Зміна масла Volkswagen Tiguan в автоматичній коробці передач. Процес заміни мастила в зв’язку Haldex VW Tiguan

Доповнення автоматичної передачі нафти Volkswagen Tiguan

У важких умовах експлуатації (перегрівання, стоячи в пробках, тривалий стверджуючий водіння з низькою швидкістю, часті поїздки на невеликих відстанях тощо. П.) Автоматичне масло пропускання забруднюється, втрачає свої властивості та сприяє зносу механізму. Тому періодична заміна “трансмісії” Volkswagen Tiguan допомагає:

Відповідно до запевнення виробника, нафта в автоматичній коробці передач Тігуана затоплена протягом усього життя вузла і змінюється лише тоді, коли виконується ремонт.

Але в наших російських умовах, не замінюючи передачу в машині, ви не підете далеко. Наші рекомендації. Зміна автоматичної коробки передач у Тігуані кожні 60 тис. Км пробігу.

На конвеєрі в автоматичній коробці передач виливається з маслом ATF з маркуванням G055025A2. Не рекомендується змішувати його з іншими рідинами, отже, з неповною (частковою) заміною альтернатив, немає оригіналу. З повним оновленням ви можете вибрати як оригінальну “передачу”, так і будь.який інший відповідний толерантність VAG (Mobil, Ravenol та T. П.). Повний об’єм коробки 09 г/09м. 7 літрів.

Залежно від вибраного методу поновлення, може знадобитися:

 • Фільтр (оригінальний номер 09G325429A),
 • Шар автоматичної коробки передач автоматичної коробки передач (09m321370a),
 • Пара магнітів (09D321368),
 • Пробка (WHT000310A) з ущільнювальним кільцем (09d321181b).

Тип запасних частин для автоматичної коробки передач 09 м (AW TF-62SN)

Remkomplekt 09m321370 (Vaico v10-2224) включає:

Сітчасте масло автоматичний фільтр передач:

Герметичне кільце зливної пробки автоматичної коробки передач:

Перетягування різьбової пробки (M10x1) контрольного отвору піддону Картера Картера:

Позначення листа, сумісність одиниць. Обсяг АЗС АТФ

зміна, масло, volkswagen, tiguan

При необхідності вийміть захист двигуна

Стаття про ущільнювальне кільце зливної пробки автоматичної коробки передач: VAG 09D 321 181 B

У автоматичній коробці передач AISIN TF-62SN / 09 м біла кольорська труба використовується в розмірі 49,6 мм.

Стаття переповнювальної трубопроводу автоматичної коробки передач 09м: Ваг 09M321363b, VAG 09G 321 363.

Труба та зливна пробка відкрукають шестикутником n 5

зміна, масло, volkswagen, tiguan

зміна, масло, volkswagen, tiguan

зміна, масло, volkswagen, tiguan

Коли потрібна заміна

Регуляція нафти Tiguan Volkswagen становить 5-10 тисяч кілометрів пробігу, або 12 місяців. Процедура заміни проводиться не тільки після пройденого кілометра. У своїй потребі власник може зіткнутися набагато раніше, якщо є наступні фактори:

 • Інтенсивність роботи транспортного засобу;
 • Сезонність. У який час року транспортний засіб працює. взимку чи влітку;
 • Якість використовуваного автомобіля.

Тому періодично потрібно перевіряти олію та моніторинг ознак необхідності замінити.

Яку нафту заповнити?

Оптимально для вибору нафти, рекомендованої виробником. Власники автомобілів зацікавлені в питаннях, які типи рідин вибрати: мінеральні або синтетичні олії? Синтетичне масло з толерантністю 502 00 виливається в двигун Volkswagen Tiguan. Краще вибрати продукт NS-синтетичного двигуна автоматизував бренд Special Tec LL 5W-30.

