Як замінити або витягнути ремінь генератора на апрію. Заміна ременя генератора…

Правильне натяжне напруження Пріоре

Свистить ремінь генератора на апрію! Ця проблема або, так би мовити! У сьогоднішній статті я розповім вам через те, що свистка генератора та як позбутися дратівливого шуму.

Ремінь генератора. це елемент дизайну двигуна, який забезпечує передачу механічної енергії від колінчастого валу до генератора, що, в свою чергу, перетворює його на електроенергію. Взаємодія між генератором та колінчастим валом забезпечується підключенням ременя, встановленим на шківах.

Чому свистить ремінь генератора на апрію на холод

На пріорі, генераторний пояс закривається. Він розташований у закритому просторі двигуна. І якщо немає захисту картера, виявляється, що вода потрапляє в пояс або сиру погоду. І виявляється, що навіть новий робочий може на деякий час свистіти, потім свист зупиняється. Новий ремінь генератора свистить навіть з новими автомобілями, якщо він відкритий, його достатньо, щоб їхати по калюжі. Через 20-30 секунд вода висихає, і проблема усунута.

Генератор ременя та кондиціонер Лада

Багато хто не знає, що таке обгрунтоване з’єднання і чому це потрібно. А сучасні генератори LADA оснащені цим конкретним з’єднанням. До нього прикріплений якір самого генератора. Для того, щоб пояс не був рівномірно, без посмикування, зчеплення обгрунтування відповідає за це.

Підшипники, на жаль, не вічні і після 100-120 тисяч. км починає клипати. І через це він може почати «ходити» праворуч і ліворуч, t.e. Крім того, через клин натягу він починає «ходити» не паралельно на шківах. Для того, щоб не свистити ремінь генератора, необхідно постійно перевіряти шків, чи вони крутяться, чи не крутяться, чи є спотворення.

Операційна одиниця генератора Lada Priora

Найбільший шків у колінчастому валі, найменший з генератора. З часом шків можна забруднити. Бруд, галька засмічуються в канавки, з цього є знос і свист генератора пояса. Очистіть канавки бруду.

Під час роботи можна покрити різними рейдами. У магазині в цей час достатньо продається достатньо коштів для прибирання. Просто обприскайте на пояс, і він перестане свистувати з вами

Заміна ременя генератора

У машині Priora замініть ремінь генератора після 60 000 км. У випадку рідкісного використання автомобіля як транспортного засобу, така заміна генератора здійснюється хоча б раз на 2 роки, незалежно від прийнятого кілометра.

витягнути, генератор, апрію, ременя

Процедура включає такі дії:

 • Ми керуємо транспортним засобом на яму для огляду, готуємо необхідний слюсарський інструмент та притулок.
 • Ми послаблюємо гайку кріплення генератора, демонтуючи регулюючий болт, тримаючи корпус, переміщуємо пристрій генератора до “двигуна”.
 • Ми демонтуємо колесо та кришку транспортного засобу.
 • Ми демонтуємо ремінь генератора на машині та замінюємо, виконуючи дії встановлення у зворотному порядку.
 • Перевірте розтяжку розтяжки для нормального функціонування акумулятора.

Т.До. Шків накопичувача GUR в цій продуктивності Lada Priora розташований на низькій висоті, а потім структурно генераторного пояса на пріорі з ГУР, а кондиціонер розташований поблизу опори двигуна. З цього випливає, що заміна ременя генератора з такою модифікацією проводиться за певними вимогами.

Ми проводимо такі процедури:

 • Ми підготуємо необхідний слюсарський інструмент та рідину WD40, щоб принести різьблені з’єднання підставки двигуна, кріплення для подальшої заміни ременя генератора та підніміть колесо праворуч у напрямку транспортного засобу.
 • Покладіть штангу під двигун і демонтуйте колесо. Ми трохи опускаємо машину, відкручуємо затискач натягувач ременя генератора, вийміть продукт убік і поверніть кріплення моторної подушки.
 • Ми опускаємо транспортний засіб до стану повіса електростанції. У цьому випадку ми переміщуємо моторну подушку до місця розташування пристрою. Ця відстань буде достатньою для демонтажу старого пояса та заміни ременя генератора новим продуктом.
 • На стадії фінішу потрібно покласти транспортний засіб на гніздо і опустити двигун.

В Інтернеті ви можете легко знайти відео “Заміна ременя генератора”, яке чітко показує процедуру виконання роботи.

Привіт, шановні автомобілісти! Ну, давайте перейдемо до конкретних автомобілів та їхніх закоханих?

“Власники”. це те, що власники автомобілів однієї з останніх серій VAZ під назвою “Lada”. “Ariora” називають себе.

