Поло Седан не починається з тепла. Елементи палива

Чому Volkswagen Polo

Volkswagen Polo 5 поколінь у тілах седана були оснащені двигунами 1,6.літер (1.6 MPI 105 літрів.З.) з автоматичною та механічною коробкою передач. Моделі з тілами хетчбека були обладнані 1,2 л бензиновими двигунами (60 літрів.З. Ручна коробка передач, 70 л.З. Ручна коробка передач і 105 л.З. Роботалізований контрольно.пропускний пункт) та 1.4 л (85 л.З. Ручна передача).

Підрозділи енергетики Volkswagen Polo постійно працюють в суворих російських умовах експлуатації. Після п’яти.семи років роботи автомобіля проблеми можна спостерігати при запуску двигуна, особливо в холодний сезон.

Можливі ознаки запуску двигунів, причини несправності та послідовність усунення несправності

Основні ознаки, причини та послідовність усунення проблеми запуску двигуна Volkswagen Polo показані в таблиці:

Ознаки відмови відмови двигуна для ремонту ремонту

поло, седан, почин, тепло

Досвід роботи автомобіля Volkswagen Polo показує, що у багатьох випадках відмова від запуску двигуна пов’язана з вигоранням запобіжника або несправністю реле. Тому усунення несправності повинно починатися з їх контролю. Перш за все, слід перевірити запобіжники, розташовані в моторному відсіку.

Необхідно перевірити смердючу вставку SA1 (відповідає за заряд акумулятора), SA3 (стартер). Далі перевірте запобіжники, розташовані в кабіні.

поло, седан, почин, тепло

Запобіжники, що обслуговують систему управління двигуном, мають позиції 3, 8, 10, 13, 17, 19, 23 та 36. У разі запобіжника запобіжника його слід замінити з запобіжником з тим самим номіналом. Не дозволяється збільшувати значення Fuse Five, особливо встановити на своє місце “помилка”. Якщо новий запобіжник після встановлення виходить з ладу, необхідно керувати електропроводкою для коротких ланцюгів.

Для того, щоб перевірити реле, необхідно демонтувати овечу панель, як показано на малюнку:

поло, седан, почин, тепло

Перевірка підлягає реле R3, R4, R5, R8 та R10. Розташування реле контактів застосовується на його справі.

Вода та акумулятор

Перше, що потрібно побачити. це акумулятор. Напевно, вода накопичилася на клемах, що дає коротке замикання. Ланцюг між батареями та стартером розривається, а старт не відбувається.

Використовуючи суху ганчірку або потік повітря під тиском, усуньте накопичену воду. Ще краще, відключіть термінал і протріть сухим рушником.

Вода потрапляє в свердловині свічки

Проблеми з запуску двигуна починаються, якщо свічки вологі. Це трапляється зі старими свічками та котушками, в яких герметичні прокладки ослабли, а високий тиск промивання нарешті знищив їх.

Для усунення несправності знадобиться наступне:

 • Відключіть мінус.термінал акумулятора.
 • Вимкніть дріт високої напруги з котушки запалювання.
 • Витягніть котушку запалювання зі свічки добре і перевірте наявність вологи.
 • Відкрутіть свічки і, якщо потрібно, висушіть.

Наявність води в цій системі не є критичною. Досить висушити свічки та котушки, а також вигнати воду з лунок із потоком повітря під тиском.

Причина 2. Генератор або несправність акумулятора

Несправності, що виникають у генераторі, негативно відображаються на акумуляторі. Він може повністю припинити заряджати акумулятор, що призведе до нездатності стартера.

Якщо акумулятор стара, то в більшості випадків він не має заряду, особливо в холодний сезон. Як показала практика, проблема зазвичай одна річ: або в генераторі, або в акумуляторі.

Причина 3. Свічки запалювання

Навіть такі дрібні деталі суттєво впливають на роботу двигуна. Якщо на свічки запалювання є деякі родовища або вони працюють несправно функціонують, а в деяких випадках вони просто не дають іскор, як правило, все це пов’язано з використанням поганого та поганого палива. Як варіант, причина несправності може лежати в зносі електродів.

Важливий! Двигун може не запускатись через недостатній тиск всередині циліндрів або при натисканні на проводів запалювання.

Заміна невдалого паливного насоса

Заміна паливного насоса на седані поло також влетить у копійку. Несправність у цьому підрозділі є однією з поширених причин, чому автомобіль не запускається.

Електричне паливне насос за допомогою системи впорскування насосів на форсустах двигуна, що потрібно для запуску електростанції та руху машини, необхідних для запуску електростанції та руху машини. Служба служби апарату залежить від багатьох критеріїв. Серед них якість палива, отриманого на АЗС, а також кількість бруду, що проникає в систему, відіграє важливу роль. Основні ознаки засмічення насоса, крім того, що двигун не починається, є неприємними звуками в двигуні, що час від часу починає зупинятися.

