Встановлення головного кварталу на Renault Logan 1

Підключення електричних

Деякі автовласники вважають за краще використовувати розетку тільки в момент безпосереднього транспортування причепа. Це пов’язано з тим, що при їзді по пересіченій місцевості або при «невдалому» паркуванні насамперед страждає саме цей елемент. Розетку можна підключити до б/с автомобіля та прибрати у багажник.

Корисно! Перед підключенням розетки фаркопа вимкніть АКБ автомобіля. Для цього достатньо просто зняти мінус термінал.

Щоб підключитися до автомобільної мережі, потрібно тільки провести розетку від самого ТСУ до однієї із задніх фар. Електрик підключається відповідно до наступної схеми.

Що входить до комплекту ТСУ

Оскільки Duster випускається на тій же платформі, що і Logan, порядок установки ТСУ на обидві ці машини буде аналогічним. Виробником вже були зроблені кроки, щоб максимально полегшити завдання самостійної установки і ви можете не витрачати купу грошей звертаючись до офіційних дилерів, а можете самі придбати деталі з авторозбору для авто за вигідними цінами!

До ТСУ додається опис вузлів та деталей

Конструктивно, суччака, що включає в себе наступні основні елементи:

 • поперечний промінь;
 • пластини бічні;
 • гачок причіплений і його м’яча голова;
 • електророзетка;
 • сполучні дроти;
 • елементи кріплення (гайки та болти).

Цікаво: Renault Kajar 2021. ціни, починаючи з продажу в Росії

Підключення електрики

Деякі власники автомобілів вважають за краще використовувати гніздо лише під час перевезення прямих причепів. Це пов’язано з тим, що при русі навколо шорсткої місцевості або з “безуспішною” парковкою, цей конкретний елемент страждає. Розетка може бути підключена до використовуваного автомобіля і видалити в багажник.

Здоровий! Від’єднайте автомобільний акумулятор перед підключенням. Для цього достатньо просто зняти мінус термінал.

Щоб підключитися до автомобільної мережі, потрібно тільки провести розетку від самого ТСУ до однієї із задніх фар. Електрика підключається згідно з наступною схемою.

READ  Заміна радіатора грубки Renault Duster

Знайомство із сімейством Logan та його родичами

Перш за все, вирішуйте, який автомобіль ви маєте справу з. Це значною мірою впливає на вибір TSS і Connect. Так, і сама установка буде іншою в автомобілі.

 • Renault Logan першого покоління;
 • Нове покоління поколінь Logan 2 від приблизно 2012 по 2017 рік;
 • Варіація Логана з індексом MCV, тобто універсал;
 • Dacia Logan.

Між старим і новим поколінням відмінності більш серйозні, ніж між Renault Logan та Dacia Logan. По суті, це два однакові автомобілі, тільки з різними шильдиками на капоті та багажнику.

Модель 1 покоління почали випускати з 2004 року, а 2008 року відбувся рестайлінг. Вже в 2012 році побачило світ друге покоління. До 2013 року машина дісталася Росії, а в 2014 вже ставила своєрідні рекорди з продажу.

Установка Фаркопа на Логан своїми руками

Тут усе зрозуміло. Якщо у вас машина до 2012 року випуску, тоді ви маєте справу зі старою версією. Все, що випущено після 2012 року, вже відносять до нової генерації. Найбільш значущою відмінністю є те, що новий Logan має бортовий комп’ютер і електронний блок управління, а тому при установці ТСУ обов’язково потрібно докупити блок погодження.

Як виготовити фаркоп для Логана

Зробіть Hulkah самостійно легким, головне, щоб мати можливість використовувати малюнки, і що у вас є зварювальний апарат та болгарський під рукою.

Спершу необхідно виготовити основну деталь майбутнього фаркопа – силову балку, яка передаватиме зусилля з гака на корпус АТС.

Потім виготовляється бічний кронштейн. Ця деталь дозволить закріпити силову балку на кузові автомобіля.

Наступний крок – це гачок, що буксирує, до якого буде чіплятися причіп. Зазвичай цю деталь виготовляють з обрізка труби, який необхідно вигнути трубогибом. Після цього м’яч зварюється до гачка.

Керуючись наведеними вище кресленнями, ви легко виготовите фаркоп самостійно. Після цього, незалежно від того, купили ви ТСУ або змайстрували його своїми руками, виріб необхідно встановити.

READ  Заміна сайлентблоков задньої балки Renault Megane 2

Вибираючи лемар

На автомобільному ринку у продажу є безліч різноманітних моделей. Усі вони поділяються на кілька груп:

 • Тип А. Необхідний для транспортування вантажів, максимальна вага яких дорівнює 1500 кг.
 • Тип В. Вантажопідйомність така сама, що й у попереднього екземпляра, проте конструкція включає напівавтомат на гайці.
 • Тип С. Це напівавтомат на ексцентрик з максимальною вантажопідйомністю 1800 кг.
 • ТипGіF Вантажопідйомність – 2000 кг, відрізняються кількістю кріпильних отворів до кузова та залізно-кованою структурою.

Для автомобіля Renault Logan підходить варіант А. Що стосується артикулів, то вони такі:

Процес самостійної установки

Щоб розпочати монтування, потрібно звільнити багажник від непотрібних речей, а задню частину автомобіля Renault Logan – підняти. Далі процес полягає в наступному:

 • Вийміть підвіси глушника. Починати слід із середини автомобіля, а потім і біля самого елемента.
 • Зніміть гумові заглушки.Вони розміщуються в лонжеронах у багажнику. Їх можна злегка підчепити за допомогою плоскої викрутки.
 • Пошук отворів у лонжероні.Для цього потрібно за допомогою хрестової викрутки видавити їх на внутрішню частину багажника.
 • Збір фаркопа.Проводити процедуру слід за інструкцією. Туго затягувати болти не рекомендується, тому що спочатку потрібно встановити бічні пластини, а потім балку.
 • Установка буксирувального гака.Цей елемент встановлюється після затягування болтів.

Конструкція фаркопа

Перш ніж описувати конструкцію цього механізму, потрібно визначити, що це таке. Фаркоп, за своїм призначенням, є причіпним пристроєм. Він застосовується для зчеплення машини з причепом. На нього можна встановити багажник під велосипед та інші предмети. Причіпний пристрій складається з двох вузлів несучої рами та сполучного механізму. Рамка носія прикріплена безпосередньо до тіла автомобіля. З’єднувальний механізм, на вигляд, нагадує гак, у якого один кінець має форму кулі, а інший кріпиться до рами. У будь-якому магазині ви можете придбати пристрій з хромової сталі. Багато водіїв схильні розцінювати його як елемент тюнінгу.

renault, logan

Слід наголосити, що фаркоп вважається модельним виробом. Іншими словами, для кожної моделі виробляється конкретний пристрій.

READ  Заміна масла в коробці Kia RIO 3

Усі вони поділяються на певні групи. Якщо ми говоримо про Renault Logan, то для цієї моделі причепи тип типу a підходить. Воно розраховане на перевезення вантажу вагою до 1.5 тонн. У магазинах є великий вибір причіпних пристроїв. При покупці потрібно чітко уявляти умови, в яких воно буде експлуатуватися. Основним параметром одночасно є маса вантажу, яка планується транспортуватися.

Деталі фаркопа на Renault Logan

Фаркоп конструкції А найпростіший і невибагливий. Призначений для доставки до 1500 кг. Варіант У це напівавтомат на гайці з такою самою вантажопідйомністю. З знімним напівавтоматичним на ексцентричному. Причіпний пристрій типу F виготовляється за технологією кування, з двома отворами для монтажу. З ним ви можете переносити вантаж до 2000 кг. Тип G також підроблений, але для кріплення має 4 отвори. Існує ще одна категорія продукції, але вона має низьку надійність. Низька, тому що її складання проводиться за допомогою зварювання. Вибираючи фаркоп для своєї машини, потрібно знати та враховувати перераховані вище особливості.

Процес виготовлення

На рис.1 представлений загальний план вже виготовленого виробу.

Креслення на рис.2. У ролі основного елемента живлення пучка розташована, за допомогою якого зусилля, прикріплені до крюка, перетворюється в панелі тіла.

На кресленні бачимо конструктив фланця.

На рис.6. показані нюанси щоки. Вона допомагає надійно зафіксувати гак на поверхні балки.

На зазначених кресленнях можна побачити відсутність дефіцитних позицій. Усі елементи виготовляються власноруч із доступних матеріалів. Якщо ви засумнівалися у власних силах, купуйте готовий виріб. Це дозволить запастися додатковою впевненістю у надійності під час транспортування важких причепів.

Продаж зачеплення обладнана весь перелік частин заліза, набором кріплень та електричної частини.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS