Як видалити карту дверей Volkswagen Polo. Ви тут

Інструкції з видалення дверної шкіри на седані Volkswagen Polo

Підкладка встановлена ​​трьома гвинтами та секретними пластиковими замками.

Гвинти з кріплення обшивки розташовані. два під підкладкою ручки, один під динамік.

 • Тонка прорізна викрутка або ніж, бажано з тупим лезом; якщо ви готуєте пластикові шпателі замість ножа, буде менше шансів пошкодити пластик.
 • Голова або клавіша TORX T30 мають конфігурацію робочої частини у вигляді шестизіркової зірки.Щоб скрутити гвинти, вам потрібен Torx на 30.
 • Clipsoder, щоб видалити пластикову гравюру з капота з корпусом дверей; зручно використовувати такий пластиковий шпатель. Великий гачок чудово підходить для реанімації кліпу, невеликого. для натискання на шкіру.
 • плоскогубці.

За відсутності ключа Torx T30 не намагайтеся повернути гвинти з іншим інструментом. Навряд чи можна буде відкрутити гвинт, але зірвати краї голови та створити додаткові проблеми для себе.

Алгоритм видалення

Перед початком роботи над правилами безпеки необхідно зняти мінус термінал з акумулятора.

 • Щоб забезпечити доступ до двох кріплення гвинтів, спочатку слід зняти декоративну накладку на ручці дверей. Для цього вам слід обережно, щоб не пошкодити шкіру, щоб вставити викрутку або лезо ножа в зазор між ручкою і накладкою і потягнути її. На деяких моделях на декоративній підкладці є блок управління, що регулює зовнішнє дзеркало, з якого необхідно відключити роз’єм з проводами. Покладіть з одним шпателем вгорі. Вставте друге, рухайтеся вниз по зазору вниз і натисніть. Ми усуваємо проводку з джойстика регулювання дзеркала.
 • Ключ Torx T30, вимкніть два гвинти, розташовані у верхній та нижній частині ручки. У нижній частині обшивки під захисною решіткою динаміків є третій гвинт, який також повинен бути виведений. Третій болт під оратором.
 • Використовуючи Clipsoder, вийміть усі засувки з затискача та піднімаючи шкіру, щоб відокремитись від дверей. Звичайно, ви можете обійтися без кліпсодера, стискаючи обшивку руками, докладаючи значних зусиль, починаючи з області місця розташування динаміки. Але є ризик зриву фіксаторів.

Після натискання на кліп карту потрібно витягнути, щоб витягнути ще один замок із канавки. Ви можете це побачити, злегка зігнув шкіру.

Ми усуваємо частину, зазначену червоною стрілкою. Протилежна частина (жовта стрілка) просто виводиться з заручини.

Після демонтажу ви можете перевірити якість оцинкованого тіла.

Встановлення шкіри

Перед початком встановлення слід переконатися, що цілісність пластикових засувок.

При вилученні обшивки без кліпсодера затискачі залишаються у дверях у положенні. Якщо замки не пошкоджені, перед встановленням шкіри вони повинні бути «повіслені» лопаткою, спочатку вставляючи його між мембраною та шайбою, а потім штовхали вгору.

Затискачі для підпарку або дефекти повинні бути замінені на нові.

Встановлення шкіри здійснюється в наступній послідовності:

Підключіть двері замка для дверей. Зафіксуйте джгути електричної проводки та підключіть усі роз’єми, роз’єднані раніше до контрольних блоків центрального замка, скляного підйомника та дзеркало. Підключіть динамік. Підключивши підводний клем акумулятора, щоб перевірити продуктивність усіх електричних механізмів. Попередня перевірка дозволить вам виправити проблеми, які виникли вчасно, поки двері не будуть повністю зібрані. Встановіть кожух на місці і переконайтесь, що засувки збігаються з місцем посадки

Виправити затискачі легкими ударами або натисканням вручну. При встановленні обшивки варто звернути увагу на це виступу, що входить у канавку дверей біля скла. Пластик тут дуже м’який, часто вигинається і піднімається нерівномірним.

