Як видалити радіатор кондиціонування на Volkswagen Polo.

Заміна радіатора Volkswagen Polo

Заміна радіатора на Volkswagen Polo необхідна, якщо витік у системі охолодження знайдено. У цій ситуації терміново проводити ремонт. Без радіатора автомобіль не зможе працювати, оскільки двигун перегрівається і не вдасться. Процедуру можна зробити своїми руками, вам просто потрібно дотримуватися певної інструкції.

Інструменти та матеріали

Щоб видалити та встановити радіатор, вам знадобиться набір гайкових ключів та головки. Плоска викрутка, а також перехресна форма.

Інструкції щодо заміни радіатора охолодження на седан поло

Процедура проста, але важливо дотримуватися всіх кроків. Усі роботи, пов’язані з радіатором, виконуються, коли двигун охолоджується вниз.

 • Перш за все, варто вимкнути клемну клему, він веде до акумулятора.
 • Рідина осушується в системі охолодження.
 • Блок з проводами відключається для ближнього та високого світла.
 • Засувка стиснута, а пальник турнік витягується для роботи поворотних сигналів. Отримує лампу з передньої частини розміру. Візьміть викрутку в руки, а мікросхема знімається з електричного коректора. Над фари спереду потрібно скрутити два гайки. Подолати опір засувки і рухайтеся вперед по фарі. Після цього вам потрібно розібрати його. Друга фара видаляється однаковими.
 • На підкладках переднього бампера є кілька горіхів, їх потрібно буде відкрутити. У центрі нижче вам потрібно буде знайти гайки та видалити їх. Необхідно подолати опір кріплень у отворах фари, зони з обличчям радіатора та передніх крилах автомобіля. З акуратними рухами потрібно взяти бампер з тіла. Бампер слід видалити.
 • Необхідно розібрати вхід повітря.
 • Вимкніть блок електричного вентилятора. Видавити кріплення і вийміть вентилятор за допомогою кожуха.
 • Виконайте демонтаж шланга, відповідального за нагрівання та вентиляцію картера двигуна.
 • Послабте затискач, який приймає, і приносить шланги системи охолодження та вимкніть трубки.
 • Залишається скрутити чотири гвинти, прикріплені до радіатора та тіла.
 • Радіатор знаходиться на подушках, які слід добре перевірити, якщо є якась шкода. Якщо присутні мікросхеми або деформація, то її потрібно змінити.
 • Усі деталі також збираються лише у зворотному порядку.
 • Антифриз наливається в систему, а пробок повітряні дорожні рухи видаляються.

Після завершення роботи ми рекомендуємо перевірити стан радіатора та інших вузлів.

Видалення та очищення радіатора Volkswagen Polo

Це часто трапляється, коли виникає тепла погода, машина починає перегріватися. Охолоджуючий вентилятор працює без зупинки. Справжню причину перегріву двигуна не завжди можна негайно зрозуміти.

Найчастіше власники автомобілів починають змінювати термостат і накачати. І коли все змінює, машина все ще перегрівається, тоді радіатори тільки починають перевіряти. Охолоджуючий радіатор та радіатор кондиціонування на більшості автомобілів встановлюються дуже близько один до одного. Пуфполя пуху часто падає між ними і палить багато сміття, що не дозволяє потоку повітря охолонути радіатор системи охолодження в повному обсязі.

Іноді можна побачити наявність засмічення між радіаторами лише за допомогою невеликого дзеркала та ліхтарика. У цьому звіті про фото ми покажемо, як видалити основний радіатор системи охолодження VW Polo один.6 2013, і як очистити його від сміття.

Вилучивши радіатор, охолоджуюча рідина буде злити, і після складання ми рекомендуємо заповнити новий антифриз. Повний об’єм системи охолодження автомобіля VW Polo 1.6. 5,6 літра. Рекомендований клас антифризу G12, G12, G13.

Необхідні інструменти для роботи

 • Спостереження або підйом;
 • 13 мм ключ для видалення захисту двигуна;
 • Викрутки “” і “-“;
 • Пасатігі;
 • Torx T20, T30 Cue Ball;
 • Ємність теплоносія;
 • Компресор і рушниця.

Як очистити радіатори Polo 1.6

 • Зніміть захист двигуна.
 • Злийте охолоджуючу рідину з радіатора.
 • Від’єднайте дроти від вентилятора охолодження і витягніть дифузор з вентилятором.
 • Від’єднайте від радіатора охолодження всіх насадок.
 • Зніміть фари.
 • Зніміть бампер.
 • Відкрутіть подушки радіатора.
 • Відкрутіть болти кріплення кріплення та відключіть радіатори.
 • Зніміть основний радіатор системи охолодження.
 • Ми вилучаємо з видаленого радіатора та радіатора кондиціонування від компресора.
 • Після очищення радіаторів ми збираємо все назад.
 • Наливайте нову охолоджуючу рідину.

Далі у нашому звіті про фото більш детальні інструкції.

Ми переходимо до видалення основного радіатора системи охолодження, щоб усунути забруднення між радіаторами.

Між двигуном та радіатором є достатньо місця.

Перш за все, ми видалимо захист двигуна. Ми спускаємося до машини і відкрутимо п’ять болтів кріплення безпеки з ключем 13 мм. І Torx T20 з жуком ми відкрутимо чотири гвинти захисту від бічних притулків.

Знявши захист, ми почнемо злити охолоджуючу рідину. Оскільки на цьому радіаторі немає зливного крана, вам доведеться стікати через нижню трубу радіатора.

