Очищення дросельної заслінки Volkswagen Polo. Очищення дросельної заслінки…

Як очистити дросель на Volkswagen Polo

Завдання канави дросельної заслінки (далі. це ДЗ). це відрегулювати кількість повітря, що постачається до колектора входу. Його положення регулюється відповідно до положення педалі прискорювача. Привід демпфера може бути механічним (за допомогою кабелю) та електронним (за допомогою електродвигуна). Положення DZ фіксується спеціальним датчиком. Він передає відповідну інформацію в ECU, і вона, в свою чергу, вирішує кількість постачається палива та зміна режиму роботи двигуна. Більше про його пристрій та функції ви можете прочитати на додатковому матеріалі на нашому веб.сайті.

Для того, щоб не плутати симптоми, що вказують на надмірну недієздатність на затворах, краще візуально оглянути його на початок, і якщо на стінах дросельного вузла немає видимих ​​або цькуючих відкладень, то з більшою ймовірністю, з більшою ймовірністю, з більшою ймовірністю, з більшою ймовірністю, з більшою ймовірністю, з більшою ймовірністю, з більшою ймовірністю, Очищення дросельної заслінки, ви не усунуте проблему.

Самі знаки виглядають так:

 • проблемний початок двигуна;
 • нерівномірна робота двигуна;
 • Плавальні революції в холостому ходу;
 • висять швидкість двигуна;
 • Перевернення революції на повну зупинку.

Помилки при очищенні дросельної заслінки

Багато недосвідчених власників автомобілів можуть зробити неправильне очищення вузла дросельної заслінки, принаймні ризику, щоб не отримати бажаного ефекту, а максимум. навіть шкоди та взагалі відключити DZ. Тому важливо розуміти, коли робити процедуру, як це зробити і що означає користуватися.

Щоб правильно очистити дросель, не варто:

 • Очистіть демпфер у будь.якій незрозумілої ситуації (навіть жарти про це).
 • Очищення демпфера, не видаляючи його (ефективність такого очищення незначна, оскільки часто можна видалити лише сажу на самому човні, а внутрішні стінки та повітряні канали не очищаються).
 • Під час прибирання ганчіркою докладайте надмірних зусиль, що може призвести до пошкодження самого демпфера та сусіднього DPDZ.
 • Використовуйте пензлики, а не м’які матеріали. Така помилка також досить часто призводить до втрати робочої здатності ДЗ, оскільки на деяких вузлах дросельної заслінки внутрішня стінка та демпфер покриті молібденом для ще більш гладкого проходження повітря. Цей шар часто плутається і видаляється. Як результат, демпфер починає або “укусити”, або пропустити зайве повітря (швидкість піднімається).
 • Забудьте провести стрибки для дроселя після очищення. Газ.шалені стулки потребують належного вивчення ДЗ, щоб встановити швидкість холостого ходу на необхідне значення.

Дросель повинен бути очищений кожні 30-50 тисяч. км. Дотримуючись усіх вищезазначених рекомендацій та враховуючи основні помилки, які недосвідчені власники автомобілів роблять більше питань щодо очищення дроселя, будь то механічний чи електронний, не повинно виникати. Для очищення вам потрібні мінімум пристроїв та витрат, просто: Carbliner та чисті ганчірки, а також викрутка для демонтажу вузла.

VW Polo 9n Нерівномірний холостого ходу, двигун керується (очищення дросельної заслінки)

Це скарга з двигунами з модулем дросельної заслінки, що зустрічається на автомобілях з електронною педалі газу.

Навколо дросельної заслінки забруднення (родовища, утворення скорин) може утворюватися на нижній частині). Це може спричинити нерівномірне (хвиля) бездіяльно.

Перш ніж перевірити дросель дросельної заслінки, регулювання бази не здійснюється.

Вимкніть усіх споживачів електроенергії (кондиціонер, світло тощо.D.) і з нагрітою двигуном за допомогою тестера VAS, вимірюване значення кута дроселя при холостому ходу.

Кут відкриття аромату дросельної заслінки у відсотках. На адресному слові 01 (блок управління двигуном), група індикації 03, значення 3. Якщо значення становить більше 5,5 %, то дотримуйтесь інструкцій щодо роботи!

Дотримуйтесь правил захисту праці та вимог безпеки під час поводження з легкозаймистими рідинами.

Під час очищення дросельної заслінки не використовуйте стиснене повітря.

Зніміть модуль дросельної заслінки (подальші операції з ним проводяться поза автомобілем).

Захистіть електричні з’єднання модуля зсуву дросельної заслінки від забруднення за допомогою тканини безорів

Відкрийте дросель і встановіть круглий дерев’яний або пластиковий стрижень, щоб запобігти закриттю.

За допомогою пензля нанесіть звичайний DIN 53247 на дросель і трубу.