Стильний і сучасний автомобіль прийшов на їх смак. Звернене переконання, що вітчизняні машини ні для чого не варті. Автомобілі справді стали більш комфортними, привабливими, їх технічне обладнання значно покращилося.

Відмінності “Пріорів” та попередніх модифікацій помітні, як тільки капот відкриється. Нещодавно зробленому власнику абсолютно нової LADA доведеться знову навчитися багато. Такий простий, на перший погляд, маніпуляції, як, наприклад, заміна ременя генератора на пріору потребуватиме значних зусиль.

Відмітною особливістю нових моделей автомобілів є можливість вибору машини з додатковим обладнанням, вже в основній конфігурації. Отже, “Artora” може бути оснащений кермом (GUR) або кондиціонуванням.

Звичайно, управління такою машиною стає ще зручніше, але комфортна плата. це більш складна конструкція передачі ременя генератора. Пояс апріового генератора з кондиціонером або гуру набагато довше, описує різну траєкторію (діаграма ременя генератора), подається та змінюється відповідно до абсолютно різних правил.

ПРИРОДНА Генератор Елект. Особливості проведення

Будь.який власник автомобіля знає, що рано чи пізно настане момент, коли вам доведеться затягнути пояс апріового генератора. Привід ременя досить міцний, але під час роботи спостерігається незначна ділянка пояса і зменшення ступеня адгезії його поверхні з штабами шківів і роликів.

Як тільки ви почули, що свист генератора на Пріорі повинен негайно брати участь у його підйомі. Це легко зробити. Для того, щоб витягнути ремінь генератора на пріорі, необхідно підготувати відкритий ключ або рівномірний ключ з 19 та спеціальний ключ від напруги для відео.

Це легко розпізнати. це виглядає як ключ, який використовується при заміні дисків на “шліфувальну машину”. Налаштування ременя генератора на пріорі здійснюється таким чином:

 • Утримуючи клавішу натягу за допомогою валика, ми послаблюємо гайку валика;
 • З невеликим обертанням клавіші розтягу, ми повертаємо ексцентричний затискач натяжного валика ременя генератора пріори, збільшуючи напругу ременя;
 • Ми затискаємо гайку відео.

Якщо натиснути на ремінь при найдовшій зазорі між шківами, він повинен зігнутись протягом 8-12 мм., Але це правило діє лише для найбільш скромної конфігурації.

Якщо автомобіль оснащений гуру або кондиціонером, пояс описує іншу траєкторію, яка призводить до зменшення області контакту поверхні ременя з шківами.

Для компенсації недостатнього контакту вам доведеться затягнути ремінь генератора на пріорі трохи сильніше. Якщо немає способу користуватися послугами кваліфікованих фахівців, то ви можете спробувати відрегулювати напругу ременя генератора Пріони, який називається “на слух”. З недостатньою напругою ремінь ковзатиме і “свист”, а з надмірними підшипниками генератора почне гудити.

Заміна приводного ременя генератора Пріт.генератора на “сюрприз”

Досвідчений водій може замінити генератор на машині навіть із закритими очима. Він швидко видаляється і ремінь встановлюється на машині, яка не має додаткового обладнання.

Для цього розтягнутий затискач ременя генератора апріового генератора ослаблений, старий пояс знімається, надягається новий і він розтягнутий. Але якщо машина обладнана, наприклад, Гур, ви повинні бути готові до дуже неприємного відкриття.

Додатковий шків змусив дизайнерів змінити розташування генератора, підняти його, а гідравлічний гідропідсилювач керує нижче. Але шків Гура настільки низький, що мені довелося дозволити ремінь навколо двигуна. У поле поясу вже не можна замінити, за винятком випадків, коли пляшка.потужний потужний джек не був випадково освітлений у багажнику.

Чому свист генератора свист на двигуні з нагрітою пріорою

Причини того, що свистки генератора VAZ-2110 можуть бути декількома. Однак перше місце на частоті виникнення. це знос матеріалу, з якого він зроблений. Гума розтягується, втрачає форму, починає ковзати.

Діагностика проводиться візуально, відповідно до ступеня напруги пояса. Якщо він провисає, легко прокручується вручну (поки шківи залишаються нерухомими), то причину несправності можна вважати знайденим.

витягнути, генератор, апрію, ременя

Lada Generator Priora, встановлений на автомобілі

Диск може не свистіти постійно, але періодично свистить протягом певного часу після холодного запуску взимку. Взагалі, якщо після нагрівання ситуація повернеться до нормального, втручання не потрібно. Справа в тому, що гума, з якої зроблений елемент, стає жорсткою на холоді та сусідній до поверхонь шківів. Коли він зігріється, він приймає робочу форму і свист зупиняється.

Перевірте комбінований регулятор реле автомобіля

Перший ми перевіримо комбіновану схему регулятора реле разом із вузлом пензля. Зараз вони розміщуються на багатьох іноземних автомобілях, і, до речі, на багатьох домашніх автомобілях (часто вони носять маркування YA212A).

Як ви розумієте тут, не забудьте видалити генератор і розібрати його, оскільки цей комбінований вузол прикріплений ззаду з валом генератора, на якому ці пензлі йдуть. Для цього:

 • Ми шукаємо спеціальне «вікно» ззаду, де пензлі занурені.
 • Відкрутіть кріпильний болт.
 • Ми видалимо вузол пензля.
 • Ми його очищаємо. як правило, він буде в графітному пилі, пензлі виготовлені з графіту, використовуючи спеціальне вугілля.

Тоді нам потрібно перевірити це, але для цього ми збираємо певну схему, доцільно використовувати джерело живлення з регульованим навантаженням або зарядним пристроєм. Нам також потрібно взяти звичайну цибулину 12В з автомобіля, наприклад, з “розмірів”, з’являться дроти, щоб зібрати всю систему.

Можливо, нам потрібен акумулятор, тому що багато зарядників не працюють без нього. Але вже від дроту від акумулятора, ми підключаємо реле-регулятор, до пензлів, з яких ми з’єднуємо лампочку при 12 В, це можна зробити в невеликих крокодилах, головне-не зламати графітові елементи. Невелика схема розуміння.

Інструкції щодо заміни гідравлічною обгортанням

Оскільки шків Гур в цій модифікації знаходиться на низькій висоті, творці запустили ремінь генератора навколо опори двигуна. Це ускладнює зміну своїми руками трохи.

Етап

Рідина WD40 повинна змочити болти, за допомогою яких кріпляться подушка двигуна та кронштейна.

Приблизно через чверть години ви можете почати відкрутити гайку кронштейна. Джек колеса. Далі ми покладемо його, якийсь елемент під двигуном і видаліть колесо. Ми трохи опускаємо машину. Відкрутіть відео про напругу. Ми згинаємо пояс. Тепер ви можете відкрутити болти, за допомогою яких подушка виправлена.

Далі ми опускаємо машину, щоб двигун починав тусуватися. Подушка рухається до мотора.

Тепер ви можете змінити. Далі підніміть машину з гніздом, щоб одиниця живлення падала вниз

Ми робимо це обережно, щоб пояс і подушка не змінювались. Скрутити болти і гайки. Ми одягаємо колесо і опускаємо машину. Робота над моделлю з Гуром може вважатися завершеною роботою над цим

Робота над моделлю з Гуром може вважатися завершеною роботою над цим.

Генератор ременя Відео для автомобілів з гуру або кондиціонуванням

Ремінь генератора встановлюється на “Artiora”, оснащеному різними параметрами “Priora”. Він проходить через чотири орієнтири. Три з них. це шківи. По.перше, приводна м’якоть, а другий. це генератор та гідравлічний гідравлічний кермо або компресор кондиціонера. Четверта точка безпосередньо розтягується. Цей простий механізм здійснюється у вигляді звичайного котячого підшипника, з основою у вигляді ексцентрики. Тобто, обернувши його навколо осі, завдяки отвору для болта, розташованого не в центрі підшипника, а з переміщенням на край, виступаюча частина може розтягнути або послабити привідний ремінь усіх додаткових «апріора “Механізми”.

витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя

Читати більше: чому зчеплення стає важким

Цей підшипник поза затискачем має пластикове покриття з невеликою стороною ширини ременя. У покритті є зріз, що відповідає потоком приводного ременя додаткових механізмів «апрії», що заважає йому переробляти валик і не руйнує внутрішнє покриття ременя. Виготовлений у вигляді цілої металевої шайби з отвором уздовж діаметра болта, який відео кріпиться до блоку двигуна. Діра, як уже згадувалося, переміщується на край «шайби», а не прорізати центр. Завдяки цій конструкції заміна відео стає найпростішою операцією. Вам просто потрібно підготувати 17.разовий ключ у 17, а з висушеним двигуном відкрутіть кріпильний болт гайкою. Все, відео можна зняти. Покладіть новий, перевіряючи новий натягувач на натягування ременя, виправте його. Це вся операція.

Інші причини низької напруги

Не завжди невелика різниця потенціалу в системі пов’язана з розбиттям генератора або поганим акумулятором

Якщо діагноз цих елементів не виявив жодних проблем, то варто звернути свою увагу на наступне:

 • Стан клем акумулятора. щільність сусідньої та окислення;
 • Проблеми електропроводки. окислення, порушення його цілісності;
 • вихідні контакти до електричних приладів;
 • Правильно відібрані споживачі енергії.

Кожен контакт повинен бути щільно сусіднім і цілісним, тобто відсутність утворень (наприклад, сульфація), що порушить прохід струму. Неправильне контактне з’єднання призводить до прискореної категорії акумулятора навіть на непомітній машині.

Для покращення суміжності елементів електричної системи транспортного засобу необхідно очистити всі контакти та відновити цілісність проводів, замінюючи або підключуючи та обмотаючи ізоляційною стрічкою.

Я хотів би повторити, що стійка робота автомобіля вимагає постійного контролю над усіма елементами, і генератор повинен привернути особливу увагу. Акумулятор заряджається з нього і забезпечує електроенергію цілою системою автомобілів

Зверніть увагу на всі елементи: щітки генератора, контактні кільця, регулятор напруги, обмотка обладнання.

Найбільш правильні вимірювання повинні проводитися з повним завантаженням акумулятора та в різних режимах. Пам’ятайте, що виробник пов’язує характеристики генератора до кількості швидкостей двигуна. саме вони допомагають виробляти певний струм.

Детальне відео Як перевірити генератор:

Добридень! Artora 2010.V. Розкіш. Гарантійна машина.

Проблема: Напруга в мережі під час руху з споживачами OTL 13.4 V (Мерикал на “державі”). На холостому ходу, під час парковки з відкритим. споживачі, напруга через “стан” 13.4V на мультиметрі, на клемах, що знаходяться, ті ж 13.4v, t.Е. “Держава” можна повірити.

Питання. Якою повинна бути напруга на клемах Akomoleta PR XX відповідно до стандартів (і про що можна згадати, в яких документи ці стандарти прописані)?

Напруга вимірюється складною на XX із вимкненими споживачами або все ще є вимірювання контролю?

Може гарантувати відправити мене через їх додатковий. обладнання, якщо я зміню землю з вимкненою музикою та t.D. і т.С.?

витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя

Я подивився в рух. їжа з заглибленими споживачами 13.5, я вмикаю фари BL. SVETA вилучається до 13.1. Коли вентиляція, музика та розміри включаються. 13.4.

Як розтягується ремінь генератора

Як правило, необхідність виконання розтяжки ременя виникає через його зношування в процесі використання, а також зниження якості адгезії поверхні ременя з площинами та шківами генератора.

Якщо ваш улюблений Лада.апрія почне свистіти генераторний пояс, вам доведеться розпочати його підйом. Ви можете витягнути ремінь генератора на апрію за допомогою ключа 19.ключа, а також спеціального ключа для відео. Він зображений на фотографії нижче.

Розтягнення ременя таке:

 • Відкрутіть гайку відео, для якого його кліп повинен постійно використовувати ключ.
 • Кругте ексцентричний затискач для розтягування ременя генератора, використовуючи мінімальне обертання ключа, що призведе до кращого розтягування ременя.
 • Мітка.

У разі належного виконання процедури в основній версії моделі на найдовшій частині між шківами ремінь повинен згинати приблизно на 10 мм. У випадку з версією, оснащеною кондиціонером або гуру, вам потрібно витягнути ремінь трохи сильніше. Як правило, цій процедурі довіряють фахівцям. Якщо у вас немає такої можливості, ми радимо вам все робити “на слух”. Якщо пояс розтягнувся занадто слабко, свист або ковзання. В іншому випадку ви почуєте гуркіт підшипників генератора.

Яка зарядка повинна перейти до акумулятора від генератора

Традиційно вважається, що 13,5-14,5 В повинен видавати генератор на акумулятор, і це цілком достатньо, щоб компенсувати вартість акумулятора.

витягнути, генератор, апрію, ременя

Слід мати на увазі, що використання акумуляторів більшої потужності на автомобілі, ніж рекомендує виробник, це також вимагає встановлення більш продуктивного генеруючого пристрою.

Необхідно врахувати навантаження, яке повинен витримати генератор. його обчислюють максимальними показниками всіх електричних приладів та автоматичних систем.

Не забувайте, що струм зарядки з енергії, що генерує пристрій, дозволить вам запустити машину в холодний сезон. Для того, щоб без проблем з фабрикою автомобілів ми рекомендуємо придбати генерацію обладнання, струм заряду з якого становитиме приблизно 10% потужності джерела живлення. Тобто для акумулятора 100 а/год необхідний генератор, який може випустити 10А

Зверніть увагу, що для багатьох машин обладнання в 100 амперам буде працювати на межі своїх можливостей, оскільки споживання енергії автомобільної системи в області 80 амперів. Тому вибір енергії, що генерує джерело, повинен враховувати як ємність акумулятора, так і споживання в мережі

Правила витягування та заміни ременя генератора

Порівняно з попередньою моделлю VAZ 2110, Lada Priora має ряд суттєвих відмінностей. Якщо раніше процедура розтягування ременя була не надто складною, то тут вам доведеться докласти серйозних зусиль для цього. Це все про додаткове обладнання. Зрештою, Priora, навіть в основній конфігурації, оснащений рульовим кермом, а також може бути кондиціонером, що значно ускладнює таку, здавалося б, просту процедуру. З іншого боку, подорожувати з цим обладнанням набагато зручніше. Тому замінити в машині без кондиціонера простіше.

Особливості розтяжки пояса

Щоб витягнути ремінь генератора в Пріт.Ладі, не тільки стандартні клавіші до 19 (одиниця та лактура), але й спеціальний. Це намет з двома ключами для регулювання валика. Процес розтягування такий.

 • За допомогою ключа розтягування закріплюється кліп ув’язненого, після чого кріплення гайки ослаблений.
 • Напружена клавіша обертається і тим самим ексцентричний затискач потоків валиків, таким чином, ремінь починає розтягуватися.
 • Після цього тримаючи клавішу напруги, щоб виправити кріплення відео.

Якщо автомобіль не оснащений кондиціонером та гідравлічною упаковкою, ремінь повинен зігнути максимум 12 мм. Натисніть слід натиснути на найдовший розділ. У присутності додаткового обладнання ремінь витягується сильнішим за рахунок іншого шляху, в результаті чого зменшується площа контакту ременя та шківів.

Замініть пристрій

Для початку слід розглянути процес заміни приводного ременя генератора на Пріорі Ладі, не оснащений гуром та кондиціонером. Алгоритм дій такий:

 • Усі операції з електричним обладнанням обов’язково здійснюються шляхом вимкнення акумулятора, ви також можете зняти запобіжник, відповідальний за генератор;
 • Використовуючи унітарний ключ, послаблюйте гайку, яка фіксує кронштейн і гвинт для регулювання натягу;
 • Використовуючи кріплення леза або довгу викрутку, натисніть на встановлення генератора якомога більше у напрямку двигуна внутрішнього згоряння;
 • Вийміть праве переднє колесо, відкрутивши кріплення (вам потрібно зняти та захистити двигун, якщо такий є);
 • Якщо є притулок, необхідно його демонтувати, без цього він не буде працювати, щоб дістатися до пояса;
 • Видалення пояса з шківа приводу та встановлення на його місце нове.

Після встановлення нового ременя він залишається опустити генератор з однаковою кріпильною лопатою у зворотному напрямку від двигуна і затягнути гайку кронштейна. Далі, використовуючи регулюючий гвинт, ремінь розтягується. У той же час, не слід витягнути його сильно, інакше підшипник швидко зношений і не вдасться.

витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя
витягнути, генератор, апрію, ременя

Заміна ременя генератора на апрію кондиціонером (як правило, це двигун внутрішнього згоряння з 16 клапанами), а гур здійснюється дещо інакше. Процес виглядає так:

 • Обробляйте спеціальною рідиною, наприклад, VD40 болтів генератора і подушок двигуна;
 • Поки рідина проникає у всі місця, вам потрібно підняти праву сторону спереду і відкрутити болти колеса, після чого ви зможете зняти колесо;
 • Відкрутіть ніжне відео, трохи натисніть ремінь у бік і відкрутіть болти подушок двигуна;
 • Опустіть машину на гнізді, щоб лід можна було повісити;
 • Тепер ви можете зняти старий ремінь і встановити новий.

Після цього машина піднімається з гніздом. Таким чином, двигун падає, і ви можете затягнути всі болти, а потім потягнути ремінь. Подібна робота цілком можлива для виконання своїми руками в присутності основних знань про пристрій автомобіля та здатність його відремонтувати. В іншому випадку рекомендується звернутися до фахівців з обслуговування автомобілів. Послуга не є найдорожчою, залежно від регіону

Нову версію Lada. Artera дуже приваблювали домашніх автомобілістів. Але, як і будь.який інший автомобіль, потребує своєчасного обслуговування. Наприклад, пояс апріового генератора повинен бути змінений після певного пробігу, і його стан потрібно регулярно перевіряти.

Попередні моделі Lada Priora характеризуються комфортом та вдосконаленою обробкою. Але основні відмінності під капотом. Тут все інакше, ніж у попередніх моделях. Як результат, навіть не всі експерти не знають, як замінити пояс та його розтяжку. Нові моделі оснащені додатковими системами. Кондиціонер та GUR (EUR) додали комфорт, але такі зміни ускладнили підхід до генератора.

Коли потрібна заміна ременя

Найчастіше автомобілісти стикаються з заміною генератора приводного ременя на апрію. Це витратний матеріал з обмеженим терміном обслуговування. Це залежить від ряду факторів, як довго може тривати один пояс.

Якщо ви покладаєтесь на інструкції автовиробника, то згідно з технічними правилами, ремінь генератора замінюється кожні 60 тис. Кілометрів або з інтервалом 3 років роботи. Тут вам потрібно побудувати на тому, що настане раніше.

витягнути, генератор, апрію, ременя

Також є уточнення для тих. У цьому випадку краще змінити пояс з інтервалом на 2 роки, не враховуючи кількість прохідних кілометрів.

Необхідність заміни приводного ременя генератора зазвичай виникає, коли елемент зношується. Він перестає ефективно працювати і чіплятися за поверхню роликів.

Найбільш характерною ознакою зносу є поява свистка з боку пояса. Іноді проблему вирішують посиленням. Якщо пояс видно на характерних ознаках зносу, єдиним правильним варіантом було б замінити деталь.

Замінний ремінь у конфігурації без гура

Якщо GUR, тобто гідропідсилювач керма, не був передбачений у конфігурації апріони LADA, то інструкції матимуть певний тип.

Найкраще загнати машину до спостережної ями для роботи. З інструментів, які слід озброїти клавішею циліндра, набором звичайних клавіш, а також растровим для притулку.

Процес заміни пояса на апрію, де немає гідравлічного підсилювача, виглядає так:

витягнути, генератор, апрію, ременя

 • Послабити застібку генератора;
 • Відкрутіть болт регулювання;
 • перемістити генератор до двигуна;
 • Вийміть переднє праве колесо;
 • Демонтувати притулок, щоб отримати доступ до пояса;
 • Вийміть ремінь з валиків;
 • Встановіть нову запасну частину.

Паралельно перевірте правильність напруги. Тут є рекомендації, про які ви дізнаєтесь трохи пізніше.

Замінний ремінь у конфігурації за допомогою GUR

Нюанс конфігурації Lada Priora з гідравлічною упаковкою полягає в тому. Тому ремінь генератора врешті.решт запустив навколо підтримки електростанції.

Через це процес демонтажу та заміни пояса став складнішим. Необхідний набір інструментів, що складаються з:

 • набір клавіш;
 • ключ напруги;
 • Джек;
 • набір голови;
 • Означає WD-40.

Процес кроку.кроку виглядає наступним чином:

 • Використовуючи WD-40, обробіть болти, які кріплять двигун і подушку кронштейна;
  витягнути, генератор, апрію, ременя
 • Зачекайте 15-20 хвилин і спробуйте відкрутити гайки кронштейна;
 • Використовуючи гніздо, підніміть колесо збоку генератора;
 • Покладіть сильний предмет під двигун і вийміть колесо;
 • трохи опустіть машину;
 • Відкрутіть натяжний валик;
  витягнути, генератор, апрію, ременя
 • Згинати пояс;
 • Відкрутіть болти, що тримають подушку;
 • Опустіть машину, щоб двигун почне трохи повіситися;
 • Перемістити подушку до двигуна внутрішнього згоряння;
 • Вийміть ремінь і встановіть новий;
  витягнути, генератор, апрію, ременя
 • Підніміть машину з гніздом, щоб двигун повернувся до початкового положення;
 • Паралельно переконайтеся, що подушка та пояс не зміщуються;
 • Щільно затягніть гайки і болти;
 • Повернути колесо на місце і повністю опустіть машину.

Все, це процедура заміни ременя на прикладі машини Lada Priora, де є кермо, завершено. Як бачите, тут є набагато більше труднощів, ніж у версії без гура.

Аналогічно, заміна проводиться, якщо кондиціонер встановлений на Ладі.Аріорі з рослини.

Напруга пояса

Тепер вам слід розібратися з розтягуванням ременя генератора на Пріорі, оскільки тут є його характеристики.

Для початку, про звичайний повний набір. Тут є м’якоть і шків колінчастого вала. Більше нічого. Натиснувши гілку ременя, вона повинна зігнутись в діапазоні 8-12 мм.

Якщо це обладнання з гідравлічною упаковкою або кондиціонуванням, то таке напруження буде занадто слабким. Оптимальний фабричний показник вважається розтягненням з 5 мм, не більше.

витягнути, генератор, апрію, ременя

Якщо хтось не знає, як правильно затягнути ремінь генератора на Ладі.Пріорі, то подивіться на наступні інструкції:

 • Відкрутіть гайку натяжного ролика, утримуючи затискач ключем;
 • Візьміть кліп відео, обертаючи ключ для цього;
 • Закрийте гайку десанту;
 • Перевірте, який рівень натягу ременя в найдовшій області між шківами.

Як уже згадувалося, у простому конфігурації напруга повинна бути такою, що при натисканні ремінь генератора згинається в середньому 10 мм. Більше 12 мм і менше 8 мм відхилення доцільно запобігти.

Якщо є гідравлічний бустер або кондиціонер, потягніть його сильніше. Оптимально отримати 5-6 мм при натисканні на відхилення ременя.

Спробуйте перевірити, чи достатньо напруги, експериментально. Для цього затягніть пояс і запустіть двигун. Якщо напруга надмірно сильна, то підшипники почнуть гудити. І з недостатньою напругою з нового пояса чується характерний свист.

Важливим моментом є вибір високоякісного ременя генератора для заміни. Зараз є багато компаній, які можуть запропонувати гідні запчастини та компоненти для домашніх автомобілів, включаючи Lada Priora.

витягнути, генератор, апрію, ременя

Якщо ви почнете з відгуків власників самих апрії, то найбільш кращими варіантами будуть:

Більше того, перші два виробники є найпопулярнішими та популярними. Вони вважаються найбільш якістю. Недарма ремені цих брендів переходять до конвеєрів Avtovaz під час збирання автомобілів.

На велике розчарування, якість ременів, які доставляються на фабрики Avtovaz, суттєво відрізняються від тих же оригінальних запасних частин, що реалізуються в магазинах. Але тут нічого не робити.

Окрім ременя генератора, може знадобитися замінити валик натягу. Тому перед роботою обов’язково перевірте поточний стан елементів. Якщо є ознаки зносу та пошкоджень, деталі потрібно буде всебічно замінити. Але тут немає нічого складного.

Практика показує, що тягнути ремінь генератора на апрію іноді недостатньо. І якщо підйомник не дав бажаного результату, єдиний вихід. це повна заміна.

Ще одне питання, коли сам генератор не в порядку. Є 2 можливі варіанти: заміна або ремонт.

Як змінити генератор

Далі ви дізнаєтесь, як зняти генератор на Пріорі, якщо автомобіль їде з кондиціонером або гідравлічним контролем потужності, або був поставлений з фабрики у простому конфігурації.

Цей момент дійсно важливий. Часто власники автомобілів здійснюють ремонт пристрою, що генерує, не видаляючи його, оскільки демонтаж є занадто проблематичним.

Почнемо з бюджетної конфігурації, де немає кондиціонера чи гура. Щоб працювати над видаленням генератора, вам знадобиться яма або комфортний шляхопровод.

Процес видалення генератора на Пріорі без кондиціонування виглядає так:

витягнути, генератор, апрію, ременя

 • Від’єднайте акумулятор (просто вимкніть мінус клем);
 • Видаліть захист двигуна;
 • Послабити натяжний ролик генератора;
 • Перемішайте ремінь з шківів (не потрібно повністю зняти ремінь);
 • Від’єднайте блок проводів від D роз’єму;
 • Від’єднайте дроти від контактної шпильки;
 • Перемістіть гумову кришку, під якою є кріпичий гайок;
 • Відкрутіть гайку нижньої засувки, потім вийміть гвинт цієї засувки;
 • Далі відкрутіть кріпильну гайку, розташовану на верхній кронштейні;
 • Спочатку знімайте генератор, а потім до правого боку;
 • Відкрутіть гвинт регулювання;
 • Вийміть розтяжку;
 • Переконайтесь, що генератор більше не підключається до жодних дротів;
 • Витягніть пристрій з машини.

Іноді процедура видалення генератора ускладнюється тим, що болт нижнього кріплення не зовсім зручно встановлений. Неможливо витягнути його повністю, тому що він впирався в подушку пріоритетів електростанції.

У цій ситуації ви можете це зробити. Спочатку двигун повіситься, а потім опори двигуна відкручуються. Тепер болт витягується без проблем.

витягнути, генератор, апрію, ременя

Або альтернативний, більш варварський метод. Болт просто відрізаний, і подібні кріплення встановлюються на його місці.

Не забудьте виконати зворотну збірку, а також демонтаж. В іншому випадку виникнуть серйозні проблеми, а також труднощі з аналізом цього вузла.

