Заміна ручки Touareg ACP NF на Audi. Що це автоматично для Toileg

Проблеми NF/FL Tuareg Дизель та бензин

Коротко про проблеми та слабкі сторони дизельних двигунів та бензинових двигунів Tuareg. Дуже важливі і коштують болячки, які слід пам’ятати перед покупкою, а також методи перевірки. Велика кількість покупців не представляє реалій ринку та середній технічний стан автомобілів. У цій статті ми детально проаналізуємо, чому ви не можете придбати премію без ретельних перевірок та як знайти живий автомобіль.

  V6 tdi. Огляд надійності та проблем дизельних двигунів Volkswagen Touareg та скільки коштує їх лікування?

 • Чи є фільтр для сажі на Туарег? Проблеми вихлопної системи дизеля. Перед покупкою і чи потрібно це для цього підйому? На основі досвіду та в Depth Diagnostics. І на що дивитися, купуючи спочатку? Інші моделі та бренди з нашої спеціалізації як частина перевірок Туарегів з виїздом. Компетентний вибір живого автомобіля або в більш високій діагностиці перед покупкою?

Gp/nf 3 проблеми tuareg.0 V6 TDI. Огляд надійності та проблем дизельних двигунів Volkswagen Touareg

Для початку слід поговорити про стандартні проблеми загальної рейки дизельних двигунів, які є такими ж, які мають Mercedes, який є Volkswagen, який має BMW.

Носки форсунок для палива. це жахливо неприємна проблема дизельних двигунів з прямим введенням. Неприємно, оскільки одна насадка коштує близько 30-35 тисяч, а кількість насосів у двигуні дорівнює кількості циліндрів.

Є багато послуг, що пропонують форсунки, але в багатьох випадках такий ремонт можливий лише для продажу, t.до. У більшості випадків відремонтовані насоси мають не більше шести місяців з інтенсивним використанням автомобіля.

Проблема з ремонту поганої якості полягає в старих не каліброваних трибунах, на яких ін’єкція налагоджена або на трибунах, невідповідних для конкретних брендів стендів. Якщо продавець вказує, що всі форсунки нещодавно були замінені в оголошенні, і він негайно продає. швидше за все, було зроблено колективний ремонт фермерських господарств, і вам доведеться переробити свої гроші.

Основна причина відмови.це низькоякісне паливо (підвищення сірки, суцільні фракції в дизельному двигуні, осад та його удар у паливній пандусі з тривалим керуванням на майже порожньому баку.До речі, це ще одна причина не купувати нічого з спалахів, t.до. Вони завжди їздять на “останньому соплі” в танку. Проблеми з форсунками палива на Volkswagen досить рідкісні, навіть незважаючи на низьку якість дизельного палива в Росії.

Паливний насос з високим тиском або насос. Як було сказано вище, ви можете передчасно зламати насос високого тиску з частим рухом на порожньому баку. До середини.2009 на CASA (3.0 240 сил GP) Дизельні двигуни насосної одиниці можуть врешті.решт провалитись через заводський шлюб. Первинні симптоми. нерівна тяга, прогалини.

Попередня діагностика таких несправностей можлива лише під час тестового драйву, несправність може бути виявлена ​​на підйом. Це боляче Туарег є масовим і сподівається, що це не вплине на вас. це надзвичайно наївно. На двигунах типу BKS (3.0 224 Сили GP) Немає такої проблеми.

Досить просто визначити наявність проблеми для CASA, але якщо автомобіль був вироблений до 2009 року, варто дізнатися, чи замінить заміну паливного насоса, а якщо ні, вам потрібно це зробити самостійно.

VR6 і V6. Бензин відступає

Як завжди, коли ми маємо справу з Volkswagen, частка лева зацікавлена. Що стосується Туарега, вам доведеться поговорити про слабкі місця з двох 6-циліндрових одиниць та двох V8.

Легкий толерантний 3.6 серії FSI EA360 (CMTA. 249 л.З., Cgra. 280 л.З.) Втратили війну характеристик та популярності 3-літровому дизелі, але проблем явно менше, і дизайн хороший для тих, хто віддає перевагу чомусь оригінальному і любить показувати знання в галузі моторного будівництва, розповідаючи про VR.Забезпечена конструкція з одним GBC та ,,,,,,,,,,, двигун, розташований позаду, ланцюжок. Безумовно, такі люди не пропустять історії та про свої неконтрольовані виливи адреналіну через те, що проточна задня масляна ущільнювача колінчастої вала здатна осунути 60 тис. і одружитися з ними знову. Непотрібна робота через еластичну групу. Напевно, ідея нормального обслуговування була запозичена у Land Rover Engineers.

ручка, touareg, audi, toileg

На щастя, ланцюг на цьому двигуні раніше не дзвонить 250 тис. Це заспокоює. Власники Volkswagen Touareg з 3 хвилюються.6 FSI в основному популярні лише для “болячок”: витоки масла та періодична відмова від електричних змін. До речі, зміна антифризу перед правилами продовжить термін експлуатації насоса, який, в принципі, застосовується до нафти та ресурсу самого двигуна, який здатний залишити 500 ткм без проблем поршневої групи. І це в епоху “Сто тисяч” досить видатного показника.