Залиште не більше 2 хвилин, щоб діяти.

Повністю видалити забруднення пензлем і. якщо необхідно. Мозкова тканина. Ретельне очищення по периметру демпфера та в області відповідного тіла корпусу (а) є особливо важливим.

Якщо неможливо було досягти повного очищення, повторіть процедуру.

Дайте ацетон повністю зникнути (принаймні 10 хвилин). Не застосовуйте стиснене повітря!

Встановіть модуль дросельної заслінки на місці.

Видаліть значення настрою ’01 Блок управління двигуном/ 10 Адаптація/ 00 Довідкові значення, Видалити/ Підтвердити ‘

Проведіть основне коригування демпфера дросельної заслінки та клапана системи рециркуляції пожежі. Порядок дій. у споживанні s = Шляхом світлодіодного пошуку несправностей.

Volkswagen: lupo 6×1 polo 6n2 polo 9n1 моделі

Якщо ви не знайшли інформацію про свій автомобіль. Подивіться на її автомобілі, побудовані на платформі вашого автомобіля. З високим ступенем ймовірності, інформація про ремонт та обслуговування підходить для вашого автомобіля.

Очищення дросельної заслінки для дросельної заслінки

Після зими він почав помічати, що була якась «буря» педалі газу, невеликі невдачі на низьких швидкостях, а також періодично якісь «тремтіння» на холостому ходу. Спочатку він почав грішити на свічках, але потім згадав про дросель, яку настав час прибирати.до. Пробіг вже 87 000 км. І днями я виявився вільним днем, і я вирішив займатися прибиранням дросельної заслінки.

Для початку ми знімаємо клем з акумулятора, тоді вам потрібно відкрутити кришку корпусу повітряного фільтра, відкрутити 5 болтів і відключити трубку.

Потім ми смикаємо корпус вгору, він тримає на сплесках, знімаючи раніше фільтр повітря (хоча це не потрібно). І для повного видалення корпусу все одно буде необхідно відключити гофруру, я відключив його поруч із радіатором охолодження.

Далі вам потрібно відключити вилку від датчика та відкрути 4 болти. І вийміть вузол дросельної заслінки, підключивши отвір на двигуні тканиною, щоб бруд не потрапив туди. І не втрачайте прокладку.

Видно, що на краях є достатньо сажі, щоб не спричинити стійку роботу двигуна.

Візьміть очищувач карбюратора (я взяв маннол) та бавовняні палички. І очистити весь бруд.

І збирати все у зворотному порядку.Після того, як вони поставили все на місце, вам потрібно адаптувати дросель дросельної заслінки через vagcom.Для цього ми переходимо до 1 блоку (двигун), потім в основні налаштування (основні налаштування), а потім виберете групу 060, натисніть та натисніть кнопку VCL/OFF/далі. Тоді ми зберігаємо все і залишаємо програму. З цього приводу адаптація завершена.

Далі ми починаємо і переходимо тест =)) Результат задоволений.до. “Дурні” зникли, і педаль газу знову реагує, на низьких швидкостях зараз немає невдач і затримки, як це було раніше, на холостому ходу, двигун плавно працює.

Олія як завжди-Liqiu Moly Synthoil High Tech 5W-40.Масляний фільтр-Mann W712/94-HIP-фільтр-VAG 036 129 620 JSVICH-NGK ZFR6T-11GP накрутив старий.Фільтр салону я заміню пізніше.

Я пам’ятаю гольф, як очищення DZ перетворило машину. Одного разу я дав 2000 р. Ефект був дивовижним. Демпфера була спантеличена десь у 1.5-2 років. Там, однак, це було простіше. можна було добре очистити без видалення, t.до. Кабель та інше розташування.

Не було сильних скарг на поло, але натяк на вібрацію на двадцятих і 2 роки за кермом змусив руки до сверблячки.

Для очищення DZ з видаленням вам потрібно:. очищувач карбюратора в аерозолі. м’які ганчірки. бавовняні палички (за бажанням). перехресна викрутка. викрутка, переважно кутова. рукавички гуми

Зніміть кожух повітряного фільтра. поперечні фіксовані гвинти та від’єднайте вентиляційну трубку картера. правий нижній кут:

Ми виймаємо повітряний фільтр (вагомий привід вивчити заміну фільтра та протерти корпус) і витягнути нижню частину корпусу, яка сидить на гумових пнях, хвіст одного з яких видно в нижньому правому куті в тінь. Тут ви вже можете оцінити ступінь забруднення. У мене було невелике, але чітке кільце бруду навколо демпфера, яке в мінімум кута закрилося над повітряним перекриттям. Це змушує демпфера відкриватися (повороти ростуть), тоді є багато повітря, воно знову закривається (падає), і все це за частку секунди, що дає нестабільність холостого ходу, збільшує споживання тощо.П.

Я не закінчив усі трубки (мені не подобаються затискачі) з корпусу повітряного фільтра, але звільнив повітряну гофру з місця кріплення в області гриля радіатора (утоплення пластикових виступів, див. Фотографії) і взяв вся структура збоку.

Тепер ми демонтуємо сам вузол. Спочатку ми відключаємо два електричні роз’єми (один у центрі, другий за ним), обережно відкидаючи язик від роз’єму. Якщо роз’єм не йде, тоді натисніть його на зупинку і звільніть язик і годинник, після чого роз’єм залишає без зусиль. Тоді ми відкрутимо чотири болти Torx. Кутова брязкальця не болить. Після зняття не втрачайте прокладку і закрийте двигун “полюса” від сміття з ганчіркою.

Далі очищувач карбюратора проростає всередині знятого вузла. дайте йому розчиняти. очистіть його ганчіркою з обох кінців, повторіть. Потім ми відкриваємо демпфер пальцями і занурили в очищувач ганчіркою, ми доводимо раніше приховані місця, особливо придатність демпфера у закритому положенні та його ребрах! Результатом має бути чиста блискуча металева поверхня. На задніх вулицях ви можете допомогти вовну.

.чотири. Volkswagen Polo. Система харчування. Видалення повітряного фільтра та вузла дросельної заслінки

Технічні дані та загальна інформація 1. Технічні дані та загальна інформація 1.один. Загальна інформація, загальні розміри та технічні характеристики, дані паспорта. один.один.один. Керуючі органи та поєднання пристроїв. один.один.2. Двері, кришка багажника, центральне замикання, вікна. один.один.3. Регулювання сидіння, кермо, перемикач запалювання. один.один.чотири. Управління приводом передач. один.один.5. Вимикачі зовнішнього освітлення, регулятори напрямку світла світлих фар, вимикачів керма, вимикачі на панелі приладів. один.один.6. Одиниця управління системою нагрівання, вентиляції та кондиціонування, дзеркала заднього погляду, салонне освітлення. один.2. Заходи безпеки під час ремонту. 3. Діагностика несправностей 3. Діагностика несправностей 3.один. Діагностика несправностей: двигун та його система. 3.один.один. Двигун та його система. 3.один.2. Двигун та його система. 3.2. Діагностика несправностей: передача, шасі, рульова та гальмівна система. Зчеплення. 3.2.один. Передача, шасі, рульова та гальмівна система. Механічна коробка передач. 3.2.2. Передача, шасі, рульова та гальмівна система. Приводи, шасі. 3.2.3. Передача, шасі, рульова та гальмівна система. Рульове управління, гальмівна система. 3.3. Діагностика несправностей: електричне обладнання. Акумулятор, генератор, освітлення, світловий сигнал. 3.3.один. Електричне обладнання. Очищувач скла та шайба, елемент нагрівання заднього вікна, нагрівач, сигнальні пристрої та пристрої, звуковий сигнал. Форум Volkswagen

Видалення повітряного фільтра

Ми виконуємо роботу під час заміни корпусу повітряного фільтра, а також для доступу до вузлів та частин живлення, розташованого за ним.

Зніміть шланг вентиляційної системи картера з розподільного валу.

Стисніть кінці кріплення затискача повітряного каналу до корпусу повітряного фільтра за допомогою ковзаючих плоскогубців.

Ми видаляємо шланг подачі пари палива до більшості очищення адсорбера з власника на корпусі повітряного фільтра.

Подолавши опір гумових втулок 1, розташованих у трьох гніздах корпусу фільтра. Підключення труб повітряного фільтра та вузла дросельної заслінки ущільнюється гумовою манжетою.

зношений на трубі корпусу повітряного фільтра. Встановлення повітряного фільтра виконується у зворотному порядку. У разі пошкодження герметичної манжети (тріщини, сльози, заклинання) або втрата еластичних властивостей, ми замінюємо її новою.

Видалення вузла дросельної заслінки

Ми знімаємо дросельну заслінку, щоб замінити його ущільнювальне кільце спільно з трубопроводом впуску, очистити корпус складання в області дросельної заслінки, замінюючи дросельну одиницю, а також при зняттям впускного трубопроводу. Зніміть повітряний фільтр (див. “Видалення повітряного фільтра”). Натиснувши двигун проводів системи управління двигуном на клатері джгута проводів.

Від’єднайте блок проводки проводів з роз’єму блоку дросельної заслінки.

Ми виймаємо герметичне гумове кільце з фланця впускного трубопроводу. Встановіть вузол дросельної заслінки у зворотній послідовності. Невдале кільце блоку дросельної заслінки замінюється новим.

Очищення та адаптація дросельної заслінки Volkswagen Polo

Опубліковано 31.десять.Коментарі 2018 року: Коментарі щодо очищення запису та адаптації дроселів Volkswagen Polo Sedan відключаються: 3 хв

Седан Volkswagen Polo 5. Як видалити дросель

Щоб дросель адаптується в системі.

Перевірте свої знання про автомобіль Volkswagen Polo. Незалежне очищення та адаптація демпфера дросельної заслінки Volkswagen.

Крутить чотири болти, розташовані в кутах, використовуючи куточку шестикутної викрутки Torx.

Акуратно натисніть на засувку, щоб не зламати.

очищення, дросельної, заслінки, volkswagen

Від’єднайте шланг вентиляції картера. Ковзаючі плоскогубці, стисніть кінці кріплення затискача каналу каналу до труби корпусу повітряного фільтра і вийміть канал з труби. Подолавши опір гумових втулків, розташованих у трьох гніздах корпусу фільтра, ми підтягуємо корпус вгору та видалимо його.

Клацнувши на засувку, від’єднайте блок проводів проводів від роз’єму блоку дросельної заслінки. Torx t torx t вивертає чотири гвинти кріплення дросельної заслінки до фланця впускного трубопроводу та вийміть дросель. LAVR LN. очищувач карбюратора та дросель.

Процедура адаптації дросельної заслінки

Або будь.який інший підходить для цього питання. Ват. Ми ретельно миємо і витираємо. Різниця помітна, на відміну від ганчірків.

Процес очищення вузла дросельної заслінки

Відкладіть і перейдіть до видалення паливного пандусу та форсунок. Розпиліть на поверхню невелику кількість розчину, потім очистіть його сухою тканиною. Далі відкрийте демпфер і обробіть все важке.доречіння. Паралельно слід перевірити стан деталі.

Якщо в конструкції є тріщини, для цього знадобиться ремонт седана з клаптям дросельної заслінки. Щоб обробити важкі місця.прочитані місця, можна використовувати бавовняні палички.

Оцінюючи поліпшення появи частини, вона повинна бути зібрана та встановлена ​​у порядку зворотного розбирання. Єдина умова виробника. це необхідність дотримуватися спотворень. Кожна частина повинна щільно відповідати корпусу пристрою.

Щоб затягнути болти, не перевищуйте зусиль, рівних 8 нм. Як показує практика, не більше однієї години вільного часу займає прибирання. Після його встановлення слід перевірити роботу блоку живлення.

Як адаптувати дросель? Адаптація німецького автомобіля необхідна навіть у випадках, коли на борту було замінено електронний блок або педаль прискорювача, а також при повному розряді акумулятора.

очищення, дросельної, заслінки, volkswagen

Процедура адаптації дросельної заслінки VCDS: Підключіть адаптер до діагностичного з’єднувача автомобіля. Увімкніть запалювання та запустіть корисність. На даний момент функція відключається.

Ми активуємо режим, і починається процес адаптації. Під час операції, ні в якому разі не слід натиснути на педаль прискорювача, а двигун слід заглушити.

В іншому випадку всі налаштування будуть викриті. В кінці процедури ви можете вимкнути програму, зачекати близько 30 секунд і знову перейти до утиліти, щоб перевірити помилки та контролювати кут відкриття демпфера. Стандартний кут седана поло приблизно 4 градуси.

Очищення дросельної заслінки Polo Sedan 2014.у

Для усунення таких труднощів вузол ретельно промивається та піддається процедурі адаптації. У моєму випадку опір плавно зросла до Toapers і стрибків, з’єднуючи операцію до 4 та 5 контактів, лише цього разу він обертав шків, до якого за нього відповідає газовий кабель, оскільки ця частина DPDZ відповідає. опір також плавно збільшувався приблизно приблизно приблизно від ом.

Але мультиметр не в змозі зловити короткі стрибки, пов’язані з поганим контактом. Тут нам потрібен осцилоскоп, який не є. Але є навушники типу “лайків”, в яких я вмикаю, по черзі обидва датчики положення, навушники та батарея пальця.

Якщо під час роботи датчика положення в навушниках буде поганий контакт, буде почута тріщина. У моєму випадку лише рівномірний шелест не змінився з одного екстремального положення в інше.

Ретельно витерти резистивні доріжки спиртом і витертих за допомогою вушних паличок, шелест став навіть тихішим. Для більшої впевненості я послабив 3 болти кріплення DPDZ, а викрутка прокрутила її приблизно на 2 мм, щоб перенести зону струму.дотеризації на нове місце.

