Як відкрити ладу вест без ключа

Як відкрити Ладу Vesta без основного ключа

На автомобілі LADA Vesta встановлена ​​штатна сигналізація. При покупці автомобіля видають два ключі. Основний ключ і запасний.

Основний ключ суміщений з брелоком сигналізації. На ньому три кнопки управління штатної сигналізацією: відкривання дверей, закривання дверей і відкривання багажника. Ще одна кнопка для відкидання жала ключа.

Запасний ключ простіше. Він звичайний, без брелока сигналізації.

В обох ключах встановлено чіп іммобілайзера. Тобто завести машину можна тільки цими двома ключами. Навіть якщо зробити копію ключа, то відкрити двері можна, але завести. немає.

Буває кілька варіантів форс-мажору з ключами. Може бути загублений основний ключ. Може сісти батарейка в основному ключі. Може сісти АКБ на автомобілі. Основний ключ можуть вкрасти.

І це все зазвичай відбувається, якщо треба терміново кудись їхати. Машину треба відкрити і завести, потім закрити. Чи не кидати ж її відкритою. Ось і розглянемо дії при таких обставинах.

Припустимо, у нас немає основного ключа або він не працює. Але АКБ на авто справна і заряджена.

В цьому випадку беремо запасний ключ, без кнопок. Або непрацюючий основний, не важливо. Він нам і допоможе відкрити і завести нашу Весту. А потім можна і закрити машину. На водійських дверей поруч з ручкою відкривання присутній декоративна заглушка замка дверей.

Її треба обережно відщепнути і зняти, не пошкодивши при цьому ЛКП. На перших партіях заглушка була цільна, але вже з початку 2016 року знизу заглушки з’явився паз під ключ. Піддягаємо за нього ключем

і знімаємо заглушку. Бажано її не втрачати.

Під заглушкою знаходиться дверний замок. Ось його і відкриваємо ключем. Ключ, природно, підходить і запасний, і основний.

Повертаємо ключ і відкриваємо двері. Так як акумулятор робочий. сигналка починає кричати.

Вимкнути нам її нічим, брелок не працює. Якщо це відбувається рано вранці. жваво стрибаємо в машину, вставляємо ключ в замок запалювання і заводимо двигун, щоб не будити сусідів. Якщо ключ від цієї машини. то вона заведеться і зніметься з сигналізації. Їдемо, куди нам потрібно.

Всі інші двері відкриваються ручками зсередини.

По приїзду машину треба закрити. Тут нам допоможе кнопка блокування дверей.

Якщо її натиснути. заблокують всі двері. Але при відкритті дверей водія відкриються всі! Не підходить. При відкритій водійських дверей теж натискати марно. двері відкриваються назад. Тому діємо так: відкриваємо двері водія, натискаємо кнопку блокування і тримаємо її кілька секунд.

Вона клацне туди / назад, потім примусово закриє всі двері, крім водія. При цьому контрольна лампа блокування залишиться горіти.

Виходимо з машини і замикаємо двері. Не забуваємо повернути заглушку замку на місце.

Потім це все повторюємо, поки не купимо / знайдемо ключ-брелок або не встаючи в нього нову батарейку.

Тепер розглянемо випадок з розрядженого акумулятора. Неважливо, який у нас ключ. основний або запасний. За допомогою кнопок все одно машину не відкрити. Повторюємо всі дії з заглушкою, замком. Відкриваємо двері. і тиша. Сигналізація мовчить, так як напруги немає. У салоні смикаємо за ручку відкривання капота, піднімаємо капот і міняємо АКБ. Ну або заряджаємо її.

Якщо проблема з акумулятором залишилася, всі двері розблоковані, а машину необхідно закрити, то діємо в такий спосіб. Кнопка блокування дверей нам не помічник, так як відсутній харчування. Тому йдемо до будь-яких дверей, крім водія. У замках цих дверей є невеликий паз.

Це і є кнопка закривання дверей. Туди якраз підходить жало ключа. Переводимо цей паз з верхнього в саме нижнє положення за допомогою ключа (або викрутки, наприклад).

Захлопували ці двері, перевіряємо зовні. Вона замкнена. Проробляємо те ж саме з іншими дверима.

Водійські закриваємо за допомогою ключа і повертаємо на місце заглушку замку.

