Немає палива без забруднення за сертифікатом контролю

палива, забруднення, сертифікатом

Від 25 жовтня в Делі немає палива без забруднення за контролем

Щороку, з настанням зими, мешканці Делі-НКР відчувають найгірше забруднення року. Цього разу уряд Делі вживає заходів, намагаючись стримувати забруднення в місті. Згідно з новим правилом, жоден бензиновий бук не заповнить бензин або дизель у транспортному засобі без сертифіката “забруднення під контролем” (PUCC).

Міністр навколишнього середовища Делі Гопал Рай оголосив про нове правило в суботу. Міністр заявив, що новий закон застосовуватиметься з 25 жовтня. Уряд також незабаром видасть офіційне повідомлення з цього питання.

палива, забруднення, сертифікатом

Рішення відбувається після засідання чиновників з відділів навколишнього середовища, транспорту та дорожнього руху 29 вересня. Комісія обговорювала, як реалізувати нові правила та модальності, і було вирішено передати план із планом 25 жовтня, заявив міністр.

«Викиди автомобілів є одним із ключових факторів зростання забруднення в Делі. Обов’язково його зменшити, тому було вирішено, що з бензину 25 жовтня дизель не буде наданий на бензинових насосах без сертифіката PUC про транспортний засіб “,”

Далі міністр додав, що 3 жовтня уряд Делі запустить 24х7 війни для боротьби з забрудненням. Нова панель забезпечить ефективну та серйозну реалізацію зміненого плану дій з реагування або виграш. З 6 жовтня влада також зробить несподівану перевірку будівельних майданчиків, щоб побачити рівень забруднення пилом.

На початку цього року міністр заявив, що уряд працює над подібним планом. Однак такого плану не застосовувався. Здається, що проекти правил готові, і незабаром ми отримаємо вказівки.

Націлені автомобільні транспортні засоби

Останнім часом уряд Делі став суворим на автомобілістів і вже вніс кілька заходів, щоб переконатися, що рівень забруднення більше не збільшується в NCR. Слід зазначити, що реєстрація 15-річних бензинових транспортних засобів та 10-річних дизельних транспортних засобів зупинилася в Нью-Делі, що вважається більшим джерелом забруднення повітря від автомобілів.

З жовтня 2020 року уряд Делі також зазнав суворого дотримання норми перенесення PUC. Уряд вже розгорнув 500 команд на різних бензинових насосах, щоб переконатися, що цей привід дає позитивні результати та створює загальну обізнаність серед громадськості.

В останні роки ціла Північна Індія страждає від серйозно високого рівня забруднення повітря, причому NCR очолює діаграму. Рівень забруднюючих речовин у повітрі Нью.Делі небезпечно високі, особливо в зимах, коли видимість тривожно низька. Окрім впровадження суворої політики для автомобілістів, уряд Делі також працює над впровадженням нових заходів на основі технологій. Вони будуть введені для того, щоб люди серйозно дотримували.

SOURCE

Image:www.cartoq.com