Несправність шасі Touareg, що робити. Ремонт/потім: несправність підвіски…

Volkswagen Touareg Пневматична перевірка та адаптація

Для того, щоб їзда на Volkswagen Touareg стала безпечнішою та зручною, виробник має пневматичну підвіску в дизайні автомобіля. Купуючи автомобіль з таким пристроєм, слід заздалегідь вивчити його переваги та недоліки, а також основні характеристики. В іншому випадку ви можете наткнутися на підводні камені, яких ви взагалі не очікували.

Пневматична підвіска. це система амортизації, яка дозволяє автоматично регулювати зазор автомобіля, змінюючи висоту розташування шасі. Можна змінити дозвіл на дорогу в діапазоні 172-300 міліметрів. Зниження зазор збільшує термінальну стійкість транспортного засобу та знижує аеродинамічну опір. Коли автомобіль досягає певної швидкості, автоматично виконується опускання тіла.

Коли перетворюють регулятор дорожнього очищення на зупинку, повітряна підвіска збільшить зазор. Тепер Туарег готовий подолати водні бар’єри до 580 мм глибиною та нахилами до 33 градусів. Щоб подолати серйозні бар’єри, очищення доріг можна збільшити до 300 мм. Щоб полегшити завантаження та вивантаження тіла, ви можете опустити тіло на 140 мм.

З прес.релізу Volkswagen

http: // auto.Весті.ru/news/show/news_id/650134/

Перемикач пневматичної підвіски розташований на центральній консолі.

Правий поворотний перемикач призначений для зміни зазору дороги. Центр розташований у центрі. Ключ блокування обмежує максимальну швидкість руху до 70 км/год з активованим режимом Off.road. Це запобігає опусканню організму.

Фотогалерея: Volkswagen Touareg пневматична підвіска

Автомобільна підвіска Touareg заснована на подібній системі моделі Phaeton, яка адаптована до ваги позашляховика, пневматична система дає багато переваг порівняно зі звичайною підвіскою з основним елементом потужності повітряного суспензії. це сталевий амортизатор з пневматикобаллоном

Як працюють пневматичні підвіски

Структурно, це складний механізм, який складається з таких компонентів:

Пневматична підвіска може працювати в трьох режимах.

 • Автоматично підтримуйте положення тіла. Датчики положення регулярно фіксують зазор між ним та колесами. Коли він змінюється, спрацьовано або випускний клапан.
 • Насильно змінити висоту підвіски. Ви можете встановити один із трьох режимів: низький, номінальний та розширений.
 • Регулювати рівень та положення тіла залежно від швидкості водіння. Коли автомобіль прискорюється, повітряна підвіска плавно опускає тіло, і якщо автомобіль сповільнюється, він піднімає його.

Переваги та недоліки регульованої підвіски

Наявність повітряної підвіски в автомобілі дає додаткові зручності під час керування автомобілем.

 • Ви можете регулювати зазор, контролюючи висоту тіла. Можливо, це мрія про будь.якого водія, який достатньо котився по наших дорогах.
 • Коливання тіла розгладжуються на порушеннях, струшування транспортного засобу зменшується.
 • Відмінна керованість забезпечується шляхом регулювання жорсткості.
 • Профілактика запобігає сильному навантаженню.

Незважаючи на багато переваг, повітряна підвіска має ряд недоліків.

  Неповна ремонтопридатність. Якщо будь.який вузол зламався, його потрібно замінити, але не відновити, що дорожче.

Для нового пневматичного компресора підвіски вам доведеться заплатити від 25 до 70 тис. Залежно від моделі та виробника

Спортивні підвіски

Спортивні суспензії повітря відрізняються від звичайних тим, що зазор дороги в них низький у стандартному режимі. Крім того, є можливість компенсації для рулонів у кутах.

Можливі проблеми з повітряною підвіскою та способами їх усунення

Основні ознаки несправності повітряної підвіски Туарега:

 • Коли двигун запускається, передня або задня частина тіла спонтанно піднімається;
 • Коли двигун вимкнено, попка автомобіля опускається;
 • Зазор доріг часто змінюється спонтанно;
 • провив одну з стелажів;
 • Режим обслуговування в ECU блокує доступ до інформації про надання.

Чим раніше виявляються передумови для несправностей, тим менше ремонту буде коштувати.

Середній термін служби пневмобаллона становить 100 тисяч. км. бігати, але це залежить від оперативних умов автомобіля. Досить часто повітряна підвіска виходить з ладу внаслідок того, що деякі власники автомобілів перекачують автомобільні шини компресором, який призначений для перекачування повітря в систему підвіски. Це тягне за собою знос підгонки, який починає отруювати повітря у зворотному напрямку. Наслідки дуже плачевні. машина лежить на животі, щоб навіть буксир не міг підняти його. У цьому випадку дозвіл буде менше п’яти сантиметрів, тому єдиним варіантом усунення проблеми є використання мобільних гніздів, з якими потрібно рівномірно підняти весь автомобіль, поставити опори та замінити повітряну систему.

Якщо автомобіль провисав на одному колесі, це свідчить. У цьому випадку слід негайно виконати діагноз несправностей та відновлення, оскільки це може призвести до зриву основного компресора системи.

Необхідно замінити обидва пневматичні насоси одразу на осі. практика показує, що заміна однієї стійки швидко призведе до поломки другої на цій осі.

Якщо автомобіль повністю відмовляється накачати підвіску або провисати два або більше колес. У будь.якому випадку, вам потрібно звернутися до служби автомобіля.

Як самостійно перевірити пневматичну підвіску

Перш за все, перевірте Pneumoballon. Для цього вам потрібно мильне рішення. Нанесіть його за допомогою розпилювального пістолета на місце, де пневмобаллон підключений до трубки подачі повітря.

Важливо, щоб суспензія при виконанні такого діагнозу була у найвищому положенні.

Тому для перевірки автомобіля рухається на ямі або шляхопроводу. На підйомник ви не можете щось визначити, оскільки підвіска не буде завантажена. Поява бульбашок мильного розчину вказує на витік повітря.

Якщо пневмобаллони утримують тиск, тіло піднімається, але не падає, то клапан тиску пневматичного компресора або блоку клапана виходить з системи. Потрібно загнати машину в яму, відкрутити трубку подачі повітря з блоку клапанів, увімкніть запалювання та натисніть кнопку опускання тіла. Якщо транспортний засіб падає, то клапан падіння тиску зламається. Якщо він не падає, блок клапана несправний.

003 Помилка | Блок управління пневми Tuareg

Перекладені засоби “Зупиніть несправність шасі“. Автомобіль поступово сидів на животі, і їхав швидко неможливо їздити.

Під час підключення діагнозу за допомогою васі виявилося, що в 34.й контрольному блоці пневми було виявлено 3 помилки.

Під час очищення пам’яті залишається одна несправність “00003 помилка”

Для усунення коду необхідно видалити блок. Блок управління знаходиться в багажнику з правого боку в ніші газового бака.

При демонтажі та демонтажі контрольного блоку ви можете ретельно уважно подивитися, ви можете побачити тріщини в припові ног.

Зі збільшенням видно тріщини в паяні естафети какао

Після пайки ніг естафети все спрацювало.

, І заощадження грошей, нервів, час відвідування різних семінарів важко оцінити.

Дякую. Успіхів на дорогах і ремонтуйте без нерва.

Якщо у вас є питання щодо діагностики та ремонту автомобілів, залиште коментарі.

Несправність Touareg NF шасі морозу

Коротко про проблему, що виникла з початком морозів для багатьох власників НФ з пневми. Протягом тижня Зазад з’явився вранці з помилкою морозу. спочатку з помаранчевим, потім червоним “зупинка, несправність шасі, для ремонту”. Спочатку виявилося, що воно зникло, і, знову ж таки, морозний ранок передню частину автомобіля подаровано, і підвіска заснула. коригування перестала працювати. З смутком я думаю, що я даремно не розширюю гарантію на 3.й рік, пішов до чиновників.

Там у них вже є кілька таких автомобілів, і головний приймач негайно задоволений фразою “вони стоять, при діагностуванні немає помилок, все повертається до теплої кімнати і в холодному падінні на передній частині це, ми мовчазні, вони мовчать для виробника-вони теж мовчать. Що

Я навіть приголомшений від такого, уточнив, що це в основному приблизно 2-3-річні машини. Ну, я кажу, що робити. давайте і мій для діагностики.

До поїздки я також прочитав тему про цю проблему на форумі. Поки сидячи в салоні, Текніка все ще дзвонив. і з його допомогою він взяв послідовність дій та найімовірнішу причину проблеми:

Причина: в системі пневми, яка, за словами чиновників Пощастило, запобіжник. (Тут зазначає, що господар приймача нічого не міг підтвердити, але господар у майстерні. підтвердив як найбільш вірогідний варіант, що спонукає ще наполовину (наприклад, що вони спочатку могли перекачувати газ у мокрому приміщенні або не чисто азот при суспензії вологи. )

Діагностика (у моєму випадку причина оригінальної помилки показала падіння напруги якого не вистачало пневми для найпопулярнішої, швидше за все, через часте використання Webasts)

Перевірка запобіжника пневми (у блоці запобіжників зліва на панелі. здорова верхня найбільше 40 амперів) (у моєму випадку він вигоріло, а не компресор)!

Заміна запобіжника. призвела до того, що передній кінець піднявся, все спрацювало

Для того, щоб запобігти шоку Джамба: завантаження всього азоту з системи, заповнення (за порадою Tehnica) Liqui Moli Frostschutz Fu; r Druckluftbremsen (для пневматичних гальмівних систем) 50 мл в приймачі. Для цього трубка, придатна для приймача.

3-4 рази приводьте підвіску в різних режимах.

Додам, що майстер у семінарі повністю затвердив метод, підтвердивши, що антифриз у таких кількостях просто буде розповсюджено системою, щоб запобігти утворенню конденсату та захисту сіницидних елементів. Правда, на жаль, ця схема дій не буде працювати з автомобілем за гарантією 🙁 як не уповноважений виробником 🙁

Давайте подивимось, що відбувається вранці. завтра знову холодно. Я вірю в правильність рішення. Внизу приймач фотографій та де антифриз був затоплений.

Несправність Touareg NF шасі морозу

Коротко про проблему, що виникла з початком морозів для багатьох власників НФ з пневми. Протягом тижня Зазад з’явився вранці з помилкою морозу. спочатку з помаранчевим, потім червоним “зупинка, несправність шасі, для ремонту”. Спочатку виявилося, що воно зникло, і, знову ж таки, морозний ранок передню частину автомобіля подаровано, і підвіска заснула. коригування перестала працювати. З смутком я думаю, що я даремно не розширюю гарантію на 3.й рік, пішов до чиновників.

Там у них вже є кілька таких автомобілів, і головний приймач негайно задоволений фразою “вони стоять, при діагностуванні немає помилок, все повертається до теплої кімнати і в холодному падінні на передній частині це, ми мовчазні, вони мовчать для виробника-вони теж мовчать. Що

Я навіть приголомшений від такого, уточнив, що це в основному приблизно 2-3-річні машини. Ну, я кажу, що робити. давайте і мій для діагностики.

До поїздки я також прочитав тему про цю проблему на форумі. Поки сидячи в салоні, Текніка все ще дзвонив. і з його допомогою він взяв послідовність дій та найімовірнішу причину проблеми:

Причина: в системі пневми, яка, за словами чиновників Пощастило, запобіжник. (Тут зазначає, що господар приймача нічого не міг підтвердити, але господар у майстерні. підтвердив як найбільш вірогідний варіант, що спонукає ще наполовину (наприклад, що вони спочатку могли перекачувати газ у мокрому приміщенні або не чисто азот при суспензії вологи. )

Діагностика (у моєму випадку причина оригінальної помилки показала падіння напруги якого не вистачало пневми для найпопулярнішої, швидше за все, через часте використання Webasts)

Перевірка запобіжника пневми (у блоці запобіжників зліва на панелі. здорова верхня найбільше 40 амперів) (у моєму випадку він вигоріло, а не компресор)!

Заміна запобіжника. призвела до того, що передній кінець піднявся, все спрацювало

Для того, щоб запобігти шоку Джамба: завантаження всього азоту з системи, заповнення (за порадою Tehnica) Liqui Moli Frostschutz Fu; r Druckluftbremsen (для пневматичних гальмівних систем) 50 мл в приймачі. Для цього трубка, придатна для приймача.

3-4 рази приводьте підвіску в різних режимах.

Додам, що майстер у семінарі повністю затвердив метод, підтвердивши, що антифриз у таких кількостях просто буде розповсюджено системою, щоб запобігти утворенню конденсату та захисту сіницидних елементів. Правда, на жаль, ця схема дій не буде працювати з автомобілем за гарантією 🙁 як не уповноважений виробником 🙁

Давайте подивимось, що відбувається вранці. завтра знову холодно. Я вірю в правильність рішення. Внизу приймач фотографій та де антифриз був затоплений.

Додано через 4 хвилини 50 секунд https: // dl.Dropboxusercontent.com/u/82721301/1-t.jpg https: // dl.Dropboxusercontent.com/u/82721301/2-t.JPG

Ну, вітаю! Напишіть чо-каво вранці.

Тут думка мучить мене, що необхідно огорожувати якийсь сволочко, з антифриз, як на вантажівках.

Навіщо змінювати блок тоді? Крокери не палить і будуть присідати від відмови від режимів.

Немає хорошого падіння пневми. Навіть у.тридцять. Пристосування було проведено. Нехай вони змінюються

Так, чортів, це не падає. Це працює. це головне. А зайві руки, що торкаються машини, завжди є лотереєю. Сподіваюся, вам пощастить і перестаньте падати, і вони не додадуть проблем!

Мені вранці не подобається крива машини. Там вже скрізь піднявся. Так, і на автоматичному стручку. Але вони цього не зроблять, я повернусь до дилера

І ти доглядав за пневмою? Або взагалі нічого не робив?

Автомобіль 3 місяці. Я не знав, як доглядати за нею. Тепер знаю. Якщо, замінивши блок клапанів, він перестає падати, то я залишу антифриз. Якщо я дістанусь до нього до наступної зими, то в листопаді я передаю азот, щоб розтягнути пристосування і налити антифриз. Можливо, я щось пропустив, що ще потрібно зробити?

Немає хорошого падіння пневми. Навіть у.тридцять.

Потрібно. Тиск у невеликому приймачі різко падає, льодового повітря ззовні вивозяться, роса випадає, зливний дозвіл і труби. Гамнотехнологія з фольги для нотаріуса.

Потрібно. Тиск у невеликому приймачі різко падає, льодового повітря ззовні вивозяться, роса випадає, зливний дозвіл і труби. Гамнотехнологія з фольги для нотаріуса.

Dnuery Заморожені та піпетики. Двері відчинилися і диво, дренаж розплавився і морда піднялася. Так або?

Не слухайте його. Пневма не повинна падати. У нашій службі минулої зими, якраз у морозах на 30 градусах, NF був з такою проблемою. Це стоїть у теплі всю ніч, і нічого не падає, коли ви розгортаєте на морозі, морда падає протягом ночі. Перевірив герметичність клапанів передніх стелажів. норма. Перевірив герметичність блоку клапана. норма. В результаті вони з’ясували, що передня права підставка отруїлася. гумові ущільнювальні кільця були замінені, і вся проблема зникла. Настільки чортів на позитивний результат, поки машина знаходиться під гарантією.

Як вони з’ясували, що отруїти? Можливо, метод. це що? ОД розпорошена мильною водою і нічого не знайшов

Dnuery Заморожені та піпетики. Двері відчинилися і диво, дренаж розплавився і морда піднялася. Так або?

Мало хто його слухає тут. У нього є якась обурення на Туарег, поставив його до списку ігнору.

Мало хто його слухає тут. У нього є якась обурення на Туарег, поставив його до списку ігнору.

І я був у немовлям за що? У мене немає правопорушень на гастролях: божевільний:

Для того, щоб запобігти шоку Джамба: завантаження всього азоту з системи, заповнення (за порадою Tehnica) Liqui Moli Frostschutz Fu; r Druckluftbremsen (для пневматичних гальмівних систем) 50 мл в приймачі. Для цього трубка, придатна для приймача.

Скільки після цього проблем з пневмою не було? Я намагаюся підштовхнути дилера на цей “подвиг”, вони відлякують. вони кажуть все це від злого, компресор буде швидше заправляти.

Потрібно. Тиск у невеликому приймачі різко падає, льодового повітря ззовні вивозяться, роса випадає, зливний дозвіл і труби. Гамнотехнологія з фольги для нотаріуса.

Так, інжир там. Другий тиждень.двадцять.25 разів раніше.30, і нічого не присідає. Азот не завантажив Nirazu. Можливо, у нас неправильне повітря))

По.різному і на рівнині та похилі. Результат той самий

Як перевірити підвіску повітря перед покупкою?

Без фабричного тесту та комп’ютерної діагностики можна в першу чергу перевірити систему наявність, тим самим захищаючи себе якомога більше від зайвих витрат.

один. Необхідно підняти пневматичний до верхнього рівня (2), зачекати 60-120 секунд, в той час як вам потрібно слухати компресор після завершення висоти до верхнього рівня. Якщо компресор періодично вмикається, то ланцюг не випадає, а тиск нестабільний, якщо скарг немає, ми переходимо на другий етап.