Оберніть три гвинти за допомогою ключа Torx T30. Встановіть декоративну колодку на місці.

Всі роботи слід проводити ретельно без використання валової сили.

І це дуже хворі кліпи, два зламані праворуч. результат видалення без кліпсодура.

Часто виникають невеликі проблеми при вилученні електричних роз’ємів, які слід витягнути, коливається з боку в бік з повним розблокуванням засувки.

Волксваген Поло

Щоб вирішити ряд завдань з ремонту, вам часто потрібно зняти шкіру дверей на Volkswagen Polo. Механічний знос пластику, пошкодження обличчям до матеріалу або інших проблем із дверима призводить до заміни обробки або необхідності її демонтажу. Операція досить проста. Але деякі моменти повинні бути відомі заздалегідь. Також перед тим, як демонтувати, необхідно підготувати відповідні інструменти.

Необхідні інструменти

Щоб правильно виконати підкладку дверного поло водія, потрібні такі інструменти:

 • Пластикові леза, вони не пошкодять матеріал обшивки. Якщо їх немає, то ви можете використовувати ніж з тупим лезом або тонкою викруткою (прорізано).
 • Ключ Torx або голова з шестизірковою зіркою на 30, щоб демонтувати гвинти.
 • Пластикове лезо з великими і маленькими гачками. Їй легко смикати засувку, не пошкоджуючи деталей.
 • Плоскогубці.

Обшивка кріпиться трьома гвинтами, а також використовуються пластикові засувки. Гвинтові кріплення розташовані внизу під динаміком (1) та на ручці під накладкою (2). Щоб не зламати головки гвинтів, ми не рекомендуємо використовувати інші типи інструментів, за винятком ключа.

Видалення підкладки на поло

Перед тим, як розпочати демонтаж, вам потрібно вимкнути запалювання, скинути мінус дріт з акумулятора. Тоді ви можете перейти безпосередньо до видалення оболонки дверцята водія:

Пластикову підкладку видаляється з ручки. лопатка вставляється в зазор, а декоративний бар ретельно видаляється.

Якщо на підкладці розташований блок регулювання дзеркала, то проводка повинна бути відключена.

Ключ або голова скручується в ручці, розташованій у ручці.

Гвинт під динаміком також скручений.

Використовуючи Clipsoder, пластикові засувки ретельно демонтують. Почніть цю процедуру краще знизу. Фіксатори на передній картці лише сім штук. 6 однакового розміру і на один менший. На задніх дверях засувки однакові. Обшивка трохи витягнута вниз, щоб зняти останній фіксуючий елемент з канавки, і повністю видалено.

Проводка вікон, центральний замок, зовнішні дзеркала відключається. Для цього вичавіть замок і зніміть блок

Якщо роз’єм виходить щільно, то рекомендуємо стиснути замок і обережно витягнути блок, переміщуючи його з боку. Динова вилка вимкнена. Передач ручки дверей і спалювання дроту знімається. При необхідності, то демонтрує пробку технологічного отвору.

Зворотна установка обшивки

Після ремонтних робіт обшивки необхідно правильно поставити на місце. Якщо будь.яка з засувок не підлягає реставрації, то нові елементи слід придбати заздалегідь.

 • Кабель замок приєднується.
 • Поля проводів фіксуються.
 • Роз’єми блоків управління підключені до центрального блокування, дзеркала, вікон, динаміки. Тут необхідно належним чином розмістити направляючу тягу вікон. Троянки точно в пазі між обмежувачем направляючого кліпу та пелюсткою.
 • Мінусовий термінал підключений до акумулятора, продуктивність усіх систем перевіряється.
 • Обшивка встановлена ​​на дверях. переконайтеся, що засувки впали на місце.
 • Затискачі фіксуються натисканням або не підходячи.
 • За допомогою голови або клавіші гвинти скручуються.
 • Декоративна підкладка ручки встановлюється на місці.

Проблеми з вхідними дверима на Volkswagen Polo

Volkswagen Polo. це бюджетний автомобіль з надійним тілом, в якому елементи шкіри та дверних механізмів виробляються без надмірностей.

