Тігуан Дизель не починається вперше. Ремінь ГРМ

Volkswagen Tiguan не починається

Є досить багато автомобілів для діагностики роботи двигуна двигуна. Він починає починати, троїт. Збільшення споживання палива, сторонні звуки під час роботи. Причин є досить багато. Власник Volkswagen Tiguan скаржиться на нерівну роботу двигуна. оскільки. Два. двигун почнеться погано.

Не перший раз для холоду. Автомобіль побачив світло в 2009 році, пробіг. це трохи більше ста тисяч кілометрів, а саме 109. Діагноз роботи двигуна займе щонайменше одну годину. Ми можемо почати. Спочатку візуальна перевірка, потім комп’ютерна діагностика.

Volkswagen Tiguan, чому двигун погано запущений

Візуально ми можемо перевірити стан високопостійних проводів, свічок та котушок запалювання. Використовуючи комп’ютерну діагностику, ви можете розглянути коди несправностей. Tiguan має двополітний двигун з Tiguan Volkswagen, з ланцюговим приводом. ODI дає кілька помилок одразу. Запалювання проходить для всіх циліндрів. Це винна у витоку повітря. Діагностик має трохи покірного під капотом. Причина була знайдена. клапан вентиляційної системи картера. Нам потрібна заміна. Друга помилка вказує на розтягнення ланцюга часу, кут розтягування 5 градусів, багато.

Замовте будь-які оригінальні запчастини для автомобілів Volkswagen, а також їхні аналоги за телефоном 7 (812) 770-67-44

Терміново змінити ланцюг! Тому, отже, двигун погано запускається на застуду. Діагностик заповнив замовлення замовлення, додав результати комп’ютерної діагностики. Детально власник Volkswagen Tiguan і правильно пояснив причини неправильної роботи двигуна. Ремонт запланований на наступний тиждень. В принципі, ми будемо керувати за один робочий день. Заміна ланцюга термінів, хоча це складно, але наша механіка, як кажуть, їла собаку на це. Ми можемо впоратися з “ура”. З заміною вентиляційного клапана картера, проблем також не буде. Всі запасні частини доступні.

Tiguan 2 не починається.0 бензин

#1 офлайн Рав

Я їхав, їхав на машині, а потім бам. і все. Він не буде потрясуватися.

Стартер крутиться, але не хапається, але це стає якось занадто легким, дивним. Зроблено діагностику (підключений комп’ютер), але вони не знайшли помилок. Згортені оберни, розподільний вал теж, коктейль.

Скажи мені, що це могло бути?((Гаражні майстри стверджують, що проблеми з ланцюгом, зігнули клапан або вони висять. Загалом, я не хочу ходити до чиновників. У нас в пермі (напевно, як деінде) вони розлючені і жадібні.

#2 офлайн Artem_

Спочатку ви можете підірвати свічки. почати з пресованого газу

І акумулятор не зашкодить поповненням. якщо у нього достатньо сил, щоб прокрутити стартер, але іскри немає

І який ключ запуск. для ваших родичів? може змінити ключ (два з них), в ньому також акумулятор;

Можливо також, що це відмова сигналізації. якщо ви тимчасово його вимкнете, він почнеться?

Тігуанська любов, задоволена, я не збираюся змінюватися! Але я переходжу до 3,6 л Nissan Murano 235LS CVT. Мурано краще)

#4 офлайн Рав

Спочатку ви можете підірвати свічки. почати з пресованого газу

І акумулятор не зашкодить поповненням. якщо у нього достатньо сил, щоб прокрутити стартер, але іскри немає

І який ключ запуск. для ваших родичів? може змінити ключ (два з них), в ньому також акумулятор;

Можливо також, що це відмова сигналізації. якщо ви тимчасово його вимкнете, він почнеться?

Місяць тому в 4 циліндрі сталася помилка пропуски запалювання. Змінили свічки, місцями змінили котушки 3 та 4 циліндрів. Помилка зникла.

Я перевірю опцію з акумулятором, але це малоймовірно, t.до. Автомобіль зупинився, починаючи через пару годин паркування, до цього я їхав півдня.

Є лише один ключ, але помилок іммобілайзера немає. робочий ключ.

Рав, читайте помилки для початку

У фари є помилки, пральна машина фари, по радіо, в поворотному світлі в тумані, і це все.

#6 офлайн Рав

Рав, немає регулярних тривог?

Попередній діагноз: вилетів (витягнутий, стрибнув, стрибнув) ланцюг, зігнув клапан, тому закусили без опору.

Я шукаю хорошого (адекватного) автомобіліста в пермі, для гарної поради, щирої вдячності.Що

Який Volkswagen tiguan купує? Огляд

Німецький кросовер VW Tiguan виробляється з 2007 року і представлений двома поколіннями. За цей час йому вдалося стати найкращою групою Volkswagen Group. Але кожен, хто дивиться на цей позашляховик (SWB), має ряд питань: де вони збирають тигуан? Яка різниця в Тігуані? Які з модифікацій краще? Які характерні поломки? Споживання та вартість обслуговування також не можуть, але не зацікавлені. Давайте відповімо на всі запитання в порядку.

Як дістати машину, якщо стартер вийшов з ладу?

 • Найпоширенішим є запуск двигуна з штовхача. Необхідно натиснути на машину, поки він не зможе розвинути певну швидкість, необхідну для запуску, бажано в третій або другому передачі. Тільки автомобіль з коробкою автоматичної машини не може бути запущений з штовхачів.
 • Спробуйте закрити стартер. Для цього вам потрібна викрутка, а також гайковий ключ. Розмір ключа повинен бути обраний відповідно до відстані між реле клем. потрібно буде точно їх закрити. Вибір коробки розміщується для нейтральної передачі, натискається на педаль гальма, в той час як ключ має бути в необхідному положенні.
 • Як правило, стартеру потрібно просто відремонтувати, але, як показує практика, цей механізм рідко відремонтується. Буде доцільно відремонтувати, якщо Bendix або естафета не вдасться. Якщо несправності вплинули на електричну систему, то пристрій потрібно буде замінити.

Дивіться, як відео починається і зупиняє VW Tiguan Tdi Diesel

Білий SVVV на ручці. Турани все ще збирали лише в Німеччині.: На перших двох сторінках все відповідає і рекомендувало решту бла.бла.бла.бла. Потім напишіть у чому була проблема. Нехай вони перевіряють ланцюги свічок розжарювання та їх виконання.

тігуан, дизель, почин, вперше, рема

Власне, це входить у навчання до продажу, але вони цього не робили в моєму авто-хані, тому я також зіткнувся з такою проблемою з першими морозами. Виявилося, що при потужності запобіжник ампер застряг у неправильному гнізді, тому струм просто не доходив до свічок, хоча схеми управління були розроблені як слід.

У автонопресті, де він повернувся, вони перевірили все, вставляли як слід, все негайно почало починатися так, як це має бути. Після того, як вони зробили все для мене в автоприсканні за мої гроші, я прокатав візок на гарячу риболовну лінію FGR.

Починається і кріпляє VW Tiguan Tdi Diesel

Вони провели розслідування і зобов’язали автозарядник відшкодувати мені витрати. Вони не відмовилися, але не у вигляді кешу в руках, а у вигляді пам’яті до цієї суми, якщо я це роблю чи щось подібне.

Цілий день я буду вивчати літературу і намагатимусь все одно, щоб знайти, який вирубник з моїм тигом! Можливо, мова йде про свічки, звичайно. Олександр В. В. Не починайте знову.

І у вас є повний веб.вікасто або лише церемонія? Якщо нагрівач, спробуйте запустити його васі через тест.

Якщо воно починається, паливо нормальне. Котел має власну паливну лінію.

Допомога. Дизель запускається і негайно зупиняється.

Ви не налили воду в резервуар, зокрема, літри. Як я це розумію, ти все ще в Самарі?

Сьогодні вранці я почав Амарок, 6.й був заповнений на Lukoil St. Вчора ми не ходили до цього. на моєму екскурсії вони до речі, до речі, екскурсуйте на тому ж дизельному паливі в мінус 23 після 8 годин простою, що призвело до 7 км, 7.

тігуан, дизель, почин, вперше, рема

Вранці сьогодні це був мінус 29, а зона вітру магазину Korobeynik на St. Не кажучи про це з половини, але Амарок завершився.

тігуан, дизель, почин, вперше, рема

Webasto ввімкнувся негайно без проблем. Тож дизельне паливо явно не є нічого спільного. Мені було б погано. у трубах Webasto це, очевидно, захопить його протягом ночі.

Шановні друзі!

Можливо, справді свічки розжарювання. І тепер я ледве продавав зараз, я йду кожні 4 години, щоб зігріти оригінал.

Завтра ми змінимо фільтр! Виливний гелевий верх Гір!

Volkswagen Tiguan 2 On.board Magazine.0 TDI 4Motion 140LS 6ACPP TF (2013.)

Привіт всім. Помилка з’явилася місяць тому. На гарячому з першої кнопки натискання запуску машина не запустила. Це було раз на 2-3 дні. Дрібна, але неприємна. Колега порадив замінити планшет у ключі. Автомобіль 2,5 роки, настав час змінити. Купили 2 бородавки на 80 , замінені в обох клавішах. У магазині погляд впав на стійку з хімією. Я також купив постачальника води для солярій, 130 років, вилив у резервуар. Минув тиждень, помилка не з’являється. Зараз мені сумно і страждаю, не розумію, що було причиною))))))

Ну, загалом це нормально, змініть батареї з 2-3 років.

Але лише те, як це пов’язано з тим, що запуск гарячого?

Плюс автомобіль повинен бути вказівкою, наприклад, слабким зарядом акумулятора

На останньому ТАХ першим знаком було те, що віддалений запуск перестав виходити з вікна квартири

Світлодіод на ключ моргнув, здається, все гаразд.

Причина дефектних батарей з Vaga))

Таблетки з рослини були японськими, Panasonic

Я кажу, Всесвітнє співробітництво в дії)

Я колись раніше робив правило змінювати акумулятори, тепер я подорожую без заміни протягом 3 років. Вони повинні їх довго захопити.

Я не знаю, з не.годинником доступу, здається, акумулятор постійно працює.

Подорожуючи до Далняка, я намагаюся схопити другий ключ, на всякий випадок.

Хтось сказав: “FV розпочався з Туарега і закінчився на Фаетоні”))))))

А постачальник води не працює, коли він залишається трохи менше, ніж на лампочці?

Він був написаний “на 50 або 60 літрів”. У мене було так багато

Я думаю, що це було не в батареї. В іншому випадку, як пояснити, що це сталося на гарячому двигуні?

Що стосується видалення води з резервуара, я намагаюся додавати таку суміш до резервуара кожні два місяці, тож про всяк випадок)). На бензин теж іноді це робили. Ніколи не погіршувався)).

Дивно, але поки акумулятори в брелоках працюють. Інший дилер, перебуваючи під гарантією, намагався їх змінити, але я не погодився. Цього року, швидше за все, вам доведеться змінити.

Сам у невігластві. Тепер я зачекаю наступного разу))

Акумулятор зовсім не підключений до запуску, а не з холодом, а не з гарячим. Проблема різна.

У мене є кнопка доступу та запуску, що не закриває

І якщо у вас є акумулятор, як я міг сісти в машину? Є звичайний ключ?

