Видалення переднього бампера Skoda Octavia A7

Skoda Octavia (екскурсія). Видалення та встановлення переднього бампера

Самонарізані гвинти, що тримають правильне колесо після видалення кросівки, перегляньте цю картину. Де цифри позначаються болтами, 2-й поміщені трохи ближче до уваги.

Болти, що тримають бампер у крилі, тепер піднімаються під бампером на землю заміну бампера Skoda Octavia ми побачимо там 4 такі ж, як кліпи, витягують.

Схема видалення бампера з кріпленням залишалася кінець. Зніміть бампер з кріпленнями в центрі.

Lenten Screwdriver проникає в отвір на фото. Отвір під капюшоном буде нога, на яку вам потрібно натиснути, виділяється червонувато.

Як видалити бампер на Skoda Octavia A7

Заміна замінника бампера Skoda Octavia. Успішно видалений бампер, якщо є туман, вимкніть їх затягнуту петлю. Обережно годуйте бампер на себе, вимкніть силу фари туману.

Бампер можна зняти, обережно транслювати його до себе не пошкодити фарбу.

Як видалити задній бампер на Skoda Octavia A5 з вашими руками, щоб розібрати задню бампер на Octavia A5, то вам також потрібно видалити задні ліхтарі, тому перед початком роботи ми відкидаємо мінус термінал від акумулятора. Відкрийте багажник і знайдіть один люк у зоні кожної лампи.

видалення, переднього, бампер, skoda, octavia

Люк закріплений поворотним замком. Ми перетворюємо його на чверть обороту і отримуємо люк. Під нею ми знаходимо замок блоку лампи.

Натисніть на нього та отримайте блок ламп з заднього світла. Вимкніть фіксації з чотирма горіхами ліхтаря і видаліть його, після чого ви можете перейти до демонтажу бампера. Схема заміни бампера Skoda Octavia Бампер з кріпленнями, що залишилися в останній раз. Зніміть бампер з кріпленнями в центрі. Lenten Screwdriver проникає в отвір на фото.

Діра під капотом буде нога, на якій потрібно натиснути, виділяється червоним кольором.

Лапа, на якій вам потрібно натиснути, зараз починаючи з крил, залишаються бампером і обережно з двома руками ми виймаємо його з автомобіля. Успішно видаляється бампер, якщо є туман, вимкніть заміну бампера Skoda Octavia підтягує необхідну петлю. Срібло Skoda Octavia Початок повного наступного сюди з скобами з зірками.

Набір клавіш Asterisk зараз. схема розташування, все, що потрібно буде відкрутити. Схема видалення бампера з монтажними принципами відкриття капота. Потягніть 4 кліпи, які тримають бампер зверху.

Кліпи розташування під заміною бампера Skoda Octavia є можливість позувати тут так жалюзі. Вони просто витягують у напрузі. Підтягніть кліпи зараз, щоб відкрутити бампер з крил. Він тримається на 2 обов’язкові болти зірочки.

Заміна переднього бампера на Skoda Octavia. Де знаходиться кріплення бампера.

Процес видалення захисту бампера ззаду

Як вже було сказано вище, Skoda Octavia має відмінності у демонтажу заднього бампера-бампера A5 і A7. Ці відмінності в основному пов’язані з різними типами тіла. Але в середньому демонтаж заднього бампера виглядає, як описано нижче.

READ  Де знаходиться салонний фільтр Kia RIO

Якщо ваша машина має тип тіла. універсальний A5, то необхідно почати видалити поверхню підтримки. Задня пластина видаляється шляхом відкручування спеціальних гвинтів. Якщо перша підкладка вона видаляється. До підлоги бампер додається за допомогою кліпів. Деталі з боків видаляються шляхом видалення цих кліпів.

У тому ж випадку, якщо у вас є Liftbek A7, відкрутіть панель задньої магістралі. Використовуючи уривок, витягніть поршні, вилки, а також відкрутіть болти, які служать для прикрас Skoda Octavia. Панель та оформлення видаляються для доступу до основних кріплень бампера.

Далі майже всі види тіла, такі як A5 і тур, A7, все-таки. Видалити клапан. Для цього вам доведеться відкрутити пару горіхів на своєму тілі. У випадку ззаду бампера також буде зручно перетворити колеса у правильних напрямках або підняти A5 Skoda Octavia на ліфті. У цій частині, до речі, все схоже на видалення переднього бампера. Відкрутіть 4 гвинти, які закріплюють елемент до крил машини. На обох краї знаходять 2 болти, які закріплюють елемент безпосередньо до тіла, відкрутіть їх.

Далі все просте, відкрутіть 4 болти знизу і 6 у стовбурі. Видалити те ж саме, як у випадку переднього бампера, тобто. Тут немає підсилювача, тому не потрібно розібратися.