Отже, генератор замінюється, якщо на апрію немає гур або кондиціонера.

Якщо пріора LADA встановлена ​​кондиціонер або гідравлічна потужність, то питання видалення генератора для його ремонту стає більш гострим. Так, якщо одиницю потрібно замінити, просто немає варіантів. Але для ремонту багато хто вважає за краще виконувати роботу без усунення.

Проблема конфігурації з кондиціонером полягає в тому, що компресор кондиціонера запобігає генератору у наведеній схемі. Тобто він повинен видалити компресор. І це важко і фінансово дорого, якщо ви звертаєтесь до автомобільної послуги.

Народних майстрів та власників Лади Аріона знайшли альтернативне рішення. Навіть якщо є кондиціонер, генератор можна видалити, не торкаючись компресора клімату встановлення. Для цього фара видаляється.

витягнути, генератор, апрію, ременя

 • демонтаж захисту від оптики;
 • послабити кріплення переднього бампера;
 • Вийміть фари;
 • Отримати доступ до генератора.

Далі, принцип схожий. Тобто акумулятор відключається, ремінь знімається, кріплення відкруті, проводи відключаються, а генератор видаляється через звільнений зазор через видобуток фар. І схема підключення нового генератора на автомобілях Lada Artia Зверніть його відключення.

Ви можете знайти інформацію про те, що видалення компресора для демонтажу генератора надається лише в тому випадку. Якщо там є кліматичне обладнання від Panasonic, то ви можете зняти пристрій, що генерує, не знімаючи компресор. Тож це чи ні, офіційно не підтверджено. Але ви можете залишити коментар і сказати, що ви знаєте про це.

Подальше з’єднання нового генератора, встановленого на автомобілі Lada Priora, знаходиться у зворотному порядку.

Як правильно замінити привідний ремінь?

Якщо автомобіль Lada Priora не оснащений кондиціонером та гідравлічною потужністю, заміну ременя генератора легше здійснити в гаражі з ями спостереження.

Необхідні інструменти для зміни:

 • Набір крил та шестикутних ключів;
 • Спеціальний ключ для усунення притулку;
 • Ключ каналу.

Правила техніки безпеки:

 • Процедура проводиться на холодному живленні. Зачекайте 20-30 хвилин, поки двигун не охолоне до прийнятної температури.
 • Відключіть мінус клем акумулятора, щоб уникнути непередбачених ситуацій.
 • Робота в рукавичках та спеціальному одязі.

Заміна ременя генератора без гідравлічної обгортки

Крок.by.step Інструкції щодо заміни ременя без гідравлічної упаковки:

 • Дістатися до генератора. Послабте гайку ключем потрібного діаметра.
 • Відкрутіть болт регулювання натягу.
 • Перемістіть генератор у блок живлення.
 • Вийміть переднє праве колесо.
 • Зніміть відкривач. Вид на стару запасну частину відкриється.
 • Замініть його новим. Не забудьте затягнути регулюючий болт.
 • Перевірте напругу. Споживчий матеріал не повинен бути слабко затягнутий і, навпаки, підшипник генератора може страждати від сильної напруги.
 • Зберіть усе у зворотній послідовності.

Процедура заміни ременя генератора без гідравлічного обгортання в Пріт.Ладі завершується.

З гідравлічною обгорткою

Крок.by.step Інструкції щодо заміни ременя на гур на лоді:

 • Підготуйте необхідні інструменти:
 • Ключ натяжного ременя;
 • Набір гайкових ключів;
 • Джек;
 • Набір головок;
 • Рідина WD-40 або подібна.
 • Використовуйте рідину для зволоження болтів, які кріплять моторну подушку та кріплення.
 • Зачекайте 25 хвилин, потім обережно відкрутіть ці болти.
 • Підніміть переднє праве колесо. Використовуйте для цього джек.
 • Покладіть предмет під двигун транспортного засобу і вийміть колесо.
 • Трохи нижче транспортного засобу.
 • Відкрутіть відео, яке витягує генератор/гідро.селекційний ремінь.
 • Перемістіть запасну частину.
 • Тепер стає можливим відкрутити болти, змочених рідиною.
 • Акуратно опустіть транспортний засіб, щоб двигун залишався ваги.
 • Подушка двигуна натискає на натискання.
 • Тепер ви можете почати замінювати ремінь генератора/гідравлічне обгортання.
 • Підніміть транспортний засіб за допомогою гнізда, щоб живлення залишався на місці. Процедура ретельно проводиться.
 • Спінові болти та гайки.
 • Встановіть колесо назад і опустіть транспортний засіб.
 • Заміна ременя генератора на ГУР на Ладі Аріон.