Дивіться Tesla FSD 10.69.2.2 в метро Детройт не настільки гладкий після оновлення

Наш друг Детройт Тесла Тоні Езеро провів тестування Roll Testing Tesla нещодавні оновлення своєї повної бета-технології, що керують самостійним керуванням. Він вже деякий час знімає накопичувачі, висвітлюючи кожне велике оновлення, а також публікує кілька цікавих відео між ними, включаючи те, де технологія запустила знак зупинки та отримала йому квиток.

У будь-якому випадку, навіть незважаючи на те, що Детройт Тесла щойно опублікував своє звичайне, тривале відео про водіння в Детройті на повному самостійному керуванні (FSD) оновлення програмного забезпечення 10.69.2, він вирішив зібрати ще одне, коротше відео після наступного оновлення. На форумах Tesla та соціальних медіа було багато балаканин FSD, оскільки компанія випустила кілька оновлень досить швидко, і це значно розширює кількість власників Tesla, які стають бета.тестерами.

tesla, метро, детройт, наст

Тоні вдарився по дорогах у Стерлінг.Хайтс, штат Мічиган. Він дає зрозуміти, що він не рухає звичайний маршрут у центрі міста Детройт, а, скоріше, він знаходиться в передмісті, приблизно на годину на північ. Він також зазначає, що зазвичай проводить свої зняті тести протягом дня, але цей привід був ввечері. Хоча відсутність денного світла, різна територія, типи доріг та руху можуть мати певний вплив, Тоні вказує на останні 10.69.2.2 Оновлення як причина, коли автомобіль поводиться по.різному.

Бета-тестер FSD ділиться, що, хоча Tesla щойно оновив технологію за допомогою оновлення програмного забезпечення в ефірі, і це повинно вдосконалюватись, здається, це зробило крок назад. Це не рідкість, і в минулому це вказувало кілька бета.тестерів. Хоча це може бути просто пов’язано з конкретним досвідом Тоні, це може бути помітними змінами, які Tesla внесли, про які незабаром повідомлять інші тестери. Ось чому ми дивимось багато відео та читаємо різноманітні позитивні та негативні звіти від власників Tesla.

Найбільша стурбованість Детройту Тесла, як видається, не має “гладкості.”Як бачите, автомобіль, схоже, робить досить міцну роботу в багатьох випадках, але прискорення та зупинка часто різкі, і достатньо, щоб Тоні згадував його кілька разів, коли технологія пілотує машину. Він каже, що це просто не так, як це було до останнього оновлення.

Здається, одна з труднощів з такою технологією. це намагання належним чином збалансувати плавність з необхідністю, щоб автомобіль був часом агресивним. Людський водій може зробити цей перемикач на основі ситуації, але, схоже, це щось надзвичайно складне для машини.

tesla, метро, детройт, наст

Прочитайте бета.історії Tesla FSD від Детройту:

tesla, метро, детройт, наст

Оскільки Tesla продовжує робити оновлення своєї бета.версії FSD, це, ймовірно, буде продовжуватись. Ми повідомили про подібну ситуацію з налаштуваннями транспортного засобу бренду, оновленнями сенсорного екрана та навіть оновленнями програми для смартфонів. Коли вам нарешті зручно щось зручно, Tesla може надіслати оновлення та змінити його. На щастя, здається, що компанія, особливо генеральний директор Елон Маск, приділяє пильну увагу своїм власникам та їх спостереженням та запитам.

Image:insideevs.com