Tesla щойно дав нам свіжий погляд на свого гуманоїдного робота напередодні свого великого події AI Day. Що ми

Tesla щойно дав нам свіжий погляд на свого гуманоїдного робота напередодні свого великого події AI Day. Що ми знаємо досі про проект Optimus.

Очікується, що Tesla оприлюднить прототип свого довгоочікуваного гуманоїдного робота в п’ятницю ввечері, і інвестори, безумовно, сподіваються, що це буде більше, ніж розпусна танцюристка в костюмі, який ми побачили минулого літа.

Компанія проводить подію Дня AI, де вона надасть оновлення про всілякі вдосконалені технології, включаючи робот Optimus (названий на честь трансформатора). Даваючи подію, Тесла твітнув відео про руки робота, що рухається у форму серця. Це найбільш детальне зображення бота Tesla.

Багато специфіки про Optimus залишаються загадкою, але Маск виклав деякі деталі про дизайн, можливості робота та важливість для бізнесу Tesla.

tesla, щойно, свіжий, погляд, свого, гуманоїдного

Він призначений для ручної праці

Оголошуючи бота Tesla в останній день AI, Муск сказав, що робот візьме на себе небезпечні, нудні та повторювані завдання від людини. В майбутньому “фізична робота буде вибором”. сказав Муск.

Бот буде 5 футів-8, важить 125 фунтів і ходить 5 миль / год. Екран, встановлений на обличчі, відображатиме “корисна інформація”, а його “руки на рівні людини” зможуть стурбовувати 150 фунтів, сказав Тесла. Одне з перших заявок на Tesla Bots буде на автомобілях компанії.

Це буде “дружнім” і, безумовно, не дистопійським

Муск наполягає на тому, що бот Tesla буде розумним і сильним, але не розумним або досить сильним підніматися проти своїх людських володарів. “Ви можете втекти від цього і, швидше за все, пересилити”. сказав Маск в день AI 2021. “Сподіваємось, цього не станеться, але ти ніколи не знаєш”

Під час інтерв’ю в квітні Муск сказав.Що

Він використовуватиме автоматизовану технологію водіння Tesla

Зважаючи на те, що Tesla вже розвиває нейронні мережі та обладнання для технології самостійного керування, це “має сенс поставити це на гуманоїдну форму”,-сказав Муск.

Optimus “побачить” навколишнє середовище навколо нього, використовуючи в його голові камери автопілотів та “подумайте”, використовуючи комп’ютер, знайдений у автомобілях Tesla.

Муск вважає це найважливішою роботою Тесли

Муск рекламував проект роботів як “найважливішу розробку продукту, яку ми робимо цього року.”Він також передбачив, що це може затьмарити автомобільний бізнес Tesla та змінити характер економіки США.

“Яка економіка? Це, в основі це праця. Отже, що відбувається, коли не бракує праці?,”Він сказав в останній день AI.

Споживачі зможуть колись придбати одну

У квітні Муск передбачив, що бот Tesla буде доступний споживачам менше ніж за 10 років. Це зможе виконувати домашні завдання, як охайно, зробити вечерю, скосити газон, магазин продуктів та піклуватися про членів сім’ї літніх людей, сказав Муск. На той час, коли він широко доступний, це коштуватиме “менше, ніж машина”, згідно з Муску.

Зерно солі

Муск додає бота Tesla до тарілки, вже накопиченої високо проектами, які не бачили світла дня.

tesla, щойно, свіжий, погляд, свого, гуманоїдного

Там є новий Roadster, 200 000 спортивних автомобілів, який повинен був запустити в 2020 році з ракетними штуками прискорення. Потім є кібертрук, пікап, який здивував глядачів своїм корпусом з нержавіючої сталі та формою дверей, коли він дебютував у 2019 році, але також не здійснився. Протягом багатьох років Маск пообіцяв, що Теслас незабаром зможе їхати.

На цьому тлі важко дізнатися, коли серйозно сприймати вимови та терміни Муску. Ми всі незабаром дізнаємось більше про його робототехнічні амбіції.

SOURCE

Image:www.autoblog.com

tesla, щойно, свіжий, погляд, свого, гуманоїдного