Поло Седан Заміна кондиціонера на кліматичний контроль. Заміна салонного фільтра

Заміна кондиціонера на клімат.контроль | Клуб Volkswagen Polo Sedan

Кожен варіант має власну кліматичну установку з керуванням вручну та панель управління кліматом з керуванням вручну та електричними накопичувачами абсолютно новими.

Вибір режиму потоку повітря оберніть правий регулятор праворуч або ліворуч.

Радіатор розміщується в пластиковому кожух кліматичного блоку, встановленого під центральною частиною приладової панелі. Система управління…

поло, седан, кондиціонера, кліматичний, контроль

Нам потрібен той із безкоштовними місцями.

поло, седан, кондиціонера, кліматичний, контроль

Підсвічування кнопок освітлюється з усією підсвічуванням і на однаковій яскравості. Рис режиму розподілу повітря.

Кабель підключений до регулятора, який керує ступенем управління температурою в модулі встановлення клімату. Щоб розпізнати встановлену температуру на панелі управління, додатково встановлюється потенціометр. Центральний демпфер, відтінок краватки та демпфера тканини переміщуються правим поворотним регулятором регулятора повітряних потоків за допомогою обертового кабелю. Переміщення цієї демпфера відбувається за допомогою електричного приводу.

Clabronic має функцію самодіагностики та електромагнітне з’єднання з внутрішньою регуляцією.

Седан

Панель управління кліматроном зазнав деяких змін: компресор встановлюється на блоці циліндрів двигуна і обертається клінічним поясом. Компресор забезпечує компресор холодоагенту в системі.

Вал компресора встановлюється в передній кришці алюмінію корпусу на підшипниках і ущільнюється збоку від приводу легеневого. Шків приводу компресора встановлюється на дворазовому кульовому підшипнику, і двигун постійно крутиться.

Крутний момент передається з шківа до валу компресора через керований диск. Основна схема холодоагенту в системі кондиціонування: але під час роботи кондиціонера може виникнути наступні несправності компресора. Якщо, коли кондиціонер кондиціонування вимикається під час обертання, сторонні люди розгортаються, запах Гері прогрівається або з’являється, то його підшипник, ймовірно, почав руйнуватися.

У цьому випадку необхідно замінити підшипник. У деяких вдосконалених випадках може знадобитися замінити вузол зчеплення компресора або його компоненти. Якщо клацання не чути після включення кондиціонера, то можливі наступні проблеми: якщо з’єднання обертається легко та вільно, але при включенні кондиціонера явно чути сторонні шуми або навіть зупиняють двигун, то, швидше за все, ймовірно компресор заклинив.

Внутрішня насосна частина компресора не підлягає ремонту. Або звичайні хлопці з кліматичним контролем, як варіант. Якщо у вас немає жодного з перерахованих вище, я не буду працювати через ці шпильки через ці шпильки.

поло, седан, кондиціонера, кліматичний, контроль

Ми підключаємось до розриву. ми не беремо старі шпильки, не вирізаємо дріт. Досліджуйте дріт і втомлюйтеся. Я не перевіряв, але думаю.

Ізолят, я застосував для цього, це синій ізолет.

Ми перевіряємо, якщо це не працює. спробуйте змінити контакти, нічого не турбуватися, якщо ви їх заплутаєте в місцях. вони не є силою, вони сигналізують.

Вмикається з запалюванням і вимикається, коли ми виймаємо ключ.

Підсвічування кнопок освітлюється з усією підсвічуванням і на однаковій яскравості. Екран застряг при включенні кнопок. Режим увімкнення та вимкнення компресора кондиціонера, якщо немає потреби в охолодженні або зливному повітрі, вимкніть компресор кондиціонера найбільша економія палива.

Проблеми, що виникають під час операції

Незалежно від того, скільки позитивних відгуків вони говорять про систему, але, як і вся методика, вона характеризується зривами та несправністю. Коли якась функція не працює, вам потрібно діагностувати та виправити поломку. Вирізняється кілька типових причин, в яких проблеми роботи з контролем контролю в Volkswagen Polo:

 • Схема циркуляції теплоносія через систему є основним завданням компресора. З повноцінною роботою клацання чути під час включення кондиціонера. Когда появлятеця ибрація іли Муфта ннаїнтт. Якщо клацання не було, можливо, рідина просочилася, датчик тиску зламався або стався замок компресора.
 • Корозія радіатора. Я рекомендую прибирати його хоча б раз на рік. Очищення слід проводити ретельно, щоб не пошкодити ребра конструкції. На жаль, навіть ретельні відносини з миттям не можуть запобігти корозії. Через кілька років починають з’являтися маленькі дірки. Полетівши їх, в іншому місці утворюються нові.
 • Охолодження забруднення рідини пилом та грязю. Процес відбувається через взаємодію гранул силікагелю з картриджем. При ремонті кондиціонера фільтр повинен бути змінений.

поло, седан, кондиціонера, кліматичний, контроль

Ремонт та діагностика системи

Набагато простіше запобігти поломку, ніж усунути. Лікування системи завжди починається з її діагнозу. Для того, щоб підтримувати клімат у робочому стані, вам потрібно регулярно, згідно з інструкціями, очистити фільтр і змінити рідину.

Перше, що потрібно перевірити в електроніці кліматичної установки. це наявність несправностей. Якщо є помилки, перейдіть до вимірювальних блоків і перегляньте показання від 11 до 16 блоку. Обчислені та поточні значення повинні збігатися. Якщо вони плавають, демпфера потрібно очистити або змінити. Коли температура змінюється на контроль клімату, значення клапана змінюється.

