Найкращі переносні стрибки для повернення машини на дорозі

Якщо ви можете подумати ще до 2020 року. ми знаємо, це відчуваєш себе десять років тому. коли все закрилося, у вас мало причин, щоб сісти у свою машину кудись поїхати. Якщо ви були схожі на мене і забули підключити акумулятор автомобіля до зарядного пристрою, то, мабуть, ви зіткнулися з мертвою батареєю автомобіля, коли прийшов час поїхати десь знову. Якщо ця ситуація не переконала вас на той час придбати портативний стартер для стрибків, можливо, ця стаття буде.

Справа в тому, що ви ніколи не знаєте, коли вам потрібно стрибати запустити машину, будь то ваш чи хтось інший. Я б заперечував, що потрібно тримати кабелі для перемичок у вашому автомобілі, м’яко дратує, особливо враховуючи, скільки нерухомості вони займають у вашому багажнику, і те, що вам знадобиться ще один автомобіль для роботи. З іншого боку. Важливо, що багато з них також можуть бути використані як акумулятор, щоб ви могли заряджати свої пристрої на ходу. Якщо ви збираєтеся витрачати гроші на товар, який навряд чи ви будете використовувати все, що часто для його основної функції, ви також можете отримати щось, що може служити вам іншої мети.

Портативні стартери для стрибків автомобіля стали більш доступними за останні кілька років, і в цей момент ми рекомендуємо по одному кожному власнику автомобіля. Нижче ви знайдете наші вибори для найкращих портативних стартерів для стрибків, з поясненням того, як ми класифікували кожного з них і для кого вони найкращі. Ви дійсно не можете помилитися з будь.якою з наших пропозицій, і це може призвести до особистих уподобань та бюджету. Так чи інакше, будь.хто з них повинен повернути свою машину в дорогу, якщо вам потрібен стрибок.

Top Pick: Noco Boost Plus GB40

найкращі, переносні, стрибки, повернення

На мій досвід тестування портативних стартерів для стрибків автомобіля, один постійно виділявся з решти, і це Noco Boost Plus GB40. Це одиниця, яку я знову і знову використовував, щоб стрибати запустити машину, і я ніколи не відчував жодних проблем. Це компактний стартер для стрибків з інтуїтивно зрозумілим дизайном та простими для розуміння етикетками. Це може здатися дивно, що треба це згадати, але деякі інші стартери для стрибків на ринку просто не дуже інтуїтивно зрозумілі.

Що ви отримуєте за допомогою цієї рекомендації,-це спеціалізований переносний стрибок на 1000 APP, який оцінюється для бензинових двигунів до 6.0 літрів і дизельних двигунів до 3.0 літрів. Якщо вам потрібно щось більш потужне, Noco має величезну лінійку продуктів, всі вони чудова якість. Ми рекомендуємо GB40, оскільки це одна з найбільш доступних одиниць і повинна бути достатньою для більшості власників Porsche. Ви отримаєте до 20 стрибків за один заряд, хоча ми рекомендуємо переконатися, що він час від часу має повну плату. Не дозволяйте йому сидіти занадто довго, не заряджаючи його до повного.

Як і багато портативних стартів для стрибків, GB40 також може служити портативним акумуляторним пакетом, щоб ви могли зарядити випадкові USB.пристрої, як і ваш телефон. Також є вбудований світлодіодний ліхтарик з декількома режимами, які можуть служити аварійним стробом, якщо це необхідно. Ще одна причина, чому я віддаю перевагу цьому стрибку над іншими,-це його важка конструкція. Вся його електроніка розміщена в міцному та водостійкому корпусі, оціненому на IP65, тоді як гумовий переповнений кожух захищає його від подряпин. Це теж не надто здорово, зважуючи 2.4 кілограми.

Преміум варіант: Hulkman Alpha85 Stuck Starter

найкращі, переносні, стрибки, повернення

Якщо ви шукаєте стартер для стрибків преміум.класу, Hulkman пропонує Alpha85, який може похвалитися максимальною силою на 2000 ампер, щоб запустити транспортні засоби до 8.5-літрові бензинові двигуни або 6.0-літрові дизельні двигуни. Вбудований акумулятор 20000 мАг дозволить вам стрибати близько 60 разів за один заряд, хоча ми сумніваємось. Що це означає, що цей стартер для стрибків може служити дуже компетентним акумуляторним пакетом для ваших мобільних пристроїв. Крім того, ви отримаєте 12 В портів, щоб живити будь.які пристрої, які зазвичай підключаються до запальнички сигарети вашого автомобіля.

Ще однією функцією видатної роботи є запатентований заряд швидкості 65 Вт Alpha85, що дозволяє заряджати стартер для стрибків від нуля до 100 відсотків у менше 1.5 годин. Важливо, що вам просто потрібно трохи більше 20 відсотків потужності, щоб стрибати запустити машину. Як і очікувалося, ця опція також має вбудований ліхтарик з трьома різними режимами, які можна використовувати в надзвичайних ситуаціях. Він теж має корпус із рейтингом IP65 та загальний міцний дизайн, щоб зібратися зі своїм Fancy 3.3-дюймовий світлодіодний екран. Це зовсім дорожче, ніж усі інші наші рекомендації, отже, бути нашим преміальним вибором, але якщо ви не проти витрачати більше і можете скористатися більшою батареєю, будь.якими способами.

Також врахуйте: Nexpow Car Stuck Starter

найкращі, переносні, стрибки, повернення

Ця рекомендація від Nexpow досить узгоджується з усіма іншими портативними стартерами для стрибків, які ви знайдете на сьогоднішньому ринку. Насправді я не був би надто здивований, виявивши, що більшість цих пристроїв виробляються лише на кількох заводів за кордоном. Незважаючи на це, ми рекомендуємо цей зарядний пристрій від Nexpow через його якісне будівництво та гарне обслуговування клієнтів, і ви часто можете отримати його у продажу за вигідною ціною. Це досить стандартний старт для стрибків у 2000a, який здатний стрибати за стартові транспортні засоби з до 7.5-літрові бензинові двигуни або 6.5-літрові дизельні двигуни, а також можуть використовуватися як акумулятор з його ємністю 18000mAh.

У ньому є пара USB.виводів (5 В/3а та 5 В/2.1a) і швидкий заряд USB 3.0 порт. Знову ж таки, для надзвичайних ситуацій можна використовувати світлодіодний ліхтарик з трьома різними режимами.

Найкращий важкий варіант: Clore Automotive Jump-N-перенесення

найкращі, переносні, стрибки, повернення

Не піклуйтеся про всі вишукані дзвіночки і не потребують портативного акумулятора? Або ви просто шукаєте більш традиційного стартера для стрибків, який все ще дещо портативний? Стрибки-N-перенесення від Clore Automotive-це наш важкий вибір і є більш традиційним стартером для стрибків. Він пропонує 1700 пікових підсилювачів та 425 підсилювачів із вбудованим автоматичним зарядним пристроєм 3 підсилювача. Що нам подобається в цьому зарядному пристрої. це довші кабелі, які вимірюють 68 дюймів. Більшість портативних стартів для стрибків, які ми рекомендуємо тут, мають досить короткі ведучі на своїх перемичкових кабелях, головним чином тому, що це потрібно для роботи менших стрибків. Тож якщо вам потрібен стартер для стрибків з довшими кабелями, це був би наш вибір.

Затискачі PowerJaw також простіші у використанні, ніж більшість затискачів, знайдених на портативних стартерах, що означає менше метушитися на деяких батареях. Не дивно, що ви також зможете зарядити свої USB.пристрої, якщо це потрібно, через пару торгових точок USB (1.1A і 2.1а) або живлення пристрою 12В. І так, він також має вбудоване світлодіодне світло.

Якщо бути надзвичайно портативним, не є у верхній частині вашого списку потреб для стартера для стрибків, ми б рекомендували стрибати-N-перенесення. Зберігайте його у своєму гаражі чи багажнику, і ви не будете розчаровані, коли вам це потрібно.

Почесна згадка: міцний Geek RG3000 HD Portable Stuck Starter

найкращі, переносні, стрибки, повернення

Цей 3000 пікових підсилювальних портативних стрибків із Rugged Geek здатний стрибати запустити бензинові двигуни до 10.0 літрів і дизельних двигунів до 8.0 літрів. Цей важкий пристрій, що має похвалу IP65. Затискачі металевих каркасів вітаються над пластиковими затискачами, знайденими на інших стартерах для стрибків, тоді.

Цей пристрій також включає 12-вольтовий адаптер постійного струму, щоб ви могли живити свої 12-вольтові пристрої, які зазвичай підключаються до запальничої посудини вашого автомобіля. Це досить багатий на функції портативний стартер для стрибків, який також включає USB-тип-A до кабелю зарядки типу-C, кабель для зарядки типу USB-C, корпус, що переноситься, та стіновий зарядний пристрій USB-A. Це трохи дорожче, ніж деякі інші наші рекомендації, але чудовий варіант, якщо ви хочете, щоб важкий переносний стрибковий стартер. Жорсткий видовище також включає 12-місячну обмежену гарантію з його RG3000 HD.

Скільки підсилювачів мені потрібно, щоб стрибати, почати свою машину?

Ви помітите, що багато наших рекомендацій мають рейтинг для пікових підсилювачів. Як правило, більшість портативних стартерів для стрибків визначатимуть розмір двигуна, який він здатний стрибати, але це не враховує вік вашого транспортного засобу. Природно, нові автомобілі з новими батареями не потребуватимуть стільки потужності, щоб стрибати, як старший автомобіль зі старим акумулятором. Більшість наших рекомендацій повинні охоплювати більшість транспортних засобів, але коли ви сумніваєтесь, отримують щось більш потужне.

Чи має значення ємність зберігання?

Поряд з піковими підсилювачами, ви також помітите, що деякі з наших портативних стартерів для стрибків мають ємність зберігання, часто вказану в МАХ. Це дійсно має значення, якщо ви плануєте використовувати пристрій як портативний банк акумулятора. Чим більша кількість, тим більше електричної ємності для зберігання. Майте на увазі, що використання його як стартера для стрибків знадобиться трохи його зберігання акумуляторів, тому якщо ви плануєте використовувати як портативний зарядний пристрій.

Як ви використовуєте портативний стартер?

Перш ніж почати, вам захочеться прочитати інструкції щодо вашого конкретного портативного старту для стрибків на випадок, якщо є якісь спеціальні функції або функції, він повинен стрибати запустити машину. Наприклад, один із тестуваних, які я тестував, мала кнопку “прискорення”, яку потрібно було використовувати для деяких автомобілів. В іншому випадку більшість портативних стартерів для стрибків досить прості:

  • Переконайтесь, що ваш пристрій має достатньо заряду, щоб стрибати запустити машину.
  • Знайдіть акумулятор вашого автомобіля, який, як правило, знаходиться в моторному відсіку. Однак деякі транспортні засоби мають його в багажнику.
  • Визначте позитивні (червоні) та негативні (чорні) клеми на акумуляторі.
  • Підключіть позитивні та негативні затискачі до відповідних терміналів на акумуляторі.
  • Якщо потрібно, увімкніть свій портативний стартер для стрибків і увімкніть будь.які спеціальні функції, які потрібні.
  • Ваш портативний стартер для стрибків повинен підтвердити, що ви правильно підключили кабелі, і повинні дати вам помилку, якщо ви поміняли їх.
  • Спробуйте запустити свою машину!
  • У разі успіху, дозвольте пробігти пару хвилин, перш ніж відключити стартер для стрибків.

Останні оновлення:

Оновлено (3:15 с.м. EDT, 22.09.2022): Видаліть нашу рекомендацію DBPower і замінив її на Rugged Geek RG3000 HD Portable Stupp Starter. Додано більше інформації про переносні стрибки.

Источник

Image:flatsixes.com