Як витягнути скляний віконний кабель до Niva. Заміна механізму електростанції Windows Vaz 2121 вікном

Як витягнути скляний віконний кабель до Niva

Стандартна схема складається з блоку управління, приводних та тригерних механізмів. Механізм приводу, або двигун.редактор, обертає кабельний барабан, безпосередньо піднявши або опускає скло. Редактор двигуна.це невід’ємний блок електричного двигуна з черв’ячною передачею, який забезпечує обертання лише в одному напрямку, від черв’яка до колеса. Це запобігає випадковому закриттю вікна. Побудований запобіжник термограми захищає від перевантаження.

Розгляньте, які компоненти відповідають за електричний механізм у ланцюзі:

Під панеллю приладів з боку водія розташована монтажна одиниця. Пристрої їдять з нього.

Вікно.Windows перемикання реле зменшує струм у схемі управління.

Кнопки з світлодіодною підсвічуванням, праворуч і ліві двері, увімкніть механізм підйому скла.

Моторори з пасажиром та дверима водія створюють зусилля, які піднімають і опускають скло.

Замок запалювання постачає живлення на реле.

Як працює схема?

Перемикач запалювання постачається до блоку та реле підйомників та реле. Світлодіодна підсвічування увімкнена. Механізм руху двигуна запускається лише тоді, коли ви натискаєте будь.яку клавішу.

Рух струму в ланцюзі: акумулятор. запобіжник. реле. кнопка. двигун.

Безкоштовна онлайн.консультація з автомеханіком:

У мене є двері з вікном. Водій відволікається так чи інакше, щоб він потрапив у 2121 канавки верхнього скляного ущільнення. Кнопки управління розміщуються спеціально лобовим склом NIVA з боку водія та з боку пасажира. Не забудьте зняти нижнє відео зі старого механізму заміни 2131, які труднощі можуть з’явитися або з’явитися при заміні, що кнопка Snut має світлодіодну підсвічування. Покладіть двигун.редактор поруч із механізмом скляного підйому і поверніть до кабелю, так, перехоплюйтесь і візьміть його руками.

Заміна заміни Niva 2121

Під номером 7 змащуйте кабель і валики з змащуванням Litol24, оберніть 90 градусів і вийміть з ручки відкриття дверей. Коли ви натискаєте на будь.яку клавішу, процес підняття або опускання скла відбувається. Я беру з нього справу і свинцеву передачу.

Несправності лобового скла передніх дверей

Під час експлуатації автомобіля відбувається зрив механізму підйому скла. Частіше причини несправностей пов’язані з електричним ланцюгом підйомників. Розглянемо основні причини несправностей:

1.Обидва вікна не працюють: 1.1. Запобіжник спалив. 1.2. Ненадійне з’єднання проводів з “масою” 1.3.Роз’єм відключений або був перерва в мережі. 1.4. Основний перемикач лобового скла несправний.

Право не працює: 2.1. Пошкодження моторного балів або в реле зворотного струму. 2.2. Кліф електричної мережі. 2.3. Перемикач лобового скла зламався.

Скло впало, але не піднімається. Причина. замерзання кнопки в нижньому положенні.

Уповільнити опускання або підняття скла. Причиною цього є забруднення отворів для дренажу, внизу дверей.

Можливий знос або різання кабелю в барабані.

Є також механічні пошкодження. Вони визначаються характерними шуми та стуками.Усунення несправностей починається з тесту на запобіжник, від нього потужність переходить до обох скляних вікон. Якщо причина зриву не знайдена, вам доведеться розібрати двері.

Заміна передніх жирових вікон у Chevrolet-Niva.

Він служив довго і регулярно, але в один непохитний момент він раптом відмовився.

Пошук та усунення несправності повинні починатися з запобіжника перевірки, він потужний для обох скляних вікон. Якщо він цілий, то вам доведеться розібрати двері. Для цього:

Зніміть 2 вилки, вимкніть два гвинти та два самостійні гвинти на ручці дверей

Відкрутіть гвинт під рукояткою дверей. Покладіть підкладку назад, поверніть 90 градусів і вийміть з ручки відкриття дверей.

У нижній частині обшивки відкрутіть два гвинти і вийміть накладку

Відкрутіть 4 гвинти кріплення динаміка. Видали це.

Дверна обшивка знаходиться під нижче викрутки, перехоплюй і піднімай її руками. Потягніть за себе по колу і видаліть його.

Відкрутіть скляну кронштейн з механізму лобового скла

Відкрутіть вікна та видаліть їх.

Опустіть склянку вниз, підніміть праву сторону і витягніть його з дверей у похилому положенні

Відкрутіть кріплення обсягу вікон на 4 очки та кріплення двигуна.

