Яку олію заливати у двигун газ 53

Перелік рекомендованих марок моторної олії для двигуна ГАЗ 52: всесезонна мінеральна моторна олія АС-8 (М-8Б); напівсинтетика Лукойл, Газпромнефть.

Система змащення мастила GAZ52 включає масляний картер, масло та масляний насос, грубі та дрібні масляні фільтри та масляний радіатор. Потужність масляної системи, включаючи фільтри та масляний радіатор, становить 7 літрів. Масло виливають через масло, що закривається, закривану фільтром.

Об’єм масла в двигуні газ 53

Повна волосінь: ГАЗ-3307, 53, ГАЗ-3309, ГАЗ-66, 3308, 33081, 33086, ГАЗ-33104

Система змащення двигуна ГАЗ-53

Система змащення двигуна ГАЗ-53. комбінована: під тиском, розбризкуванням та самопливом. Масло в масляному картері двигуна всмоктується в масляний насос 9 через маслоприймач 12.

При використанні під тиском масло подається через канали в блоці до масляного фільтра 4 з повним потоком очищення, а звідти. головний масляний трубопровід 6 двигуна. З основної мескіткової риболовлі (м’які) масла масла GAZ-53 витікає через канали в блоці циліндра до основного підшипника колінчастого валу та підшипників камеру.

Завдяки свердлінню в колінчастому валу масло з головних підшипників надходить у порожнину шатуна шатунів і завдяки свердлінню в шатунах патронів до шатунних підшипників. У порожнині шатунів масло додатково очищається за допомогою відцентрових сил.

масляний радіатор; 2.4. порожнина ручної важелі; 3. канал у головці циліндрів; 4. масляний фільтр; 5. канал у блоці циліндрів; 6. нафтовий трубопровід; 7. отвір у житловому відділенні штату; 8. порожнина; 9. масляний насос; 10. запобіжний клапан; 11. 4 шерстяних валів; 12. нафтовий працівник; 13. запобіжний клапан; 14. кран масляного охолоджувача, 15. шия другого розподільного валу

З другого та четвертого підшипників розподільного валу масло протікає через канали в блоці та головки ГАЗ-53 у вісь коромисла. З внутрішньої порожнини осі коромисла через бурове долото подається масло на поперечні опори.

Далі вздовж пазів у витках вставок, свердел та регулювальних гвинтів. до верхніх наконечників стрижнів. Запуск на стрижнях, масло переходить до нижчих порад, а через отвори в штовхачі підключено до масляної каструлі, змащуючи путівники та їх кінці.

Фланець розподільного валу ГАЗ-53 змащується через заслінки та отвір у передній опорі розподільного валу. Привід шестерні через трубу від магістрального маслопроводу.

Дистрибутор запалювання, масляний насос та його передачі змащують маслом, що надходить з порожнини 8, розташованої між п’ятою кам’яним валом шиї та циліндрів у блоці циліндра. Інші частини для змащення іншим соусом.

Тиск мастила в системі мастила ГАЗ-53 при роботі автомобіля на прямій трансмісії з рухом 55 км/год становить два або більше 250 кПа, коли масляний радіатор вимкнено на двигуні з ідеальним нагріванням. При запуску та утепліннях холодного двигуна тиск нафту може досягати 500. 550 кПа.

READ  Nissan Note заміна лампочки ближнього світла

Коли тиск масла в маслопроводі ГАЗ-53 знижується до 40-80 кПа, на панелі агрегату загоряється попереджувальний індикатор тиску масла.

Низькошвидкісний холостий перебіг колінчастого валу допускається. Якщо система змащення газу GAZ-53 працює, сигнал вимикається, коли швидкість збільшується.

Скільки HP та KW має 2101

Середня частотна сигналізація та високі повороти двигуна вказують на несправність. Перед видаленням подальшої роботи автомобіля не допускається.

Коли температура навколишнього середовища перевищує 20 ° C і при русі в особливо млявих умовах масляний радіатор слід увімкнути, відкривши клапан з лівого боку двигуна. Коли радіатор увімкнено, ручка змішувача орієнтується вздовж осі шлангу.

Масло входить тільки на радіатор, коли кран відкривається через запобіжний клапан. Цей клапан відкривається при тиску близько 100 кПа в системі змащення газу-53. Після проходження через радіатор, масло з’єднана з масляним лотком.

Газовий піддон двигуна ГАЗ-53 виготовлений із сталі, штампований, прикріплений шпильками до однієї з площин блоку циліндрів.

Фланець картера закритий корковою прокладкою. У нижній частині картера знаходиться зливна пробка, герметизована металевою азбестовою прокладкою. Масло робітник, сітка, не плаваючий тип.

Газовий насос GAZ-53 Тип одноразової коробки передач керується дистриб’ютором запалювання через проміжний ролик.

Корпус масляного насоса ГАЗ-53 виконаний зі сплаву дюралюмінію, кришка. із чавуну. Клапан скидання тиску розташований у кришці, який захищає систему змащення від надлишкового тиску. Клапан встановлюється на заводі та його регулювання в експлуатації заборонено.

ГАЗ 53 Олія наливна

корпус фільтра (згори); 2.7. пружина; 3. основна шайба; 4. кільце ущільнювача; 5. фільтруючий елемент; 6. трубка корпусу фільтра; 7. пробка перепускного клапана; 8. прокладання корпусу фільтра; 9. прокладання перепускного клапана; 10. перепускний клапан пружини; 11. перепускний клапан кулі; 12. сердечник масляного фільтра; 13. прокладання фільтруючого елемента; 14. корпус фільтра (знизу); 15. прокладання до нижньої частини корпусу фільтра; 16. прокладання фільтра; 17. шайба; 18. сполучна гайка; 19. ущільнювальне прокладання; 20. сполучна арматура; 21. ущільнювальне прокладання; 22. кільце ущільнювача

Варіанти тюнінгу

З метою надати більш привабливого вигляду та покращити характеристики двигуна ГАЗ-53 практикують наступні види тюнінгу:

 • Повна заміна двигуна – передбачає встановлення дизельного, потужнішого двигуна. При цьому зменшується витрата палива, підвищується термін експлуатації до 400 тис. км пробігу. А також обслуговування мотора не складе великої праці.
 • Заварюють кріплення, змінюють паливний бак, електропроводку, вихлопну систему та переробляють карданний вал.
 • Оновлення кабіни на автомобілі ГАЗ-53 передбачає встановлення центрального замку та сигналізації.
 • Заміна заднього моста від ГАЗ-3307. Це характеризується підвіскою особливої ​​міцності і заднім мостом, що самостійно блокується.
 • Оновлення трансмісії – рекомендується заміна коробки від ГАЗ-3309.
READ  Заміна задніх амортизаторів Chevrolet Lacetti універсал

Технічні характеристики

Газ 53 важить 3 тонни 250 кг. і має такі параметри:

 • від переднього бампера до заднього борту – 6 м. 40 см.;
 • від лівого борту до правого борту – 2 м. 38 см.;
 • висота – 2 м. 22 см;
 • може брати вантаж 4 тонни;
 • Світло від дна до грунту. 26,5 см.;
 • дистанція між передніми та задніми колесами – 3,7 метра;
 • сталеві диски коліс;
 • між передніми колесами відстань – 1 метр 63 см.;
 • бак вміщує 90 літрів бензину;
 • сухе дискове зчеплення, рухається важелем.

Машина має гальма барабанного типу з гідравлічним підсилювачем.

олію, заливати, двигун

Характеристика двигуна Газ 53

На цю машину ставилися дві марки двигунів. На пізніших – мотори потужніші. На базову машину з 1966 року встановлювали двигун ЗМЗ 53, що має такі параметри:

 • бензиновий, карбюраторний;
 • шестициліндровий, чотиритактний;
 • об’єм двигуна Газ 53 – 4,25 л.;
 • вага – 265 кг.;
 • б / у бензинову марку А-76;
 • ступінь стиску – 7,6;
 • запас олії – 10 літрів;
 • потужність двигуна Газ 53 – 115 л.з.;

Заміна масла в двигун GAZ 3307

Технічні характеристики двигуна ЗМЗ 53 можуть дещо відрізнятися у різних моделей. Відмінність незначна. Марка двигуна Газ 53 могла вплинути лише на вантажоперевезення та трохи на швидкість. Клапана розташовані зверху. Блок циліндрів, головка блоку виготовлені з алюмінієвих сплавів. Фото двигуна Газ 53:

Кабіна

Кабіна простора. Крім водія, може вміститися ще 2 особи. Цілісне сидіння на всю ширину кабіни має м’яку спинку. Металевий каркас кабіни з двома дверцятами – ліворуч та праворуч.

