Автовиробники потребують заможних клієнтів як ніколи

Рішення Федеральної резервної ради про підвищення ставки дисконтування на три чверті точки цього пункту посилює зв’язки між автоіндустрією та заможними клієнтами роздрібної торгівлі.

автовиробники, потребують, заможних, клієнтів, ніколи

Чи може останній підвищення курсу ФРС у новому продажу транспортних засобів та змусити автовиробників збільшити стимули.

Після того, як ФРС оголосив про підвищення ставки, що матиме великий вплив на кредиторів різного роду, повідомляють аналітики компанії Cox Automotive.

«З додатковим підвищенням ставок, що очікується на кінець року, попит на нову транспортну машину може не підтримуватися, коли виробництво та доступність продукції покращуються. Це може означати, що ринок, швидше за все, побачить повернення дисконтування та стимулів “. сказав Джонатан Дур, головний економіст Cox Automotive.

Обережно оптимізм переважає в авто.бізнесі

Дим, однак, попередив, що це не враховується, що більш високі показники призведуть до зниження продажів нових транспортних засобів, тим більше, що ринок залишається обмеженим і зміщується на виробництво більшої кількості електромобілів.

автовиробники, потребують, заможних, клієнтів, ніколи

“Оскільки новий ринок стало більш зосередженим у вищих цінових точках, галузь виграє в першу чергу продавати до більш високого доходу та покупців більш високої кредитної якості, які рідше втрачають роботу в рецесіях і користуються значно нижчими ставками, коли вони вирішать фінансувати”, Smoke написав у дописі в блозі.

“З рекордно високими та цінами, що прямують вище, ринок нових транспортних засобів поводитиметься як фактично ринок розкоші в осяжному майбутньому.”

Натомість виробники автомобілів все ще намагаються розібратися з обмеженнями ланцюгів поставок, а не загрозою рецесії, що охоплює бізнес.

Однак Ford Motor Co. заявив цього тижня витрати, пов’язані з інфляцією,-ціль збільшення ставок ФРС-буде “1.0 мільярдів вище плану “на третій квартал, закінчуючи вересень. 30.

Ford визнає нові проблеми з постачанням

Ford очікує, що інвентар в кінці Q3 буде на рівні 40 тис. А або більше транспортних засобів, які чекають відсутніх деталей.

Ford також розраховує, що в кінці третього кварталу буде мати близько 40 000 до 45 000 транспортних засобів, у яких зараз не вистачає певних деталей.

Компанія заявила, що транспортні засоби, у яких не вистачає деталей непропорційно, включають високопопирні, висококваліфіковані моделі популярних вантажівок та позашляховиків. Їх затримка продажу перенесе певний дохід та прибуток до четвертого кварталу.

Ford знову підтвердив очікування на цілий рік 2022 р. Коригувався прибуток до відсотків та податків між 11.5 мільярдів до 12.5 мільярдів, незважаючи на обмеження на наявність певних деталей, а також більш високі платежі, здійснені постачальникам, щоб врахувати наслідки інфляції.

Зараз Ford передбачає, що третій квартал коригував EBIT в діапазоні 1.4 мільярди та 1.7 мільярдів. Компанія має намір оголосити фінансові результати на повному третьому кварталі 2022-і забезпечити більше вимірів щодо очікувань на цілорічні результати-у середу, жовтень. 26.

“ФРС подає повідомлення” жорстка любов “, що процентні ставки будуть вищими та довше, ніж очікувалося”. Bankrate.com’s Greg McBride написав у примітці, опублікованій у понеділок. «ФРС буде продовжувати підвищувати ставки, поки він фактично не стримуватиме економіку і не має наміру підтримувати ставки на цих обмежувальних рівнях, поки інфляція безпомилково на шляху до 2 відсотків.”

Источник

Image:www.thedetroitbureau.com