Як поставити фару на Ford Focus 2

Table of Contents

Розбираємо фару в кузові рестайлінг

Зняття плафона лампи, відділення його від корпусу і рефлектора. крайній захід, але іноді буває необхідність і в цьому. Наприклад, для очищення рефлектора від бруду або матового осаду, для очищення плафона фари, для модернізації архітектури фари (установки линзованной оптики). Щоб розібрати фару, можна піти двома шляхами. або нагрівати герметик, на який посаджений плафон, або зрізати герметик по периметру фрезою від гравера.

Нагрівати фару краще і безпечніше будівельним феном при температурі потоку повітря від 250 до 350 градусів.

Працювати легше вдвох. один прогріває шов, другий скальпелем або гострим ножем підрізає теплий герметик по периметру, відтягуючи плафон від корпусу. Після роботи з фарою її слід ретельно продути від стружки і залишків герметика, очистити місце стику від старого герметика, знежирити стик плафона і корпусу і склеїти фару, використовуючи будь-який високотемпературний герметик.

Знімаємо фару головного світла на Ford Focus 2

Демонтаж передньої фари рестайлінгового другого фокуса не особливо відрізняється від зняття фари на старих автомобілях. На все. про все у нас піде не більше 15 хвилин, включаючи заміну всіх ламп.

По-іншому замінити лампи і не вийде, а якщо і вийде, то задоволення від роботи ми не отримаємо. Тому беремо довгу тонку викрутку з плоским шліцом, біту Torx T-30, одягаємо х / б рукавички чистіше і закочує рукави:

  Битою Торкс Т-30 відкручуємо головний саморіз кріплення фари. Він знаходиться приблизно по центру корпусу фари і закручений в поперечину моторного відсіку.

Рукою або довгою тонкою викруткою відгинаємо два язика фіксаторів.

 • Тягнемо фару злегка на себе до тих пір, поки не з’явиться можливість дістатися до клемної колодки джгута проводів.
 • Відключаємо Клемник, натиснувши на язичок фіксатора.
 • Акуратно виймаємо коннектор з гнізда.
 • Знімаємо фару з автомобіля.
 • Приступаємо до заміни

  Замінити лампи в «противотуманки» Ford Focus II можна двома способами:

  • З демонтажем противотуманной фари.
  • Через моторний відсік.

  Розбирання і зняття фар Ford Focus 2

  Ford Focus II в кузові рестайл з’явився на вітчизняних дорогах в 2009 році, а його основною відмінністю від базової версії стали передні і задні фари. У передньої фари була змінена конструкція і розташування компонентів. Якщо елементи освітлення вийшли з ладу, необхідно провести зняття фари і її подальше розбирання, про що ми поговоримо в цьому матеріалі.

  Заміна лампи на рестайлінгової версії Ford Focus 2

  Процедура зняття фари ідентична зняттю на дорестайле.

  Відкручуємо верхній болт кріплення фари

  Отщелкивали дві засувки і акуратно витягуємо фару, від’єднуємо колодку проводом.

  На відміну від дорестайла, на оновленій версії Focus 2 пильовик гумовий, знімати його простіше.

  А ось засувка лампи вже інша, складніша.

  Стрілкою на фото показано місце на мотор потрібно злегка натиснути і витягнути лампу разом з колодкою.

  Вставляє в колодку нову лампу і встановлюємо лампу на місце до клацання. Виробляємо збірку фари і встановлюємо її на місце.

  Яка лампочка коштує в противотуманках

  Автомобіль Ford Focus 2 з’явився на світ у 2004 році, а випуск його закінчився в 2011. У 2008 році був проведений рестайлінг, який торкнувся і протитуманних фар. Так, в деяких дорестайлінгових моделях в ВТФ виробник встановлював лампочки з цоколем H8, які після рестайлінгу були замінені на H11.

  Лампи Н8 (зліва) і Н11, використовувані в противотуманках Ford Focus 2

  Як може здатися з фото вище, лампи практично ідентичні, але ця подібність лише зовнішнє. По-перше, цоколь у них все ж різний. У Н8 на його внутрішньої частини 3 ключа: один знизу і два зверху, у Н11. тільки один знизу.