За допомогою Paskets стисніть Evto-Homut і підтягніть його в бік.

Ми відкрутимо кришку розширювального резервуара, щоб вакуум не утворювався в системі охолодження, а рідина зливає проблеми.

Затягніть нижню трубу радіатора і злийте охолоджуючу рідину, замінюючи контейнер на антифриз.

І, поблизу, вимкніть роз’єм струменя електричного ланцюга в системі охолодження.

Розбираючи знизу всього, що було доступно, ми переходимо до аналізу зверху. Вийміть затискач і вимкніть трубу для впуску повітря.

З іншого боку, ця труба прикріплена до чотирьох засувок. Натисніть на них і витягніть трубу повітря.

Знявши трубу, ми маємо доступ до верхніх форсунок радіатора. Ми видаляємо їх, підштовхуючи їх до євро-гомути.

Щоб витягнути вентилятор, спочатку потрібно зняти кронштейн, що монтує трубу повітря. Відкрутіть два гвинти з боків кронштейна за допомогою завіси Torx T20.

Тепер ми витягнемо вентилятор системи охолодження з дифузором. Він ні в чому не накручений, а просто стоїть у чотирьох канавках з боків.

З нижніх канавок дифузор витягується без проблем, але на верхніх канавках його фіксують засувкою, яку потрібно натиснути за допомогою викрутки.

Ми витягуємо вентилятор і видаляємо його в бік.

Тепер необхідно відключити радіатор кондиціонера від головного радіатора. Для цього потрібно зняти бампер.

Torx t20 з бісер з двох гвинтів, що кріплять решітку радіатора.

Відкрутіть torx t30 верхніми гвинтами кріплення.

І потягніть фари, тягнучи себе. Знизу вони ні з чим не кріпиться, але встановлюються лише у своїх канавках і фіксуються пружинними засувками.

Відсунувши фари зі свого сидіння, вимкніть чотири електричні поділ і вийміть фари.

Заміна радіатора плит Volkswagen Polo Sedan

Салон нагрівач на седані Volkswagen Polo добре виконує своє завдання і не викликає проблем водієві. Однак, пробігши 150-200 тисяч кілометрів, радіатор плитки може бути забита або потоки через корозію, яка розпочалася. Як правило, це відбувається на тих автомобілях, де теплоносій не змінюється в часі. Забруднений радіатор не дає тепла добре і для того, щоб підтримувати комфортну температуру в салоні, потрібно увімкнути високу швидкість вентилятора, ніж раніше.

У цій статті ми проаналізуємо процес заміни радіатора плитки Volkswagen Polo Sedan, перелічуйте список інструментів для роботи, а також поговоримо про вибір запасних частин.

Інструменти та матеріали для роботи:

Підтягніть і вийміть пробку з засувки за важелем парових гальмів. Далі відкрутіть один самостійний гвинт центральної консолі. Викрутка. Зверніть увагу, якщо ви не можете зняти вилку вгору, тоді натисніть її збоку пластиковим лезом.

видалити, кондиціонування, volkswagen, polo

За допомогою леза плеча, вилучення та видаліть (загорніть) підкладка ручки коробки передач. Далі відкрутіть два самостійні гвинти під Torx.

Відкрийте праву вхідну двері та знімайте вийти пластикову підкладку біля коробки рукавичок. Макет на засувках.

Відкрутіть сім гвинтів кріплення рукавички та вийміть її. На фотографії нижче відмічено п’ять гвинтів, але ще два слід відкрутити знизу в краї. Гвинти Torx.

Патурування та видаліть радіо та блок вимикачів плит. Далі відкрутіть чотири гвинти радіошарту та ще два гвинти для кріплення блоку управління плитою. Гвинт для Torx.

Відкладіть радіо на себе, вимкніть роз’єм живлення та демонтуйте роз’єм живлення. За радіо, скрутіть два гвинти, вони позначені на фотографії нижче.

Відкрийте дві нижні засувки пластикової підкладки, а також підніміть пластикові гачки вгору. Нижче фото позначає розташування засувок і гачків.

Візьміть руку, як показано на фотографії нижче, і потягніть пластикову підкладку на себе. Вона залишить засувки праворуч, зліва, і її можна зняти.

Зніміть чотири самостійні гвинти центральної консолі. Розташування гвинтів відмічено на фотографії нижче, і вони йдуть під ключ Torx.

У поглибленні послаблюйте два горіхи механізму рукоятки та підніміть його як вгору. Далі проведіть обшивку ручки коробки передач через центральну консоль, підніміть її, а потім від’єднайте світлий роз’єм і демонтуйте його. Під ключ сумочки Tress.

видалити, кондиціонування, volkswagen, polo

Вийміть перехідну трубу до задніх повітряних проток. Гумова труба і видаляється без проблем.

Відповідно до печі, відкрутіть три гайки кріплення блоку подушки безпеки та вийміть його в бік. Горіхи під ключ за десять.

Зніміть звукоізоляцію вбік, а потім за допомогою щілинної викрутки відкрийте чотири засувки корпусу. Після того, як відкриття засувки буде відкрито, нижня частина корпусу знижується, і її можна видалити.

Під капотом вийміть корпус повітряного фільтра і відкрутіть болт кріплення труб, які потрапляють у радіатор. Торкс Болт. Для того, щоб охолоджуюча рідина не виходила з труб (під капотом), їх потрібно стиснути з кліщами.