Поршневі дизельні двигуни 3.0 tdi (204 л.C, 245 л.c) Або неприємності не доставлять, але загальна картина надійності явно гірша, ніж бензинова одиниця. Він серйозно зіпсував статистику і підірвав довіру до якості насоса дизельного палива, який був встановлений на перших версіях. Найбільш дратівливим є те, що чіпси з насоса за короткий час також знищені форсулами, тому власники, які втратили гарантію.

ручка, touareg, audi, toileg

Трохи пізніше ваги пам’ятали, що клієнта також слід зберігати. Ситуація була виправлена ​​модернізацією паливного насоса, після чого двигун став просто шнуром, який повинен лише періодично витерти олію та антифриз “соплі”, особливо між двома половинами одиниці, де прихований невеликий лиходій з очей власника. масляний кулер.

ручка, touareg, audi, toileg

Після першої “сотня” 3-літрова турбіна TDI починає загнати масло в колекціонер у хвості та в гриві, однак, загальний ресурс “равлика” становить щонайменше 250 ткм, що означає, що поршні і шосе входу та випуску після 100.тисячної лінії буде активно покрита сажею. Можливо, саме в цей момент краще зняти EGR і зробити першу зміну. Багато неприємностей? Тоді взагалі не приймайте дизель.

ручка, touareg, audi, toileg

Два залишки восьмициліндрового V-подібного гіганта 4.1 TDI (CKDA, 340 л.З.) і 4.2 FSI (CGNA, 360 л.З.) Власники Touareg не турбують зайві проблеми. Зрештою, старші в правителі. Ті ж 500 ткм без великих промахів здатні відступити. Шкода, що загальна «хвороба» з електричними назвами, і вони, у будь.якому сенсі здорових людей, також не шкодували.

Перший “піночкі” в житті Туарега

8-ступінчастий “автоматичний” AISIN 0C8 (AL1000 або TR-80SD, який зручніше) любить суцільну запас сили та ресурсу, з будь-яким двигуном, який повинен працювати коробка. Хронічні підписки на 3 і 5 не слід сприймати як патологію. така поведінка зазвичай означає, що настав час бігати за свіжою олією, відбиває «мозок» і, в той же час, зробити адаптацію. Шкода, звичайно, не всі допомагали всім. Такі “щасливі” довелося змінити вузол гідроблока, оскільки для 0c8 ще немає високоякісних віддалених. Немає нічого турбуватися про тертя та планетарні ряди. вони розроблені для крутного моменту 1000 нм.

ручка, touareg, audi, toileg

Як ми знаємо, Volkswagen Touareg передбачає два типи всіх.колісних приводів: “City” 4Motion з інтердосним диференціальним самостійним блоком та “Off.Road” 4xMotion з примусовим блокуванням “центру”, що знижує передачу та блокування диференціал задньої вісь, який люди отримали за додаткову оплату.

ручка, touareg, audi, toileg

Незалежно від вибраного типу передачі, заміна масла у всіх її вузлах бажана кожні 50 ткм. Щиро дякую за це, скажімо, передня коробка передач, яка у всій цій системі була відома як найслабша ланка, і в деяких власників громно загинуло до перших 100 ткм. почали гудити. Підтримки валів зазвичай йдуть на споживання, однак, як би сумно це не звучало, тільки вони не працюватимуть. їм доведеться шукати збірку коробки передач.

ручка, touareg, audi, toileg

І все.таки карданські вали служили найреальнішими сварками. Що звичайні автомобілісти зазвичай використовують, коли вібрація на доріжці? Правильно, балансування коліс. Але лише Туарег вчить спочатку перевірити, чи залишаються всі збалансовані ваги на карді, і, підтверджуючи діагноз, шукайте послугу з відповідною позицією. Пристосування в шинах тут не допоможе.

Витрати палива

Використання досить складних 8-ступінчастих передач викликається бажанням зменшити споживання палива, хронічна проблема гідрутоматики. Дійсно, Туарег не страждає від спеціальної обжерливості, незважаючи на вагу та розміри:

Надійність машини на досить високому рівні. Слід мати на увазі, що після модернізації коробка здатна «перетравлювати» до 1000 нм крутного моменту, а двигун у російській конфігурації входить максимум 600 нм, тобто автоматична коробка передач працює в «Парниці» ”Умови.

Недоліки коробки, відзначені на попередніх поколіннях Туарега, такі як удари та удари при зміні передач, були спричинені головним чином за рахунок засмічення гідравлічних клапанів зносу. Зазвичай це є наслідком збільшеного інтервали зміни масла в поєднанні з активним, динамічним водінням, тому рекомендується змінити нафту в коробці щонайменше 60 000 км, а у важких умовах експлуатації 40 000 км взагалі навіть є навіть 40 000 км.

Характерна особливість несправності гідру. поява проблем у русі (ривки, удари, удари) на нагрітому коробці. Він відремонтується окремо, демонтувавши через видалену коробку коробки, вам не потрібно зняти сам контрольну точку.

