Деталі Subaru Деталі аксесуарів WRX для Австралії

Новий Subaru WRX-це більш дорослий звір, ніж раніше, з меншим вигляду, ніж його дикі попередники.

Ми також знаємо, що цього разу не буде sti sti. але це не означає, що ви не можете зробити це трохи гнівно.

Subaru Australia детально розповідав про цілий ряд стилів та способів життя як для седана WRX, так і для Sportswagon.

У випадку з седаном наймасичнішими варіантами є цілий ряд укладних пакетів, які додають видатні передні спліттер, бічні спідниці та дифузористі додатки в чорному, або в рожевому кольорі.

Кожна з деталей, що складають укладки, можна придбати окремо, а також такі предмети, як задній спойлер у стилі Gurney, більш помітні обробки вихлопу та колеса.

деталі, subaru, аксесуарів, австралії

Власники прагнуть додати трохи більше довіри до свого нового WRX, також може додати фірмову ручку перемикання до свого ручного автомобіля або підсвічування підсвічування підсвічування.

Sportswagon можна аксесуарувати за допомогою коробки на даху, стелажам на даху та ряду інших додатків, що займаються навантаженням.

Раніше Subaru звинувачував, що бренд STI буде жити в якійсь формі на місцевому рівні, навіть незважаючи на те, що WRX STI мертвий, як ми це знаємо. Ці стилізи, ймовірно, лише початок.

“Ми визнаємо, що довга любовна справа австралійців з WRX STI та брендом STI”. заявив керуючий директор Subaru Australia Blair Read Media.

деталі, subaru, аксесуарів, австралії

“Інженери STI та ця команда, яка зробила всі ці чудові речі, не спакувала і не пішла додому. Вони все ще там “. сказав пан Ред.

«Частина цієї зміни в напрямку з брендом STI. це те, як він може грати роль не лише в одному варіанті моделі, а в усьому продукті. У різних областях є захоплюючі варіанти та розвиток, які продаватимуться на всі різні моделі ». сказав він.

Подібно до Renault RS-Line, значок “налаштовано на STI”, ймовірно, буде представлений на автомобілях, що упаковують ряд швидких вигляду аксесуарів або поводження з оновленнями замість більшої потужності.

Це потенційно є дещо іншою формулою того, що ми раніше бачили з моделей Subaru, налаштованих на STI.

деталі, subaru, аксесуарів, австралії

деталі, subaru, аксесуарів, австралії

Наприклад, 2008 Liberty GT, налаштований на STI, був обмеженим тиражем, що містить 10 кВт та 11 нм більше, ніж модель запасу, підкріплену налаштуванням підвіски Білштейна та діапазоном зовнішніх додатків.

З іншого боку, BRZ TS, налаштовані на STI.

Значок ІПСШ також може бути відпущений для версій WRX з обмеженим тиражем, хоча те, що це буде виглядати, ще не було заблоковано в.

“У чомусь не існує варіанта STI, дозволяє досліджувати деякі дуже круті та різні варіанти навколо подібних майбутніх спеціальних видань та налаштовані [STI]. Перегляньте цей простір, щоб отримати ще більшу діяльність у цій галузі “. сказав пан Ред Ред Медіа.

деталі, subaru, аксесуарів, австралії

Стандартний WRX Sportswagon

деталі, subaru, аксесуарів, австралії

Стандартний седан WRX

SOURCE

Image:www.carexpert.com.au