Як правильно вдарити седан Volkswagen Polo. Заміна розтягування та обхідного валика на седан поло

Як jence volkswagen polo

У сучасній практиці використовуються наступні чотири безпечні способи висячих позашляховиків:

 • На 2-стіному підйомі, використовуючи спеціальні перехідні форсунки;
 • На 2-стіному підйомнику, використовуючи захоплення колеса;
 • Про опор, що використовує підйомне обладнання;
 • Окремі висять тіла та рамки (коли висить на підставці Річтора).

Висить на 2-стіному підйомнику, використовуючи спеціальні перехідні форсунки

Набір перехідних форсунок складається з 4 опор (1) та 4 основних елементів (2).

Дизайн перехідних форсунок для підвісних позашляховиків на 2-стінному підйом

Схема установи, оснащена перехідними лапами лап 2-стінового підйому під кінцями бічної промені (2 з 2)

Висить на 2-стіному підйомнику, використовуючи колесо захоплення

Виділення на опорах за допомогою підйомного обладнання

Дизайн резервного копіювання для фіксації позашляховика у піднятому положенні

Працюючи на підставці Richtor, можна використовувати окремий тег тіла та рамку автомобіля.

Встановлення на автомобілі з видаленими мостами пов’язане з ризиком втрати рівноваги. У таких випадках організм демонтується від кадру, і обидва елементи розміщуються окремо.

Тіло висить стандартним чином, використовуючи 2-стінові підйомники та перехідні форсунки (див. нагорі).

Під час вивішення рами (як з видаленими, так і з встановленими мостами), лапи підйомників запускаються в область опорних дужок поздовжніх важелів підвіски. Щоб уникнути ризику втрати рівноваги, рамка повинна бути надійно закріплена на лапах.

Транспорт на евакуаційній платформі

Найбільш розумним транспортувати аварійний автомобіль на буксируванні.

Оподаткування аварійного транспортного засобу

Елемент буксирування (кабель/бар) повинен лише чіплятися за спеціальне буксирне око. Ні в якому разі не для бампера чи елементів підвіски.

Під час буксирування гнучкого зачіпки використовуйте лише буксирний кабель, спеціально розроблений для цього. Використання сучасних синтетичних матеріалів дозволило встановити вивільнення буксирних веж еластичної структури, що мінімізує небезпеку скель внаслідок слінгу підпадає під колеса буксирного автомобіля.

У разі відмови від електричного обладнання або відмови, буксирування аварійного автомобіля слід здійснювати з положенням “N” селектора.

Якщо перед буксируванням пошкоджено поле розподілу, необхідно демонтувати карданські вали.

У разі пошкодження задньої осі, буксирування також здійснюється з розділенням коліс від землі з передніми колесами, встановленими на спеціальному візку.

Водій буксирного автомобіля повинен спробувати рухатися якомога рівномірно, плавно вивільняючи зчеплення при перемиканні передач і, особливо, коли торкається з місця.

Під час руху буксирного транспортного засобу переконайтеся, що під час руху кабель постійно залишається розтягнутим. Маніпулювання ножовим гальмом, намагайтеся не дозволяти різкими ривками та нальотами на склеєному кабелі.

Пам’ятайте, що коли двигун вимкнено, ефективність гальмування автомобілів значно знижується через те, що підсилювач вакуумного гальма перестає функціонувати, тоді. При виконанні маневрування до керма також доведеться застосувати більше зусиль. Рульовий насос також не буде функціонувати.

Перед початком руху водіїв обох транспортних засобів (буксирування та буксирування) повинні бути узгоджені між собою маршрутом.

Рух повинен здійснюватися лише з помірними швидкостями, по найкоротшому маршруту та дотримання правил трафіку. Уникайте різкого гальмування, прискорення та маневрування. Пам’ятайте, що, буксируючи машину вздовж краю грунтової дороги, завжди є ризик знесення на стороні дороги.

Особливості буксирування екстрених транспортних засобів, обладнаних

 • Звільнити паркувальне гальмо;
 • Запустити двигун;
 • Перенесіть важіль селектора в положення “D”. в нейтральному (“n”);
 • Заглушити двигун;
 • Поверніть ключ запалювання в положення 2 (ні в якому разі не залишайте його в положенні 0);
 • Функцію “Автоматичне блокування дверей під час руху” можна вимкнути.

Двигун двигуна оснащених на автомобілях шляхом буксирування або натискання неможливий. При необхідності використовуйте допоміжне джерело живлення.

Як поставити джек на седан Volkswagen Polo. Рекомендації, огляди, відео

Купуючи, зверніть увагу на те, що підробки опорних поверхонь не надто малі. Шолоди харчових продуктів та мобільний гніздо, який тут має гідравлічний насос і може рухатися під роликовим автомобілем. корисні допоміжні пристрої. Практичні штативи зі складними ногами. Встановіть седан седана Volkswagen Polo.

Падіння штатива з професійним використанням забезпечить вашу безпеку під час роботи на дні автомобіля. Точки платформи Джека з Джека та підйому: Посібники з автоматичної роботи та ремонту.

Volkswagen Polo Sedan Jack для інших автомобілів. Двигуни та шасі. Робоче місце. гараж та орендована майстерня. Купівля запасних частин. оригінальні запчастини, запчастини з інших авторських інструментів. основне обладнання та спеціальні інструменти. Пріоритет безпеки. з незалежною роботою для цього, ви повинні бути обережними. як правильно підняти машину.

Зовнішнє промивання. місце для промивання, продукти для промивання автомобілів. робочі поради, жирові сепаратори, захисне змащення. масла та мастила для гнізда седана з седаном, петлі на землі почали тонути.

Мені також не сподобалось, коли еластична встановлена ​​під час підйому, вона набрякає по краях. Але в той же час він не летить і не викликає занепокоєння.

Я думаю, що проблема полягає в її товщині. Було б краще бути тоншим, але жорсткішим.