Проста конструкція замків та кріплення дверей забезпечує їх просту заміну та ремонт у випадку зривів своїми руками, а вартість компонентів порівняно з іншими представниками німецької автомобільної промисловості низька.

Під час гарантійної служби нового поло, проблеми з дверима, як правило, не виникають, за винятком незначних дефектів, спричинених різкими температурами в зимовий час. Характерні проблеми можуть з’являтися на третьому році роботи.

Типові несправності вхідних дверей

Найпоширеніший дефект дверей у поло. це знос ущільнювачів. Гумові ущільнення втрачають еластичність з часом, внаслідок чого волога починає потрапляти в проміжок тіла, а двері часто виникають при мінус температурі.

Volkswagen Polo Sedan 2012, 105 л. З Авто.звук

Так, приклеєний до супер клею 65 г 0.5 товстих куточків.

Злочинці в передній частині обшивки (язик)

Опис. 50х50, весь подарунок полягає в тому, що маленька річ, вставлена ​​під пластиком в передній частині картки!, Тоді в майбутньому не буде скрипки під час руху, це не зрозуміло, де.

Про який елемент ми говоримо. ви можете більш докладно?

вітання. Питання в тому. Якби я потягнув картки руками на шкіру зняти

, Обшивка трохи не нахилилася? Коли вони зробили відтінок, я побачив, як я потягнув шкіру. І тепер це не зовсім підходить до дверей, тієї частини, що ближче до замка біля скла. Сьогодні я його демонтував і всі кліпи на місці. Але сама обшивка не підходить до дверей. Це можна якось виправити?

Хто скаже номер кліпу дверей

Автомобіль важчий для одного пасажира 10 аркушів вібрів на моїх відчуттях важать кг 20. І їх, мабуть, буде мало.

Все дуже зрозуміло щодо дверей! Дякую! Ми просимо продовження! Як розібрати стелю та стелажі? в мене не виходить…

Я зламав один кліп, коли я відкладаю кожух назад, і якийсь хрін на вершині, він стоїть під пластиком, де у вас є)) я буду шукати кліп або замовити

Аналогічно, він зламав хрін, який вставляється під пластиком дзеркала коли він фіксує виступаючу обшивку в цьому місці?

Так, те саме сміття з пластиком під дзеркалами. Скажіть, будь ласка, кліпи на дверях. все одно і скільки з них там. Я хочу запастися перед Шумкою. Зазделегідь дякую.

Я зламав один кліп, коли я відкладаю кожух назад, і якийсь хрін на вершині, він стоїть під пластиком, де у вас є)) я буду шукати кліп або замовити

Мене зламали, коли кожух був зламаний на фабриці, я не нахилився, зламав, згинувши цю рукотворну))))))

видалити, двери, volkswagen, polo
видалити, двери, volkswagen, polo
видалити, двери, volkswagen, polo
видалити, двери, volkswagen, polo
видалити, двери, volkswagen, polo

Volkswagen Polo Sedan 2012, 105 л. З Авто.звук

Так, приклеєний до супер клею 65 г 0.5 товстих куточків.

Злочинці в передній частині обшивки (язик)

Опис. 50х50, весь подарунок полягає в тому, що маленька річ, вставлена ​​під пластиком в передній частині картки!, Тоді в майбутньому не буде скрипки під час руху, це не зрозуміло, де.

Про який елемент ми говоримо. ви можете більш докладно?

вітання. Питання в тому. Якби я потягнув картки руками на шкіру зняти

, Обшивка трохи не нахилилася? Коли вони зробили відтінок, я побачив, як я потягнув шкіру. І тепер це не зовсім підходить до дверей, тієї частини, що ближче до замка біля скла. Сьогодні я його демонтував і всі кліпи на місці. Але сама обшивка не підходить до дверей. Це можна якось виправити?

Хто скаже номер кліпу дверей

Автомобіль важчий для одного пасажира 10 аркушів вібрів на моїх відчуттях важать кг 20. І їх, мабуть, буде мало.

Все дуже зрозуміло щодо дверей! Дякую! Ми просимо продовження! Як розібрати стелю та стелажі? в мене не виходить…

Я зламав один кліп, коли я відкладаю кожух назад, і якийсь хрін на вершині, він стоїть під пластиком, де у вас є)) я буду шукати кліп або замовити

Аналогічно, він зламав хрін, який вставляється під пластиком дзеркала коли він фіксує виступаючу обшивку в цьому місці?

Так, те саме сміття з пластиком під дзеркалами. Скажіть, будь ласка, кліпи на дверях. все одно і скільки з них там. Я хочу запастися перед Шумкою. Зазделегідь дякую.

Я зламав один кліп, коли я відкладаю кожух назад, і якийсь хрін на вершині, він стоїть під пластиком, де у вас є)) я буду шукати кліп або замовити

Мене зламали, коли кожух був зламаний на фабриці, я не нахилився, зламав, згинувши цю рукотворну))))))

видалити, двери, volkswagen, polo
видалити, двери, volkswagen, polo
видалити, двери, volkswagen, polo
видалити, двери, volkswagen, polo
видалити, двери, volkswagen, polo

Парадний вхід

Підкладка встановлена ​​трьома гвинтами та секретними пластиковими замками.

Гвинти з кріплення обшивки розташовані. два під підкладкою ручки, один під динамік.

Якщо ви готуєте пластикові шпателі замість ножа, буде менше шансів пошкодити пластик.

видалити, двери, volkswagen, polo

Щоб скрутити гвинти, вам потрібен Torx на 30.

Зручно використовувати такий пластиковий шпатель. Великий гачок чудово підходить для реанімації кліпу, невеликого. для натискання на шкіру.

За відсутності ключа Torx T30 не намагайтеся повернути гвинти з іншим інструментом. Навряд чи можна буде відкрутити гвинт, але зірвати краї голови та створити додаткові проблеми для себе.

Необхідний інструмент та рідина

Під час підготовки до джигсової картки дверей важливо заздалегідь підготуватися, щоб не відволіктися від роботи над сторонніми речами. Для виконання роботи вам знадобиться:

Клей. Краще використовувати розпилений варіант у спреї та тепловому опорі. Такий товар легко придбати в спеціалізованому магазині

Вибираючи, важливо враховувати використаний матеріал. Отже, 888 Ultra Blue підходить для шкіряних виробів (натуральних, штучних)

Кисть або папір для подрібнення (P100). Потрібно буде очистити стару дверну карту від знищеного матеріалу. Різкий ніж (будівництво, канцелярські товари) з набором нових лез. Ізопропиловий спирт. В якості альтернативи дозволено використання іншого знежирення. Ножиці (повинні бути різкими). Клей.пістолет і сам клей (за відсутності клею в банці). Багато хто використовує в банку клей “Universal Classic”, застосовуючи його пензлем.

Інструмент для демонтажу внутрішньої панелі. Якщо це відсутнє, ви можете використовувати звичайну викрутку. Ручка або олівець для створення макета. Фен (краща конструкція). Це необхідно у випадку використання природної або штучної шкіри. Ролика. Це буде потрібно, щоб спалахувати справу. Нові кліпи. Під час демонтажу старі кріплення можуть зламатися, тому вам потрібно запастися новими продуктами.

Зазначеного інструменту, як правило, достатньо. У деяких випадках може знадобитися швейна машина, але тоді ви не можете без досвіду роботи або залучати фахівців.

Завантажте книгу

Після успішної оплати (будь.яким чином) та поверніться до магазину Krutilvertel з веб.сайту платіжної системи, ви потрапляєте на успішну сторінку оплати:

Купила, яку ви купили, буде у вашому особистому обліковому записі, де її завжди можна завантажити.

Зверніть увагу, що після здійснення платежу потрібно повернутися з веб.сайту платіжної системи на веб.сайт Krutilvertel. У випадку, якщо чомусь ви не повернулися на Сайт і закрили вкладку Платіжної системи повідомленням про успішний платіж, повідомте нам про це. ми надішлемо вам лист, який вказує доступ до завантаження книги

У випадку, якщо чомусь ви не повернулися на Сайт і закрили вкладку Платіжної системи повідомленням про успішний платіж, повідомте нам про це. ми надішлемо вам лист, який вказує доступ до завантаження книги.

Демонтаж шкіри дверей

Видалення обшивки на передній або задній карті дверей Volkswagen Polo VW Sedan потребує наявності кріплень та імпровізованих інструментів, вам потрібно:

 • Болти відкручені на внутрішній та зовнішній стороні ручки.
 • Дріт відключається від мінус.терміналу акумулятора за допомогою тонкої викрутки.
 • Підлокітник видаляється.
 • Додаткова проводка відключається від блоку управління дзеркалами заднього виду.

Щоб зробити це правильно, вам потрібно вичавити засувку.

Якщо динамік встановлений у двері, то він відновлюється останнім.

Кріплення

На Volkswagen кліп використовується як кріплення. Універсальний елемент легко встановлюється та створюється зі спеціальним зняттям. Ринкова ціна. 200 кліпів мають різні поради:

Нитки кріплення використовуються для з’єднання фрагментів тіла, а ялинки підходять для прикріплення шкіри. Якщо вам доведеться розібрати карту дверей, то ці елементи зламаються, а це означає, що їм потрібно буде замінити їх на наступну збірку.

Заміна також пов’язана з тим, що старі кріплення забезпечать вільну придатність, саме тому сторонні звуки з’являться, коли автомобіль рухається.

Встановлення нового кожуха на дверях

Коли стара оббивка знімається, залишається вирізати фрагмент у виробництві вставки у дверях. Деталі складають позначки: лінії обрізки, місця для звичайних отворів для ручки, кріплення, музичних динаміків.

Якщо обшивка не потребує заміни, то виріз нової частини на візерунку не надається.

Інструкції щодо встановлення панелі на двері водія:

 • З’єднаний кабель фрагмента дверей.
 • Збірки електричної проводки фіксуються.
 • Підключіть з’єднувачі до панелі управління, вікна та дзеркала.
 • Клем акумулятора підключений.
 • Продуктивність усіх електромеханізмів перевіряється.

Під час встановлення панелі важливо переконатися, що засувки збігаються з сидінням. Затискачі наповнені простим пресом на їх середині. В кінці рукоятка двох гвинтів знизу та зверху встановлена.

Як видалити дверну шкіру Volkswagen Polo Sedan

Переключіть спальні, знімання дверей обшивки для дверей седана почали робити машини SHVI. Тема популярна майже скрізь, тому я не буду її ретельно малювати. Не просто дякую, я хочу сказати своєму другові Ромсі ОПО, який забезпечив найдивовижніший і радісний гараж на цій дошці (і тих, хто знає, вивчає) його професіоналізм.

Особливо для товариша Шчепелева, я поставив невеликий путівник про те, як зняти шкіру дверей на прикладі правих вхідних дверей, підемо.

Виконуючи вищезазначені кроки, вам потрібно вийняти кожух із затискачів, потрібно почати знизу, незнайомий із замком. Це слід зробити за допомогою спеціального знімача, але я зробив це своїми руками, які нам потрібні. Якщо затискачі натиснуть, вам потрібно підняти шкіру трохи вище, і вона буде видалена.

Технологічних отворів дуже мало, і мені було дуже незручно склеїти вібруючий матеріал своїми руками (((((

Як зняти панель дверей Volkswagen Polo Sedan |

Далі, у стандартному сценарії: ми приклеюємо матеріали ближче до шкіри за допомогою вібраційних поверхонь, верхня частина скручується, а внутрішня оболонка виглядає так:

VW Polo Sedan. Як дверцята

Детальний відео посібник для видалення та встановлення дверей передньої обкладинки (дошки)

Отже, це речі. Потрібно зробити багато роботи.

Коментарі 39

Опис. 50х50, тут весь подарунок полягає в тому, що щука, вставлена ​​під пластиком перед карткою, залишається недоторканою!, Тоді в майбутньому під час руху крик не буде, незрозуміло, де.

Про який елемент ми говоримо. Чи можете ви більш детально уточнити?

