BMW Italy та AC Milan продовжують своє партнерство з новими автомобілями

BMW Italy та AC Milan продовжують своє партнерство з новими автомобілями

italy, milan, продовжують, своє, партнерство, новими

Партнерство між BMW Italy та AC Milan розпочалося в березні 2021 року і побачило, що італійська філія німецького виробника автомобілів преміум.класу стала автомобільним партнером Rossoneri та партнером преміум.класу. З тих пір BMW Italia супроводжувала Россонері у їхній футбольній подорожі, відзначаючи перемогу команди Серії A 2020/21 Чемпіонату 2020/21. Сьогодні партнерство триває з новою главою.

Вчора в Міланелло відзначався особливий день у Міланелло та АС Мілан. Президент BMW Italy Massimiliano di Silvestre, доставив автомобілі на сезон 2022/2023 до першої команди, в присутності Паоло Сконі, президента АС Мілана, Паоло Мальдіні, технічного директора та Стефано Піолі, тренера. Флот з 25 автомобілів (9 BMW X5,15 BMW X6 та один BMW IX) був вишикений у кулуарах з персоналізованою тарілкою для кожного гравця. Повний загін змінного Мілана, включаючи глобальну зірку Златана Ібрагімовича, взяв участь у заході.

BMW XM дебютує

italy, milan, продовжують, своє, партнерство, новими

CAIRATE, ІТАЛІЯ. 29 вересня: в Міланелло 29 вересня 2022 року в Керат, Італія. (Фото Джузеппе Cottini/AC Milan через Getty Images)

Ді Сільвестр, президент і генеральний директор BMW Італія, символічно передав ключі автомобілями на церемонії, в якій побачили капітана Мілана АС, Девіда Калабрії разом з Олів’є Жиродом та Саймоном Кяером як головних героїв. Звичайно, іншою рок-зіркою дня був абсолютно новий гібрид BMW XM Gybrid. Автомобіль був оприлюднений цього тижня, і він починає з’являтися на глобальних заходах.

“Ми завжди говоримо. сказав Массіміліано ді Сільвестр на відкриття зустрічі. що група BMW відрізняється від інших, тому що у нас дуже амбітна мета: ми існуємо, щоб рухати тіло, серце і розум. І сьогодні ми тут з вами, тому що протягом двох років ми поділилися цією амбіцією. Ми через наші надзвичайні продукти, такі як новий BMW XM, який ви бачите сьогодні виключно і яка втілює наше бачення мобільності майбутнього та вас через емоції, які футбол може висловити на найвищому рівні.”

italy, milan, продовжують, своє, партнерство, новими

CAIRATE, ІТАЛІЯ. 29 вересня: в Міланелло 29 вересня 2022 року в Керат, Італія. (Фото П’єра Марко ТАККА/Мілан AC через Getty Images)

“Але. він підсумував. є також набагато більше. Ми віримо в ті самі цінності. Цінувати “боротьбу”, мати сувору дисципліну, страждайте, тренуватися разом, щоб досягти мети; поважайте зобов’язання, правила, товаришів по команді, опонентів. І перш за все це з пристрастю. Допитуючи себе, завжди намагаючись отримати найкраще, насолоджуватися вдосконаленням, мріяти про більш складні цілі, а потім досягти їх “.

“Сьогодні. підкреслили Паоло Сароні. Президент AC Milan. це оновлене свідчення про виграшне партнерство між двома глобальними брендами, досконалістю у відповідних секторах, синонімом успіху та стилю. Також приємно мати можливість бачити новий XM виключно в прямому ефірі. Автомобіль, який мені так нагадує про наш Мілан: елегантний, потужний, молодий та інноваційний, але перш за все, що є результатом великих зусиль команди. Угода між AC Milan та BMW Italia триває. нагадав Сконі. поділившись стратегічним баченням та загальними цінностями, дивлячись у майбутнє з оптимізмом та амбіціями, завжди намагаючись збудити наших пристрасних прихильників.”

SOURCE

Image:www.bmwblog.com