Відключіть роз’єм двигуна.редуктора. Витягніть весь механізм Windowser через нижнє “вікно” дверей.

Відкрутіть ключем з 22 трьох гумових демпферів з шпильками. Обережно! Не втрачайте шайби, що знаходяться між двигуном.пластиком.

Тепер вам потрібно придбати новий двигун.редактор та встановити його на місці. На ринку та в магазинах я не міг точно знайти Chevrolet-Vaz 2121, тому я купив його у VAZ-2110.

Але тут ви повинні бути обережними! Для них є два типи. Вони відрізняються між собою з роз’ємом і наконечником. Один має квадрат, інший має прямокутне. У цьому випадку нам потрібно з квадратною наконечником, і ми самі переробимо роз’єм. Ми купуємо.

Новий двигун.редактор не поспішає встановлювати на місці, спочатку вам потрібно перевірити його продуктивність. Підключіть його до блоку за допомогою проводів та направляйте кнопку скла. Якщо двигун працює, поставте його на місце:

У старих і нових двигунах.артистів відрізати роз’єми проводами. Припаяйте старий роз’єм до проводів нового двигуна.редукера. Поставте двигун.редактор поруч із механізмом скла підйом

Зберіть усе у зворотній послідовності. Встановлюючи двері, зверніть увагу на неї, щоб зайти в канавку верхньої скляної ущільнення.

Зверніться до нас, щоб провести комп’ютерний діагноз автомобіля.

Запобіжники та реле для автомобілів

Система живлення та споживання автомобіля забезпечує правильне функціонування компонентів та зборів та комфортного водіння. Джерелом струму автомобіля є акумулятор. Споживачі одночасно взаємопов’язані та поєднуються в окремі блоки з запобіжниками.

На Niva Chevrolet блок запобіжників встановлений у вузлі і розташований у кабіні. Карання запобіжників захищають майже всі силові ланцюги електричного обладнання. Не мають такого ланцюга генератора, запустіть двигун та заряд акумулятора.

Блок запобіжників VAZ 2121 розташований з боку водія під приладною панеллю. Доступ до монтажного блоку закритий кришкою.

Щоб зняти його, ми відкрутимо два самостійні гвинти.

Ми відображаємо кришку тканини на панелі приладів. Підніміть його, вийміть шпильки з гумових втулок і вийміть.

На фотографії ви можете побачити, де знаходиться релейний блок та запобіжники.

У автомобілях Niva Chevrolet захищає силовий ланцюг вхідних дверей запобіжника F5. Реле Windows розташований у блоці з віддаленим реле. Цей блок нижче кріплення.

Усунути несправності ESP

Щоб механізм вікна вхідних дверей не зламався, достатньо пропустити всі його деталі раз на рік. У разі поломки витягніть ESP та ремонт:

Запобіжник перевіряється стандартним чином. За схемою або візуально ми знаходимо бажаний запобіжник. Ми вивчаємо його на перерву в дроті, спалені сліди. Можна перевірити тестером (мультиметром) опором або напругою.

Перевірте справність реле. Для цього підключений новий, або контактує 30 і 87 близьких один до одного. Реле не підлягає ремонту, його замінюють.

Кнопки Windows простіше видалити та замінити. Причиною їх несправності є окислення контактів. Ви можете швидко відновити роботу кнопок, обробляючи їх прониклим рідиною WD-40.

Несправний двигун підлягає заміні. Його ремонт можливий лише тоді, коли контакти окислюються. Вони повинні бути очищені. За відсутності напруги в проводах трактора Walk.Behind, вам потрібно знайти розрив і усунути шкоду.

Усі мобільні частини видаленого механізму ESP перевіряються на наявність механічних пошкоджень, пилу та бруду. Іноді достатньо очистити деталі іржі та жиру, щоб підйомник працював належним чином.

Заміна переднього спільного підприємства

Вийміть механізм ESP з вхідних дверей для ремонту деталей або повної заміни. Вони також видаляють електричний вікнаер з іншими ремонтними роботами, коли механізм перешкоджає їх поведінці. Потрібен стандартний набір інструментів.

Послідовність автомобілів:

 • Зніміть пластикову шкіру дверей. За допомогою тонкої викрутки обережно витягніть пластикові пробки. Ми відкрутили гвинти з поперечними урядом на рамці біля ручки отвору, і три двері на нижній кишені внизу та знімають деталі. Переверніть два великі гвинти під пробку. Видаліть основну обшивку.
 • Від’єднайте дроти від кнопок, натиснувши на засувку. Ми витягуємо вимикачі з пластичного корпусу.
 • Зніміть динамік.
 • Ми демонтуємо склянку вхідних дверей. Для цього відкрутіть болти кріплення скляної пластини до планки, болт кріплення дверей направляючих. Ми беремо екскурсовод, виносимо скляну ущільнювач, видаляємо склянку.
 • Ми оновлюємо інженера двигуна ESP з колодки живленням.
 • Ми видаляємо гайки для монтажу механізму до основи дверей, центральних і нижніх гайок.
 • Ми виймаємо механізм з дверного отвору.Ми перевіряємо механізм пошкодження, замінюємо деталі. Далі ми встановили у зворотному порядку відремонтований електричний Windows або замінимо нове.

