Відео Джо Ахіллес BMW M2 Конкуренція завершена

ВІДЕО: Збудження конкуренції Джо Ахілла M2 завершено

конкуренція

YouTuber Джо Ахілл повільно (або не так повільно, насправді), будуючи свою конкуренцію BMW M2 на набагато жорсткішу, грізну зброю доріжки. Природно, він також документує кожен етап своєї збірки. Його останнє відео демонструє його третій та заключний етап та готовий продукт. Чому ми показуємо вам це? Тому що це чудовий приклад того, як правильно побудувати трек.іграшку, яка приписує пріоритетність та оновлення, і як це все зі смаком.

Ахілл-давній фанат BMW, але навіть він розуміє, що сучасні машини M потребують зовсім небагато роботи, перш ніж вони справді відстежують зброю. Навіть його щоденна конкуренція M3 вимагала зовсім небагато налаштувань та налаштування, перш ніж вона справді стала справді чудовою дорожньою машиною. Отже, щоб зробити свою конкуренцію M2 справжньою іграшкою доріжки, якою він хотів, щоб вона була, поки все ще весело в дорозі, він вирушив на цілком всебічну збірку. Перші два етапи ви можете побачити у двох його попередніх відеороликах.

Те, що Ахілл надав пріоритетом у цьому побудованому. це обробка, гальмування та навіть внутрішній комфорт, тим більше, ніж влада. Це тому, що веселощів, які ви маєте на шляху, або навіть на закрученій задній дорозі, походить від зчеплення та спритності автомобіля, при цьому потужність і швидкість є вторинними. Його конструкція змагань M2 була розроблена для того, щоб почувати себе краще і впоратися краще, а не просто швидше по прямій лінії, і це важливо.

конкуренція

Таким чином, у нього було зроблено належне вирівнювання, різні краватні дороги та підготовлені контрольні руки, покладені в Білштейн-койлові, замінили заднє сидіння на півмісяця та шеститочкові гоночні джгути, замінили передні сидіння на відро для Recaro і навіть додавали Спейсер для керма, щоб наблизити кермо до грудей для кращого комфорту. Він також модернізував гальмо і шини, тому що машина настільки ж хороша, як може стискатися і зупинитися.

Те, що він зробив у цьому відео. це оновлення переднього аероту трохи, з новим переднім спліттером, і весь його силовий агрегат і привід кодувались, щоб по суті перетворити його на M2 CS. Оскільки M2 CS використовує такі самі механічні компоненти силового агрегату та приводу, що і змагання M2, лише з різними мелодіями для двигуна та диференціалів, ви можете програмне забезпечення прошивати останнє, щоб в основному стати першим.

Якщо у вас є конкуренція M2, це чудове відео (крім його попередніх двох), щоб отримати деякі ідеї, як налаштувати свою машину. Конкурс Achilles M2. чудовий приклад того, як виглядає належним чином налаштований автомобіль і варто використовувати як натхнення.

SOURCE

Image:www.bmwblog.com