Як прокачувати зчеплення на Hyundai Solaris

Table of Contents

Покласти на шланг клапан і опускайте його в контейнер з невеликою кількістю гальмівної рідини. Попросіть помічника натиснути на педалі зчеплення 4 або 5 разів з інтервалом 2-3 с, а потім тримати його натиснуті. Видалити клапан на ¾ повороту. Рідина з повітряними бульбашками витікають з шлангу до контейнера.

Якщо більш рекомендовано, коригування Solaris зчеплення виконується під консоллю приладу. Існує механічний різьбовий датчик і два гайки на 14. Ключ на 14 тримайте нижню гайку і розраховуйте вершину, обертаючи його в напрямку нитки. Затягніть нижню гайку, а вільне переміщення зменшиться.

Як правильно прокачати зчеплення на Hyundai Solaris

Як виконується Tosola Drain або насос зчеплення на Hyundai Solaris потрібно знати кожного власника цієї красивої машини, тому що якщо ви не витрачаєте цю процедуру своєчасно, проблеми можуть виникнути під час водіння автомобіля, що може викликати аварію. Цей процес не вимагає спеціальних навичок або наявності спеціальних інструментів з власника автомобіля, тому немає необхідності звертатися до фахівців, все може бути зроблено вдома.

Клапан затримки зчеплення на всіх Hyundai з механічною коробкою передач. Викидати!

Офлайн Fly32

Клапан затримки зчеплення присутній на всіх автомобілях Hyundai та Kia з ручною коробкою передач.

З точки зору інженерів, цей клапан повинен забезпечити таку ж швидкість встановлення зчеплення у жодній залежності від того, наскільки швидкий водій випустив педаль зчеплення. Можливо, для водій початківців, клапан працює якась вигоду, але для тих, хто використовується, щоб ясно відчути момент торкання зчеплення та маховика, цей клапан не є помічником.

У ситуації, коли досвідчений водій активно “працює” з зчепленням / газом, клапан, який намагається виконати свою функцію, лише додає дискомфорт. автомобіль рухає ривок.

Симптоми, які йдуть після видалення клапана затримки зчеплення:

 • при динамічному наборі швидкості перемикання з 1 на 2 передачі супроводжується легким ривком (поштовхом, пробуксовкою зчеплення, провалом) При переході з 2 на 3 передачу ефект найчастіше маловиражений (або взагалі непомітний)
 • при рушанні з місця зчеплення схоплює із запізненням, що призводить до підсмикування машини.
 • момент коли, як вам здається, зчеплення має схоплювати і машина повинна рушити з місця. це відбувається з невеликим запізненням.

Винуватка такого метамозу є невеликий весняний клапан, який розташований на передній частині трубки до циліндра зчеплення. Тут: клапан затримки зчеплення на Hyundai (місце розташування).JPG51,21 KB28 завантажено під гайкою на фото є пружина і тарілка, яка має невелику дірку. Діра обмежує обхідний отвір для рідини, тим самим уповільнюючи вивільнення (зворотний) зчеплення. Дивиться з клапана, як це:

Як прокачувати зчеплення на Hyundai Solaris?

“Захворювання” зчеплення можуть призвести до проблем на початку та гальмуванням. На жаль, на зовнішніх функціях для діагностики системних несправностей. Контролюйте свою роботу, зверніть увагу на власні відчуття, коли ви натискаєте педаль, і якщо термін запускається, коли двигун запускається та перемикаючи вікно, перейдіть до діагнозу.

Коли потрібна насосна зчеплення

Робота системи зчеплення базується на законах фізики. властивостей гідравлічної / гальмівної рідини стиснутого / стиснутого під впливом навантаження. Якщо повітря потрапив у систему, його зміна властивостей. В результаті: гідравліка перестає реагувати на тиск або реагувати з квитанцією, що призводить до бек і ударів при натисканні на педаль.

Ознаки “Останні” системи

Якщо з’явилися наступні симптоми, настав час змінити гідравлічну рідину:

 • Педаль викидає занадто легким, а передача не перемикається;
 • Педаль “йде” нормально, але передача включена з вібрацією або споживанням;
 • Педаль зчеплення “палички” до підлоги, повільно повертаючись до верхньої позиції.

Навіть один з цих ознак достатньо, щоб перевірити систему.

Hyundai Solaris зчеплення.MP4

“Падіння” може бути викликана розбиттям повернення весни.

