Яка олія налити Volkswagen Polo. Про вибір моторного масла для Volkswagen Polo

Вибір та заміна моторного масляного поло 612

Набагато дорожче, ніж неоргінальні та багато підроблень. Ви можете безпечно придбати будь.який якісний аналог у надійних магазинах.

Каталоги для замовлення 1 л G 052 167 M2 5L G 052 167 M4

Імпорт аналогів

Стандартним та недорогим варіантом буде звичайний 5W40 API SN ACEA A3/B4. Кожен імпортний та внутрішній виробник має таку класифікаційну нафту.

Синтетично з в’язкістю SAE 5W40 API SN

Чемпіон Нова Енергія 1L. 8211652 5L. 8211850

Російські аналоги

Оригінальний номер каталогу 03c 115 561 год. Застарілий номер 03c 115 561 d. Найкращий вибір високої якості.Mann W 712/94. Зроблено в Німеччині. Є повним аналогом оригінального конвеєра.

Knecht Mahle Austria OC 593/3 зроблений у Китаї, і коштує так само, як і Манн.

Інші аналоги: Bosch F 026 407 116, Purflux France LS391, Filtron Poland OP 641/2.

Полова пробка (болт)

Уніфікована частина з герметичним кільцем. Власне, шматок металу, який важко зламати. Кільце також звичайне, сталь.

Розміри болта: нитка M14 x 1.5 х 22, ключ на 18.

Каталог оригінальний номер VW N 908 132 02. Neorginals: Hans Pries Topran 109 035 785, FEBI 15374, SWAG 32915374, ELRING 567.640, Corteco 220125S, Dello 10N908013202 130016310.

Коли змінити масло в двигуні Volkswagen Polo

Офіційно заміну нафти слід проводити кожні 15 тис. км. або раз на рік. Більше того, такі інтервали є більш підходящими для ніжних умов експлуатації. Якщо умови складні, то інтервали заміни повинні бути зменшені.

Враховуються складні умови експлуатації:

 • “Пробіг” темпи керування автомобілем у місті;
 • постійні прискорення та зупинки;
 • водіння з низькою швидкістю;
 • простий у пробках;
 • Транспортування товарів, причепа для буксирування тощо.D.

Важливо розуміти, що в таких умовах нафта «віки» набагато активніша, в результаті чого заміна робиться кожні 8-10 тисяч. км. Якщо використовується паливо середньої або низької якості, машина працює нерегулярно, а пробіжки невеликі, то краще змінити масло в двигуні в двигуні 1 раз кожні 6-7 місяців, а не 1 раз на рік. Причина. природний “тригер” спеціальних добавок у моторному маслі.

Яке олія налити поло в поло: седан і хетчбек

Рекомендована олія. ​​це стандартне змащення:

Перший тип більше підходить для двигунів, які працюють на високоякісній паливі.

Насправді це нафта для Європи. Для країн СНД краще вибрати другий тип нафти. Якщо вам потрібні клапани, ви можете використовувати рідину ACEA A3/B4 або API SN/SM. Більше того, більше 500 мл. Не додавайте.

Що стосується в’язкості, то на заводі масло 5W-40 виливається в двигуни Volkswagen Polo (оригінальна Spag Special Plus 5W-40 MAIL). У цьому випадку ви можете вибрати аналоги інших виробників.

Щоб зрозуміти, яка олія наливається в седан або люк Volkswagen Polo або люк, важливо знайти нафту з відповідною в’язкістю та толерантністю VW 502 00 (наприклад, Liqui Moly Leichtlauf High Tech40, Motul Xcess 8100 5W40, продукти з оболонки, кастроль тощо.D.).

На практиці, щоб визначити, яка олія виливається у вольксваген.поло власниками автомобілів, відвідування відповідних форумів допомагає. Таким чином, ви можете вибрати найкращий варіант у якості та ціні. Важливо також, щоб мастило було оригінальним, оскільки на реві існує багато підробки відомих брендів.

Яка олія налити VW Polo

VW в Росії пропонує використовувати для більшості своїх двигунів два його допуски VW502.00/505.00 і VW 504.00/507.00. Навіть допуски. це допуски для бензинових двигунів. Дивно для дизеля. Моторні олії з цими допусками підходять для більшості двигунів сім’ї, що стурбована з 2008 року, і це VW, Audi, Skoda, Seat.

Volkswagen Polo найкраща модель продажу з родини VW в Росії. Тому ми зупинимось на прикладі цього популярного автомобіля.

Різниця в маслах, що відповідають цим допускам, в цьому випадку полягає в наступному (якщо ви видалите всі розумні слова та красиві значки та циферблат):

V W502.00/505.00-це вхід для бензинових та дизельних двигунів автомобілів автомобілів з турбо з турбо, який відповідає вимогам до євро-4, що включає 4, і не мають двокомпонентних каталізаторів (бензинові двигуни) та фільтрів сажі (дизель) у вихлопній системі. Нафта містить більше добавок, тому воно дешевше (більше добавок. менше базової олії, основне масло дорожче, ніж добавки, оскільки кінцевий продукт дешевший).

Є переваги. Головний. Найкращий захист від окислення, і тому нафта служить довше і менше споживається. Мінус: Більше опадів попелу залишається в мотор.

І найголовніше. каталізатори та фільтри сажі починають швидко вмирати. Видалити каталізатор або сажу пропонує багато семінарів. Одна неприємність. Більшість таких втручань призводить до некорелектової роботи двигуна. Як результат, більший вживання палива та швидший збій двигуна. Хоча спочатку новоспечений власник задоволений. Але ви повинні платити за все. Чому це пропонують дилерами для машин з припущенням євро.4 і вище? Тому що насправді немає гарантій для каталізатора та фільтра для сажі, і їхня невдача. ваша і лише ваша проблема. Але олія не йде до випарів.

V W 504.00/507.00. більш сучасний варіант для двигунів, у системах випуску яких встановлюються сучасні каталізатори та сажі. Тобто двигуни з євро.4 і вище.

Так, це увімкнено. Але в той же час краще захистити двигун, залишати його чистішим невеликими процесами, і, що найголовніше, зберігає продуктивність системи очищення вихлопних газів (самі каталізатори та фільтри для сажі).

Це правильна толерантність для більшості сучасних двигунів, що продаються в Russia VW, Audi, Skoda та Seat. Використовуючи олії з цією толерантністю, ви тривалий час підтримуєте свій двигун автомобіля в хорошій формі. Ну (також дуже важлива для мене обставина) зменшити викиди шкідливих речовин в атмосферу.

У прийомі VW 504.00/507.00 Ви можете вибрати масла з наступними показниками в’язкості 0W-30 або 5W-30.

Олія 0W-30 дорожче, але за ці гроші ви отримуєте нижчу температуру насосів масляного насоса та більш міцну масляну плівку. І це довше життя. Що досить важливі показники для виправдання вищої ціни.

Вхід VW502.00/505.00 є більш лояльним до в’язких нафтових характеристик. Тут і 0W-30 A3/B4, 5W-30 A3/B4, 0W-40 A3/B4, 5W-40 A3/B4 та 10W-40 A3/B4 і навіть 15W-40 A3/B3.

0W. це можливість впевнено почати навіть у найважчих морозів. І такі масла (0W-30 та 0W-40) завжди виготовляються з використанням 4 груп групи синтетики ПАО як основну нафту. І це висока міцність масляної плівки для зазору та висока стабільність масла. Що дозволяє краще захистити двигун у будь.якій ситуації. Тому я особисто намагаюся використовувати саме ці в’язкості для своїх автомобілів, якщо це дозволяє інструкції для автомобіля. Для VW Polo Sedan дозволяє. Тому, перш за все, я їх рекомендую.

5W-40 та 5W-30 A3/B4 та C3 дешевше, Роу традиційно використовує суміш з участю PJSC (хоч і невеликою) базою, Areca виготовляється виключно в третій групі (HC Synthetics). А перший і другий варіант дуже хороші в споживчих якостях і доступні за ціною. У той же час, потреби більшості автомобілістів повністю забезпечать.

10 Вт-40 A3/B4 та 15W-40 A3/B3-Це-більш висока температура насосів з масляним насосом. Відповідно. 25 і. 20 градусів Цельсія. Композиція також не є, змішаними композиціями першої та третьої або лише першої групи. Насправді мінеральна олія або мінерал з незначним додаванням синтетики. Мінімальна якість та захист. Але найнижча ціна.

Моя основна рекомендація-0W-30 C3 або 5W-30 C3 у прийомі VW 504.00/507.00. Це оптимально за якістю та виграш у витратах роботи.

Ну, масло масла vw502.00/505.00 Я не хочу рекомендувати для цього автомобіля. Переваги їх принаймні. Але шкода системам очищення вихлопних газів та швидша провал двигуна є досить реальною.

Яке моторне масло точно підходить для седана VW Polo?

Згідно з інформаційними програмами, у двигунах седанів VW Polo використовується моторне масло з толерантністю

Спеціальний плюс SAE 5W-40. Оригінальне синтетичне моторне масло для більшості сучасних автомобілів VW та Audi як дизельного та бензину. Забезпечує максимальний ресурс нафтових фільтрів.

Обсяги заправки та частота заміни

Номінальний об’єм заправки нафти для автомобіля Volkswagen Polo наведений у таблиці нижче.

