Яку олію залити в нексію 8

Автоматичний і все, що вам потрібно знати про моторні масла

Від чого залежить працездатність ДВЗ та КПП DAEWOO Nexia? Від палива, бажано хорошої якості, і від моторної та трансмісійної олії, що заливається у вузли та агрегати. Щоб продовжити робочий ресурс автомобіля, вибирати олії в двигун та коробку DAEWOO Nexia потрібно не за ціною, а за характеристиками.

Автомастила і все, що потрібно знати про моторні масла

Сьогодні на російських дорогах можна зустріти автомобілі DAEWOO різних марок та назв. Найчастіше зустрічається DAEWOO Nexia, яка, як і інші транспортні засоби має проходити технічне обслуговування. Заміна моторного масла виконується відповідно до сервісного регламенту.

Воно має захищати двигун від утворення шкідливих відкладень, попереджати появу корозії та нагару. Зазвичай такі властивості мають синтетичні продукти, до складу яких входить велика кількість спеціальних присадок.

Таблиця підбору олії за сезоном (зима, літо)

Періодичність заміни олії в МКПП DAEWOO Nexia становить 50-100 тис. км. У випадку несвоєчасної заміни нафти ви можете зіткнутися з незворотними наслідками, які доведеться усунути. Зазначимо такі проблеми, що виникають через стару олію:

олію, залити, нексію
 • Вихлопна масла втрачає свою фабричну композицію, втрачає мастильні властивості та добавки
 • значно знижується рівень в’язкості, масло спінюється і настає масляне голодування, в результаті якого деталі МКПП, що труться, піддаються прискореному зносу, з’являються задираки на шестернях КПП

Щоб уникнути вищезгаданих проблем, необхідно своєчасно виконувати:

 • перевірку рівня рідини. Це треба робити при остиглій КПП кожні 8-10 тис. км. Рідина має бути на рівні нижнього краю заливного отвору
 • перевірку корпусу КПП на предмет наявності або відсутності пошкоджень, масляних патьоків і т.п. д. При виявленні течії необхідно звернутися до діагностичного сервісу
 • аналіз олії за кольором, запахом та вмістом. Рідина не повинна мати каламутного кольору, в ній не повинно бути осаду та металевих частинок. Також слід звернути увагу на каламутний, темний або прозорий колір олії.
READ  Peugeot 308 заміна прокладки клапанної кришки

В’язкість олії для Chevrolet (EU) (DAEWOO) Nexia

В’язкість моторних масел для автомобілів найчастіше визначається за шкалою SAE. Нижче ви можете бачити список в’язкостей моторних масел, які застосовуються для Chevrolet (EU) (DAEWOO) Nexia, а правіше від кожної в’язкості ви побачите модифікації авто, на які застосовується дана в’язкість. Варто відзначити. що в’язкість, представлена ​​нижче, є передумовою для вибору нафти на Chevrolet (EU) (Daewoo) Nexia, але недостатньо. Тобто ви не можете лити будь-яку олію із вказаною нижче в’язкістю по SAE в мотор Вашого авто, так як необхідно враховувати ще й допуски та рекомендації виробника по моторному маслу.

Скільки заливати

Розглянемо, скільки заливати олії для кожного двигуна DAEWOO Nexia:

Мотор – бензиновий, 1.6 16v 100 л. З

Об’єм масла вказаний у тому кількості, скільки його треба заливати після комплексного промивання двигуна від старої рідини. Іншими словами, зазначений обсяг вести не вийде, якщо проведено лише часткову заміну масла. Звичайно, такий спосіб доливки не підходить. Повне промивання можна виконати і в гаражних умовах, але для цього доведеться кілька разів зливати і заливати нову олію з перервами по 500-700 кілометрів. Продовжувати до того моменту, коли з двигуна під час зливу почне просочуватися свіжа прозора рідина. Переконайтеся, що ви можете бути впевнені, що нова масла буде затоплена в необхідній кількості.

Об’єм масла в двигуні DAEWOO Nexia

Залежно від типу двигуна, встановленого на Daewoo Nexia, обсяг масла може відрізнятися. Так, для 1,5-літрових двигунів, незалежно від типу головки блоку (8 або 16 клапанів), для повної заміни готуємо 3,8 л моторного масла. Для 16-клапанних 1,6-літрових моторів нормативний об’єм становить 3,95-4 л олії для повної заміни з урахуванням масляного фільтра.

Цікаве : Нова Mazda 3 2021. Огляд філософії нового кузова та технологій

Завод рекомендує проводити заміну моторної олії на пробігу 10 тисяч км або приблизно рік експлуатації. Проте виробник не в курсі, в яких умовах ми експлуатуємо автомобіль. Цей регламент був виведений у ході випробувань у лабораторних умовах та із застосуванням кращих моторних масел, які були у розпорядженні інженерів.

READ  Розвал Ford Focus 2 своїми руками

Як замінити масло в DAEWOO Nexia і яке краще

Ми розуміємо, що наші умови кардинально відрізняються від лабораторії: пил, низькоякісне паливо, підроблені фільтри, низькоякісні нафти, високі навантаження. все зменшує ефективність змащення. Крім того, здатність масла протистояти окисленню (а значить, втраті значної частки властивостей, що змащують) різна.

Тому власники DAEWOO Nexia з пробігами рекомендують скорочувати регламент заміни олії у двигуні мінімум до 7 тисяч, а в ідеалі до 5 тисяч пробігу.

Daewoo Nexia Engine. скільки масла розливає

Перше покоління N100-N150 (1994-2016)

З погляду дизайну DAEWOO Nexia багато в чому була схожа на свого прабатька Kadett. Однак зовнішність корейського автомобіля була покращена за рахунок додавання обтічних форм, внаслідок чого незграбних ліній стало набагато менше. Однак усередині Nexia ще більше навівала асоціації з автомобілями з 80-х років. Крім жорсткого пластику та дешевих оздоблювальних матеріалів, багато власників негативно висловлювалися з приводу специфічної посадки водія, а пасажири – на тісний салон ззаду. Але автомобіль отримав просторий стовбур. один з найбільш об’ємних у класі. До того ж, Nexia була відмінно адаптована до російських дорожніх умов. У плані безпеки не все однозначно – перший краш-тест Авторевю (зіткнення з жорстким половинним бар’єром на 50 км/год.) автомобіль витримав гідно, однак у жорсткіших випробуваннях (другий краш-тест Авторевю з ударом на 64 км/годину з 40-відсотковим) перекриттям) виявився провальним для Nexia.

Як замінити масло в Daewoo nexia і яке краще

Бензинові двигуни 2008-2016

один.6 F16D3 106 л. від., Об’єм масла. 4 літри, допуск та в’язкість: API-SM; SAE 10W-40, 5W-40, 5W-30, 0W-40.

Daewoo Nexia Engine. скільки масла розливає

Перше покоління N100-N150 (1994-2016)

З точки зору дизайну, Daewoo Nexia значною мірою схожий на його попередник Kadett. Однак поява корейського автомобіля була покращена шляхом додавання оптимізованих форм, внаслідок чого кутові лінії стали набагато менше. Однак всередині Nexia також відвідав асоціацію з автомобілями з 80-х років. На додаток до жорстких пластикових та дешевих оздоблювальних матеріалів, багато власників негативно говорили про конкретну посадку водія, а пасажири. на закритих салоні за спиною. Але автомобіль отримав просторий стовбур. один з найбільш об’ємних у класі. До того ж, Nexia була відмінно адаптована до російських дорожніх умов. У плані безпеки не все однозначно – перший краш-тест Авторевю (зіткнення з жорстким половинним бар’єром на 50 км/год.) автомобіль витримав гідно, однак у жорсткіших випробуваннях (другий краш-тест Авторевю з ударом на 64 км/годину з 40-відсотковим) перекриттям) виявився провальним для Nexia.

READ  Заміна масла в АКПП Honda CR-V 3

Бензинові двигуни 1995-2008 рр

 • один.5 G15MF 75 л. З., Обсяг масла. 3,8 літра, толерантність та в’язкість: API. SM / CF; SAE 5W-40
 • один.5i 16v dohc a15mf 85-90 л. З., Обсяг масла. 3,8 літра, толерантність та в’язкість: API. SM / CF; SAE 5W-40

Бензинові двигуни 2008-2016

один.6 F16D3 106 л. з., об’єм масла – 4 літри, допуск та в’язкість: API-SM; SAE 10W-40, 5W-40, 5W-30, 0W-40.

Коли проводити заміну

Якість мастильного матеріалу поступово знижується не тільки під дією пробігу, але й навіть при тривалому простої автомобіля.

Для своєчасної заміни мастильного матеріалу слід враховувати такі фактори:

 • рекомендації виробників цієї моделі;
 • характеристики погодно-кліматичних умов, у яких проводиться експлуатація силового агрегату;
 • відповідно до конкретної кількості пробігу;
 • ступеня навантаження на двигун (режим таксі).

Так виробники рекомендують проводити зміну олії через кожні 10 тис.км. пробігу. Якщо автомобіль експлуатувався як таксі та ще зиму, період між замінами олії скорочується рівно вдвічі.

Наслідки невчасної заміни

Якщо своєчасно не провести заміну мастильного матеріалу, можна отримати такі ускладнення в роботі силового агрегату:

 • Провертання шатунних механізмів. Під впливом несвоєчасної заміни відбуватиметься зниження рівня мастила основних робочих вузлів, поступового засмічення масляних каналів та формування у них щільних відкладень. З їх збільшенням поступово зростатиме тиск на шатунні вкладиші, що в кінцевому підсумку призведе до сильного перегріву та їх прокручування.
 • Прискорення зношування деталей турбокомпресора.

Регулярне використання автомобіля з відпрацьованим мастилом викликає механічне пошкодження ротора і прискорюється знос підшипників. На поверхні основних вузлів починають з’являтися глибокі тріщини. Під дією різних відкладень у відпрацьованому мастильному матеріалі відбувається поява борозен на поверхні підшипників, і поступово руйнуються їх основні деталі. Під дією таких негативних процесів відбувається засмічення мастильних магістралей, що призводить до заклинювання агрегату.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS