Яка ваша вартість палива за кілометр

Яка ваша вартість палива за кілометр?

З реальністю вартості танка бензину зараз, R500-R1000 більше не отримує вас стільки бензину, скільки раніше. Справжній шок може бути не на насосі, а те, що він насправді коштує за кілометром. Важливо знати це для вашого автомобіля та як пом’якшити цю вартість.

Орієнтовний час читання: 3 хвилини, 23 секунди.

Процес обчислення фактичної вартості за кілометр не є складним, і відповідь може бути показником, що ваш автомобіль не працює оптимально.

Якщо ви пройдете проїзну відстань і розділите це на 100, то помножте результат на споживання палива (л/100 км), а потім помножте це на поточну ціну палива, ви досягнете вартості палива для подорожі. Розділіть це на відстані, і у вас є вартість за кілометр.

Наприклад: Якби я їхав з Порт.Шепстоун до Йоганнесбурга, це відстань 682 кілометри. Використання Suzuki Swift 1.2 GA Як мій транспорт, заявлене споживання становить 4,9 л/100 км. Однак, щоб забезпечити дорожні роботи та деякий рух, ми можемо помилитися на стороні обережності та зробити це 5,4 л/100 км. Поточна ціна 95 октанового палива на узбережжі становить R23.38.

Отже, наш обчислення виглядає так:

Відстань, поділена на 100: 682/100 = 6,82

Цей результат помножений на l/100 км: 6,82 x 5,4 = 36,82

Помножте це на ціну палива 36,82 x 21,09 = R776,53 (витрати на пальне на подорож)

І розділіть вартість палива на відстань 776,53/682 = R1,13 за кілометр

Пам’ятайте, у цьому прикладі, коли ви здійснюєте зворотну подорож, вартість палива буде трохи вища. ціна на насос в Йоганнесбурзі буде R21,84.

Інший приклад. цього разу з ціною палива на R25 за літр, споживання в 6,5 л/100 км та 300 км поїздка:

Відстань, поділена на 100: 300/100 = 3,00

вартість, палива

Цей результат множився на l/100 км: 3,00 x 6,5 = 19,5

Помножте це на ціну палива 19,5 х 25,00 = R487,50 (витрати на пальне на подорож)

І розділіть вартість палива на відстань 487,50/300 = R1,62 за кілометр

З паливом на траєкторії вгору вгору, важливо дотримуватися фактичного споживання палива. Використовуйте бортовий комп’ютер і відслідковуйте його на основі танка до танка. Якщо ваше споживання набагато вище, ніж у виробника в середньому, тоді:

  • Можливо, вам доведеться змінити стиль водіння.
  • Ваша машина може бути гостро потребує повного обслуговування.

Існують способи зняти споживання та витягнути кожен можливий кілометр від кожної заливки, а кілька простих порад:

  • Сплануйте свою подорож. Це не стосується лише довгих подорожей. Це означає пройти найкоротший маршрут, щоб зробити те, що вам потрібно. Не переходьте до “A”, а потім відступу до “B”, перш ніж пройти повз “A” до пункту призначення “C”.
  • Акуратно прискоріть і дозвольте автомобілю накопичувати швидкість з найменшими можливими зусиллями.
  • Видаліть речі, які вам не потрібні кожен день (наприклад, гольф.клуби) з черевика. додана вага дорівнює більшому використанню палива.
  • Переконайтесь, що ваші шини правильно надуті. Недофілені шини створюють перетягування, і це впливає на споживання.
  • Регулярно обслуговувати свій автомобіль відповідно до рекомендацій виробника.
вартість, палива

Тут ви можете знайти додаткові поради щодо економії палива:

З ціною брент.сирого облямівка 117 бареля, ваш гаманець оцінить усе, що ви робите, щоб мінімізувати використання палива.

Простий розрахунок дасть вам вартість палива за кілометр і може бути використаний для допомоги в загальному процесі керування більш консервативно в пошуках, щоб максимально збільшити ефективність палива вашого автомобіля.

Розробка того, що ваші витрати на паливо в центах за кілометр. це простий розрахунок і може допомогти, намагаючись зберегти паливо. Використовуйте наш калькулятор ефективності палива зараз.

SOURCE

Image:blog.suzukiauto.co.za