  По-друге, потужність лампочки Н8 становить 35 Вт, тоді як Н11- 55 Вт. Який варіант краще? Може, має сенс замість Н8 поставити більш яскраву Н11? З ключем, в принципі, проблем особливих не буде. колодка H8 цілком одягне на цоколь H11.

  Але на жаль, ключ. не єдина відмінність. Оскільки лампочка Н11 майже в 2 рази потужніший, вона і грітися буде вдвічі сильніше. Фара, розроблена під лампу Н8, просто не витримає такої температури. у неї оплавітся відбивач, і, можливо, лопне скло. Тому будемо ставити те, що заплановано виробником Focus.

  Як поміняти лампочки в противотуманках Ford Focus 2 до рестайлінгу і після?

  Перегорання лампочок. найпоширеніша несправність світлових приладів будь-якого автомобіля. У цій статті ми розберемося з протитуманними фарами Ford Focus 2 рестайлінг і дорестайлінг: дізнаємося, які лампи в них використовуються і як їх самостійно замінити.

  Заміна через моторний відсік

  Цей варіант заміни мало відрізняється від попереднього, але, можливо, декому він здасться більш привабливим. Тут нам знадобиться той же ключ або плоска викрутка і, природно, лампи на заміну.

  Відкриваємо капот і відвертаємо гвинт, що кріпить фару головного світла. Зробити це можна викруткою або ключем. шліц універсальний.

  поставити, фара, ford, focus

  Відвернення фіксуючого головний фару гвинта за допомогою ключа (зліва) і плоскої викрутки

  З тилу фари в нижній її частині викруткою віджимають дві пластмасові засувки. На фото нижче вони відзначені стрілками на вже знятої фарі.

  Ці засувки фіксують фару головного світла знизу

  Похитує ліхтар, тягнемо вперед по ходу руху автомобіля і виймаємо.

  READ  Заміна переднього підшипника Ford Mondeo 4

  Зняття фари Ford Focus 2 Зняття живильної колодки з фари головного світла

  Відключаємо живильну колодку, саму фару відкладаємо в сторону.

  Корисно! Зазвичай довжини живильного лампи джгута досить, щоб відсунути фару без відключення колодки і звільнити доступ до ВТФ.

  Заглядаємо під капот і бачимо задню частину ВТФ, цоколь противотуманной лампи і надіти на нього колодку харчування. Натискаємо на фіксатор колодки, саму колодку тягнемо вниз і знімаємо її з лампи. Беремо лампочку за цоколь, повертаємо проти годинникової стрілки, якщо дивитися з боку цоколя, виймаємо з фари.

  Зняття колодки харчування ВТФ і самої лампи на лівій фарі

  Беремо нову лампу, встановлюємо на місце згорілої, фіксуємо поворотом за годинниковою стрілкою, одягаємо на цоколь колодку харчування до спрацьовування фіксатора. Перевіряємо роботу ВТФ, якщо все в порядку, монтуємо фару головного світла на штатне місце і кріпимо гвинтом.

  Інструкція по зняттю фари Ford Focus-2

  Попередньо слід підготувати нову фару (якщо ви з якихось причин хочете повністю замінити стару), ключ на 25 і шлицевую викрутку.

  Всю процедуру можна розділити на кілька етапів:

  Снятие фары. Замена лампы ближнего света. Форд фокус 2

  • підготовчий. Тут слід не тільки розкласти необхідний інструмент, а й відключити харчування. Для цього здійснюємо з’їм клеми «-» з акумулятора;
  • демонтуємо фару. Необхідно відкрутити все кріпильні елементи і злегка витягнути фару з штатного гнізда. З автомобілем блок фар буде з’єднувати тепер тільки кабель ланцюга електроживлення, який кріпиться на спеціальній пластиковій засувці-клеми безпосередньо до живлячої роз’єму фари. Від’єднуємо клеммник ланцюга, натиснувши на пластикову фіксатор. Акуратно витягуємо від’єднання фару;
  • завершальна стадія. Після проведення всіх необхідних маніпуляцій з фарою (або при повній її заміні) слід зібрати електричний ланцюг і встановити фару назад до штатного гніздо. Для цього проробляємо процедуру у зворотному порядку. установка клемника на фару, ставимо виріб на своє місце, закручуємо весь необхідний кріплення і перевіряємо надійність кріплення, повертаємо «мінусову» клему акумулятора на місце. Включаємо фару і насолоджуємося новою яскравою освітлювальної оптикою.

