, які лампи ви міняєте, на самостійну роботу у вас піде до двадцяти хвилин. Спочатку уважно вивчіть технічний паспорт автомобіля, визначтеся з необхідними параметрами та купіть обладнання.

Світло в машині має бути хорошим. Тому, коли в одній із фар у сусіда перегоріла лампочка, я прискіпливо підійшов до вибору нових ламп, пошукавши тонни інформації в мережі. Особливу увагу я приділив відгукам і багаторічному досвіду користувача. Тепер, після року використання наведених нижче ламп, я готовий поділитися своїм вибором. Є багато інших букв, так що тим, хто не любить читати «розумні» думки сміливо дивитися картинки в кінці

Спочатку я читав численні відгуки на різноманітних ресурсах від покупців деяких лампочок відомих брендів Osram, Philips, Koito тощо.д. Результат один: у всіх різні та абсолютно протилежні думки. І кожен із піною в роті захищав ті лампи, які купив собі

Отже, насамперед я керувався лабораторними дослідженнями на реальних зразках. Тобто це порівняння кількох екземплярів різних зразків різних партій на професійному устаткуванні: кімната, фотоапарат, глуха стіна, мультиметрові лінійки. У цих тестах вимірювалися діапазон освітленості, кількість світлового потоку (кількість люменів), кількість освітлення (на одиницю площі), кути освітлення та можливість засліплення зустрічних водіїв під час руху. Єдине, що не вдалося перевірити в лабораторних умовах, це довговічність випробуваних зразків.

За результатами тестування я зробив такі висновки: 1) Не всі лампи однакові Деякі зразки були спотворені у виконанні, навіть серед найдорожчих. Тобто вони могли засліпити водіїв, що проїжджали, кути освітлення не дотримувалися. Десь узбіччя дороги була недостатньо освітлена, десь надто оголена зустрічка.

2) Не вірте показаним цифрам Те, що виробник пише на передній частині коробки, не обов’язково має відповідати дійсності. По-перше, виробник має право написати ВСІ на лицьовій стороні, що б це не було, тому що це рекламна сторона та поле для фантазії маркетологів. Виробник несе відповідальність тільки за задню частину коробки, тому посилань та рукописних нотаток буде багато. У ході випробувань практично всі зразки не змогли показати заявлене в рекламі освітлення, проте майже всі зразки відповідали вимогам ГОСТ, але НЕ ВСІ!

3) «Більше» не означає «краще Навіть якщо напис на коробці 100% вірний, це не означає, що ви отримаєте в 2 рази більше світла від лампи. Це просто означає, що він споживає вдвічі більше енергії. У разі не дай бог, якщо збільшення світлового потоку щонайменше 30%. Але за все треба платити. Підвищення енергоспоживання скорочує термін служби лампи. Так, він ще трохи засвітиться і ще трохи засвітиться, але як довго він проживе? Ви турбуєтеся про їх зміну? І не забудьте розведення улюбленої машини та перевірте, чи вистачить перетину кабелю фари для збільшення енергоспоживання у 2 рази.

4) Ціни невиправдано завищені Різниця в якості між дешевшими експериментальними моделями ламп і дорожчими виявилася не такою великою, як різниця в їх ціні. Тобто, наприклад, ви заплатите 3-4 тисячі за топову модель комплекту Koito WhiteBeam III і отримаєте трохи більше світла, ніж лампи Нарва або Маяк за 200. але за якою ціною ?! А тепер питання: наскільки ці «круті» японські лампи прослужать довше за вітчизняні і чи довше прослужать?

5) Головний висновок Можливості галогенних ламп обмежені Проте галогенні лампи, як і інші, мають критичну точку, після якої немає сенсу збільшувати їх потужність, тому що світловіддача перестає збільшуватися. Максимальний світловий потік у видимому для людини спектрі походить від чистого білого світла (на більшості ламп він стає блакитним при 6000 К). Але це теоретично. Але на практиці: людське око краще сприймає простір, освітлений жовтуватим світлом із температурою близько 4000К. До речі, сонячне світло опівдні має колірну температуру 5000К. Але при подальшому збільшенні потужності лампи спектр випромінюваного світла стає синім, що недобре. Підсумовуючи! Якщо ви бажаєте, щоб на дорозі було багато світла, використовуйте ксенон. Правильно: лінзи, омивачі та регулювання кута нахилу фар. Інакше ризикуєш отримати.50 карми і тисячі прокльонів

Лампа перегоріла і треба їхати на заправку? Навіщо, якщо все можна зробити самотужки. У цій статті я розповім, як поміняти лампочку ближнього світла на Priora своїми руками.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS