Заміна седана лампи поло. Фішки на вибір

Заміна ламп на седан Volkswagen Polo

Показано заміну ламп лівого блоку-фари. Лампи в правому блоці Fluor замінюються аналогічно.

Щоб замінити лампу закрито/високу легку, дотримуйтесь наступного. один. Відкрийте капюшон і встановіть його на акцент.

Покладіть блок опіку проводів лампи ближнього/високого світла фари і від’єднайте блок від лампи.,

Покладіть ущільнення лампи і вийміть її.

Вийміть петлю пружинної засувки з канавки до відбивача і опустіть замок.

Вийміть лампу з відбивача. 6. Встановіть в рефлектор нову лампу і виправте її з пружинним замком.

Не торкайтеся пальців лампи пальцями, оскільки лампа нагрівається вгору, а плями жиру спричинить потемніння колби.

Щоб замінити передню поворотну лампу, дотримуйтесь наступних операцій. один. Поверніть картридж лампи поворотної точки проти годинникової стрілки на 45 °. 2 і вийміть картридж із лампою з блоку. 3. Клацніть на лампу, поверніть її проти годинникової стрілки та вийміть її з картриджа (для чіткості показано на видаленому картриджі лампи обертання). чотири. Встановіть нову лампу в картриджі та картридж у блок.фраус. При необхідності замініть прокладку для ущільнення гуми a. Щоб замінити розмірну вогневу лампу, дотримуйтесь наступного. один. Поверніть картридж розмірної пожежі проти годинникової стрілки. 2 Вийміть картридж із блоком. 3 та обмежена лампа з картриджа. чотири. Встановіть нову лампу в картриджі та картридж у блок.фраус. При необхідності замініть прокладку для ущільнення гуми a.

Щоб замінити світильник туманного світла, виконайте наступні операції. один. Зніміть світло туману (див. тут). 2. Поверніть світильну світильника проти туману проти годинникової стрілки. 3 і вийміть його з туманного світла. чотири. Встановіть нову лампу та всі деталі у зворотному порядку видалення.

Щоб замінити бічну лампу, дотримуйтесь наступних операцій. один. Покладіть ліхтар індикатора повороту вперед у напрямку руху автомобіля. 2 Пандалін ліхтарик і вийміть його з отвору в крилі. 3. Поверніть картридж і вийміть його з лампи індикатора повороту. чотири. Вийміть бійну лампу з картриджа. 5. Вставте в картриджа нову лампу, а картридж у корпус індикатора обертання. 6. Встановіть бічну лампу індикатора повороту в манері видалення.

Щоб замінити задню стоп.світлову лампу (індикатори обертання, заднє світло, туманна лампа) виконайте наступні операції. Показано заміну ламп лівого заднього світла. Лампи в правому задньому світлі замінюються аналогічно. один. Відкрийте кришку багажника. 2. Вийміть заднє світло (див. тут). 3. Стисніть кріплення задньої лампи лампи. 4 і вийміть тримач з ліхтарика. 5. Клацніть на лампу сигналу зупинки, поверніть його проти годинникової стрілки. 6 і вийміть з власника. Лампи повороту повороту, світла ззаду, світла туману замінюються однаково. 7. Встановіть нові світильники та всі деталі у зворотному порядку видалення.

Щоб замінити розмірну вогневу лампу, дотримуйтесь наступного. один. Відкрийте кришку багажника. 2. Вийміть заднє світло (див. тут). 3. Вийміть світильник морозильної камери з тримача задньої лампи. чотири. Встановіть нову лампу та всі деталі у зворотному порядку видалення.

Щоб замінити світильники в освітлювальних освітлювальних світильниках, виконайте наступні операції. один. Відкрийте кришку багажника. 2. Покладіть ліхтарик ліцензійного таблички з викруткою з викруткою. 3 і вийміть ліхтарик з отвору. чотири. За допомогою викрутки натисніть на освітлення лампи ліцензійного таблички від власника в ліхтарику. 5 та видаліть лампу морозильної камери (для чіткості відображається на вилученій лампі ліцензійних знаків). 6. Встановіть нову лампу в роз’ємі ліхтарика та дифузор. 7. Аналогічно, замініть лампу на другому світлі номерного знака.

Щоб замінити лампу в загальному освітленні Plafon, виконайте наступні операції. один. Покладіть викрутку загального освітлення Plafoner. 2 і видаліть дисперсію. 3. Вийміть лампу з пружинних контактів. чотири. Вставте нову лампу. 5. Встановіть диспетчер на місці.

Щоб замінити лампу в багажному відділі багажу, виконати операції 1. Покладіть на викрутку освітлення багажника та вийміть стелю з отвору задньої полиці. 3. За допомогою викрутки натисніть на світильник лампи багажного відсіка від тримача в ліхтаристі. 4 і вийміть бійну лампу (для чіткості показано на світлому лампі). 5. Вставте нову лампу та встановіть Plafon.

76-6-13-9-04

Натиснувши кінець пружинного затискача (для чіткості показано на знімній фарі), ми звільняємо його двома гачками відбивача.

Як було сказано вище, часто потрібно замінити лампи з низьким світлом. Причина полягає в тому, що водії використовують їх як DRO, а це означає, що ці фари постійно говорять. І не має значення, чи ви чи галоген, деталі можуть швидко стати непридатними. Заміну можна зробити вручну.

Щоб замінити світильники, вам потрібно зробити наступне.

 • Підніміть капюшон і виправте його в цьому положенні, спираючись на засувку.
 • Тепер вам потрібно відключити дроти від лампи. Для цього візьміть блок і розділіть його.
 • Потім покладіть пробку лампи (ви можете використовувати плоску викрутку).
 • Тепер відійдіть і опустіть металеву засувку, поки вона не зупиниться.
 • Відкрутіть стару лампочку. Будьте обережні, щоб не зламати склянку. Іноді стара деталь через корозію та інші явища міцно на місці, тому вам потрібно докласти трохи більше зусиль.
 • Встановіть нову лампу і натисніть за допомогою затискача.
 • Виконувати всі наступні дії у зворотному порядку. Не забудьте відрегулювати положення фари.

седана, лампи, поло, вибір

Регулятори фари пам’ятають, що лампочки можуть бути досить гарячими, особливо якщо вони щойно були включені. Видаліть їх у рукавичках. Також не залишайте відбитків пальців та бруду на нові деталі. Це погіршить освітлення в майбутньому. У цьому випадку використовуйте чисту тканину та спирт для очищення.

76-6-13-9-09

Натиснувши лампу, поверніть її проти годинникової стрілки, поки вона не зупиниться.

Світильники поблизу і високого світла

Операції для заміни поблизу та високого променя розглядаються прикладом фари Volkswagen Polo (праворуч.

Щоб видалити бруд з носія, використовуйте чисту тканину, змочену спиртом.

Нова індексна лампа H4 встановлюється на своєму місці, описаного вище.

Видалення лампочок, дозволено тримати їх лише картридж. Це пояснюється тим, що оновлені продукти стосуються освітлення типу галогену, циліндру якого заборонено торкатися лампочки власними руками. В іншому випадку при нагріванні можливе затемнення окремих частин поверхні.

Повернення лампочок (як частина фар)

Щоб зняти поворотні фари, які є частиною пристрою, вже вилученого з автомобіля, вам знадобиться:

 • Спочатку слід схопити основу рукою і натиснути на неї.
 • Поверніть за годинниковою стрілкою.
 • На наступному етапі лампа видаляється з опори структури з силою, спрямованою на себе.

На завершальному етапі процедури видалення поворотних сигналів новий ілюмінатор PY21W приймається та встановлюється у зворотному порядку.

76-6-13-9-07

Щоб замінити лампу індикатора обертання, ми повертаємо ламповий картридж за годинниковою стрілкою (ми повертаємо проти годинникової стрілки в лівій блок-крапі).

Перш ніж почати замінити, вам потрібно вибрати лампу. Тут використовуються дві лампи галогенних галогенів H4. Вони відрізняються від тих, на яких є три контакти. Починаючи з 2015 року, вони почали використовувати лампочки H7 (зверніть увагу на це).

седана, лампи, поло, вибір

Такі світильники широко поширені, тому проблем з їх покупкою не буде. Краще вибрати елементи потужністю 50-60 Вт, розроблених на 1500 годин роботи. Значення яскравості в таких лампах досягає 1550 ЛМ.

Слід уникати лампочок, які дають світло.блакитне світло. Якщо в суху погоду вони добре покриють простір, то під снігом та дощем такого сяйва буде недостатньо. Тому краще вибрати звичайний “галоген”.

Вибір

Багато автомобілістів обирають внутрішні лампочки з. Це хороший вибір за доступною ціною.

седана, лампи, поло, вибір

Лампи “Маяк” з серії Ultra N4 місткістю 60/55 Вт.

Доцільно придбати дві світильники та здійснити заміну пари. Це пов’язано з двома причинами:

 • Лампочки різних виробників зазвичай відрізняються яскравістю і м’яким світлом. Тому, встановивши новий світловий елемент, ви можете побачити, що фари світяться по.різному.
 • Оскільки лампи мають той самий ресурс, друга фара вийде після першого. Щоб не чекати цього моменту, краще виконати одночасну заміну.

седана, лампи, поло, вибір

Для того, щоб не підніматися під капюшоном приблизно через півмісяця приблизно через півроку, краще негайно змінити обидва ближні легкі світильники.

Перевірка системи освітлення в седанській машині Polo

Перевірте світло фари, закрийте освітлення, а також зворотне. Особливо доцільно робити це перед кожною поїздкою. Щоб перевірити світло ламп, потрібно увімкнути запалювання. Потім, у свою чергу, перевіряється функціонування світильників кожного блоку-фари: туман і зворотне, поблизу і далеко світла, а також паркувальні вогні. Завжди актуально мати запасні елементи з вами, щоб замінити їх, якщо це необхідно.

Якщо ви знайдете несправність зворотних світильників або фар, то вам доведеться замінити світильники в певному блоці. Дотримуючись вищевказаної схеми, вам буде легко змінити будь.яку оптику передніх фар та заднього освітлення.

Кілька способів покращити фари

Удосконалення немає. На седані поло, ви можете провести ремесл кілька модифікацій ближніх фари, які значно покращать якість сяйва.

Справа не в тому, що німці “обдурили” з точки зору технічних характеристик голови оптики поло. Навпаки, майстри з Вольфсбурга (разом з нашим з Калуги) оснащували машину відмінними триваючими лампочками розжарювання, що не кожна машина може похвалитися.

Тому, якщо є додаткові кошти на інвестиції (модифікації набагато дорожчі, ніж стандартні аналоги), то ви можете безпечно експериментувати зі світлом.

Найпростіший варіант для покращення фари на седані поло. це придбання сильніших «халів» із збільшенням потоку світла. На ринку їх темрява темна. Різноманітні кольори та бренди. це єдине питання при виборі.

Наприклад, для популярних зразків, наприклад, Osram Night Breaker або Phillips Diamond Vision можна назвати. Інтенсивність світіння світильників перевищує позначку 1000 люмен, тоді як показники напруги та потужності такі ж, як і на звичайних галогенних світильниках. Негативна особливість “модних” світильників містить у короткому терміні служби. При тривалому та насиченому вживанні вони можуть «розтягнути» не більше шести місяців.