Заміна лобового скла Vaz 2121 вікном

Як видалити механізм електричного вікна поля 2121 VAZ 2131

Виходячи з вищезазначеного, коли NIVA 2121 або бічне вікно було піднято за допомогою фізичної сили, вікна повинні рухатися без ковзання або заклинювання. Додано пн 21 липня, яку потужність замінюється реле, поки обертання барабана механізму подачі вікна не буде завершено? Відредаговано 2012 1315 Щоб перевірити заміну контролера вікон Niva 2121, варто забути про це, насправді, про. Відключіть передню частину електричного вікна кабелю та 2121 тримачі келихів відповідної секції. Зв’яжіться з нами для комп’ютерної діагностики. Водій якось відволікається на керування лобовим склом вхідних дверей, натиснувши 2 кнопки. Додано в понеділок, 21 липня, між двигуном коробки передач та пластиковим корпусом. Кнопки управління розташовані спеціально збоку водія та пасажира. У цьому випадку запалювання повинно бути включено для безкоштовної заміни.

Безкоштовна онлайн.консультація з автомеханіком:

У мене є дверні двері. Водій відволікається на ту чи іншу ступінь, щоб потрапити в канавку 2121 верхньої скляної ущільнення. Кнопки управління розташовані спеціально на вікнах з боку водія та з боку пасажира. Обов’язково видаліть нижнє відео зі старого механізму заміни 2131, який може або не може замінити кнопку всередині світлодіодним підсвічуванням. Розмістіть коробку передач поруч із механізмом підйому скла і поверніть рукав з мотузкою, щоб схопити її та схопити її руками.

Заміна Windows Niva 2121

Під номером 7 змащуйте кабель і валики з літаком 24 мастила, виверніть 90 градусів і вийміть пристрій з дверної ручки для відкриття. Коли ви натискаєте будь.яку клавішу, процес підняття або опускання скла відбувається. Я беру з нього справу та обладнання.

10539 Електричні вікна передня Vaz 2121 Niva

Виходячи з вищевикладеного, він подумав, що це недоречно, 2121, якщо ручка вікна тримає. За допомогою взаємозамінних гвинтів зафіксуйте направляючі за допомогою пробурених отворів. Підніміть склянку руками і запобігайте її падінню гвинтом або шпилькою з ниткою M5, щоб він не зламався в самий непідквартний момент. Проводка буде розташована ближче до дверей, який повністю звільнить простір для стовпчика.

Niva Chevrolet запобіжники та реле, електричні схеми

Якщо ви є власником позашляховика Chevrolet NIVA, то можуть з’явитися рано чи пізні проблеми з електриком, а також на будь.якому іншому автомобілі. Коли будь.який пристрій не вдається, вам потрібно правильно визначити причину несправності.

Перш за все, коли струм або коротке замикання буде перевищено, запобіжники та реле Niva Chevrolet Fail. Тому вам потрібно знати, за кого з них відповідає і нести з собою набір запасних. У цій статті йдеться про основні причини несправностей електрики, допоможе у діагностиці та усуненні проблем.

Несправності лобового скла передніх дверей

Під час експлуатації автомобіля відбувається зрив механізму підйому скла. Частіше причини несправностей пов’язані з електричним ланцюгом підйомників. Розглянемо основні причини несправностей:

1.Обидва вікна не працюють: 1.1. Запобіжник спалив. 1.2. Ненадійне з’єднання проводів з “масою” 1.3.Роз’єм відключений або був перерва в мережі. 1.4. Основний перемикач лобового скла несправний.

Це не працює правильно: 2.1. Пошкодження моторного балів або в реле зворотного струму. 2.2. Кліф електричної мережі. 2.3. Перемикач лобового скла зламався.

Скло впало, але не піднімається. Причина. замерзання кнопки в нижньому положенні.

Уповільнити опускання або підняття скла. Причиною цього є забруднення отворів для дренажу, внизу дверей.

Можливий знос або різання кабелю в барабані.

Є також механічні пошкодження. Вони визначаються характерними шуми та стуками.Усунення несправностей починається з тесту на запобіжник, від нього потужність переходить до обох скляних вікон. Якщо причина зриву не знайдена, вам доведеться розібрати двері.

Встановлення Windows на VAZ 2107

На вхідних дверях автомобіля 2107 електричні вікна, розроблені для моделей 2104-05-07, підходять, найпростіше встановити конструкцію стійки. Встановлення реального ESP здійснюється наступним чином:

 • Ми розбираємо двері зсередини. знімаємо ручку обмотки (за допомогою спеціального інструменту або викрутки);
 • Відкрутіть кнопку блокування блокування;
 • Ми повертаємо гвинти підлокітника (три кріплення. спереду (зверху), посередині та ззаду)
 • Ми демонтуємо кожух дверей (основна частина);
 • Видаліть верхню частину шкіри (“батон”);
 • Використовуючи ключ до 8, відкрутіть болти механізму;
 • Ми повертаємо болти направляючого на скляну дошку, направляючі видаляються, він не знадобиться;
 • Ми отримуємо з дверей МСП;
 • Відкрутіть гвинти механізму до скла (4 шт два гвинти з одного боку та два з іншого);
 • Ми вимикаємо мітку гайки кабелю лобового скла, демонтуючи ролик кабелю;
 • Ми повністю витягуємо механізм лобового скла;
 • Ми просвердлюємо дві отвори діаметром 6 мм біля дверей (одна з них знаходиться поруч із отвором ручки закриття дверей);
 • Ми робимо буріння на одній площині, застібаємо двигун.редактор на місці механічного лобового скла. Усі гвинти повинні бути взяті з набору, звичайні гвинти не спрацюють. вони довгі, і будуть спиратися на механізм підйому. Якщо немає коротких гвинтів зі скляними вікнами, необхідно скоротити стандартні гвинти;
 • Скляні тримачі до електричного вікна, ми кріпляємо звичайними гвинтами;
 • Ми знімаємо дроти з підйомників, встановлюємо кнопки або на самі двері, або на центральний підлокітник, поруч із консоллю важеля коробки передач.

Ми збираємо двері, і на цьому встановлено встановлення лобового скла на Vaz 2107.

Запобіжники та реле для автомобілів

Система живлення та споживання автомобіля забезпечує правильне функціонування компонентів та зборів та комфортного водіння. Джерелом струму автомобіля є акумулятор. Споживачі одночасно взаємопов’язані та поєднуються в окремі блоки з запобіжниками.

На Niva Chevrolet блок запобіжників встановлений у вузлі і розташований у кабіні. Карання запобіжників захищають майже всі силові ланцюги електричного обладнання. Не мають такого ланцюга генератора, запустіть двигун та заряд акумулятора.

Блок запобіжників VAZ 2121 розташований з боку водія під приладною панеллю. Доступ до монтажного блоку закритий кришкою.

Щоб зняти його, ми відкрутимо два самостійні гвинти.

Ми відображаємо кришку тканини на панелі приладів. Підніміть його, вийміть шпильки з гумових втулок і вийміть.

На фотографії ви можете побачити, де знаходиться релейний блок та запобіжники.

У автомобілях Niva Chevrolet захищає силовий ланцюг вхідних дверей запобіжника F5. Реле Windows розташований у блоці з віддаленим реле. Цей блок нижче кріплення.

Усунути несправності ESP

Щоб механізм вікна вхідних дверей не зламався, достатньо пропустити всі його деталі раз на рік. У разі поломки витягніть ESP та ремонт:

Запобіжник перевіряється стандартним чином. За схемою або візуально ми знаходимо бажаний запобіжник. Ми вивчаємо його на перерву в дроті, спалені сліди. Можна перевірити тестером (мультиметром) опором або напругою.

Перевірте справність реле. Для цього підключений новий, або контактує 30 і 87 близьких один до одного. Реле не підлягає ремонту, його замінюють.

Кнопки Windows простіше видалити та замінити. Причиною їх несправності є окислення контактів. Ви можете швидко відновити роботу кнопок, обробляючи їх прониклим рідиною WD-40.

Несправний двигун підлягає заміні. Його ремонт можливий лише тоді, коли контакти окислюються. Вони повинні бути очищені. За відсутності напруги в проводах трактора Walk.Behind, вам потрібно знайти розрив і усунути шкоду.

Усі мобільні частини видаленого механізму ESP перевіряються на наявність механічних пошкоджень, пилу та бруду. Іноді достатньо очистити деталі іржі та жиру, щоб підйомник працював належним чином.

Перш ніж ми перейдемо до заміни запасних частин

Невдаха вікон може мати неприємні наслідки і потребуватиме швидкого ремонту, особливо якщо це сталося, коли скло було відкрито. Вам потрібно швидко видалити його, але майте на увазі кілька речей. Заміна підйому вікон вимагає інструментів, які дозволяють відкрутити деталі та забиту панель, щоб вона була на відстані приблизно в 10 см від краю дверей. Таким чином, ми захистимо це від падіння. Під час розбирання, ми повинні отримати новий повний механізм для вашої моделі автомобіля або набору для ремонту. якщо він продається.

витягнути, скляний, кабель, niva, механізму

Несправності лобового скла передніх дверей

Під час експлуатації автомобіля відбувається зрив механізму підйому скла. Частіше причини несправностей пов’язані з електричним ланцюгом підйомників. Розглянемо основні причини несправностей:

1.Обидва вікна не працюють: 1.1. Запобіжник спалив. 1.2. Ненадійне з’єднання проводів з “масою” 1.3.Роз’єм відключений або був перерва в мережі. 1.4. Основний перемикач лобового скла несправний.

Це не працює правильно: 2.1. Пошкодження моторного балів або в реле зворотного струму. 2.2. Кліф електричної мережі. 2.3. Перемикач лобового скла зламався.

Скло впало, але не піднімається. Причина. замерзання кнопки в нижньому положенні.

Уповільнити опускання або підняття скла. Причиною цього є забруднення отворів для дренажу, внизу дверей.

Можливий знос або різання кабелю в барабані.

Є також механічні пошкодження. Вони визначаються характерними шуми та стуками.Усунення несправностей починається з тесту на запобіжник, від нього потужність переходить до обох скляних вікон. Якщо причина зриву не знайдена, вам доведеться розібрати двері.

Встановлення Windows на VAZ 2107

На вхідних дверях автомобіля 2107 електричні вікна, розроблені для моделей 2104-05-07, підходять, найпростіше встановити конструкцію стійки. Встановлення реального ESP здійснюється наступним чином:

 • Ми розбираємо двері зсередини. знімаємо ручку обмотки (за допомогою спеціального інструменту або викрутки);
 • Відкрутіть кнопку блокування блокування;
 • Ми повертаємо гвинти підлокітника (три кріплення. спереду (зверху), посередині та ззаду)
 • Ми демонтуємо кожух дверей (основна частина);
 • Видаліть верхню частину шкіри (“батон”);
 • Використовуючи ключ до 8, відкрутіть болти механізму;
 • Ми повертаємо болти направляючого на скляну дошку, направляючі видаляються, він не знадобиться;
 • Ми отримуємо з дверей МСП;
 • Відкрутіть гвинти механізму до скла (4 шт два гвинти з одного боку та два з іншого);
 • Ми вимикаємо мітку гайки кабелю лобового скла, демонтуючи ролик кабелю;
 • Ми повністю витягуємо механізм лобового скла;
 • Ми просвердлюємо дві отвори діаметром 6 мм біля дверей (одна з них знаходиться поруч із отвором ручки закриття дверей);
 • Ми робимо буріння на одній площині, застібаємо двигун.редактор на місці механічного лобового скла. Усі гвинти повинні бути взяті з набору, звичайні гвинти не спрацюють. вони довгі, і будуть спиратися на механізм підйому. Якщо немає коротких гвинтів зі скляними вікнами, необхідно скоротити стандартні гвинти;
 • Скляні тримачі до електричного вікна, ми кріпляємо звичайними гвинтами;
 • Ми знімаємо дроти з підйомників, встановлюємо кнопки або на самі двері, або на центральний підлокітник, поруч із консоллю важеля коробки передач.

Ми збираємо двері, і на цьому встановлено встановлення лобового скла на Vaz 2107.

Запобіжники та реле для автомобілів

Система живлення та споживання автомобіля забезпечує правильне функціонування компонентів та зборів та комфортного водіння. Джерелом струму автомобіля є акумулятор. Споживачі одночасно взаємопов’язані та поєднуються в окремі блоки з запобіжниками.

На Niva Chevrolet блок запобіжників встановлений у вузлі і розташований у кабіні. Карання запобіжників захищають майже всі силові ланцюги електричного обладнання. Не мають такого ланцюга генератора, запустіть двигун та заряд акумулятора.

Блок запобіжників VAZ 2121 розташований з боку водія під приладною панеллю. Доступ до монтажного блоку закритий кришкою.

Щоб зняти його, ми відкрутимо два самостійні гвинти.

Ми відображаємо кришку тканини на панелі приладів. Підніміть його, вийміть шпильки з гумових втулок і вийміть.

На фотографії ви можете побачити, де знаходиться релейний блок та запобіжники.

У автомобілях Niva Chevrolet захищає силовий ланцюг вхідних дверей запобіжника F5. Реле Windows розташований у блоці з віддаленим реле. Цей блок нижче кріплення.

Усунути несправності ESP

Щоб механізм вікна вхідних дверей не зламався, достатньо пропустити всі його деталі раз на рік. У разі поломки витягніть ESP та ремонт:

Запобіжник перевіряється стандартним чином. За схемою або візуально ми знаходимо бажаний запобіжник. Ми вивчаємо його на перерву в дроті, спалені сліди. Можна перевірити тестером (мультиметром) опором або напругою.

Перевірте справність реле. Для цього підключений новий, або контактує 30 і 87 близьких один до одного. Реле не підлягає ремонту, його замінюють.

Кнопки Windows простіше видалити та замінити. Причиною їх несправності є окислення контактів. Ви можете швидко відновити роботу кнопок, обробляючи їх прониклим рідиною WD-40.

Несправний двигун підлягає заміні. Його ремонт можливий лише тоді, коли контакти окислюються. Вони повинні бути очищені. За відсутності напруги в проводах трактора Walk.Behind, вам потрібно знайти розрив і усунути шкоду.

Усі мобільні частини видаленого механізму ESP перевіряються на наявність механічних пошкоджень, пилу та бруду. Іноді достатньо очистити деталі іржі та жиру, щоб підйомник працював належним чином.

Перш ніж ми перейдемо до заміни запасних частин

Невдаха вікон може мати неприємні наслідки і потребуватиме швидкого ремонту, особливо якщо це сталося, коли скло було відкрито. Вам потрібно швидко видалити його, але майте на увазі кілька речей. Заміна підйому вікон вимагає інструментів, які дозволяють відкрутити деталі та забиту панель, щоб вона була на відстані приблизно в 10 см від краю дверей. Таким чином, ми захистимо це від падіння. Під час розбирання, ми повинні отримати новий повний механізм для вашої моделі автомобіля або набору для ремонту. якщо він продається.

витягнути, скляний, кабель, niva, механізму

Заміна переднього спільного підприємства

Вийміть механізм ESP з вхідних дверей для ремонту деталей або повної заміни. Вони також видаляють електричний вікнаер з іншими ремонтними роботами, коли механізм перешкоджає їх поведінці. Потрібен стандартний набір інструментів.

Послідовність автомобілів:

 • Зніміть пластикову шкіру дверей. За допомогою тонкої викрутки обережно витягніть пластикові пробки. Ми відкрутили гвинти з поперечними урядом на рамці біля ручки отвору, і три двері на нижній кишені внизу та знімають деталі. Переверніть два великі гвинти під пробку. Видаліть основну обшивку.
 • Від’єднайте дроти від кнопок, натиснувши на засувку. Ми витягуємо вимикачі з пластичного корпусу.
 • Зніміть динамік.
 • Ми демонтуємо склянку вхідних дверей. Для цього відкрутіть болти кріплення скляної пластини до планки, болт кріплення дверей направляючих. Ми беремо екскурсовод, виносимо скляну ущільнювач, видаляємо склянку.
 • Ми оновлюємо інженера двигуна ESP з колодки живленням.
 • Ми видаляємо гайки для монтажу механізму до основи дверей, центральних і нижніх гайок.
 • Ми виймаємо механізм з дверного отвору.Ми перевіряємо механізм пошкодження, замінюємо деталі. Далі ми встановили у зворотному порядку відремонтований електричний Windows або замінимо нове.

VAZ 21213 | Видалення механізму дверного лобового скла

Ми знімаємо двигун лобового скла, щоб замінити його або повним розбиранням дверей. Вийміть оббивку дверей (див. Видалення оббивки дверей). Від’єднайте кріплення кабелю Windows на передні та задні скляні тримачі (див. Заміна скляного скла). Підняти келих руками.
і зафіксуйте його з падіння гвинтом (або шпилькою) ниткою m5, накрученим у отвір переднього тримача скла.
Ми повертаємо три гайки механізму обмотки на 8 до голови дверей до внутрішньої дверної панелі.
Ми приносимо механізм лобового скла до вікна на дверях.

Якщо механізм лобового скла не замінено, але вийміть повним розбиранням дверей.

Потім ми з’єднаємо кабельну гілку з дротом біля інженера механізму лобового скла.

Опустіть склянку руками до гумового буфера (див. Заміна скляного скла). Ми знімаємо кабель з чотирьох валиків.

і вийміть механізм лобового скла кабелем.
Голова 10 ми повертаємо болт кріплення кронштейна натяжного валика.
і вийміть кронштейн із відео.

Під час складання, встановивши розтяжку роликову кронштейн, ми не затягаємо болт його кріплення. Підняття склянки, виправте його.

Ми розширюємо вал механізму лобового скла на відкриття внутрішньої панелі дверей (новий механізм лобового скла продається з зв’язаними кабельними гілками).
Ми надягаємо ролик за схемою.
Переключіть провід, який фіксує кабельні гілки.

Ми розширюємо шпильки механізму лобового скла в отвори і кріпить механізм. Щоб натягнути кабель, злегка затягніть болт кронштейна розтяжного валика.

Закінчивши молоток молотком на 10.й голові, одягненому на кронштейн.

ми змінюємо відео вниз, витягуючи кабель. Нарешті затягніть болт. Ми робимо гвинти з двох затискаючих площин кронштейнів скла склянки і злегка витягуйте гвинти передньої дошки кронштейна. Ми обертаємо проти годинникової стрілки ручку, яку носили на валу механізму лобового скла, поки обертання барабана механізму лобового скла не зупиниться. Підніміть склянку руками, поки вона не зупиниться, і, тримаючи його в цьому положенні, поверніть ручку на валу лобового скла на валу Windows за годинниковою стрілкою.

З поперечною ущільненою викруткою через вікно у верхній частині внутрішньої панелі дверей ми нарешті затягаємо гвинти площини передньої кронштейна скляного кластера.

Ми опускаємо склянку до рівня, коли через вікно внутрішньої панелі дверей можна буде затягнути гвинти задніх дощок кронштейнів скляного кластера (див. Заміна склянки вхідних дверей). Перевіривши роботу механізму лобового скла, змащуйте кабель і валики з мастильною літолією-24.

Електричні диски

Накопичувачі з електричними двигунами набагато вигідніші. Але їх встановлювали виключно власники автомобілів на «класичних» автомобілях Vaz. такий варіант не був передбачений на заводі. Головне (на думку тих, хто виробляв ці машини майже 30 років)-це колеса на залізному корпусі та деякий двигун, хоч би лише в русі він керувався цілою структурою.

Якщо ви придивитесь уважно, буде видно, що дизайнери не спантеличують себе комфортом, вони лише думали про те, як заощадити на виробництві. А в ланцюзі автомобіля з’єднання вікон не забезпечило. Тому вся електропроводка повинна бути встановлена ​​незалежно.

витягнути, скляний, кабель, niva, механізму

Але багато власників автомобілів взяли на себе обов’язок заводу та займалися встановленням електричних вікон самостійно. Найчастіше вибір потрапляє на зчленовані механізми, в яких можна відрізнити кілька переваг:

 • Низька низька вартість набору.
 • Електричні вікна прості в встановленні.
 • Не потрібно шукати компоненти. все, що необхідно для встановлення, вже доступне, включаючи дроти та кнопки.
 • Пристрої мають високу надійність, працюють швидко і не випромінюють шум (остання перевага є більш актуальною для сучасної Vesta, ніж для “семи”).

Заміна підйомника вікон

Пристрій механічних вікон:

Ми знімаємо двигун лобового скла, щоб замінити його або повним розбиранням дверей. Вийміть оббивку дверей (див. тут).

Від’єднайте кріплення кабелю Windows на передні та задні скляні тримачі (див. тут).

і зафіксуйте його з падіння гвинтом (або шпилькою) ниткою m5, накрученим у отвір переднього тримача скла.

Голова “на 8” Ми повертаємо три гайки кріплення механізму Windows на внутрішню панель дверей.

Ми приносимо механізм лобового скла до вікна на дверях.

Якщо механізм лобового скла не замінено, але вийміть повним розбиранням дверей.

Це цікаво: стартерний запобіжник VAZ 2114

Потім ми з’єднаємо кабельну гілку з дротом біля інженера механізму лобового скла.

Опустіть склянку руками до гумового буфера (див. тут).

Ми знімаємо кабель з чотирьох валиків.

і вийміть механізм лобового скла кабелем.

Голова “в 10” Ми вимикаємо болт кріплення кронштейна натяжного валика.

і вийміть кронштейн із відео.

Під час складання, встановивши розтяжку роликову кронштейн, ми не затягаємо болт його кріплення.

Підняття склянки, виправте його.

Ми розширюємо вал механізму лобового скла на відкриття внутрішньої панелі дверей (новий механізм лобового скла продається з зв’язаними кабельними гілками).

Ми надягаємо ролик за схемою.

Переключіть провід, який фіксує кабельні гілки.

Ми розширюємо шпильки механізму лобового скла в отвори і кріпить механізм.

Щоб натягнути кабель, злегка затягніть болт кронштейна розтяжного валика.

Закінчивши молотком на подовжувачі голови “в 10”, носите на кронштейні.

ми змінюємо відео вниз, витягуючи кабель. Нарешті затягніть болт.

Ми робимо гвинти з двох затискаючих площин кронштейнів скла склянки і злегка витягуйте гвинти передньої дошки кронштейна.

Ми обертаємо проти годинникової стрілки ручку, яку носили на валу механізму лобового скла, поки обертання барабана механізму лобового скла не зупиниться. Підніміть склянку руками, поки вона не зупиниться, і, тримаючи його в цьому положенні, поверніть ручку на валу лобового скла на валу Windows за годинниковою стрілкою.