Гей. Питання в тому. Якщо він потягнув картки своїми руками, щоб покрити зняти

, Шкіра злегка вигнута? Коли вони підскочили мене, я побачив, як я тягну шкіру руками. І тепер він не зовсім притулився до дверей, найближчих до замка частини за келихом. Сьогодні він сам зрозумів усі кліпи. Але сама обробка не підходить для дверей. Це можна якось виправити?

Хто скаже вам кількість затискачів дверей

Машина важча в пасажирі. 10 аркушів вібрації, згідно з моїми відчуттями, важать 20 кг. І, мабуть, буде мало.

Про двері все дуже зрозуміло! ДЯКУЮ! Продовжуйте, будь ласка! Як розібрати стелю та стелажі? Я не можу…

Я зламав один затискач, коли я повернув корпус, і якесь лайно зверху, це під пластиком, де у вас є RH-санки)) завтра я шукатиму кліп чи замовлення

Лайно, вставлене під дзеркало пластику. Як виправити кожух стовпців у цьому місці?

Як видалити дверну шкіру на Volkswagen Polo

Volkswagen Polo. це бюджетний автомобіль з надійним тілом, в якому елементи шкіри та дверних механізмів виробляються без надмірностей.

Проста конструкція замків та кріплення дверей забезпечує їх просту заміну та ремонт у випадку зривів своїми руками, а вартість компонентів порівняно з іншими представниками німецької автомобільної промисловості низька.

Під час гарантійної служби нового поло, проблеми з дверима, як правило, не виникають, за винятком незначних дефектів, спричинених різкими температурами в зимовий час. Характерні проблеми можуть з’являтися на третьому році роботи.

Типові несправності вхідних дверей

Найпоширеніший дефект дверей у поло. це знос ущільнювачів. Гумові ущільнення втрачають еластичність з часом, внаслідок чого волога починає потрапляти в проміжок тіла, а двері часто виникають при мінус температурі.

Звук закритих вхідних дверей змінюється, подальша робота з зношеною ущільненням призводить до поломки замка, підняття кріплення та провисаючі двері. Причиною швидкого зносу тюленів є дорожні реагенти та мінус температури.

Щоб уникнути таких проблем, експерти рекомендують герметизацію ущільнювачів з силіконовим мастилом на новому автомобілі та у випадку повного зносу. повна заміна оригіналом.

Ще одна слабка точка вхідних дверей на поло. це фіксатор головного замка. Проявляється стуком, брязкаючи під час руху по нерівній дорозі. Струк виникає через порушення роботи “злоскока” в механізмі замикання, що закриває, воно не падає на місце, послаблюючи саму засувку.

Проблема вирішується за допомогою зйомки пружини зворотного фіксації та її регулювання: “Крекер” засувки повинен вільно рухатися у відкритому положенні для всієї робочої довжини. Така несправність найчастіше виникає з дверима водія, тому якщо під час руху чується приглушений стукіт у салоні, причина, швидше за все, в засуві.

Порушення засувки також може спричинити погане замикання вхідних дверей, коли потрібно поштовх або сила до повного закриття. Це пов’язано з тим, що під час операції засувка зміщується відносно кріплення на 1-2 мм, коли замикаючий штовхач кулаки замку неповна. Вони просто усувають цей дефект: замки затягування кріплення послаблюються, переміщуючи його на відстані 2 мм, і знову затягніть.

Провисання вхідних дверей на Volkswagen Polo спостерігається на п’ятому.шостому році безперервної роботи. Швидкі суглоби зношуються, порушують (слабшають) застібки на тілі. Неможливо запобігти такому захворюванню, тому, купуючи автомобіль з пробігом, увага приділяється геометрії зазорів дверей, стан вузлів навісної структури та кріплення петлі.

Провисання дверей можна легко визначити внутрішніми суглобами на ущільнювачах. є сліди дорожньої грязі, ці місця часто піддаються корозії.

Порив механізму підйому скла призводить до розпущеного закриття скла, яке починає вібрувати під час руху, або до відмови від електричного приводу механізму підйому.