Зніміть радіатор плит і встановіть новий у зворотному порядку. Зверніть увагу, вихід та вхід на радіатор йдуть під кутом, тому вам потрібно правильно орієнтуватися.

На замітку! Під час встановлення склеюйте новий радіатор печі з пінопластовою гумою вздовж контуру. Як правило, самостійна пінопласт знаходиться в комплекті з високоякісним радіатором.

Чітко процес заміни радіатора обігрівача седана Volkswagen

Ми самостійно змінюємо радіатор автомобіля седана Volkswagen

Автомобіль повільно покрився на гарячій пустелі. Він долає пару десятків метрів і зупиняється. Пил летить скрізь, а їдкий пар падає з.під грилі радіатора. Знайома картина? Напевно, у кожному другому американському фільмі є подібний “персонаж”.

Проблема відмови системи охолодження на седані Volkswagen Polo. це звичайний головний біль для багатьох власників автомобілів. Однак, якби наш «герой» не міг протистояти погоні на стрілянину, внаслідок чого радіатор був пробитий, то насправді зрив, як правило, пов’язаний із зносом окремих елементів системи.

Основна функція радіатора. охолонути двигун. Додаткові завдання пристрою включають взаємодію з системою нагрівання та вентиляції, а також правильну роботу кондиціонера (якщо є в автомобілі).

Без радіатора подальше життя автомобіля неможливо. Система підтримує оптимальну температуру двигуна. Якщо двигун перегрівається, він зламається. Тому у випадку проблем із охолодженням електростанції слід серйозно подумати про придбання та заміну радіатора.

Типи радіаторів

Яку одиницю вибрати? Ринок сповнений пристроїв охолодження двигуна. Шукаючи бажаний варіант для поло, седан повинен керуватися наступними критеріями.

По.перше, об’єм радіатора впливає на рівень передачі тепла. Тому вам потрібно вибрати пристрій з великою кількістю труб. Якість передачі тепла залежить від товщини труб та їх кроку. Чим менша відстань між ними і товщиною поверхнею труб, тим краще радіатор дасть тепло.

Ваїслі, вам потрібно врахувати матеріал, з якого виготовляється пристрій. Більшість зразків, представлених на ринку, мають алюмінієвий корпус, який має більшу жорсткість порівняно з мідним композитом. Мідні радіатори більш міцні та надійні, ніж алюміній. Але набагато дорожчі, ніж зразки алюмінію. Крім того, товщина їх труб менше, що зменшує коефіцієнт теплопередачі.

Детальніше: Можливі причини, коли піч седана поло не зігріває

По.третє, споживання металів впливає на теплопередачу. На деяких моделях це посилюється штучно, «збільшуючи» додаткові охолоджуючі пластини у вигляді ребрів на матеріалі.

Нарешті, форма охолоджувальних труб впливає на ефективність радіатора. Плоскаса овальна форма гарантує правильне розподіл повітря порожнини. У круглих трубах є “мертві зони”, де повітря не проникає.

Відповідно до критеріїв, можна виділити кілька груп охолоджувальних елементів:

 • Алюмінієва трубка.luna радіатори.найпростіші та найдешевші. Крім того, їх найчастіше використовують у автомобілях. Трубки мають овальну секцію. Корпус оснащений сучасними стрічками, які збільшують передачу тепла.
 • Труба.пластичні одиниці, виготовлені з алюмінію, використовуються рідше. Трубки мають круглу форму. Дизайн також забезпечує охолоджувальні таблички.
 • Трубчасті.luna та трубчасті.пластинові установки, виготовлені з міді, сталі та латуні, майже ніде не використовуються. Такі стародавні пристрої можна знайти лише на вантажівках.

Таким чином, при виборі радіатора для седана поло, товщина ядра. це вирішальні моменти, які повинні відповідати розміру заводської одиниці, кількості труб, відстані між ними, їх формою, наявністю додаткового охолодження Елементи, а також привабливий вигляд, який гарантує хорошу якість зібрання.

Якщо немає бажання шукати відповідний радіатор для седана поло, ви можете придбати оригінал у VAG зі статтею 6R0121253. Його розміри: довжина. 649 мм, ширина. 340 мм, висота. 26 мм. Однак така річ не дешева: в інтернет.магазинах вартість починається з позначки з 7700 аналогів може бути обрана на значно меншу суму.

Потік робочої рідини на панелі радіатора Polo Sedan є впевненою ознакою несправності системи охолодження, яка вимагає заміни пошкодженого елемента.

Заміна пристрою. складний процес. Основна його складність полягає у видаленні панелі, що можливо лише за допомогою демонтованого переднього бампера.

Важлива умова, яку слід спостерігати на початку процедури: всі роботи слід проводити з холодним двигуном.

Посібник для самостійного розширення радіатора

Для роботи вам потрібен набір гайкового ключа з різними головами та парою викрутки: хрестоподібно та плоским.

Послідовність дій щодо заміни системи охолодження седана поло:

 • Від’єднайте негативний клем від акумулятора.
 • Злийте робочу рідину з системи.
 • Відключіть блок з проводами, відповідальними за близький і високий освітлення фар.
 • Ми стискаємо засувку і вимикаємо блок опіку, який керує роботою індикаторів поворотної точки.
 • З блоку Fara ми виносимо картридж із боєприпасів.
 • За допомогою викрутки вимкніть блок електричного коректора фар.
 • Попереду, над фари, відкрутіть два болти.

.чотири. Volkswagen Polo. Система охолодження. Видалення радіатора

Технічні дані та загальна інформація 1. Технічні дані та загальна інформація 1.один. Загальна інформація, загальні розміри та технічні характеристики, дані паспорта. один.один.один. Керуючі органи та поєднання пристроїв. один.один.2. Двері, кришка багажника, центральне замикання, вікна. один.один.3. Регулювання сидіння, кермо, перемикач запалювання. один.один.чотири. Управління приводом передач. один.один.5. Вимикачі зовнішнього освітлення, регулятори напрямку світла світлих фар, вимикачів керма, вимикачі на панелі приладів. один.один.6. Одиниця управління системою нагрівання, вентиляції та кондиціонування, дзеркала заднього погляду, салонне освітлення. один.2. Заходи безпеки під час ремонту. 3. Діагностика несправностей 3. Діагностика несправностей 3.один. Діагностика несправностей: двигун та його система. 3.один.один. Двигун та його система. 3.один.2. Двигун та його система. 3.2. Діагностика несправностей: передача, шасі, рульова та гальмівна система. Зчеплення. 3.2.один. Передача, шасі, рульова та гальмівна система. Механічна коробка передач. 3.2.2. Передача, шасі, рульова та гальмівна система. Приводи, шасі. 3.2.3. Передача, шасі, рульова та гальмівна система. Рульове управління, гальмівна система. 3.3. Діагностика несправностей: електричне обладнання. Акумулятор, генератор, освітлення, світловий сигнал. 3.3.один. Електричне обладнання. Очищувач скла та шайба, елемент нагрівання заднього вікна, нагрівач, сигнальні пристрої та пристрої, звуковий сигнал. Форум Volkswagen

Зніміть радіатор, щоб перевірити його на наявність жорсткості (якщо підозрюється у витоку), промивання або заміну, а також при демонтажі живлення. Ми проводимо роботу над спостережною канавою або шляхопроводом.

Ми демонструємо операції в машині з кондиціонером. Ми демонтуємо вентилятор радіатора, зібраний з кожухом (див. “Видалення вентилятора радіатора”). Ми зливаємо охолоджуючу рідину з системи (див.

Вийміть передній бампер (див. “Видалення переднього бампера”).

Зрізаючи ділянки кінцями затискача шланга подачі рідини до нагрівача вентиляційної системи картера, ми переміщуємо затискач уздовж шланга.

Видавлюючи ковзаючими ділянками кінці затискача кріплення шланга радіатора, ми переміщуємо затискач уздовж шланга.

і вийміть шланг із верхньої труби радіатора.

Клавіша TORX T-30 вимикається з кріпильних гвинтів до резервуарів радіатора конденсатора системи кондиціонування.

 • і два самостійні гвинти з лівого боку.
 • Гайковий ключ TORX T-30 вимикається з гвинта, що вирушає на верхню опору радіатора до рамки радіатора.
 • Цей самий інструмент видалений за допомогою самостійного самостійного гвинта верхньої опори радіатора.
 • Ми нахиляємо радіатор, вилучаючи його верхні опори з канавок у рамці радіатора.
 • і вийміть радіатор з моторного відсіку.
 • Монтажні елементи радіатора: 1. бічний кронштейн верхньої опори; 2. точки кондиціонування системи кондиціонування; 3. Нижній штифт підтримки.
 • Розташування верхньої опори на бічній дужці радіатора.

і в канавці рамки радіатора (для чіткості показано з видаленим радіатором). Перед встановленням радіатора перевірте його стан.

Розташований у отворах нижнього поперечного елемента рамки радіатора (для чіткості показано на демонтованій рамці радіатора). Коли підтримка знищена, розрив гуми. ми замінюємо підтримку.

Ми надягаємо верхні опори на бічні кронштейни радіатора та вставимо нижні опори в отвори нижнього перехрестя рами радіатора. Встановлюючи радіатор, ми вводимо його шпильки в отвори нижніх опор і вставляємо верхню опору в канавки рамок радіатора.

Ми проводимо подальше складання у зворотному порядку. Вилийте рідину в систему охолодження (див. “Сливова та заправка охолоджуючої рідини”).

.чотири. Volkswagen Polo. Система охолодження. Видалення радіатора

Технічні дані та загальна інформація 1. Технічні дані та загальна інформація 1.один. Загальна інформація, загальні розміри та технічні характеристики, дані паспорта. один.один.один. Керуючі органи та поєднання пристроїв. один.один.2. Двері, кришка багажника, центральне замикання, вікна. один.один.3. Регулювання сидіння, кермо, перемикач запалювання. один.один.чотири. Управління приводом передач. один.один.5. Вимикачі зовнішнього освітлення, регулятори напрямку світла світлих фар, вимикачів керма, вимикачі на панелі приладів. один.один.6. Одиниця управління системою нагрівання, вентиляції та кондиціонування, дзеркала заднього погляду, салонне освітлення. один.2. Заходи безпеки під час ремонту. 3. Діагностика несправностей 3. Діагностика несправностей 3.один. Діагностика несправностей: двигун та його система. 3.один.один. Двигун та його система. 3.один.2. Двигун та його система. 3.2. Діагностика несправностей: передача, шасі, рульова та гальмівна система. Зчеплення. 3.2.один. Передача, шасі, рульова та гальмівна система. Механічна коробка передач. 3.2.2. Передача, шасі, рульова та гальмівна система. Приводи, шасі. 3.2.3. Передача, шасі, рульова та гальмівна система. Рульове управління, гальмівна система. 3.3. Діагностика несправностей: електричне обладнання. Акумулятор, генератор, освітлення, світловий сигнал. 3.3.один. Електричне обладнання. Очищувач скла та шайба, елемент нагрівання заднього вікна, нагрівач, сигнальні пристрої та пристрої, звуковий сигнал. Форум Volkswagen

Зніміть радіатор, щоб перевірити його на наявність жорсткості (якщо підозрюється у витоку), промивання або заміну, а також при демонтажі живлення. Ми проводимо роботу над спостережною канавою або шляхопроводом.