Другий метод передбачає використання цілих фар з хетчбеку поло, на яких німці ставлять оригінальні фабричні моделі бренду Hella. Дизайн фари хетчбека має ряд “приємних” функцій. Наприклад, на ньому робота поблизу та підкреслення як окремо, так і разом. Замінюючи стандартну «галоген» версією «вдосконаленою», ви можете досягти ідеального сяйва для седана поло. Мінус один: вам потрібно переробити колодки прокладок або придбати спеціальний адаптер.

Третій варіант: придбати об’єктив Bixenon та встановити його замість “галогену”. Непогано, але процес заміни занадто трудомісткий. Вам не тільки доведеться зняти фари, але і все одно потрібно буде розібратися, занурити об’єктив і склеїти справу. Найголовніше. не помилитися у виборі та придбанні якісного пристрою. Сьогодні магазини “наповнені” різноманітністю лінз. Останнє покоління з впливом ангельських очей або диявольським «оком» є в моді «склянки». Задоволення не дешеве, але гарантується чудове враження.

Нарешті, ви можете відчути високоякісну іспанську феру бренду Valeo на седані Polo, але вартість набору зацікавить лише найзайнятіших любителів голови оптики. В Інтернеті фари можна викупити за 15 000

На закінчення, варто відзначити світлодіодне освітлення, що використовується в фарах седана поло. Це також може бути “appgrav”, додавши кількість стрічок у фари або змінивши колір сяйва. Є майстри, які готують світлодіоди, що підкладають навіть протягом дня.

Є багато варіантів, але якою буде поява Volkswagen Polo, щоб вирішити власника самого седана.

Необхідні запасні частини

До 2015 року, на Volkswagen Polo, List Light було забезпечено галогенним елементом H4 2-NITY H4. Після рестайлінгу моделі почали оснащуватися однією лампою H7 та двома відбивачами. Виробник рекомендує використовувати елементи зі статтями: 64150cbn, 8GH 223 498-111, 483214000, 483343000, 1 987 301051, 48344000, 8GH 223 498-428, 486382100, 1 987 301182, LP-1199, 48328000.

седана, лампи, поло, вибір

На замітку! Щодо модифікацій, що вийшли перед рестайлінгом, зміна елементів світла простіше, ніж рюстлінг.

Інструменти, необхідні для ремонту

Щоб замінити сусіднє світло седана Volkswagen Polo, майстві знадобляться такі інструменти:

Важливий! Алкоголь та ганчірні ганчірки необхідні, щоб витерти новий світловий елемент, оскільки не рекомендується приймати його голими руками: жирні відбитки залишаються на колбі, які нагріваються при нагріванні, що зменшує індикатори світлого потоку.

Наявність незалежних навичок заміни ближнього світла поло дозволяє не лише заощадити гроші, але й час. Середній, але в дорозі, і в черзі ви можете витратити набагато більше, ніж це візьме власні руки. приблизно півгодини.

76-6-13-9-03

Натиснувши в кінці пружинної засувки (для чіткості відображається на знятому фарі), ми знімаємо її з передачі з двома гачками відбивача.

76-6-13-9-05

Ми виймаємо головний світлий світильник з блоку блоку.

Увага! Лампа фари. галоген. Не слід торкнутися його скляною колбою пальцями, t. до. Сліди з них призведуть до потемніння лампи при нагріванні. Ви можете видалити забруднення з колби з чистою ганчіркою, зволоженою в спирті.

Встановіть нову лампу H4 у зворотному порядку.

Заміна поблизу лампочок

Вибір

Як правило, заміна сусідньої лампи на седан Volkswagen Polo для початківців починається з їх вибору. Слід відразу сказати, що цей автомобіль використовує дві.галогенні лампи стандарту H4, t.Е. Вони також довгі світильники. Ви можете відрізнити їх від одиночних наявності на наявність трьох контактів на підвалі.

На ринку автозапчастин вони пропонують великий асортимент таких ламп від різних виробників. Більше того, ціна товару часто не є гарантією якості. Тому, вибираючи, перш за все, потрібно зосередитись на таких характеристиках освітлювального елемента:

Характеристики Оптимальні параметри
Яскравість У галогенних лампах значення яскравості може досягати 1550 ЛМ.
Довговічність До 1500 годин.
Влада 55-60 Вт.

Порада! У продажу ви можете знайти лампочки псевдо-ксенона. Це ті самі «галогени», однак вони забезпечують світло.блакитне світло близько до денного. Такі світильники добре висвітлюють простір у суху погоду, але під дощем або снігом поступаються звичайному.

седана, лампи, поло, вибір

Звичайно, можна придбати освітлювальні елементи лише у великих спеціалізованих магазинах, незважаючи на те, що їх вартість може бути вищою, ніж у продавців ринку. Однак у цьому випадку менше шансів придбати підробку, яка швидко вигоріть або світить погано.

Що стосується виробників, то краще віддати перевагу відомим брендам, наприклад

Слід зазначити, що серед любителів автомобілів нещодавно популярні домашні лампочки “mayak”. Вони дешевші, ніж імпортні аналоги, але в той же час не поступаються якістю.

Порада! Перш ніж придбати певну модель лампи, доцільно ознайомитися з оглядами її в Інтернеті.

Вирішивши тип освітлювального елемента, ви можете зробити покупку. Більше того, краще придбати світильники в парах. Справа в тому, що світло різних моделей зазвичай відрізняється, і це явно помітно під час їх роботи.

Крім того, довговічність фари фари, наприклад, у Kia, приблизно однакова. Тому, якщо ближнє світло не згорить у Volkswagen Polo в одній фарі, то, швидше за все, найближчим часом він вийде на другу фара.

седана, лампи, поло, вибір

Порядок дій

Отже, заміна короткої лампочки на седан Volkswagen Polo здійснюється в наступній послідовності:

 • Перш за все, вам потрібно відкрити капюшон і вимкнути мінус клем від акумулятора.
 • Тоді вам потрібно відключити блок від контактів підвалу. Для цього його потрібно тягнути на себе, трохи розбиваючись з боку в бік.
 • Далі вам потрібно демонтувати гумову пробку.
 • Після цього відкриється доступ до весняного фіксатора. який повинен бути розстебнутий, перетягнувши його. (См. Також стаття туманних вогнів на Mazda 6: Особливості.)

седана, лампи, поло, вибір

 • Тепер ви можете витягнути стару лампочку і встановити на її місце новий. Краще замінити лампу в рукавичках, щоб не торкнутися його склянки своїми руками. В іншому випадку жирові плями залишаться на колбі, що призведе до перегріву та швидкого виходу з ладу освітлювального елемента.
 • Крім того, робота виконується у зворотному порядку. основа фіксується пружиною, встановленою на місці завантаження, а потім блок встановлюється на контакти.

Тут, насправді, ціла інструкція. Навіть для початківців ця робота займає 10-15 хвилин.

Порада! Якщо ви торкнулися голими руками скляна спалаха, її можна витерти алкоголем.

Згідно з цією схемою, близьке світло Volkswagen на седані Поло змінюється як лівою, так і правою стороною.

Заміна запобіжників

Іноді трапляється, що навіть після заміни сусідньої лампи на Volkswagen Polo не спалює. Як правило, несправність заблоковані запобіжники. Змінити їх навіть простіше, ніж світильники.

Монтажний блок розташований на панелі приладів, внизу лівого боку. Щоб отримати доступ до нього, вам потрібно відкрити кришку.

У цьому випадку нас цікавить такі запобіжники:

Часто візуально неможливо визначити невдачу запобіжника. Тому, навіть якщо у нього немає зовнішніх ознак дефектів, необхідно перевірити його продуктивність пристроєм або встановити новий запобіжник.

Зверніть увагу! Причина несправності поблизу також може бути окислювана або вигоріла контакти в блоці або естафеті. Проблема вирішується за допомогою зняття контактів.