Принцип роботи бензинового насоса простий. Пристрій використовує спеціальний поплавок, який зі зниженням рівня палива в резервуарі знижується. Потенціометр, що реагує на маневр поплавця, збільшує опір датчика і в той же час знижує напругу на стрілці, що вказує на кількість палива на борту. Чим більше падає напруга, тим ближче позначте “0” на приладовій панелі.

При демонтажі несправного паливного насоса ви повинні знати, що пари бензину містять токсичні речовини, шкідливі для людського організму. Тому рекомендується виконувати роботу на свіжому повітрі.

Послідовність дій для заміни бензинового насоса на седані поло:

 • Ми демонтуємо акумулятор.
 • Вийміть кришку внизу багажника.
 • Щоб відокремити насос від датчика, потрібно відкрутити невелику викрутку, розміщену з боків пристрою.
 • Ми послаблюємо затискачі трубопроводів і видаляємо обидва типи: годування та повернення.
 • Закрийте отвори труб.
 • Відкрутіть блок 3217 спеціальним ключем. Пристрою багато (в регіоні 2000 року !), отже, замість цього ви можете використовувати дерев’яний кілочок і молоток: ми замінюємо кінець “деревини” на обличчя горіха і злегка б’ють молотом.
 • З шиї бака ми отримуємо прокладку та металевий фланець.
 • Від’єднайте газовий насос від затвора багнети та екстракт.
 • З зворотним складанням слід враховувати наступні точки: Перед встановленням нового бензинового насоса герметичне кільце повинно бути зволожене в моторному маслі; Датчик палива не повинен отримувати пошкодження, і він повинен «дивитися» у напрямку трубопроводів.

Оригінальний бренд паливного насоса VAG для седана Polo коштує від 11 000 його коду. 6RF 919 051 D. Задоволення дорого, але це не фільтр!

До речі, паливний фільтр також слід замінити. З ним. так часто починається з насосом, обережно надходять у систему запуску двигуна. Паливний фільтр на німецькому седані, як правило, рекомендується змінювати кожні 30 000 км. Але ця цифра може змінюватися залежно від ступеня блокування елемента.

Якщо в двигуні з’являється нерівномірний гурк. Така річ недорога. Оригінал коштуватиме власнику седана 1500 Аналогічний приклад популярної марки Filtron коштує близько 1000, погоджуйтесь їсти: або купуйте цілий бензиновий насос на понад 10 000, або придбайте паливний фільтр на 1000, що не буде Тільки врятуйте сукупний ресурс, але також збільшуйте його експлуатаційний термін.

В кінці теми “паливо” варто відзначити ще один винуватець проблеми, чому двигун не запущений. Вони є регулятором тиску палива.

Основний план пристрою полягає у підтримці необхідного тиску на форсунках, який змінюється залежно від режиму роботи електростанції.

Тиск не перевіряється: Підключіть манометр між паливним шлангом та пристосуванням, при цьому вимкніть вакуумний дріт. При належній роботі належним чином тиск у системі повинен рости. Якщо цього не відбудеться, то ми змінюємо вакуумний шланг і знову перевіряємо значення манометра. Якщо змін немає, тепер ми знаємо, де похована собака, ми замінюємо регулятор.

Таким чином, основними проблемними областями, завдяки якому німець не запускається, є системи запалювання, впорскування палива та регулювання тиску масла.

Покоління Volkswagen Polo 5 не запущено

Volkswagen Polo (5 покоління) 2014-2017.

По.перше, ми проаналізуємо етапи звичайного початку двигуна за допомогою ключа запалювання або кнопки «Пуск/зупинка».

Ми потрапили за кермо за допомогою електронної клавіші, не натиснули кнопку

Система визнала ключ і розблокує блокування запалювання, основні параметри автомобіля де.енергетики, рульове стовпець заблокований, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Закрив педаль гальма і натиснув кнопку 3.й раз

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення ключа/системи для розміщення 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності поло (5 покоління), в якому двигун не запущений взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Необхідно відремонтувати або замінити стартер (заводський шлюб).

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Polo з автоматичною коробкою передач, двигун може не запустити, якщо після ввімкнення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Відсутність електронного ключа поблизу. Якщо замок обладнаний запалюванням кнопки, то, щоб увімкнути запалювання та запустити двигун за допомогою кнопки «Пуск/зупинка.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску Polo 2014-2017. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Знищуючись у джерелі живлення живлення живлення, необхідно перевірити всі запобіжники та дроти, що йдуть до бензинового насоса.