Ми опускаємо пневму з крайнього верхнього положення (2) до положення навантаження (-2). Час повного «опадів» організму не повинен перевищувати 15-22 секунди, якщо час перевищує або відбувається нерівномірне, що знижує тіло-це несправність клапанів спуску. Зазвичай клапани пневмобаллонів задньої осі підкислюються.

Третій етап показує фактичний стан компресора пневми, а його реалізація без одночасної комп’ютерної діагностики дає мало. Необхідно підняти пневму з положення навантаження (-2) до максимального положення зазору (2). Одночасно з підйомом, необхідно слухати характерний звук, який видає компресор. Звук повинен бути тихим, а не злитися. Після підняття даних потоку даних у таблиці даних потоку потрібно звернути увагу на температуру компресора. Він не повинен перевищувати 60-70 градусів влітку та 40-50 взимку. З розлюченими звуками компресора або підвищеною температурою компресора може зажадати заміни або відновлення протягом наступних півріччя, і якщо при виконанні тестів він вимкнувся через перегрів, то його потрібно змінити вчора.

Я хотів би додати, що візуальне обстеження пневмобаллонів. це порожнє починання, їх знос майже ніколи не візуально оцінюється. Блок клапана та тиск у приймачі можна перевірити лише за допомогою комп’ютерної діагностики блоку контролю рівня.

Діагностична лабораторія.

Вибір автомобілів преміум.сегмента

Якщо ви хочете керувати автомобілем, а не вивчати її потенційні проблеми. Зверніться. Ми добре розбираємось у проблемах цих автомобілів і знаємо, як виявити знос, через те, що ми працюємо лише в рамках спеціалізації та власної бази знань.

Чому ми повинні зв’язатися з нами для перевірки автомобіля, перш ніж купувати або вибирати машину під ключ?

Служба вибору автомобіля з діагностичної лабораторії. це не просто пошук автомобіля з меншим пробігом або оглядом тіла з лічильником товщини: ми виконуємо весь діапазон необхідних перевірок великих і дорогих одиниць, щоб ви не ремонтували у принципі.

Майже новий Ranger Rover за затвердженою програмою, офіційний дилер потребує ремонту двигуна. олія летить безпосередньо у вихлоп. Димна завіса з вихлопу після сильного удару була вирізана заднім крилом і вм’якнула/замінена елементами підсилювача

Porsche Macan Turbo 2015. Під час огляду з коробки активний витік масла з автоматичної коробки передач витікає з коробки. Дилер “не помічав”, коли прийняття. Двигун стягується, коли прийняття дилер не здійснював ендоскопії слідів супер агресивної роботи.

Mercedes Maybach з пробігом 300 тисяч. Незабаром на машині.Ru з пробігом 120 тис. Колективних фермерських реконструкцій часу на продаж витоків через погано закладений герметик обкладинки багато дефектів.

Світло помилка помилок пневми (Touareg 7L 3.2 VR6)

Товариші, з’явилася плаваюча помилка на панелі приладів: майстерня з запущеним передачею несправностей. Заглушити двигун, почніть знову. зникає, тоді деякий час не турбується. Але все ще з’являється знову. Служба згрішить на компресорі пневми, але машина не падає. Що може бути, хто натрапив?

Користувач форуму

Товариші, з’явилася плаваюча помилка на панелі приладів: майстерня з запущеним передачею несправностей. Заглушити двигун, почніть знову. зникає, тоді деякий час не турбується. Але все ще з’являється знову. Служба згрішить на компресорі пневми, але машина не падає. Що може бути, хто натрапив? Переглянути вкладення 46

Зазвичай це пов’язано з тим, що десь у пневматичній системі трубка або штутцер. Як правило, насамперед, треба безпечно дивитися на укладача на самих пневмобонах, оскільки дорожній реагент накопичується там у нашу зиму і їсть метал, в результаті якого з’єднання стає герметичним, а повітря з системи Зовнішній.

Аскіллер

Новачок

Зазвичай це пов’язано з тим, що десь у пневматичній системі трубка або штутцер. Як правило, насамперед, треба безпечно дивитися на укладача на самих пневмобонах, оскільки дорожній реагент накопичується там у нашу зиму і їсть метал, в результаті якого з’єднання стає герметичним, а повітря з системи Зовнішній.

Дякую, подивився на службу: Студцер правого переднього циліндра отруєний, окислений та об’єднаний. Як результат, його там складали, але якщо це почнеться знову. Ви повинні змінити циліндр. Поки помилка знову не з’явилася.

Дд. Різниця в душі

Дякую, подивився на службу: Студцер правого переднього циліндра отруєний, окислений та об’єднаний. Як результат, його там складали, але якщо це почнеться знову. Ви повинні змінити циліндр. Поки помилка знову не з’явилася.

Це трапляється не лише тому, що вони були іржаві, а тому, що ці клапани (штутцер) зроблені надзвичайно дивними: основа латуні та алюмінієвий пристосування (або його сплав). Ці метали відрізняються і мають різні властивості, включаючи теплове розширення (різниці температури на вулиці та інші впливи), так що з часом стик цих металів починає знижувати тиск або іншими способами отрути. Це падіння тиску в одному з циліндрів і призводить до описаної вище помилки.

Але не потрібно змінити весь циліндр, намагатися змінити Басстера, для початку.

Номери Studser такі: 7L0 616 813 B. для передньої стійки; 7l0 616 814 b. Для задньої стійки.

Ex 2013 Skoda Octavia A5 Ambition 1.6 MPI (BSE) 102 л.З. AKP-6 09G EX 2017 Skoda Yeti 5L Style Outdoor 1.8 TSI (CDAB) 152 л.З. DSG-6 0d9 4×4 Ex 2005 Skoda Fabia 6Y 1.2 HTP (BME) 64 л.З. Rally Green 2008 Volkswagen Passat B6 1.8 TSI (BZB) 160 л.З. Ручна передача. Етап 4х4 MQ350 DCC

Досвідчений

Ця помилка, крім проблеми зі стакером, також може з’явитися через невідповідність сигналів від датчиків рівня висоти тіла, що може бути результатом наступних факторів:. Волога в системі;. Датчик положення не вдався або контакти до нього були окислені;. Автомобіль стояв на нерівній поверхні (перекосуючись уздовж стелажів), коли запалювання вимкнено, воно зникає;. колесо опускається або опускається;. Налаштування рівнів підвіски були втрачені.