Все, автомобіль замкнений. Але не на сигналізації. Так що вирішуємо проблему з АКБ.

Щоб виключити подібні зайві дії, треба стежити за станом акумулятора, за станом основного ключа, за його батарейкою. І важливо не забувати ключі в машині, інакше відкрити двері буде набагато складніше, якщо немає другого ключа.

викликаємо майстра

Проблема закритих ключів і заблокованих дверей стара як світ. Така ситуація не є одиничною, подібне відбувається з водіями досить часто. Варто відзначити, що чим складніше встановлена ​​охоронна система в автомобілі, тим важче дістати ключі.

Найоптимальніший метод. співпраця зі страховою компанією, яка надає підтримку на дорогах.

В цьому випадку достатньо зателефонувати менеджеру, описати проблему і вже незабаром на виручку примчаться фахівці, які допомагають вирішити казусні ситуації на зразок блокування дверей.

Якщо такі послуги ваша страхова компанія не надає, то залишається зателефонувати автослюсаря. Чекати, поки майстер приїде, доведеться чимало. близько 2 годин, а то й довше. Зате він без шкоди для машини розкриє замок спеціально призначеним для цих цілей інструментом. Послуга платна, вартість залежить від регіону, терміновості і складності роботи.

альтернативні способи

Ці способи займають трохи більше часу і вимагають наявності деяких інструментів. Наприклад, використовуючи дриль, можна обережно висвердлити личинку замку. Мінус. швидше за все, доведеться поміняти все замкові личинки в машині.

Ще один варіант. підібрати якийсь металевий предмет, який замінить ключ.

Якщо із застосуванням сили вдасться засунути цей псевдоключ в замок, то його можна буде провернути. Іноді замком може виступити викрутка. Але личинка буде безповоротно зіпсована.

Вище згадувалося про розбитому вікні. Списувати з рахунків цей варіант не потрібно, але використовувати його варто лише в крайньому випадку, коли інші методи не працюють або застосовувати їх зовсім немає часу.

В цьому випадку потрібно бути готовим до того, що доведеться їхати в негоду з відкритим вікном, або до того, що зупинить співробітник ГИБДД і йому доведеться пояснювати, що сталося. Якщо без вибивання скла ніяк не обійтися, будьте обережні, щоб не поранитися, не варто бити голою рукою, краще використовувати підручні предмети.

Будьте уважні, особливо далеко від дому, не залишайте ключі в замку. А ще краще. завжди тримайте при собі запасний комплект.

У цьому випадку він допоможе вирішити проблему без зайвих зусиль, витрат часу і нервів.

Обзорщік змоделював ситуацію, при якій водієві може знадобитися закрити автомобіль з вийшла з ладу сигналізацією.

На своєму каналі «Парковка TV» блогер розповів, що є цілих два способи вирішення даної проблеми. Для більшої правдоподібності, експерт вийняв батарейки з брелока і сів за кермо автомобіля. Працювати це все буде в тому випадку, якщо на LADA Vesta встановлена ​​сигналізація Starline. водій не впевнений, як саме буде працювати (та й чи буде працювати взагалі) дана порада на «сигналки» інших марок.

Перебуваючи всередині салону, потрібно затиснути на кілька секунд кнопку замикання дверей. автомобіль подасть звуковий сигнал про те, що машина поставити на додаткову сигналізацію. Тепер потрібно вийти з «Вести», не забувши всередині неї ключі, і акуратно закрити двері. Чи не кліпаючи, а повільно і ніжно, щоб не спрацював сигнал. Таким чином, автомобіль виявиться замкнений, і при спробі відкрити його ключем через личинку замка. сигналізація почне роботу.

8 способов открыть машину без ключа

Експерт наочно продемонстрував, що все дійсно буде відбуватися саме так, спробувавши проникнути в машину. двері-таки відкрилася, але одночасно дві «сигналки». штатна і додаткова. почали несамовито «волати» на всю округу: «Спосіб дуже зручний для тих випадків, коли сіла батарея, немає можливості її придбати, але припаркувати машину все-таки потрібно! ».

Другий же секрет «Вести» більше підійде для тих випадків, коли в машині сів акумулятор, але хоча б просто закрити двері потрібно все одно. Для цього потрібно вийти з автомобіля, відкрити задні двері, зняти заглушку, оголити «дитячий» замок і ключем опустити невеликий прапорець вниз, а потім. зачинити двері назад: «Робимо з усіма дверима крім водія теж саме. і буде нам щастя!».