Джек для Volkswagen Polo

Ось колеса на місці, і літо вже висихає після прання. Покласти в них тиск 2.2. Повний розмір тепер можна замінити склоочисники. Нові були задоволені тим, що вони дуже рівні та ідеально очищені без сторонніх звуків.

Деякі писали про такий момент з цих, і зиму від цього виробника. Правда, гора могла бути красивішою.

Як поставити джек на седан Volkswagen Polo

Повний розмір, звичайно, промив пороги та отвори до зими, щоб обробити всі печатки силіконовою жиром. Товста дошка, покладена на землю, збільшує висоту підйому. З м’яким ґрунтом, піщаним, ви завжди повинні покласти невелику дошку 30 х 30 вуглецваген Поло Седан.гніздо, товщина 2 см, щоб гніздо гнізда не притиснули в землю. Джек потрібен лише для підняття машини.

Він у будь.якому випадку не Volkswagen Polo Sedan Jack, є достатньою підтримкою роботи на дні автомобіля.

Особливі штативи забезпечать безпеку тих, хто хоче відремонтувати свій автомобіль, вам потрібні фіктивні штативи.

Навіть з невеликою роботою, наприклад, під час заміни гальмівних накладок завжди слід виправити машину фіктивними штативами.

Ніколи не піднімайтеся під машину, не виправляючи її фіктивними штативами! Навіть з дуже великим поспіхом ніколи не відмовляйтеся виправити піднятий автомобіль.

седан, volkswagen, polo, поло

У магазинах споріднених Volkswagen Polo Sedan Jack пропонують фіктивні штативи різних розмірів та моделей. Для більшості творів два. Купуючи, зверніть увагу на те, що підробки опорних поверхонь не надто малі.

Шолоди харчових продуктів та мобільний гніздо, який тут має гідравлічний насос і може рухатися під роликовим автомобілем. корисні допоміжні пристрої. Практичні штативи зі складними ногами. Перед початком роботи звільніть багажник.

Інструкції щодо використання гнізда автомобіля та інших пристроїв під час підйому автомобіля

Перш за все, вам потрібно переконатися, що автомобіль, що входить у простір між порогом автомобіля та підлогою. Автомобільний гніздо, включаючи прокат, можна встановити лише збоку від тіла.

Щоб підняти передню частину, принесіть Джека до місця арматури структури, зазначеної в рисі. 6, гальмуйте машину з паркувальним гальмом і поставте для захисних цілей на протилежну сторону по одній під час заднього та переднього колеса. У той же час переконайтеся, що задня частина голови Джека знаходиться на одній лінії з центром вибитого маркування. Заднє колесо потрібно зафіксувати, поклавши під нього цеглу або клин.

Щоб повісити спину, вам потрібно принести Джек, як показано на рисі. 7, за місцем посилення структури. У цьому випадку задня частина голови Джека також повинна бути на одній лінії з центром вибитого маркування.

Не забудьте звернути увагу на те, щоб основа, на якій опозиції повинні бути не надто м’якими, щоб вони не могли підкрастися. Якщо ви поставите дошки достатньої ширини під колесами розгортання, то така можливість буде значною мірою виключена. Те саме стосується і Джека Бейлі. Іноді здається, що ґрунт важкий, поки не буде виявлено, що колеса Джека повільно провисають. Опори можуть використовуватися лише під боком тіла, але вони повинні мати відповідну товщину, щоб не пошкодити тіло. Буде зроблено шматок старої шини автомобіля, встановленої між підставкою та тілом. Необхідно використовувати підтримку підтримки

Міні-Аструн-найкращий варіант для виховання автомобіля, оскільки в цьому випадку ви можете обійтися без Джека. Під час підйому, природно, необхідно забезпечити, щоб вони були встановлені точно перед колесами, щоб досягти напрямку входу. Для додаткової надійності в опорній поверхні шляхопроводу повинно бути поглиблення для коліс. На рис. 9 Показує, як колесо повинно бути розташоване на ендузі. Залежно від сторони колеса, слід використовувати паркувальне гальмо або увімкнути передачу.

.43. Робота з Джеком

Затягніть ручне гальмо і встановіть важіль перемикання в положення “P” автоматичною коробкою передач або “R” (зворотним) за допомогою вручну коробки. Замініть взуття ззаду та передню частину колеса іншої сторони, розташоване по діагоналі від піднятого (рис. один.249).

Покладіть гніздо і підніміть його, обертаючи ручку за годинниковою стрілкою, поки розріз головки не покриє край тіла між двома позначками.

Якщо внизу тіла має підкладку, воно закриє знаки позначок. Щоб знайти потрібне місце для Джека, підкладка має позначки (див. Рис 1.251). Не відпочиньте Джека на накладці.

Продовжуйте підніматися піднімок повільно і рівномірно, поки колесо не відійде від землі. Не піднімайте ці машини більше, ніж вам потрібно.

Джек повинен піднятися не менше 51 мм, перш ніж торкнутися тіла. Завантаження гнізда, який не піднявся на роботу щонайменше 51 мм зі складеного положення, може призвести до його поломки.

Ніколи не повзайте під машиною, коли вона боязка. Ніколи не запустіть двигун, коли машина знаходиться на Джеку, і не дозволяйте людям залишатися в цьому часі в машині.

Не відпочиньте гніздо на накладці поріг тіла: він не призначений для такого навантаження і може зламатися. Автомобіль також може впасти з Джека і спричинити серйозні травми для сьогодення.

Після закінчення періоду авторських прав у Росії цей період 50 років, робота переходить у державний скарб. Ця обставина дозволяє вільно використовувати роботу, дотримуючись особистих прав, що не є власністю. право авторства, право на ім’я повноважень будь.якого спотворення та право захистити репутацію автора. оскільки ці права захищені на невизначений термін.

© автомобілі. Вся інформація, представлена ​​на цьому сайті.

.10 Підняття машини

Якщо необхідно виконувати роботу під автомобілем, для страхування необхідно використовувати трибуни. Підтримка автомобілів лише з одним гніздом недостатньо.

Не запускайте двигун піднятого автомобіля. це небезпечно.