Так, є ключ, і у дверях є замок під особливими.кришка

це зрозуміло, тобто, як і мій пасат. Цілком можливо, що Тігуан не став стандартним, але Passat запускається з посівом акумулятора. Оскільки мікросхема вбудована в ключ, і на автомобілі є радіомодуль, який перевіряє мікросхему, і для цього він не потребує акумулятора в клавішах. Хоча може знадобитися наблизити ключ до панелі, у пасаті він вставляється в гніздо.

Хоча все може бути, але оскільки проблем немає, це може бути батарея винна.

Наприклад, для GS, наприклад, немає радіомодуля. Щоб запустити двигун, вам потрібно витягнути кнопку і вставити шнури ключа в канавки, а потім створити ті самі маніпуляції, як і звичайний ключ

Я не знаю, як з посівом, але з вивезених дверей не відчиняється і не починається.

У мене без гнізда, просто лежить у кишені. Я не чіпаю його тижнями.

Цікаво, де вода з солярій переміщується

У вас були проблеми в школі з хімією. Як і у мене))))

Її не замінюють від солярій ніде, але вода придушує на дні резервуара, а потім горить у двигуні. Якось так))

Т. E все це лайно потрапляє в двигун?? Це, мабуть, з однієї серії зі збільшенням октанового числа та зростання потужності

Ну, але вона все ще має отримати.)), Звичайно, до двигуна. Але це не страшно, один інжир буде горіти)))))))

Хоча з сучасною плоскою формою резервуар води не багато. Це в класиці ваз у вузькому вертикальному баку, пристойно накопичувався.

Я серйозно. Навіщо додавати, якщо ви потрапляєте в двигун так і так

Паливо не повністю замерзло для Ваза, в першій передачі я потягнув село.

І якщо ви думаєте про те, що буде з двигуном, коли чиста вода потрапляє в камеру згоряння? У кращому випадку він піде як старий уаз із засміченим карбюратором

Це нормально в двигуні. Але трубопровід застиг, блокуючи постачання палива, але на класиці.

Я думаю, що для дизельного удару безпосередньо у водну камеру є фатальним. Дизель. це запалювання від стиснення.Як відомо, вода не стискає. Ви розумієте, двигун буде для випуску, тиск на сучасні спільноти Рейли не є, вода повинна бути десь.

Це залежить від кількості, кількість якої вводиться в циліндр до гідравлічної куртки, не веде.

Прохолодний хід думки)))) Вода не стискає. А дизельне паливо стискається.

Повітряна суміш потрапляє в камеру або вона утворюється там під час прямої ін’єкції.

Як у цьому жарт. Чого вони не придумують, якщо б тільки йти до картоплі.

Не мудруй! Я розумію, про що я говорю.Солярій запалюється від стиснення, і в певній пропорції з повітрям. Ніхто не наливає дизеля в дизельну камеру. Чесно кажучи, я сам не знаю, який критичний об’єм води повинен потрапити в камеру для водного водія, я мав на увазі, що для дизельного двигуна вода набагато небажана для речовини, ніж для бензину. У своєму попередньому дописі, можливо, не зовсім правильно окреслив свою думку))

Ти про що?? Що, блядь, гідро. Ви розумієте, скільки міліграмів у камері в насадці для робочого циклу вводяться в камеру??

Візьміть олівець і обчисліть при споживанні 10 л на 100 км!

Що туди потрапляє вода з робочого циклу. Я про те, що вода потрапляє в камеру, так би мовити, у живому вигляді про те, що в цій версії для дизельного буде гірше, ніж для бензину. У звичайному житті це, безумовно, важко уявити.))

Нарешті я вас тоді не розумію. Як (. ) Міг потрапити в циліндр у “живій формі”.

Навіть якщо насос розпущений лайно з дна резервуара, тобто все ще є пандус, трубопровід, насос, де вода поєднується з паливом так чи інакше!! І все.таки насадка закопує міліграм у камеру згоряння для циклу, і коли витяжки все вилетять у трубу.

Тільки через повітря.З глибоким фордом))

Для бензинового двигуна є трохи води. Відповідно, коли потрапляє вода або навіть бензин (він має мастило дуже низько), на дизельному двигуні насоси та форсунки (або насоси) на дизельному двигуні.

Паливна система

Як ми говорили раніше, його пристрій суттєво відрізняється від аналогів бензину. У 60 відсотках випадків (включаючи “Ford” автомобілів) дизель не починається через проблеми в паливній системі. Перше, що могло б бути, це закупорка форсунок. Це відбувається через низькоякісне паливо. Вони не можуть бути очищені самостійно. лише в спеціалізованій службі.

З яких інших причин дизель не розпочався? Звичайно, це фільтри. Необхідно перевірити їх стан.

У паливній системі дизельного двигуна існує два рівні очищення. шорсткі та тонкі.

Останній повинен звернути особливу увагу. Паперова порожнина фільтра, через який паливо проходить на форсунках, здатна затримати частинки розміром до 10 мкм. Ресурс цього елемента становить 8-10 тисяч кілометрів. Якщо ви не дотримуєтесь цих правил, фільтр просто оцінить. Як результат, паливо не ввійде в камеру згоряння, хоча насос надає правильний тиск. Це можна визначити природою руху автомобіля. Якщо збої спостерігаються в динаміці, це означає, що паливо постачається із затримкою. І фільтр засмічував грязюкою. Варто згадати про повітряні елементи.

Вони зберігаються в пластиковому корпусі, ви можете замінити їх власними руками, зміщуючи кріплення та знявши кришку. На фотографії вище показано, як виглядає брудний повітряний фільтр. Через це дизель не починається. Подача кисню припиняється або зменшується до мінімальної позначки. Двигун не вистачає повітря. він розмивається паливом.

Темний дим

Якщо двигун важко запустити, а чорний дим надходить з вихлопної труби, це вказує на неправильну роботу форсунок, а саме їх розпилювального палива. Це робиться з надлишком, через що деяке паливо не встигає спалити і вилетіти, як кажуть “у трубі”.

Система має два механізми. Це ATVD і TNND. Перший елемент часто виходить з ладу, оскільки його пристрій є складнішим, ніж елемент другого. Насос не може дати бажаний тиск у паливній системі, тому дизель не починається або важко запустити. Рух супроводжується “чханням” (наче автомобілю не вистачає палива). Варто зазначити, що до паливного насоса піднімається пояс. Він може зламати або літати. Перш за все, ми перевіряємо привід ременя. Перевірте запобіжники паливної системи (які переходять до насоса). Один з них може вигоріти. Часто це трапляється з коротким замиканням. Досвідчені автомобілісти консультують завжди носити з ними набір резервних запобіжників.

Так, у мене не слід вимірювати стиснення.Подивіться на мою тему https: // passatworld.ru/showthread.PHP?t = 181126 може сказати.

Нафта в колекторі може з’являтися лише з мертвої турбіни та з труби VKG. Я не знаю, як перевірити турбу на споживання нафти. Багато масляних мух з VKG, найпростіший. це засмічений повітряний фільтр, клапан VKG зламаний, і занадто багато газів картера (завдяки великому зносу поршневих кілець). Взагалі, у будь.якому турбодизелі є олія на вході, навіть нове (помірковано), і ви, мабуть, маєте таку кількість надмірної, оскільки ви бачите, як він літає з колектора. Я розумію, що якщо ви вийдете пластикову трубу з колектора, ви можете побачити, як масло вилітає з неї? Якщо так, то на 100% у вас є і впускні клапани тонкі, оскільки двигун повинен смоктати повітря, і у вас є частина повітря назад. Цей двигун має таку біль, задник сигарети. Тут у вас немає стиснення та запуску поганого.

Тігуан Дизель не починається вперше

Volkswagen Tiguan (2010). Складний запуск гарячого двигуна

Причини бідного запуску для гарячого

Відповідно до статистики, основними причинами поганого запуску двигуна після простою при високій температурі є:

-Збагачена паливна суміш, яка утворюється завдяки поганому бензину якісності (його світлові фракції випаровуються, і отримують своєрідний «бензиновий туман») несправний датчик охолоджуючої рідини. При високій температурі навколишнього середовища ймовірність його неправильної роботи. це ймовірність її неправильного займання. Це може бути неправильно виставлене або виникають проблеми із блокуванням запалювання.

Перше, що потрібно зробити так, щоб двигун зазвичай запущений на гарячому. Заправляйте на перевірених АЗС, а також відстежують стан паливної системи вашого автомобіля. Якщо після навіть короткого простою двигун не запускається в вогні, то спочатку відкрийте дросель (натисніть на педаль прискорювача) або вийміть кришку фільтра і залиште його відкритим на пару хвилин. За цей час бензин випарений зникне, і ви можете, як правило, запустити двигун. Якщо така процедура не допомогла, то необхідно шукати несправності серед вищезазначених вузлів та механізмів.

Вузли, які можуть стати причинами проблем

-Низькоякісне паливо, випаровування його легких фракцій.Невдалий датчик охолоджуючої рідини.Датчик положення колінчастого вала.Датчик повітряного потоку.Паливі форсунки.Паливний насос.Паливний насос високого тиску.Регулятор холостого ходу.Контроль тиску палива.Дизель бездіяльно.Модуль запалювання

Чому підігрітий кіоск

Деякі автомобілісти стикаються з ситуацією, коли вже занедбаний і нагрітий двигун раптом зупиняється. Більше того, це відбувається після того, як датчик зафіксував набір нормальної робочої температури. Для цього може бути кілька причин.

-Погане якість палива. Ця ситуація є типовою, наприклад, якщо ви заїжджаєте від АЗС, а через короткий проміжок часу двигун починає «кашель», автомобілі Twits і Kids. Вихід тут очевидно. для стікання палива низької якості, видування паливної системи та заміни паливного фільтра. Також доцільно замінити свічки, але якщо вони нові, ви можете зробити їх чистку. Природно, ви не повинні закликати на такі АЗС у майбутньому, і якщо ви зберегли чек, ви можете зателефонувати туди і подати претензію на якість палива.

-Паливний фільтр. За допомогою затриманого двигуна слід також перевірити стан паливного фільтра. І якщо, згідно з правилами, він вже повинен бути замінений, то вам потрібно це зробити, незважаючи на те, чи його ще не забили чи ні.

-Повітряний фільтр. Тут ситуація схожа. Двигун може “злучити” збагачену суміш і незабаром після початку. Перевірте його стан і, якщо необхідно, замініть. До речі, саме так можна зменшити споживання палива.

-Бензиновий насос. Якщо він не працює в повній пропускній здатності, то двигун зазнає палива, і відповідно, через деякий час він зупиниться.

-Генератор. Якщо він повністю або частково провалився, він перестав давати зарядку акумулятора. Водій може не відразу помітити цей факт, запустити двигун і піти. Однак він піде лише до повного звільнення акумулятора. На жаль, починати запускати двигун на ньому більше не буде можливим. У деяких випадках ви можете спробувати затягнути ремінь генератора. Якщо ця процедура не допомогла, вам потрібно зателефонувати на буксирування або зателефонувати друзям, щоб ваш автомобіль перетягував до гаража або сто.

