Новий Fiat 500 Electric в Малайзії Хетч та Кабріо 320 км діапазон EV 42 кВт / год акумулятор від RM250K.

Більшість розмов електромобілів (EV) зараз стосується зарядки та дальності, і так, добре мати швидкість зарядки та дальню дальність. Але реальність полягає в тому, що, хоча вони в даний час в Малайзії не мають оподаткування, EV не дешеві, і багато хто купується як іграшки-я сумніваюся, що є багато користувачів EV, які не мають вдома більше одного автомобіля.

Якщо говорити про будинок, то, безумовно, більшість користувачів EV приземлили нерухомість із домашньою зарядкою, що дозволяє EV повільно поповнювати протягом ночі, роблячи коротший діапазон більш прийнятним. Більш довгі подорожі можна здійснити з льодовим флотом, залишаючи EV для бігу по місту. Що мене цікавлять. чому не купуються більше EVS для “веселощів”, ​​на відміну від їх технічних можливостей? Це стосується інших класів іграшок. Як ти гадаєш?

Невеликий і стильний, Fiat 500 повинен бути ідеальним міським автомобілем, який робить його. на мій погляд. ідеальною базою для міського EV. Це те, що зробив Фіат, хоча “Нові 500” (це офіційна назва). це не зовсім знайомі 500, коли його крижав на мотор та батареї.

новий, fiat, electric, малайзії

новий, fiat, electric, малайзії

Між колесами знаходиться літій-іонний акумулятор 42 кВт / год, що добре для 320 км діапазону на циклі WLTP. Це непогано для крихітного автомобіля, і він комфортно перемагає ікони, що перетворилася на ікону-EV Mini Cooper. Електричний міні постачається з 28.Акумулятор 9 кВт / год і 232 км діапазону WLTP. Він також козиртує 220 км Honda e. Фіат каже, що нові 500 виконують до 460 км у чистому міському циклі (WLTP поєднується).

Що стосується зарядки, то акумулятор 42 кВт год підтримує постійний струм, що швидко заряджається до 85 кВт. Fiat каже, що доповнення до 80% SOC займає 35 хвилин, і лише п’ять хвилин швидкої зарядки спонукають вам вартість дня (50 км). Для регулярної зарядки змінного струму (розетка CCS2) надається кабель 3 кВт, тоді як трифазний кабель 11 кВт є необов’язковим, як і Wallbox.

Що стосується продуктивності, то один електродвигун на 118 к.с. (87 кВт) 500 к.с. штовхає маленький фіат з 0-100 км/год за дев’ять секунд, тоді як максимальна швидкість-150 км/год. Важливо для міського автомобіля, 0-50 км/год займає всього 3.1 секунди, завдяки миттєвому моменту. Також є режим водіння в одному ланцюзі.

Червоні та чорні регулярні хетчбеки (а не 31), які ви бачите тут (червоні) випуски автомобілів. Як і (червоні) iPhone, це партнерство допомагає боротьбі з охороною здоров’я, як СНІД та останнім часом, Covid-19. Кожна покупка (червоного) автомобіля запускає пожертву на глобальний фонд.

Спеціальні зовнішні деталі включають логотип 500 (червоний) на віконній лінії та деталі з червоними пофарбованими (передні та задні логотипи, дзеркальні ковпачки, можна чітко видно на чорному автомобілі). Обидва ці блоки також постачаються з необов’язковими 16-дюймовими колесами з червоними логотипами на Hubcaps.

новий, fiat, electric, малайзії

новий, fiat, electric, малайзії

новий, fiat, electric, малайзії

новий, fiat, electric, малайзії

Всередині (червоних) автомобілів ви знайдете логотип 500 (червоний), надрукований на сидіннях чорної тканини, які також мають монограму Fiat. Логотипи та трубопроводи в контрасті червоного кольору, що відповідає червоній приладовій панелі. Інші червоні шматочки можна знайти на логотипі 500 керма 500, ключові килимки FOB та підлоги. Сидіння частково виготовлені з морського морського пластику, сировини, виготовленої з морського сміття.

Є більше. Фільтр повітряної кабіни, тканина сидіння, шкіра рульових коліс та килим для багажника обробляли біоцидною речовиною з високоефективними діями проти бактерій, вірусів та грибів. Червоні машини мають можливість “санітарної рукавички” з ультрафіолетовою лампою, але ця функція не була вказана на цих підрозділах.

До речі, щоб активувати цю функцію, ви розміщуєте свої невеликі предмети (телефон, клавіші тощо) у коробці рукавичок і натисніть кнопку центральної консолі. “Цикл гігієнізації” займе три хвилини, а синій індикатор та звук повідомлятимуть вас, коли це буде зроблено. Очевидно, що машина, народжена в часи кови.

новий, fiat, electric, малайзії

новий, fiat, electric, малайзії

Якщо ви хочете бути унікальними, можливо також пройти? Білий автомобіль, який завершує тріо. Це не (червоний) автомобіль, як хетчбеки Hardtop, а модель піктограми з високою специфікою, яка постачається з смаколиками, такими як 16-дюймові багатоспельні сплави, електрична дверцята з електронним замачком, приладова панель кузова, 10.25-дюймовий сенсорний екран інформаційно-розважальних та меланжних тканинних сидінь. Однак тут три машини не оснащені світлодіодними фарами.

Захоплений цим маленьким шматочком La Dolce Vita? Ці три одиниці Electric Fiat 500 були привезені Hamza Motors, розташованими в Кампунг Сунгай.Пенчала, недалеко від TTDI. Два (червоні) хетчбеки збираються на RM250K, а кабріо. це за додаткові 5000 RM.

Звичайно, не дешево, але італійські товари моди не відомі максимальним ударом за Бак (знайдіть знімок внутрішньої дверної ручки в галереї нижче, і подивіться, що всередині). Є ціна, щоб заплатити за ексклюзивність, і цей дизайн є знаковим. Fiat без особливих зусиль перетворив 500 з льоду на електрику, не шкодуючи його стилю. Характеристики EV насправді дуже пристойні в порівнянні з першими однолітками, такими як Mini Cooper SE та Honda E. Паралельні імпортери також проходять останні для вище 200k rm200k.

Який милий електричний хетчбек ви хотіли б мати? Той з Італії, Англії чи Японії? Клацніть на посилання вище, щоб перевірити їх та вирішити.

Источник

Image:paultan.org