Після цього адаптуйте клімат контролю. Це відбувається протягом 30 секунд. Для його впровадження в основних параметрах потрібно вибрати 1. Потім прочитайте і увімкніть.

Якщо під час діагнозу було знайдено розпад компресора, його можна вирішити за допомогою майстра на спостережній колоді. Охолоджуюча рідина видаляється з системи, прокладки та дроти вимикаються. Варто звернути увагу на стан пояса та кронштейна. Якщо вони знесені, то вони підлягають заміні. Поло седан для компресора забезпечує аварійний клапан. Когда двевневіе внасітельно Прев. Тому після усунення поломки клапан повинен бути змінений. Краще змінити деталі на нові, не використовуються.

Заправка охолоджуючої рідини повинна здійснюватися вчасно у спеціально призначених клапанах. Крім того, варто стежити за датчиком температури повітря салону. Важливо, щоб пил і бруд не потрапляли в його отвори. Це тягне за собою несправні та неправильні показання пристрою.

Рекомендації щодо використання кліматичного контролю у автомобілях Volkswagen

Навіть на світанку епохи автомобільної промисловості було помічено, що безпека дорожнього руху безпосередньо залежить від того, наскільки комфортно керувати транспортним засобом.

Тому, поряд із вдосконаленням оперативних характеристик автомобілів, багато уваги приділяли створенню найбільш сприятливих умов водіння для водія.

З часом стандарти безпеки почали зростати, а досягнення в галузі мікроелектроніки дали можливість здійснити якісний перехід від звичайної вентиляційної системи до кондиціонера автомобіля, а потім до кліматичного контролю.

Інструкції щодо використання клімату контролю у Volkswagen Cars.

Трохи теорія

Інтелектуальна система, яка забезпечує багатозон.створення ідеального мікроклімату, створює умови для ефективного змішування потоків холодного та гарячого повітря, утворених кондиціонуванням та плитою відповідно, щоб отримати температуру, що відповідає параметрам на виході. А оскільки це, перш за все, про охолодження, коли вулиця знаходиться на вулиці на 25 ° С, основна ланка кліматичної системи стає кондиціонерною кондиціонером.

Принцип його дії базується на процесах переходу речовини від одного сукупного стану в інший. У сучасних холодильниках Freon використовується як холодоагент, фізичні характеристики яких дозволяють йому переходити від газоподібних у рідкий стан і, навпаки, в умовах, оптимальних для закритого контуру.

Саме під час цих переходів вивільняється або тепло, яке виділяється назовні, або холодний закачаний у салон транспортного засобу. Використання кондиціонера виявилося гарним ділом, який дозволяє позбутися нестерпного тепла в салоні, не відкриваючи вікна в рухомому автомобілі. цей метод охолодження загрожує неприємностями для тіла.

Однак кондиціонер також має певні недоліки. при невмілому вживанні це може спричинити застуду.

Крім того, його використання вимагає постійного регулювання температури вхідного потоку повітря, оскільки під час руху з прискореннями та гальмуванням неможливо отримати стабільні показники охолодження.

Проблема була вирішена із появою кліматного контролю, який оснащений датчиками, які вимірюють температуру в салоні та на виході дефлекторів. Якщо вона не відповідає, електроніка надсилає відповідні сигнали до контрольних пристроїв, які регулюють температуру повітряної суміші в правильному напрямку.

Але лише це обмежується функціями кліматичного контролю: він знає, як висушити повітря, якщо втонуто скло автомобіля, щоб перейти в режим рециркуляції повітря, зменшення витрат на паливо, може бути відключено, якщо він знайде шкідливі речовини в композиції. І сучасні кліматичні системи здатні забезпечити окремий мікроклімат для водія та правої сторони автомобіля (двозонний клімат-контроль) та найскладніші для всіх, хто присутній у машині.

Кліматична кліматична система

Німецька автоматична стурбованість Volkswagen входить до числа лідерів глобальної автомобільної промисловості.

Найвища якість збірки, величезні розподіли, виділені для дослідницьких центрів, розумна цінова політика. ці та багато інших факторів сприяли зростанню популярності цього автомобільного бренду.

Починаючи з 1996 року, багато автомобільних проблем автомобілів почали встановлювати кліматичний контроль над власним розвитком Clitemistan.

Відразу зазначимо, що такі питання на кшталт “Використовуйте контроль клімату на Volkswagen Jetta”, “Як працює кліматичний контроль Volkswagen Polo та подібні, відповідь залежатиме від року виробництва автомобілів у 2000 році, автоматично турбота почала встановлювати кліматичні системи 2- GO Generation-2C-Climatronic. Слід мати на увазі, що в їх дизайні немає основних відмінностей, однак ми дамо описи для обох кліматичних поглядів.

Виробник рекомендує ретельно вивчати контрольні пристрої кліматичної системи, оскільки безпека дороги залежить не лише від свердловини водія, але і від стану склянки автомобіля. Методи очищення їх з притулку повинні знати кожного ентузіаста автомобіля.