прокачувати, зчеплення, hyundai, solaris

Перед накачуванням зчеплення, дізнайтеся, що не-весняний механізм викликає несправність.

У яких випадках ускладнюється муфти гідравліки

Насосні зчеплення та гальмівні системи обов’язково виконуються, якщо:

  Використовується рідина вже розроблена. Зміна фізико-механічних властивостей з часом. це норма. Рекомендоване застосування для гідравліки становить 1-2 роки (як правило, термін позначається на контейнерах).

Рідина втрачає свої властивості, навіть якщо зберігається в герметичній контейнері.

Прискорити нову насоску легко, якщо слабко затягнути кріплення агрегатів механізмів зчеплення. Через мікро-помилки вільно проходять повітря.

У випадку зносу деталей, тільки відкачування недостатньо, тому що причина для перенесення не зникає. Щоб усунути проблему, потрібно спочатку ремонтувати або змінювати функціональні елементи, а потім змінити робочу рідину.

Що потрібно для прокачування?

 • інструменти: ключі, викрутки, пасатижі;
 • еластичний прозорий шланг для зливу старої рідини. Переконайтеся, що діаметр прикріплення трубки збігається з роз’ємом штекера;
 • Резервуар, в якому рідина буде об’єднатися;
 • нова робоча рідина;
 • Індивідуальні засоби захисту: рукавички, рукави, окуляри. Технічні рідини хімічно агресивні, при виході до шкіри та слизових оболонок, вони можуть викликати опік.

В ідеалі, система зчеплення потрібна разом. Одна особа затискає педаль, другий. стікає рідини і діагностує несправність. При необхідності ви можете обійтися без помічника. У цьому випадку вам потрібен надійний інструмент для фіксації педалі.

Наприклад, відповідний камінь або цегла.

Чи можна впоратися з процедурою самостійно

Ви впевнені, що самостійно і ефективно насосна зчеплення? Навіть якщо є найменші сумніви, звертайтесь до сервісного центру до професіоналів.

Без знання нюансів, ви можете просто не помітити дефект, тому ремонт буде безглуздо.

Підготовка до накачування

Рідина з гідравлічної системи не “виливається”, і вона викидається через поршневий поршень циліндра.

 • Перевірка обсягу рідини в резервуарі розширення. рівень повинен бути в межах норми. Якщо рідина не досягає бажаної позначки, вам потрібно додати;
 • Очищення клапана на циліндрі з накопичених забруднюючих речовин;
 • Видалення кришки від повітряного впускного клапана на робочому циліндрі;
 • Прикріплення дренажного шлангу для клапана.
READ  Регулювання зчеплення Kia RIO 3

Другий кінець шлангу опускається в контейнер, в якому свіжа робоча рідина. наніт. Кінець трубки повинен бути занурений у нього 5-10 см.

Витягніть шланг з водосховища до кінця роботи не може.

Після підготовчої роботи здійснюється регулювання зчеплення. Це дозволяє переконатися, що рух є вільним і, крім заміни системи, немає інших недоліків.

Етапи насосної системи

Після регулювання насос зчеплення виконується в декількох етапах:

 • Тиск тиску. Для цієї педалі стискає 3 4 рази різко, поки він не зупиниться, з інтервалом 2 секунди. Таким чином, це досягається максимальний рух.
 • Педаль фіксується в затискачі.
 • Рідина зливається через обертання циліндра (з кабельною трубкою) до половини повороту. Разом з методами «стиснуті» повітря.

Кількість повітря судять за кількістю бульбашок, які утворюються в контейнері. Оскільки система випускається з повітря, педаль знижується.

Коли педаль не вдається на підлогу, пристосування швидко закривається. Перед тим, як закривати відпустку клапана, педаль неможлива.

Процедура накачування краще повторити 3-4 рази. Коли система очищається від повітря, бульбашки в дренажному резервуарі не залишаються.

Так що робота не виявилася невдалою, коли накачування важливо контролювати рівень робочої рідини в резервуарі розширення. Вона не повинна падати нижче 3,5 см.

Затягніть прилад, переконайтеся, що системна герметичність і видалення шланг.

Для перевірки системи педаль вичавлюється до упору, вимірюється перебіг штовхача поршня. Норма. 2,7 2,8 мм (для деяких авто норми змінюються, вони вказані в посібнику з експлуатації).

Як проводиться прокачування

Для відкачування зчеплення, дві людини потребують, тому що потрібно постійно натискати педаль зчеплення, а інша періодично наливають рідину. Доцільно виконувати всю роботу з спостережної ями, якщо такої можливості немає, всі дії можуть бути виконані з заготовки.

Під час перекачування потрібно дотримуватися декількох правил:

 • Переконайтеся, що рідина не вводить шкіру. Тому доцільно працювати в рукавичках.
 • Поставляється рідина повинна бути ідентичною тій, яка вже знаходиться в системі.
 • Потрібно дотримуватися чистоти. Оскільки бруд, який потрапляє в плавлену рідину, може призвести до розбиття деяких транспортних засобів автомобіля.
 • Потрібно використовувати нову рідину. Оскільки витрачено, більше не має необхідних характеристик для нормальної роботи коробки передач.

Насос зчеплення на Hyundai Solaris виконується наступним чином:

 • Насамперед необхідно перевірити наявність рідини в бачку, якщо її замало чи зовсім немає, то треба долити. При цьому слід пам’ятати, що рідина має бути такого ж типу.
 • Потрібно демонтувати захисний ковпачок. Він розташований на басейні.
 • Після того як ковпачок знято, береться шланг, один кінець якого попередньо занурений у ємність зі спеціальною рідиною, і надягає на кінчик штуцера. Після цього, з ключем потрібно послабити затягування фітингу.
 • Далі потрібно натиснути педаль зчеплення та відкрутіть пристосування близько третини. Після цього невелика кількість повітря та рідини повинна бути стиснута в раніше прикріпленому шлангу.
 • Процедура повинна бути повторена, якщо повітря буде випущена з приводу. Повітря, що виділяється, буде дуже добре помітне з кінця трубки, яка попередньо була занурена в ємність з рідиною.

Також під час насосної необхідності слідувати резервуарі з рідиною. Якщо рідини стає замало, необхідно її долити.

Як уникнути попадання повітря

Щоб уникнути попадання повітря в зчеплення, необхідно постійно стежити за наявністю рідини в бачку і періодично її підливати. При цьому, якщо ви не впевнені, що рідина ідентична старій, необхідно провести її повну заміну.

Якщо ви почнете відзначити, що рідина виробляється занадто швидко, це означає десь, витік відбувається. Щоб усунути його, потрібно зв’язатися сто, де вони будуть діагностувати та усунути розбивання. Також витік можна знайти і замінити деталь.

Встановлення викрутки з широким лезом у вікно Caliper між гальмівним дискам та блоком, ми перетягуємо гальмівні колодки та поєднуємо поршень у циліндр.

Встановлення викрутки з широким лезом у вікно Caliper між гальмівним дискам та блоком, ми перетягуємо гальмівні колодки та поєднуємо поршень у циліндр.

Як ваші власні руки замінюються гальмівною рідиною на Hyundai Solaris: технологічні підстави

Необхідно використовувати лише рекомендовані витратні матеріали.

Для того, щоб гальмівна система працювала якомога ефективно, рідина, яка заповнюється, повинна мати ряд важливих властивостей:

 • Мінімальне співвідношення стиснення;
 • змащувальні, водовідштовхувальні та антикорозійні властивості;
 • найвища температура підсилювача;
 • Рідина не повинна впливати на гумові ущільнення, антери та манжети.

Досить знати, що рідина відповідає стандарту DOT-4, а бренд можна вибрати на власний розсуд. Об’єм рідини в системі приблизно 1,25 літра, отже, для повної заміни потрібно купувати мінімум таку кількість. Об’єм рідини разом із приводом зчеплення. 1,75 л.

Коли міняти?

Беремо пробу гальмівної рідини за допомогою шприца чи груші.

Раніше виробник рекомендував заміну рідини після кожної 30 000 км запуску або після двох років експлуатації, і сьогодні заміна може бути здійснена на розсуд власника.

Такий крок пояснюється не збільшенням якості рідини або надійності гальмівної системи, а ціна, яку власник повинен платити, незалежно від того, є гарантія автомобіля, чи ні.

Заміна необхідна після 30-40 тис. Праці.

Дослідження показали, що нова рідина DOT-4 має температуру кипіння 264 градуси, а через рік використання в системі. лише 165 градусів.