Причини забруднення та як з ними боротися

Є кілька причин, чому дросель забруднюється з часом. Уникаючи їх зовнішності, ви автоматично розширюєте умови між його очищенням. Наведені вище причини включають:

 • Використання бензину поганого якості. Якщо у нього осад, то він, безумовно, потрапить у вузол дросельної заслінки. Тому спробуйте заповнити бензин високої якості та заправку на перевірених АЗС.
 • Закритий паливний фільтр. Якщо ви не зміните паливний фільтр у часі, то є ймовірність, що шматки бруду з нього впадуть у паливну систему, в тому числі в дросель.
 • Пил і грязь у системі відсутності. Це може бути викликано різними причинами. засмічення повітряного фільтра, пошкодження цілісності протоки, різних механічних впливів.
 • Гази Картера з нафтовим пилом. Вони є основною причиною нафтових родовищ на демпфері. Вони можуть потрапити в камеру згоряння через кришку клапана з вентиляційної системи картера. Ситуація посилюється тим, що вони терплять масляний пил. Саме вона горить і залишається у вигляді осаду на поверхні дроселя.

Детальніше: Lancer 10 рестайлінг: чим краще попереднє цестовування, порівняння модифікацій та основних відмінностей, зовнішніх та внутрішніх, технічних характеристик та оглядів власників

Змініть фільтри повітря та палива вчасно, налийте бензин високої якості, і не дозволяйте пилу потрапити в систему вентиляції автомобіля. Все це врятує вас від необхідності очищення дроселя дроселя перед регулюванням.

Який засіб для очищення дроселя

Існує ряд спеціальних інструментів, розроблених для очищення поверхні дроселя. Деякі майстри використовують WD-40, ацетон, розчинники та інші подібні композиції для цього. В принципі їх можна використовувати, але ризик пошкодити щось всередині двигуна збільшується. На сьогоднішній день у автомобільних магазинах продається велика кількість спеціальних інструментів для згаданої процедури. Всі вони відносно недорогі. Тому, враховуючи той факт, що не потрібно очистити дросель, тоді будь.який власник автомобіля може придбати подібний інструмент для себе.

один. Як промити демпфер дросельної заслінки своїми руками на седані VW Polo. 2. Адаптація демпфера дросельної заслінки своїми руками на седані VW Polo.

Симптоми: Нестабільна робота двигуна на холостому ходу. Одягання під час прискорення. Збільшення споживання палива на холостому ходу, після розігрівання. Від 0,5-0,6 л/год до 0,9-1,0 л і більше.

Ми накладаємо рукави лорда поло!

Важливий! Вийміть мінус.термінал з акумулятора! Відкрутіть 5 гвинтів, кришки повітряних фільтрів, поперечне лезо. Вони виходять не до кінця. Зніміть трубку, а потім кришка фільтра. Ми виймаємо повітряний фільтр.

Вичавити затискач і зніміть повітряний канал з плоскогубцями. Потягніть на корпус фільтра на себе, тримається на трьох засувках.

Клацніть на засувку та вийміть роз’єм. Відкрутіть чотири гвинти з ключем.

Все це потрібно належним чином мити. Я використовував очищувач карбюратора та дросель LAVR LN1493.

Зміна дросельної заслінки чиста. Немає ганчірки.

Ми збираємо все у зворотному порядку. Ми підключаємо масу до акумулятора.

Адаптація зсуву дросельної заслінки на седані VW Polo. Увімкніть запалювання на 10 секунд. Вимкніть на 10 секунд. всі! Запуск.

Допоміг? Так! Споживання зменшилось на двигуні XX на 0,5. 0,6 л/год. Революції впали з 950 до 750. Двигун працює точно на холостому ходу.

Є питання? Напишіть у коментарях. хай щастить!

Ніж очищення DZ?

Для миття ви можете використовувати бензин і невелику щітку. У продажу є аерозольні очищувачі карбюраторів, гальмівні системи. Ні в якому разі не брухт родовища з металевими предметами або абразивами. Після зняття демпфера залишиться майже в закритому положенні. Не намагайтеся насильно перемістити демпфер, інакше ви зламаєте механізм редуктора пластику. У такому стані промийте його максимум з обох сторін. Швидше за все, невелика кількість сажі залишиться на стику демпфера з тілом. Ви можете підключити його електричний роз’єм, увімкнути запалювання та покласти щось на педаль акселератора. Демпфера відкриється, після чого ви зможете мити решту табличку.

очищення, дросельної, заслінки, volkswagen

Адаптація дросельної заслінки

Велика кількість родовищ всередині DZ призводить до зменшення його проходження секції. Так що в двигуні отримано достатню кількість повітря на момент запуску та холостого ходу, ECM повинен відкрити дросель на більший кут. У той же час, блок вивчає в умовах мінливих умов, забавляючи скориговані значення крайніх положень демпфера. Після очищення та повернення проходженої секції до заводської норми необхідно знову тренуватися. Ви можете зробити це через роз’єм OBD-II за допомогою мультимічного сканера Delphie DS150, запустіть тип або за допомогою діагностика, відомого для багатьох.

Ми переходимо до 01 двигуна “Електроніка двигуна”. На вкладці “Основні параметри” у вікні для вибору номера групи ми вводимо 60, а потім натисніть “Прочитати”. Клацаємо на вкладці “VKL/OFF”, яка з’явилася у верхньому правому куті. ECM переміщує DZ з надзвичайно закритого до крайнього відкритого положення. Доказом кінця адаптації буде зміна напису в нижньому вікні від “Є АДП.”На” ADP. в нормі”. Клацніть “готовий, назад”, після чого ви можете запустити двигун.

Процес очищення вузла дросельної заслінки

Не забудьте промити прокладку, і ще краще замінити її новою. Як тільки поверхня почне світити чистотою, ми збираємо вузол у зворотному порядку. Важливою умовою є правильна збірка без спотворень. Усі деталі повинні щільно відповідати корпусу пристрою.

Акуратно натисніть на засувку, щоб не зламати їх. Основне завдання. акуратне вивільнення двох електричних з’єднувачів. Крутить чотири болти, розташовані в кутах, використовуючи куточку шестикутної викрутки Torx.

очищення, дросельної, заслінки, volkswagen

Зробивши це, залишається лише для видалення пристрою. Накрийте отвір, утворений тут за допомогою ганчірки, щоб запобігти введенню бруду в блок живлення. Візьміть очищувач.

Процедура адаптації дросельної заслінки

Розпиліть на поверхню невелику кількість розчину, потім очистіть його сухою тканиною. Далі відкрийте демпфер і обробіть все важке.доречіння. Паралельно слід перевірити стан деталі. Якщо в конструкції є тріщини, для цього знадобиться ремонт седана з клаптям дросельної заслінки.

Щоб обробити важкі місця.прочитані місця, можна використовувати бавовняні палички. Оцінюючи поліпшення появи частини, вона повинна бути зібрана та встановлена ​​у порядку зворотного розбирання. На V-5 Passats на двигунах, таких як AWT, де зміна дросельної заслінки видаляється досить легко, а з двигунами типу ADR, де демпфер розташований з боку кабіни, щоб дістатися до вхідної частини демпфера, усі форсунки видаляються.

очищення, дросельної, заслінки, volkswagen

Тепер візьміть банку і трубку і добре мийте все добре. Тепер ми збираємо все і починаємо двигун. Можливо, двигун не запуститься вперше.

очищення, дросельної, заслінки, volkswagen

Перевірте кут відкриття на xx 01 канал 3. Його значення повинно дорівнювати 3,5. Тепер вам потрібно вимкнути запалювання на 15 секунд. З Аброю все робиться ретельно, щоб не нашкодити контактам роз’ємів! Трапляється, що адаптація дроселя не відбувається навіть тоді, коли проводили ретельне промивання.

Якщо весь улов на метрі, то ви можете сміливо викинути його.

очищення, дросельної, заслінки, volkswagen

Однак найчастіше проблема полягає в тому, що мотор не має достатньої сили, щоб закрити демпфер, коли триває перший етап адаптації. Перевірте досвід. двигун назад до норми. Є люди, які не видаляють дросель, але негайно використовують розчинник і зубну щітку. Якщо ви не адаптуєте після прання, цілком можливо, що запустити машину буде важко, а холостий почне плавати.

Але десь на тиждень все повернеться до нормального. Якщо ви не розігріваєте двигун до 80, то можливо, що з плаванням на XX будуть проблеми з плаванням, навіть якщо адаптація буде виконано успішно.

Після закінчення нормальної адаптації нічого не слід повторити. Незручно працювати над ADR, не знімаючи його. Хоча, можливо, повзати. в цьому випадку це буде нормально. Зробіть ганчірку спеціальною рідиною або розчинником.

Ви можете застосувати промивання інжектора. Але майте на увазі, що ця річ дуже сильна хімічно, вам слід вимити руки відразу після неї, інакше ви можете навіть отримати хімічний опік. Потрібно очистити як демпфер, так і всередині до найвузущого отвору. загалом, де можна піднятися.

Запустіть двигун, муфля.

очищення, дросельної, заслінки, volkswagen

Тепер ми вмикаємо запалювання, але не починаємо. На приладовій панелі перейдіть до льоду, наберіть. Подивіться, що тут, у 4.му полі має бути ADP.