 • Tormo torx “t 25”;
 • Викрутка плоска;
 • Клавіша храповика “1/2”;
 • Брязкальця “1/4”;
 • Біт “шестикутник 5 мм”;
 • Шестикутник “l. образний” 5 мм.;
 • Голова “1/2” на 13 мм.;
 • Голова “1/4” на 10 мм.;
 • Розширений шнур “1/2” завдовжки 120 мм.;
 • Розширений шнур “1/4” 100 мм.;
 • Динамометричний ключ з діапазоном 5. 25 нм.

Перевірте рівень

Коли власник автомобіля вирішив нафту, вам потрібно перевірити рівень мастила в автоматичній коробці передач. Машина не має зонда для перевірки рівня, тому контроль над кількістю змащування проводиться через вилку та штепсельну штепсельну вилку.

Увага! На машині Tiguan, залежно від моделі, є одна.дві отвори для зливання та бухти. Масштабка перекачує в отвір тиску для затоки під тиском. Власник автомобіля повинен дотримуватися процедури, поки мастило не буде вилито з іншого отвору. Потім зупиніть затоку.

Кількість змащування в машині перевіряється наступним чином:

 • Автоматична коробка передач Тігуана прогрівається до 40 градусів.
 • Автомобіль встановлений на ямі.
 • Вилку для осушення масла ATF в автоматичній коробці передач відкручується.
 • Якщо масло капає, то рівень нормальний. Потік нафти з потоком. є додаткові запаси, які не потрібні. Нехай стікає.
 • Жодна нафта. тоді автоматична коробка передач Tiguan страждає на олійне голодування. Терміново додати.

Разом з рівнем перевірте якість масла в тигуанській машині. Якщо він чорний або з домішкою металевих мікросхем, то рекомендується замінити.

Матеріали для складної заміни нафти в автоматичній коробці передач Tiguan

Щоб змінити трансмісійну рідину в автоматичній коробці передач Tiguan, знадобляться такі матеріали:

зміна, масло, volkswagen, tiguan

 • Оригінальна мастила G055025A2 (4 літри. для часткової зміни, 8 літрів. для повного);
 • Масляний фільтр для автоматичної коробки передач 09м 325 429 та накладка для піддону 321 370 A;
 • герметична гума. 321181 V;
 • Болти для піддону;
 • контейнери сливи;
 • заправляюча здатність;
 • Ганчірка без купи;
 • шланг;
 • викрутки;
 • ключі та шестикутники;
 • 13 та 10 мм головки.

Якщо ви зміните мастило, то вам потрібно замінити все інше. В іншому випадку мастило вела з не заміненими прокладками. Якщо ви залишите старий пристрій фільтрації, то мастило придбає колір старого після кількох десятків кілометрів, а також не зможе нормально циркулювати.

Увага! Власник автомобіля Tiguan може внести незалежну зміну мастила лише частково. Для повного вам знадобиться спеціальний підрозділ, який водій знайде на сто.

Скільки масла в коробці передач Volkswagen Tiguan

Тігуанська передача масла потрібно взяти з невеликим запасом. Тара для заміни Візьміть той, в якому буде розміщено достатній об’єм рідини. У процесі автоматичної послуги передачі використовуються з 7 літрів.

Tiguan 2 0 може бути замінений на автоматичне масло передачі після всіх підготовчих робіт, вибір ветошу, інструментів та трансмісійної рідини. Раніше автомобіль рекомендується розігріти.

Важливий! Опалення двигуна для обслуговування дуже бажано, оскільки він дозволяє досягти бажаної консистенції масла.

Повна заміна нафти у коробці Volkswagen Tiguan

Повна заміна масла в пункті пропуску Tiguan 1.4. складна процедура, краще виконати її в службі автомобіля, але ви можете впоратися самостійно. Олія. ​​верхній TEC 1700 від спиртної молі або іншого.

Важливий! Повна зміна змащування змащування здійснюється набагато рідше, ніж часткове. Це потрібно, якщо був придбаний автомобіль з незрозумілою історією, пробіг транспортного засобу був із 100 тис. км, коробка постійно перегрівалася, були труднощі з перемиканням передач.

Повний зсув потоку дозволяє промивати автоматичне поле за допомогою спеціальних композицій. Таке промивання виключає забруднення, відновлюючи коробки передач, функціонування системи блокування гідравлічного трансформатора, функціонування соленоїдного блоку, може негативно вплинути на стан автоматичної передачі.

Процедура дорога, довга. Наприклад, для витіснення старого ATF та промивання композиції, вам потрібно прокачати через коробку подвійний або мінімум півтора обсягу свіжої рідини. Ще один том буде втрачено при заміні фільтра автоматичної коробки передач. Наявність спеціальної установки для точної дозування, проведення автоматичного обліку обсягів дренованої мастила повинна.

Важливий! Ідеальний інструмент автоматизації для автоматичної коробки передач. Liquu Moly Automatik getriebeol reiniger. Продукт очистить канали, клапани, підвищить експлуатацію вузла.

Кріплення повинні бути обережно відкручені

Процедура заміни масла в автоматичній коробці передач vw tiguan:

 • Перевірка рівня ATF.
 • Підключення установки для промивання до гідравлічного ланцюга. Найзручніше використовувати охолоджувальні шланги для цих цілей. Багато моделей мають можливість підключитися без залучення фітингів, з’єднання повинно бути здійснено через затискачі. Важливо правильно знайти радіатор охолодження. він розташований всередині моторної системи. Якщо ви надасте доступ до арматури, він вийде, щоб відключити трубки для годування, і тоді це буде можливо відновити їх.
 • Запустити двигун. Сама установка визначить напрямок циркуляції робочої рідини, встановить оптимальний тиск всередині системи. Якщо він не розвинеться, пристрій вважає його як розбиття коробки, заміна не спрацює.
 • Налийте промивання. воно видалить все типове забруднення, відновити нормальну роботу клапанів, гідравлічний блок. Заливання виготовляється в теплому олії, оскільки добавки активні при високих температурах. Покладіть автоматичну коробку передач для роботи на стоянці або нейтралі протягом 5-6 хвилин. У цьому випадку клапани працюватимуть на каналі і будуть очищені якомога активніше. Ще 4-5 хвилин можуть перемикати режими для запуску процесів промивання циркуляції через різні канали. Автомобіль стоятиме на місці, яке тримається біля паркувального гальма.

Процедура вважається завершеною, коли відтінок злиття змащування такий же, як і в новій рідині. Збільшити швидкість двигуна, ви не можете отримати до кінця роботи. Усі операції виконуються суворо з простою швидкістю двигуна.

Після завершення промивання ви можете замінити ATF. Спеціальні завантаження інсталяції, що працюють у каністрі переробки, тоді буде заповнено нову мастило. Cogdah outtenki зalivamых и ыtекарььохойдкостей ситто, аналедженымат.

Важливий! Крім того, рекомендується замінити масляний фільтр. Для цього вийміть піддон, очистіть магніти, зніміть металеві частинки і покладіть новий елемент фільтрації.

Процес повної заміни займає близько години. Основним компонентом ціни процедури є вартість придбання свіжого масла, яке стосується промивання системи.

Часткова заміна масла в автоматичній коробці передач Tiguan

Часткова заміна масла DSG. це простіший варіант. Це може бути зроблено вашим зусиллям в гаражних умовах. Масло з автоматичною коробкою передач потрібно злити через пробку на піддоні, коли він є, якщо ні, вам потрібно її зняти.

Важливий! За допомогою автоматичної коробки передач повний об’єм масла не витік. наполовину виходить максимум. Причина полягає в тому, що стара мастила зберігається у значних обсягах у коробці передач.

Як зробити заміну масла в автоматичній коробці передач Tiguan 2012:

 • Автомобіль фіксується на підйомник, обережно відкрутіть сливу на піддоні або повністю вийміть піддон.
 • Вилийте частину обробки масла в підготовлену ємність, виміряйте об’єм.
 • При необхідності замініть масляний фільтр.
 • Встановіть правильний рівень ATF, проводячи вимірювання спочатку на холодній автоматичній коробці передач, потім на нагріті.
 • Вийміть родовища зі стін піддону.
 • Встановіть піддон назад на машину, налийте масло, обов’язково перевірте рівень у коробці при різних температурах.
 • Піддон встановлений на місці.

Процедура завершена. Необхідно дотримуватися інструкцій. ті автомобілісти, які пропускають деякі етапи, ризикують, оскільки не відповідність технології загрожує порушеннями виробничого процесу.

Частковий зсув. це найпростіший варіант для підтримки коробки автоматичного

Не всі теж роблять промивання. З частковою зміною достатньо повторити його кожні 3-4 процедури. Якщо замінити один тип олії іншим, промивання запобіжить зміні хімічних, фізичних властивостей рідини. Все це матиме негативний вплив на роботу автомобіля в цілому.

Важливий! Опалювання до необхідності основної роботи. Якщо ви цього не зробите, рідина не буде достатньо рідкою.

Піддон завжди досліджується на забруднення, видаляйте табличку, чіпси. Якщо мастило змінило колір, запах, інші характеристики, промивання видалять непотрібні домішки, підтримуватиме властивості змащування без змін.

Перевірка рівня автоматичної коробки передач Тігуан

Регулярне наповнення нафти в автоматичній коробці Volkswagen Tiguan. це обов’язкова запланована процедура, але також можуть знадобитися надзвичайні послуги. Щоб зрозуміти, в якому стані рідина, будь то достатньо у вікні, встановіть рівень.

 • Рівень холодної рідини повинен бути на позначці 200 градусів і більше. Це мітка для контролю.
 • Огріта мастила повинна бути між “мінами” та “Макс”.

Регулярно перевіряйте рівень рідини

Температуру визначають за допомогою vagcom або сканера. Якщо коробка без зонду, вам потрібно:

 • Запустіть двигун, селектор поставив у положенні r.
 • Підключіть vagcom або сканер, переконайтеся, що ATF не перевищує 30 градусів.
 • Виверніть пробку керування, зачекайте, поки мастило витікає з байпасної труби. Не виверніть це.
 • Монітуйте показники температури, якщо необхідно, додайте нову рідину передач.

Крім того, вам потрібно скинути з маслом на білому аркуші паперу або чистої тканини. Якщо рідина змінила запах, колір, структуру, доцільно негайно замінити заміну.

Відповідна олія для Volkswagen Tiguan

Оригінальна толерантність на масло 502/505

Затверджені аналоги для прийому 502/505

Стаття 5L.: 3701 або 7501

Стаття 5L.: 104777

Оригінальна толерантність на масло 504/507

Затверджені аналоги прийому 504/507

Стаття 4L.: 152621

Ці олії для Volkswagen Tiguan чудово працюють на автомобілях, в той час як вони не збільшують споживання під час роботи в наших умовах (ми говоримо про Росію, оскільки дилери завжди прирівнюють операцію в нашій країні до «важких»).

Перевірте рівень

Коли власник автомобіля вирішив нафту, вам потрібно перевірити рівень мастила в автоматичній коробці передач. Машина не має зонда для перевірки рівня, тому контроль над кількістю змащування проводиться через вилку та штепсельну штепсельну вилку.

Повна та часткова заміна масла в автоматичній коробці передач Ford Explorer 5

Увага! На машині Tiguan, залежно від моделі, є одна.дві отвори для зливання та бухти. Масштабка перекачує в отвір тиску для затоки під тиском. Власник автомобіля повинен дотримуватися процедури, поки мастило не буде вилито з іншого отвору. Потім зупиніть затоку.

Кількість змащування в машині перевіряється наступним чином:

 • Автоматична коробка передач Тігуана прогрівається до 40 градусів.
 • Автомобіль встановлений на ямі.
 • Вилку для осушення масла ATF в автоматичній коробці передач відкручується.
 • Якщо масло капає, то рівень нормальний. Потік нафти з потоком. є додаткові запаси, які не потрібні. Нехай стікає.
 • Жодна нафта. тоді автоматична коробка передач Tiguan страждає на олійне голодування. Терміново додати.

Разом з рівнем перевірте якість масла в тигуанській машині. Якщо він чорний або з домішкою металевих мікросхем, то рекомендується замінити.

Заміна масла в автоматичній коробці передач на Tiguan Volkswagen

Заміна нафти в автоматичній коробці передач у Tiguan Volkswagen виробляється з стандартною частотою 60 тис. км бігу. В окремих умовах експлуатації цей показник може бути зменшений до 30-40 тисяч. км.

Зниження терміну служби пов’язане з такими факторами:

 • Якість дорожньої поверхні, яма, ковзання;
 • коливання температури, умови навколишнього середовища;
 • висока швидкість водіння, агресивний стиль водіння;
 • Міський рух, частота зупинки;
 • Додаткові вантажі, буксирні причепи або інші транспортні засоби.

Враховуючи ці аспекти, експерти підкреслюють важливість профілактичних дій. Під час регулярних перевірок оцінюється рівень рідини мастила, а також її зовнішній стан.

Ознаки необхідності замінити масло в автоматичній коробці передач. це змінений колір, зовнішній вигляд запаху, домішки, осад. На пізніх етапах збої з’являються у роботі передачі, сторонні шуми та удари при перемиканні передач.

Регулярна профілактика дозволяє своєчасно виявляти необхідність змінити масло та уникати дорогого ремонту автоматизації. Під час огляду увага також приділяється стану основних вузлів та суглобів. Якщо необхідно, нові компоненти придбані для заміни зношених деталей.

Підготовчий процес включає не тільки придбання витратних матеріалів, але і вибір робочого місця. Для зливання та наповнення вам знадобиться рівномірна платформа, також вам потрібен зручний доступ до основних вузлів системи передачі.

Найкращим варіантом буде перехід або спостереження. Вони також використовують підйомник або джек із опорами. Працюючи, вам слід забезпечити машину для стабільної та безпечної позиції для власника автомобіля.

У питаннях безпеки зверніть увагу на контакт із мастильною рідиною. Щоб уникнути опіків, вся процедура проводиться в гумових рукавичках. Враховуючи токсичність змащення, йому не дозволяється стікати на землю, для збору використовується окремий контейнер.

У контексті всіх інструкцій щодо заміни нафти в автоматичній коробці передач Volkswagen Tiguan знадобиться таке обладнання:

 • Одяг, який можна пофарбувати, рукавички, відсутність постійної ганчірки;
 • набір ключів і викруток, ворота з кінцевими головами, воронка для наповнення, шланг завдовжки метра;
 • контейнер для збору змащення відходів;
 • Нові нафтопромивання з урахуванням промивання, набуть до 15-20 літрів;
 • Нові деталі та компоненти для заміни зношених сполук.

Список інструментів для зміни масла в автоматичній коробці передач на Volkswagen Tiguan, якщо це необхідно, включає гніздо та підтримку. Вам також можуть знадобитися інші інструменти для роботи з вузлами передачі та його з’єднаннями.

Купуючи витратні матеріали, основна увага приділяється початковим статтям та рекомендаціям виробника. Слід адресувати лише офіційним та перевіреним постачальникам. Придбайте лише продукти, які мають відповідну сертифікацію.

Заміна масла проводиться двома основними методами. повністю та частково. Перший варіант передбачає повний стік витраченої рідини з системи, що гарантує найкращий результат. Однак часткова заміна передбачає простішу процедуру та більш доступну для власника автомобіля.

Часткова заміна масла в автоматичній коробці передач

Часткова заміна нафти в автоматичній коробці передач у Тігуані (бензин) проводиться відповідно до наступного порядку дій:

 • Двигун нагрівається для кращої рідини мастильної рідини;
 • демонтувати захист двигуна знизу, викрити контейнер для сливи;
 • Відкрутіть зливну пробку та переповнену трубку, дайте рідину для стік;
 • Відкрутіть піддон, вам потрібно обережно видалити його. решта масла може розливатися;
 • Зніміть і змініть фільтр, утримуваний трьома болтами;

зміна, масло, volkswagen, tiguan

 • Промийте і сухо очистіть піддон і магніти від накопиченого осаду;
 • Якщо необхідно, компоненти та прокладки змінюються, піддон і трубка переповнення скручуються назад;
 • Збоку лівого колеса вилниця знайдена на коробці, роз’єм знімається з нього і відкрутіть болт, який утримує самого з’єднання;
 • Шланг застряг у отриманому отворі, вийміть його наверх;

зміна, масло, volkswagen, tiguan

 • За допомогою воронки масло наливається в систему, поки вона не стікає з зливного отвору;
 • Вони розігрівають двигун, як він працює в системі, додають масло, також зосереджуючись на стоку;
 • Після нагрівання зливна пробка засмічується, пробка повертається на своє місце та захист двигуна.

Для найкращої ефективності операції процедура повторюється через кілька сотень кілометрів пробігу. Затоплена нафта зливається, як відпрацьована, нова.

Така миття системи дозволяє очистити систему під час декількох відвідувань із залишків старої мастила та осаду в механізмах передачі. Для виконання процедури знадобиться більше олії, але процес все ще дешевший, ніж контакт з фахівцями.

Наведена вище інструкція дозволяє початківців автомобілістам незалежно замінити масло в автоматичній коробці передач VW Tiguan. Як бачите, у заміні рідини немає нічого складного. Головне. вибрати оригінальну олію. набір коштів, якими користуватиметься власник автомобіля. Потім виконайте кроки, описані в блоках, щоб замінити мастило.

Після заміни трансмісійної рідини власник автомобіля відчує, як Volkswagen Tiguan став більш слухняним, набираючи швидкість без ривків і ривків. Якщо стуки та ривки не пройшли, вам потрібно зв’язатися сто. Всередині може виникнути несправність, і подальша затримка може призвести до капітального ремонту всієї машини.

Яка частота заміни нафти в автоматичній коробці передач Tiguan

Заміна нафти в автоматичній коробці передач Volkswagen Tiguan слід проводити кожні 60 000 кілометрів пробігу. Але є рідкісні випадки, коли раніше необхідно змінити масло в машині. Зрештою, на додаткові фактори, такі як умови експлуатації та на водіння водіння, впливають стан трансмісійної рідини. Відповідно, найбільш оптимально проводити перевірку трансмісійної рідини, оцінюючи її стан.

Не забувайте про двигун!

Групові двигуни VAG дуже вимогливі до якості мастильних матеріалів і враховуючи наявність підробки на ринку, а також кількість сумнівних виробників, власник автомобіля повинен приділити особливу увагу на вибір правильного продукту як при бензині (FSI та TSI) та в дизельних (TDI) одиницях. Більше про те, яку олію вливати в двигун Volkswagen Tiguan. Як і про інтервали обслуговування та методи незалежної заміни, ви дізнаєтесь про посилання виробником.

Перевірка рівня нафти в автоматичній коробці передач Volkswagen Tiguan

Можна перевірити масло в автоматичній коробці передач Tiguan за допомогою зливної вилки, оскільки ці поля коробки не оснащені рівним зондом. Для цього вам потрібно:

 • Встановіть машину на рівній поверхні
 • Тепле масло в коробці до 35%
 • Відкрутіть зливну пробку, розташовану внизу автоматичної коробки передач

На нормальному рівні масло з коробки буде текти тонким потоком. З голодуванням нафти автоматичної коробки передач витоки нафти не будуть слідувати. Але надмірна кількість передач буде позначена рясними потоками нафти.