Ось новий спеціальний дрейф Turbo 3E 3E

Twin Electric Motors, 380 к.с., RWD та безпомилково Renault 5 Turbo 2 натхненні.

Від Іоанна Хоуелла / четвер, 22 вересня 2022 р

Якщо вам подобається Renault 5 Turbo 2. і, відверто кажучи, хто ні? Тоді у нас є новини для вас. Чудова новина. Це автомобіль R5 Turbo 3E, який отримає свою глобальну прем’єру на конкурсі витончених мистецтв Chantilly 2022 року 25 вересня. Це називається R5 Turbo 3E, тому що він сприймається як духовний наступник Turbo 2, а додатковий “E” відзначає його як електричний-на жаль.

новий, спец, дрейф, turbo

Натомість у машині є два електродвигуни. по одному для кожного заднього колеса, тож це дуже багато RWD. з 380 к.с. і 516 фунтів футів крутного моменту. Це звучить як багато, щоб отримати річ убік. А також достатньо для 0-62 миль / год у 3.5 секунд і максимальна швидкість 124 км / год. Потужність постачається акумулятором 42 кВт год, що сидів посередині плоскої підлоги, оточена замовленим трубчастим шасі. Також є клітка для рулону FIA.

новий, спец, дрейф, turbo

Я думаю, що це справедливо сказати, що це вражаюча річ. Все ще безпомилково. Renault 5, але той, який годував стероїди, щоб надати йому ще більш перебільшену позицію. Це включає в себе масивний задній спойлер, що викликає силу, та великі входи на передній бампер, які, як кажуть, додають більше сил, а також допоможе охолонути привід. Це не суто зосереджена річ. Це також неповажно, з рожевими вікнами з оргскла та рожевими, синьо.жовтими світлодіодними смужками спереду та ззаду, які спалахують, як це дрейфує. для цього вібру 1980.х та 1990.х років “Vibe”. І саме ретро.відеоігри надихнули наклейки на камуфляж на тілі. Ззаду над задливими ліхтарями є прозорі деталі, які “забезпечують вікна, щоб милуватися електричним механізмом шоу.автомобіля”.

Всередині двох гоночних відра з вуглецевого волокна, повне захисне джгути та кермо є частиною партнерства з Sabelt1, а проростання з “Поп.жовтої консолі”. це масивна вертикальна ручна ручка. Подальші ретро.теми включають чорний тартан на сидінні як приладова панель. Більш сучасні елементи включають чорну пробкову підлогу, тоді як штрих та двері обробляються деяким Алькантара. Ще один кивок на оригінал. це масив 10 циферблатів, що стоять перед водієм. але це цифрові, а не аналогові. Щоб запустити машину, вам доведеться натиснути кнопку “Вільна гра” на центральній консолі, а режими водіння включають “турбо” для дрейфування, “трек.інвадер” для гри та “пончик” на 360 ° Спінс.

Поряд з фізичним автомобілем, також буде цифрова версія, яка з’явиться у світі віртуальних ігор Web3, але фактичний автомобіль перейде з Шантілі до стенду Renaul.

Источник

Image:www.pistonheads.com