Очищення та адаптація дросельної заслінки Volkswagen Polo

очищення, дросельної, заслінки, volkswagen

Зрештою, автомобіль Volkswagen Polo. Особливо поки що новий. Не викликає неприємностей ні власникам, ні до нас. На невеликих рунах її діагностують та відремонтують легко, несправності ми добре вивчаються і усуваються багато разів. Я не буду ховатися, я дуже хочу випити публікацію про те, як складна діагностична загадка була згорнута з нашої швидкої допомоги до швидкої допомоги, над якими три місяці б’ють фахівці з п’яти різних автомобільних служб, включаючи двох дилерів, після чого Ми напружили всю нашу звивину (включаючи ті, що це те, що це було актуально, розташовані в спинному мозку нашого діагностика), виявили дуже хитру екзотичну несправність і майстерно усунули її. Ми сподіваємось, що Audi TTS Audi Kerzhakov колись буде на нашій вулиці, і він прийде на наш прийом із словами “Допоможіть, хлопці”.

А тепер поговоримо про звичайний повсякденний ремонт. До нас звернувся клієнт на автомобіль Volkswagen Polo з скаргою на нерівномірну роботу двигуна в холостому ходу.

Ось наш пацієнт. На задньому плані зліва ви можете побачити Volkswagen Passat, який у цей день ми відремонтували механічну коробку передач. Треба сказати, вони добре впоралися. В даний час машина здійснює тест.операцію власником, і коли він приходить подякувати, візьміть від нього відео.огляд та опублікуйте.

Вони підключили сканер, перевірили на помилки, також включали інструменти “очі” та “вуха”.

очищення, дросельної, заслінки, volkswagen

Приблизно в центрі кадру ви можете побачити діагностичний сканер Vas 5054a. На килимі видно його фіолетове відображення. Тому справа виявилася простою, щоб не втомлювати читача з непотрібними технічними деталями, скажімо, що для усунення причини апеляції потрібно було здійснити наступні операції:

очищення, дросельної, заслінки, volkswagen

Ось як дросель іскнув після очищення. Після цієї процедури вам потрібно повідомити комп’ютер про машину, що ми очистили дросель і розповісти, що саме змінилося після нашого втручання. Цей процес називається адаптацією. Для цього використовується діагностичний сканер та спеціалізоване програмне забезпечення.

очищення, дросельної, заслінки, volkswagen

Сама процедура адаптації не займає багато часу, але ефект її очевидний негайно. Ви можете побачити мінеральну воду зліва на шафі. Команда служби автомобілів VAG × Motors. молода, спортивна та сприяє здоровому способу життя.

Ми смикаємо мотор, вимикаємо сканер і замерзаємо в очікуванні.

очищення, дросельної, заслінки, volkswagen

Двигун запустився незвично легко, плавно і приємно на слух (за словами власника). Стрілка тахометра замерзла на встановлених швидкостях і перестала звиснути з боку в бік, як пасажири автобуса PAZ-3205 на дорожній секції між нижньою Костолоською та верхньою задиркою.

Бажаємо машині та його власнику приємні зручні поїздки!

Електричний дросельний клапан Ваг. промивання, адаптація, нюанси

очищення, дросельної, заслінки, volkswagen

Незважаючи на те, що ця революційна система контролю використовується протягом 15 років, все ще є люди, які з цим не можуть впоратися. Далі я спробую розповісти основні принципи та деякі нюанси роботи з цією системою. Я не скажу, що це таке, і як воно є і чому це. тому що я пишу не для любителів, а для людей, які принаймні трохи розбираються в цьому.Я також не буду говорити про несправності датчиків всередині механізму демпфера.

Проблема. число разів.Загалом, ці демпфери поділяються на два типи. з кабелем і без. Відмінності (стосовно теми цієї статті). головним чином у процедурі адаптації.

Час від часу на автомобілях з таким демпфером починаються проблеми з простою швидкістю. Джерелом цих проблем є бруд, який засмічується в проміжок між самим бар’єром і тілом, і там висихає, зменшуючи поперечний переріз під низьким кутом отвору демпфера. В результаті. з тим самим кутом отвору, повітря починає протікати менше, ніж двигун. У деяких межах ECU здатний компенсувати це, але з часом, у будь.якому випадку, кількість сажі перевищить здатність ЕКУ адаптуватися. Більше того, чим довше машина працює за максимальними адаптаціями, тим складніше змусити її працювати нормально.

Ну, давайте вирішимо цю проблему. Для початку. демпфера потрібно мити. У той же час, надзвичайно бажано його зняти. Не тому, що бруд потрапить у впускний колектор, хоча це також важливо. але просто тому, що без зняття. це не буде працювати нормально змити. Отже. бруд продовжуватиметься на ньому, перетворюючись на килим і створюючи проблеми. І цей процес розпочнеться з тих місць, де він був погано промлений, і є щось, що можна наздогнати.