Заміна ламп фари на седані Volkswagen Polo

Останнім часом багато автомобілістів, які активно займаються розташуванням свого “залізного коня”, частіше зацікавлені в елементах автомобільного освітлювального обладнання. Вони роблять блоги в Інтернеті, знімають відео, пишуть інформаційні статті про заміну електричного обладнання. Таке перемішування пов’язане не лише з бажанням зробити свою машину безпечнішою на дорозі, але і з сучасними модними тенденціями.

Сьогодні світлодіодний дизайн популярний з точки зору встановлення освітлювальних пристроїв. Світлодіоди. це невеликі напівпровідникові елементи, які перетворюють струм у сяйво. Вони розміщуються всередині фари ближнього світла, на задніх вогнях і навіть у ретрансляторах поворотів на бічних дзеркалах.

Німецький виробник з Вольфсбурга не позбавив свого нового винаходу. Volkswagen Polo Sedan, вела “ювелірні вироби”. Красиві цибулини встановлені як в оптиці голови, так і в загальних вогнях.

Взагалі всі автомобільні світильники поділяються на дві категорії:

 • Зразки галогену, вставлені в передні фари, є основним джерелом світла, що висвітлює проїжджу частину.
 • Решта джерел, до яких належать парковка та загальні світильники, стоп.сигнали, зворотні вогні, поворотні сигнали та салонні вогні, відіграють вторинну роль.

Виробники. десяток десятка. Досить зайти в будь.який автомобільний магазин і знайти величезний асортимент товарів різних брендів та розмірів. У деяких містах відкриваються навіть цілі торгові точки, що спеціалізується на продажу освітлювальних пристроїв для автомобілів.

Найвідоміші бренди включають Osram, Bosch та Phillips. Ці компанії створюють дуже високоякісні зразки, які користуються великим попитом у всьому світі.

 • Різновиди ламп та особливості їх заміни
 • Поблизу та засновника світильника
 • Індикатор повороту
 • Мірна лампа
 • Кілька способів покращити фари

Різновиди ламп та особливості їх заміни

Найбільші труднощі в ремонті ламп на седані поло є копіями з фону майже світла. Існує багато сортів: все відрізняється за формою, розмірами та технічними параметрами. Це також включає класифікацію відповідно до стандартів, які пов’язані з різними газами в лампах. Найвідоміші стандарти включають H1, H3, H4, H7 та інші.

H4 використовується для седана поло. Цей тип автомобільних світильників давно виробляється. H4. Перше джерело головного світла з двома нитками. Сьогодні існує багато модифікацій H4, які відрізняються структурою газів у колбі, внутрішніх тримачах, спіралі та оболонка. Усі параметри впливають на освітлювальні якості зразка.

Зокрема, для седана Volkswagen Polo, потрібно вибрати H4, призначений для 12 В місткістю 60 Вт Вт. Світлий потік обмежений максимальним позначкою 820 люмен для ближнього світла та 520 люмен. для довгого. Такі моделі виробляються Phillips: кодова назва моделі. 12В 60/55 Вт H4 LL. Подібно до сусіднього світла продається Narva, Lynx та Valeo Trademarks. У інтернет.магазинах екземпляр можна придбати за ціною 300

В принципі, ви можете витратити гроші на автомобільну службу на заміну ближніх світильників. Процедура буде коштувати недорого, можливо, навіть дешевше, ніж сама лампа.

Однак те, що заважає замінити самостійно? У ремонті немає нічого складного. Головне.чітко дотримуватися кроків.крокуючих інструкцій.

Поблизу та засновника світильника

Послідовність дій при заміні світильника в оптиці голови (для прикладу правої фари):

  Спочатку вам потрібно вимкнути джерело світла: ми затягуємо блок за допомогою проводів, що входять у фари з роз’єму.

