Електричний седан Toyota S BZ3 розпочнеться всього з 28 000

Електричний седан Toyota BZ3 розпочнеться всього з 28 000

Друга офіційна модель Toyota BZ просочилася наприкінці серпня, що займається обличчям, сильно натхненного короною.

Седан BZ3 призначений лише для Китаю і був розроблений BYD, величезний китайський конгломерат, який будує все, від автомобілів до автобусів до батарейних батарей. Автомобільні новини Розмовляли з трьома джерелами, близькими до компанії, яка виявила, що виробництво та продажі розпочнуться до кінця року.

Toyota‘s BZ3 буде першим сучасним EV, запущеним у Китаї після відкликання, який змусив Toyota припинити виробництво кросовера BZ4X. BZ3 також мав на меті прибути набагато раніше, але постійна пандемія Covid-19 зупинила на автосалоні в Пекіні, де він повинен був дебютувати.

електричний, седан, toyota, розпочнеться

Міністерство промисловості та інформаційних технологій

Джерело також виявило, що BZ3 продаватиметься за 28 000, що значно дешевше, ніж модель Tesla 3 аналогічного розміру 3. Він буде зібраний у Китаї заводом, яким спільно експлуатують Toyota та Faw Group. Toyota також має партнерство з GAC Motor, але джерела виявили, що японський бренд не планує впускати GAC у угоду BZ3.

Ми вважаємо ці партнерські стосунки цікавими, оскільки Toyota не укладає угоду з компанією, якщо вона не зможе побудувати автомобіль за своїми високими стандартами. Угода про спільне розвиток між Toyota та Suzuki-прекрасний приклад. Обидва бренди відомі тим, що створюють міцні, довготривалі транспортні засоби.

електричний, седан, toyota, розпочнеться

Міністерство промисловості та інформаційних технологій

Toyota повільно відходить, коли мова йде про виробництво EV. Давно стверджує, що невеликий, доступний EV. це шлях, але інженер так важко було інженер. Менша платформа не має необхідного місця, щоб відповідати достатньо великому тісту, щоб доставити розумний діапазон.

Розмір і діапазон акумуляторів BZ3 залишаються невідомими, але ми знаємо, що він використовуватиме акумуляторний пакет Byd Blade Lithium-Iron-фосфат (LFP). Останнє. це дешева, але ефективна акумуляторна упаковка, і навіть Tesla виявила зацікавленість у технології Byd для його чутки до 25000 автомобілів. Батарея леза приблизно на два сантиметри тонші, ніж середній літій-іонний акумулятор, тому вам не потрібен об’ємний корпус кросовера, щоб зберегти пристойну кількість внутрішнього простору.

електричний, седан, toyota, розпочнеться

Міністерство промисловості та інформаційних технологій

Багатьом залишилося цікаво, чому Toyota настільки повільно відзначався з EVS, але в недавньому інтерв’ю з Toyota ми дізналися, що вона прийме електрифікацію лише в найпопулярніших сегментах, поки не буде встановлено необхідну інфраструктуру. Toyota не планує будувати електричну тундру для конкуренції Chevrolet та Ford у сегменті вантажних автомобілів EV, оскільки хоче робити справедливість вантажівки. Іншими словами, він повинен бути здатний робити все, що може зробити звичайний льодовий вантажник, включаючи буксирування та перевезення.

До цього часу Toyota застосовує подібний підхід до електрифікації, як BMW. Японський гігант вважає, що в майбутньому є місце для різних варіантів силових агрегатів, включаючи EV, ICE та водневі паливні елементи.

Цікаво також зазначити, що, хоча Toyota не швидко вводить EVS, їй належить 1331 патенти на акумулятор, майже втричі більше, ніж наступний найбільший власник патенту. Твердотарні акумулятори, як вважають, є наступним великим кроком вперед, тому Toyota може просто пропустити покоління EVS, оскільки вона планує лише повністю електричним у 2035 році.

електричний, седан, toyota, розпочнеться

Toyota

SOURCE

Image:carbuzz.com