2023 Nissan Altima має більш чітку високу ціну на екрані

2023, nissan, altima, чітку

  • 2023 Nissan Altima отримує перероблений передній кінець, а також нові конструкції колеса та кольори фарби.
  • Altima також тепер доступна з більшими 12.3-дюймовий сенсорний екран з більш чіткою графікою та бездротовим яблуковим карплеєм.
  • Nissan розширює список седана стандартних функцій активної безпеки.

Оновлення 22/22: ціни на оновлену 2023 Nissan Altima починається з 26 385 для моделі бази і піднімається до 36 085 для моделі SR VC-Turbo. Усі рівні обробки коштують дорожче, ніж раніше, зі збільшенням від кількох сотень доларів для моделей S та SV до 3740 більше для SR VC-Turbo з додатковим турбонаддувом 2.0-літровий вбудований чотири. Turbo Altima отримує нещодавно стандартне обладнання, включаючи шкіряну оббивку, автоматичний кліматичний контроль та сидіння пасажира, щоб компенсувати підвищення ціни. Привід на повному колесі залишається 1500 варіантом на моделях SV, SR та SL з базою 2.5-літровий двигун. ЗАКОН 2023 року продається зараз.

Завдяки невеликому поконенню та підтяжці, Nissan Altima отримує привабливий підтяжку обличчя на 2023 рік. Передній кінець сімейного седана тепер носить перероблену версію v-motion решітки Nissan, яка також носить новий логотип бренду. Поряд із візуальними оновленнями, Altima 2023 покращує свій список функцій та технологічних пропозицій.

Дорожні тести Nissan Altima

Nissan має лише образи спортивної моделі SR, що, на відміну від інших альтимів, як кажуть, має різну конструкцію решітки та чорну хромовану обробку. Решта лінійки виграє від нещодавно стандартних світлодіодних фар, а поворотні сигнали діляться простором з денними вогнями. Палітра фарби автомобіля розширюється, щоб включити металеву перлину сірого неба та Гарнетт Перл. Серед чотирьох нових варіантів колеса, які мають розмір від 17 до 19 дюймів, є запаморочливим набором 15-спинних 19-дюймових роликів, які з’являються на Altima SR, зображеному тут.

Всередині 2023 Altima виглядає здебільшого однаковим, за винятком нового фінішу навколо кластеру датчиків та нової тканини з подвійним прорізом, яка зарезервована для обробки SR. Більші 12.3-дюймовий сенсорний екран також приєднується до партії (8.0-дюймовий блок все ще є стандартним). Більший екран приносить те, що виглядає як гарніший інтеейс з більш чіткою графікою та впровадженням бездротового Apple Carplay; Android Auto все ще вимагає підключення. Оновлена ​​інформаційно.розважальна система доступна як опція на моделі SV і є стандартною на SL та SR з додатковим двигуном з турбонаддувом.

Набір на підтримку водія Nissan, який називається Propilot Assist, все ще є стандартним на SL і продовжує бути доступним на моделях SR та SV. Однак нижня половина лінійки Altima тепер стандартна з активними функціями безпеки, які раніше були необов’язковими. Список включає автоматичне високопроменеве моніторинг, моніторинг сліпої точки, заднє автоматизоване аварійне гальмування, попередження про перехресне рухома рухом та попередження про руху руху.

2023 Nissan Altima не отримує жодних змін силових агрегатів. Стандартний двигун все ще є 188 к.с.5-літровий чотирициліндровий, і він поєднується або з переднім або повнопривідним приводом. 248-к.с. турбонаддув 2.0-літровий чотирициліндровий із змінним коефіцієнтом стиснення (a.k. VC-Turbo) залишається більш потужним варіантом, але він зарезервований для моделей SR-приводу на передньому колесі. Обидва двигуни використовують постійно змінну автоматичну коробку передач (CVT).

Цей вміст імпортується з опитування. Можливо, ви зможете знайти той самий вміст в іншому форматі, або ви можете знайти більше інформації, на їхньому веб.сайті.

Ця стаття була спочатку опублікована 9 червня 2022 року.

Цей вміст імпортується з OpenWeb. Можливо, ви зможете знайти той самий вміст в іншому форматі, або ви можете знайти більше інформації, на їхньому веб.сайті.

Источник

Image:www.caranddriver.com