Майже новий посібник з покупки Audi TT

Майже новий посібник з покупки: Audi TT

майже, новий, посібник, audi

Можливо, це було ще з того часу, як Бог був дитиною, але Audi TT все ще є справжньою силою, з якою слід враховувати, особливо якщо ви говорите про вживані машини.

Візьміть останню версію, MK3, захоплюючу нас худі з 2014 року. Ви можете очікувати жвавої продуктивності та нетерплячого поводження. Де ще можна отримати щось таке, що вирощує та преміум.класу за Smidgen понад 10 000 фунтів стерлінгів?

майже, новий, посібник, audi

Пов’язані статті

Кінець епохи: оригінальний 1998 р. Audi TT проти поточного MK3

Купуйте їх до того, як ми це зробимо: вибори секонд-хенду за 21 лютого

Діапазон двигуна з усією турбонаддувом досить простий. Спочатку Audi TT прийшов із 178 к.с. 1.8-літровий чотирициліндровий бензин, 227 к.с. 2.0- літровий чотирициліндровий бензин (або 306 к.с.5-літровий п’ятициліндровий бензин (ексклюзивний для суперспорту TT RS) або 181 к.с.0-літровий дизель, з переднім або чотирма колесом.

У 2019 році TT було оновлено, причому дизель був скинутий, бензинові переглянуті та нова номенклатура вводили. Тепер склад складається з трьох 2.0-літрові бензинові: один з 194bhp, заточений 40 TFSI, а інший з 241 к.с., який називається 45 TFSI. TTS залишився, але вихід знизився до 302 к.с.

Рівні обробки на стандартних TTS. це спортивна та S лінійка. Sport отримує вас ксенонові фари, кондиціонер, сидіння Алькантара, радіо DAB та Bluetooth; S Line додає світлодіодні фари.

майже, новий, посібник, audi

Останні диски

Genesis Electified GV70 2022 Перший привід

Alpina B4 Gran Coupe 2022 UK First Drive

Mg 5 ev довгий діапазон 2022 Перший привід

Bentley Bentayga EWB 2022 Перший привід

Land Rover Discovery D300 Metropolitan Edition First Drive

Прочитайте наш огляд

Audi TT

Чи може спортивний купе Juggernaut згортатися до ще більшого успіху, або ікона Audi втратила перевагу проти більш цілеспрямованих машин?

Незалежно від обробки ви знайдете, спробуйте знайти автомобіль, який має кліматичний контроль, передні датчики паркування та сат-нав, оскільки вони були необов’язковими, коли нові.

ТТ третього покоління просто ґрунтується на звукових фундаментах, закладених першими двома, тобто це дивовижно спритно, пропонує кілька сильних двигунів і швидко в прямому та швидко в кутах. Їхати теж легко і вдосконалювати на низьких швидкостях, і вся справа відчуває себе міцною і довговічною. Дійсно, саме це стильне відчуття насправді відокремлює його від своїх суперників.

З попередніх варіантів двигуна, навіть найменший 1.8 TFSI має дуже жваву продуктивність і є великим співвідношенням ціни та якості. 2.0 TFSI потім забезпечує тонкий поєднання без зусиль, вдосконалення та економіки, здатність зламати 0-60mph менше ніж 6.0сек. Вища потужність 2.0 TFSI в TTS. це пояс, але це дорого купувати та бігати. TT RS дає сенсаційні показники (0-60 миль / год у 3.7сек), але насправді дуже важкий для того, що є, і це не дуже весело в кутах. Крім того, 2.0 двигун TDI є пуншовим, економічним і напрочуд вишуканим, тому він робить гарну вживану покупку.

майже, новий, посібник, audi

У інтер’єрі є високотехнологічний та зручний для користувачів макет, навіть якщо це не здається настільки новаторським, як це було оригінал у 1999 році, і він виготовлений з розкішних матеріалів, які не виглядатимуть безтурботними в розкішному автомобілі.

SOURCE

Image:www.autocar.co.uk