Як видалити бампер на Skoda Octavia A7

Ніщо в нашому світі не є вічним. Будь-яка річ має недостатню майно. Деталі автомобіля. немає винятку. Майже кожна людина на планеті використовує цей автомобіль, і це не так легко піклуватися про машину, тому що в будь-який момент є якась частина, навіть найпоширеніша вилка, може розірвати, що означає, що це буде необхідно змінити або ремонтувати. Іноді треба дістатися до частини. Сьогодні ми поговоримо про процес видалення бампера автомобіля Skoda Octavia в Бодер А5 і А7.

Як видалити бампер Skoda

Бампер Skoda елемент тіла, який забезпечує захист водія та пасажирів у випадку зіткнення автомобіля з перешкодою. З аварії, буферна запасна частина деформується, тим самим зменшуючи пошкодження більш важливих частин автомобіля. Передня частина оснащена металевим підсилювачем, що допомагає впоратися з складним завданням. Власники автомобілів, які практикують ремонт своїми руками, повинні знати, як видалити бампер Skoda. Стаття розгляне функції процесу моделі Octavia.

Набір інструментів

Перед видаленням бампера на Skoda ви повинні підготувати інструмент:

Як видалити передній бампер Skoda Octavia

Передній буфер моделей Skoda має той самий дизайн, а задній відрізняється залежно від типу тіла. Необхідність демонтажу частини з’являється після участі транспортного засобу в ДТП з пошкодженням елементів тіла. Демонтаж необхідний для прийняття рішення про ремонт або заміну автокомпонента.

 • Відкритий капот.
 • Використовуючи пасажі, витягніть 4 поршневі з вилками, тримаючи решітку радіатора згори.
 • Відкрутіть 2 болти, що з’єднують елемент з крилами. Щоб отримати доступ до них, необхідно видалити захист у дузі, який тримає на чотирьох самоорганізмах. Більш зручно виконувати процес з видаленими передніми колесами, встановлюючи автомобіль на гнізді. Якщо такої можливості немає, це означає просто повернути колесо до потрібного положення за допомогою рульового колеса.
 • Під буферним елементом є ще 4 поршня, щоб бути викруткою за допомогою аналогії з верхньою.
 • З довгою викруткою, натисніть 2 засувки, які розташовані в отворах по краях решітки радіатора.
 • Зніміть бампер, потягнувши його на себе, починаючи з крил.
 • Підсилювач. це шість болтів, прикріплених до Spars, видаляючи його, якщо це необхідно.
 • Збірка у зворотній послідовності.
READ  Скільки за часом треба заряджати автомобільний акумулятор

Варто відзначити, що підсилювачі, як додаткові методи захисту, застосовуються в машинах порівняно недавно. Вони почали з’являтися на сучасних моделях через серйозну шкоду автокомпонентам, навіть з незначними зіткненнями. Не відмовляйтеся встановлювати підкладку, молдинги та інші дрібниці Skoda, які позитивно впливають на збереження безпеки подорожей.

Як видалити передній бампер Skoda Octavia

Допоможив 11909 разів | Друкувати

На skoda з кріпленням бампера не так просто, але вам потрібно скрутити менше. Розглянемо заміну переднього бампера на Октавію (2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 та 2014). Давайте розпочнемо.

Перш за все, панчіх тут настільки викрутки.

Тепер. схема розташування, все, що потрібно буде відкрутити.

Схема видалення бампера з кріпленнями

Відкрийте капот. Потягніть 4 кліпи, які тримають бампер зверху.

Ви можете змусити їх підходити тут так жалюзі. Вони просто витягують у напрузі.

Тепер відкрутіть бампер з крил. Він залишається на двох впевнених болтах (зірочка).

Що б додати до них, щоб отримати, щоб видалити захист в арці. Регулювання колеса колеса у потрібній стороні та відкрутіть гвинти (зірочка).

Ідеальний варіант буде видалено передні колеса, піднімаючи перед автомобілем до гніздів. Це буде більш зручно збити з бампеновими кріпленнями.

Шурупи, що тримають праве колесо

Зніміть кросівки, побачить цю картину. Де цифри позначені болтами, другий трохи ближче до уваги.

Тепер ми піднімаємось під бампером на землі, і ми побачимо там 4 так само, як і кліпи, витягнути їх.

Схема видалення бампера з кріпленнями

Останній момент залишався. Зніміть бампер з кріпленнями в центрі. Lenten Screwdriver проникає в отвір на фото.

Там буде нога, на якій вам потрібно натиснути, виділяється червоним.

Тепер, починаючи з крил, знижуючи бампер і обережно з двома руками ми виймаємо його з автомобіля.

Якщо є туман, вимкніть їх послідовну петлю.

Видалення та встановлення заднього бампера Skoda Octavia

Від’єднайте дріт з терміналу, мінус акумулятор, як описано тут.