Охайно загоріло вогонь, експлуатація бензинового насоса не чути, клацання реле газового насоса можна почути, стартер крутиться активно, автомобіль невдалий вже давно

Несправний бензиновий насос. Це відбувається через окислення колектора електродвигуна після тривалого простою в його роботі.

Охайність загорілася, почутий газовий насос, стартер крутиться активно, напередодні була машина чи миття двигуна

Поло Седан не починається з тепла

Volkswagen Polo Sedan. Стартер обертається, але двигун не починається

Причин такої поведінки може бути досить багато. Основні перераховані нижче

Людський фактор: Ви забули вимкнути прокладку, яка блокує, наприклад, лише бензиновий насос. Вихлопна труба забита. Хороші люди вкладають у нього ганчірку або картоплю, або, можливо, ви просто заїхали в сніговик. є багато варіантів. Випускна труба повинна бути вивільнена.

Все вищезазначене, загалом, не є зривом, і вирішується у двох рахунках. І тепер ми проаналізуємо причини, пов’язані з технічною несправністю: якщо стартер перетвориться досить повільно, то причиною може бути потовщення в холодному маслі в двигуні. Або, можливо, акумулятор або його сильно окислені клеми виписані після довгої парковки. У той же час, напруга борсету може зануритися так, щоб блок управління двигуном відмовився працювати. Ну, тут все зрозуміло: масло слід вилити протягом сезону, акумулятор заряджається або замінюється. Щось замерзло в газовій трубопроводі, дизельне паливо в резервуарі або фільтрі. Шукайте теплу коробку! Паливний насос несправний. Це легко перевірити, якщо ви не намагаєтесь дістати машину біля жвавого та галасливого шосе. Якщо є тихо навколо, то чутливе вухо здатне зловити відсутність характерного гудіння паливного насоса під час початку стартера. У кращому випадку поганий контакт у ланцюзі винна, в найгіршому ви будете замінені заміною насоса. Корона маховика обертається. Це іноді траплялося на автомобілях попередніх років виробництва, аж до VAZ-2109. Чується, що Бендікс стиснувся з короною, а корона з писком повертається на маховику. Заміна маховика надходить.

Стартер не входить до взаємодії з короною. Причина: знос деталей, зуби подрібнюються тощо.П. Коли спроба почати, чути брязкальце зубів. Будьте готові замінити корону або маховик.

Зігнутий Бендікс. Або його привід пролетів, або сам Бендікс неважливий. Чується, що стартерний двигун обертається з високою швидкістю, але більше немає спроб скрутити двигун. Будьте готові до ремонту або заміни самого стартера.

Забезпечення системи запалювання в бензинових машинах. Ми перевіряємо все. свічки, котушки, проводка тощо.П. Дизельна машина не має сяйво розжарювання. Проблема може бути в блоці управління, а також у реле живлення. Самі свічки також слід перевірити. вам потрібно подумати.

Ремінь часу, розкиданий на клаптики. Це легко відчути: стартеру стало легко скрутити. Якщо вам пощастило (поршні не зустрічалися з клапанами). достатньо замінити пояс, якщо ні, то половина двигуна.

Ремінь часу стрибнув у кілька зубів, порушуючи правильні фази розподілу газу. Знову ж таки, у найкращому випадку вам потрібно буде повернути пояс на місце, але в найгірше ви знайдете дорогий ремонт. Підвищена стійкість до обертання колінчастого вала: хуліган на валах, вставки підшипників, частини групи поршня циліндрів, деформація вала. Перевірте, чи вдається вам скрутити двигун, коли автомобіль натискає на найвищу передачу в ручній коробці передач. За допомогою кулемета вам доведеться спробувати повернути двигун для кріплення шківа допоміжного приводу. Якщо двигун керує порівняно легко, щоб скрутити, то пошук причини потрібно буде продовжити.

Я заклинив генератор, насос для рульового керма, компресор кондиціонера. Несправна одиниця запобігає двигуну. Щоб перевірити, спочатку ви можете перевірити, чи ремінь напружується перевищує міру, намагаючись скрутити двигун. Якщо підозри підтверджені, ви можете зняти ремінь приводу допоміжної одиниці і спробувати дістатися до сотні. Звичайно, це вийде лише на автомобілях, де охолоджуючий рідкий насос обертає пояс. З неопрацюючим насосом, без циркулюючого теплоносія, навіть холодний двигун швидко закипить. Вночі вони намагалися вкрасти вашу машину, але щось пішло не так. Як результат, зловмисники покопилися, щось зламали і з соромом зникли. Тут, без діагностики, не можна вирішити проблему на сто.

Якщо стартер крутиться, і двигун не запускається, перш за все, слід перевірити живлення та систему запалювання. Зверніть увагу, що всі ці перевірки повинні проводитись лише тоді, коли стартер обертається рівномірно, не смикаючись. В іншому випадку (ривки Під час роботи стартера або клацання замість звичайного гудіння) проблему слід шукати, перш за все, у самому стартері.

Перевірка паливної системи повинна виконуватися послідовно. від паливного насоса до інжектора (карбюратор):

Якщо у вас є інжектор, то, коли запалювання увімкнено в кабіні, слід почути гудіння електричного газового насоса. Якщо немає гудіння, то або двигун газового насоса вигоріла, або напруги на ньому немає. Тому необхідно перевірити самий паливний насос, а також його запобіжник.

За допомогою транспортних засобів карбюратора все є трохи складніше: бензиновий насос має привід від валу розподілу, тому для перевірки вам доведеться зняти кінець шланга з впускного пристосування карбюратора або витяжного пристосування бензинового насоса. Якщо важіль ручного перекачування газового насоса кілька разів перекачує, бензин повинен переходити від пристосування або шланга.

Щоб перевірити наявність бензину в пандусі інжектора, натисніть на клапан підгонки для підключення насоса: бензин повинен піти звідти.

Не забудьте перевірити, чи забито паливний фільтр. Можливо, двигуна просто не вистачає палива, тому він не почнеться.

Ще одна причина, чому стартер крутиться, а машина не починається. це засмічений дросель.

Виконуючи всі вищезазначені дії, ви можете спробувати запустити машину ще раз. Якщо стартер все ще крутиться, але автомобіль не починається, то вам потрібно перевірити систему запалювання.

Спочатку слід скрутити свічку і перевірити наявність іскрів на ній. Для цього потрібно покласти дріт високої напруги на вимкнену свічку, торкнутися свічки з металевою частиною двигуна і закрутити двигун за допомогою стартера (для цього вам знадобиться помічник). Якщо є іскра, то свічка працює.

Якщо в інжекторному автомобілі немає іскрів, то проблема полягає в модулі запалювання.

Якщо в двигуні карбюратора немає іскрів, то слід перевірити котушку запалювання. Витягніть центральний дріт з кришки Tummer, покладіть його на кінець 5 мм від металевої частини двигуна (без торкання) і попросіть помічника прокрутити двигун із стартером. Якщо іскри немає, котушка несправна.

Поло Седан не починається з тепла

Volkswagen Polo Sedan. Складний запуск гарячого двигуна

Причини бідного запуску для гарячого

Відповідно до статистики, основними причинами поганого запуску двигуна після простою при високій температурі є:

-Збагачена паливна суміш, яка утворюється завдяки поганому бензину якісності (його світлові фракції випаровуються, і отримують своєрідний «бензиновий туман») несправний датчик охолоджуючої рідини. При високій температурі навколишнього середовища ймовірність його неправильної роботи. це ймовірність її неправильного займання. Це може бути неправильно виставлене або виникають проблеми із блокуванням запалювання.

Перше, що потрібно зробити так, щоб двигун зазвичай запущений на гарячому. Заправляйте на перевірених АЗС, а також відстежують стан паливної системи вашого автомобіля. Якщо після навіть короткого простою двигун не запускається в вогні, то спочатку відкрийте дросель (натисніть на педаль прискорювача) або вийміть кришку фільтра і залиште його відкритим на пару хвилин. За цей час бензин випарений зникне, і ви можете, як правило, запустити двигун. Якщо така процедура не допомогла, то необхідно шукати несправності серед вищезазначених вузлів та механізмів.

Вузли, які можуть стати причинами проблем

-Низькоякісне паливо, випаровування його легких фракцій.Невдалий датчик охолоджуючої рідини.Датчик положення колінчастого вала.Датчик повітряного потоку.Паливі форсунки.Паливний насос.Паливний насос високого тиску.Регулятор холостого ходу.Контроль тиску палива.Дизель бездіяльно.Модуль запалювання

Чому підігрітий кіоск

Деякі автомобілісти стикаються з ситуацією, коли вже занедбаний і нагрітий двигун раптом зупиняється. Більше того, це відбувається після того, як датчик зафіксував набір нормальної робочої температури. Для цього може бути кілька причин.

-Погане якість палива. Ця ситуація є типовою, наприклад, якщо ви заїжджаєте від АЗС, а через короткий проміжок часу двигун починає «кашель», автомобілі Twits і Kids. Вихід тут очевидно. для стікання палива низької якості, видування паливної системи та заміни паливного фільтра. Також доцільно замінити свічки, але якщо вони нові, ви можете зробити їх чистку. Природно, ви не повинні закликати на такі АЗС у майбутньому, і якщо ви зберегли чек, ви можете зателефонувати туди і подати претензію на якість палива.