Щоб підняти машину, необхідно використовувати гніздо, встановлений до опорних місць кузова автомобіля, які розташовані приблизно в 17 см від відповідної арки колеса, див. Рис. Підтримка місця для джека на седані автомобілів та фургона та рису. Встановлення гнізда для підняття автомобіля. УВАГА

Якщо гніздо не встановлено під опорним місцем тіла, можливо, пошкодження корпусу автомобіля. Крім того, існує небезпека травми.

Ялична лапа повинна щільно накривати вертикальне ребро лопатки, щоб під час підйому машини гніздо не міг ковзати.

У той же час, положення Джеку слід вирівнятися, а джек.лапа піднімається, поки вона не щільно упакована до вертикального ребра. УВАГА

При встановленні гнізда на м’якому ґрунті, можливо, падіння машини від гнізда. Тому необхідно покласти джек на твердий ґрунт. Якщо потрібно, вам слід використовувати стабільну та відносно велику зону підтримки.

Щоб повісити машину, потрібно використовувати ліфт.

Щоб уникнути пошкодження дна автомобіля, необхідно використовувати відповідну оболонку гумового матеріалу. УВАГА

Автомобіль ні в якому разі не слід підніматися під каструлею масла картера, під коробкою передач, під задньою або передньою осі, інакше серйозне пошкодження вузлів та зборів може статися.

Перш ніж входити в підйомник, слід переконатися, що між низькими потужними точками автомобіля та елементами підйому є достатня відстань між низькими потужними точками автомобіля та елементами підйому.

Место установки лапы подъемника в передней части автомобиля

Бортовий інструмент, запасне колесо, набір для ременів шин та пристрій, пов’язаний з тягою, Volkswagen Polo / Cross Polo / Seat Ibiza з 2005 року

VW Polo

У багажному відділенні розміщені інструмент на борту, запасне колесо або комплект для ременів шини та знімну кульову підтримку пристрою з тягою.

У багажнику під підлогою підлоги: запасне колесо та контейнер (2).

Для доступу до бортового інструменту, запасного колеса або набору для ремонту шини та до знімної кульової головки пристрою з тягою, якщо це необхідно, вийміть сітку для багажу.

Вийміть помилкову підлогу. На автомобілях із запасним колесом та знімною кульковою головкою, натисніть Outbred на обох пружинних затискачах (1), щоб відкрити контейнер (2).

У відділі піни: знімна голова кулі (1) та набір ремонту шин (2).

На автомобілях з набором ремонту шин доступ до комплекту для ремонту шин відкритий після підняття підлоги.

Викуп можна помістити в коробку лише тоді, коли після використання гнізда його стебло повністю накручене назад.

Знімна головка кульки (1) та набір ремонту шин (2). у полістироллі.

Увага: Ви завжди повинні правильно закласти знімну головку кулі, інструмент на дошці, комплект для ремонту шини або запасне колесо. Надійно застебніть знімну головку кулі, набір для шини, запасне або видалене колесо та інструмент на дошці в багажному відділенні.

Сидіння Ібіца

Інструменти та гніздо транспортного засобу розташовані в ніші запасного колеса. Тут ви можете зберігати знімний поворот буксирного пристрою.

Увага: Виробник розробив JACK, який адаптований лише для вашої моделі транспортного засобу. Не намагайтеся підняти більше важких автомобілів чи будь.якого іншого навантаження. Встановіть гальмо для паркування перед тим, як підняти транспортний засіб. Ніколи не запустіть двигун, якщо автомобіль піднятий з гніздом. Існує небезпека травми. Під час виконання роботи під транспортним засобом необхідно використовувати надійну підставку.

Інструмент дошки

Інструмент на дошці розміщується на відстані багажу під фальшивим підлогою у коробці або у формі піни.

VW Polo

 • Викрутка з шестикутником у ручці для скручування та викручування тавних колів. Робочий корпус викрутки замінюється.
 • Адаптер для таємних болтів.
 • Засліплений буксирний око.
 • Дротяний зтягувальник для зняття колісних ковпачків або ковпачків колісних болтів.
 • Джейк. Перед тим, як закласти гніздо у інструментальній коробці або у формі піни, необхідно повністю накрутити гніздо гнізда. Тоді вам слід прикріпити ручку до гнізда.
 • Ключ.

Сидіння Ібіца

 • Викрутка з кроком.піском з ручкою, для колісних болтів. Робочий корпус викрутки замінюється.
 • Джейк. Перш ніж повернути Джек назад у коробку інструментів, вам потрібно повернути Jack Paw у первісне положення. Тоді ручка повинна бути прикріплена до сторони гнізда.
 • Крехер.
 • Гайковий ключ для колісних болтів
 • Видалення кільця для буксирування

Адаптер для таємних болтів

Рекомендується завжди носити з собою адаптер для таємних болтів разом із бортовим інструментом.

В кінці адаптера вибивається кодовий номер колеса. З втратою адаптера за цим числом ви можете замовити новий адаптер. Запишіть номер коду та зберігайте запис окремо з автомобіля.

Увага: При неправильному затягуванні колісних болтів ви можете втратити колесо, коли автомобіль рухається. це дуже небезпечно! Завжди кладіть лише заводські болти для надійного кріплення колеса! Ніколи не використовуйте шестикутник викрутки для затягування болтів колеса, оскільки в той же час достатньо затягування болтів колеса не може бути забезпечено. Небезпека аварії!

Увага: Неправильне використання Джека може призвести до серйозних травм, стандартний джек розроблений лише для вашого автомобіля. Ніколи не використовуйте його для підняття більш важкого автомобіля чи вантажу. Небезпека травми! Встановіть гніздо лише на щільній рівній поверхні, ніколи не запустіть двигун, коли автомобіль знаходиться на гнізді. Небезпека травми! Через вібрацію від експлуатації двигуна автомобіль може впасти з гнізда, коли піднятий автомобіль знаходиться лише на гнізді, не кладіть руки чи ноги під машину. Небезпека травми! Працюючи під автомобілем, використовуйте надійні стенди для страхування. в іншому випадку існує небезпека дуже серйозної травми!