ручка, touareg, audi, toileg

Але ігнорування гідравлічних дефектів призведе до прискореного зносу механічної частини гідроавтоматичної машини та подорожей з несправністю, вам доведеться капіталізувати всю коробку, і це абсолютно різні витрати.

ручка, touareg, audi, toileg

З капітальним ремонтом, вся механічна частина та ресурс колонки, що зважається, зазвичай досить порівнянні з ресурсом нового. Якщо дефект щойно почав проявлятися, іноді допомагає проста заміна нафти, але це все.таки є профілактичним заходом, у 90% випадків буде потрібно втручання фахівців.

Загалом, ресурс та надійність кулемета значною мірою залежать від стилю руху. Цікавий факт, ця автоматична скринька, крім Tuareg, розміщується на Porsche Kayenn та Audi Q7. Отже, найчастіші гості послуг “боксу” (у спуску):

Незалежна перевірка рівня та стану нафти в автоматичній коробці передач

При необхідності ця робота може виконуватися незалежно, вона не представляє великих труднощів, єдине, що для точного визначення температури масла в контрольному пункті вам потрібен тестер. Рівень масла в автоматичній коробці передач встановлюється за допомогою переливання/трубки, що накручується в коробку, через яку надлишок витікає з коробки при додаванні масла.

 • Покладіть машину на спостережувальну яму або перехід горизонтально.
 • Підключіть тестер і зігріть контрольну точку до температури 35. 40 градусів.
 • Відкрутіть зливну пробку, звертаючи увагу на стан течій масла. Бажано замінити темряву. Ви можете скористатися методом діда, потираючи краплю олії між пальцями. Якщо змащені пальці погано ковзають, масло втратило змащувальні властивості. Якщо нафта не протікає з відкрученим рухом, рівень недостатній. З сильним тиском. багато олії.

Автоматична коробка передач Audi / VW 09D, AW TR-60SN

Icein розробив цю 6-ступінчасту автоматичну коробку передач TR60SN (09D) та запущений у 2003 році в серії для заднього приводу Porsche Cayenne з двигуном 4 літра.

Розроблений одночасно з першим 6-ступінчастим автоматичним для автомобілів на передньому колесі. TF60-SN і випробувані з 2001 року на 2-літрові альтеци на японських дорогах.

Ця передача повинна була поставити за собою чемпіонат у світі для розкішних брендів, таких як Porsh, VW-Audi, Lexus та стати конкурентом нової 6-ступінчастої передачі ZF6HP. Але це вийшло лише частково. Audi використовуйте 09D для позашляховиків Q7 з дизелями від 3 до 4.2 л, але лише на обмеженій серії і лише тому, що він мав певні обов’язки. Після виходу німецьких серій ZF6HP Audi повністю здався владі 6HP26.32.

Але не тому, що автоматична машина Айзіновського виявилася невдалою, а скоріше через те, що його налаштування були здійснені з японською обережністю та “недемократичністю”. TR60SN претендував на лідерство в сегменті “незнищенного” і не дозволяло розірвати машину ковзанням коліс. Що запропонували інженери ZF6HP. TR60-SN був розроблений досить для багатих і прив’язаних до коней, а не на багатих і легко змінюваних конях.

Тому Volkswagen вибрав його для всіх Touareg, з двигунами від 2.7L (дизель) до 6 л. Найчастішими клієнтами в ремонті дитячих захворювань цієї автоматичної коробки передач є Tuarek 3.2L. чотири.2л до 2006 року. З 2011 року вже працювали 09D встановлено на Tiguans з двигунами від 2 до 3.6 л.

З AW TR-60SN Toyota, Iceinovo ставився потужним (понад 4.6L) Задні та повнопривідні позашляховики Lexus та Land Croizer. Існує кілька підмодифікацій цієї передачі для їх класу крутного моменту, які відрізняються планетарними рядами, кількістю тертя та сталевих дисків, розмірів деяких вузлів та деталей. У 2009 році її замінили 8-ступінчастий родич TR80-SD.

Ця передача була розроблена японським AISIN, щоб стати “незнищенною”, як і всі його зворотні привідні автоматичні коробки передач. Але кожен автовиробник створив свій TSM (комп’ютерний комп’ютер) “демократичний”, щоб водієві могли вирішити себе, використовуючи педалі. Подбайте про машину або не шкодуйте, щоб спалювати тертя зчеплення та гідротрансформо, штовхаючи газ за допомогою газової педалі автомобіля. Комп’ютерні вчені Фолксвагена виявилися особливо “демократичними”.

Масла в самій коробці входить нормально. 9 літрів. Відпочинок. Він падає на радіатор. Кожен автовиробник використовує свою олію (G055025A2), а для нього виробляє всі налаштування TSM та Hydrus.

Рекомендується внести часткову зміну олії кожні 40-60 ткм після закінчення гарантії. Коробку також можна взяти Toyota WS. Ця передача не настільки примхлива для годин, як ZF6HP, тут навіть фільтр. багаторазове використання з металевою сіткою. Масло перевіряється відповідно до переливання піддону (40 ° С) і змінюється так само, як і в більш поширених у послугах TF60-SN.