Не починати з гарячого інжекторного двигуна

Оскільки двигун інжектора дещо складніший, ніж карбюратор, відповідно, причини, чому такий двигун не запускається, буде більшим. Зокрема, вони можуть бути несправністю таких вузлів та механізмів:

-Датчик температури теплоносія (теплоносій). У спекотну погоду він може зазнати невдачі та подати неправильну інформацію в ECU, зокрема, що температура теплоносія вище, ніж регулятор колінчастого вала (DPKV). Його відмова призведе до неправильної роботи ECU, що, в свою чергу, не дозволить двигуна для двигуна масового повітря (DMRV). У спекотну погоду датчик може не впоратися з завданнями, призначеними для нього, оскільки різниця температури вхідних та вихідних повітря буде незначною. Крім того, завжди існує ймовірність його часткової або повної невдачі шліфувальних форсунок. Тут ситуація схожа на двигун карбюратора. Невелика частка бензину при високій температурі випаровується, утворюючи збагачену паливну суміш. Відповідно, двигун зазвичай не може запустити паливний насос. Зокрема, необхідно перевірити роботу регулятора управління його перевернутим простором (PXX) запалювання палива палива.

Він погано запущений на гарячому дизельному двигуні

На жаль, дизельні двигуни також іноді можуть не почати гаряче. Найчастіше причини цього явища. це несправності таких вузлів:

-Датчик теплоносія. Тут ситуація схожа на ту, яка була описана в попередньому розділі. Датчик може вийти з ладу, і, відповідно, передати в ECU неправильну інформаційну адвоката на посаду колінчастого вала. Ситуація, подібна до інжектора двигуна масового потоку повітря. Аналогічно насосний насос високого тиску. Зокрема, це може статися через значний знос втулки та насосний вал насоса. Повітря потрапляє в насос з.під сальника, тому стає неможливим набирати робочий тиск у Холонгері Хартії холостого двигуна дизельного двигуна тиску палива запалювання.

Не починається з двигуна гарячого карбюратора

Причини, чому карбюратор більш.менш чіткий на гарячому, мінливість бензину здебільшого винна. Суть полягає в тому, що коли двигун прогрівається до робочої температури, карбюратор також нагрівається, і після вимкнення протягом 10-15 хвилин паливо починає випаровуватися, тому важко запустити машину.

Тігуан Дизель не починається вперше

VW Tiguan Club / Tiguan Club / Tiguans.ru. це запис зафіксовано

вітання всім! Тигуан 1 відпочинок. Проблема полягає в наступному: на вулиці мороз, я розігріваю вебес на півгодини, я намагаюся почати за кілька секунд і кіоски. Крім того, 5-6 Більш невдалі спроби, а також протягом декількох секунд будуть запущені або більше не через AKUM. Хто мав подібну річ, що вони зробили? Я розумію, що через мороз, але вам потрібно вирішити проблему.

Олександр, я, як і Дмитро, мав 2 свічки інтенсивності 1 та циліндра, вчора я змінив це без проблем. п’ятнадцять. І до цього в. 5 проблематично з 2 або 3 рази розпочатого. Перевірте свічки, вони недорогі Bosch 950R NZHK 1150R

Це було також зі старим акумулятором. Після того, як Webasto вийде, зачекайте п’ять хвилин, а потім запустіть двигун. Тепер з новим акумулятором такого не існує, він починається в будь.який час.

Я не починав на морозі через свічки свічки. Загинули дві свічки. Замінив усі чотири. Проблема пішла

Доброго дня! Спробуйте дозволити автомобілю трохи стояти після нагрівача після роботи. Я не знаю, наскільки Vaga, але багато виробників автомобілів, через різницю в температурі двигуна внутрішнього згоряння та навколишнього повітря, є контрольними одиницями в ступорі. Мило стояти після розігріву і запустити.

Існує датчик тиску палива в низькій лінії, коли паливо не дуже (воно стає густим і каламутним) система дизель, щоб насос Бог заборонений не працювати для сухого (захист від дурня), поради щодо зміни палива або Автомобіль до теплого місця, і все буде добре.

Загалом, хто робить як? Довгий час рятуйте машину? Я перебуваю в морозах максимум 5 хвилин. А потім в основному олія в коробці. В плюсі. Хвилину, дві.А потім усі до 90 градусів максимум до 2 RP

Регулятор тиску палива в паливній пандусі засмічується. Я змінив це і пройшов. Swav 10.річний дрестил.

На тигра цього не сталося, я намагаюся поховати на пристойних АЗС. Але на іншому автомобілі, також німецький виробник, коли він був схожий, бачити паршиве дизельне паливо. Нагрівач працював, сидів у тачці, температура двигуна, здавалося, вже була нормами, і почала проїхати 5 метрів і зупинився. Фільтр. це побачити. Я проїхав обігрівач ще годину, поки ви не побачите температуру трохи під капотом, і Соляр не пішов, тоді я міг лише піти. Використовуйте антигеля, якщо заправляти на сумнівних АЗС.

Volkswagen Tiguan 2 On.board Magazine.0 TDI 4Motion 140LS 6ACPP TF (2013.)

Привіт всім. Помилка з’явилася місяць тому. На гарячому з першої кнопки натискання запуску машина не запустила. Це було раз на 2-3 дні. Дрібна, але неприємна. Колега порадив замінити планшет у ключі. Автомобіль 2,5 роки, настав час змінити. Купили 2 бородавки на 80 , замінені в обох клавішах. У магазині погляд впав на стійку з хімією. Я також купив постачальника води для солярій, 130 років, вилив у резервуар. Минув тиждень, помилка не з’являється. Зараз мені сумно і страждаю, не розумію, що було причиною))))))

 • Більше про цей автомобіль:
 • Два тигуан 2
 • Подарунок
 • Обидва
 • О, Джорджія!
 • Відпустка в Петербурзі
 • Два тигуан
 • 15 тисяч на дизельному тигуані
 • Кілька слів про різні
 • 180 000 км

Ну, загалом це нормально, змініть батареї з 2-3 років.

Але лише те, як це пов’язано з тим, що запуск гарячого?