Ми демонструємо операції в машині з кондиціонером. Ми демонтуємо вентилятор радіатора, зібраний з кожухом (див. “Видалення вентилятора радіатора”). Ми зливаємо охолоджуючу рідину з системи (див.

Вийміть передній бампер (див. “Видалення переднього бампера”).

Зрізаючи ділянки кінцями затискача шланга подачі рідини до нагрівача вентиляційної системи картера, ми переміщуємо затискач уздовж шланга.

Видавлюючи ковзаючими ділянками кінці затискача кріплення шланга радіатора, ми переміщуємо затискач уздовж шланга.

і вийміть шланг із верхньої труби радіатора.

Клавіша TORX T-30 вимикається з кріпильних гвинтів до резервуарів радіатора конденсатора системи кондиціонування.

 • і два самостійні гвинти з лівого боку.
 • Гайковий ключ TORX T-30 вимикається з гвинта, що вирушає на верхню опору радіатора до рамки радіатора.
 • Цей самий інструмент видалений за допомогою самостійного самостійного гвинта верхньої опори радіатора.
 • Ми нахиляємо радіатор, вилучаючи його верхні опори з канавок у рамці радіатора.
 • і вийміть радіатор з моторного відсіку.
 • Монтажні елементи радіатора: 1. бічний кронштейн верхньої опори; 2. точки кондиціонування системи кондиціонування; 3. Нижній штифт підтримки.
 • Розташування верхньої опори на бічній дужці радіатора.

і в канавці рамки радіатора (для чіткості показано з видаленим радіатором). Перед встановленням радіатора перевірте його стан.

Розташований у отворах нижнього поперечного елемента рамки радіатора (для чіткості показано на демонтованій рамці радіатора). Коли підтримка знищена, розрив гуми. ми замінюємо підтримку.

Ми надягаємо верхні опори на бічні кронштейни радіатора та вставимо нижні опори в отвори нижнього перехрестя рами радіатора. Встановлюючи радіатор, ми вводимо його шпильки в отвори нижніх опор і вставляємо верхню опору в канавки рамок радіатора.

Ми проводимо подальше складання у зворотному порядку. Вилийте рідину в систему охолодження (див. “Сливова та заправка охолоджуючої рідини”).

Як замінити радіатор плит на Volkswagen Polo

Щоб замінити радіатор нагрівача, необхідно зробити багато роботи, і часто ця процедура не вирішує проблему поганого нагріву кабіни. Перш ніж отримати радіатор, ви повинні переконатися, що проблема полягає в її несправності. Для цього перевірте всі елементи системи і лише потім перейдіть до заміни.

видалити, кондиціонування, volkswagen, polo

Діагностика

Щоб дізнатися, на якому сегменті системи тепло зникає, потрібно проводити діагностику. Перевірка правильної роботи системи охолодження, оскільки нагрівання в кабіні залежить від того, як нагрівається теплоносій у двигуні.

Наприклад, якщо термостат постійно відкривається, то рідина не зігріється до робочої температури, або буде зігрітися, а тривалий час. Перевірка вам потрібно почати з радіаторних труб. Їх потрібно перевіряти рукою на двигуні, нагріваному до робочої температури.

Вони повинні бути гарячими, якщо це не так, то вам потрібно перевірити труби на кран. Якщо вони теплі, то клапан нагрівача несправний, його потрібно замінити. Якщо все гаряче скрізь, але все ще немає тепла, то необхідно замінити або вимити плиту.

Хоча останній спосіб простіше, він не завжди дає позитивний результат, якщо є вдосконалення, то це триватиме недовго.

Ремонт

Після діагнозу та визначення несправного вузла ви можете перейти до ремонту. Щоб замінити радіатор на седан Volkswagen Polo, ви можете піти двома способами: з видаленням торпеди і без цього. Розглянемо обидва методи. Перший метод менш естетичний, але більш практичний.

Метод 1

Щоб відремонтувати часткове різання панелі, вам потрібно:

 • Злийте охолоджуючу рідину з системи охолодження двигуна (ви можете злити рідину лише з радіатора, а багажник пригнічується, щоб уникнути потоку рідини).
 • Вийміть полицю і покрийте під панель на центральній консолі.
 • Демонтувати кришку на лівій частині центральної консолі (чотири гвинти). За її двома трубами буде видно, що надходить від моторного відсіку до плитки.
 • Вийміть затискачі з шлангів і, замінюючи контейнер для збору рідких залишків, відключіть форсунки.
 • Використовуючи невелику ножову пилю або ніж, обріжте обігрівач на обігрівач з труб (два паралельні порізи повинні дозволити згинати пластик і отримати радіатор).
 • Отримайте старий і покладіть нову, підключіть форсунки та затискач із затискачами.
 • Налийте теплоносій, перевірте систему наявність витоку та позбутесь від пробки повітря, “накачаючи” систему.
 • Зігніть шматок зігнутого пластику на місці і акуратно ущільнюйте клеєм або гарячою пайкою.
 • Встановіть полицю та кришку під панель назад.