Запасне колесо

Увага: Дійсно для автомобілів із запасним колесом.

Запасне колесо розміщується в багажному відсіку під фальшивою підлогою.

Видалення запасного колеса (машини без кульової головки)

Коробка інструментів та запасне колесо. Автомобілі без голови з головним м’ячем (кріплення стрічка відкрита).

 • Відкрийте кришку багажника.
 • Підніміть підлогу підлоги.
 • Відкрийте кріплення.
 • Накресліть контейнер за допомогою дошкового інструменту.
 • Повністю відкрутіть ягняну гайку посередині запасного колеса, обертаючись в лівій стороні.
 • Вийміть запасне колесо.
 • Вийміть кріпильну стрічку запасним колесом.

Видалення запасного колеса (машини з кульовою головкою)

 • Відкрийте кришку багажника.
 • Підніміть помилкове поле.
 • Прикріпіть обидва пружинні запор, щоб відкрити контейнер за допомогою інструменту.
 • Вийміть головку кулі.
 • Вийміть Джек.
 • Обертаючись ліворуч, повністю поверніть маховик посередині контейнера.
 • Вийміть коробку.
 • Вийміть запасне колесо.

Покладання заміненого колеса (машини без кульової головки)

 • Тепер візьміть стрічку кріплення в замінене колесо.
 • Покладіть зняте колесо з димом вниз в нішу, щоб різьбовий штифт потрапив у центральний отвір диска.
 • Обертайте ягняну гайку за годинниковою стрілкою, поки колесо не буде надійно закріплене.
 • Вставте контейнер за допомогою інструменту на дошці в центр заміненого колеса.
 • Покладіть Джек у коробку.
 • Закрийте кріплення.
 • Вийміть помилковий простір на місце.
 • Закрийте задні двері.

Джек для Volkswagen Polo

Ось колеса на місці, і літо вже висихає після прання. Покласти в них тиск 2.2. Повний розмір тепер можна замінити склоочисники. Нові були задоволені тим, що вони дуже рівні та ідеально очищені без сторонніх звуків.

Деякі писали про такий момент з цих, і зиму від цього виробника. Правда, гора могла бути красивішою.

Як поставити джек на седан Volkswagen Polo

Повний розмір, звичайно, промив пороги та отвори до зими, щоб обробити всі печатки силіконовою жиром. Товста дошка, покладена на землю, збільшує висоту підйому. З м’яким ґрунтом, піщаним, ви завжди повинні покласти невелику дошку 30 х 30 вуглецваген Поло Седан.гніздо, товщина 2 см, щоб гніздо гнізда не притиснули в землю. Джек потрібен лише для підняття машини.

Він у будь.якому випадку не Volkswagen Polo Sedan Jack, є достатньою підтримкою роботи на дні автомобіля.

Особливі штативи забезпечать безпеку тих, хто хоче відремонтувати свій автомобіль, вам потрібні фіктивні штативи.

Навіть з невеликою роботою, наприклад, під час заміни гальмівних накладок завжди слід виправити машину фіктивними штативами.

Ніколи не піднімайтеся під машину, не виправляючи її фіктивними штативами! Навіть з дуже великим поспіхом ніколи не відмовляйтеся виправити піднятий автомобіль.

седан, volkswagen, polo, поло

У магазинах споріднених Volkswagen Polo Sedan Jack пропонують фіктивні штативи різних розмірів та моделей. Для більшості творів два. Купуючи, зверніть увагу на те, що підробки опорних поверхонь не надто малі.

Шолоди харчових продуктів та мобільний гніздо, який тут має гідравлічний насос і може рухатися під роликовим автомобілем. корисні допоміжні пристрої. Практичні штативи зі складними ногами. Перед початком роботи звільніть багажник.

VW Polo з 2005 року, як користуватися інструкцією Jack Online

Виплата товарів та завантаження книги в електронній формі (формат PDF) здійснюється на сайті.

Для цього вам потрібно знайти книгу, яка вас цікавить, і натисніть кнопку “Купівля”. Ціна книги знаходиться на кнопці.

Для зручності ціна на майданчику для мешканців Росії, Білорусь та Казахстан представлена ​​в Рублах.

Для жителів України в Гривніасі та для всіх інших країн. доларів.

Після натискання кнопки “Купівля” ви відкриєте вікно платежу, де ви можете вибрати платіжну систему, за допомогою якої ви можете заплатити за вибрану книгу за допомогою будь.якої банківської картки (Visa, MasterCard, World тощо.D.)

Клацнувши на кнопку «Оплата банків», система оплати Portmone відкриється, з якою найпростіше здійснити платіж.

Крім того, на Сайті представлені чотири платіжні системи для оплати:

 • Яндекс (оплата з будь.яких банківських карток, грошовий рахунок Yandex, гаманець Qiwi, термінали тощо.D.);
 • Portmone (оплата з будь.яких банківських карток, рахунок Portmone);
 • PayPal (оплата з будь.яких банківських карток, рахунок PayPal);
 • WebMoney (оплата з будь.яких банківських карток, оплата з гаманців WebMoney).

Оплата через готівку Yandex

Вибравши платіж через Yandex, система платіжної системи Yandex CASS розпочнеться, де вам потрібно вибрати зручний метод оплати (банківська картка, Qiwi, Account Yandex тощо.D.)

Після вказівки на платіжні дані та підтвердження платежу оплачується платіж.

Якщо у вас є банківська картка у валюті, яка відрізняється від рубля, то запис.оф.оф.оф від картки відбуватиметься за ставкою Центрального банку Росії на момент покупки.

Цей метод оплати є оптимальним для мешканців Росії, Казахстану та Білорусі.

Офіційний веб.сайт платіжної системи Yandex https: // kassa.Яндекс.ru

Оплата через PortMone

Після вибору платежу через Portmone розпочнеться система платіжної системи, де вам потрібно вибрати метод оплати або рахунок рахунку Portmone.

Ціна в системі платіжної системи Портмона перерахована в доларах за ставкою Центрального банку країни, де ви.

Якщо у вас є банківська картка у валюті, яка відрізняється від долара, то запис.оф.оф з картки відбудеться за ставкою центрального банку вашої країни на момент покупки.

Після вказівки на платіжні дані та підтвердження платежу оплачується платіж.

Офіційний веб.сайт Portmone https: // www System.Портмоне.com

Оплата через PayPal

Після вибору оплати через PayPal, система оплати PayPal розпочнеться, де вам потрібно вибрати метод оплати або рахунок PayPal або рахунок.

Якщо у вас вже є рахунок PayPal, то вам потрібно зайти в нього і здійснити платіж.

Якщо у вас немає облікового запису в PayPal, і ви хочете заплатити за допомогою банківської картки через PayPal, вам потрібно натиснути на “Створити рахунок (створити рахунок)”. Фігура показана стрілкою.

Після чого PayPal запросить вас вибрати свою країну та вказати дані кредитної картки.

Після вказівки даних, необхідних для здійснення платежу, потрібно натиснути кнопку “Оплата зараз (оплата)”.

Офіційний веб.сайт платіжної системи PayPal HTTPS: // www.Paypal.com

Оплата через WebMoney

Після вибору оплати через WebMoney розпочнеться система платіжної системи, де вам потрібно вибрати метод оплати або WebMoney Wallet або Wallet.

Якщо у вас вже є гаманець WebMoney, то вам потрібно зайти в нього і здійснити платіж.

Якщо у вас немає гаманця WebMoney, і ви хочете заплатити по.іншому, вам потрібно вибрати будь.який із способів, які пропонує WebMoney та платити

Після вказівки на платіжні дані та підтвердження платежу оплачується платіж.

Офіційний веб.сайт системи платіжної системи WebMoney https: // www.Вебмоні.RU/

Завантажте книгу

Після успішної оплати (будь.яким чином) та поверніться до магазину Krutilvertel з веб.сайту платіжної системи, ви потрапляєте на успішну сторінку оплати:

На цій сторінці вам потрібно вказати свою електронну пошту, де доступ до завантаження книги буде вигнаний.

Якщо ви вже зареєстровані на нашому веб.сайті, просто перейдіть за посиланням особистого облікового запису.

Купила, яку ви купили, буде у вашому особистому обліковому записі, де її завжди можна завантажити.

Зверніть увагу, що після здійснення платежу потрібно повернутися з веб.сайту платіжної системи на веб.сайт Krutilvertel.

У випадку, якщо чомусь ви не повернулися на Сайт і закрили вкладку Платіжної системи повідомленням про успішний платіж, повідомте нам про це. ми надішлемо вам лист, який вказує доступ до завантаження книги.

Проблеми при оплаті банківськими картками

Іноді при оплаті банківськими картками Visa / Mastercard можуть виникати труднощі. Найпоширеніший з них:

 • На картці обмежено оплату за покупки в Інтернеті
 • Пластикова карта не призначена для здійснення платежів в Інтернеті.
 • Пластикова карта не активується для здійснення платежів в Інтернеті.
 • Недостатньо коштів на пластиковій картці.

Для вирішення цих проблем потрібно зателефонувати або записати технічну підтримку банку, в якому ви обслуговуються. Банківські експерти допоможуть вирішити їх та здійснити оплату.

Це в основному це. Весь процес оплати книги у форматі ремонту PDF на нашому веб-сайті займає 1-2 хвилини.

Якщо у вас ще є якісь запитання, ви можете задати їх за допомогою форми зворотного зв’язку або напишіть нам лист про [захищені електронною поштою]

Volkswagen Polo Sedan: People’s Garage

1 лютого 2011 Volkswagen Polo Sedan

Наш експериментальний зібраний у Калузі. Тобто практично наш, рідний. У тому ж рідному гаражі ми витратимо тоді, витративши лише на витратні матеріали. Тож ви можете заощадити не менше. майже подвійно.

З заміною масла в двигуні все просто. якщо, звичайно, у вашому гаражі не є канавка спостереження. Доступ до зливного пробки є найпоширенішим (з усуненням додаткового захисту, якщо такий є), а фільтр просто відмінний, оскільки він стоїть у найвизначнішому місці. А рівень нафти на матовому сталевому зонді чітко видно.

Нафта в ручній коробці передач застрягла протягом усього терміну служби. Але змінити його, якщо вам це потрібно (наприклад, вода потрапила в картер), не складно: зливна пробка розташована під лівою каналізацією, а повінь, вона також контролює, за правим приводом (обидва під під ним шестикутник “на 17”).

Автоматично важче. у нього немає окремої пробки управління. Натомість за отвір для зливного отвору встановлено так, що викликається. Насправді це нижній колонтитул, не торкаючись того, ми видаляємо зайве масло і вивертаємо. ми зливаємо розвиток.

З нагрітою до 30 ° С, нехай двигун.

Залиште селектор у положенні p і поверніть вилку.

До цього часу масло прогріває до 35–45 ° С-Се, це рекомендована температурна норма для перевірки рівня (дилери вимірюють його за допомогою фірмового сканування тестера).

Після того, як пробка вийшла, масло метелика повинно спочатку текти (воно наповнене неточним двигуном, коли рівень масла піднімається), а потім капати. тепер рівень нормальний. Якщо він текла, але не капає, то його потрібно додати. Дилери використовують для цього адаптер. І нехай це буде просто, без нього легко обійтися.

Додаємо.

Ми беремо довгий шланг відповідного діаметра (так що отвір у нозі щільно введений), вийміть його під капот, піднявши його вище, і вже на місці ми визначаємо, як залити олію. через воронку або безпосередньо з каністра.

Шия двигуна затоки здається широкою, але, знявши кришку, ми виявляємо, що це зовсім не схоже. Намагайтеся не залити ремінь Clinovo, розташований нижче.Шия двигуна затоки здається широкою, але, знявши кришку, ми виявляємо, що це зовсім не схоже. Намагайтеся не залити ремінь Clinovo, розташований нижче.