Зніміть задні ліхтарі, як описано тут.

Зніміть задні захисні гвинти до бампера Skoda Octavia. Потрібна ключ torx t25.

Зніміть чотири гвинтові кріпильні гвинти Skoda Octavia заднього бампера до його підсилювача. Потрібна ключ torx t25.

Візьміть частково бічну оббивку багажного відділення.

Видаліть ліворуч і вправо на 2 бамперових болтах до задніх крил. Потрібен ключ 10.

Видаліть лівий і правий декоративні хвости заднього бампера.

Видаліть ліворуч і на правий 2 бампер кріплення гвинти до тіла. Потрібна ключ torx t30.

Зніміть задній бампер Skoda Octavia.

Встановіть задній бампер і всі видалені деталі, щоб видалити.

Видалення та встановлення переднього бампера Skoda Octavia

Відкрийте капот і встановіть його на зупинку.

Клавіша TORX T25 видаліть ліворуч і на правій частині 3 гвинта для кріплення коліс до передньої подушки Bampeat Skoda Octavia.

Як видалити передній бампер.Skoda Octavia III.

Вкладиш переднього колеса складається з двох частин: передніх, прикріплених гвинтів до переднього бампера та бруду двигуна, а задній, прикріплений гвинти до переднього бампера та переднього крила.

READ  Як обслуговувати кондиціонер в автомобілі

Клавіша Torx T25 видаліть ліворуч і праворуч 2 нижнього кріплення гвинта до затримків.

Як видалити передній бампер.Skoda Octavia III.

Видаліть три кріплення Skoda Octavia Front Bumper кріплення гвинтів до підсилювача. Викрутка і видалити поршні. Потрібна ключ torx t30.

Клавіша Torx T30 Зніміть 3 закріплення закріплення бампера до його підсилювача.

Patty плоский викруток Spacer Pins і видалити ліворуч і на правому двома бампера закріплення PISTER до підсилювача.

Від’єднайте дроти джгутів з проводу з роз’ємів Headlamp та переднього бампера Skoda Octavia.

Встановіть передній бампер і всі видалені частини, щоб видалити.

Зніміть передній бампер

Ми діємо в наступній послідовності:

 • Відкрийте капот. Кемпінг свічки Skoda Octavia A5. Відео задній і передній бампер на Skoda Octavia. Чотири поршня закріпіть сітку радіатора зверху, центральний стрижень кліпів витягує падіння (або вікон), а потім вийміть його.
 • Два болти під зірочкою між заголовком і колесом залучаються з дна з кожної сторони краю бампера до крила. Це відео покаже вам, як видалити / замінити передній бампер на Honda Civic. Урок відео для видалення заднього бампера на автомобілі Skoda Octavia A5 (FL). Заміна передніх гальмівних колодків Skoda Octavia A5 попередньо видаляйте шафку на колесі, відкрутіть чотири самостійної преси. Для зручності краще це зробити з обертаними колесами, і досконале на ліфті з видаленим.
 • Для випуску Octavia після 2007 року ми вільні чотири поршня, схожі на вершину.
 • Для більш ранньої версії потрібно доведеться закручувати гвинти: дві декоративні ґратки видаляються на дні бампера, повертаючи їх на вершину себе; Два передні болти переднього монтажу до підсилювача; Ще два гвинти фіксують пластичну частину до металевого підсилювача знизу і три вершини.
 • Тепер ви можете видалити бампер, витягуючи. Зніміть задній бампер Skoda Octavia A5. Відповіді на часто задаються питання, перш ніж попросити щось, подивіться, чи немає відповіді на ваше запитання тут! Видаліть передній бампер на Honda Civic:. Заміна контактної групи Lock Lock Skoda Octavia Tour Video. Заміна гальмівних колодок Skoda Octavia (A5, Tour, A7). Фото та відео Довга викрутка зверху через дірки повинні натиснути язики в двох засувках, розташованих у краях решітки радіатора.
 • Після демонтажу пластикової частини, якщо це необхідно, ви можете видалити підсилювач, який прикріплений до шпаків на шести болтах.

Як видалити передній бампер на Skoda Octavia A5 FL

Розробка та вдосконалення каналу! Webmoney. z398336599382 або r377898193497 zec.

Що б приїхав сюди, щоб отримати, щоб видалити захист у арці. Регулювання колеса колеса у правій стороні і відкрутіть гвинти (зірочка).

Знявши крила, щоб побачити цю картину. Де цифри позначаються болтами, 2-й поміщені трохи ближче до уваги.

Ліворуч. Зніміть бампер з кріпленнями в центрі. Lenten Screwdriver проникає в отвір на фото.

Тепер, починаючи з розвитку крил, зниження бампера та ніжних 2 руки, як правило, з машини.

Ця анотація використовується: 10855 разів.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS