Новий BMW XM Big S IT Sold і виглядає абсолютно огидним

BMW продовжує робити своє наступне покоління гібридних/електричних позашляховиків виглядати досить некрасивими, щоб розбудити невіруючий дух мертвих від своїх немаркованих могил і не піднімаючись, не вагаючись до перламутрових воріт Небесних воріт. Високопродуктивний супер-позашляховик BMW XM розроблений на хвилювання, але вагою 2.7 тонн, його слід назвати першим електрифікованим супер важким позашляховиком. XM працює від 4.4-літровий V8 Twin-Turbo Hybrid, який генерує 483 к.с. (490 к.с.) та 479 фунтів-футів (650 Нм), які розподіляються на всі чотири колеса.

Потужність доставляється через 8-ступінчасту автоматичну коробку передач, що слід очікувати в транспортному засобі цього супер важкого класу. Однак електричний двигун 194 к.с. розміщується в рамках передачі, що збільшує комбіновану потужність до 644 к.с. і 590 фунтів-футів (800 Нм) між 1600-5000 об / хв. Величина цього силового агрегату дозволяє XM виконувати час 0-62mph лише за 4.1 секунди.

виглядає

Найвища швидкість обмежена 155 км / год, однак, BMW пропонує пакет драйверів M, який включає режим з обмеженим обмеженням, що дозволяє отримати справжню максимальну швидкість 168 км / год. XM, будучи плагіном-гібридом, пропонує заявлені 30 миль чистого електричного діапазону, і більшість журналів повірить.

BMW XM має 25.Акумулятор 7 кВт год, і як такий, потрібно майже 3 години, щоб заряджати приблизно від 10 відсотків до повного. Модель початкового рівня XM їздить на 22-дюймові колеса, 23-дюймові колеса будуть доступні або як необов’язкове оновлення, або пропонуються як стандартні на флагманських похідних моделях.

виглядає

З точки зору їзди та поводження, BMW кинув інженерну кухонну раковину в шасі, вона більш контрольована на комп’ютері, ніж машина в наші дні. Це має бути, щоб перевезти таку велику масу, не змушуючи пасажирів відчувати себе так, ніби вони збираються випасти з речі.

XM має 50/50 розподілу ваги, класична риса BMW. Широка доріжка та довга колісна база дозволяють BMW розмістити акумулятор на дні підлоги, щоб опустити центр ваги. Тому навіть основна машинобудування XM повинна забезпечити більше “хо”, ніж “Heave”, коли мова йде про обробку та комфорт їзди.

виглядає

Що стосується інтер’єру, він зосереджений на розкоші. І як і у всіх сучасних автомобілях, інтер’єр XM має повністю цифрову систему водія та інформаційно.розважальні системи. Я не буду вступати в деталі специфікації, оскільки стандартний аркуш специфікації XM схожий на читання Біблії в одному засіданні. І ви можете бути певними BMW запропонувати привабливі дорогі додатки, які вам справді не потрібні.

Найбільший момент розмов. це не великий розмір речі, BMW давно хотів бити в обличчя Land Rover. Нарешті XM дозволяє BMW робити саме це. Однак зовнішній стиль XM є головним моментом розмови, це великий великий палець від багатьох у медіа.медіа до Джо Публіка. Але ти знаєш що? Я думаю, це виглядає по-справжньому потворно.

виглядає

Але ціна речі справді потворна, продуктивність BMW XM буде роздрібною з 185 000, коли вона продається на початку наступного року. Похідні початкового рівня та більше варіантів приводів, які будуть вчасно.

SOURCE

Image:dailycarblog.com