Плюс автомобіль повинен бути вказівкою, наприклад, слабким зарядом акумулятора

На останньому ТАХ першим знаком було те, що віддалений запуск перестав виходити з вікна квартири

Світлодіод на ключ моргнув, здається, все гаразд.

Причина дефектних батарей з Vaga))

Таблетки з рослини були японськими, Panasonic

Я кажу, Всесвітнє співробітництво в дії)

Я колись раніше робив правило змінювати акумулятори, тепер я подорожую без заміни протягом 3 років. Вони повинні їх довго захопити.

Я не знаю, з не.годинником доступу, здається, акумулятор постійно працює.

Подорожуючи до Далняка, я намагаюся схопити другий ключ, на всякий випадок.

Хтось сказав: “FV розпочався з Туарега і закінчився на Фаетоні”))))))

А постачальник води не працює, коли він залишається трохи менше, ніж на лампочці?

Він був написаний “на 50 або 60 літрів”. У мене було так багато

Я думаю, що це було не в батареї. В іншому випадку, як пояснити, що це сталося на гарячому двигуні?

Що стосується видалення води з резервуара, я намагаюся додавати таку суміш до резервуара кожні два місяці, тож про всяк випадок)). На бензин теж іноді це робили. Ніколи не погіршувався)).

Дивно, але поки акумулятори в брелоках працюють. Інший дилер, перебуваючи під гарантією, намагався їх змінити, але я не погодився. Цього року, швидше за все, вам доведеться змінити.

Сам у невігластві. Тепер я зачекаю наступного разу))

Акумулятор зовсім не підключений до запуску, а не з холодом, а не з гарячим. Проблема різна.

У мене є кнопка доступу та запуску, що не закриває

І якщо у вас є акумулятор, як я міг сісти в машину? Є звичайний ключ?

Так, є ключ, і у дверях є замок під особливими.кришка

це зрозуміло, тобто, як і мій пасат. Цілком можливо, що Тігуан не став стандартним, але Passat запускається з посівом акумулятора. Оскільки мікросхема вбудована в ключ, і на автомобілі є радіомодуль, який перевіряє мікросхему, і для цього він не потребує акумулятора в клавішах. Хоча може знадобитися наблизити ключ до панелі, у пасаті він вставляється в гніздо.

Хоча все може бути, але оскільки проблем немає, це може бути батарея винна.

Наприклад, для GS, наприклад, немає радіомодуля. Щоб запустити двигун, вам потрібно витягнути кнопку і вставити шнури ключа в канавки, а потім створити ті самі маніпуляції, як і звичайний ключ

Я не знаю, як з посівом, але з вивезених дверей не відчиняється і не починається.

У мене без гнізда, просто лежить у кишені. Я не чіпаю його тижнями.

Цікаво, де вода з солярій переміщується

У вас були проблеми в школі з хімією. Як і у мене))))

Її не замінюють від солярій ніде, але вода придушує на дні резервуара, а потім горить у двигуні. Якось так))

Т. E все це лайно потрапляє в двигун?? Це, мабуть, з однієї серії зі збільшенням октанового числа та зростання потужності

Ну, але вона все ще має отримати.)), Звичайно, до двигуна. Але це не страшно, один інжир буде горіти)))))))

Хоча з сучасною плоскою формою резервуар води не багато. Це в класиці ваз у вузькому вертикальному баку, пристойно накопичувався.

Я серйозно. Навіщо додавати, якщо ви потрапляєте в двигун так і так

Паливо не повністю замерзло для Ваза, в першій передачі я потягнув село.

І якщо ви думаєте про те, що буде з двигуном, коли чиста вода потрапляє в камеру згоряння? У кращому випадку він піде як старий уаз із засміченим карбюратором

Це нормально в двигуні. Але трубопровід застиг, блокуючи постачання палива, але на класиці.

Я думаю, що для дизельного удару безпосередньо у водну камеру є фатальним. Дизель. це запалювання від стиснення.Як відомо, вода не стискає. Ви розумієте, двигун буде для випуску, тиск на сучасні спільноти Рейли не є, вода повинна бути десь.

Це залежить від кількості, кількість якої вводиться в циліндр до гідравлічної куртки, не веде.

Прохолодний хід думки)))) Вода не стискає. А дизельне паливо стискається.

Повітряна суміш потрапляє в камеру або вона утворюється там під час прямої ін’єкції.

Як у цьому жарт. Чого вони не придумують, якщо б тільки йти до картоплі.

Не мудруй! Я розумію, про що я говорю.Солярій запалюється від стиснення, і в певній пропорції з повітрям. Ніхто не наливає дизеля в дизельну камеру. Чесно кажучи, я сам не знаю, який критичний об’єм води повинен потрапити в камеру для водного водія, я мав на увазі, що для дизельного двигуна вода набагато небажана для речовини, ніж для бензину. У своєму попередньому дописі, можливо, не зовсім правильно окреслив свою думку))

Ти про що?? Що, блядь, гідро. Ви розумієте, скільки міліграмів у камері в насадці для робочого циклу вводяться в камеру??

Візьміть олівець і обчисліть при споживанні 10 л на 100 км!

Що туди потрапляє вода з робочого циклу. Я про те, що вода потрапляє в камеру, так би мовити, у живому вигляді про те, що в цій версії для дизельного буде гірше, ніж для бензину. У звичайному житті це, безумовно, важко уявити.))

Нарешті я вас тоді не розумію. Як (. ) Міг потрапити в циліндр у “живій формі”.

Навіть якщо насос розпущений лайно з дна резервуара, тобто все ще є пандус, трубопровід, насос, де вода поєднується з паливом так чи інакше!! І все.таки насадка закопує міліграм у камеру згоряння для циклу, і коли витяжки все вилетять у трубу.

Тільки через повітря.З глибоким фордом))

Volkswagen Tiguan не починається

Я їхав, їхав на машині, а потім бам. і все. Він не буде потрясуватися.

Стартер крутиться, але не хапається, але це стає якось занадто легким, дивним. Зроблено діагностику (підключений комп’ютер), але вони не знайшли помилок. Згортені оберни, розподільний вал теж, коктейль.

Скажи мені, що це могло бути?((Гаражні майстри стверджують, що проблеми з ланцюгом, зігнули клапан або вони висять. Загалом, я не хочу ходити до чиновників. У нас в пермі (напевно, як деінде) вони розлючені і жадібні.

DENIS_KA 01 грудня 2015 року

Місяць тому в 4 циліндрі сталася помилка пропуски запалювання. Змінили свічки, місцями змінили котушки 3 та 4 циліндрів. Помилка зникла.

Я перевірю опцію з акумулятором, але це малоймовірно, t.до. Автомобіль зупинився, починаючи через пару годин паркування, до цього я їхав півдня.

Є лише один ключ, але помилок іммобілайзера немає. робочий ключ.

У фари є помилки, пральна машина фари, по радіо, в поворотному світлі в тумані, і це все.

DENIS_KA 01 грудня 2015 року

Попередній діагноз: вилетів (витягнутий, стрибнув, стрибнув) ланцюг, зігнув клапан, тому закусили без опору.

Я шукаю хорошого (адекватного) автомобіліста в пермі, для гарної поради, щирої вдячності.Що

Поширені несправності Volkswagen Tiguan 1 Generation

Найпоширеніші проблеми кросовера Volkswagen Tiguan 2007-2016. Випуск:

Швидкий знос мовчазних блоків, які часто починають скрипки навіть у відносно нових машинах.

Рання невдача підтримки підшипників. Ця несправність може відчути, наприклад, крик під час обертання керма.

Проблеми з електроенергією керма, пов’язаними з несправністю програмного забезпечення.

Труднощі з запуском двигуна в морозі, пов’язані з заморожуванням контактного штифта стартера.

Неадекватна операція гальм, пов’язана з помилками програмного забезпечення антиклока.

На перших машинах цієї моделі були встановлені бензинові двигуни 1.4 і 2.0 TSI, а також турбодизель 2.0 TDI. Бензинові двигуни були оснащені турбонаддувом та механічним нагнітачем. Після рестайлінгу з’явилися машини, на яких двигунах 1.4 TSI, які не мають нагнітача, і 2.0 TSI Висока потужність.

Мотори з механічним нагнітачем часто піддаються наступним проблемам:

руйнування поршневих кілець; спалювання поршневих перегородків; Знищення поршня.

На двигунах, встановлених на машинах, виготовлених після 2013 року, такі поломки значно рідше зустрічаються через введення кращих матеріалів та вдосконалення системи управління.

Автомобілі Volkswagen Tiguan з пробігом, що перевищує 20-30 тисяч кілометрів, іноді нестабільна операція двигуна через розтягування ланцюга розподілу газу. Машини, які потрапили в понад 100 тисяч кілометрів, можуть мати спотворення ланцюга. У цьому випадку вам потрібно змінити привід часу.

Широкі двигуни 1.4 TSI також є такими проблемами з турбокомпресорами, як

ослаблення гайки кріплення колеса насоса; забруднення турбіни нафтою; Знищення валу.

Двигуни, на яких немає механічного нагнітача, піддаються меншому навантаженню, і тому набагато менш сприйнятливі до поломки.

Забруднення споживання турбіни нафтою; несправність газового насоса високого тиску; тінь нижньої течії впускного колектора; стукання моторної опори; заклинання валів балансирів; Несправність масляного сепаратора.

Дизельні двигуни, встановлені на Volkswagen Tiguan 1, дуже вимагають якості палива. Однак, якщо паливо є досить високою якістю, проблеми з двигуном виникають лише з великим пробігом. Зокрема, якщо автомобіль залишив більше 90 тисяч кілометрів, то вам потрібно змінити передач Час.

З пробігом понад 100 тисяч кілометрів, зменшення та ін’єкційні клапани можуть почати відмовлятися, що ускладнює запуск нагрітого двигуна. Крім того, передача приводу дросельної заслінки руйнується.

Для всіх типів двигунів можливі такі несправності

писк або свист системи охолодження;

Volkswagen Tiguan встановив 6.кастову ручну коробку передач та 6.крок автоматичну коробку передач. Ручна коробка передач зазвичай не створює проблем для власників автомобілів.

Автоматична коробка передач більш схильна до несправностей. Так, у пробіжних машинах 20 000-40000 кілометрів трансфертів можна супроводжувати поштовхи або ривки. Часто ця проблема вирішується шляхом зміни електронного контрольного блоку контрольної точки. Якщо така міра не допомагає, можливо, вам потрібно замінити клапан коробки. Якщо вібрації з’являються на шостій передачі, то гідротрансформору слід замінити.

Автомобілі з автоматичною коробкою передач також мають такі проблеми

Стук ясен подушки коробки передач про метал; скрип підвішеного підшипника карданського валу; Пошкодження насосного електричного насоса.

Найбільш вразливим вузлом підвіски є підтримуючі підшипники. Коли вони провалюються, на вигинах з’являється скрип і стукіт під час поїздки по нерівній дорозі. Така несправність зазвичай відбувається в автомобілях з пробігом понад 30 000 кілометрів.

Для автомобілів, які покинули 40 000-70000 км. З’являється скрип мовчазних блоків передніх важелів. Як правило, така проблема виникає взимку.

Оперативний період амортизаторів становить 100000-120000 кілометрів. Полювання на підшипники потребують заміни після 60 000-80000 кілометрів пробігу. У автомобілях з пробігом 100-140 тисяч кілометрів потрібно змінити втулки передньої стабілізатора.

