Нью-Йорк вимагає від усіх продажів нових автомобілів, щоб бути автомобілями з нульовими викидами до 2035 року

Директива дотримується тієї самої шкали, що і останні норми щодо нульового викиду Каліфорнії

нью-йорк, нових, автомобілів, нульовими, викидами, 2035

Держава Нью-Йорк йде слідами Каліфорнії із законом про транспортні засоби з нульовими викидами, який вимагатиме від усіх нових транспортних засобів, що продаються в штаті, до 2035.

Уряд. Кеті Хочул реалізує це правило за допомогою директиви Державному департаменту охорони навколишнього середовища (DEC). Потім DEC буде регулювати ці правила. Директива схожа за своєю природою, що стосується ступінчастого підходу Каліфорнії.

До моделі 2026 року Нью-Йорк потребує 35% продажів, щоб бути незначними транспортними засобами. До 2030 року ця цифра підскочить до 68% продажів. А потім, нарешті, у 2035 році він перемикається на 100% продажів транспортних засобів, які потребують транспортних засобів з нульовими викидами. Ці правила застосовуватимуться до “всіх нових продажів пасажирських автомобілів, пікапів та позашляховиків.”

Уряд. Директива Hochul також включає інформацію щодо стандартів забруднюючих речовин 2026-2034 років для пасажирських автомобілів, легких вантажних автомобілів та транспортних засобів середніх операцій з бензиновими двигунами. Це не точно викладено, якими були б ці нові стандарти викидів, але це здається, що вони будуть суворішими, ніж сьогодні. Це означає, що також написано, що правила дозволяють отримати певну гнучкість у виробників відповідати цими новими стандартами. те, що тягне за собою цю гнучкість, все ще не визначено.

Нью-Йорк-національний лідер клімату та економічну електростанцію, і ми використовуємо свої сили, щоб допомогти стимулювати інновації та впровадження транспортних засобів з нульовою емісією у великих масштабах”, уряд “, Уряд сказав Хочул. “З стійкими державними та федеральними інвестиціями наші дії стимулюють нью.йоркців, органів місцевого самоврядування та підприємства, щоб здійснити перехід до електромобілів. Ми керуємо переходом Нью.Йорка до очищення транспорту вперед, і сьогоднішнє оголошення принесе користь нашому клімату та здоров’ю наших громад для наступних поколінь.Що

Наразі важко порівняти закон Каліфорнії з Нью.Йорком, оскільки всі уряди. Хочул зробив сьогодні, оголосив великі очки. Як Нью-Йорк визначає “транспортний засіб з нульовими викидами” для цього правила ще не визначено. На сьогоднішній день DEC включає гібридні електромобілі (PHEV) у свій список легких транспортних засобів з нульовими випусками, і за цією логікою автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння все ще будуть доступні для продажу минулого 2035 року. Однак стандартні гібриди не включаються до цього списку. За межами PHEV, акумуляторні транспортні засоби та транспортні засоби з паливом включені до списку транспортних засобів з нульовою емісією.

Повне запропоноване законодавство в кінцевому підсумку буде розміщено на веб.сайті DEC, і як тільки це закінчиться, ми матимемо краще уявлення про точні обмеження та те, що ми можемо очікувати, що він буде дозволений у продажу в штаті Нью.Йорк, прийде 2035.

SOURCE

Image:www.autoblog.com