Думка може бути Citroen OLI 2CV для електричної епохи

Думка: Чи може Citroen oli бути 2CV для електричної епохи?

думка, може, citroen, електричної, епохи

За словами Платона, “Наша потреба буде справжнім творцем”, і кілька концептуальних автомобілів в останні роки виставили цю філософію так само сильно, як і Citroën Oli.

Середній автомобіль у Великобританії в даний час коштує 42 054 фунтів стерлінгів, згідно з даними, з якого автомобіля? На тлі вартості живої кризи та насувається рецесія, що для багатьох здасться особливо неможливим. А загалом підвищена ціна електромобілів означає, що доступний мотор більше не може сприйматись як належне.

Тож Citroën, що реагує на своє бачення стійкого, привабливого та утилітарного EV, за ціною, що відповідає тому, що все ще вважається досяжним, неймовірно освіжає.

Пов’язані статті

Kia Soul EV отримує нову модель короткого діапазону на 2023

Спрямований! Чудові машини скасували в останній момент

Звичайно, будь.яке хвилювання повинно бути загартовано тим, що Олі не буде безпосередньо перетворюватися на виробничий автомобіль. Натомість Citroën описав це як “лабораторію прокатки” для майбутніх ідей та технологій, подібно до нещодавно розкритого маніфесту Дасії.

І з точки зору продуктивності, OLI навряд чи зможе запалити світ: навмисно обмежений 68mph і з часом 0-62mph, попередньо переповненим “більше”, щоб зберегти діапазон. Звичайно, він не такий пішохід, як 8BHP, 28 км / год Citroën AMI, який зараз продається у Великобританії, але це сигналізує про те, що майбутні Citroëns потребуватимуть іншого підходу до водіння.

Але чи був 2CV не таким же, пропонуючи саме те, що вимагала його епоха і мало на шляху до надмірностей?

Оригінальний Très Petit Voiter (TPV) був розроблений для переправи фермерів через болото, порізане артилерією, яка була французькою сільською місцевістю після Великої війни, за ціною, яку багато хто насправді міг собі дозволити, при цьому попиваючи на бензин.

Розумієте, в регіоні була мінімальна інфраструктура наповнення, тому Citroën націлив на 94 Мпг. З цією метою прототип TPV 1939 року був оснащений двигуном з плоским джином, пов’язаним з триступінчастою коробкою передач з високою передачею, що дає максимальну швидкість близько 37.5 км / год. Звучить знайомим?

Через 83 роки, і ми все ще далеку знаємо, чи майбутні Citroëns демократизують мобільність для електричної епохи, як це зробило виробництво 2CV для Post-Vichy France. Але з OLI та AMI бренд продемонстрував свою прихильність до розробки мобільних рішень, які не коштують світові. в обох сенсах цього слова.

SOURCE

Image:www.autocar.co.uk