Часто вони пишуть на стулках. «Ахтунг! Ні в якому разі не мити і навіть не торкатися!”Я не пам’ятаю, чи бачив я це у вагонах, але це не важливо. У цьому випадку в цьому випадку ви можете успішно оцінити. чому? пояснить. Демпфера неможливо торкнутися, оскільки він наноситься на нього, що запобігає прилипці від грязі. Але якщо у нього вже десяток і бруд, то це означає це? право. Покриття більше не працює. Таким чином, ви можете і його слід мити. У той же час не використовуйте сильно тверді предмети. Досить жорстка щітка та розчинник. миється, дме. Не поспішайте влаштувати! Необхідно переконатися, що демпфер нікуди не клине, коли відкриваються та закриваються. Особливо. що це нормально закривається. і це закривається до зупинки, а не заклинання в тілі. Якщо демпфер заклиняється при закритті або не оновлюється, вам потрібно налаштувати його. Для цього ми послаблюємо гвинти, які кріплять його до осі, і закривають затвор пальцями. Вона проходить, після чого, не відпускаючи пальців, затисніть гвинти, з повністю закритим демпфером. При необхідності. повторіть. Часто з помилками адаптації рекомендується натиснути на затвора пальцем під час його закриття сигналами від ECU. Це натискає пальцем під час адаптації. танці з бубном, виробленим замість нормальної установки демпфера на місці, де це має бути.

Тепер. ви можете надіти машину. Якщо демпфера кабелем, то ми перевіряємо вільний рух кабелю. Його не слід розтягнути, привід, в який вставляється кабель, повинен лежати на кінці, але не висить на кабелі. Демпфер при його закритті вручну. він повинен бути щільно закрито, і, знову ж таки, кабель не повинен заважати цьому в цьому.

Клацнувши на демпфері. слід пам’ятати, що дурня може бути порушена не тільки з неї, але й навіть знаю. 😉

Наступним етапом є адаптація демпфера. Нам знадобиться Вагкум. Адаптація, точніше основна установка, може здійснюватися у трьох різних групах. 060 для демпфера без кабелю, 098 або 001. для демпфера з кабелем.

Процедура проводиться наступним чином: 1. Двигун повністю зігрівається. Я вважаю за краще приклеювати датчик температури «емулятора» замість датчика температури. пара резисторів у випадку стандартного датчика, з опором, що відповідає приблизно 90. Це десь 250 Ом для двигуна і 125 Ом для прибирання.2. Увімкніть запалювання, підключіться до двигуна, читайте та мийте помилки. Ви можете вимкнути, включити запалювання, щоб переконатися, що помилок немає. Ні в присутності помилок, ні з неопалюваним двигуном. для адаптації демпфера не працюватимуть. Процедура адаптації або взагалі не розпочнеться, або буде працювати неправильно. Якщо є помилки, їх потрібно усунути перед адаптацією демпфера.3. Виберіть адаптацію. канал 0, читання-write. Ця процедура полягає у стилі адаптацій. У wagtula є окрема кнопка.чотири. Власне, адаптація. Основні установки, 098 або 060. перейти! В одному з Windows з’явиться запуск ADP напису і зміниться на ADP OK. Якщо замість помилки ADP ADP ADP, то або щось робиться не так, або бар’єр несправно-це може бути зношування датчиків його положення та окислення контактів та несправності двигуна. Загалом, існує багато варіантів, і тема для окремої статті. Хоча, можливо, немає нічого, що писати про це-це звичайна рутина, пошук та усунення несправності. Тут не може бути загальних рецептів.Під час адаптації в групах 001 (це, як правило, старий симос), написи ADP Run | OK | Помилка не з’являються, NOLS і один просто стрибає. Ви можете візуально спостерігати за рухом демпфера, ви можете просто зачекати 20 секунд.5. Ми залишаємо базу, перевіряємо помилки. про всяк випадок, залишаємо блок, вимкніть запалювання. Ми куримо 30 секунд. про всяк випадок. За цей час вимкніть емулятор датчика.

Я рекомендую при адаптації, спостерігати за рухом демпфера. він може розповісти про проблеми, навіть якщо помилок ще немає. Для ривної версії демпфер повинен бути повністю закритий, повністю відкритим і зупинитись у трьох проміжних значеннях. Для параметра кабелю. аналогічно, але він відкриється неповно. Для різних моделей послідовність може відрізнятися, але загальна сутність. це саме те, що. Розробити всі ці рухи демпфера повинні чітко, різко і впевнено. Якщо він відкривається мляво і закривається, або для/з) кілець, або тремтить з повним отвором/закриттям. можливо, мотор смокче. У цьому випадку, як правило, виникла помилка на його перерві, або вона з’являється час від часу, або вона все ще починається з’являтися;)

Ну, вони курили. ви можете почати. Тут можливі три варіанти. або повороти відбуватимуться нормально, або вони будуть збільшені, або вони збільшаться після пробної поїздки. Другий. це, як правило, різні двигуни з MP9 Motronics на борту, наприклад AER, останній. як правило, мотор ady різний.