-Паливний фільтр. За допомогою затриманого двигуна слід також перевірити стан паливного фільтра. І якщо, згідно з правилами, він вже повинен бути замінений, то вам потрібно це зробити, незважаючи на те, чи його ще не забили чи ні.

-Повітряний фільтр. Тут ситуація схожа. Двигун може “злучити” збагачену суміш і незабаром після початку. Перевірте його стан і, якщо необхідно, замініть. До речі, саме так можна зменшити споживання палива.

-Бензиновий насос. Якщо він не працює в повній пропускній здатності, то двигун зазнає палива, і відповідно, через деякий час він зупиниться.

-Генератор. Якщо він повністю або частково провалився, він перестав давати зарядку акумулятора. Водій може не відразу помітити цей факт, запустити двигун і піти. Однак він піде лише до повного звільнення акумулятора. На жаль, починати запускати двигун на ньому більше не буде можливим. У деяких випадках ви можете спробувати затягнути ремінь генератора. Якщо ця процедура не допомогла, вам потрібно зателефонувати на буксирування або зателефонувати друзям, щоб ваш автомобіль перетягував до гаража або сто.

Не починати з гарячого інжекторного двигуна

Оскільки двигун інжектора дещо складніший, ніж карбюратор, відповідно, причини, чому такий двигун не запускається, буде більшим. Зокрема, вони можуть бути несправністю таких вузлів та механізмів:

-Датчик температури теплоносія (теплоносій). У спекотну погоду він може зазнати невдачі та подати неправильну інформацію в ECU, зокрема, що температура теплоносія вище, ніж регулятор колінчастого вала (DPKV). Його відмова призведе до неправильної роботи ECU, що, в свою чергу, не дозволить двигуна для двигуна масового повітря (DMRV). У спекотну погоду датчик може не впоратися з завданнями, призначеними для нього, оскільки різниця температури вхідних та вихідних повітря буде незначною. Крім того, завжди існує ймовірність його часткової або повної невдачі шліфувальних форсунок. Тут ситуація схожа на двигун карбюратора. Невелика частка бензину при високій температурі випаровується, утворюючи збагачену паливну суміш. Відповідно, двигун зазвичай не може запустити паливний насос. Зокрема, необхідно перевірити роботу регулятора управління його перевернутим простором (PXX) запалювання палива палива.

Він погано запущений на гарячому дизельному двигуні

На жаль, дизельні двигуни також іноді можуть не почати гаряче. Найчастіше причини цього явища. це несправності таких вузлів:

-Датчик теплоносія. Тут ситуація схожа на ту, яка була описана в попередньому розділі. Датчик може вийти з ладу, і, відповідно, передати в ECU неправильну інформаційну адвоката на посаду колінчастого вала. Ситуація, подібна до інжектора двигуна масового потоку повітря. Аналогічно насосний насос високого тиску. Зокрема, це може статися через значний знос втулки та насосний вал насоса. Повітря потрапляє в насос з.під сальника, тому стає неможливим набирати робочий тиск у Холонгері Хартії холостого двигуна дизельного двигуна тиску палива запалювання.

Не починається з двигуна гарячого карбюратора

Причини, чому карбюратор більш.менш чіткий на гарячому, мінливість бензину здебільшого винна. Суть полягає в тому, що коли двигун прогрівається до робочої температури, карбюратор також нагрівається, і після вимкнення протягом 10-15 хвилин паливо починає випаровуватися, тому важко запустити машину.

Просто фізика, нічого особистого

Почнемо з найважливішої причини ненормальної поведінки машини в спеку. Як всі знають, саме бензин не горить, його пари спалюють. І тільки суміш палива горить правильно-тонко розповсюджена суміш атмосферного повітря та рідкого палива з незначним включенням парової фази цього палива. Оптимальне співвідношення палива та повітря вважається 14,7 до 1: для 14,7 кг атмосферного повітря, один кілограм рідкого палива повинен бути врахованим. Зрозуміло, що це ідеальна суміш, але в житті приблизно такі пропорції і спостерігаються в камерах згоряння. Ми не будемо говорити про грубого та неінтелектуального карбюратора, який пішов у минуле, тож тоді. лише про ін’єкційний двигун.

Отже, є датчики, які контролюють кількість повітря для приготування суміші. Вони різні: зазвичай це або датчик масового потоку повітря (DMRV), або абсолютний датчик тиску (тато), який працює в парі з датчиком температури повітря (DTV). Ці датчики дозволяють зрозуміти, скільки повітря візьме участь у підготовці суміші палива-повітря. Але біда полягає в тому, що кисень у повітрі значно залежить від щільності повітря, що, в свою чергу, залежить від його температури. І це залежить від важко.