LADA Vesta, як і переважна більшість сучасних моделей, комплектується центральним замком. А це означає, що власникам російського седана необхідно знати, що робити, якщо раптом в ключі села батарейка або розрядився акумулятор.

Як відкрити ладу вест без ключа

З кожним водієм може трапитися, що, вийшовши з машини, він забуде ключі в замку запалювання. А двері, як на зло, закриється і спрацює автоматичне блокування. І що робити в такому випадку? Бити скло? Чи не варіант, тому що ремонт потім влетить в копієчку. Виявляється, є кілька простих і доступних способів, за допомогою яких можна безболісно відкрити зачинилися двері.

Використовуємо дріт і мотузку

Цей варіант, звичайно, безкоштовний, але вимагає певної вправності, яку проявляють герої гостросюжетних фільмів. Способів відкрити двері самостійно кілька:

  • За допомогою дротяного гачка. Важливо, щоб жорсткість у дроту була середньої, а довжина. близько 70 см. Її потрібно зігнути так, щоб вийшов 7-сантиметровий гачок під кутом 45 градусів. Дріт повинна вільно входити в простір між ущільнювачем і склом. Слід просунути «інструмент» у вказане місце і зачепити гачком за кнопку відкриття. Підтягнути, щоб піднявся штовхач. Час відкриття. близько 15 хвилин.
  • Мотузяною петлею. Підійде метод тільки в тому випадку, якщо в машині є внутрішня кнопка, яка виступає над панеллю двері. Отже, спочатку потрібно відігнути кут двері. Завести мотузку, зачепити її за кнопку і потягнути. Потрібна максимальна концентрація і спритність.

В чому проблема?

Цей ключ може бути втрачений. Та й батарейку час від часу доводиться міняти.

Саме тому важливо знати деякі особливості конструкції замка дверей LADA Vesta. Якщо ви будете в курсі цих тонкощів, то навіть в такій ситуації легко знайдете вихід.

Як відкрити двері?

Личинка замка на водійських дверей LADA Vesta закрита пластмасовою заглушкою (в декоративних цілях). Якщо у вас села АКБ або батарейка, потрібно зняти цю заглушку, щоб дістатися до замку. Сама накладка знизу має невеликий виріз, куди вставляється ключ запалювання і пластиковий елемент демонтується. Далі відкривається замок, після чого залишається тільки відімкнути машину і відкрити двері. Крім того, варто пам’ятати, що при відмиканні таким чином одних дверей, всі інші теж відкриються.

Наочно все це продемонстровано в відео

Звичайно, в разі такого відмикання, якщо машина була поставлена ​​на сигналізацію, «сигналка» спрацює, тому потрібно швидко сісти за кермо і провернути ключ у замку запалювання.

Як закрити двері?

У разі розрядженого акумулятора, центральний замок, зрозуміло, не спрацює. Отже, необхідно знати, як закрити машину.

Робиться все просто. Замки всіх дверей, крім водія, оснащені спеціальним пазом з кнопкою закривання. У цей паз потрібно вставити ключ від замка запалювання Вести і натиснути вниз. Кнопка опуститься, після чого двері потрібно закрити і вона залишиться закритою. Цей порядок дій потрібно виконати з трьома дверима, після чого закрити двері водія на ключ.

Знаючи цю інформацію ви завжди зможете закрити або відкрити Ладу Весту, незалежно від того, чи заряджений ваш акумулятор і чи працює брелок.

Також варто пам’ятати про обережність. Через те, що личинка замку закрита пластмасовою заглушкою, на мийці потрібно бути уважним, так як струмінь з Керхер часом збиває її. Крім того, якщо вам довелося знімати її взимку, будьте дуже обережні, адже на морозі пластик стає крихким і може зламатися.

Як відкрити Ладу Весту просто ключем

Щоб відкривати двері автомобіля методом, який придатний для випадків, коли акумулятор заряджений, необхідно зняти ковпачок в правій частині водійської ручки, яка виглядає як звичайна. Потрібно розкрити заглушку у своєрідній щілини, використовуючи підходящий предмет. Ковпак, під яким знаходиться замок, сидить щільно і не знімається голими руками.

Знаючи як відкрити Весту без ключів, автолюбитель зможе зберегти нерви і час. Повторюючи всій діяння з заглушкою, на машині з сів АКБ, необхідно замінити його або зарядити. Якщо немає харчування для батареї, потрібно відшукати паз на будь-який з ручок дверей, не рахуючи водія. Вона відкриється за допомогою натискала пульта управління.

Робочі способи, як відкрити «Ладу Весту» без ключа

Щоб мінімізувати ризики автолюбителя від можливої ​​втрати ключа, виробник включає в набір машини запасний екземпляр. Велика частина власників «LADA Вести» схиляється до системи дистанційного керування і бере з собою тільки один з ПДУ.

Якщо для автовласника питання, як відкрити «Весту» ключем зовні, простий, то втрата останнього серйозно ускладнює отримання доступу до тс. Доводиться вдаватися до ряду хитрощів, що дозволяють акуратно розкрити свою машину.

Загальна інформація

У житті досить часто трапляються несподівані моменти, на щастя багато виробників автомобілів та іншої техніки передбачається ймовірні варіанти розвитку подій. Автолюбителям автомобіля LADA Vesta зрозуміло, що управляється їх автомобіль з викидного ключа штатної сигналізації, але що буде якщо втратити його або ж в ньому буденно розрядиться батарейка? Замінити батарейку в викидний ключі в такій ситуації, здається самим грамотним рішенням, але що якщо такої можливості просто немає?

захисні чохли

Через те, що всі ключі від «Вести» несуть у собі електричні складові, їх робота може бути порушена при контакті з водою або потужним джерелом електричного впливу. Ви зможете знизити ризики для моделей з ПДУ і чіпами, переносячи їх в екранують чохлах для ключів від «LADA Vesta».

Коли може знадобитися розтин Lada Vesta

Щоб мінімізувати ризики автовласника від можливої ​​втрати ключа, виробник включає в комплект машини запасний екземпляр. Більшість господарів «LADA Вести» схиляється до системи дистанційного керування і бере з собою лише один з ПДУ. Однак, будучи електронним приладом, пульт не застрахований від поломки через неакуратне поводження.

Як відкрити і закрити Ладу Весту без акумулятора

Тема: Неможливо закрити машину без електрики

Знаю, все відразу подумали що я. чайник і не знайшов личинку замка на водійських дверей під кришечкою. Справа не в цьому. Днями у мене повністю розрядився акумулятор. Якщо кого цікавлять подробиці, то можна почитати тут https://ladavesta.su/viewtopic.php?ID=1241 Прийшов я, значить, на стоянку, а машина мовчить. акумулятор мертвий зовсім. Відкрив двері водія ключем, відкрив зсередини пасажирські двері для дружини. І тільки потім я зрозумів що закрити машину я вже не зможу. Де звичні кнопки на дверях? Чому їх немає? Завжди були, а на Vesta немає. Такі справи. Якщо сів акумулятор, спочатку думайте, а потім вже відкривайте двері.

інші причини

Батарея розряджається дуже швидко, якщо, поставивши автомобіль на стоянку, водій забуває вимкнути фари або автомагнітолу, ставить машину на сигналізацію. Останнє необхідно, але якщо в такому стані авто простоїть тиждень, акумулятор втратить свій заряд.

Re: Неможливо закрити машину без електрики

Так є ж в Vesta центральний замок. За допомогою нього можна закрити передню пасажирську двері. А водійські можна закрити ключем.

Як зробити самому

Інструкція Влада Мустафіна. Зняти бардачок. Отримати доступ до блокам BCM і EMM. Для зручності їх можна зняти (гайка «на 8»).

Зняти чорну колодку S1 блоку BCM. Витягнути з неї 37 контакт (рожево-зелений) і заізолювати. Вставити колодку назад.

Зняти сіру колодку S2 блоку EMM. Поміняти 3 і 4 контакту місцями (чорно-синій і жовтий).

Для цього канцелярським ножем підчепити білу пластину на колодці, з боків є фіксатори (піддягаємо, спочатку 1 край, потім інший). Потім тонким предметом (наприклад, пружинка) вставляємо трохи вище контакту в маленький отвір і крутимо їй поки не погнили фіксатор контакту, потім тягнемо за провід ззаду і витягаємо.

Відкинути верхню частину кожуха рульової колонки (2 гвинта Т20 знизу). Зняти сіру колодку лівого подрулевого перемикача (натиснути на фіксатор) і поміняти контакти 6 і 7 місцями.

Для цього зняти білий фіксатор, потягнувши на себе, ззаду колодки потрібно увіткнути шило і тягнемо провід ззаду разом з шилом на себе.

Прошивку панелі приладів не міняли, вона була 026. Раніше навіть при вимкненому запаленні тьмяно горіли кнопки склопідйомників, після доопрацювання цього не спостерігається. Тепер струму витоку немає. Для чого це все робити і як це працює на

За допомогою тенісного м’ячика

В обговореннях можна наштовхнутися на опис методики злому автомобіля тенісним м’ячиком з отвором. Хитрість полягає у використанні його в якості насоса для створення потужної повітряної тяги, яка підніме дверний прапорець і відкриє машину. Насправді описаний спосіб є не більше ніж міфом, які прийшли з кінематографа.

Коли може знадобитися розтин Lada Vesta

Щоб мінімізувати ризики автовласника від можливої ​​втрати ключа, виробник включає в комплект машини запасний екземпляр. Більшість господарів «LADA Вести» схиляється до системи дистанційного керування і бере з собою лише один з ПДУ. Однак, будучи електронним приладом, пульт не застрахований від поломки через неакуратне поводження.

Види ключів запалювання

Щоб розібратися, як відкрити «Весту» ключем, варто уточнити, які їх види використовуються в автомобілях:

  • Стандартні з металу. Сьогодні такі зустрічаються все рідше, але все ще знаходяться в користуванні у господарів автомобілів минулого століття випуску. Двигун машини заводиться поворотом ключа в запалюванні.
  • З чіпом. Більш просунута версія металевого, але з додатковим рівнем захисту. Мікросхема всередині його рукояті подає сигнал в електронну систему авто при вставці в запалювання.
  • З пультом дистанційного керування (ПДК). Дозволяють на відстані заводити двигун, блокувати і розблокувати двері авто.
  • Карткові. Рідкісні ключі нового покоління, які можна зустріти в сучасних автомобілях бізнес- і преміум-класу. Виглядають як потовщений аналог банківської карти, який вставляється у відповідний отвір в водійських панелі автомобіля.

Використання запасного

Вперше зіткнувшись з поломкою або втратою основного ПДУ, автовласник не відразу зрозуміє, як відкрити «Ладу Весту» запасним ключем і без брелока.

Ключ від «Вести». джерело

Для цього на рукоятці водійських дверей необхідно підчепити і зняти заглушку, що приховує отвір замка. Через нього можна механічно відкрити машину.

Як закрити машину

Закрити двері Lada Vesta за допомогою пульта можна натисненням однієї кнопки. Однак вона не спрацює, якщо у машини сів акумулятор і знеструмлені електронні системи.

Закриття двері. джерело

Тоді для закриття авто буде потрібно вручну опустити прапорець під замковим механізмом і зачинити двері.

Скільки коштує викликати майстра

Майстри пропонують допомогу в акуратній розблокування машини без пошкодження замків і обшивки авто, а також з ремонтом замку запалювання.

Как открыть ладу “Калину” без ключей?!!

Як відкрити «LADA Vesta», якщо ключ залишився всередині

Автовласникові буде корисно дізнатися, як відкрити двері «LADA Vesta» без ключа в разі, якщо його єдиний екземпляр залишився всередині замкненої машини. Головна складність тут полягає в відмиканні дверей без пошкодження замкового механізму і обшивки авто. Сьогодні відомо кілька методів акуратного розтину замків підручними предметами.

Запасні ключі до «LADA Vesta»

Виходячи з того, скільки ключів йде до «Vesta», ви можете тимчасово користуватися запасним. При покупці Lada Vesta ви отримуєте два викидних ключа, один з яких включає в себе пульт дистанційного керування. ПДУ використовується для контролю роботи двигуна, замків всіх дверей і багажника на відстані. Радіус передачі сигналу від пульта до машини залежить від навколишнього середовища і наявності джерел перешкод для електронних приладів.

Як відкрити «Весту» без ключа. джерело

У разі неможливості використання ПДУ для доступу до машини, можна задіяти викидний ключ при відкритті дверей і включення двигуна.