Можлива причина відмови може бути пластиковими направляючими кліпами (один або кілька відразу), які підлягають заміні. Якщо механічні частини лобового скла неушкоджені, без видимих ​​пошкоджень, то сам електричний привід зламається або проводка в ланцюзі зламається.

VW Polo Sedan. Як зняти дверима

Детальне управління відео для видалення та встановлення оббивки (карти) вхідних дверей у Volkswagen Car.

Отже, це речі є ще багато роботи.

Volkswagen Polo Sedan 2012, 105 л. З Авто.звук

Так, приклеєний до супер клею 65 г 0.5 товстих куточків.

Злочинці в передній частині обшивки (язик)

Опис. 50х50, весь подарунок полягає в тому, що маленька річ, вставлена ​​під пластиком в передній частині картки!, Тоді в майбутньому не буде скрипки під час руху, це не зрозуміло, де.

Про який елемент ми говоримо. ви можете більш докладно?

вітання. Питання в тому. Якби я потягнув картки руками на шкіру зняти, Обшивка трохи не нахилилася? Коли вони зробили відтінок, я побачив, як я потягнув шкіру. І тепер це не зовсім підходить до дверей, тієї частини, що ближче до замка біля скла. Сьогодні я його демонтував і всі кліпи на місці. Але сама обшивка не підходить до дверей. Це можна якось виправити?

Хто скаже номер кліпу дверей

Автомобіль важчий для одного пасажира 10 аркушів вібрів на моїх відчуттях важать кг 20. І їх, мабуть, буде мало.

Все дуже зрозуміло щодо дверей! Дякую! Ми просимо продовження! Як розібрати стелю та стелажі? в мене не виходить…

Я зламав один кліп, коли я відкладаю кожух назад, і якийсь хрін на вершині, він стоїть під пластиком, де у вас є)) я буду шукати кліп або замовити

Аналогічно, він зламав хрін, який вставляється під пластиком дзеркала коли він фіксує виступаючу обшивку в цьому місці? ?

Так, те саме сміття з пластиком під дзеркалами. Скажіть, будь ласка, кліпи на дверях. все одно і скільки з них там. Я хочу запастися перед Шумкою. Зазделегідь дякую.

Я зламав один кліп, коли я відкладаю кожух назад, і якийсь хрін на вершині, він стоїть під пластиком, де у вас є)) я буду шукати кліп або замовити

Мене зламали, коли кожух був зламаний на фабриці, я не нахилився, зламав, згинувши цю рукотворну))))))

У мене немає гаразд, я думаю, що є розрив, щоб стиснути. Можливо, хтось знайшов рішення, як позбутися розриву?

Якщо ви не знаєте, то зазор не вражає. Огляньте периметр кожуха. не буде достатньо гвинтів ?

Хороший пост) я взяв записку, я також хочу зробити це влітку, інакше в районі верхньої лівої частини підкладки водія з’явився якийсь незрозумілий звук)

Кількість блоків: 5 | Загальна кількість символів: 5482 тканини, які використовуються донорами: 3інформація для кожного донора:

Всі роботи слід проводити ретельно без використання валової сили.

видалити, двери, volkswagen, polo

І це дуже хворі кліпи, два зламані праворуч. результат видалення без кліпсодура.

Часто виникають невеликі проблеми при вилученні електричних роз’ємів, які слід витягнути, коливається з боку в бік з повним розблокуванням засувки.

Видалення підкладки вхідних дверей VW Polo Sedan

З фільтром я це зробив на першому. І я подумав про цей варіант, але з іншого боку, сенс. це те, що? У травні машина закінчиться, і гарантія закінчиться, перш ніж двері двері седана Volkswagen Polo становлять 4 тисячі, але я хочу зробити їх мінімум принаймні в моїх поїздках раніше.

видалити, двери, volkswagen, polo

Ви можете самостійно змінити масло, головне. придбати його в звичайному магазині та з товаром перевірки! Швидше за все, вам потрібно регулювати замок.

Спробуйте натиснути двері і потягнути ручку, якщо вона легко відкривається, а потім відрегулюйте як опцію, ви можете спробувати обробити таку бродячу. Регулював замок дверей, і він почав ідеально відкриватися. Були також двері водія.