Чи безпечно це автомобіля, пошкоджений у блакитній книзі Келлі Келлі

Чи безпечно керувати автомобілем, пошкодженим у повені?

Ураган Ян довів, що ураган, що рухається, може залишити тисячі затоплених автомобілів на хвилі. Проливні дощі та сильні вітри, що штовхають сплеск океанської води, можуть швидко перетворити проїжджу частину або гараж на мутне болото. І сильні дощі та спалахи також спричиняють хаос на великих вантажівках. Навіть позашляховики на високих їзді не застраховані від небезпеки та дорогого ремонту, спричиненого, коли стіна води кидається у ваш будинок або на робочому місці.

Основна турбота полягає в тому, що якщо ваш автомобіль не був повністю занурений, важко дізнатися, наскільки обширною може бути шкода. Це лише косметичне, і це машина безпечним для їзди після повені? Або внутрішня шкода навіть сильніша, ніж на поверхні, з’являється?

Ми склали вісім порад щодо боротьби з транспортним засобом, що постраждали від повеней. Звичайно, використання цієї поради щодо здорового глузду може захистити вас від афери та допомогти вам заощадити гроші. І хоча ваша фінансова безпека важлива, ваша фізична безпека є першорядною. Затоплені машини можуть мати приховані проблеми, які можуть спричинити аварії.

Поради щодо поводження з затопленими автомобілями

Прочитайте пов’язані статті:

Примітка редактора: Ця стаття оновлена ​​для точності з моменту її опублікування.

SOURCE

Image:www.kbb.com