Каліфорнія дозволяє незаконно афеувати покупців на страховку GAP

Новий закон у Каліфорнії намагається обмежити оманливі продажі розриву та робить фінансування більш прозорим.

Toyota з Сан.Бернардіно офіційно відкрилася в Сан.Бернардіно, Каліфорнія, 20 жовтня 2021 року.

Каліфорнія встановлює більш жорсткі правила щодо продажу страховки GAP у штаті. Нещодавно губернатор Каліфорнії Гавін Ньюсом підписав законопроект 2311, який обмежить ціну страховки GAP до чотирьох відсотків суми, що фінансується в автокредитуванні, і в певних випадках взагалі забороняє продаж страховки GAP GAP.

Держава намагається стримувати продаж фінансових додатків, до яких дилерські програми, як правило, включають на завершальні етапи продажу-іноді без повідомлення покупців. Насправді в AB 2311 є конкретна мова, яка юридично вимагає від продавців повідомити покупцям, коли до їх позики додано страхування GAP та чітко окреслити умови покриття “гарантованого захисту активів”. Покупці можуть відхилити страхування, якщо вони захочуть.

дозволяє, афеувати, покупців

Це завжди було так, але дилери іноді стверджують. Новий закон тепер зробить усі ці фінансові вершники на лінійки на рахунки.фактури та ускладнює дилерів продавати покриття людям, яке їм може не знадобитися, забороняючи страховку GAP у певних випадках, як повідомляє Auto News:

AB 2311 забороняє розрив продажів на кредитні кредити в Каліфорнії менше ніж на 70 відсотків вартості транспортного засобу, або які фінансують більше, ніж розрив, і це обмежує ціну розриву на 4 відсотки від суми, яку фінанси позичальників позичальників фінансів.

[. ]

дозволяє, афеувати, покупців

Угоди про автомобілі з співвідношеннями позики та транспортного засобу вище обмеження коефіцієнта відношення позики та вартості в політиці розриву все одно буде дозволено, якщо покупці будуть повідомлені про цей дисбаланс “у письмовій формі, визнані покупцем”,-йдеться у законопроекті.

Стилі, що починаються з 29 шару вгору з падінням Jachs NY. на 60% знижки. Сорочки починаються з 29, а з промо.кодом ви можете вилікувати цілий шарувати.

Зараз покупцям доведеться підписатись на страхування GAP, особливо коли це не є фінансово корисним завдяки новим правилам. Губернатор Newsom підписав AB 2311 до закону 13 вересня разом із SB 1311, який встановлює нову політику щодо продажу страховки GAP для членів послуг у U U.S. військовий. про це тут.

Разом обидва закони встановлюють нову основу для захисту покупців від практики продажів, які загрожують загрозою перевернутим кредитом у випадку, якщо страхові компанії не покривають повного балансу після крадіжки або загальної втрати.

Перенесення страховки, щоб покрити, що “розрив” у балансі є надійною, але практики, які деякі дилери прийняли, є недоброзичливими. Дилери кадрують страхування прогалини як спосіб уникнути поза витратами, але вони не згадують, що подібне страхування доступне в іншому місці та за меншими грошима. Покупці також можуть скасувати розрив, не сплачуючи збори. А кредиторам доведеться повернути гроші покупцям, які скасовують або виплачують свої позики за новинами.

дозволяє, афеувати, покупців

Страхове покриття стало прибутковим для дилерів, особливо з рукояткою від продавця, що робить Gap схожим на необхідне зло для тих, хто не хоче бути на гачку для залишків, які не охоплені страховими компаніями. Новий закон принесе певну прозорість у процес покупки.

SOURCE

дозволяє, афеувати, покупців

Image:jalopnik.com