Ми додаємо і дивимось. Нафта текла, а потім капала. це означає, що норма досягнута. Ні. ми зробимо трохи більше і перевіримо ще раз.

Зі запланованою зміною масла (після 60 тис. KM) Ми виявляємо не тільки пробку, але й стопу. довгий шестикутник “на 5”, і з безробітним двигуном. Потім ми накручуємо стопу на місці, наливаємо свіжу олію в об’єм трохи більше, ніж дреновано (приблизно 3,5 л) і затягніть пробку. Далі уздовж позначення: Нехай двигун і злийте надлишок. Ми покладемо нове ущільнювальне кільце до пробки і підтягуємо його на мить 27 н м.

Відсік двигуна знизу: Зливні пробки двигуна та автоматична коробка передач позначаються стрілками. Щоб злити теплоносій, вийміть нижню радіаторну трубу, послаблюючи затискач (позначений колом). Обережно, гаряча рідина наливається!Відсік двигуна знизу: Зливні пробки двигуна та автоматична коробка передач позначаються стрілками.

Щоб злити теплоносій, вийміть нижню радіаторну трубу, послаблюючи затискач (позначений колом). Обережно, гаряча рідина наливається!

Для антифризу зливних пробки немає. Це не надто успішна економія, оскільки, видаляючи нижню трубу радіатора, вам доведеться зловити широкий потік гарячої рідини.

Якщо ви стікаєте з охолодженого двигуна, значна частина антифризу залишається в пастці. за закритим клапаном термостата.

Народні методики

Під час заміни клінічного пояса необхідно виправити натягувач. Згідно з технологією, рекомендованою заводом, це робиться з 5-мм шпилькою, але російський цвях не гірший. Ми вставляємо його в отвори на секторах, які будуть поєднуватися після того, як ми повернемо натягувач за болтом ролика.

Ми змінюємо клінічний пояс: ключ “на 16” обертайте натягувач на болт відео проти годинникової стрілки і, вставляючи 5-мм штифт (цвях) у отвори секторів, фіксуйте натягувач.Ми змінюємо клінічний пояс: ключ “на 16” обертайте натягувач на болт відео проти годинникової стрілки і, вставляючи 5-мм штифт (цвях) у отвори секторів, фіксуйте натягувач.

Свічки

Змінюючи свічки, ми виносимо окремі котушки. Дилери використовують фірмовий пристрій, але ви можете зробити аналог з двостійної вилки для барбекю, зігнувши його кінці у пороці. Тепер, маючи оправку, ми відключаємо з’єднувачі, натискаючи на блок Usyk, і витягуємо котушки (вони просто однаково). Ми відкрутимо свічки, використовуючи ключ “на 16”.

Фільтри

Під час встановлення нового повітряного фільтра важливо правильно орієнтувати його кришку, щоб не кусати гумову бороду елемента фільтра. Для цього змащуйте гумку мильним розчином, і після того, як поклавши кришку, ми спочатку затягнемо середній гвинт самостійно.

Фільтр палива розташований біля заднього правого колеса, знизу. Іноді арматура купується до кінчиків труб. щоб не зламати їх, спочатку ми розбурхували з’єднання. Коли з’являється люфт, ми йдемо на підказку і, видавлюючи кліпи, відключимося. Але лише ретельно, щоб не допікуватися паливом (ми готуємо контейнер для осушення та ганчірки заздалегідь)!

На передньому плані. внутрішній блок. Він відрізняється на написанням напису (сторона поршня) та більша трирічна пластина. З цими табличками покладіть внутрішній блок у поршень і зовнішній. у суппорт.На передньому плані. внутрішній блок. Він відрізняється на написанням напису (сторона поршня) та більша трирічна пластина. З цими табличками покладіть внутрішній блок у поршень і зовнішній. у суппорт.

Гальмо

Передні гальмівні прокладки різні: внутрішні, зверненні до поршня, позначені на написаннях напису і мають більшу трирічну тарілку. Посібник пальці (під шестикутником “на 7”) перед встановленням, змастіть з високою температурною пастою і не забудьте встановити брудні гранули. Момент затягування пальців. 30 нм.

Якщо настав час змінити гальмівні диски, TORKS-30, вийміть гвинт для кріплення диска до концентратора. Тут немає дужок у звичайному сенсі. Роль підтримки відіграє два припливи на поворотному кулаку. З одного боку, це добре, однак, коли припливи будуть зношені, вам доведеться змінити обертовий кулак. Момент затягування колісних болтів. 120 нм.

Куди покласти Джек на седан Volkswagen Polo

Потрібна обережність. як правильно підняти машину

Volkswagen серйозно оснащує свої моделі поло з шпиндельним гніздом. З його допомогою автомобіля можна підняти досить високо для більшості робіт. Товста дошка, покладена на землю, збільшує висоту підйому. З м’яким ґрунтом (піщаним), завжди слід закласти невелику дошку (30 х 30 см, товщина 2 см), щоб підтримка гнізда не притиснулася в землю.

Джек потрібен лише для підняття машини. Це аж ніяк не достатня підтримка роботи на дні автомобіля.

Функції штатива забезпечать безпеку

Ті, хто хоче відремонтувати свою машину, потрібні фіктивними штативами. Навіть з невеликою роботою, наприклад, під час заміни гальмівних накладок завжди слід виправити машину фіктивними штативами.

Увага: Ніколи не піднімайся під машину, не фіксуючи її фіктивними штативами! ЖИТТЯ, що загрожує!

Навіть з дуже великим поспіхом ніколи не відмовляйтеся виправити піднятий автомобіль.

У магазинах споріднених продуктів пропонуються фіктивні штативи різних розмірів та моделей. Для більшості творів два. Купуючи, зверніть увагу на те, що підробки опорних поверхонь не надто малі.

Шолоди харчових продуктів та мобільний гніздо, який тут має гідравлічний насос і може рухатися під роликовим автомобілем. корисні допоміжні пристрої. Практичні штативи зі складними ногами.

 • Автомобіль повинен бути на твердій навіть землі. Перед початком роботи звільніть багажник.
 • Витягніть ручне гальмо і виправте дерев’яними кілочками з кочення вперед або назад, принаймні одне з коліс, в крайніх випадках, зробіть це з відповідними каменями. Ви не можете покластися лише на гальмовому гальмі, яке можна заблокувати під час якоїсь роботи.
 • На дошці.гнізді, разом з іншими стандартними інструментами, легко знайти в відпочинку для запасного колеса. Повернувши його, викиньте криву ручку і відкрийте Джек близько п’яти обертів. Тепер вертикально підніміть джек до зазначеної точки його встановлення
 • Автомобіль можна підняти за допомогою мобільного гнізда або підйомної платформи лише в точках, передбачених для цього, щоб уникнути повороту автомобіля або пошкодження його дна. Ні в якому разі не слід підняти машину для картера, коробки передач, для передньої або задньої осі, t.до. У цьому випадку може виникнути серйозні пошкодження. Натисніть голову гнізда лівою рукою до точки приймання, і в цей час крива ручка обертається правою рукою за годинниковою стрілкою. Весь час переконайтеся, що Джек стоїть вертикально і не нахиляється вбік! Якщо вам потрібно використовувати мобільний гніздо, то лише з відповідним гумовим або дерев’яним прокладкою.

Поверніть важіль Джека вгору, поки Джек не буде встановлений під машиною.

Перед тим, як розігруватись на робочій висоті, переконайтеся ще раз, що відкидання Джека виключається. Якщо вертикальне положення не надається, встановіть гніздо ще раз. Наприклад, з гладкою основою, підлога, вистелена плиткою, потрібно використовувати не.ковзаючу підкладку (гумовий килим). Як показано на фотографіях, бетонна підлога найкраща.

Встановіть важіль в точку прийому під нижню частину автомобіля і підніміть захоплення підйомника, щоб він був поруч.

Тепер підніміть гніздо до висоти роботи, в якій, наприклад, колесо може вільно обертатися і зняти після відкрутки ковпачка колеса та колеса.

Якщо гніздо вартий його надійно і правильно встановлено, його можна підняти до робочої висоти.

Фукневий штатив також можна встановити лише у армованих точках на дні автомобіля. Перш ніж встановити штатив, перевірте, чи тіло тіла, яке можна дати або деформується, або навіть стиснути гальмівну трубку на шляху.

Падіння штатива з професійним використанням забезпечить вашу безпеку під час роботи на дні автомобіля.

Точки джек.Джека та підйомної платформи: спереду на елементі жорсткості металевого металу (рис. нагорі), ззаду на кріпильній підтримці (рис. на дні).

Детальніше: передні стелажі на Chevrolet Epica

Увімкніть шестірню I в механічній коробці передач або перекладіть важіль перемикача управління варіатором у положення “P” (парковка), сповільнюйте машину за допомогою парковки гальма. Попросіть пасажирів вийти з машини. Якщо ви буксирували причіп, від’єднайте його від машини. Щоб запобігти випадковому запуску двигуна, вийміть ключ із блокування запалювання.

Покладіть зупинки під колеса з протилежного боку.

Отримайте обкладинку для підлоги багажу.

5 Підніміть кришку і зніміть її або виправте у відкритому положенні.

Візьміть джек з коробки одягу.

Встановіть джек.лапу до спеціально наданих місць, розташованих на порогах тіла біля кожного колеса.

Місце встановлення гнізда під поріг тіла вказується на виїмки. Край порогу повинен бути над пазом Джека Джека.

Тарілка з інструкціями щодо встановлення її під машиною приклеєна до гнізда.

Використовуючи гніздо на м’якій землі, покладіть промінь або дошку під основою гнізда.

Вставте хвостовик у прямокутному отвору ключа для коліс.

11 та його вигнутий кінець в очах Джека Джека.

Ось як виглядає Джек, підготовлений до роботи.

Повернення гнізда гнізда за годинниковою стрілкою, розкладіть гніздо так, щоб край порогу потрапляє в канавку лап гнізда, встановлений перпендикулярним до опорної поверхні.

Якщо ви піднімаєте машину для заміни колеса, то перед тим, як запустити підйом, послаблюйте затягування гайок колісних мішків на пів оберну. Вийміть запасне колесо з багажника. Після підняття машини буде небезпечно витягнути його.

Обертаючи гніздо гнізда за годинниковою стрілкою, підніміть тіло.

VW Polo з 2005 року, як користуватися інструкцією Jack Online

Виплата товарів та завантаження книги в електронній формі (формат PDF) здійснюється на сайті.

Для цього вам потрібно знайти книгу, яка вас цікавить, і натисніть кнопку “Купівля”. Ціна книги знаходиться на кнопці.

Для зручності ціна на майданчику для мешканців Росії, Білорусь та Казахстан представлена ​​в Рублах.

Для жителів України в Гривніасі та для всіх інших країн. доларів.

Після натискання кнопки “Купівля” ви відкриєте вікно платежу, де ви можете вибрати платіжну систему, за допомогою якої ви можете заплатити за вибрану книгу за допомогою будь.якої банківської картки (Visa, MasterCard, World тощо.D.)

Клацнувши на кнопку «Оплата банків», система оплати Portmone відкриється, з якою найпростіше здійснити платіж.

Крім того, на Сайті представлені чотири платіжні системи для оплати:

 • Яндекс (оплата з будь.яких банківських карток, грошовий рахунок Yandex, гаманець Qiwi, термінали тощо.D.);
 • Portmone (оплата з будь.яких банківських карток, рахунок Portmone);
 • PayPal (оплата з будь.яких банківських карток, рахунок PayPal);
 • WebMoney (оплата з будь.яких банківських карток, оплата з гаманців WebMoney).

Оплата через готівку Yandex

Вибравши платіж через Yandex, система платіжної системи Yandex CASS розпочнеться, де вам потрібно вибрати зручний метод оплати (банківська картка, Qiwi, Account Yandex тощо.D.)

Після вказівки на платіжні дані та підтвердження платежу оплачується платіж.

Якщо у вас є банківська картка у валюті, яка відрізняється від рубля, то запис.оф.оф.оф від картки відбуватиметься за ставкою Центрального банку Росії на момент покупки.

Цей метод оплати є оптимальним для мешканців Росії, Казахстану та Білорусі.

Офіційний веб.сайт платіжної системи Yandex https: // kassa.Яндекс.ru

Оплата через PortMone

Після вибору платежу через Portmone розпочнеться система платіжної системи, де вам потрібно вибрати метод оплати або рахунок рахунку Portmone.

Ціна в системі платіжної системи Портмона перерахована в доларах за ставкою Центрального банку країни, де ви.

Якщо у вас є банківська картка у валюті, яка відрізняється від долара, то запис.оф.оф з картки відбудеться за ставкою центрального банку вашої країни на момент покупки.

Після вказівки на платіжні дані та підтвердження платежу оплачується платіж.

Офіційний веб.сайт Portmone https: // www System.Портмоне.com

Оплата через PayPal

Після вибору оплати через PayPal, система оплати PayPal розпочнеться, де вам потрібно вибрати метод оплати або рахунок PayPal або рахунок.

Якщо у вас вже є рахунок PayPal, то вам потрібно зайти в нього і здійснити платіж.

Якщо у вас немає облікового запису в PayPal, і ви хочете заплатити за допомогою банківської картки через PayPal, вам потрібно натиснути на “Створити рахунок (створити рахунок)”. Фігура показана стрілкою.

Після чого PayPal запросить вас вибрати свою країну та вказати дані кредитної картки.

Після вказівки даних, необхідних для здійснення платежу, потрібно натиснути кнопку “Оплата зараз (оплата)”.

Офіційний веб.сайт платіжної системи PayPal HTTPS: // www.Paypal.com

Оплата через WebMoney

Після вибору оплати через WebMoney розпочнеться система платіжної системи, де вам потрібно вибрати метод оплати або WebMoney Wallet або Wallet.

Якщо у вас вже є гаманець WebMoney, то вам потрібно зайти в нього і здійснити платіж.

Якщо у вас немає гаманця WebMoney, і ви хочете заплатити по.іншому, вам потрібно вибрати будь.який із способів, які пропонує WebMoney та платити

Після вказівки на платіжні дані та підтвердження платежу оплачується платіж.

Офіційний веб.сайт системи платіжної системи WebMoney https: // www.Вебмоні.RU/

Завантажте книгу

Після успішної оплати (будь.яким чином) та поверніться до магазину Krutilvertel з веб.сайту платіжної системи, ви потрапляєте на успішну сторінку оплати:

На цій сторінці вам потрібно вказати свою електронну пошту, де доступ до завантаження книги буде вигнаний.

Якщо ви вже зареєстровані на нашому веб.сайті, просто перейдіть за посиланням особистого облікового запису.

Купила, яку ви купили, буде у вашому особистому обліковому записі, де її завжди можна завантажити.

Зверніть увагу, що після здійснення платежу потрібно повернутися з веб.сайту платіжної системи на веб.сайт Krutilvertel.

У випадку, якщо чомусь ви не повернулися на Сайт і закрили вкладку Платіжної системи повідомленням про успішний платіж, повідомте нам про це. ми надішлемо вам лист, який вказує доступ до завантаження книги.

Проблеми при оплаті банківськими картками

Іноді при оплаті банківськими картками Visa / Mastercard можуть виникати труднощі. Найпоширеніший з них:

 • На картці обмежено оплату за покупки в Інтернеті
 • Пластикова карта не призначена для здійснення платежів в Інтернеті.
 • Пластикова карта не активується для здійснення платежів в Інтернеті.
 • Недостатньо коштів на пластиковій картці.

Для вирішення цих проблем потрібно зателефонувати або записати технічну підтримку банку, в якому ви обслуговуються. Банківські експерти допоможуть вирішити їх та здійснити оплату.

Це в основному це. Весь процес оплати книги у форматі ремонту PDF на нашому веб-сайті займає 1-2 хвилини.

Якщо у вас ще є якісь запитання, ви можете задати їх за допомогою форми зворотного зв’язку або напишіть нам лист про [захищені електронною поштою]

Підвищення та встановлення очок на козах

Увага: за допомогою автомобіля з пластиковим каналом, перш ніж підняти, вийміть кришку над точкою підйому.

 • Поло: відстань до арки переднього колеса. 16 см, до арки заднього колеса. 21,5 см;
 • Ібіца: Відстань до арки переднього колеса. 17 см, до арки заднього колеса. 21 см.

Важіль гнізда повинен бути прикріплений до лонату, щоб ребро було покрите губами.Стрілка. важіль Джека. Обертайте пропущений гвинт гнізда, поки його п’ята не заснована на сайті.

Підніміть машину гніздом, поки колесо не підніметься над ділянкою. Підтримуйте машину стоячими козами.

Колеса, які піднімаючи машину, залишаються на підлозі, зупиняються проти котяться вперед і назад клинами. Не покладайтеся на ручне гальмо, яке потрібно звільнити під час якоїсь роботи.

Підняття очок для підйомної платформи та гаражного Джека

Увага: Щоб уникнути пошкодження тіла, слід використовувати відповідну гумову або дерев’яну підкладку. Ні в якому разі не піднімайте машину через коробку передач, піддон двигуна, через передній або задній міст, t. до. Це може призвести до серйозної шкоди.

Попереду. при вертикальному зміцненні лонату в зоні рельєфної етикетки для гнізда на дошці. Посилення SPAR має бути розташоване в центрі опорної пластини платформи підйому.

Позаду. при вертикальному зміцненні лонату в зоні рельєфної марки, де також прикріплений гніздо на дошці. Посилення SPAR має бути розташоване в центрі опорної пластини платформи підйому.