Крім того, характеристики рідини втрачаються від контакту води (конденсату), тому заміна все ще необхідна після 30-40 тисяч пробіг. і це непорівнянна сума з безпекою на дорозі.

Не кожен знайомий провал педалі при гальмуванні. Це такий симптом, який можна придбати, якщо він не замінює композицію вчасно. Це відбувається через останнє кипіння, з результатом того, що повітряні бульбашки з’являються в автомагістралях. Уникнути страшних наслідків можна – досить періодично змінювати емульсію у системі. Корейський виробник заніс цю роботу до списку регламентних заходів.

Відсотки на тему, яка гальма рідина виливається у Hyundai Solaris, навіть проявляється власниками стосовно нових автомобілів. Це пов’язано з тим, що службова книга ознаменувала роботу над зміною композиції в повільній системі після перших 2-х років експлуатації. Обмеження на тривалість пробігу. 30 000 км. Методи заміни двох.

Спосіб

Операція виконана відповідно до методу “завантаження-утримання”, який відомий у середовищі. Для цього потрібно приймати попередньою упаковкою:

 • 1 літр нової емульсії.
 • Ключ “на 10”.
 • 0,5 М довгий шланг та діаметр, що забезпечує тягову трубку, одягнену для придатності.
 • Судно для стоку старого складу до 0,5 л.
 • Шприц з трубкою відповідного діаметрального розміру та довжиною близько 10-15 см або Срінцов.

Класична схема проведення робіт передбачає наявність сторонньої допомоги. Помічник необхідний при накаченні системи. Однак, неодноразово, питання вважалися, як прокачувати гальма вдома. При роботі з задніми циліндрами потрібен джек. Доступ до переднього доступу надається, коли колеса повертаються.

READ  Що входить до комплекту Comfort Lada Granta

Перш ніж запустити процес, варто провести такі події:

 • Видаліть кепки та чіткі горіхи.
 • Перевірте рухливість всіх чотирьох фурнітурів і послабити їх.
 • Викачуйте танк шприц або груша стара емульсія, заповнити нові.

Після встановленого шлангу заднього правого колеса. Другий кінець спускається в контейнері з рідиною. Далі йде наступне накачування циклу:

 • Надайте команду помічник, щоб потрясти гальмівну педаль 3-5 разів і залишити його натиснутою.
 • Відкрутіть наконечник на ½ повороту.
 • Зачекайте, поки макіяж буде протікати. У той же час педаль буде йти вперед.
 • Спина фітингового горіха.
 • Безкоштовний важіль гальма від тиску.

Гоночна заміна гальмівної рідини на солярі з власними руками немислима без відстеження рівня емульсії в танку. У процесі відкачування він постійно зменшується, і виникає потреба у верхній частині нової частини. Якщо це не зроблено, повітря буде входити до системи. Блок ABS також буде доставлений. І його накачування виконується на сотні за допомогою діагностичного сканера.

Цикл роботи повторюється кілька разів до прийому нового складу. Події потім зберігаються на решті механізмів:

Спосіб

Завантажте не обов’язково. Ця ідея власників Hyundai Solaris зустрічаються з рельєфом. Зрештою, помічник не приваблює, щоб виконувати заміну гальмівної рідини. Це стебла з шосе під дією тяжіння. Інтенсифікувати процес шприцом або бахромою з резервуара, стара “brakesuha” згортається, а новий виливається. Далі вимагає невеликого обладнання:

 • 4 гнучкі трубки довжиною 0,5 м і диметер, трохи менший діаметральний розмір фітингу (для забезпечення напруги).
 • 4 Обсяг Тарас до 0,5 л. Для зливу композиції.
 • Не менше 1 л автомату.

Технологія здійснюється лише за умови вільного руху між механізмами зупинки всіх 4 колес і підсвічування. Можливо, на яму або шляхопроводу. Ідеологія методології проста. відкрутити всі фітинги та подивитися рівні в окулярах під автомобілем і в резервуарі. Спліт горіхів у певній послідовності:

Скасувати момент отримання свіжого складу важко. Тому варто. Кордон: 200-250 мл для “Фронт” і 250-300 мл. для тилу. Спочатку заповнив посудину біля переднього лівого циліндра. Його фітинги і обгортання. Решта перекриваються в зворотному відкритті. Насамкінець – відновлення робочого рівня «гальмухи» у розширювальній ємності.

Діагностика та заміна рідини гідроприводу зчеплення Solaris

Діагностика проводиться як у моторному відсіку, так і під дном автомобіля. З метою забезпечення повноцінного доступу бажано скористатися оглядовою ямою або підйомним механізмом.

За замовчуванням 1,8 літра рідини заправляються в систему зчеплення, з яких 1,2 літра в системі, а решта знаходиться в резервуарі розширення.

Основною метою діагнозу є усунення схеми потоку, цілісність металевого сопла, головного випуску циліндра. Якщо на цьому етапі майстер не має зауважень, слід замінити рідину зчеплення.

Підготовчий етап: нова рідина типу DOT-4 у об’ємі 2,0 л, ганчірки, обов’язково до додаткового освітлення, набір автомобільних інструментів, воронок, головки, гумовий шланг.

Основні моменти при заміні рідини наступним чином:

 • Додайте новий DOT-4 до максимального рівня в резервуарі розширення. Це необхідно для того, щоб уникнути поглинання повітря, коли рівень досягається нижче допустимого.
 • На підлозі для накачування рідини, майстер знімає захисну кришку, вона розташована навпроти емблеми “Hyundai” на решітку радіатора, якщо вона умовно витрачена пряма лінія.
 • На фітингу покласти на гумовий шланг для кроків.
 • Ключ на “10” відвертає себе підлоги-поворот для рідини вихід з мінімальним потоком. Кінець шлангу знаходиться в порожніх танках для дренажного тестування.
 • Після того, як переконайтеся, що рідина вільно залишає з приводу, він знову гвинт. У цей час партнер майстер закачав педаль зчеплення, як гальмівні педалі. 5-6 разів достатньо, фіксація, кровотеча.
 • Така процедура повторюється до того, як шланг тече легкий колір рідини.

Наприкінці процедури захисна кришка закривається, шланг витягується. Заміна рідини зчеплення закінчилася. Дотримання раніше розробленого виробником інтервалу. 30 000 км або 2 роки.

Клапан затримки зчеплення на всіх Hyundai з механічною коробкою передач. Викидати!

Офлайн Fly32

Клапан затримки зчеплення присутній на всіх автомобілях Hyundai та Kia з ручною коробкою передач.

З точки зору інженерів, цей клапан повинен забезпечити таку ж швидкість встановлення зчеплення у жодній залежності від того, наскільки швидкий водій випустив педаль зчеплення. Можливо для водія-початківця робота клапана несе якусь користь, але для тих хто звик чітко відчувати момент торкання диска зчеплення і маховика, цей клапан не помічник.

У ситуації коли досвідчений водій активно працює зв’язкою зчеплення/газ, клапан намагаючись виконати свою функцію лише додає дискомфорту. автомобіль рухається ривком.

Симптоми, які йдуть після видалення клапана затримки зчеплення:

 • З динамічною швидкістю, перемикання від 1 до 2 передач супроводжується легким ривком (поштовх, зчеплення, невдачу) при переході від 2 до 3 ефекту передачі, найчастіше, малі
 • При запуску з місця, зчеплення захоплює квитанцію, що призводить до збереження машини.
 • Момент, коли вам здається, зчеплення, і машина повинна бути переміщена з місця. Це відбувається з невеликою затримкою.

Винуватка такого метамозу є невеликий весняний клапан, який розташований на передній частині трубки до циліндра зчеплення. Ось тут:

Клапан затримки зчеплення на Hyundai (місце розташування).JPG 51,21 KB 28 завантажень

Під гайкою на фото є пружина і тарілка, яка має невелику дірку. Діра обмежує обхідний отвір для рідини, тим самим уповільнюючи вивільнення (зворотний) зчеплення. Дивиться з клапана, як це:

Клапан затримки затримки Hyundai.JPG 28.2 KB 23 завантажено

Якщо хтось страшно викинути хорошу частину, то ви можете збільшити тору клапана. Просто витрачати його з інструментом пухлини.

Хтось знає, що це таке? Знайомий каже, що його потрібно викинути і зчеплення більш чітко працюватиме, зникнути посмикування при перемиканні з 1 на 2 передачу. Який я присутній. Я написав з мого жорстока. Т.Е. валгус. Але вже поїхав на машині багато км. мала, як здається, вона, але ні, іноді підтримується.

Відредаговано: Pro100, 18 липня 2017, 20:39. Я розробив у невеликій фабриці і перейшов у загальну секцію для всіх моделей

Офлайн PRO100

 • Ім’я: Юрій
 • Місто Київ
 • В гаражі:
 • Hyundai Elantra (2007)
 • Daewoo Lanos (2009)
 • Smart Fortwo (2006)
 • Honda CR-V (2011)

Перейти до гаража

Цей клапан затримки зчеплення призначений для польоту маховика з такою ж швидкістю, незалежно від того, як швидко педаль зчеплення був “зламаним”. Зрозуміло, що для водіїв важливо, щоб немає надмірного зносу поверхні диска зчеплення. Однак клапан не передбачуваний час зчеплення, що робить його важче для водія координувати зчеплення з газовою педаллю, внаслідок чого автомобіль рухає ривок. Проблема найбільш виражена на перших та другому передачею. Якщо голова пасажира повертається назад і назад, коли ви зміните передачу, ви обов’язково повинні виконати цю просту модифікацію. З інтенсивним прискоренням, це також дуже помітно. Все відбувається швидко, але ви помічаєте, що автомобіль не починає тягнути навіть акції секунди після випуску педалі зчеплення.

READ  Як зняти дзеркало заднього виду Solaris

Посилання приховано. Щоб переглянути його, увійдіть або зареєструйтесь у клубі “Hyundai Forum” Україна!

Прокачування зчеплення Hyundai Solaris.MP4

Офлайн Дядько Луї

Я висунув клапан на рік тому на мій акцент Мс.

Якби я знав про існування цього клапана, я б зробив у перший день покупки автомобіля.

Отже, хто штат непередбачуваний сорт зчеплення, щоб видалити Etu Spring.

Є 10 хвилин роботи, в кінцевому підсумку не забудьте прокачувати зчеплення.

Офлайн Fly32

Я вже вивчав технічний. Але якось бояться кинути шматок такого відповідного механізму.

Офлайн Віктор

Перейти до гаража

Ви можете погрустися пояснити, що потрібно кинути там?

Офлайн Дядько Луї

Посилання приховано. Щоб переглянути його, увійдіть або зареєструйтесь у клубі “Hyundai Forum” Україна!

Офлайн Fly32

Відкрутіть гайку, зніміть пружину металевої шайби, затягніть гайку назад. Натисніть гідравліку зчеплення. Усе.

Відчуття муфти стала м’якше, поки не були твістер.

Вкладені файли

 • Клапан затримки зчеплення на акцент.JPG39,79 KB 10 завантажених
 • Затримка клапана затримка на Accent-1.JPG10,07 KB 8 Завантажено

Відредаговано: Fly32, 18 липня 2017, 20:42.

Офлайн Fly32

Хлопці, що вам сказати. Автомобіль почав йти набагато приємніше без цього клапана. Сьогодні я їду весь день і просто насолоджуватися.

Офлайн _vz

До складу є деякі або зовсім не? Тим не менш, виробник кинув його там чомусь.

Офлайн Fly32

Я їх не бачу. Я підозрюю, що вони не є. Від слова взагалі.

У всіх радянських автомобілях цього клапана не було жодного зчеплення. Якщо ви можете включити нормально. )

Перевірте та налаштування педалі прогресу

Перевірте курс педалей зчеплення, щоб уточнити причини порушення зчеплення

За допомогою правителя перевірте вільне курс педалі

Для цього натисніть на педаль до появи стійкості до його руху. Нормальне значення має бути в межах 6-13 мм.

Висота від педалі до підлоги повинна бути 140 ± 5 мм.

Якщо вільний хід педалі більший, можливе нечітке вимкнення зчеплення (зчеплення «веде»). З надмірно невеликим вільним прогресом або її повною відсутністю, зчеплення не повністю включається (зчеплення занурюється).

Якщо переміщення вільного педалі відрізняється від номінальної вартості

Ослаблення педалі підтягує монетарну, і вимірюючи положення датчика для початку педалі адгезії, ми досягаємо бажаного значення вільного руху.

При цьому повинен з’явитися невеликий проміжок між педаллю зчеплення і різьбленням датчика початку ходу педалі зчеплення, номінальний зазор повинен становити 0,5-1,0 мм.

Якщо педаль зчеплення зчеплення не можна налаштувати, насос гідравлічного колеса або замінити зчеплення.

Насос гідравлічної зчеплення

Якщо, коли натискається педаль, зчеплення не повністю вимикається (“провідники”), що супроводжується характерним скребком передач, коли зворотна передача включена, можливо, повітря впав у зчеплення гідравлічного колеса. Видалити його шляхом перекачування гідравлічного.

Крім того, відкачування виконується при наповненні гідравлічної лінії з рідиною після його заміщення або відновлення системи системи, пов’язаної з депресиризацією системи.

Вам знадобиться: гальмівна рідина, шланг для накачування, ключ “10”, танк для дренажу рідини.

Перевірте рівень робочої рідини в резервуарі головного гальмівного циліндра (резервуар є загальним як для основних циліндрів), так і, при необхідності, довести його до норми.

Зніміть захисну шапку від клапана зчеплення зчеплення, щоб видалити повітря.

Надягніть на клапан шланг і опустіть його кінець у ємність з невеликою кількістю гальмівної рідини.

Попросіть помічника натиснути на педалі зчеплення 4 або 5 разів з інтервалом 2-3 с, а потім тримати його натиснуті. Видалити клапан на ¾ повороту.

Рідина з повітряними бульбашками витікають з шлангу до контейнера.

Оберніть клапан і попросіть дозволити педалі зчеплення.

Повторіть операції 3 та 4 кілька разів до початку виходу з рідкого шлангу без повітряних бульбашок.

Під час перекачування гідравлічного процесу періодично перевіряйте рівень рідини в основному циліндровому циліндрі гальма.

Не допускайте падіння рівня рідини у бачку нижче 25 мм від його дна. Своєчасно затягніть рідину, інакше, коли ви зливаєте дно резервуара, повітря потрапляє в систему, і перекачування доведеться повторити знову.

Оберніть клапан, покладіть захисну кришку і, при необхідності, зменшуйте рідину в основний циліндровий циліндр гальма.

Можливі розломи зчеплення та методи ліквідації

Неповна вимикання зчеплення

Зменшено повний хід педалі зчеплення Відрегулюйте привід вимкнення зчеплення

Попередження рабовласного диска (побиття плоду більше 0,5 мм) реле диска або замінити нове

Нерівності на поверхнях замкнутого дискового фрикційного накладки замінюють підкладку або рабовласницю

Ослаблення заклепки або розбиття прядильних колодок рабського диска замінити підкладку, перевірте диск пайву

Халунок рабовласного диска на гніздах первинного валу коробки передач очищають слоти, покривають змащення LSC-15.

Якщо причиною затискання є дроблення або зношування слотів, то замініть основний вал або рабський диск

Повітря в системі насосної системи гідравлічної системи

Рідкий витік з основного або робочого циліндра зчеплення зчеплення Замініть основний або робочий циліндр

Послаблення заклепки закріплення тиску пружини замінити кришку зчеплення з монтажем дисків тиску

Рожевий або натискаючий диск попереджає те ж саме

Неповне перемикання зчеплення

Підвищення зносу або спалювання фрикційних накладень рабовласного диска замінити фрикційні накладки або рабська диска

Замаслювання фрикційних накладок веденого диска, поверхонь маховика та натискного диска Ретельно промийте уайт-спіритом замаслені поверхні, усуньте причини замаслювання дисків

Пошкодження або відключення зчеплення відключення приводу усуває помилки, що викликають

Ривок

Халуб рабського диска на гніздах первинного валу очищають слоти, змащують мастило LSC-15.

Якщо причиною затискання зім’ята або знос сплайнів, то, якщо це необхідно, замініть основний вал або рабський диск

Розподіл або зниження еластичності пружини Demple Disk Disk замінити рабовласницьку диску

Ковзання фрикційних накладень рабовласного диска, поверхні маховика та тиску диска ретельно промивають біло-духи шліфувальних поверхонь і усуньте причину дисків

Співайте механізм приводу зчеплення, замініть деформовані частини. Усуньте причини, що викликають готелі

Збільшення зносу фрикційних дисків. Замініть рабський диск

Послаблення заклепки лінії тертя рабського диска однакова

Пошкодження поверхні або натискання диска

Підвищений шум, коли зчеплення вимикається

Знос, пошкодження або витік мастила з випуску підшипника замінити підшипник

Очищення пластин, що з’єднують диск тиску з кришкою, замінюють корпус зчеплення з монтажним диском тиску

| Denial of responsibility | Contacts |RSS