Масляний фільтр з металевою сіткою. 36010 закрито, не промивають і після 150-200 Ткм часто замінюють, якщо, звичайно, зчеплення не спалили раніше. Входить до типового порядку для капітального ремонту.

Майстри рекомендують фільтр для вікової машини встановити тонкий клінічний фільтр для вікової машини. 100019. Докладніше. ось.

Деталі для перегородки та капітального ремонту

Виберіть докори. Клацніть клавішу зліва.

У повному наборі для перегородки коробки майстри зазвичай включають: масляний фільтр. 136010. MasterKit. 136007. Аутопсія може вимагати заміни втулків. 136030. (нижче)

Для перегородків вони завжди замовляють комплект ремонту прокладок та ущільнювачів. 36002.

Якщо автомобіль протягом тривалого часу завантажується зношеними кільцями, то кладки спалюють, а гумові ущільнювачі засмагають від температури. Комплекси REM часто замовляють точні конфігурації або більш бюджетні, але досить високі атаки.

Обов’язково передайте гідротрансформер для ремонту для заміни зношеного фрікції. 136001.

Крапір завжди виконується із заміною зчеплення з усім набором. 136003. Найчастіше використовується неоргінальний.

Бюджетний ремонт здійснюється із заміною дисків лише спалених пакетів K1, K2, B1. Пакети зчеплення спалюють (зі сталевими дисками) головним чином через відсутність тиску. Причину цього найчастіше називають засміченим гідроблоком, соленоїдами та ущільнювачами / втулками, і це виражається в ковзанах, що знаходяться під навантаженням, або затримуються з включенням передач.

Кліпи тертя 3 пакетів найчастіше горять: пакет K1. 136106 A і з ними. Сталеві диски 136126 a.

На другому місці для зносу. Пакет Drims K2 136104. 136124.

Та пакети упаковки B1. 136110. 136130. В два рази рідше змінюють витратні матеріали пакетів K3 та B2. І змініть їх із заміною всього набору тертяних дисків. 36003.

Для повної перегородки зі спаленим маслом вони замовляють повний набір прокладок, клінік тертя та сталеві диски. семінар 136007. Якщо під час розбирання вони виявляються “з’їденими” або перевіряють щонайменше 2-3 втулки, то вони змінюють їх з усіма набором 13603030303030. щоб продовжити гарантований ресурс машини ще кілька років.

Hydoblock останніх років випуску є досить надійним, профілактичне очищення та перегородка потрібна. Іноді допомагає перекладати соленоїди, і це на деякий час вирішує проблему. Досвідчені майстри замовляють набір для ремонту смолоїдів для відновлення соленоїдів. 36419.

У гідродроблопі TR-60SN, соленоїдне блокування гідротрансформора (TSS) часто першим зазнавали невдачі. 36421 або. 136431.

Майстри вирішують заміну соленідів після діагностики підставки та тестування вакуумом гідравлічної печі, коли всі інші дії не дали результату.

Піч має ще 2 соленоїд-валі (88 і 89), що мало порушує їхні проблеми, і після промивання роботи до наступного ремонту не здійснюється. (Детальніше про PWM Soveleids).

Стаття оригінальної ручки, її ціни та аналогового

Знос кришки ручки, несправність кнопки блокування або інших факторів, вказують на те, що настав час зняти ручку автоматичної коробки передач на Audi A6 C5, щоб поставити нову ручку. Це дуже легко зробити своїми руками навіть без демонтажу головного важеля.

Власників не завжди змінюються через знос. Для багатьох власників автомобілів регулярні ручки не схожі, і водії хочуть вибирати атрибут, що відповідає їх смаку.

.

ручка, touareg, audi, toileg

Однак оригінальна шкіряна ручка коштуватиме набагато дорожче. щонайменше 12 000 R. Ви також можете знайти китайський аналог для 3000 Ті, хто шукає прекрасний і сучасний продукт, з яскравим і стильним дизайном, підходять для коротшої ручки, з більш свіжої моделі. “Audi A6 C7″,

Як видалити та замінити ручку

Видалення та заміна ручки автоматичної коробки передач “Audi A6 C5″ здійснюється дуже легко. Ручка знизу записується на селектор з невеликою декоративною трубкою із замком. Варто зазначити, що ручки на багатьох моделях автомобілів, прикріплених через засувку, прикріплені та видаляються подібним чином.

Щоб видалити ручку селектора Audi A6 C5, необхідно діяти відповідно до наступного алгоритму:

 • На просвердленому двигуні встановіть селектор у режимі паркування.
 • Дерев’яний або пластиковий плоский шпатель піднімає кріплення на місці замка, біля основи ручки і відтичає з рукава вниз.
 • Витягніть кнопку блокування до зупинки і, натискаючи її вниз, потягніть головку селектора вгору.

Доклавши невеликі зусилля, ручку, безумовно, буде знято. Не використовуйте сталевий інструмент, тому що, демонтуючи, ви можете пошкодити хромовану поверхню важеля селектора.

