Petronas gentari EV заряджає центр у Suria KLCC 43 AC 4 DC Guns DC заряджається на 60 SEN за хвилину.

Petronas gentari EV заряджає центр у Suria KLCC. 43 AC, 4 DC Guns, DC заряджається у 60 сен на хвилину

petronas, gentari, заряджає, центр, suria

Фото. Gentari Suria KLCC на Plugshare

Gentari встановив ступінь зарядки EV на парковці Suria KLCC з великою кількістю зарядних пристроїв, включаючи два зарядні пристрої постійного струму, які можуть заряджати до чотирьох автомобілів по 30 кВт кожен.

Зарядні пристрої змінного струму поділяються на два типи. 20 одиниць із зарядними пристроями AC 22 кВт на парковці преміум.класу на P2 та ще 23 одиниці з зарядних пристроїв AC 11 кВт на P2 та P3.

Будь ласка, зверніться до наступного, щоб отримати додаткову інформацію про те, як отримати доступ та користуватися зарядними пристроями.

І як і у будь.якому зарядному закладі в Малайзії, вам також рекомендується завжди перевіряти посилання на підключення на наявність будь.яких оновлень на доступність/місцезнаходження/доступ цих зарядних пристроїв.

20 x 22 кВт змінного струму на преміум парковці p2

petronas, gentari, заряджає, центр, suria

Фото. Gentari Suria KLCC на Plugshare

Ці зарядні пристрої розташовані за адресою P2 в зоні паркування преміум.класу.

Це зарядні пристрої “принесіть власний кабель (BYOC), тому вам потрібно принести свій власний кабель типу 2 для їх використання.

Доступ до зони паркування преміум.класу. це додаткова плата за один раз за звичайну плату за паркування KLCC, але вам не доведеться платити, щоб використовувати зарядні пристрої. Жодна програма не зобов’язана для активації зарядних пристроїв.

23 x 11 кВт змінного струму при p2 та p3

Фото. Gentari Suria KLCC на Plugshare

Ці зарядні пристрої змінного струму мають кріплений кабель типу 2, тому вам не доведеться приносити своє. Вони розташовані в таких районах:

  • P2-стовп 12c, 6 бухт 204-209
  • P2-стовп 13b, 3 бухти 150-152
  • P3-стовп 12c, 6 бухт 194-199
  • P3-стовп 13b, 3 бухти 144-146
  • P3-стовп 14а, 5 бухт 94-98

Ці зарядні пристрої змінного струму розташовані в зоні паркування сезону, тому, якщо у вас є пропуск сезону Suria KLCC, доступ до громадськості обмежується наступними часами:

  • Будні дні 18:00. 6 ранку
  • Вихідні 24/7 до понеділка 6 ранку
  • Державне свято 24/7

Вам доведеться використовувати або JomgrAch, або Setel, щоб оплатити стягнення. Ціни для цих зарядних пристроїв AC 11 кВт. це RM0.10 на хвилину.

Просто перемістіть конус до парку, і покладіть конус після того, як ви закінчите.

4 х 30 кВт DC Charger Guns на P4

Фото. Gentari Suria KLCC на Plugshare

Це дві одиниці зарядних пристроїв 60 кВт, налаштовані на зарядку до 4 автомобілів по 30 кВт кожен (2 автомобілі на зарядний пристрій).

Зарядні пристрої розташовані на рівні P4 Pillar 6b ​​- Bays 223, 224, 226, 227. Bay 225. це звичайна парковка льоду. Доступ до цих зарядних пристроїв. цілодобово для публіки.

Ви можете переглянути відео нижче, якщо у вас виникають проблеми з пошуком зарядного пристрою постійного струму.

Вам доведеться використовувати або JomgrAch, або Setel, щоб оплатити стягнення. Ціни на 30 кВт стягнення постійного струму. це RM0.60 на хвилину.

Якщо ви ще не завантажили Setel, ми вдячні, якщо ви зможете використовувати наш код реферера “5H9F3”

Після того, як я роками займався ІТ.індустрією, Пол Тан спочатку розпочав цей сайт як загальний блог, що висвітлює різні теми, що представляють особистий інтерес. Зі збільшенням кількості читачів, які приділяють уважну увагу до моторних історій, одне призвело до іншого, а решта, як кажуть. це історія.

SOURCE

Image:paultan.org