Звичайна щільність повітря при нульових градусах на рівні моря. 1,29 кг/м3. Але, наприклад, взимку при температурі.Це 1,39 кг/м3, і в літню спеку, яка, зізнаюся, вже вивезла нас у порядку, при температурі 35 градусів. це лише 1,14 кг/м3. Відносна різниця між 1,39 і 1,14. просто величезна. Будь.яка система датчиків, які DMRV, тато з DTV, розуміє, скільки повітря потрапляє в двигун. Зрозуміло, що в спеку його щільність помітно нижча, а це означає, що кількість бензину для цієї кількості повітря також повинна бути меншою. Результат. сумна картина: повітря, здається, йде, але воно відсутнє.

Насадки в цій ситуації отримують команду не заливати занадто багато бензину, щоб не переробити суміш і підтримувати її постійний склад на рівні того ж 14.7: 1. Водій хоче літати від світлофора до горизонту, натискає на газ, а у відповідь. мляве прискорення двигун не має достатньо гарячого розрідженого повітря. І з цим нічого не можна зробити, машина приречена на повільніше в спеку, ніж у морозі. Але не зовсім.

Якщо ми поговоримо про атмосферний мотор, то так. Тут ви не можете нічого не зробити: він не може надути більше повітря в колекціонер, ніж він може потрапити туди з атмосфери. Йому просто нічого не дути, він атмосферний. І такий двигун з тепла страждає найбільше, оскільки він не має компенсаторних механізмів. Єдине, що може допомогти йому. це фільтр чистого повітря. Це особливо важливо з тієї простої причини, що влітку в повітрі більше пилу, і він засмічує швидше, ніж взимку або принаймні на мокрих дорогах позасезон. Тому чистий фільтр, звичайно, не виправить ситуацію, але принаймні трохи життя полегшить двигун.

З похотливими двигунами трохи простіше. Турбіна може компенсувати відсутність щільності повітря, хоча для цього газу все одно доведеться розгромити трохи активніше (адже максимальна потужність моторного прискорення в спеку також буде нижчою, ніж у холодну погоду). Але вона зробить це за однією умовою: якщо інтеркулер чистий. Тут охолодження Air Boost набирає особливе значення. Чим брудніший інтеркулер, тим сильніший турбо двигун реагуватиме на спеку. Ви можете вважати це натяком на необхідність деяких дій.

І все.таки ви не можете порушити фізику. Низька щільність гарячого повітря в будь.якому випадку змусить двигун не працювати на повній потужності, і з цим вам доведеться змиритися. Однак є й інші речі, з якими ви повинні конкурувати.

“Conde” і все-таки

Ми всі прекрасно розуміємо, що кондиціонер (або контроль клімату) бере значну частину потужності двигуна. Особливо атмосферна з низьким вмістом (тобто найпоширеніша в Росії). І не марно на деяких автомобілях, коли ви натискаєте на педаль газу (і коли дросель повністю відкривається), кондиціонер автоматично вимикається.Це дозволяє якось наздогнати або просуватися. Немає точних даних про те, скільки вибирається кондиціонер. Багато залежить від двигуна та його стану. Але приблизно втрата потужності для середнього атмосферного двигуна становитиме близько чотирьох кінських сил (від розрахунку потужності кондиціонера). Якщо ви віднімаєте ці числа від низького повітря двигуна, отримується значний недолік коней. Теоретично в повністю робочому двигуні з потужністю 100 літрів.З. З кондиціонером та 35 за борт, близько 85 літрів.З., Але тут набагато більше залежить від стану системи охолодження.

Система охолодження. необхідна річ. Без нього двигун не був би термостабільною системою, яка влітку та зима працює при температурі 90-110 градусів (двигуни різні). Але зрештою, парадокс: система охолодження для роботи потребує енергії, і ніде не брати її, крім двигуна. І чим складніше ця система, тим більше потужності вона займає з двигуна. Звичайно, вона не підбере занадто багато, там ніде не відвезти, але шанувальники постійно забиваються з максимальною швидкістю. це також споживачі. Вентилятор вибирає точно стільки, скільки вимагає електродвигуна. Якщо ви приймаєте нормальну напругу в 14 вольт і поточний, який споживає двигун вентилятора 40 амперів, то споживча потужність вийде (1440) = 560 Вт. Це десь близько 0,76 літрів.З. Якщо є два вентиляторів, то ви можете помножити це число на два. Здається, що їх не так багато, але знову ж таки: є попередні фактори, які ідеально узагальнені.

Крім того, якщо кондиціонер та вентилятори працюють (які починають активніше працювати з кондиціонером), навантаження на генератор зростає. А сам генератор їсть багато сили. в середньому до 10 літрів.З. Правда, навіть з мінімальними споживачами він також бере владу, але в спеку йому все одно складніше.

Щоб якось мінімізувати всі ці втрати, вам просто потрібно контролювати чистоту та справність системи охолодження. Якщо цього не буде зроблено, то втрата потужності в спеку буде катастрофічно зростати.

Volkswagen Polo Sedan не починається

Після 5 бачить роботи стартера, “скорочення” стали більш енергійними, і, ось, вона почала! Не було помилок на охайності. У той же час повітряний фільтр був нормальним. Я продовжуватиму спостерігати за ціною проблеми: в експлуатації масляного насоса. На практиці такі випадки цілком знайдені.

Несправність цього елемента зробить початок двигуна неможливим. Поломка насоса палива. Знятий Клема, Світло.

Марно. Я відкрутив свічки, і від них сажіть шматками. Все, що було передано в центрі VW. Це виявилося в перший день морозу, я прогрівав його протягом 10 хвилин і потонув. Отже, ми повинні шукати іскру. Ваш автомобіль може бути обладнаний класичним простим контактом, не запускає стартер Volkswagen Polo Sedan, що закручує запалювання, досить складний електронний безконтактний або якийсь комбінований варіант.

У будь.якому випадку система складається з трьох частин. Частина перша. контакти з низькою напругою переривання в класичній системі або спеціальний датчик в електронній мові, плюс коробка з електронною начинкою, утворюючи іскру.

Частина друга. зростаючий трансформатор, який називається котушкою запалювання у світі. Частина третя. Механічна висока напруга не починає стартер Volkswagen Polo Sedan закручує електронний дистриб’ютор та дроти, уздовж яких до свічок приносяться струм високої напруги.

І, природно, самі свічки. Перевірка всієї цієї ферми повинна проводитися на етапах, і краще почати з кінця. Стиг. Частина системи високої напруги. Перевірте, чи є іскра на центральному дроті. це та, яка з’єднує котушку з дистриб’ютором.

Кінчик дроту повинен бути вилучений з кришки дистриб’ютора, він наближається до будь-якої частини з хорошим контактом з масою автомобіля чи ні, не має значення виправити його, щоб зазор 5-7 мм не має залишається між кінчиком і вибраною частиною. Якщо запалювання вашого автомобіля є електронним, вам потрібно виправити дріт особливо надійно. якщо він впаде на масу, електроніка миттєво наказує жити довго.

З тієї ж причини ви не можете вразити дріт на тілі. Ми також не радимо утримувати його рукою, навіть не власним. це вдарить у чудовий електричний удар. Сцена другий.

Поверніть двигун із стартером. У той же час подивіться, що відбувається на кінчику дроту. Можливі два варіанти. Сприятливіше. іскра.

Потужний, супроводжується гучним клацанням. Це суттєво звужує поле подальших пошуків. Перш за все, необхідно видалити кришку розповсюджувача.

Під ним може бути вологим і брудним. Відповідно до такого “провідника”, іскра охоче прослизає кудись, але не куди. Витріть, чисті і сухі. У той же час, щоб очистити контакти дистриб’ютора, наприклад, з невеликою шкірою, з невеликою шкірою є неушкодженим, наприклад, з невеликою шкірою. Огляньте так.каталого “бігуна”. Якщо стартер Volkswagen Polo Sedan не починається з нього чи на обкладинці.

Найбільш пільговим способом перевірте дроти, що переходять від дистриб’ютора до свічок. Дроти та їх поради повинні бути сухими та чистими. Якщо, на вашу думку, все в порядку з ними, ви можете поставити кришку на місце, відновити зв’язок і спробувати запустити двигун. Якщо несправність ховається під кришкою, двигун почнеться або, в гіршому випадку, принаймні почне чхати. Симптом також сприятливий. ви на правильному шляху.

Правда, вам доведеться повернути, очистити і висушити свічки. намагаючись запустити двигун, ви наповнили їх бензином. На електродах свічок спалахнули невеликі блискавки. На наступному етапі перевірте котушку, а точніше, напруга, що входить до елемента.

Ви можете зробити це за допомогою тестера або інженерної лампи. Якщо напруга відсутня, то корч, який двигун не запускається, знаходиться в котушці.

Чому Volkswagen Polo

Акуратно стукайте по краях картера гумовим молотком і відключіть деталь. Тоді ми демонтуємо захист зірочки насоса та натягувача пружини в її приводі.

Ми відкрутимо болт, кріпляючи натягувач до блоку циліндрів і видалимо компонент. Потім вийміть зірку насоса, обережно відкрутивши болт.

Volkswagen Polo не починається

Основні ознаки, причини та послідовність усунення проблеми запуску двигуна Volkswagen Polo показані в таблиці:

Ознаки відмови відмови двигуна для ремонту ремонту
Стартер не крутиться під час початку двигуна. Під час початку лампочки виходять на панель приладів Типова несправність електропроводки та контакти клеми акумулятора.Можлива втрата ємності акумулятора після довгої парковки, відмова від однієї з батарей. Вийміть і очистіть клеми акумулятора. Перемішайте з’єднання дроту від мінус.терміналу акумулятора до маси автомобіля. Перевірте акумулятор на навантажувальній вилці. Заряджайте акумулятор.
Стартер не крутиться під час запуску, лампочки на приладовій панелі Glow тьмяно Сишування акумулятора після довгої парковки або в сильному морозі. Зігрівайте акумулятор у теплому приміщенні. Зробіть акумуляторну батарею. Замініть акумулятор.
Під час запуску двигуна в зоні стартера є клацання, але колінчастий вал не повертається Недостатній заряд акумулятора. Спалювання п’яти стартової естафети стартера. Volkswagen Polo Starter Fork Заряджайте акумулятор. Перевірте стартер на стенді, якщо це необхідно, проведіть ремонтні та реставраційні роботи.
Стартер обертається, двигун не починається. Несправність системи управління двигуном, відмова від запобіжників, реле, що обслуговує блок управління двигуном, електрична несправність. Відмова від датчиків колінчастого вала, розподільного вала, масової швидкості повітря. Виконайте комп’ютерну діагностику, визначте помилки, розшифруйте, усуньте помилки на двигуні. Перевірте запобіжники та реле.
Стартер обертається, двигун хапається, працює нерівномірно, негайно зупиняється Вартість витратомір, датчик колінчастого вала, система запалювання. Кут запалювання двигуна. Перевірте якість іскрової іскри, стан свічок, система запалювання. Зробити діагностику комп’ютера (перевірте кут запалювання).
Двигун починається і зупиняється через пару секунд Порушення зв’язку з іммобілайзером, прошивкою, відмовою ключового чіпа, накачування петлі іммобілайзера, несправності управління двигуном. Перевірте потужність та запобіжники блоку управління двигуном. Спробуйте запустити двигун з другим ключем. Виконайте комп’ютерну діагностику.
Двигун зупинився під час руху, після чого він не почнеться Несправність бензинового насоса, запобіжника та естафета Tierceine. Несправність електричної електропроводки Перевірте реле Tiero Pump, запобіжник. Застосовуйте безпосередньо до напруги до бензинового насоса (обхід реле та запобіжник). При необхідності замініть газовий насос.
Немає симптомів, коли повертає ключ у блоці запалювання. Несправність контактної групи блокування запалювання. Ремонт блокування запалювання.

Volkswagen Polo Sedan багато проблем через один провід

Близько місяця тому ми відвідували матір.in.Law в іншому місті. Я вставав рано вранці, зайшов у машину, почав і заїхав на роботу. Було багато часу, я вирішив зателефонувати додому перед роботою на пару хвилин, під’їхав до входу, потонув машину і поїхав додому. Через 10 хвилин я сідаю, увімкніть ключ, запалювання вмикається, а потім нічого не відбувається, стартер не крутиться. Перша думка. естафета стартера померла.

Але, перетворюючи ключ до положення стартера під кермом, клацання реле, я думаю, що реле зникає.Я пройшов усі запобіжники, але, як я очікував, теж все нормально.Ну, я думаю, що нічого робити, ви повинні перетягнути його до дилера, оскільки це недалеко від. Я їх називаю, кажуть, принесіть. давайте подивимось. А потім я згадав про карту допомоги на дорозі. Я дзвоню, продиктував усі дані, зачекайте, господар прийде через півтори години через півтори години.

І хоча через півтори години приїхав чоловік, відкрив капюшон. Крутан каже, що ключ повернувся. нічого. Хвилину мовчання, Крутані ще раз. і Ло і Лоу, машина запустилася так, ніби вона була безпрецедентною.Я до нього, що і як. І він був з моїм носом під капотом, дріт відпав, який наближається до чіпа запуску естафети стартера. Ну, поки машина їздила до дилера на ходу. Я покинув машину. Наступного дня я взяв.

На фотографії вже є новий дріт, він зазвичай загорнутий і невелика слабкість зроблена, щоб бути безкоштовною. Старий був розтягнутий. З постійних коливань він відпав через рік.

Мораль цієї байки-ця перевірка цієї нещасної, дрібниці, але ви можете просто кудись дістатися через це. спасибі за увагу!