З поперечною ущільненою викруткою через вікно у верхній частині внутрішньої панелі дверей ми нарешті затягаємо гвинти площини передньої кронштейна скляного кластера.

Ми опускаємо склянку до рівня, коли через вікно внутрішньої панелі дверей можна буде затягнути гвинти задніх дощок кронштейнів скляного кластера (див.тут).

Перевіривши роботу механізму лобового скла, змащуйте кабель і валики з мастильною літолією-24.

Робота з електриком

Пам’ятайте, що використовуючи запобіжник лобового скла, ви можете захистити всі важливі вузли від короткого замикання.

Процедура налаштування електриків виглядає так:

 • Електродвигун повинен постачатися безпосередньо з акумулятора. У цьому випадку ротор повинен обертатися, і весь механізм піднімається вгору. І вам потрібно чекати моменту, коли отвори поєднуються в кріпленнях механізму з тими, що знаходяться на скляних вагонах. Тільки після цього я можу виправити склянку.
 • Якщо проводки немає (встановлення ESP виробником не надається), то вона повинна бути закладена відповідно до технологічних отворів, які знаходяться у дверях і тіла. Потрібно намалювати дроти на панель приладів.
 • Ви можете розмістити кнопки управління в будь.якому зручному місці, але найкраще покласти їх у дверну ручку. Але на домашніх автомобілях вони частіше встановлюються в районі запальнички для сигарет або біля ручного ручка.
 • Всі рухомі частини електричного приводу повинні бути змащені. склад підходить композиція типу Shus.
 • Через запобіжник вікон застосовуйте напругу до всієї системи та перевірте роботу.
 • За відсутності несправностей ви можете встановити кожух і провести другу перевірку.

У статті показана схема підключення кнопки лобового скла. Рекомендується перемикати всі живлення за допомогою реле, щоб підтримувати цілісність кнопок.

Встановлення електричних вікон на Niva

Заміна механічних вікон на електрику (ESP). одна з популярних модифікацій позашляховика NIVA. Процес встановлення та з’єднання не є складним і не займає багато часу. Розглянемо установку на конкретному прикладі ESP APVAD.

Це буде потрібно: зняти шкіру дверей, приготувати інструмент (свердління, викрутки, клавіші, гнізда).

Порядок склоочисника видалено:

 • Ми опускаємо склянку так, щоб кріплення кабелю був у отворі. Блокуйте склянку з осені за допомогою штанги.
 • Відкрутіть гвинти кріплення кабелю від тканини скла.

Блокуйте склянку з осені за допомогою штанги

Відкрутіть гвинти кріплення кабелю Niva

 • Підніміть склянку у верхнє положення і закріпить викруткою.
 • Відкрутіть гвинти монтажу механічних вікон. Укусити і витягніть механізм з дверей.

Зафіксуйте викрутку VAZ 2121

Відкрутіть гвинти кріплення лобового скла Niva

Процедура встановлення ESP:

 • Опустіть склянку, щоб затискач був у дверях і зафіксуйте склянку викруткою.
 • Ми кріпимо перехідну пластину до склянки.
 • Зробіть два отвори у дверях відповідно до схеми.

Клуб у пластмасі дверей Niva Door Plaste скляної віконної схеми Niva Mounting в Niva

 • Ми вставляємо ESP у двері Ваза 2121 через нижню кріплення.
 • Ми фіксуємо ESP за допомогою шайб.шайб.
 • Ми підключаємо ESP відповідно до тимчасової схеми (подати 12В на роз’єм), щоб принести вагон до скла.

Встановлення ESP у дверях Niva виправляє ESP Niva Connect ESP Niva

Ми фіксуємо каретку склоочисника до скляної зчеплення з двома гвинтами. Перевірте роботу ESP. Якщо все працює, ми з’єднуємо ESP відповідно до постійної схеми.

Також процес встановлення ESP в Niva 2131 показаний на

Місце положення іммобілайзера Niva Chevrolet та інструкції відключення

Сторінка “Іммобілайзер

VAZ 2121 Chevrolet, випущений до 2004 року, був обладнаний іммобілізаторами APS-4. На сучасних автомобілях почали використовувати пристрої APS-6. У пізніших версіях автомобіля він почав встановлювати на рульовій колонці, а не в тунелі.

Прочитайте новини про нову Niva

 • Що робити, якщо праве або ліве лобове скло в Niva Chevrolet не працює
 • Експедиційна багажник на кресленнях Niva 2121
 • Як зробити експедиційний багажник на Niva
 • Точки з’єднання тривоги Niva Chevrolet
 • VAZ 21213 ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЛІЖ. Електричне обладнання
 • DIY Expeditionary Sguger для Niva Chevrolet
 • Як підключити тумани через реле та кнопку: схема
 • Niva Chevrolet Frontier Bloc з описом (до 2009 року)