Потреба: 1) перевірити з діагнозом, який датчик дає інформацію про помилку; 2), щоб побачити, чи не варто йому правильно виходити (вони можуть трохи збити Керера); 3) Потім очистіть контакти, обприскайте на ньому спочатку очищення, а потім жир для контактів; 4) перевірити тиск у колесі; 5) Перевірте висоту кожної осі в різних положеннях тіла; 6) Ми знову використовуємо діагностику, перевірте, чи ситуація збивається, то необхідно адаптуватися;

Повітряна підвіска Volkswagen Touareg

Пневматична підвіска. це система демпфування, яка дозволяє автоматично регулювати зазор автомобіля через зміну висоти шасі. Зазорування можна змінити в діапазоні 172-300 міліметрів. Зниження зазору підвищує стабільність валютного курсу автомобіля та знижує аеродинамічну стійкість. Коли автомобіль досягає певної швидкості, тіло автоматично знижується.

Коли ви повністю перевертаєте регулятор дорожнього очищення, пневматична підвіска збільшує дозвіл на дорогу. Тепер Туарег готовий подолати водні бар’єри до 580 мм глибиною і схили до 33 градусів. Щоб подолати серйозні перешкоди, очищення доріг можна збільшити до 300 мм. Для полегшення навантаження та вивантаження тіла тіло можна опустити на 140 мм.

Перемикач пневматичної підвіски розташований на центральній консолі.

Правий поворотний перемикач призначений для зміни зазору дороги. Центр розташований у центрі. Ключ блокування обмежує максимальну швидкість до 70 км/год, коли режим OFF.Road увімкнено. Це запобігає опусканню організму.

Як працюють пневматичні підвіски

Структурно це складний механізм, що складається з таких компонентів:

Пневматична підвіска може працювати в трьох режимах.

 • Автоматично підтримує положення тіла. Датчики положення регулярно фіксують зазор між ним та колесами. Коли він перемикається, активується підсилюючий клапан, або випускний клапан.
 • Насильно змінити висоту підвіски. Ви можете встановити один із трьох режимів: низький, номінальний та збільшений.
 • Відрегулюйте рівень і положення тіла залежно від швидкості руху. При прискоренні автомобіля пневматична підвіска плавно опускає тіло, і якщо автомобіль сповільнюється, він піднімає його.

Переваги та недоліки регульованої підвіски

Наявність повітряної підвіски в автомобілі забезпечує додатковий комфорт під час руху.

 • Ви можете регулювати зазор, контролюючи висоту тіла. Можливо, це мрія про будь.якого водія, який давно подорожував нашими дорогами.
 • Вібрації тіла на нерівномірності згладжуються, а ривки автомобіля зменшуються.
 • Забезпечує чудову обробку, встановивши жорсткість.
 • Зниження запобігається великим навантаженням.

Незважаючи на багато переваг, повітряна підвіска має ряд недоліків.

Спортивні підвіски

Спортивні підвіски повітря відрізняються від звичайних, оскільки в стандартному режимі зазор дорожнього руху зменшується в них. Також можна перенести рулони в кути.

Можливі проблеми з повітряною підвіскою та способами їх усунення

Основні ознаки несправності повітряної підвіски Туарега:

 • Коли двигун запускається спонтанно, передня або задня частина тіла піднімається;
 • Коли двигун вимкнено, спинка автомобіля опускається;
 • Визнання часто змінюється спонтанно;
 • потонув одну з стелажів;
 • Режим обслуговування в ECU блокує доступ до інформації про збір.

Чим швидше виявляються передумови несправностей, тим дешевше буде ремонт.

Середній термін служби пневресорів становить 100 000 км пробігу, але залежить від умов роботи автомобіля. Досить часто повітряна підвіска виходить з ладу через те, що деякі власники автомобілів перекачують автомобільні шини з компресором, який призначений для перекачування повітря в систему підвіски. Це призводить до зносу аксесуарів, що починає отруювати повітря у зворотному напрямку. Наслідки дуже плачевні: машина лежить догори дном, щоб його не можна було підняти навіть за допомогою крана. Вимона в цьому випадку буде менше п’яти сантиметрів, тому єдиний спосіб виправити проблему. використовувати мобільні гнізди, з якими потрібно рівномірно підняти весь автомобіль, прикріпити опори та замінити повітряну систему.

Якщо автомобіль провисав на одному колесі, то це вказує на знищення пристосування подачі повітря або огнепування подушки безпеки внаслідок стирання герметичних прокладок. У цьому випадку пошук несправності та ремонту повинен здійснюватися негайно, оскільки це може призвести до відмови основного компресора в системі.

Необхідно замінити обидва опору повітря на осі одночасно; Практика показує, що заміна однієї стійки швидко призведе до відмови другої на цій осі.

Якщо автомобіль, як правило, відмовляється накачати підвіску або керувати двома або більше колесами, швидше за все, він не вдається або втрачає потужність повітряного компресора. У будь.якому випадку, вам потрібно звернутися до служби автомобіля.

Як самостійно перевірити пневматичну підвіску

Перш за все, перевірте повітряну камеру. Для цього вам потрібно мильне рішення. Нанесіть його за допомогою пістолетного розпилення на стику повітряної камери з трубкою подачі повітря.

Важливо, щоб суспензія під час такого діагнозу була в найвищому положенні.

Тому вам потрібно переконатися, що автомобіль їхав до ями або шляхопроводу. У ліфті ви нічого не можете визначити, оскільки підвіска не буде завантажена. Бульбашки мильного розчину вказуватимуть на витік повітря.

Якщо повітряні камери утримують тиск, випадок піднімається, але не падає, а це означає відмову від запобіжного клапана або блоку клапана повітряного компресора. Вам потрібно загнати машину до ями, відкрутити трубку подачі повітря з блоку клапана, увімкніть запалювання та натисніть кнопку опускання тіла. Якщо автомобіль падає, запобіжний клапан виходить з ладу. Якщо він не зменшується, блок клапана несправний.

Помилка шасі touareg що робити

Частина 1. Tuareg Air Surpension Malfue NF.

Доброго дня для всіх та моїх вітання з минулими канікулами!

Це відбулося! Після трьох років роботи з’явилася перша помилка в Touareg NF, пов’язана з неправильною експлуатацією повітря.

Я не встиг пройти наступний шлях, рівно на Різдво 7 січня, я почав свою машину, щоб взяти сім’ю на прогулянку до парку, а потім монітор на весь дисплей загоряється:! Помилка: шасі “.

несправність, шасі, touareg, робити, ремонт

Не те, що я цього не очікував, просто не ясно, чому пневма перестала працювати.9 ℃, не на три дні раніше в.19 ℃, дивно загалом, на прохання до нашої ери, він зупинився, оглянув Туріка, передня підвіска опинилася в стандартному положенні, а ззаду трохи піднята. Вирішив не зіпсувати свято для дітей і все ще дістатися до парку на машині. Під час прогулянки я зателефонував ОД, де я постійно обговорюю, ніхто не відповів, 7 січня.вихідний. Він забив мобільного магістра OD. Пол, раніше привітавши його у свято, пояснив ситуацію. Перш за все, він заспокоїв мене, сказавши, що нічого критичного не сталося, і це просто замерзло конденсату в повітряній підвісці. Потім він порадив машину на підземній парковці на ніч, а потім прийшов до їх служби для діагностики. Того ж дня я погодився поставити машину в підземний гараж сусіднього будинку. Наступного дня я зателефонував ОД, але вони відповіли мені, що вони не могли прийняти машину, оскільки все намальовано до 11 січня. Дотримуючись принципу “Не дозволяйте двері у двері, піднімайся через вікно”, забив Пола, він сказав, що прийде, ми щось придумаємо. По дорозі до служби “помилка” не зникло, він акуратно їхав, не перевищувавши 60 км/год. Коротше кажучи, я приїхав до ОД, поставив його, наступного дня я взяв робочу машину.

несправність, шасі, touareg, робити, ремонт

Були проведені наступні роботи (за замовленням):

.

Як майстер одного, несправність полягала в тому, що волога, яка накопичувалася в кишечнику туру пневматичної підвіски протягом трьох років роботи, замерз і пневма перестала працювати. Запобіжник також згоріло, мабуть, в той момент, коли компресор намагався перекачувати повітря в неробочу систему. До речі, Московські дилери прийняли досвід накачування системи з азотом та алкоголем від колег Єкатерінбурга, які успішно практикують цей метод протягом багатьох років. До речі, в цей день ще два Туареги на пневмі з тією ж проблемою прийшли до Атланта, очевидно, зміни температури в MSC в цей період не сумісні з належною роботою німецького механізму 🙂 В результаті я вважаю, що все, що все закінчився добре і не вийшов дуже дорого

Окремо я хочу поговорити про взяту машину за символічною ціною, поки екскурсія здійснюється в ремонті. Цього разу це був Passat CC, 2015.у., Highline, 2,0 TSI (211 л.З.) DSG-6.

несправність, шасі, touareg, робити, ремонт

Я взяв машину на день, проїхав близько 350 км. Використовуючи цю можливість їздити в Степаново (район Дмитровського), щоб їздити на гірських лижах. Я скажу вам, друзі, це не мотор. це пісня! Шикарний пікап навіть з 140 км/год. Робот розбавляє пару секунд, потім скидає 1-2 програми і просто стріляє в машину, просто встигайте тримати за кермом. Говорячи про кермо, підвіска пасатом та привід на колесах не зовсім відповідають характеру двигуна. У режимі педалі до підлоги зі швидкістю, наприклад, 60 км/год, ви натискаєте на сидіння і в той же час вам доведеться зловити машину. Можливо, на мої відчуття вплинули очищена зимова дорога на Московській Кільцевій дорозі, Кол’я та обшита гума, але той факт, що цьому пасатом не вистачає всіх.це привід абсолютно впевнений, абсолютно впевнений.

Після екскурсії Пасат відчуває себе дуже легкою машиною, яка відчувається на шосе і коли маневрування в місті. Навіть після туарегійського крісла сидіти на пасаті дуже зручно.

Решта відчуттів схожа на мій колишній пасат B6, є відгуки. Споживання палива до кінця поїздки, в тому числі після відпалу за межами міста, становило 10.3 літри на сто.

Помилка шасі touareg що робити

Коротко про проблему, що виникла з початком морозів для багатьох власників НФ з пневми. Протягом тижня Зазад з’явився вранці з помилкою морозу. спочатку з помаранчевим, потім червоним “зупинка, несправність шасі, для ремонту”. Спочатку виявилося, що воно зникло, і, знову ж таки, морозний ранок передню частину автомобіля подаровано, і підвіска заснула. коригування перестала працювати. З смутком я думаю, що я даремно не розширюю гарантію на 3.й рік, пішов до чиновників.

Там у них вже є кілька таких автомобілів, і головний приймач негайно задоволений фразою: «Вони стоять, при діагностуванні немає помилок, все повертається до теплої кімнати і в холодному падінні на передній частині це, ми мовчазні, вони мовчать для виробника-вони теж мовчать. Що

Я навіть приголомшений від такого, уточнив, що це в основному приблизно 2-3-річні машини. Ну, я кажу, що робити. давайте і мій для діагностики.

До поїздки я також прочитав тему про цю проблему на форумі. Поки сидячи в салоні, Текніка все ще дзвонив. і з його допомогою він взяв послідовність дій та найімовірнішу причину проблеми:

Причина: в системі пневми, яка, за словами чиновників Пощастило, запобіжник. (Тут зазначає, що господар приймача нічого не міг підтвердити, але господар у майстерні. підтвердив як найбільш вірогідний варіант, що спонукає ще наполовину (наприклад, що вони спочатку могли перекачувати газ у мокрому приміщенні або не чисто азот при суспензії вологи. )

Діагностика (у моєму випадку причина оригінальної помилки показала падіння напруги якого не вистачало пневми для найпопулярнішої, швидше за все, через часте використання Webasts)

Перевірка запобіжника пневми (у блоці запобіжників зліва на панелі. здорова верхня найбільше 40 амперів) (у моєму випадку він вигоріло, а не компресор)!

Заміна запобіжника. призвела до того, що передній кінець піднявся, все спрацювало

Для того, щоб запобігти шоку Джамба: завантаження всього азоту з системи, заповнення (за порадою Tehnica) Liqui Moli Frostschutz Fu; r Druckluftbremsen (для пневматичних гальмівних систем) 50 мл в приймачі. Для цього трубка, придатна для приймача.

3-4 рази приводьте підвіску в різних режимах.

Додам, що майстер у семінарі повністю затвердив метод, підтвердивши, що антифриз у таких кількостях просто буде розповсюджено системою, щоб запобігти утворенню конденсату та захисту сіницидних елементів. Правда, на жаль, ця схема дій не буде працювати з автомобілем за гарантією 🙁 як не уповноважений виробником 🙁

Давайте подивимось, що відбувається вранці. завтра знову холодно. Я вірю в правильність рішення. Внизу приймач фотографій та де антифриз був затоплений.

Додано через 4 хвилини 50 секунд https: // dl.Dropboxusercontent.com/u/82721301/1-t.jpg https: // dl.Dropboxusercontent.com/u/82721301/2-t.JPG

Ну, вітаю! Напишіть чо-каво вранці.

Тут думка мучить мене, що необхідно огорожувати якийсь сволочко, з антифриз, як на вантажівках.

Навіщо змінювати блок тоді? Крокери не палить і будуть присідати від відмови від режимів.

Немає хорошого падіння пневми. Навіть у.тридцять. Пристосування було проведено. Нехай вони змінюються

Так, чортів, це не падає. Це працює. це головне. А зайві руки, що торкаються машини, завжди є лотереєю. Сподіваюся, вам пощастить і перестаньте падати, і вони не додадуть проблем!

Мені вранці не подобається крива машини. Там вже скрізь піднявся. Так, і на автоматичному стручку. Але вони цього не зроблять, я повернусь до дилера

І ти доглядав за пневмою? Або взагалі нічого не робив?

Автомобіль 3 місяці. Я не знав, як доглядати за нею. Тепер знаю. Якщо, замінивши блок клапанів, він перестає падати, то я залишу антифриз. Якщо я дістанусь до нього до наступної зими, то в листопаді я передаю азот, щоб розтягнути пристосування і налити антифриз. Можливо, я щось пропустив, що ще потрібно зробити?

Немає хорошого падіння пневми. Навіть у.тридцять.

Потрібно. Тиск у невеликому приймачі різко падає, льодового повітря ззовні вивозяться, роса випадає, зливний дозвіл і труби. Гамнотехнологія з фольги для нотаріуса.

Потрібно. Тиск у невеликому приймачі різко падає, льодового повітря ззовні вивозяться, роса випадає, зливний дозвіл і труби. Гамнотехнологія з фольги для нотаріуса.

Dnuery Заморожені та піпетики. Двері відчинилися і диво, дренаж розплавився і морда піднялася. Так або?

Не слухайте його. Пневма не повинна падати. У нашій службі минулої зими, якраз у морозах на 30 градусах, NF був з такою проблемою. Це стоїть у теплі всю ніч, і нічого не падає, коли ви розгортаєте на морозі, морда падає протягом ночі. Перевірив герметичність клапанів передніх стелажів. норма. Перевірив герметичність блоку клапана. норма. В результаті вони з’ясували, що передня права підставка отруїлася. гумові ущільнювальні кільця були замінені, і вся проблема зникла. Настільки чортів на позитивний результат, поки машина знаходиться під гарантією.

Як вони з’ясували, що отруїти? Можливо, метод. це що? ОД розпорошена мильною водою і нічого не знайшов

Dnuery Заморожені та піпетики. Двері відчинилися і диво, дренаж розплавився і морда піднялася. Так або?

Мало хто його слухає тут. У нього є якась обурення на Туарег, поставив його до списку ігнору.

Мало хто його слухає тут. У нього є якась обурення на Туарег, поставив його до списку ігнору.

І я був у немовлям за що? У мене немає правопорушень на гастролях: божевільний:

Для того, щоб запобігти шоку Джамба: завантаження всього азоту з системи, заповнення (за порадою Tehnica) Liqui Moli Frostschutz Fu; r Druckluftbremsen (для пневматичних гальмівних систем) 50 мл в приймачі. Для цього трубка, придатна для приймача.

Скільки після цього проблем з пневмою не було? Я намагаюся підштовхнути дилера на цей “подвиг”, вони відлякують. вони кажуть все це від злого, компресор буде швидше заправляти.

Потрібно. Тиск у невеликому приймачі різко падає, льодового повітря ззовні вивозяться, роса випадає, зливний дозвіл і труби. Гамнотехнологія з фольги для нотаріуса.

Так, інжир там. Другий тиждень.двадцять.25 разів раніше.30, і нічого не присідає. Азот не завантажив Nirazu. Можливо, у нас неправильне повітря))

По.різному і на рівнині та похилі. Результат той самий

Volkswagen Touareg передні стійки

Передні стабілізаторні стелажі виготовлені з алюмінію з пресованими гумовими металічними втулками. Стійки здатні вижити 2-3 набори втулків.

Верхні важелі також виготовлені з алюмінію з литими кульковими сполуками. Ця частина також дуже надійна, перша, яка вийшла з ладу, мовчазні блоки, кульки проходять набагато довше, але рекомендується замінити важіль.

Якщо ви вирішили змінити мовчазні блоки окремо, надзвичайно не рекомендується використовувати деталі поліуретану.

З досвіду вони швидко виходять з ладу, і комфорт підвіски зменшується. Оскільки мовчазні блоки, виготовлені з поліуретану в його структурі.

Volkswagen Touareg Volkswagen Tublic

Повернення цапфи | Він також кулак | виготовлений із чавуну, досить сильної деталі, лише боїться потрапляти у великі ями з колесом. Кулак може згинатись, а потім буде показаний параметр колапсу колеса. Без заміни кулака неможливо повернути до номінальної вартості.

Зміна колапсу спричиняє збільшення зносу гуми, можна вести автомобіль з траєкторії та зміну характеристик керованості автомобіля.

Починаючи з 2010 року, кулак почав виготовляти з алюмінію за допомогою лиття, що дозволило зменшити пресовані маси.

Ремонт пневматичної підвіски Touareg NF. Встановлення рептилії пневмобаллонів

Volkswagen Touareg NF ‘2010 пробіг 91000 км.

Можливо, багатьом автомобілістам, і просто зацікавлені. всі переваги пневматичної суспензії автомобіля Volkswagen Touareg відомі. Але, крім цих переваг, є також мінуси, це природно. Недоліки, звичайно, включають проблему витоку пневмобаллонів. На жаль, це іноді трапляється, хоч і на великому бігу. На щастя, рослина постачає спеціальні пульти, з якими вирішується ця проблема

Ознаки несправності: ремонт пневматичної підвіски Туарег

Корозія та оксиди видно, але вона не досягла робочої поверхні, все в порядку.

Зазвичай проблема починає з’являтися поступово. Після довгої парковки (кілька днів). ви можете виявити, що автомобіль зійшов на одне колесо. Або на одній осі, тим самим утворюючи природний рулон. Після того, як ви запустите двигун, рівень тіла вирівнюється, і все спрацює як завжди, поки ви не залишаєте машину знову довгий час. Якщо ситуація повторюється, то з системи відбувається витік повітря. Термінність втрачається. Ми настійно рекомендуємо не тягнути послугу, як тільки ви помітите подібні симптоми. Це пов’язано з тим, що за відсутності напруги. окислювальні процеси всередині пневматичного опору можуть збільшуватися, кількість конденсації збільшиться, що збільшиться ще більше. Волога накопичиться в місцях, де накопичиться гумові ущільнення та корпус алюмінієвої стійки. У цих місцях порушення робочої поверхні не допустимо. Якщо на робочій поверхні з’являються оксиди та корозія. пульт дистанційного керування, що складається з гумових ущільнювачів та забезпечення належної жорсткості. не виконуватиме його функції. Ремонт повітряної підвіски Туарега

Якщо витік залишається після заміни віддаленого комплексу, єдиний спосіб вирішити проблему. замінити пневмобаллон. Ось чому ви не повинні затягувати ремонт, тому що ви можете зробити, просто замінивши “еластичні смуги”. Для ясності викладіть фотографії та кілька малюнків пристрою опору повітря.

Деталі: Ремонт повітряної підвіски Touareg

З яких частин складається пневматичний стійкий

несправність, шасі, touareg, робити, ремонт

З лівого боку креслення (жир виділяється, який ми змінюємо): відновлення повітряної підвіски Туарега

Болт 2. Болт 3. Кришка 4. Гуд 5. Підтримка 6. Плаття тиску 7. Пневмобаллонська підвіска 8. засувка, попередження відлуння (замініть його потрібно замінити) 9. кришка 10. ущільнювальне кільце 11. ущільнювача (суб’єкт для заміни) 12. ремонт амортизатора повітряної підвіски Туарега

З правого боку фігури (також замінено):

Підтримка 2. ущільнювальне кільце (обов’язковий) 3. клапан для підтримки тиску 4. кришка 5. Зовнішній посібник 6. Обкладинка у вигляді елемента рукава 7. поршня 8. кришка 9. попередження засувки (обов’язкове) 10. ущільнювальне кільце ( Обов’язково замініть) 11. амортизатор

Ремонт: ремонт пневматичної підвіски Туарега

Як ви вже розуміли, пульт дистанційного керування складається з 2 опор, 2 фіксаторів (попереджувальне стул), 2 ущільнювальних кілець та 2 ущільнювачів. Для того, щоб змінити весь цей набір, вам потрібно виконати такі дії:

 • Зняти обидва передні колеса
 • Для правої пневматичної стійки автомобілів з дизельним двигуном. для зняття паливного фільтра над пневматичним лічильником
 • Відключіть контрольні кабелі амортизаторів
 • Відкрутіть верхні горіхи кріплення стелажів до тіла
 • Видаліть повітря з пневматичних стелажів
 • Відкрутіть і відключайте тягу датчика положення тіла
 • Відкрутіть повітряний трубопровід з кожного опору повітря
 • Відкрутіть кулю кожного верхнього важеля з поворотного кулака
 • Відкрутіть стійки стабілізатора на місці кріплення до стабілізатора
 • Вийміть кріплення гальмівних труб з поворотного кулака
 • Відкрутіть поворотні кулаки з нижніх важелів
 • Видаліть пневматичний опір
 • Розібрати пневматичну стійкість за допомогою спеціального інструменту
 • Замініть герметичні кільця та опори
 • Зберіть пневматичну опір і перевірте герметичність, подаючи невелику кількість повітря в циліндри за допомогою мильного розчину
 • Асамблея здійснюється у зворотному порядку, враховуючи вимоги виробника

Нижче ви можете побачити інші фотографії процесу ремонту: ремонт повітряної підвіски Touareg