Почнемо вивчати кліматичний контроль Volkswagen Ball з клавішами, розташованими на блоці управління:

 • Включення режиму, який дозволяє швидко позбутися льоду та заливання склянки;
 • Надання автоматичного режиму функціонування кліммомотриніки;
 • режим рециркуляції повітря;
 • Клавіші зменшення/збільшення обертання швидкості привабливого вентилятора (ключ 11 також можна використовувати для вимкнення кліматичного контролю);
 • Режим видування верхньої половини пасажирського відділення;
 • Режим видування нижньої половини кабіни;
 • зниження температури в салоні;
 • підвищення температури;
 • включення економічного режиму функціонування кліматронічного (відключення кондиціонування);
 • Датчики температури, які вимірюють фактичну температуру всередині транспортного засобу: A. Якщо кермо розташоване зліва, B знаходиться на автомобілях з правим рульовим колесом.

Відображає кліматична система відображає таку інформацію у вигляді піктограм або буквено.цифрових комбінацій:

 • 2. Швидкість обертання привабливого вентилятора (чим менші смуги. повільніше);
 • 3. вказівка ​​температури повітря поза транспортним засобом;
 • 4. Включення режиму видування лобового скла;
 • 5. режим рециркуляції працює;
 • 6. напрямок видування салону;
 • 7. температура повітря, встановлена ​​користувачем всередині транспортного засобу;
 • 8. Режим роботи клімату (автоматично. автоматично використовується за замовчуванням, ECON. в економічному режимі з кондиціонером, вимкнено. кліматична система вимкнена).

Клімат.контроль Volkswagen Polo

Був час, коли не багато автомобілів їхали із закритими вікнами. І, як правило, їхні власники були заможними людьми. Тільки вони могли дозволити собі комфорт у найгарячіший сезон. Поточний час диктує власні правила. І сьогодні майже кожен автомобіль побудований.в кондиціонерах та кліматичному контролі. Автомобілі Volkswagen Polo нового седана конфігурації оснащені функцією кліматичного контролю, яка повністю виправдала себе в перші роки роботи. Використання цього. це задоволення.

Клімат.контроль Volkswagen Polo

Був час, коли не багато автомобілів їхали із закритими вікнами. І, як правило, їхні власники були заможними людьми. Тільки вони могли дозволити собі комфорт у найгарячіший сезон. Поточний час диктує власні правила. І сьогодні майже кожен автомобіль побудований.в кондиціонерах та кліматичному контролі. Автомобілі Volkswagen Polo нового седана конфігурації оснащені функцією кліматичного контролю, яка повністю виправдала себе в перші роки роботи. Використання цього. це задоволення.

Скільки коштує кондиціонер на седані Volkswagen Polo

Тому після усунення причин, які спричинили зростання тиску та скидання холодоагенту, клапан повинен бути обов’язковим для заміни. Щоб запобігти травмуванню людям, його закрили шапкою. Він прикріплюється за допомогою дужок до радіатора системи охолодження.

Соти конденсатора виготовлені з плоских тонких алюмінієвих труб з внутрішніми поздовжніми перегородками для жорсткості та харчування на свіжому повітрі для поліпшення теплообміну. Алюмінієві резервуари, з фланцями для підключення трубопроводів та приймача.

З висотою, цистерни поділяються на секції, тому проходячи через конденсатор, кондиціонер на холодоагенті Polo Volkswagen кілька разів змінює напрямок. Конденсатор конденсує пари, стиснуті компресором холодоагенту та видалення тепла, що виділяється в навколишньому повітрі. Коли кондиціонер увімкнено, блок управління двигуном включає ланцюг живлення радіатора охолодження двигуна, що покращує передачу тепла в конденсаторі та зменшує тиск у системі кондиціонера.

Випарник розташований у блоці системи опалення та кондиціонування.

Випарник виготовлений з алюмінієвих труб із зовнішніми гайками для поліпшення теплообміну. Зніміть передній бампер, вентилятор і повітряний фільтр.

Ми знімаємо ущільнювач капюшони. Покладіть нижню частину корпусу випарника та вентилятора нагрівача. Підключіть випарник з корпусом печі.

Проект комфорту Volkswagen Polo. Встановлення кондиціонера.

Ми просвердлюємо кондиціонер на двигунному щиті Polo Volkswagen для дренажної трубки від випарника. Встановіть блок випарника і залийте в моторний відсік дренажну трубку через отвір.

Видаліть адсорбер. Відповідно до електричного ланцюга, ми покладаємо плюс провід до акумулятора, розширюючи його уздовж фабричної проводки. У цьому ж методі ми розтягуємо дроти до датчика тиску та вентилятора кондиціонера. У кабіні на центральній панелі управління ми закладаємо провід для системи для включення системи.

Принцип роботи

Інтер’єр транспортного засобу протікає гаряче повітря з автомобіля. Для виконання цієї операції використовуються спеціальні способи.

Важливий. Якщо двигун перегрівається, його можна охолонути, увімкнувши плиту.

Повітряні потоки, перш ніж сідати в машину, очищаються через спеціальні фільтри. Коли потоки потрапляють у салон, водій може направляти їх у будь.якому напрямку. Наприклад, зробіть видування скла або направляйте на ноги.

Це цікаво: стійки стабілізаторів на Ford Transit: вибір та заміна

Опалюва та кліматична установка. Volkswagen: Das Auto

Для автомобіля Polo Sedan пропонується три різні варіанти для системи опалення/кондиціонування:

 • Система опалення та вентиляції з ручним управлінням,
 • Кліматична установка з ручним управлінням, починаючи з конфігурації Highline,
 • або повністю автоматична кліматична установка Clamatronic, у конфігурації Highline Plus.