Доступ до фари блокується гумовою прокладкою: ми видаляємо її, потягуючи її після невеликого уступу з краю.

Всередині є пружинна засувка, яка чіпляється за гачки відбивача.

Ми виймаємо пошкоджену лампу і вставляємо новий “галоген”.

Аналогічно, ви можете змінити лампу в лівій фарі.

Варто витягнути лампу обережно, не торкаючись скляної поверхні. Дотик пальців до колби залишає жирні сліди, які під час нагрівання з’являються на склі. Щоб стерти «відбитки», ви можете використовувати тканину, після зволоження в алкогольному розчині.

Індикатор повороту

Другий компонент, що є частиною фари седана поло. це лампа поворотної точки. Найчастіше на моделі встановлюється лампа бренду Osram з кодом “прізвисько” PY21W 12V. Якщо розшифрувати позначення, ми отримуємо такі характеристики: напруга. 12 В, живлення світіння. 21 Вт. Діаметр зразка. 25 мм, світловий потік досягає 280 люмен. Це коштує лампу в кілька разів дешевше, ніж галоген H4. у магазинах ви можете придбати за ціною 100 /шт.

Процедура заміни лампи покажчика обертання навіть простіша, ніж для головного світла:

  Спочатку вам потрібно скрутити картридж за годинниковою стрілкою (ми крутямося в лівій фарі у зворотному напрямку).

Обережно вийміть картридж із промивання фар.

Щоб повернути лампу, повинно бути проти годинникової стрілки до кінця.

Мірна лампа

Заміна розмірної лампи здійснюється аналогічно для заміни лампи покажчика повороту:

Заміна лампи Volkswagen Polo Sedan

Незалежна заміна світильників седаном Volkswagen Polo, здається, є дуже простим процедурою, з якою можуть впоратися новачки.майстри. Витратив мінімум зусиль та часу, ви можете заощадити пристойну суму. Розглянемо операцію для оновлення світильників на автомобілях для двох варіантів виконання блоків світильників, розділених у часі 2015 року.

 • 1, які встановлені світильники?
 • 2 Заміна Volkswagen Polo Lamps. до 2015 року
 • 2.1 лампа поблизу і високого світла
 • 2.2 поворотні цибулини (як частина фар)
 • 2.3 загальні світильники
 • 2.4 світильники в задньому блоці ліхтарика
 • 3.1 поблизу і високого світла, розміри, поворотні сигнали

Які лампи встановлені?

Назва Базовий Влада, ш
Блок Фара
Засновник/поблизу легкої лампи H4 60/55
Індикатор повороту PY21W 21
Розміри лампа W5W 5
Задній ліхтар
Індикатор повороту PY21W 21
гальмівний сигнал лампа P21w 21
Габаріт Світла лампа W5W 5
Лампа туманного світла P21w 21
лампа підсвічування P21w 21
Лампа туманного світла HB4 51

Світильники поблизу і високого світла

Операції для заміни ламп поблизу та високих променів розглядаються на прикладі однієї (правої) фари Volkswagen Polo.

 • По.перше, блок з набором проводів живлення відключається від освітлювального пристрою.
 • Витягніть кінчик захисної кришки гуми і вийміть її.
 • Натиснувши уступ замок пружиною, необхідно ретельно зняти свої краї з гачка, тримаючи гачки на корпусі.
 • На останньому етапі пошкоджений освітлювач легко отримує від корпусу фари.
 • Для цього просто потягніть за себе.

Для видалення бруду з тримач.

Нова лампа в індексі H4 встановлюється на своє місце у зворотному напрямку описаного вище.

При зняття лампочок їх дозволяють утримувати лише картридж. Це пояснюється тим, що оновлені продукти належать до освітлення типу галогену, до яких інструкції забороняються доторкнутися своїми руками. В іншому випадку, коли вони нагріваються, можливе затемнення окремих частин поверхні.

Повернення лампочок (як частина фар)

Щоб зняти поворотні світильники, що входять до пристрою, вже видаленого з автомобіля, вам знадобиться:

На завершальній стадії процедури зняття ламп повороту сигналу повороту приймається новий тип освітлювача PY21W та встановлюється у зворотному порядку.

Розмірні світильники

Заміна загальних світильників автомобілями поло в наступному порядку виготовляється:

 • Клацніть на картридж з невеликими зусиллями і обережно поверніть рух за годинниковою стрілкою (діяти дуже обережно, щоб не розчавити колбу).
 • В кінці розбирання спалена загальна лампа отримує від справи.

Для того, щоб замінити лампочку на седан поло (встановіть новий освітлювач на місці спаленого). слід натиснути його на основу і повернути її за годинниковою стрілкою. Решта операцій проводяться у зворотному порядку.

Задні ліхтарики лампи

Видалення світильників у задньому ліхтарику проводиться відповідно до інструкцій кроків.кроку. Згідно з цим документом, для демонтажу освітлення необхідно зробити наступне:

 • Спочатку відкривається кришка багажника, а потім клапан його оббивки підтягується зусиллями.
 • Випадок блоку прокладок дротів подачі піднімається звичайною викруткою.
 • Піднявши засувку, ви можете витягнути блок з роз’єму ліхтарика своїми руками.

На наступному етапі розбирання потрібно відкрутити пластиковий болт, кріпляючи блок до корпусу автомобіля. Після того, як він його повернув, вам потрібно:

В кінці етапу розбирання ліхтаря ви можете перейти до демонтажу окремих освітлювачів. Це потрібно буде зробити за допомогою таких обов’язкових операцій:

 • Спочатку потрібно зняти лампу з картриджа, злегка підтягнувши його;
 • При необхідності ви можете очистити місце розташування та встановити новий продукт W5W;
 • Процес його встановлення проводиться у зворотному порядку.

Закінчивши розмірною цибулиною, ви можете перейти на гальмівний сигнал світліше. Це знадобиться, щоб витягнути його:

 • Злегка натискаючи на скляний конус, необхідно повністю утопити демонтажне світло в картридж.
 • Зніміть напрямок за годинниковою стрілкою і обережно вийміть його з картриджа.
 • Наприкінці процесу входить нова лампа P21W.

Залишається оновити туман P21W, розміщений у лівій лампі з набору світильників, а заднє освітлення. P21W, розташований у правому блоці. Разом з лампою індикатора повороту всі вони змінюються точно так само, як і раніше розглянуті продукти.

Слід звернути увагу на те, що канавки, доступні на його картриджі, розташовані не зовсім симетрично. Після оновлення окремих світильників задня лампа в повній колекції встановлена ​​на розміщення.

Заміна Volkswagen Polo Lamps: Рестайлінг

Обробляючи освітлювальні пристрої на моделях автомобілів, вироблених після 2015 року, вам доведеться врахувати наступні відповідальні моменти:

 • Повне оновлення світильників можливе лише за умови, що вам доведеться демонтувати збірку фари з автомобіля.
 • Сама процедура демонтажу досить проста і займе від будь.якого автомобіліста не більше півгодини особистого часу.

Щоб оновити спалений пристрій, вам потрібно буде придбати нову лампу H7 (55 Вт);

76-6-13-9-05

Ми виймаємо головний світлий світильник з блоку блоку.

Увага! Лампа фари. галоген. Не слід торкнутися його скляною колбою пальцями, t. до. Сліди з них призведуть до потемніння лампи при нагріванні. Ви можете видалити забруднення з колби з чистою ганчіркою, зволоженою в спирті.

Встановіть нову лампу H4 у зворотному порядку.

Заміна лампи індикатора повороту

Натиснувши на лампу, поверніть її проти годинникової стрілки, поки вона не зупиниться.

Встановіть нову лампу повороту PY21W у зворотному порядку.