Нарешті, Bugatti пропонує сертифіковані попередні хірони та Veyrons

Що використовували Bugatti, про які ви думали про покупку, ось-ось коштуватиме трохи дорожче, тепер, коли французький автовиробник представляє власну сертифіковану програму. Навіть виробник найшвидших автомобілів у світі хоче на захопленні вживаного автомобіля, але Bugatti хоче, щоб використані моделі Chiron та Veyron мали невелику додаткову цінність з гарантією, яка відповідає покриттю, коли автомобіль був новим.

нарешті, bugatti, пропонує, сертифіковані

Завдяки чудовому самосвідомості Bugatti пояснює своє покриття, використовуючи приклад автомобіля CPO, придбаного на Близькому Сході, а потім обслуговується по всій Європі, демонструючи придатність до всесвітньої служби автомобіля. Але програма CPO Bugatti не обмежується EMIRS або їх колегами ЄС; Усі партнери служби Bugatti у всьому світі можуть запропонувати сертифіковані попередньо власні моделі.

Покриття Bugatti Chiron буде таким же, як і в початковій гарантії, що охоплює “всі частини та робочі місця для механічних, електричних, корозійних або фарбних проблем.”Гарантія Вейрона також покриє деталі та робочу силу, але лише для механічних або електричних дефектів. Вибачте, власники Вейрона.

нарешті, bugatti, пропонує, сертифіковані

Слухайте, що це одні з найкращих навушників, які можуть отримати користувачі Samsung та мають активне скасування шуму, неймовірну якість звуку та довготривалий акумулятор, що швидко заряджається.

Хороша новина-це замінні деталі з власною дворічною гарантією, яка охоплює заміну та робочу силу. І, звичайно, власники Bugatti можуть легко відпочити, знаючи, що будь.яка робота, виконана за гарантією CPO. Тут немає деталей рокавто після продажу!

Загалом, ця програма CPO може бути хорошою угодою, враховуючи включення щорічної послуги. який може набігти до 20 000. не кажучи вже про тисячі доларів, які власники могли витратити, щоб замінити будь.яку частину на Bugatti.

Вартість власності наздоганяє всіх, чи купують вони нові чи використовувані, але надають покупцям, що належать до власності, таку ж гарантію, що і нові покупці, хороша. Ті, хто купує автомобіль CPO Bugatti, навіть отримують офіційну сертифікацію статусу CPO автомобіля, але Багатті не сказав, що це означає. Сподіваюся, це не просто зайві документи. Я не знаю, можливо, це вишуканий шкіряний брелок або сонцезахисний чайл.

Источник

Image:jalopnik.com

нарешті, bugatti, пропонує, сертифіковані