Гальмівні колодки передніх коліс прослужать 30 000-70000 км., і задній-40 000-90000 км.

Поширені проблеми цього автомобіля також включають

низька міцність фарби; Недостатня точність підгодування дверей, що призводить до проблем із їх закриттям та видуванням з.під ущільнювачів; крихкість пластикової кронштейна при температурі нижче нуля, саме тому вона може зламатися при відкритті капота; низький рівень міцності лобового складу; сторонні звуки всередині кабіни, спричинені замками задніх дверей, ущільнювачами дверей та внутрішніми елементами; Свист двигуна нагрівача двигуна через засмічення втулків; Спонтанне включення або відключення радіо та відсутність світла, коли запалювання увімкнено через проблеми з контактами або плавленням запобіжника; Проблеми з видаленням паркувального гальма.

Основна причина проблеми. стартер

Tiguan Volkswagen. це якісний автомобіль, тому проблема запуску його двигуна на холоді дуже дивна. З появою таких інцидентів багато власників цієї моделі почали скаржитися на головний кабінет автомобіля та попросили поради щодо їх рішення. Через деякий час виробник все.таки знайшов той самий «корінь зла», що ускладнило життя автомобілістів. Стартер винен.

Справа в тому, що тигуанський стартер представлений стандартним вузлом для сучасних автомобілів. Структурно він складається з тих самих штифтів, колодки, корпусів та отворів для вентиляції. У процесі роботи місцями з високою вологістю та низькою температурою на контактному штифті стартера, який відповідає за прокрутку валу двигуна, утворюється лід. Результат такого явища полягає в тому, що стартер або взагалі не закручує мотор, або робить це надзвичайно слабким, і через машину не починається на морозі. Тігуан можна віднести до хронічних «болячок» Тигуана лише з тієї причини, що модельний стартер розташований за радіатором, саме тому він додатково підірваний холодним повітрям.

Автомобільний концерт негайно відповів на проблему і дав поради власникам Тігуана рішенням. Оскільки виробник рекомендує запустити кросовер на морозі, ви повинні зробити наступне:

 • Перш за все, перевірте систему живлення та мережу живлення. Якщо з ними все нормально, то винуватець проблеми. це стартер.
 • Тепер сідайте в машину і почніть прокручувати двигун із стартером буквально 2-3 секунди, роблячи це приблизно 6-8 разів. Після завершення процедури доцільно чекати 30-40 секунд.
 • Крім того, залишається лише для запуску машини, коли шпилька стартера нагріла, і весь лід розтанув.

Важливий! Якщо ваш Volkswagen Tiguan не починається з холоду, ні в якому разі не закрутити стартер. Такі дії не допоможуть запустити двигун, а лише посилити ситуацію або висадивши акумулятор, або провал свічок запалювання, які заповнить паливо.

Після вирішення проблеми з часом з стартером, це буде найпростіше запобігти. Для цього достатньо однієї речі. не ставити машину в мороз у тих місцях, де підвищена вологість та позитивна температура залишаються протягом тривалого періоду. В іншому випадку подорож до морозу “зламає” стартера, і проблема повториться знову.

тігуан, дизель, почин, вперше, рема

Інші причини неможливості запустити мотор

Звичайно, близько 70% випадків, коли Tiguan не починається з холоду, пов’язані саме з проблемою, описаною раніше. І що відбувається в решті 30% ситуацій? Давайте розберемося.

Насправді, причини неможливості запустити тигуанський двигун взимку не так мало. По суті, вони можуть бути викликані двома основними факторами:

 • По.перше. нічого не можна підпалити, тобто паливо не приходить або не входить в двигун добре;
 • Другий. немає чого підпалити, тобто паливо досягає, але система запалювання не вдається.

Для того, щоб вирішити всілякі причини проблеми, слід враховувати обидва можливі варіанти. Отже, чому Volkswagen Tiguan не починається з холоду через проблеми з паливною системою:

 • Є паливо, але воно низької якості. Рішення: Злийте поганий бензин і продовжуйте заправляти на перевірених АЗС.
 • Паливо, повітряний фільтр або забиття інжектора. Рішення: Замініть або очистіть зіпсовані деталі.
 • Паливо не досягає двигуна, інакше. в паливній системі немає тиску. Рішення: Перевірте і, якщо необхідно, замініть паливний насос або його регулятор.
 • У паливному фільтрі волога замерзає (актуальна в морозі лише для дизельних двигунів). Рішення: Покладіть машину або фільтруйте себе в тепле місце і зачекайте кілька годин.
 • Інші проблеми, пов’язані з неможливістю керувати деякими автомобілями в морозі (наприклад, пробитого палива).

Важливий! Якщо паливна система винна, то стартер Тігуана буде добре крутиться. Працюючи стартер, проблему слід шукати в інших вузлах автомобілів.

Ну, тепер давайте розглянемо причини відсутності Volkswagen Engine, що починається в холоді через проблеми із системою запалювання:

 • Акумулятор був виписаний. Рішення: заряд або, якщо акумулятор несправний, встановіть нове.
 • В системі електронного запалювання були проблеми: пробився дріт, котушка запалювання тощо. Рішення: Знайдіть проблему, викликаючи електриків та виправте її.
 • Існує несправність з свічкими пробками. Рішення: відкрутити, перевірити, очистити і, якщо потрібно, замінити.

На додаток до представлених вище причин, тигуанський двигун може не починатись на морозі, оскільки він сам провалився. У такій ситуації доцільно доставити машину до сотні, де професіонали перевіряють стиснення, знос моторних вузлів і будуть діяти на основі отриманої інформації.

Загалом, причини того, чому Тігуан не починається, ви можете зупинитися. Ця модель не має жодних інших “болячок”. Ми сподіваємось, що представлений раніше матеріал був корисним для вас. Удачі в ремонті та на дорогах!