Усі елементи керування температурою та розподілом повітряних потоків, а також блоку управління кліматом (якщо є), зменшуються разом на одній панелі управління. Панелі управління в кожному з трьох варіантів різні. У машині поло, весь салонний простір. це одна кліматична зона.

Система опалення та вентиляції з ручним управлінням

Переміщення температурних спалахів і розподіл повітряних потоків здійснюється за допомогою обертових регуляторів на панелі управління, які підключені до механізму змін з обертовими кабелями.

Дигмпер для рециркуляції повітря відкривається або закривається ключем рециркуляції. Переміщення рециркуляційного демпфера відбувається за допомогою електричного приводу. З відкритим ароматом рециркуляції світлодіодний індикатор освітлюється в своєму ключі.

На автомобілях з дизельним двигуном встановлено додатковий електричний нагрівальний елемент Z35 для прискорення нагрівання кабіни.

Установка клімату з ручним управлінням

Кліматна установка з ручним управлінням може бути встановлена ​​в машині поло. Він включає компресор з внутрішньою регуляцією з електромагнітною муфтою.

 • Увімкнено кліматичну установку кліматичної установки “змінного струму”, яка розташована праворуч під чотирма.швидкісним регулятором вентилятора.
 • Коли регулятор вентилятора знаходиться в положенні “0”, він блокує клавішу змінного струму від натискання.
 • Температура регулюється лівим поворотним регулятором (контролер температури).

Кабель підключений до регулятора, який керує ступенем управління температурою в модулі встановлення клімату. Щоб розпізнати встановлену температуру на панелі управління, додатково встановлюється потенціометр.

Центральний демпфер, відтінок краватки та демпфера тканини переміщуються правим поворотним регулятором (регулятор повітряних потоків) також за допомогою обертового кабелю.

Ключ рециркуляції повітря використовується для контролю відтінку рециркуляції припливу/повітря. Переміщення цієї демпфера відбувається за допомогою електричного приводу. Коли демпфер знаходиться в положенні “рециркуляції”, світлодіодний індикатор освітлюється в ключі.

Автоматична кліматична установка “Clamatronic” Усі функції кліматичної установки “Clamatronic” повністю регулюються. Clabronic має функцію самодіагностики та електромагнітне з’єднання з внутрішньою регуляцією.

Панель управління кліматроном зазнала деяких змін:

 • Ключ ECON замінюється клавішею “AC”,
 • Символи на клавішах змінюються,
 • Панель більше не вказує на зовнішню температуру,
 • Панель більше не символує “послуга” для діагностичного режиму.

Поло 9N1 Кондиціонер не працює. система охолодження, нагрівання та кондиціонування

Ми перекачуємо холодоагент назад до системи.

Седан компресорного поло

Досі дозволяється заповнювати кондиціонери попередніх випусків, оскільки також дозволена експлуатація цих кондиціонерів. Весь конденсат витікає під дном автомобіля.

Volkswagen Polo. Обслуговування та експлуатація. Найважливіша деталь, від якої залежить ефективність кондиціонера.

Повітря, проходячи через теплообмінник, повертається в салон холодніше і сухе. Чим менший отвір, тим холодніше стає передач, тобто температура у випарнику може бути відрегульована, вводячи або виймаючи голку з отвору. Ми ретельно вивчаємо елемент фільтра:

У той же час, так звані «спалахували» з’єднувальні арматури використовуються в старих системах, які можуть пробитися через цю косу. Однак висока вологість відіграє негативну роль у роботі пристрою.

Всередині компресора піднімається тиск холодоагенту, і він потрапляє в конденсатор, але вже у вигляді газу під високим тиском. У конденсаторі газ повертається назад у рідину, тоді як тепло, що міститься в ньому, розсіюється від поверхні конденсатора в атмосферу.

З конденсатора холодоагент. вже у вигляді рідини під тиском. знову подається до контрольного клапана, і цикл повторюється. Додаткові «лосьйони» на практиці в описаному базовому ланцюзі включають ще кілька вузлів, зокрема, приймача, який часто не завжди встановлюється між конденсатором та регуляторним клапаном.

Цей пристрій іноді називають «акумулятором», фільтрує холодоагент і виводить з нього вологу. Іноді дренаж постачається з кольоровим індикатором, який показує, коли настає час замінити, це означає, що він набув максимальної вологи.

Скло спостереження іноді вбудовується в систему трубки між конденсатором та випарником, і тоді ви можете спостерігати за станом холодоагенту наявністю непотрібних бульбашок тощо. Система кондиціонування також включає нагнітач, проведений через випарник, і вентилятор з термостатом, що підвищує ефективність конденсатора.

Зазвичай система також включає датчик тиску з перемикачем. Він розташований поруч із сушінням приймача і контролює роботу компресора та вентилятора конденсатора, а також підтримує оптимальний тиск у системі різних систем для різних систем.

У більшості систем нагрівальний елемент також кріпиться над випарником. Потік повітря за допомогою «змішувального демпфера» розподіляється між випарником і нагрівачем, щоб надати йому потрібну температуру. Як і з екологією?

До недавнього часу Freon R Freon використовували в автомобільних кондиціонерах, що було встановлено, що хлорклер, що містяться в ньому, згубні для озонового шару, тому зараз заборонено виробляти R12 в атмосферу. Крім того, під впливом відкритого полум’я R12 звільняє фатальний газ Фосген.

Кондиціонер Volswagen Polo

Досі дозволяється заповнювати кондиціонери попередніх випусків, оскільки також дозволена експлуатація цих кондиціонерів.

Зрештою, це стане таким, що старі системи просто будуть зруйновані руїні. Сучасні системи використовують більш «екологічно чистий» холодоагент. RA. Системи, розроблені для РА, розташовані так, щоб під час технічного обслуговування та ремонту не було витоків.

Volkswagen Polo Sedan 2012, 105 л. З Відвідування послуги

Для цього в потрібних місцях встановлюються спеціальні клапани та інші пристрої. Теоретично РА можна завантажити на старий кондиціонер, вносячи відповідні зміни. Однак цей холодоагент у розмірі 15 відсотків менш ефективний, ніж R12, тому кондиціонер старого типу з ним буде гірше працювати.

Крім того, є ще одна проблема: для цієї речовини потрібні спеціальні шланги з внутрішньою нейлоновою косою.

У той же час, так звані «спалахували» з’єднувальні арматури використовуються в старих системах, які можуть пробитися через цю косу. Одним словом, в даний час вигідніше використовувати старий холодоагент.

Екапоратор також має тепло.регуляторний клапан. Основна його мета. відкинути надмірний тиск від киплячого холодоагенту. Клапан допомагає спеціальний регулятор, який змінює поперечний переріз отвору залежно від тиску та температури рідини.

Кліматичний контроль на седані Volkswagen Polo: Що робити, якщо він не працює. таксі Болт

Був час, коли не багато автомобілів їхали із закритими вікнами. І, як правило, їхні власники були заможними людьми. Тільки вони могли дозволити собі комфорт у найгарячіший сезон. Поточний час диктує власні правила. І сьогодні майже кожен автомобіль побудований.в кондиціонерах та кліматичному контролі. Автомобілі Volkswagen Polo нового седана конфігурації оснащені функцією кліматичного контролю, яка повністю виправдала себе в перші роки роботи. Використання цього. це задоволення.

Що таке клімат.контроль

Кліматичне управління. це блок розташований на передній панелі автомобіля. Дизайн зовнішності дещо відрізняється. Задня частина може бути за умови розміщення дошки або буде коротшою.

У той же час напрямок та з’єднання в них однакові. У них однакові роз’єми, взаємозамінні. З точки зору функцій, всі блоки однакові.

Між собою всі елементи контрольного клімату з’єднані алюмінієвими трубами. Вони створюють герметичне порочне коло. Тому при ремонті несправностей або запланованої діагностики особливу увагу слід приділяти сайту, де є вигини. Оскільки вигини можуть порушити кондиціонер і провокувати серйозні зриви.

Проблеми, що виникають під час операції

Незалежно від того, скільки позитивних відгуків вони говорять про систему, але, як і вся методика, вона характеризується зривами та несправністю. Коли якась функція не працює, вам потрібно діагностувати та виправити поломку. Вирізняється кілька типових причин, в яких проблеми роботи з контролем контролю в Volkswagen Polo:

 • Схема циркуляції теплоносія через систему є основним завданням компресора. З повноцінною роботою клацання чути під час включення кондиціонера. Когда появлятеця ибрація іли Муфта ннаїнтт. Якщо клацання не було, можливо, рідина просочилася, датчик тиску зламався або стався замок компресора.
 • Корозія радіатора. Я рекомендую прибирати його хоча б раз на рік. Очищення слід проводити ретельно, щоб не пошкодити ребра конструкції. На жаль, навіть ретельні відносини з миттям не можуть запобігти корозії. Через кілька років починають з’являтися маленькі дірки. Полетівши їх, в іншому місці утворюються нові.
 • Охолодження забруднення рідини пилом та грязю. Процес відбувається через взаємодію гранул силікагелю з картриджем. При ремонті кондиціонера фільтр повинен бути змінений.

Ремонт та діагностика системи

Набагато простіше запобігти поломку, ніж усунути. Лікування системи завжди починається з її діагнозу. Для того, щоб підтримувати клімат у робочому стані, вам потрібно регулярно, згідно з інструкціями, очистити фільтр і змінити рідину.

Перше, що потрібно перевірити в електроніці кліматичної установки. це наявність несправностей. Якщо є помилки, перейдіть до вимірювальних блоків і перегляньте показання від 11 до 16 блоку. Обчислені та поточні значення повинні збігатися. Якщо вони плавають, демпфера потрібно очистити або змінити. Коли температура змінюється на контроль клімату, значення клапана змінюється.

Після цього адаптуйте клімат контролю. Це відбувається протягом 30 секунд. Для його впровадження в основних параметрах потрібно вибрати 1. Потім прочитайте і увімкніть.

Якщо під час діагнозу було знайдено розпад компресора, його можна вирішити за допомогою майстра на спостережній колоді. Охолоджуюча рідина видаляється з системи, прокладки та дроти вимикаються. Варто звернути увагу на стан пояса та кронштейна.

Якщо вони знесені, то вони підлягають заміні. Поло седан для компресора забезпечує аварійний клапан. Когда двевневіе внасітельно Прев.

Тому після усунення поломки клапан повинен бути змінений. Краще змінити деталі на нові, не використовуються.

Заправка охолоджуючої рідини повинна здійснюватися вчасно у спеціально призначених клапанах. Крім того, варто стежити за датчиком температури повітря салону. Важливо, щоб пил і бруд не потрапляли в його отвори. Це тягне за собою несправні та неправильні показання пристрою.

Був час, коли не багато автомобілів їхали із закритими вікнами. І, як правило, їхні власники були заможними людьми. Тільки вони могли дозволити собі комфорт у найгарячіший сезон. Поточний час диктує власні правила. І сьогодні майже кожен автомобіль побудований.в кондиціонерах та кліматичному контролі. Автомобілі Volkswagen Polo нового седана конфігурації оснащені функцією кліматичного контролю, яка повністю виправдала себе в перші роки роботи. Використання цього. це задоволення.

Заміна кондиціонування на клімат.контроль

Зокрема, якщо кліматична установка включена після довгого автомобіля, протягом декількох секунд буде здійснюватися виключно в ногах.

Така робота з кліматичним контролем забезпечує відсутність туману склянки через проникнення сирого повітря. Як тільки дренаж повітря працює, Climatronic перейде в стандартний режим роботи.

Автоматичні відхилення в більшості випадків параметри, встановлені в автоматичному режимі за замовчуванням, є оптимальними для драйвера та всіх пасажирів у транспортному засобі, незалежно від часу року.

Але в деяких випадках може знадобитися відрегулювати стандартні значення режимів роботи кліматичної системи, для яких розроблені клавіші управління. Вніс такі зміни, слід пам’ятати, що вони будуть дійсними далі, тобто з кожним кліматом установіть установку седана Volkswagen Polo, він починає працювати в автоматичному режимі з новими установками користувачів.

Візуально відстежувати поточну швидкість вентилятора може бути на дисплеї за допомогою значка 2. Натискання клавіші 1 дозволяє досягти таких результатів: кнопка 10 відповідає за вмикання режиму рециркуляції, який відображатиметься на дисплеї із Sunbathing 5.

Проект комфорту Volkswagen Polo. Встановлення кондиціонера.

Щоб вимкнути режим рециркуляції, натисніть кнопку 1. Цей режим буде корисним, якщо рух автомобіля відбувається вздовж запиленої грунтової дороги, або якщо є неприємні запахи диму, запах Гері в певній області руху назовні.

Крім того, використання режиму рециркуляції допоможе швидше та ефективніше охолонути повітря, оскільки воно циркулює закритий контур у кліматичний контроль седана Volkswagen Polo.

Застосування режиму рециркуляції накладає певні обмеження для водія та пасажирів. зокрема, в цьому випадку надзвичайно рекомендується палити, оскільки запах тютюну оселиться в вівтарі клімату, і досить тривалий час проникне в салон.

Зустрітися з ним буде надзвичайно важко. у багатьох випадках може бути простіше встановити новий випарник. Кнопка 17 відповідає за відключення кондиціонера. Працюючи в цьому режимі, клімат. контроль здійснює лише нагрівання повітря, не охолоджуючи його. Це дозволяє швидко досягти заданої температури і, якщо можливо, підтримувати її без використання кондиціонера, тобто заощадження палива.

Кнопка 1 вимикає режим ECON. Зауважте, що, працюючи в економічному режимі, контроль кліматичного контролю температури Volkswagen Polo Sedan Встановлення транспортного засобу буде рівним або вище. Можна одночасно та економно ввімкнути режими рециркуляції. для цього спочатку потрібно натиснути кнопку 10, а потім натиснути клавішу 17, щоб увімкнути режим ECON.

Ви можете насильно вимкнути клімат.контроль 11, який потрібно натиснути і утримувати до дисплея в правому куті, де слово вимкнено не з’являється на футоні. Виробник рекомендує вимкнути кліматичний потік у виняткових випадках, якщо, наприклад, виявлені несправності системи. Зауважте, що управління кліматом Volkswagen Polo управління автомобілем, оскільки інші моделі з Climotronics мають таку функцію: але якщо ви щось змінили, а потім вимкнули запалювання, ви не зможете повернутися до попередніх параметрів-їм доведеться встановити вручну, і щоб вони пам’ятали, як їх запам’ятають. не змінюйте їх, поки машина не зупиниться і запалювання вимкнено.

Багато власників автомобілів спочатку забувають клімат.контроль Volkswagen Polo Sedan встановлення цієї функції.

поло, седан, кондиціонера, кліматичний, контроль

2C-кліматронічний контроль клімату, основна відмінність нової версії кліматичної системи від Volkswagen-це подвійність кліматичного контролю, що призвело до змін до блоку управління пристроєм. Тому, якщо температура теплоносія перевищує допустиме значення, кондиціонер повинен бути вимкнений.

Якщо автомобіль розміщується під прямими променями сонця, то перед тим, як увімкнути кондиціонер, вам потрібно відкрити вікна та провітрувати кабіну. Щоб уникнути притулку окулярів у дощову погоду, потрібно встановити максимальну швидкість вентилятора, увімкнути кондиціонер і перенести регулятор розподілу повітря в положення регулятора температури повітря, рекомендується для нього та червоні зони.

поло, седан, кондиціонера, кліматичний, контроль

Після довгої парковки автомобіля в спекотну погоду на сонці, коли кондиціонер увімкнено, не спрямовуйте потік холодного повітря на лобове скло, щоб уникнути утворення тріщин.

Якщо немає потреби у використанні кондиціонера, то він повинен бути включений щомісяця протягом декількох хвилин, а навіть у зимовий період роботи під час відливу. Це клімат.контроль встановлення седана Volkswagen Polo, щоб врятувати мастило на деталях та ущільнювачах компресора, що продовжує термін служби системи кондиціонування. Автомобіль може бути оснащений системою клімату, яка автоматично контролює температуру, кількість та розподіл повітряних потоків та регулює їх залежно від умов, визначених водієм, а також погодні умови.

У цьому випадку зберігається можливість ручного контролю над системою.

поло, седан, кондиціонера, кліматичний, контроль

Блок управління кліматом розташований на центральній консолі панелі приладів. Автоматична кнопка Один.Час натисніть на автоматичний режим, в якому встановлена ​​температура в салоні буде підтримуватися автоматично.

Коли ви натискаєте будь.яку з кнопок клімату управління, автоматичний режим змінюється.Функція, що ввімкнена кнопкою, буде контролюватися вручну, решта функцій. автоматично. Охолодження забруднення рідини пилом та грязю. Процес відбувається через взаємодію гранул силікагелю з картриджем. При ремонті кондиціонера фільтр повинен бути змінений. Відновлення та діагностика системи для запобігання зриву набагато простіше, ніж усунення.

Лікування системи завжди починається з її діагнозу. Для того, щоб підтримувати клімат у робочому стані, вам потрібно регулярно, згідно з інструкціями, очистити фільтр і змінити рідину. Перше, що потрібно перевірити в електроніці кліматичної установки. це наявність несправностей. Коли клімат.контроль Volkswagen Polo Sedan Встановлення помилок переходить до вимірювальних блоків і перегляньте показання від 11 до 16 блоку.

Обчислені та поточні значення повинні збігатися. Якщо вони плавають, демпфера потрібно очистити або змінити. Коли температура змінюється на контроль клімату, значення клапана змінюється.

Після цього адаптуйте клімат контролю. Це відбувається протягом 30 секунд. Для його впровадження в основних параметрах потрібно вибрати 1.

Volkswagen Polo. Управління операціями Volkswagen Polo з 2010 року.

Напрямки потоків повітря в салоні встановлені кнопками 6. Кнопка 5 використовується для вибору режиму подачі у режим зовнішнього повітря та рециркуляції повітря, коли зупиняється на зовнішньому повітрі.

Коли ця кнопка буде натиснута, кондиціонер буде автоматично увімкнено, а рециркуляція повітря вимкнена. У цьому випадку швидкість вентилятора та температура повітря в салоні автоматичні. Положення зовнішнього дзеркала заднього погляду з ручним приводом регулюється з внутрішнього простору автомобіля, повернувши ручку дзеркала.

Інструкції з експлуатації, електричні схеми, посібники з ремонту автомобілів Volkswagen

Щоб відрегулювати положення заднього погляду дзеркал з електричним приводом регулятор розташований на підлокітнику дверей водія. Щоб відрегулювати положення лівих або правих зовнішніх дзеркал, ми перекладаємо ручку регулятора на запалювання відповідно у положення L або R. Системи повітряного кондиціонування розташовані на панелі, поширені з контролем нагрівача.

Компресор встановлюється на блоці циліндрів двигуна і обертається клінічним поясом. Компресор забезпечує компресор холодоагенту в системі.

поло, седан, кондиціонера, кліматичний, контроль

Вал компресора встановлюється в передній кришці алюмінію корпусу на підшипниках і ущільнюється збоку від приводу легеневого. Шків приводу компресора встановлюється на дворазовому кульовому підшипнику, і двигун постійно крутиться.

поло, седан, кондиціонера, кліматичний, контроль

Крутний момент передається з шківа до валу компресора через керований диск. Основна схема холодоагенту в системі кондиціонування: але під час роботи кондиціонера може виникнути наступні несправності компресора. Якщо, коли кондиціонер кондиціонування вимикається під час обертання, сторонні люди розгортаються, запах Гері прогрівається або з’являється, то його підшипник, ймовірно, почав руйнуватися.

У цьому випадку необхідно замінити підшипник.

поло, седан, кондиціонера, кліматичний, контроль

У деяких вдосконалених випадках може знадобитися замінити вузол зчеплення компресора або його компоненти. Щоб увімкнути режим рециркуляції повітря, натисніть кнопку Switch 5.

поло, седан, кондиціонера, кліматичний, контроль

У цьому випадку індикатор загоряється в кнопці. Щоб вимкнути знову, натисніть кнопку.

Полом.седан опалення та клімату

На машині встановлюється внутрішній обігрівач рідинного типу. Радіатор нагрівача поєднується з системою охолодження двигуна з двома шлангами, що відбуваються в моторному відділенні.

Радіатор розміщується в пластиковому кожух кліматичного блоку, встановленого під центральною частиною приладової панелі. Основні вузли нагрівача:

Для ясності він показаний з ґратами решітки коробки подачі повітря та повітря.

На автомобілях Volkswagen Polo Sedan встановлюється система кондиціонування типу компресора. Вузли нагрівача та теплообмінник випарника кондиціонера розташовані в одному блоці. Системи повітряного кондиціонування розташовані на панелі, поширені з контролем нагрівача.

Компресор встановлюється на блоці циліндрів двигуна і обертається клінічним поясом. Компресор забезпечує компресор холодоагенту в системі. Вал компресора встановлюється в передній кришці алюмінію корпусу на підшипниках і ущільнюється з боку приводу легеневого. Шків приводу компресора встановлюється на дворазовому кульовому підшипнику, і двигун постійно крутиться. Крутний момент передається з шківа до валу компресора через керований диск.

поло, седан, кондиціонера, кліматичний, контроль

Якщо система справна, клацання чути під час включення кондиціонера. це відсікання диска зчеплення під впливом електромагніту входить до шківа приводу, а ротор компресора починає обертатися.

Але під час роботи кондиціонера можуть виникнути наступні несправності компресора.

Якщо, коли кондиціонер кондиціонування вимикається під час обертання, сторонні люди розгортаються, запах Гері прогрівається або з’являється, то його підшипник, ймовірно, почав руйнуватися. У цьому випадку необхідно замінити підшипник. У деяких вдосконалених випадках може знадобитися замінити вузол зчеплення компресора або його компоненти.

Електронний клімат.контроль

Електронний кліматичний контроль забезпечує за будь.яких погодних умов, будь.якої зовнішньої температури та в будь.який час року максимальний комфорт. Для забезпечення постійного та приємного клімату в автомобілі відповідно до зовнішніх погодних умов, температура вхідного повітря, кількість повітря та розподіл повітря автоматично змінюються.

Компресор клімату охолоджує повітря і видаляє вологу.

З компресором холодильника на кондиціонері, споживання електроенергії такого значення, що призводить до збільшення споживання палива. Якщо в компресорі холодильника немає потреби

Фільтр очищення повітря очищає повітря ззовні з пилу та сажі, а також пилку та суперечки.

За допомогою встановлення для автоматичного режиму кондиціонування можна майже завжди рухатися. Якщо необхідно, ви можете регулювати клімат.контроль вручну.

Клімат.контроль працює лише з двигуном.

Основні установки для максимального комфорту:

, Відображення та вказівка ​​функції включені;. Відкрийте всі насадки видування;. Встановіть температуру на дисплеї “”. “-” від 22 ° С до 24 ° C.

При необхідності можна встановити високу або нижчу температуру.

За спеціальних умов (наприклад., Оленіфіковане або туманне скло, отримання неприємних запахів на вулиці) функції клімат.контролю можна встановити вручну.

Після повторного запалювання кліматичного контролю знаходиться в режимі попередньо вибраного ставлення.

При необхідності встановіть режим роботи наступним чином:

Натисніть (контроль включення), індикація автоматичного режиму

Температура та видування встановлюються автоматично, скло розморожується і сушить якнайшвидше.

Поверніться в автоматичний режим: натисніть або автоматично

Натисніть (контроль включення), індикація автоматичного режиму

Включення при отримання неприємних запахів на вулиці. Система циркуляції повітря запобігає зовнішньому повітрі, повітря в машині автомобіля циркулює.

Систему циркуляції повітря слід увімкнути лише на деякий час, t.до. З часом якість повітря в кабіні погіршується.

Поверніться в автоматичний режим: натисніть або автоматично

Автоматичний режим без охолодження (економія палива).

Натисніть (контроль включення), індикація режиму автоматичного вийде.

Включіть паливо. У цьому режимі компресор холодильника вимкнено.

Вхідне повітря не охолоне і не висохне, через це обмежено комфортом, що забезпечує кліматичний контроль.

Повернення в автоматичний режим: Натисніть Yeso

Встановлену температуру можна встановити клавіші “” або “-” на значення між 17 ° C і 27 ° C.

Під час встановлення нижче 17 ° C він відображається на дисплеї LO

Кліматичний контроль працює безперервно з максимальною потужністю охолодження, контроль температури не здійснюється.

При встановленні вище 27 ° C він відображається на HI.дисплеї

Кліматичний контроль постійно працює з максимальним виробництвом тепла, контроль температури не здійснюється.

Натиснувши один із наступних клавіш (індикація автоматичного режиму

Розподіл повітря у верхній простір; розподіл повітря на лобове скло, на передню бічну склянку і на передню частину та на задній простір для ніг; розподіл повітря у верхній простір і на передній і задній простір для ніг; Розподіл повітря в передній і задній частині ніг.

Поверніться до автоматичного режиму: знову натисніть відповідну клавішу або натисніть автоматично

Натисніть праворуч або вліво, індикація автоматичного режиму

Частота обертання вентилятора вентилятора, що дме, зростає або зменшується. На дисплеї між клавішами відображається крок ходу.

Повернутися в автоматичний режим: натисніть автоматично

, На дисплеї між клавішами відображається a.

Клацніть, всі функції управління кліматом вимкнено.

Установки розподілу повітря залишаються в положенні раніше вибраних положень.

Зовнішній доступ можна зупинити, натиснувши клавішу.

На міркування комфорту відключіть контроль клімату (контроль нагрівання, потоку повітря та охолодження) повинен бути лише у випадку несправності в системі.

Включення кліматичного контролю: клацніть

Клімат.контроль працює ефективніше, якщо вітрини та люк на даху закриті. Якщо інтер’єр автомобіля дуже нагрівається після тривалого впливу сонячного світла, то відкрийте вікна на деякий час, щоб нагріте повітря могло швидко зникнути.

Для безперебійної роботи ви не повинні закривати отвори для датчиків у групі перемикачів клімату та між отворами подачі повітря перед лобовим склом.

Коли кондиціонер включений, на дні автомобіля утворюється конденсат.

У випадку незвичної роботи кліматичного контролю: приблизно протягом 5 секунд зберігайте автоматичні ключі одночасно

Ioff. Відбудеться допоміжна синхронізація, вентилятор удару зупиниться на деякий час.