Заміна ручки автоматичної коробки передач на нову ручку здійснюється у зворотному порядку. Після насадки насадки з натисканою кнопкою на селекторі, залишається підняти кріпильний рукав і виправити нову ручку.

Volkswagen Touareg

З появою нового органу NF, з етапу 8.крок.кроків 2010 року, це також 0c8, які прийняли багато дитячих захворювань старшої «сестри», наприклад, проблемного гідроблоку, чутливого до якості нафти та захворювання Блокування гідротрансформерів.

Коробки передач дуже схожі “всередині” і мають подібні захворювання по суті. Взагалі, це надійні одиниці, що підлягають своєчасній заміні масла та фільтра, здатні «ходити» до 300.000 км., Без жодного втручання. Інша справа, що в нашій країні не звично обслуговувати автоматичну коробку передач, і це головна неприємність.

Типовий Touareg GP (TR60, 09D) Автоматичні несправності передач:

 • Можливо, основним джерелом усіх неприємностей є гідроблок. У переважній більшості випадків ви можете вирішити проблему ударів, поштовхів, точно потиснути її ремонт. Слід зазначити, що цю процедуру можна проводити якісно, ​​лише якщо є професійне обладнання для діагностики соленоїдів та гідравлічних стадій. Ми використовуємо Kinergo Hyndard, і це дозволяє діагностувати проблему зі 100% точністю.
 • Механічна частина коробки передач. У більш складних, занедбаних випадках, а також за відсутності належного обслуговування (заміна масла в автоматичній коробці передач проводиться кожні 60.000 км.) Існує процес зносу тертяних дисків, і в цьому випадку ремонт автоматичної коробки передач Volkswagen Touareg неминучий. Але варто зазначити, що ця скринька не страждає серйозно, і, як правило, цей тип послуги називається “регуляторним”.
 • Прасувати. Як уже згадувалося, це досить рідкісний випадок, але все.таки має місце. Наприклад, боляче місце. це сонячна передача, яка страждає через перегрів (відсувається рукавом). У цьому випадку ви можете помітити вібрації при дотику (до речі, цей симптом також може бути наслідком іншої несправності, яку ми описаємо нижче) та сторонній шум.
 • Gidrotransformer. Неможливо назвати хворим місцем, але оскільки цей вузол «штам» найбільше, його знос досить логічно ближче до 200.000 км., особливо якщо масло в коробці взагалі не змінилося. Від симптомів. вібрації, екстреного режиму.
 • Електрик. Переважно проводка страждає в піддоні (під гідроблок). Це найважливіший процес, дроти натирають, ви можете відчути періодичні режими аварійних ситуацій. Коли контакт повністю розірваний. важкий екстрений режим. У цьому випадку діагностується електрика, гідрохлокована та косова коса про прізвисько.
 • У випадку з цією автоматичною коробкою передач нічого не змінилося з моменту 09d випуску (попереджувальна версія, встановлена ​​на корпусі GP). Через брудну олію канали гідравлічної плити, а також соленоїди засмічуються. При неправильному тиску, виданому в цьому випадку, відчуваються сильні удари під час перемикання передач (D і R), а також при встановленні швидкості та при зменшенні передач. Це лікується в Depthe Diagnostics (ми використовуємо професійну підставку Kinergo) і, якщо необхідно, встановлюючи армовані клапани через Sonnax.
 • Диски з тертями та інші витратні матеріали. Ближче до 150.000-200.000 км., За відсутності зміни регуляторної олії в коробці та з агресивним рухом, зчеплення та сталеві диски перші страждають. Якщо ви відчуваєте сторонній запах спаленого праски під час руху, швидше за все, в коробці є знос. Це не завжди пов’язане з описаними вище факторами. У деяких випадках це є наслідком несправного робочого гідроблока. Від симптомів такої несправності автоматичної коробки передач. ковзання (кидаючи стрілки тахометра) під час прискорення, в той час як включення наступної передачі затримується, це ковзання дисків у муфти.
 • Механічна частина. Масляний насос відносно слабкий. Як правило, першим «дзвоном» буде протікаюча олія на стику коробки та двигуна.

Якщо ви не звертаєте на це уваги вчасно, то з часом усі автоматичні коробки передач страждають через голодування нафти, і в цьому випадку вам доведеться відремонтувати із заміною муфт та барабанів, які можуть страждати через перегрів. Ми радимо постійно стежити за рівнем ATF та своєчасно проводити регуляторне обслуговування.

Варто відзначити гідротрансформер, який вимагає ремонту ближче до 150.000 км., Особливо постраждали від перегріву, опікування тертя.

Під час заміни KP новою коробкою ви повинні переставити наступні вузли та деталі: для Volkswagen Touareg 2007

Зніміть екран 1, розблокуйте та від’єднайте штекеї 2-4 (рис. 3.40). Опустіть коробку передач трохи більше наступного.

Встановіть наконечник рухового гнізда C в стійку для двигуна та коробки передач v G 1383 A і покладіть дерев’яну прокладку (рис. 3.41). Встановіть підставку для двигуна та коробки передач v G 1383 A під коробкою передач.Підніміть коробку передач, щоб ви могли зняти пристрій, що зберігається, VW 785/1 B (використовується для зняття та встановлення коробки передач) з коробки передач.Потім покладіть дерев’яну прокладку і товщиною близько 50 мм між коробкою передач і підрамником.Переконайтесь, що дерев’яна прокладка не знаходиться під трубами ATF.Опустіть і відкладіть підставку для двигуна та коробки передач v.G 1383 a.

Відкрутіть гайки 1 і вийміть тримач правої приймаючої труби 2 із кріплення стартера (рис. 3.42). Для встановлення можна встановити кабель.стартер.Зніміть болти 1 і вийміть стартер з двигуна/коробки передач.

Вийміть кріпильний болт двигуна/коробку передач 2 (рис. 3.43).

Відкрутіть гайку 2 власників системи охолодження з болта 3 (рис. 3.44). Зрозумійте болти двигуна/ коробки передач 1 та 3.Відрегулюйте положення коробки передач 3282, щоб демонтувати автоматичне поле “09D” за допомогою регулювання пластини 3282/49.Встановіть коробку передач на 3282 у стійці для двигуна та коробки передач V.G 1383 a.Орендуйте плечі важелів коробки передач відповідно до отворів у регулювальній пластині.Символи на регулювальній пластині показують необхідні допоміжні частини, стрілка вказує напрямок руху.Встановіть підставку для двигуна та коробки передач v.G 1383 A З акцентом на коробку передач 3282 під машиною.

Закріпіть коробку передач Зупиніть зупинку 3282/52 за допомогою болта M10 x 30 (рис. 3.45).

Як видалити автоматичну коробку передач з Toileg

Оскільки я не дружу з автоматичною коробкою передач, і я не подружився, я розпочав наступну конструкцію століття, так що, до побачення кулемет, довгий живий механік!

Насправді сам по собі FDZ; 2. Маховик; 3. Зчеплення; чотири. Працівник, основний циліндр зчеплення та труба меду; 5. Педаль зчеплення та гальма; 6. Блок управління вбранням для ручної коробки передач; 7. Прошивка двигуна під ручною коробкою передач; вісім. Помутніння закінчень; 9. Закінчення гальма для паркування; десять. Роздатковий матеріал під ручною коробкою передач (він на 2,5 см коротше); одинадцять. Редуктор спереду/дупу з GP 3.9;

Отже, якщо читати далі не страшно, ми продовжимо

Я вирішив поєднати цю процедуру із заміною ланцюгів, тому спочатку я взяв двигун:

Вийміть коробку та роздатковий матеріал, процедура добре відома в принципі, вона видаляється досить легко, єдине, що нам довелося потіти.це демонтаж стартера. На мій подив, мотор висить на решті 2 опори і навіть не планує десь заснути:

Для того, щоб дістатися до ланцюгів, вам потрібно розібрати двигун, прикріплений позаду, а саме для зняття термостата, насоса, проводки, вакуумних автомобільних доріг, адсорберного клапана та інших необхідних перешкод. Щось повинно вийти:

Вийміть впускний колектор, кришку клапана та задні кришки двигуна, вийміть схеми:

Додано через 7 хвилин протягом 55 секунд, оскільки я був трохи злитий при замовленні часових запасів, ще не вдасться зібрати, тому я почав розбирати салон. Це поєднується з сухим очищенням всього і всього, і я також дуже хочу з’ясувати, чому Парктронік не оливає.

Додано через 12 хвилин протягом 59 секунд, ми продовжуємо виконання, знімаємо центральну консоль та повітряні протоки, дивіться наступне зображення:

Необхідно зняти канал і відкрутити 4.й болти та вуаля, ви можете витягнути селектор:

Далі, наш шлях лежить під рульованою колоною:

Приймає пластиковий щит і подивіться цю картину:

Невелика установка, де два чорні болти повинні стояти, циліндр зчеплення повинен стояти, на місці штампування фігури повинен бути однаковий отвір, і в приплині немає отворів для кріплення педалі. Або я зміню кронштейн (у мене є), або спробую повзати в димел і принести те, що мені потрібно

Ремонт автоматизації Touareg. детальні інструкції та функції

Серійне виробництво кросовера першого покоління розпочалося в 2002 році. Touareg був розроблений на платформі PL71 від Volkswagen Group. Volkswagen Touareg був третім позашляховиком в історії бренду після Volkswagen Tour 82 (Kübelwagen) та Volkswagen Iltis. Ремонт автоматизації Touareg. це не найдорожче завдання з точки зору технології. Щоб зробити успішне ремонт автоматичної коробки передач Touareg, необхідно зрозуміти всі функції автоматичних поля, а також на їх пристрої.

У 2010 році Мюнхен представив Volkswagen Touareg другого та останнього покоління. Нове покоління повинно бути представлено у 2018 році, але його запуск тепер перенесений.

Два попередніх поколінь Touareg виявили себе надійними та потужними автомобілями. Модифікації моделі відрізняються потужністю двигуна, дизайном підвіски, набором електроніки, варіантами комфорту.

Туарег постачався з двома модифікаціями передачі залежно від модельного року та типу тіла.

Зовнішній вигляд: у русі

З появою нового органу NF, у 2010 році було випущено 8-ступінчасту TR80SN, це також 0c8, який прийняв багато дитячих захворювань своєї старшої «сестри», наприклад, проблемного вуглеводності, чутливого до якості нафти та захворювання блокування гідротрансформору.

Передача дуже схожа «всередині», і насправді вони мають однакові захворювання. Взагалі, це найнадійніші одиниці, з своєчасною заміною нафти та фільтрів, вони можуть “пробігти” до 300 000 км, без жодного втручання. Інша справа, що в нашій країні не звично обслуговувати автоматичну коробку передач, і це головна неприємність.

 • Можливо, саме гідроблок є першопричиною всіх неприємностей. У більшості випадків проблема потрясінь, ривків та ударів може бути вирішена саме з його ремонту. Варто зазначити, що ця процедура може бути виконана лише на професійному обладнанні для діагностики гідравлічних пластин та соленоїдів. Ми використовуємо пристрій Kinergo Hydrostead, який дозволяє діагностувати проблему зі 100% точністю.
 • Механічна частина коробки передач. У важких, занедбаних випадках, а також за відсутності належного обслуговування (заміна масла в автоматичній коробці передач кожні 60 000 км) відбувається процес зносу тертяних дисків, і в даному випадку автоматизація Volkswagen Touareg неминуча. Але варто зазначити, що ця область не страждає серйозно, і, як правило, цей тип послуги називається “рутина”.
 • Прасувати. Як уже згадувалося, це досить рідкісний випадок, але, тим не менш, це відбувається. Наприклад, боляче місце. це сонячна коробка передач, яка страждає від перегріву (ковзання втулків). Ви можете помітити певну вібрацію при запуску двигуна (що також може бути результатом іншої проблеми, про яку буде обговорено нижче) та деякий шум.
 • Перетворювач. Це не можна назвати хворим місцем, але оскільки це найбільш «завантажений», його знос досить логічно ближче до 200 000 км, особливо якщо масло в коробці взагалі не змінилося. Від симптомів. вібрації, природа несправності.
 • Електрика. Перш за все, проводка, яка розташована в піддоні (під гідростатичним блоком). Це природний процес, проводка потерла, ви можете відчути періодичні надмірності. Коли контакт зламається, виникає жорстке зіткнення. У цьому випадку перевірте електрика та підключіть дроти до гідроксиду та передачі.

Типові автоматичні несправності коробки передач touareg nf (tr80sn/sd, 0c8)

 • Для цієї коробки передач нічого не змінилося з моделі 09D (попередня версія була встановлена ​​в тілі GP). Забруднені масляні засмічення каналів гідравлічної пластини та соленоїдної котушки. Якщо тиск масла в цьому випадку не відповідає нормі, ви можете відчути сильний поштовх під час перемикання передач (D і R), а також при прискоренні та уповільненні. Це лікується в Depthe Diagnostics (ми використовуємо професійну підставку Kinergo) і, якщо необхідно, встановлюючи армовані клапани через Sonnax.
 • Тертяні накладки та інші витратні матеріали. Ближче до 150 000-200 000 км, за відсутності заміни нафти та агресивного стилю водіння, зчеплення та сталеві пластини першими страждають. Якщо під час руху ви відчуваєте запах палаючого заліза, коробка передач, ймовірно, зношена. Це не завжди пов’язане з описаними вище факторами. У деяких випадках це є наслідком несправності гідравлічних дитинчат. Симптоми такої несправності автоматичної коробки передач ковзають (відбиття стрілки тахометра) під час прискорення, і перехід на наступну передачу відбувається із затримкою. це ковзання дисків у зчепленнях.
 • Механічна частина. Масляний насос відносно слабкий. Першим «дзвоном» буде витік нафти на стику коробки передач та двигуна.

Якщо ви не звертаєте на це уваги вчасно, то вся автоматична коробка передач страждає від голодування масла, і в цьому випадку вам доведеться відремонтувати за допомогою заміни зчеплення та барабанів, які можуть перегрітися. Ми радимо постійно перевіряти рівень ATF та своєчасно проводити заплановане обслуговування.

Варто згадати Hydrotransformer, який вимагає ремонту ближче до 150 000 км, особливо під час перевантажень, коли вигорає тертя.

Автоматична схема передачі Touareg автоматична ремонт передач

Основна причина виходу з ладу гідравлічної автоматичної коробки передач автомобіля Volkswagen Touareg. це поломка. Точніше, відмова соленоїдів (електромагнітні клапани, які відкривають або закривають канал у гідравлічному паливі для управління потоком гідравлічного масла у відповідь на електричний імпульс з комп’ютера).

 • Тертя клапани засмічуються мікроскопічною стружкою (тирсою)
 • Проблеми з плунжерною пружиною
 • Зношені та подряпані муфти та повітряні протоки
 • Дживки і тремтять при переході з 4.ї на 5.ту передачу.

Volkswagen Touareg

ручка, touareg, audi, toileg

Майже всі поломки автоматичної передачі пов’язані з порушенням правил роботи такої передачі:

Невиконання рекомендацій виробника призводить до передчасного зносу муфт та планетарних передач, відмови електромагнітів тощо.D. Спочатку з’являються сигнали помилок, а потім передача переходить у екстрений режим, і ви можете піти лише з однією швидкістю, що достатньо, щоб дістатися до послуги. Усі наші автоматичні коробки передач доступні для усунення несправностей автоматичної коробки передач.

TR60-SN TOUAREG Автоматичні коробки передач Типові несправності автоматизації

Найбільш проблематичною частиною цієї коробки передач. це гідравлічний блок. Дефект цього вузла викликає потрясіння, ривки та удару під час руху. Для ремонту гідроблока ми перевіряємо стан котушок та гідравлічних етапів. Для цього ми використовуємо позицію, яка відповідає європейським стандартам, що забезпечує високу точність діагностики.

Другий у списку несправностей автоматичної передачі TR60SN. це механічне розбиття механізмів приводу. Ця проблема часто виникає через неправильну роботу та несвоєчасне обслуговування. Щоб продовжити життя передачі, уникайте агресивного водіння та буксирування інших транспортних засобів. Також не забудьте замінити масло пропускання через вказані інтервали заміни масла. Пам’ятайте, що необережне ставлення до передачі може відключити його. Як результат, автоматична коробка передач вашого Volkswagen Touareg потребує повної заміни.

Tric tr80sn

Більшість збоїв цієї коробки передач викликані несвоєчасним обслуговуванням. Муфти та барабани перегріваються, а гідротрансформо пошкоджено через відсутність нафти. Якщо рідина трансмісії сильно забруднена, котушки та канали водяної пластини можуть засмічувати. Автомобіль починає смикатися, з’являються дивні звуки. Це також призводить до зносу тертяних дисків та витратних матеріалів, що проявляється в запах палаючого металу в машині автомобіля під час руху.

Гарантія

Яка автоматична коробка передач була встановлена ​​на Volkswagen Touareg?

Рік випуску Опис двигуна автоматичної коробки передач додатково
2004-10 6. Повний привід V6 2.7 л. 3.0L. 3.2L. 3.6 л. L5 2.5 л. V6 2.7 л. V8 4.2L. V10 4.9L W12 6.0L. 09d, TR-60SN
2002-10 6. Повний привід V6 2.7 л. 3.0L. 3.2L. 3.6 л. L5 2.5 л. V8 4.2L. V10 4.9L W12 6.0L. O9D Aisin tr60-sn
2004-2011 Повний привід 2.7 л. TR-60SN (09D)
2004-2011 Повний привід 3 TR-60SN (09D)
2004-2011 Повний привід 3.2L. TR-60SN (09D)
2004-2011 Повний привід 3.6 л. TR-60SN (09D)
2004-2011 Повний привід 2.5 л. TR-60SN (09D)
2004-2011 Повний привід чотири.9 л. TR-60SN (09D)
2004-2011 Повний привід чотири.2L. TR-60SN (09D)
2004-2011 Повний привід 6 TR-60SN (09D)
2010-12 8. Повний привід V6 3.0L. 3.6 л. V8 4.2L. TR-80SD
2010-14 8. Повний привід V6 3.0L. 3.6 л. V8 4.0L. чотири.2L. TR-80SD

Привіт, Volkswagen touareg nf 3.0 TDI, коли їздить по шосе, вискакує круїзну ікону, в той час як збільшується швидкість двигуна, і з різким пресом на педалі газу є вібрація, пробіг 164t.км.,Рік випуску 2014 року, Діагностика дає помилку щодо гідротрансформора.

Привіт, в ідеалі, дивіться і слухайте власними очима та вухами. Але те, що ви описуєте, як проблема з гідротрансформером або соленоїдом (у поганому випадку гідравлічний гідравлічний циркуляційний клапан). Нам потрібна параметрична діагностика, дзвінок, це безкоштовно з нами.

Привіт, Volkswagen touareg nf 3.0 TDI, коли їздить по шосе, вискакує круїзну ікону, в той час як збільшується швидкість двигуна, і з різким пресом на педалі газу є вібрація, пробіг 164t.км.,Рік випуску 2014 року, Діагностика дає помилку щодо гідротрансформора.

Всі матеріали сайту akpphelp.RU. це інтелектуальна власність. Розміщення матеріалів сайтів у сторонніх веб-ресурсах можливе лише при позначенні повного активного посилання на джерело та письмову роздільну здатність своїх авторів.

Підпишіться на безкоштовну діагностику автоматичної передачі

Просто напишіть своє ім’я та номер телефону та натисніть “Зареєструйтесь”. Ми передзвонимо вам і напишемо машину для діагностики в зручний час для вас. Це не рекламний трюк. Це дійсно безкоштовно! (Наша адреса Москва, UL.Подольські курсанти d.22)