видалити, кондиціонування, volkswagen, polo

Метод 2

 • Повне видалення торпеди для забезпечення доступу до нагрівача кабіни.
 • Вийміть важіль коробки передач;
 • демонтувати важіль паркування гальма та накладки під ним;
 • Отримайте на передній панелі прокладки та вийміть центральну консоль;
 • Відкрутіть і дістаньте подушку безпеки на кермі і вийміть саме кермо;
 • Відкрутіть комутатори керма та вистилаючи центральну колонку;
 • Вийміть щит пристроями і вимкніть з нього клеми;
 • демонтувати рукавичку та подушку від пасажира;
 • Отримати блок радіо та управління; нагрівач;
 • Вийміть облицювання передніх стелажів;
 • Вийміть кронштейн на передній панелі;
 • демонтувати обкладинки з боків торпеди з обох боків
 • Відкрутіть блок запобіжників;
 • Відкрутіть діагностичний роз’єм і стисніть його всередину;
 • Для подальшого демонтажу нам знадобиться помічник: ми беремо торпеду з обох боків і спочатку тягнемо її, а потім отримуємо його і візьмемо його.
 • Злийте охолоджуючу рідину з системи охолодження двигуна або вичавіть труби, що йдуть до печі з двигуна, і злийте теплоносій лише з обігрівача.
 • Відключіть клеми живлення від печі.
 • Відкрутіть протоку та впускний повітря з нагрівача та видаліть їх.
 • Відкрутіть гвинти радіаторної підкладки та отримайте її.
 • Ми послаблюємо затискачі та видалимо труби (у них буде рідина, необхідно вжити заходів, щоб уникнути розливу теплоносія в внутрішню частину автомобіля, інакше пролита рідина нагадує вам про заміну її запаху на дуже довго час).
 • Отримайте радіатор і огляньте його на наявність дефектів, або замініть його на новий (розмір 17917732), або відремонтуйте старий.
 • Далі зберіть все у зворотній послідовності, поки не з’єднати момент труб.
 • Вилийте теплоносій і перевірте систему наявність витоків рідини, якщо немає витоків, то продовжуйте збір.

Описані вище методи допоможуть вам самостійно відремонтувати плиту. Перший метод підходить для тих, хто не дуже переживає цілісність торпеди і готові пожертвувати естетичним компонентом заради простоти заміни. Другий підходить для тих, хто, крім цього ремонту.

Як очистити радіатори Polo 1.6

Далі у нашому звіті про фото більш детальні інструкції.

Ми переходимо до видалення основного радіатора системи охолодження, щоб усунути забруднення між радіаторами.

Ми самостійно змінюємо радіатор автомобіля седана Volkswagen

Автомобіль повільно покрився на гарячій пустелі. Він долає пару десятків метрів і зупиняється. Пил летить скрізь, а їдкий пар падає з.під грилі радіатора. Знайома картина? Напевно, у кожному другому американському фільмі є подібний “персонаж”.

Проблема відмови системи охолодження на седані Volkswagen Polo. це звичайний головний біль для багатьох власників автомобілів. Однак, якби наш «герой» не міг протистояти погоні на стрілянину, внаслідок чого радіатор був пробитий, то насправді зрив, як правило, пов’язаний із зносом окремих елементів системи.

Основна функція радіатора. охолонути двигун. Додаткові завдання пристрою включають взаємодію з системою нагрівання та вентиляції, а також правильну роботу кондиціонера (якщо є в автомобілі).

Без радіатора подальше життя автомобіля неможливо. Система підтримує оптимальну температуру двигуна. Якщо двигун перегрівається, він зламається. Тому у випадку проблем із охолодженням електростанції слід серйозно подумати про придбання та заміну радіатора.

Ми самостійно змінюємо радіатор автомобіля седана Volkswagen

Автомобіль повільно покрився на гарячій пустелі. Він долає пару десятків метрів і зупиняється. Пил летить скрізь, а їдкий пар падає з.під грилі радіатора. Знайома картина? Напевно, у кожному другому американському фільмі є подібний “персонаж”.

Проблема відмови системи охолодження на седані Volkswagen Polo. це звичайний головний біль для багатьох власників автомобілів. Однак, якби наш «герой» не міг протистояти погоні на стрілянину, внаслідок чого радіатор був пробитий, то насправді зрив, як правило, пов’язаний із зносом окремих елементів системи.

Основна функція радіатора. охолонути двигун. Додаткові завдання пристрою включають взаємодію з системою нагрівання та вентиляції, а також правильну роботу кондиціонера (якщо є в автомобілі).

Без радіатора подальше життя автомобіля неможливо. Система підтримує оптимальну температуру двигуна. Якщо двигун перегрівається, він зламається. Тому у випадку проблем із охолодженням електростанції слід серйозно подумати про придбання та заміну радіатора.

Типи радіаторів

Яку одиницю вибрати? Ринок сповнений пристроїв охолодження двигуна. Шукаючи бажаний варіант для поло, седан повинен керуватися наступними критеріями.

По.перше, об’єм радіатора впливає на рівень передачі тепла. Тому вам потрібно вибрати пристрій з великою кількістю труб. Якість передачі тепла залежить від товщини труб та їх кроку. Чим менша відстань між ними і товщиною поверхнею труб, тим краще радіатор дасть тепло.

Ваїслі, вам потрібно врахувати матеріал, з якого виготовляється пристрій. Більшість зразків, представлених на ринку, мають алюмінієвий корпус, який має більшу жорсткість порівняно з мідним композитом. Мідні радіатори більш міцні та надійні, ніж алюміній. Але набагато дорожчі, ніж зразки алюмінію. Крім того, товщина їх труб менше, що зменшує коефіцієнт теплопередачі.

По.третє, споживання металів впливає на теплопередачу. На деяких моделях це посилюється штучно, «збільшуючи» додаткові охолоджуючі пластини у вигляді ребрів на матеріалі.

Нарешті, форма охолоджувальних труб впливає на ефективність радіатора. Плоскаса овальна форма гарантує правильне розподіл повітря порожнини. У круглих трубах є “мертві зони”, де повітря не проникає.

Відповідно до критеріїв, можна виділити кілька груп охолоджувальних елементів:

 • Алюмінієва трубка.luna радіатори.найпростіші та найдешевші. Крім того, їх найчастіше використовують у автомобілях. Трубки мають овальну секцію. Корпус оснащений сучасними стрічками, які збільшують передачу тепла.
 • Труба.пластичні одиниці, виготовлені з алюмінію, використовуються рідше. Трубки мають круглу форму. Дизайн також забезпечує охолоджувальні таблички.
 • Трубчасті.luna та трубчасті.пластинові установки, виготовлені з міді, сталі та латуні, майже ніде не використовуються. Такі стародавні пристрої можна знайти лише на вантажівках.

Таким чином, при виборі радіатора для седана поло, товщина ядра. це вирішальні моменти, які повинні відповідати розміру заводської одиниці, кількості труб, відстані між ними, їх формою, наявністю додаткового охолодження Елементи, а також привабливий вигляд, який гарантує хорошу якість зібрання.

Якщо немає бажання шукати відповідний радіатор для седана поло, ви можете придбати оригінал у VAG зі статтею 6R0121253. Його розміри: довжина. 649 мм, ширина. 340 мм, висота. 26 мм. Однак така річ не дешева: в інтернет.магазинах вартість починається з позначки з 7700 аналогів може бути обрана на значно меншу суму.

Потік робочої рідини на панелі радіатора Polo Sedan є впевненою ознакою несправності системи охолодження, яка вимагає заміни пошкодженого елемента.

Заміна пристрою. складний процес. Основна його складність полягає у видаленні панелі, що можливо лише за допомогою демонтованого переднього бампера.

Важлива умова, яку слід спостерігати на початку процедури: всі роботи слід проводити з холодним двигуном.

Як очистити радіатори Polo 1.6

Далі у нашому звіті про фото більш детальні інструкції.

Ми переходимо до видалення основного радіатора системи охолодження, щоб усунути забруднення між радіаторами.

Між двигуном та радіатором є достатньо місця.

Перш за все, ми видалимо захист двигуна. Ми спускаємося до машини і відкрутимо п’ять болтів кріплення безпеки з ключем 13 мм. І Torx T20 з жуком ми відкрутимо чотири гвинти захисту від бічних притулків.

Знявши захист, ми почнемо злити охолоджуючу рідину. Оскільки на цьому радіаторі немає зливного крана, вам доведеться стікати через нижню трубу радіатора.

За допомогою Paskets стисніть Evto-Homut і підтягніть його в бік.

Ми відкрутимо кришку розширювального резервуара, щоб вакуум не утворювався в системі охолодження, а рідина зливає проблеми.

Затягніть нижню трубу радіатора і злийте охолоджуючу рідину, замінюючи контейнер на антифриз.

І, поблизу, вимкніть роз’єм струменя електричного ланцюга в системі охолодження.

Розбираючи знизу всього, що було доступно, ми переходимо до аналізу зверху. Вийміть затискач і вимкніть трубу для впуску повітря.

З іншого боку, ця труба прикріплена до чотирьох засувок. Натисніть на них і витягніть трубу повітря.

Знявши трубу, ми маємо доступ до верхніх форсунок радіатора. Ми видаляємо їх, підштовхуючи їх до євро-гомути.

Щоб витягнути вентилятор, спочатку потрібно зняти кронштейн, що монтує трубу повітря. Відкрутіть два гвинти з боків кронштейна за допомогою завіси Torx T20.

Тепер ми витягнемо вентилятор системи охолодження з дифузором. Він ні в чому не накручений, а просто стоїть у чотирьох канавках з боків.

З нижніх канавок дифузор витягується без проблем, але на верхніх канавках його фіксують засувкою, яку потрібно натиснути за допомогою викрутки.

Ми витягуємо вентилятор і видаляємо його в бік.

Тепер необхідно відключити радіатор кондиціонера від головного радіатора. Для цього потрібно зняти бампер.

Torx t20 з бісер з двох гвинтів, що кріплять решітку радіатора.

Відкрутіть torx t30 верхніми гвинтами кріплення.

І потягніть фари, тягнучи себе. Знизу вони ні з чим не кріпиться, але встановлюються лише у своїх канавках і фіксуються пружинними засувками.

Відсунувши фари зі свого сидіння, вимкніть чотири електричні поділ і вийміть фари.

Ми продовжуємо видаляти бампер. TORX T20 з бісером з трьох гвинтів, з боку кожного колеса, застібки кришки до бампера.

І відкрутіть гвинти кріплення бампера до переднього крила з тим самим біт.

Тепер ми клацаємо країами бампера з наших засувок, тягнучи його з легкими зусиллями на себе.

Під фарами бампера також кріпиться до засувок. Потягніть бампер на себе і натисніть замки викруткою.

Крім того, решітка радіатора просто витягується, тягнучи себе з легкими зусиллями.

Далі нам потрібно відкрутити подушки з кріпленням радіатора. Ми відкрутимо по одному гвинту з кожного боку радіатора за допомогою прокляття Torx T30.

Відкручуючи подушки радіатора, ми переміщуємо радіатори ближче до двигуна і відкрутимо болти встановлення кондиціонера до основного радіатора. Ми використовуємо Torx T30.

Як замінити радіатор плит поло

Якщо плита не працює в седані поло, можливі два варіанти: вентилятор несправний, що перекачує тепле повітря в салон або пошкоджений радіатором-загарання.

В обох випадках вам доведеться частково видалити ряд внутрішніх елементів.

З радіатором можуть виникнути дві неприємності:

 • Механічні пошкодження. з’являються отвори, антифриз починає витікати.
 • Соти засмічуються. рідина погано проходить через радіатор, нагрівання салону стає неефективним.

Оригінальні, аналоги, ціна, статті радіатора

Namearticul / ogensen (.)

Класифікація радіаторів для поло: виберіть правильно!

Незалежно від діапазону моделей та бюджету компонентів, радіатори охолодження діляться на структурні відмінності. Архітектура кузова Volkswagen Polo передбачає встановлення таких варіацій радіаторів охолодження:

 • Алюмінієва трубка-Lentive Shield, охарактеризований простим і непотрібним виробництвом, що забезпечує низьку вартість та широкий асортимент. Конструкція. це система труб, що проводить теплоносій, який передає тепло в алюмінієві стрічки. Архітектура деталі дозволяє якісно охолодити радіатор як у спекотну погоду, так і під час роботи з високою швидкістю;
 • Панель алюмінієвої трубки-пластики-це конструкція труб, що проводять антифризні та металеві пластини, що посилюють тепловіддачі та збільшують міцність зустрічних потоків вітру. Трубчасто-пластичний радіатор-це бюджетне рішення, яке поєднує в собі високоякісне, а не дороге охолодження;
 • Мідний щит, покладений на трубопровід-це застарілий варіант, який можна знайти на ранніх партіях Поло першого покоління. Характеризується дорогим обслуговуванням та швидким зносом, і тому він часто змінюється на варіант з алюмінію.

Зверніть увагу! Якщо на транспортному засобі є дійсна гарантія, необхідно встановити деталі подібної архітектури зі стандартною опцією. інакше право на безкоштовне обслуговування може бути розривом.

видалити, кондиціонування, volkswagen, polo

Заміна радіатора DIY: Крок.By.step Інструкції

Щоб демонтувати панель охолодження, вам потрібен набір колючого колючого, набір щілинних та перехресних викруток різних діаметрів, плоскогубців, а також гніздо. Ви можете встановити одну пару рук. допомога партнера не потрібна. Для заміни решітки радіатора: це необхідно:

 • Де.енергізуйте живлення в автомобілі, відключаючи термінал “мінус” на акумуляторі;
 • Потім ми зливаємо всю рідину з системи охолодження;
 • Далі відключіть блок з силовими кабелями, що ведуть до фари близького і високого світла, після чого ми стискаємо пластикову засувку з плоскогубцями і вимикаємо проводку, що веде до поворотів і розмірів;
 • Тепер з викруткою ми розробляємо блок електричного колектора світильників і виймаємо картридж із світильником із відсіку блоку;
 • Після завершення обладнання ми пропагуємо два самостійні гвинти, що фіксують решітку над головою. Далі ми тягнемо фару рухом на себе, подолавши тиск пластикових кріплення;

Зверніть увагу! Необхідно потягнути фари з плавним і вимірюваним рухом. інакше засувки зламаються і доведеться звернутися до станції обслуговування для ремонту кріплень для ремонту кріплень.

 • Тепер необхідно відкрутити гвинти переднього бампера в напрямку транспортних засобів і відкрутити гвинти в нижній частині частини по периметру. Далі, з нижньої частини центральної частини бампера, ми відкрутимо останні фіксуючі болти;
 • Після завершення процедури ми витягуємо бампер, який забезпечить безкоштовний доступ до решітки радіатора;
 • Далі послаблюйте кріплення на затискачах шлангів, що ведуть до радіатора, і демонтують труби, відповідальні за нагрівання та вентиляційну систему картера двигуна;
 • Потім відкрутіть болти, що кріплять радіатор до тіла. Пристрій фіксується на подушці, що абсорбують. важливо не порушувати і не втрачати деталі.

Процедура складання відбувається за цим алгоритмом у зворотній послідовності після встановлення нового радіатора. У випадку встановлення відновлених компонентів продукту рекомендується додатково очистити забруднення за допомогою розчину для їжі або технічним алкоголем, а також перевірити наявність тріщин або чіпсів.

Також доцільно змазати стики труб пристроєм додатковим шаром герметика, який запобіжить антифризному потоку, і підвищить стабільність системи до вібраційних навантажень.

Використання несправного вітряного млини може спричинити пробивання систем охолодження, що призведе до витоку рідини та киплячого двигуна. Для того, щоб захистити себе від раптового зриву, рекомендується регулярно діагностувати систему та додати рідину до технологічної позначки на шиї бака.