  Нижче наведені фото, на яких наочно видно як зняти передню фару. Зображення може трохи відрізнятися від дійсності, але весь порядок робіт представлений коректно, так що різниця не принципово.

  Тюнінг фар Ford Focus 2

  Для того щоб оптика вашого Ford Focus-2 була завжди в справному стані, не слід звертатися на СТО, а можна здійснити з’їм фари і заміну перегорілих ламп самостійно.

  Крім того, що надійне і яскраве освітлення пропонується за нормами ПДР, є ряд ситуацій, передбачених законодавством про включення освітлювальної оптики автомобіля в денний час при русі на дорогах певних категорій. Не варто забувати і про безпечне пересування на дорогах в темну пору доби або в умовах зниженої видимості (дощ, піщана буря, туман).

  Крім того, при бажанні автолюбитель може замінити штатні базові лампочки на більш яскраві або залишити новий блок фар іншій конфігурації, надавши своєму автомобілю більше індивідуальності. Для здійснення подібної процедури також необхідно знати порядок заміни фар Ford Focus-2. Вона не складна і займе кілька хвилин навіть у новачка.

  Как снять переднюю фару Форд Фокус 2 и поменять лампочки! Форд, фокус 2, как снять фару, лампа h7.

  Як правильно зняти фару Ford Focus-2

  Як розібрати фару на Ford Focus 2 рестайл

  Нерідко власники рестайлових версій FF2 стикаються з виходом з ладу лампочок далекого і ближнього освітлення в холодну погоду. Це відбувається в результаті перевантаження електромережі автомобіля, коли одночасно функціонує обігрів салону, сидінь і стекол, працює освітлення і противотуманки.

  Рішенням проблеми стає заміна виробів на базові лампочки першої версії FF2. Дані дії можна зробити своїми силами, не відвідуючи станцію техобслуговування, адже робота цілком проста, і впоратися з нею може навіть початківець автовласник. Так ви заощадите гроші і час на поїздку в сервіс.

  Якщо на вашому Focus не горять фари, може знадобитися розбирання елементів. Демонтаж плафона, його відділення від рефлектора і корпусу є крайнім заходом. До цих дій вдаються, коли потрібно очистити рефлектор від пилу і бруду, видалити бруд з плафона або модернізувати архітектуру деталі шляхом монтажу оптики з лінзами.

  Якщо не горить права фара або ліва, розбирання можна здійснити за допомогою нагрівання герметика під плафоном. Також можна просто зрізати герметик граверної фрезою по колу. Нагрівання найнадійніше виконувати за допомогою будівельного фена, вибравши температурний режим в 250-350 градусів.

  Всі роботи найкраще здійснювати удвох. поки одна людина нагріває герметик, другий за допомогою ножа або скальпеля вирізає розігріту мастило по периметру, витягуючи плафон з корпусу. Виконуючи дії з фарою, буде потрібно ретельна продування корпусу від герметика і стружки, очищення стиків від старого мастила. Далі стики плафона і корпусу обезжирюються, а фара склеюється за допомогою якісного герметика, що витримує високі температури.

  Потім потрібно відкласти виріб на добу. Під час сушіння варто скористатися струбциной, щоб плафон якомога міцніше склеївся з корпусом. Коли герметик засохне, залишки по краях потрібно видалити ножем.

  Як розібрати фару Ford Focus 2 рестайлінг?

  Як зняти фару на Ford Focus 2: Інструкція і !

  Справний стан фар на вашому Ford Focus 2 необхідно не тільки для того, щоб впевнено почувати себе на трасі, але і для того, щоб дотримуватися вимог ПДР, розпорядчих вмикати освітлення в певний час доби і при пересуванні по дорогах встановленого типу.

  До того ж, якісна робота фар необхідна для забезпечення безпеки руху вашого автомобіля в темний час доби і в умовах поганої видимості. При установці лампочок в блок фари моделі Ford Focus другого покоління необхідно керуватися немає тільки особистими бажаннями, але і необхідними технічними характеристиками.

  а також існуючими правилами роботи світлових приладів автомобілів.

  Також здійснити демонтаж блок-фари на Ford Focus другого покоління можна і тому випадку, якщо ви побажаєте провести легкий рестайлінг або тюнінг вашого автомобіля. Можливо, вам захочеться поміняти лампочки як ближнього, так і дальнього освітлення на більш ефективні або яскраві.

  Операція зі зняття блок-фари на другому поколінні моделі Ford Focus досить проста і може бути проведена навіть непідготовленим водієм з низькими технологічними навичками. Для її проведення вам буде потрібно практично не більше десяти хвилин. Однак після її здійснення ви зможете повною мірою насолодитися якісним освітленням дорожнього полотна і не пропустіть жодної вибоїни на трасі.

  READ  Заміна масла в коробці Ford Mondeo 4

  Розбирання і зняття фар Ford Focus 2

  Ford Focus II в кузові рестайл з’явився на вітчизняних дорогах в 2009 році, а його основною відмінністю від базової версії стали передні і задні фари. У передньої фари була змінена конструкція і розташування компонентів. Якщо елементи освітлення вийшли з ладу, необхідно провести зняття фари і її подальше розбирання, про що ми поговоримо в цьому матеріалі.

  Зняття передньої фари та заміна ламп Ford Focus 2відео

  Як замінити лампочку (габаритну або далекого і ближнього світла, або поворотника) Ford фокуса 2? Заміна лампочок Ford Focus 2 не обов’язково потребує поїздці на сервіс. Все, що вам знадобиться для цього. ключ на 8 (зручніше скористатися торцевих). Зняти фару Ford Focus дуже просто, на відміну від демонтажу його переднього крила. Відкрутіть один єдиний саморіз фари Ford Focus.

  Далі, фара тримається на «засувках». Вони легко відщіпає. Зазвичай, вони легко відпускають фару, якщо її потягнути на себе. Але, якщо немає. скористайтеся викруткою.

  як замінити лампочки передньої фари Ford Focus

  Заміна лампочки габариту передньої фари Ford Focus 2

  Заміна лампочки ближнього світла передньої фари Ford Focus

  (Дивись фото вище) Тепер, від’єднайте штекер живлення блок-фари. Червоними стрілками позначені 4 застібки захисної кришки фари, під якою і знаходяться лампочки. Їх потрібно відщепнути, придавлюючи вушка вниз.

  Як видно на фото внизу, і сама кришка (зсередини) і внутрішня частина фари чисті і сухі. Це завдяки гумовому ущільнювача кришки. Прослідкуйте за її цілісністю.

  Заміна ламп проводиться дуже дбайливо. Ми бачимо лампочку дальнього світла з правого боку, лампочку ближнього світла зліва, регулювальний моторчик фари і лампочку габариту, виділену червоним колом.

  заміна лампочки дальнього світла передньої фари

  На її штекері знаходяться два вусики з боків, стисніть їх пальцями і витягніть лампочку. Коли замініть лампочку і вставите її в гніздо фари, якщо буде хитатися. проверніть за годинниковою стрілкою, тримаючи за штекер.

  як самому поміняти габаритну лампочку

  Для заміни лампочки далекого або ближнього світла, відтягніть сталеву скріпку вниз, звільняючи її з гачка і відверніть в сторону (фото внизу).

  Заміна лампочки дальнього світла своїми руками

  Заміна лампочки ближнього світла своїми руками

  Коли будете вставляти її на місце, прослідкуйте, щоб вушка на самій лампочці збігалися зі своїми посадочними місцями в відбивачі і застебніть скріпку.

  А для того, щоб дістати лампочку поворотника, поверніть підставу лампочки проти годинникової стрілки і вийміть лампочку. На неї не приєднується штекер.

  Лампочка поворотника передньої фари фф2

  За весь час я проводив заміни ламп двічі, взимку. По черзі згоріли лампочки ближнього і дальнього світла. Через перевантаженість електромережі машини: грубка, обігрів сидінь, підігрів заднього стекласвет фар і противотуманок. А поставив стандартні лампочки для Ford Focus 2. Більше не горів

  поставити, фара, ford, focus

  Поради

  Клей повинен остигати не менше 24 годин, при цьому під час сушіння бажано використовувати струбцину для більш щільного прилягання плафона до корпусу. Після висихання герметика його залишки зрізують гострим ножем. Всім яскравого світла фар і удачі на нічних і денних дорогах!

  Як зняти фару Ford Focus 2 рестайлінг

  »Ford» Як зняти фару Ford Focus 2 рестайлінг

  Рестайлінговий Ford Focus 2 вийшов на наш ринок в 2008 році і випускався аж до появи автомобілів третього покоління в 2011-му. Перше, що явно відрізняло рестайлінговий Focus другого покоління від дорестайла, це фари головного світла. Власне, начинка фар залишилася колишньою, змінилася тільки форма і архітектура. Сьогодні розберемося в тому, як зняти і розібрати передню фару рестайлінгового Ford Focus 2.

  заміна ламп

  Коли фара у нас в руках, можна займатися заміною ламп. Штатні лампи, які встановлені з заводу, мають такі параметри і індекси:

  • жовта лампочка покажчиків поворотів PY21W, її потужність 21 Вт;
  • лампа ближнього світла з цоколем Н7 має потужність 55 Вт;
  • Н1 і потужність 55 Вт. це параметри лампи дальнього світла;
  • в габаритних вогнях світить 5-ватна лампа W5W.

  Лампа покажчика поворотів змінюється після демонтажу заглушки, яку провертає проти годинникової стрілки і знімаємо. Лампа виймається разом з патроном, після чого лампа провертається і виймається. Заміну ламп ближнього світла починаємо з демонтажу гумової кришки на корпусі фари, потім натискаємо на язичок фіксатора і знімаємо контактну колодку. Тримаємо лампу за контакти і виймаємо з корпусу фари. Так само знімається лампа дальнього світла. Патрон з лампою габаритів виймається, якщо провернути його проти годинникової стрілки.

  Яку лампу краще встановити на Ford Focus 2 в ближнє світло?

  Стандартні лампи встановлюються з заводу як правило Philips Long Live або Osram Ulra Live. Тобто це лампи з великим терміном служби.

  • PHILIPS H7-12-55 LONGLIFE ECO VISION P-12972LLECOC1
  • OSRAM H7-12-55 Ultra Life O-64210ULT

  Можна встановити лампи яскравішою стандартних, наприклад 30% світла або ще яскравіше 100% або 130% світла. Мінус цих ламп в тому, що термін служби їх в порівнянні зі звичайними менше.

  • PHILIPS H7-12-55 30% Vision
  • OSRAM H7-12-55 30% Super O-64210SUP
  • OSRAM H7-12-55 110% NIGHT BREAKER UNLIMITED
  • Philips H7-12-55 130% X-tremeVision

  Зазначені лампи будуть висвітлювати дорогу краще стандартних, а лампи 130% і 110% є лідерами серед галогенних ламп, але купуючи їх потрібно бути готовим до того, що міняти їх доведеться частіше.

  Як зняти фару у Ford Focus-2

  Розбираємо фару на Ford Focus 4 рестайлінг

  Перероблений Ford Focus 3.5 вийшов в нашій мові в 2008 році і випускався аж напередодні автомобілів третього покоління в 2011-му. 1-е, що очевидно відрізняло перероблений Focus другого покоління від дорестайла, це фари головного світла. Фактично, внутрішність фар залишилася колишньою, змінилася тільки форма і архітектура. Зараз розберемося про те, як зняти і розібрати передню фару переробленого Ford Focus 2.7.

  Як зняти передній бампер Ford Focus 2

  Як зняти фару на другому Фокусі? Насамперед відкриваємо капот і відкручуємо єдиний кріпильний шуруп. Всі інші елементи кріплення виключно пластикові і не вимагають відкручування, досить просто їх відщепнути.

  Якщо вручну не виходить, можна допомогти собі викруткою. Заміна лампочок в фарі Ford Focus 1.

  Так само знімається лампа дальнього світла. Патрон з лампою габаритів виймається, якщо провернути його проти годинникової стрілки. Зняття плафона лампи, відділення його від корпусу і рефлектора. крайній захід, але іноді буває необхідність і в цьому.

  Наприклад, для очищення рефлектора від бруду або матового осаду, для очищення плафона фари, для модернізації архітектури фари установки линзованной оптики. Щоб розібрати фару, можна піти двома шляхами. або нагрівати герметик, на який посаджений плафон, або зрізати герметик по периметру фрезою від гравера.

  READ  Заміна радіатора кондиціонера Ford Focus 3

  Нагрівати фару краще і безпечніше будівельним феном при температурі потоку повітря від до градусів. Працювати легше вдвох. один прогріває шов, другий скальпелем або гострим ножем підрізає теплий герметик по периметру, відтягуючи плафон від корпусу.

  Після роботи з фарою її слід ретельно продути від стружки і залишків герметика, очистити місце стику від старого герметика, знежирити стик плафона і корпусу і склеїти фару, використовуючи будь-який високотемпературний герметик.

  Прослідкуйте за її цілісністю. Заміна ламп проводиться дуже бережно.

  поставити, фара, ford, focus

  Ми бачимо лампочку дальнього світла з правого боку, лампочку ближнього світла зліва, регулювальний моторчик фари і лампочку габариту, виділену червоним колом. Коли замініть лампочку і вставите її в гніздо фари, якщо буде хитатися. проверніть за годинниковою стрілкою, тримаючи за штекер.

  Заміна лампочки дальнього світла своїми руками Заміна лампочки ближнього світла своїми руками Коли будете вставляти її на місце, прослідкуйте, щоб вушка на самій лампочці збігалися зі своїми посадочними місцями в відбивачі і застебніть скріпку. Як правильно змінювати лампочку А для того, щоб дістати лампочку поворотника, поверніть підставу лампочки проти годинникової стрілки і вийміть лампочку.

  Як Зняти Фару Ford С Макс

  Далі відключаємо колодку. Фото зробити забув.

  Турбодизелі Duratorq TDCi робочими обсягами 1,5 і 1,6 л розвивають потужність 75 і 95 л. Найпотужніший Duratec Ti-VCT комплектується шестиступінчастою автоматичною преселективной трансмісією PowerShift, всі інші. п’ятиступінчастими механічними коробками.

  Передній бампер Рівень оснащення автомобіля визначається окремо для кожного ринку.

  Уже в базовій комплектації Ford В-Max оснащується системою розподілу крутного моменту на ведучі колеса Torque Vectoring Control, що допомагає в проходженні найкрутіших поворотів.

  Іншою корисною опцією є система Active City Stop, яка самостійно зупиняє автомобіль, якщо виявляє перед ним нерухому перешкоду.

  У список додаткових опцій, доступних для установки, входять панорамний дах, камера як зняти фару з Ford з макс огляду, шкіряна обшивка сидінь і навігаційна система з п’ятидюймовим екраном. Інформаційно-розважальна система SYNC надає можливість управління музичної установкою і іншими функціями за допомогою телефону через протокол Bluetooth за допомогою голосових команд. Зняття фари на Ford C Max Однак найважливішою особливістю системи є функція виклику швидкої допомоги і поліції в автоматичному режимі в разі аварії.

  Замена ламп головного света Форд Фокус ФФ2

  Визначається це за багатьма параметрами, включаючи спрацьовування подушок безпеки. При цьому електроніка обчислює координати місця події через GPS, визначає мовну приналежність цієї місцевості і викликає необхідні служби до місця аварії.

  Тюнінг фар Ford Focus 2

  Для того щоб оптика вашого Ford Focus-2 була завжди в справному стані, не слід звертатися на СТО, а можна здійснити з’їм фари і заміну перегорілих ламп самостійно.

  Крім того, що надійне і яскраве освітлення пропонується за нормами ПДР, є ряд ситуацій, передбачених законодавством про включення освітлювальної оптики автомобіля в денний час при русі на дорогах певних категорій. Не варто забувати і про безпечне пересування на дорогах в темну пору доби або в умовах зниженої видимості (дощ, піщана буря, туман).

  Крім того, при бажанні автолюбитель може замінити штатні базові лампочки на більш яскраві або залишити новий блок фар іншій конфігурації, надавши своєму автомобілю більше індивідуальності. Для здійснення подібної процедури також необхідно знати порядок заміни фар Ford Focus-2. Вона не складна і займе кілька хвилин навіть у новачка.

  Ford Focus 2 Manual

  Заміну ламп Ford Focus 2 можна робити тільки на знятих блок-фарах. Для зняття блок-фари відкриваємо капот.

  Ключем Torx T-30 або шліцьовій викруткою відвертаємо саморез кріплення блок-фари до верхньої поперечини моторного відсіку.

  Знизу блок-фара кріпиться до поперечини моторного відсіку двома пластмасовими фіксаторами. для наочності вони показані на знятої блок-фарі

  Відводимо блок-фару від кузова для зручності від’єднання колодки проводів.

  Від’єднуємо колодку проводів від роз’єму джгута блок фари.

  Для заміни лампи покажчика повороту повертаємо захисну кришку проти годинникової стрілки до упору і знімаємо її.

  Повертаємо лампу за годинниковою стрілкою і витягаємо з патрона.

  В покажчиках повороту в блок-фарах застосовуються лампи PY21W оранжевого кольору потужністю 21 Вт. Виступи на цоколі такої лампи не симетричні і входять в пази патрона тільки в одному положенні.

  Для заміни лампи ближнього світла знімаємо захисну кришку.

  Натискаємо на фіксатор колодки проводів і знімаємо колодку.

  Виймаємо лампу ближнього світла, утримуючи її за контакти.

  У блок-фарах встановлені галогенові лампи ближнього світла Н7 потужністю 55 Вт. При їх установці не торкайтеся пальцями колб, так як сліди від пальців можуть викликати місцеві потемніння скла. Якщо ви випадково торкнулися колби лампи, протріть її чистою тканиною, змоченою в спирті або рідини для миття скла, а потім насухо витріть чистою серветкою.

  Для заміни лампи дальнього світла знімаємо захисну кришку.

  Знімаємо колодку і відводимо її в сторону.

  Виймаємо лампу дальнього світла, утримуючи її за контакти.

  У блок-фарах встановлені галогенові лампи дальнього світла Н1 потужністю 55 Вт.

  Для заміни лампи габаритного світла знімаємо захисну кришку.

  Вхопившись за язичок патрона лампи, повертаємо його проти годинникової стрілки.

  Витягуємо патрон з гнізда корпусу блок-фари.

  Виймаємо лампу безпосередньо за її колбу з контактних затискачів патрона.

  Лампа габаритного світла Ford Focus 2 має позначення W5W і потужність 5 Вт. Встановлюємо нову лампу габаритного світла в зворотній послідовності.

  Заміна лампи на рестайлінгової версії Ford Focus 2

  Процедура зняття фари ідентична зняттю на дорестайле.

  Відкручуємо верхній болт кріплення фари

  Отщелкивали дві засувки і акуратно витягуємо фару, від’єднуємо колодку проводом.

  На відміну від дорестайла, на оновленій версії Focus 2 пильовик гумовий, знімати його простіше.

  А ось засувка лампи вже інша, складніша.

  Стрілкою на фото показано місце на мотор потрібно злегка натиснути і витягнути лампу разом з колодкою.

  Вставляє в колодку нову лампу і встановлюємо лампу на місце до клацання. Виробляємо збірку фари і встановлюємо її на місце.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS