2023 Toyota GR86 Огляд

Там, де ціна заголовок 29 990, оригінальна 86 була розроблена для того, щоб повернути доступність у спортивні машини, 10 років я стверджував, що те саме можна сказати про нову версію-навіть зі значною ціною.

У той час як фанати та ентузіасти, можливо, були зачеплені чистотою та неапологічною простотою Toyota 86 Bore Bones, новий GR86 розбиває його на кожному рівні.

Можливо, я просто не отримав оригінальну формулу, або, швидше за все, мій внутрішній орієнтир для доступного спортивного автомобіля на задньому приводі, був встановлений занадто високим усіма десятиліттями тому, коли я володів Datsun 240z.

Z був добре інженерним автомобілем, який пропонує видатну пряму шість виступів, але за ціною, яку більшість людей, які працюють, могли дозволити собі, або принаймні прагнути до власності-електронного типу бідного чоловіка, до якого його часто називали.

2023, toyota, gr86, огляд

GR86 GTS

Передні спортивні автомобілі з заднім приводом з гарним виглядом завжди не вистачали, крім Mazda MX-5, тому я все ще захоплювався гірчицею, щоб сісти за кермо первісного 86, враховуючи універсальний ажіотаж.

Однак загальний досвід залишив мене недооціненим. Це було занадто повільно, з шинами сміття та рішуче невдалою витяжною нотою з низькопотулого двигуна, який нічого не зробив, щоб вивести в мене хлопця.гонщика.

Мені сподобалось, як це виглядало, і ціна була правильною. Врешті.решт це мало значення, що я думав, тому.

GR86. це інша пропозиція. На перший погляд він схожий на серію 1, але наблизив це набагато більш вирішений дизайн із набагато більше.

Якщо серія 2 втратила будь-яке з цього хлопця-Racer зображення оригіналу, це може бути лише хорошою справою. Це, ймовірно, ще більше розширить привабливість цього справжнього спортивного автомобіля.

GR86 довший і нижчий, ніж 86 (з трохи довшою колісною базою), але тепер з торговою маркою Gazoo Racing Black Mesh Root.

2023, toyota, gr86, огляд

GR86 GTS

Це все в інтересах вдосконалення аеродинаміки, а також вдосконалення повітряного потоку до радіатора, а не в назві моди. Подивіться уважно, і ви помітите ряд кроків на передньому спліті, схильні до точних 45 градусів, щоб допомогти в обробці стабільності. GR86 також отримує плоску тарілку для кузова спереду, знову ж таки, щоб впорядкувати повітряний потік.

Навіть збірка фари була впорядкована і тепер пропонує більш потужне освітлення з адаптивними світлодіодами в цілому, з активним рульове управління на версіях GTS з більш високими специфікаціями.

Здається, жодна частина не залишилася недоторканою. Передні та задні охоронці візуально бебір, а рокерні молдинги піднімаються ззаду, щоб зменшити порушення потоку повітря на колесах.

Дзеркала дверей більші для кращої видимості, але вони також є більш аеродинамічними, ніж ті, що знаходяться на оригіналі 86, те, що я помітив, просто витягуючи з зони відпочинку на дорозі.

Обидва оцінки GR86 також отримують нові конструкції колеса (17s для GT, 18s для GTS), а на задніх охоронцях є аерофрани, які, як кажуть, допомагають динамічній стабільності.

Обмеження його. це подвійні інтегровані наконечники вихлопу, розміщені всередині заднього бампера/дифузера. Все-таки це набагато більш зрілий вигляд, ніж оригінальний 86, і тим краще для нього.

2023, toyota, gr86, огляд

Toyota також вирішила найбільший недолік оригінальної моделі: загальна відсутність бурчання з його природного аспірації двигуна.

Весь автомобіль був зроблений набагато більш жорстким, на 60 відсотків більш бічної жорсткості спереду, тоді.

Крім того, легкі заходи застосовуються у всіх критичних областях навколо автомобіля. Капот, дах та передні охоронці виготовлені з алюмінію, але додаткові стратегії економії ваги були використані на двигуні та сидінні, а також в інших незначних компонентах.

Оновлення включають переглянуті тарифи на демпфер та весняний. Навіть кріплення рульової коробки передач було зроблено більш жорстким.

Гальма були підсилені в новому GR86, який цей час круглий має більші вентильовані диски, розміром 294 мм спереду та 290 мм ззаду.

2023, toyota, gr86, огляд

GR86 GTS

Скільки коштує Toyota GR86?

По-перше, це не спортивний автомобіль із вигідною ціною, яку він колись був.

Діапазон розпочинається з базовим GR86 GT на 43 240 до витрат на дорогу незалежно від того, яку передачу ви вибрали. Це робить найдешевший посібник 86, що освітлює гаманець 2950 дорожчим, ніж посібник Base Subaru BRZ, який коштує 40 290.

Однак рівняння покупки змінюється з автоматичним, оскільки Subaru стягує премію. Базовий BRZ Automatic (44 090) на 850 дорожчий, ніж 86 GT Automatic-але на відміну від Toyota, він має моніторинг сліпого місця та попередження про перехресне рухома рухом.

За ціною від 45 390 перед дорогими, GR86 GTS, що перевищує діапазон, на 3800 дорожчий, ніж еквівалентний BRZ з посібником (41 590), але оцінюється однаково з автоматичною коробкою передач.

2023, toyota, gr86, огляд

GR86 GTS

BRZ та GR86 побудовані на одній фабриці Fuji Heavy Industries, яка також постачає двигун і майже є однаковими механічно, за винятком конкретної настройки інженерами GR Toyota.

Тим часом Toyota Australia забезпечила 1100 прикладів нового купе Gr86 протягом перших 12 місяців продажів. число, про яке ми дуже сумніваємось, наблизиться до відповідності попиту, незважаючи на зростання цін.

Звичайно, це різний вид пропозиції, але Mazda MX-5 все ще є переднім двигуном, спортивним автомобілем із заднім приводом за ціною від 37 990 для базового посібника і піднімається на 51 700 для посібника MX-5 GT RS.

Покупці мають вибір між шестиступінчастою автоматикою крутного моменту або шестиступінчастою ручною коробкою передач-немає додаткової плати за автоматичну.

2023, toyota, gr86, огляд

2022 Toyota GR86 GTS

2023 Toyota GR86 Ціни:

  • Toyota GR86 GT: 43,240
  • Toyota GR86 GTS: 45 390

Усі виключають витрати на дорогу

2023, toyota, gr86, огляд

Що таке Toyota Gr86 зсередини?

Попередні 86 власників, швидше за все, почуватимуться як вдома в новому поколінні GR86, за винятком нових екранів та трохи чистішого «горизонтального» дизайну на приладі.

Немає сумнівів, що це вкладка в кабіні, яка значною мірою зберігає такі ж розміри, як і вихідна модель. Будучи сидіти чотирма людьми в GR86 (і BRZ). це великий плюс для тих, хто з нас з дітьми (або собаками), навіть якщо там щільно вичавлять.

Стандартний комплект для 2023-це абсолютно новий.0-дюймовий сенсорний екран інформаційно-розважальний дисплей Заміна старого 7.0-дюймовий блок, що пропонує Apple Carplay, Android Auto та DAB Digital Radio.

Швидко обробляти входи, і є кілька ручок та циферблатів для легкого доступу до обсягу та настройки станції, щоб полегшити життя на ходу.

2023, toyota, gr86, огляд

GR86 GTS

2023, toyota, gr86, огляд

Він також поєднується з 7.0-дюймовий цифровий датчик інструментів, який налаштовується за допомогою звичайних режимів спортивного та треку, хоча відтворення глибокого кольору-це не одна з його сильних точок.

На щастя, двозонний клімат-контроль використовує три великі циферблати, що включають цифрові читання, з перемикачами в стилі банку внизу, що контролюють різні інші функції змінного струму.

Низькословине водійське положення є чудовим, як і належним чином підкріплене сидіння, які пропонують нижню точку стегна для зменшеного бічного руху та нижнього центру ваги. Зараз вони легші до 1.5 кг, але зручніше завдяки новим джерелам сидіння.

Toyota трохи зменшила шкіряний діаметр рульового колеса.

2023, toyota, gr86, огляд

GR86 GTS

2023, toyota, gr86, огляд

Як правило, ми віддавали перевагу більш розкішній ультразвуковій/шкіряній оббивці в GTS для його додаткового зчеплення тіла, але між ним і звичайною тканиною в GT не так багато.

Навіть задні сидіння набирають більш подушки, а також кращу вступ та вихід завдяки більш продуманій ергономіці через новий важіль, встановлений на плечі.

Хоча простір завантаження мінімальний на 237 літрів, прес-комплект Toyota з гордістю може похвалитися, щоб витягнути чотири запасні шини в районі багажу зі складеними задніми сидіння.

2023, toyota, gr86, огляд

Що знаходиться під капотом?

В основі нового GR86 знаходиться більший 2.4-літровий природно-аспірований горизонтально розповсюджений чотирициліндровий бензиновий двигун, що робить потужність 174 кВт при 7000 об / хв, і 250 нм крутного моменту від 3700 об / хв-поліпшення 22 кВт і 38 нм за 2.0-літровий блок він замінює.

Додатковий бурчання, зроблений більшим двигуном, помітно забезпечує більше продуктивності, особливо з посібником, який може переходити з 0-100 км/год всього за 6.3 секунди (вниз від 7.6s). Gr86 Auto потребує 6.8 секунд, щоб зробити той самий спринт.

Тільки блок циліндрів та головки циліндрів переносилися з оригіналу 2.0-літровий одиниця, але із збільшенням діаметрів отвору та впускного клапана.

2023, toyota, gr86, огляд

GR86 GTS

Майже все інше було оптимізовано, включаючи нову легку обкладинку смоли на користь алюмінію. Верхня частина масляної каструлі нова, але має більш жорсткий переріз для підвищеної жорсткості.

Крім того, і частина причини затримки приїзду автомобіля, такі речі, як реакція дросельної заслінки, та EPS були налаштовані після того, як бос компанії Акіо Тойода поставила машину через свої кроки під час розширеної фази розвитку.

GR86 має 50-літровий паливний бак, а напої 98 Ron Premium Unlexeded.

2023, toyota, gr86, огляд

Gr86 gt

Заявлена ​​економія палива:

  • Посібник GT: 9.4 літри на 100 км
  • GT Automatic: 8.7 літрів на 100 км
  • Посібник GTS: 9.5 літрів на 100 км
  • GTS Automatic: 8.8 літрів на 100 км

2023, toyota, gr86, огляд

Gr86 gt

Як їздить Toyota GR86?

По-перше, ми відібрали посібник GTS на тихому країні B-дороги на острові Філіпп, перш ніж вирушити на материк для належної пильної пілотування GR86.

Спочатку я їхав рушницею. найкраще місце для перевірки відповідності підвіски та загального комфорту їзди.

Не керуючи старими та новими версіями назад до спини, важко точно порівняти, але достатньо, щоб сказати, що GR86, природно, перекоситься до більш спортивної, міцної їзди. Це зовсім не зайнято в цьому плані, і саме те, на що я сподівався.

Ще краще, було багато можливостей для перевірки поглинання шишки над дорогами, заваленими тріщинами та знищеним асфальтом.

Навіть із суцільним темпом, веслував через усі передачі, удари середнього кута відмовилися відсторонити його точність точки через лінію. Це вражає в цьому плані та свідченням роботи підвіски в цілому, включаючи менші речі, такі як нові кріплення двигуна, розроблені для зменшення вібрації.

2023, toyota, gr86, огляд

GR86 GTS

Ніколи не існує трамвайного вилучення, навіть коли у вас є належна тріщина, тож машина відчуває себе міцною і впевненістю надихає.

Це має щось, незважаючи на те, що деякі можуть подумати про його 6.3-секунда з нуля до 100 км/год, що, до речі, відповідає MK8 VW Golf GTI з автоматичним зчепленням.

Поки я був суворим критиком темпу прискорення 86, це по-справжньому відчуває себе швидко від початку роботи і продовжує втягнутись у територію ліцензії. Я навіть не впевнений, що вам потрібно щось швидше, ніж це. це просто краще, ніж те, що я очікував у цьому плані.

Відповідь дросельної заслінки є супер різкою навіть у звичайному режимі приводу, настільки, що нам довелося провести кілька тестів на спину між ним та спортом, щоб розпізнати додаткову омфу, що доставляється, більшість з яких надходить на пісню в середині діапазону.

У налаштуванні треку є більше актуальності, але знову ж таки, це лише просто помітно з інших режимів. Важливо, це дозволяє драйверам вибирати між п’ятьма різними налаштуваннями VSC від повної підтримки до всіх вимкнених.

2023, toyota, gr86, огляд

GR86 GTS

Загалом, нам подобається дія ручного зміни. Це все ще вистачає (я не проти), із відносно короткими кидками між коефіцієнтами передач, принаймні на дорозі, де стиль водіння зазвичай менш френетичний.

Вага керма відчуває себе легше, але він також відчуває себе швидше, що знову надихає багато впевненості в темпі та швидкими змінами напрямку, коли потрібно. Важко не вразити, це дійсно важливий стрибок вперед так багато способів.

Там, де GR86 дійсно починає світити, знаходиться у відділі обробки. Він є твердою скелею на швидкості через вигини і вмикає швидкі ліво-правові ліві секції з абсолютним апломбом.

Це не відрізняється, коли ти сильно натискаєш на шлях, це так само заспокійливо. Можливо, навіть більше з огляду на G-навантаження.

Поки гальма були модернізовані, відчуття педалі та початковий укус відчуває себе трохи оніміли. Вам дійсно потрібно працювати з цими пробками, щоб отримати найкраще з них, хоча це все ще потребує більших роторів, особливо якщо ви збираєтеся відстежувати свій GR86.

2023, toyota, gr86, огляд

GR86 GTS

На шляху ми скуштували і посібник GT Automatic, і GT.

Але колії треку також викрили кілька перегинів у броні GR86, не останньою з яких була автоматична коробка передач.

Переважно передача працює чудово, враховуючи не швидкий зміна подвійного зчеплення, але там По.друге, все ж він не залучить останнього. вимагаючи другого потягування весла. Найменше засмучує.

Єдина інша скарга була в повному нахилі вниз по головному прямому. переміщуючись від четвертого до п’ятої частини і відчував помітну відсутність крутного моменту в згаданій передачі. до того моменту, коли краще спробувати залишити його на четвертому, на чергу (в Авто).

Якщо виникла проблема з ручною коробкою передач, вона з’явилася лише на шляху, хоча і не в одному руслі. У той час як шестиступінчаста блок відчуває себе короткою коробкою на дорозі, це, безумовно, менше на шляху.

2023, toyota, gr86, огляд

GR86 GTS

Знову ж таки, короткий перехід на MG від четвертого до другої передачі виявився складним, навіть для деяких професійних водіїв. У GR86 немає автоматичного рев.

Зупинка потужності (або відсутності) також з’явилася лише під час треків. Кожен був лише двома літаючими колами, перш ніж автомобілями потрібно було відпочити, щоб охолонути гальма, хоча шини Michelin виступили чудово за тих самих умов.

Під час одного сеансу я закінчився гальмами, що потрапили у чотири чергу; Вони швидко одужали, але я б припускаю, що GR86 може отримати велику користь від великих роторів для тих, хто прагне відстежувати свої машини.

Я пригадую, що попередній покоління Peugeot 308 GTI був обладнаний гальмівними роторами в розмірі трохи менше 400 мм, і це був автомобіль, який міг зробити незліченну кількість кіл у тісному ланцюзі, як аскарі в Іспанії, без стільки, як натяка на зникнення.

Можливо, це те, на що Toyota може звернутися як до варіанту оновлення дилера, інакше я вірю, що післяпродажник зобов’язує.

Источник

Image:www.carexpert.com.au