Обсяг подачі двигуна

Клани в автомобілі Volkswagen Polo рекомендують змінювати нафту в двигуні кожні 15 тис. км бігу. За словами власників автомобілів, інтервал повинен бути зменшений до 7-8 тисяч. км бігу.

Звичайне споживання нафти в двигуні Volkswagen Polo

Відповідно до заяв виробника, вся лінія електростанцій має однаковий рівень споживання нафти. Двигун може їсти до 1 літр на тисячу кілометрів. Цей прийом досить великий. Під час роботи автомобіля справжнє споживання набагато менше. Збільшення споживання нафти до 1 літр на тисячу кілометрів можливе лише у випадку надмірного зносу двигуна або несправності його компонентів.

За даними оглядів власників автомобілів, рівень споживання нафти становить 150.200 грам. Якщо двигун їсть понад 250 грам на тисячу кілометрів, то необхідно звернути увагу на стан поршневих кілець, прокладок та нафтових ущільнювачів.

Найчастіше збільшене споживання відбувається через переповнене масло та стиснення кілець. Ця неприємність з’являється з пробігом понад 100 тисяч. км. Підвищений тиск картера може спричинити пітливість двигуна і на 55-75 тисяч. На одометрі. У цьому випадку споживання нафти з часом збільшується. Випадки не рідкісні, коли мотор може їсти більше літра на тисячу кілометрів.

Яка нафта затоплена на заводі

Моторне масло з фабрики в Калузі, де збирається Polo Liftbek-це, як правило, Кастрола 5W-40. Характеристики цієї нафти дозволяють провести легкий запуск двигунів навіть у 30 градусах морозу. Ця мастило дозволяє підтримувати необхідні параметри масляних плівок у присутності будь.якого навантаження.

олія, налити, volkswagen, polo, вибір

Що стосується продукції інших виробників, для Volkswagen Polo, завод рекомендується використовувати мастило, що відповідає статтям фабрики в’язкості, а також для маркування SAE.

Статті нафтової в’язкості

Перш ніж виливати цю чи що нафту в двигун, необхідно мати хоча б загальне уявлення про його номенклатури. На змащуванні упаковки позначаються буквено.цифрові індекси.

Наприклад, підйомник нафти 5W-40, рекомендований виробником, розшифрується так, що початкове число разом із буквою показано параметр в’язкості мастила в холодному. Іншими словами, це означає, що в якій мінус температурі рідина втрачає мастила:

 • 0W означає, що масло може витримувати раніше.35º;
 • 5 Вт вказує на те, що масло можна використовувати раніше.30 °;
 • 10 Вт. відповідно до.25º;
 • 15 Вт. це означає, що масло можна використовувати при температурі середовища раніше.20 °;
 • і 20 Вт. відповідає температурі.15 °.

Що стосується другого числового значення, то це параметр послідовності змащування при нагріванні. Щоб не турбуватися з нюансами визначення цього значення, скажімо, що чим вище цей індекс, тим краще показники в’язкості.

Окрім параметрів в’язкості, ще одним важливим критерієм змащення є. це толерантність, яка має статтю у вигляді букви цифрового параметра, призначеного на олії після вивчення їх композицій. Для Volkswagen Polo вступ до всіх бензинових двигунів, включаючи 1.6 літр без двигунів Boost має позначення VW 502.00.

олія, налити, volkswagen, polo, вибір

Те, яке масло потрібно використовувати для двигуна Volkswagen Polo

Оригінальний

Власники автомобіля Volkswagen Polo (седан) рекомендуються оригінальною мастилою VW 502/505 зі статтями G055167M4 (5 л) та G055167M2 (1 л). Необхідно також вибрати плинність масла, яка визначається параметром SAE. У цьому випадку важливі температурні умови, в яких автомобіль розташований більшу частину часу. Наприклад, якщо машина працює в основному взимку, тоді рекомендується в’язкість 0W-30, 0W-40 або 5W-30. Влітку підходить в’язкість 20 Вт-40 або 25 Вт-50, а при цілорічному використанні всесезонний нафта 10 Вт-40, 10 Вт-30 або 5 Вт-40 рекомендується.

Неорнігінальний

Якщо автомобіль не новий, він також позбавлений гарантії з великим пробігом, то має сенс думати про придбання аналога моторного масла. У цьому випадку вам потрібно зосередитись не лише на перевіреній марці (Shell, Kixx, Valvoline, Mannol, Liquu Moly, Mobil, Valvoline тощо.), але і правильна толерантність API. Цей параметр визначає сумісність нафти і впливає на якість продукту. Отже, для автомобілів з бензиновими двигунами потрібні API-SM або SN, а для дизельних модифікацій API-CI-4, CJ-4 підходить для дизельних модифікацій. Нижче найкращі аналоги для моторного масла для Volkswagen Polo.

Polo 612 cfna cfnb масляний фільтр

Оригінальний номер каталогу 03c 115 561 год. Застарілий номер 03c 115 561 d. Найкращий вибір високої якості.Mann W 712/94.

Зроблено в Німеччині. Є повним аналогом оригінального конвеєра. Knecht Mahle Austria OC 593/3 зроблений у Китаї, і коштує так само, як і Манн.

Інші аналоги: Bosch F 026 407 116, Purflux France LS391, Filtron Poland OP 641/2. Корк (болт) Польція повинна. Власне, шматок металу, який важко зламати.

Кільце також звичайне, сталь. Розміри болта: нитка M14 x 1. 5 х 22, ключ на 18.

Neorginals: Hans Pries Topran 109 035 785, FEBI 15374, SWAG 32915374, ELRING 567. 640, Corteco 220125S, Dello 10N908013202 130016310.

Що нафта рекомендується заводом для постійної роботи?

Volkswagen Special Plus 5W-40-Оригінальна синтетика, рекомендована офіційними дилерами.

Примітка.

Вибираючи, вам потрібно звернути увагу на маркування та статтю, рекомендовану виробником. Така нафта вказана в посібнику для запланованої заміни та виливки в двигуни автомобілів, які зійшли з конвеєра.

Для Volkswagen Polo підходить масло з такими характеристиками::

Прийом 504.00

олія, налити, volkswagen, polo, вибір

Моторне масло, що відповідає толерантності 504.00, має більш високі промивання властивостей, менш сприйнятливий до окисного процесу і ефективніше запобігає утворенню різних родовищ.

Виробник рекомендує використовувати нафту з толерантністю 504 для Росії.00, і тому:

 • Більш довше не втрачає властивості під час тривалого простою в пробок;
 • не окислюється з часом і утворює менше родовищ;
 • не засмічує масляні канали і добре видаляється при промиванні.

Інтервал з цим прийомом до 15 000 км. Це робиться заради природи, але в мінусах ресурсу двигуна (редакційна думка). Ми вже детально писали про скидання інтервалу інтервалу

Вибір нафти на 1.6 MPI (EA111) Євро 4. Bts, cfna, cfnb, clsa

Дуже часто користувачі задають питання про те, яку нафту слід виливати в певний двигун, оскільки в різних джерелах їм надається різна інформація (включаючи дилерів, що стосуються занепокоєння, які повинні працювати відповідно до суворих правил та загальних стандартів). Тому ми вирішили узагальнити проблеми, які звучать від вас дуже часто, в окремих темах для кожного двигуна.

Для двигунів 1.6 16V MPI BTS, CFNA, CFNB, CLSA Рослина встановила фіксований інтервал зміни масла. раз на 15 000 км або через кожен рік роботи, залежно від того, що буде раніше. Варто зазначити, що на території Російської Федерації. Фіксований інтервал зміни масла встановлюється для всіх автомобілів. Крім того, ми не повинні забувати про такий показник, як мотоцикли, протягом тривалості зміни масла, він також прирівнюється до 357 операторів двигуна роботи двигуна.

Двигуни 1.6 16V MPI BTS, CFNA, CFNB, CLSA з 85/105 літр.З., Відповідно, вони не сильно завантажені або вимушені та призначені для повсякденної та тривалої роботи. Такі двигуни також називають ресурсом, оскільки здебільшого вони працюють у різних офісах та флотах, виконуючи звичайні подорожі для працівників цих компаній. Тобто простіше кажучи, двигун повинен бути надійним, невибагливим і дешевим в експлуатації. Детальніше про функції, недоліки та проблеми цих двигунів у сертифікаті двигунів 1.6 16V MPI сім’я EA111.

Вагентний спеціальний плюс 5W-40. для Росії з фіксованим інтервалом заміни (до 11.2018) (G 052 167 M2 (1L) /G 052 167 M4 (5L)) (допуски та технічні характеристики: VW 502 00 /505 00 /505 01)

З листопада 2018 року було введено виправлення з рослини Volkswagen та розділення Spag Special Plus на олію на дві різні масла. Ось текст інформаційного листа для офіційних дилерів:

 • Спеціальна нафта G розроблена для використання на транспортних засобах з бензиновими двигунами без фільтрів сажі та має специфікацію VW 502.00/505.00 та клас в’язкості SAE 5W40.
 • Спеціальна оліка D розроблена для використання на автомобілях з дизельними двигунами без фільтрів сажі та має специфікацію VW 505.00/505.01 та клас в’язкості SAE 5W40.

Тому зараз для придбання в оригіналі доступно кілька інших масел, ніж ті, які багато хто використовував раніше. Нижче наведено таблицю з відповідними статтями для замовлення (стара спеціальна плюс масла, яка вже була видалена з виробництва): виділені червоним):