Витрати палива

На 100 км. дороги витрачається бензину приблизно від 27 до 30 літрів, залежно від навантаження.

Двигун ГАЗ-53: Технічні характеристики

Транспортні засоби цієї марки комплектуються декількома модифікаціями силових агрегатів. Починаючи з 1966 року, на автомобілі ГАЗ проводилася установка двигуна ГАЗ-53. Модель комплектувалася карбюратором К-126Б і мала верхнє розташування клапанів. Дещо пізніше характеристика двигуна ГАЗ-53 змінилася, оскільки карбюратор був замінений на К-135.

У цього двигуна невеликий хід поршня та об’єм циліндрів. Багато хто дотримується думки, що деталі інших ДВЗ з однієї лінійки можна встановити на двигун ГАЗ-53. Технічні характеристики цих моторів дещо різні, тому їх елементи не взаємозамінні. Відрізняються не тільки блоки циліндрів, а й ГБЦ, поршнева група та колінчастий вал.

KIXX G1 5W-30 всі допуски (API SN, ILSAC GF-5) відповідають заявленим в інструкції з експлуатації, яка йшла з автомобілем.

Для автомобілів з ДВЗ виробник рекомендує використовувати такі види моторного масла:

Заміна оливи у двигуні ГАЗ 3307

 • Оригінальна моторна олія Special C 0W30. Масло поставляється в каністрах фасуванням 1 л./5 л.
 • Моторна олія Castrol A3 Professional 0W30. Масло поставляється в ТІЛЬКИ каністрах фасуванням 1 л.
 • Моторна олія Shell 0W30.
READ  Чому димить дизельний двигун синім димом

Скільки олії заливати у двигун ГАЗ 3307

Перше покоління 1989-2020

Розробка перспективного сімейства середньотоннажних вантажівок почалася ще у 1960-х, а перші дослідні зразки під назвою ГАЗ-53-11 з’явилися у 1972 році. Серійна машина змінила на конвеєрі застарілу лінійку ГАЗ-53. Випробування автомобіля завершилися в 1986 році, проте серійний випуск моделі 3307 з карбюраторним двигуном ЗМЗ-511 (125 л. з.) стартував лише у 1989 році. Автомобіль був випущений до 2020 року з численними модернізаціями, включаючи адаптацію в поточних екологічних стандартах.

Крім того, згодом було покращено безпеку та вдосконалено гальмівну систему – наприклад, з’явилася система ABS. З 1992 року ГАЗ організував випуск дизельних версій ГАЗ-542 та ГАЗ-544 з потужністю двигунів 125 та 85 л. з. відповідно. При першому варіанті вантажопідйомність досягла 5 тонн, а другий. 3 тонни. Сімейство 3307 мало і безліч інших модифікацій, серед яких ще можна виділити версію ГАЗ-33098 із дизелем ЯМЗ-5342.10.

Бензинові двигуни 1989-2020

V8 ЗМЗ-5231.10, об’єм масла – 10 літрів, допуск та в’язкість: API-SL, АСЕА-А3/В3; SAE 10W-40

Коли міняти масло у двигуні

Власники автомобіля ГАЗ-53 воліють міняти моторне масло кожні 10 тис. км. або раніше – залежно від рівня та стану мастильного матеріалу. Передчасна заміна може знадобитися, якщо рідина набула турбулентного кольору, містить опадів та грязьові відкладення (носіння продуктів), або має запах гарі. Все це вказує на зменшення ефективності добавок миючих засобів. В результаті може знадобитися термінова заміна олії, яка втрачає свої корисні властивості зазвичай після 7-8 тис. Км. Однак у щоденному місці у міських пробок з важкими вантажними перевезеннями, слід проводити кожні 6-7 тисяч. Км.

У двигуні (ZMZ 513) газ 66 рекомендується заповнити моторне масло АсцP-10, або його аналоги. М-5З / 10А, М-6З / 10 В та іноземні Mobil Delvac 1330, Mobil Delvac MX 15W / 40 та 10W / 30, SSPMO. Ви також можете залити Lukoil 15W40. Об’єм масла в двигуні. 10 літрів.

Система охолодження ГАЗ-53 складається з водяної сорочки двигуна, водяного насоса, радіатора, термостата, вентилятора з кожухом, жалюзі, пробки радіатора (з клапанами) та сполучних шлангів. Місткість системи 21,5 л. Найбільш вигідний температурний режим роботи двигуна в межах 80. 90 °С.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS