Як зняти задній бампер ВАЗ 2112

Як прибрати передній обвіс

При самостійному виконанні робіт, потрібно чітко знати, як зняти передній обвіс:

 • Головкою 17, відвертають знизу два кріпильних елемента. Вони з’єднані з передніми подкрилкамі.
 • За допомогою головки 10, відкручують гайки бокового кріплення бампера, з кожного боку по дві.
 • З отворів кронштейнів, витягають шпильки.
 • Спереду демонтують об’єкт.

У деяких випадках, може знадобитися зняття кузовний деталі разом з кріпленням. Процес виглядає наступним чином:

 • Використовуючи ключ 13, скручують дві гайки, що прикріплюють передній кронштейн і знімають його.
 • Викруткою скручують три самореза, демонтують бічний кронштейн.

На автомобілі ВАЗ 21099 випущеного до 1985 року і моделях, які вийшли пізніше, дещо різниться процес зняття.

З більш пізніх версій авто, деталь знімають наступним чином:

 • Скручуються кріпильних елементи з лонжеронів і передніх крил.
 • Під капотом, знадобиться відкрутити дві гайки, за допомогою яких закріплена деталь.
 • При знятті обважування, його акуратно відтягують від кузова.

Засоби від крадіжки акб в ВАЗ 2112

Підсумок. дорогі і масивні, найвигідніші для здачі батареї виривають ломиком в кілька рухів.

Підсумок. перехопити вкрадений акумулятор можна тільки в перші години після крадіжки або при недбалому поводженні злодіїв.

Снятие и установка заднего бампера ВАЗ 2110, 2112. Регулировка зазоров. doRABOTKA

А батарея, куплена на кревні, за пару тижнів стане шматком свинцю без розпізнавальних знаків.

Як зняти передній і задній бампер на ВАЗ 2110 і 2112 Прості способи

 • Бампер пошкоджений. При появі подряпин і відколів має сенс провести відновлювальні роботи, або замінити його на новий;
 • Тюнінг. Багато автовласників змінюють бампера на більш красиві. Заміна обважування, найпоширеніша доопрацювання;
 • Установка неоригінальною оптики.
 • «Як можна прибрати подряпини на бампері»;
 • «Як самому пофарбувати бампер».

Снятие установка заднего бампера ВАЗ 2110,12.

 • Для початку знімають декоративну решітку радіатора. Для цього, необхідно відкрутити за допомогою трубки на 10 гвинти верхнього кріплення. Далі звільняються фіксатори нижнього кріплення решітки, і зніміть її;
 • При наявності встановлених протитуманних ліхтарів, слід зняти з них роз’єми;
 • Відпустіть гайки, що кріплять захист двигуна;
 • Хрестовій викруткою відкрутіть все саморізи, що кріплять підкрилки до бампера;
 • Головкою на 8 відкручують гвинти, що кріплять бампер до кронштейнів;
 • Також обвіс кріпиться до передка автомобіля, тут потрібно викрутити 2 гвинта на 10;
 • Після цього, бампер зрушують вперед, і знімають його з автомобіля.

Відкриваємо багажник, і відключаємо дроти, що живлять підсвічування номера. Для цього, потрібно відкинути задню обшивку багажника. Зазвичай вона кріпиться на кліпсах. Далі знімаємо роз’єм. І відкручуємо мінусовій провід від шпильки; Відкручуємо гвинти верхнього кріплення бампера, вони розташовані по краях; Викручуються кріплять нижню частину обважування гвинти;

При цьому, важливо пропустити дроти через отвори в кузовний панелі; Наступним дією буде зняття кожуха кріплення ліхтарів освітлення номера. Для цього, відкрутіть 3 фіксують гвинта.

При наявності подряпин, в першу чергу, зачищають місце пошкодження. Далі вирівнюють поверхню за допомогою шпаклівки

При її виборі зверніть увагу на сумісність з пластиком. Після висихання вирівнюючого шару, бампер гарантують і фарбують; Як правило, тріщини запаюють за допомогою паяльника

Але, тут є один нюанс. Щоб уникнути подальшого зростання пошкодження, потрібно трохи відступивши від кінців тріщини просвердлити отвори. Пайку краще проводити зі зворотного боку бампера. Це дозволить зберегти зовнішній вигляд обважування. Після закладення ушкодження, деталь шпатлюется і фарбується; При відколах і пробоїнах доведеться відновлювати пошкоджений шматок. Зробити це можна за допомогою скловолокна і епоксидного клею. Якщо все зробити акуратно, то ніяких проблем із зовнішнім разі не буде.

Як зняти передній бампер на ВАЗ 2110 і моделях цього сімейства

Якщо на вашому автомобілі встановлені протитуманні фари, то вони знімуться разом з обвісом. Тому роботи потрібно почати з від’єднання «мінусовій» клеми акумуляторної батареї і відключення фар. Для цієї мети повинні бути передбачені спеціальні роз’єми, що знаходяться в підкапотному просторі.

Порада. Якщо з якоїсь причини контактні колодки не були передбачені при монтажі проводки до фар, встановіть їх в процесі заміни кузовного елемента.

Поставте машину над оглядовою канавою, зійдіть вниз і обробіть всі нижні нарізні сполучення мастилом WD-40. Якщо цього не зробити, є ризик при відкручування поламати болти. Поки вона роз’їдає іржу, беріться за розбирання верхніх кріплень. Зніміть декоративну решітку радіатора, встановлену над бампером. Для цього відкрийте кришку капота і відкрутіть ключиком на 10 мм два болта, що знаходяться на горизонтальній панелі. Решітка вивільняється з пластмасових затискачів, якщо акуратно подати її вгору. Відверніть тим же ключем 2 болта кріплення до верхньої панелі, котрі виникли під гратами. Користуючись «хрестовий» викруткою, викрутити 2 самореза, що знаходяться в сторону всередині колісної арки. Вони зміцнюють обвіс до підкрилки. Операцію повторіть на другому колесі. Ще 2 самореза знаходяться з боків елемента з нижньої сторони, викрутити їх. Спустіться в оглядову яму і накидним ключем на 8 мм відкрутите 5 гайок, що утримують елемент спереду. Вони розміщені уздовж переднього свеса авто. При необхідності вирівняйте їх, як про це йшлося вище. Залишається послабити і відкрутити 2 болта, розташовані по краях бампера і притискають його до металевих кронштейнів. Операція теж виконується з оглядової канави.

Порада. Відкручуючи саморізи кріплення деталі до підкрилки, повертайте колеса в різні боки, щоб орудувати викруткою було зручніше.

Коли всі з’єднання розкручені, бампер без проблем знімається в поодинці. Встаньте попереду автомобіля, візьміться за нього двома руками по центру і різким впевненим рухом потягніть на себе. Коли елемент вийде з зачеплення, зніміть його і при необхідності демонтуйте протитуманні фари і пластмасовий підсилювач.

Новий обвіс монтується в зворотному порядку: спочатку прикручуються фари, потім деталь вставляється на місце і кріпиться саморізами і гайками. Різьбові з’єднання рекомендується покрити густим мастилом типу «Солідол», щоб не іржавіли.

Порада. Перед установкою нового елемента обстежте стики металевих деталей кузова, що ховаються за ним. Якщо виявите сліди корозії, зачистите їх, знежирте і нанесіть 2 шари фарби по одному шару грунтовки.

Як замінити передній бампер на ВАЗ 2110-ВАЗ 2112

1) На самому початку операції для вас необхідно буде взяти з собою гайковий ключ, або ж головку і вкупі з даними інструментами заглянути під нижню частину а конкретно строго під бампер вашого автомобіля, там ви побачите те що нижній частині бампера кріпитися так званий бризговики мотора ( деякі його ще називають захист картера, хоча це зовсім інша деталь, але все ж для вас найімовірніше буде зрозуміло про що йде мова), так от цей бризговики конкретно в фронтальній своєї частини кріпитися п’ятьма гайки до кузова, тому відверніть всього лише всі ці гайки (Інші гайки, а тим паче знімати цілком бризговики не треба), так як якщо знехтувати цим то даний бризговики буде дуже дуже заважати підміні переднього бампера на вашому автомобілі.

2) Потім переберіться в салон автомобіля і вже всередині салону потягніть за ручку яка відкриває капот у вашого автомобіля, після того як капот відкриється, підійдіть до нього і тим підніміть його і поставте на опору, для того щоб отримати доступ до підкапотному місця, після чого для вас необхідно буде зняти з автомобіля так звану грати радіатора, для цього вам потрібно буде відвернути два болта один з яких вже викрутять на фото, а інший тільки викручується і їх місцеперебування в добавок позначено ще стрілочками, отож коли болти дані будуть відвернута, підійміть і тим на сто відсотків зніміть решітку радіатора з автомобіля, для того щоб отримати доступ до решти болтів які вже зміцнюють сам бампер.

В даному відео, я показую і розказую про різні проблемах пов’язаних з фронтальним бампером ВАЗ 2112. І природно.

3) Після того як решітка радіатора у вас буде знята, ви побачите перед собою два болта які зверху кріплять бампер (1-го болта на фото на жаль не видно, але він знаходитися дуже поруч і тому коли ви зніміть решітку ви відразу його побачите). так от ці обидва болта для вас необхідно буде стовідсотково відвернути і скласти в яку не будь коробку, або ж ще куди не будь щоб не втратити, а то зазвичай люди вивернуті гайки, болти кладуть на травичку пізніше дуже тривалий час їх відшукують, тому всі гайки, болти, шайби і т.д., найкраще класти в яку не будь окрему коробку, або ж в маленьке відерце.

4) І на завершення постеліть який не будь килим, або ж якщо ви в брудній одежині і на травичці тоді можна і без нього обійтися, в общём для вас залишилося відвернути тільки все ті гвинти і тільки все ті болти які кріплять бампер по краях, для прикладу ми демонструватиме на лівому боці автомобіля, по-1-х з самого початок відверніть саму важко доступну і незручну гайку, її ви можете побачити тільки тоді, коли залізете під бічну частину частину бампера вашого автомобіля, так от там буде болт (Мається на увазі всередині бампера), цей болт буде зміцнювати внутрішню частину бампера до кронштейну, його для вас необхідно буде відвернути і прибрати в коробку, або ще куди не будь і після цього відверніть всі залишилися бічні гвинти і внаслідок чого зніміть на сто відсотків бампер з автомобіля.

Коли цей болт буде відкручені, після чого вилізете з під автомобіля і вже взявши в руки викрутку відверніть з її допомога все гвинти які кріплять бампер в бічній її частини, щоб ви розуміли де ці гвинти знаходяться то подивіться на фото нижче, там буде показані місця бокового кріплення бампера!

Новий бампер встановлюється на автомобіль в зворотному порядку зняття.

Щоб ви наочно розуміли де все болти кріплення бампера знаходяться, тоді перегляньте трохи нижче докладний відео-ролик, в якому роз’яснюється як необхідно знімати бампер з автомобіля.

Як прибрати подряпини

Давайте розберемося, як позбутися від пошкоджень на бампері підручними засобами.

зняти, задній, бампер, 2112

Пройдіться шкіркою по поверхні подряпати бампера в місці пошкодження, але не перестарайтеся. НЕ зашкурьте до ямки. Ваше завдання. зробити поверхню гладкою.

Те місце, яке ви зашкурена, покрийте двома тонкими шарами праймера. Кожен шар повинен сохнути близько півгодини.

Коли праймер висох, пройдіться по бамперу вже дрібнозернистою шкіркою. Потім потрібно вологою ганчіркою прибрати пил.

Наступний етап. нанесення фарби потрібного кольору. Знадобиться нанести три. чотири шари автомобільної фарби. Тут так само, як і спраймером. кожен шар сохне півгодини.

Завершальний етап. два шари лаку. Залишити досихать на добу.

Засоби від крадіжки акб в ВАЗ 2112 ціна

Тому зловмисники користуються безпорадністю даного автомобіля і крадуть з цих машин акумулятори у великій кількості. Тому люди стали придумувати, як захищати акумуляторні батареї від злодіїв. На даний момент в інтернеті можна зустріти багато різних умільців, які понавигадували 1000 варіантів, як надійно закріпити АКБ. Ось основні технології, як можна захистити батарею від крадіжки:

 • Врізати в капот додатковий блокувальний замок. Найзручнішою вважається кодова модифікація замку.
 • На деяких автомобілях є можливість поміняти місцями бак і акумулятор. Можна скористатися цим способом, тоді злодій буде орудувати з одного боку, але він помилиться. це, можливо, зіб’є його з пантелику.
 • Не сама геніальна і зручна ідея, але все ж вона користується популярністю. встановити АКБ в салон або в багажник авто.