Заміна протитуманних фар Ford Focus 2 рестайлінг

Table of Contents

протитуманних, фара, ford, focus, рестайлінг

Що робити, якщо заміна не допомогла і фари все одно не горять

Якщо після заміни противотуманной лампочки фара все одно не палає, то спочатку перевіряємо справність запобіжника, який живить цю фару. Для цього нам необхідно розкрити монтажний блок. Він розміщений в салоні автомобіля під речовим ящиком (бардачком) навпроти пасажира. Повертаємо пластмасовий фіксуючий гвинт і опускаємо блок запобіжників.

Монтажний блок фіксується однією поворотною засувкою

Залежно від року випуску монтажний блок може виявитися однією з 2-ух модифікацій:

Монтажний блок Ford Focus 2 дорестайлінг

У першому випадку за протитуманний світло відповідає запобіжник 69 номіналом 20 А. Місце розташування його можна подивитися на фото нижче.

Розміщення і нумерація запобіжників під внутрішньосалонове монтажному блоці Ford Focus 2 дорестайлінг

Якщо у нас рестайлінг (2008 року і молодше), то за протитуманний світло відповідає запобіжник F116 номіналом 20 А. Місце його розташування можна подивитися на фото нижче.

Розміщення і нумерація запобіжників під внутрішньосалонове монтажному блоці Ford Focus 2 рестайлінг

Ну а якщо запобіжники і лампи в порядку, то проблема, як прикро б це не звучало, серйозніше. Знаючи бази електрики і вміючи читати електронні схеми, можна випробувати поправити все своїми силами. Для цього перевіряємо:

 • Справність сполучних колодок в монтажному блоці і в фарах.
 • Цілісність проводки і відсутність її замикання на кузов автомобіля. Знаходимо. усуваємо. Чи не знаходимо. відключаємо несправний провід і замість нього прокидаємо новий, використовуючи тільки спеціальний автомобільний.

Якщо знань не вистачає, то вихід один. знайомий електрик (необов’язково авто) або СТО.

Ось ми і розібралися з лампами протитуманного світла на Ford Focus 2. Тепер вибрати і замінити їх самостійно не складе особливих труднощів.

Гальмівна система

Барабанний гальмівний механізм. з двохпоршневими колісним циліндром, двома гальмівними колодками з автоматичним регулюванням зазору між колодками і барабаном. Автоматичний регулятор починає працювати при збільшенні зазорів між колодками і гальмівним барабаном.

При натисканні Volkswagen Polo седан гальма гальма колодки починають розходитися і притискатися до гальмівного барабану, при цьому виступ регулювального важеля переміщається по западині між зубами храповика.

При певному зносі колодок і натисканні педалі гальма регулювального важеля вистачає ходу, Volkswagen Polo седан гальма повернути храповик на один зуб, тим самим збільшуючи довжину распорной планки і одночасно зменшуючи зазор між колодками і барабаном. Так поступове подовження распорной планки автоматично підтримує зазор між гальмівним барабаном і колодками.

Незалежно від будь-якого включеного режиму світла ми можемо, додатково, включити протитуманні фари. Якщо, витягнути на один клацання перемикач, у нас включаться передні ПТФ (якщо, звичайно противотуманки встановлені). Встановлюємо протитуманні фари в штатні місця на Ford Focus 3. Ви можете придбати ці фари у нас

Розпаювання фари Ford Focus

При пошкодженні роз’єму живлення або колодок ламп (обрив проводів, оплавлення) їх потрібно замінити. Колодки надходять у продаж як порожні, без клем, так і з вбудованими клемами і відрізками проводів. Порядок дій при установці нових частин різниться.

У першому випадку дроти від старої колодки відрізають. Потім спеціальної обжимкой зміцнюють клеми і закріплюють їх в роз’ємі. Щоб не заплутатися в положенні і порядку проводів, перемонтувати краще по одному, встановлюючи його зі старенького роз’єму в новий на аналогічне місце.

Для установки новітньої колодки з проводами замість старої, потрібно очистити кінці від ізоляції і з’єднати їх скруткой. Її краще пропаять для зростання надійності. Місце з’єднання ізолюють стрічкою. Більш зручно замість ізоляційної стрічки використовувати відрізки термоусадочної трубки, яку надягають на дроти перед їх з’єднанням. Після нагріву за допомогою фена струменем гарячого повітря місце з’єднання буде міцно ізольовано.

попередження

Облицювання передніх протитуманних фар виконана з досить м’якого пластику. Його дуже легко пошкодити або позначити, якщо ви не будете обережні.

Установка протитуманних фар FORD FOCUS 2

Так само, як і в першому випадку, дроти краще поміняти по черзі.

Заміна ламп у фарах

Набагато частіше доводиться міняти лампи, встановлені в пристроях головного світла. Масивні галогенні світильники відрізняються малим терміном служби в порівнянні з іншими елементами. Так відбувається тому що нитки розжарювання в їх працюють в умовах високої температури і вібрації.

Деякі власники машин змінюють лампи через те, що не влаштовує світло старих. Зазвичай не влаштовує колір, яскравість, некоректна форма світлового плями.

Заміна з демонтажем ВТФ

Акуратно піддягаємо ножем або викруткою молдинг. «брову» ВТФ. і видавлюємо назовні, виводячи його засувки із зачеплення з кузовом. На фото нижче місця розташування засувок відзначені стрілками.

Зняття молдинга противотуманной фари Ford Focus 2

Таким же чином знімаємо декоративну накладку на фару. Вона кріпиться на таких же засувках.

Фара кріпиться 2-ма гвинтами зі шліцом T-30, розташованими по краях.

Демонтаж противотуманной фари Ford Focus 2

Відвертаємо гвинти і виймаємо противотуманку, що не забуваючи, що вона висить на дроті. На тильній частині фари дивимося цоколь лампочки з насадженими на неї колодкою харчування.

Лампа протитуманного світла з колодкою харчування

Принципово! 3-ий гвинт, розташований зверху фари і має шліц найменшого розміру, призначений для регулювання нахилу фари. Його не чіпаємо!

Беремо лампочку за цоколь, повертаємо проти годинникової стрілки, якщо дивитися з боку цоколя, і виймаємо з фари.

Тиснемо на пластмасовий фіксатор колодки і знімаємо її з лампи. Беремо новітню лампочку, надягаємо на неї колодку, вставляємо в фару і закріплюємо поворотом проти годинникової стрілки. Встановлюємо ліхтар на місце, закріплюємо гвинтами, защелкиваем декоративну накладку і молдинг.

Якому виробнику віддати перевагу?

З типом лампочок для ВТФ Ford Focus 2 ми розібралися. Залишилося вибрати виробника, а їх сьогодні чимало. Якому віддати перевагу? Подивимося на результати дослідницького проекту «Бренди автомобільних ламп в Росії», який був проведений галузевим бізнес-порталом Автоіндустрія.РФ. Рейтинг заснований на обсязі продажів саме в Росії.

Топ-10 зарубіжних виробників автоламп

Топ-3 вітчизняних виробників автоламп

Яка лампочка коштує в противотуманках

Автомобіль Ford Focus 2 з’явився на світ у 2004 році, а випуск його закінчився в 2011. У 2008 році був проведений рестайлінг, який торкнувся і протитуманних фар. Так, в деяких дорестайлінгових моделях в ВТФ виробник встановлював лампочки з цоколем H8, які після рестайлінгу були замінені на H11.

READ  Як відкрити ключ Ford Mondeo 3

Лампи Н8 (зліва) і Н11, використовувані в противотуманках Ford Focus 2

Як може здатися з фото вище, лампи практично ідентичні, але ця подібність лише зовнішнє. По-перше, цоколь у них все ж різний. У Н8 на його внутрішньої частини 3 ключа: один знизу і два зверху, у Н11. тільки один знизу.

Відмінність цоколів ламп Н8 і Н11

По-друге, потужність лампочки Н8 становить 35 Вт, тоді як Н11- 55 Вт. Який варіант краще? Може, має сенс замість Н8 поставити більш яскраву Н11? З ключем, в принципі, проблем особливих не буде. колодка H8 цілком одягне на цоколь H11.

Але на жаль, ключ. не єдина відмінність. Оскільки лампочка Н11 майже в 2 рази потужніший, вона і грітися буде вдвічі сильніше. Фара, розроблена під лампу Н8, просто не витримає такої температури. у неї оплавітся відбивач, і, можливо, лопне скло. Тому будемо ставити те, що заплановано виробником Focus.

Заміна з демонтажем ВТФ

 • невелика плоска викрутка або ніж;
 • ключ Torx T-30;
 • лампи на заміну.

Акуратно піддягаємо ножем або викруткою молдинг. «брову» ВТФ. і видавлюємо назовні, виводячи його засувки із зачеплення з кузовом. На фото нижче місця розташування засувок відзначені стрілками.

Зняття молдинга противотуманной фари Ford Focus 2

Таким же чином знімаємо декоративну накладку на фару. Вона кріпиться на таких же засувках.

Фара кріпиться двома гвинтами зі шліцом T-30, розташованими з боків.

Демонтаж противотуманной фари Ford Focus 2

Відвертаємо гвинти і виймаємо протитуманні фару, не забуваючи, що вона висить на дроті. На тильній частині фари спостерігаємо цоколь лампочки з одягненою на неї колодкою харчування.

Лампа протитуманного світла з колодкою харчування

Важливо! Третій гвинт, розташований зверху фари і має шліц меншого розміру, призначений для регулювання нахилу фари. Його не чіпаємо!

Беремо лампочку за цоколь, повертаємо проти годинникової стрілки, якщо дивитися з боку цоколя, і виймаємо з фари.

Знята противотуманная лампа

Натискаємо на пластиковий фіксатор колодки і знімаємо її з лампи. Беремо нову лампочку, надягаємо на неї колодку, вставляємо в фару і фіксуємо поворотом проти годинникової стрілки. Встановлюємо ліхтар на місце, фіксуємо гвинтами, защелкиваем декоративну накладку і молдинг.

Приступаємо до заміни

Замінити лампи в «противотуманки» Ford Focus II можна двома способами:

 • З демонтажем противотуманной фари.
 • Через моторний відсік.

Заміна через моторний відсік

Цей варіант заміни мало відрізняється від попереднього, але, можливо, декому він здасться більш привабливим. Тут нам знадобиться той же ключ або плоска викрутка і, природно, лампи на заміну.

Відкриваємо капот і відвертаємо гвинт, що кріпить фару головного світла. Зробити це можна викруткою або ключем. шліц універсальний.

Відвернення фіксуючого головний фару гвинта за допомогою ключа (зліва) і плоскої викрутки

З тилу фари в нижній її частині викруткою віджимають дві пластмасові засувки. На фото нижче вони відзначені стрілками на вже знятої фарі.

Ці засувки фіксують фару головного світла знизу

Похитує ліхтар, тягнемо вперед по ходу руху автомобіля і виймаємо.

Зняття фари Ford Focus 2 Зняття живильної колодки з фари головного світла

Відключаємо живильну колодку, саму фару відкладаємо в сторону.

Корисно! Зазвичай довжини живильного лампи джгута досить, щоб відсунути фару без відключення колодки і звільнити доступ до ВТФ.

Заглядаємо під капот і бачимо задню частину ВТФ, цоколь противотуманной лампи і надіти на нього колодку харчування. Натискаємо на фіксатор колодки, саму колодку тягнемо вниз і знімаємо її з лампи. Беремо лампочку за цоколь, повертаємо проти годинникової стрілки, якщо дивитися з боку цоколя, виймаємо з фари.

Зняття колодки харчування ВТФ і самої лампи на лівій фарі

Беремо нову лампу, встановлюємо на місце згорілої, фіксуємо поворотом за годинниковою стрілкою, одягаємо на цоколь колодку харчування до спрацьовування фіксатора. Перевіряємо роботу ВТФ, якщо все в порядку, монтуємо фару головного світла на штатне місце і кріпимо гвинтом.

Як поміняти лампочки в противотуманках Ford Focus 2 до рестайлінгу і після?

Перегорання лампочок. найпоширеніша несправність світлових приладів будь-якого автомобіля. У цій статті ми розберемося з протитуманними фарами Ford Focus 2 рестайлінг і дорестайлінг: дізнаємося, які лампи в них використовуються і як їх самостійно замінити.

Що робити, якщо заміна не допомогла і фари все одно не горять

Якщо після заміни противотуманной лампочки фара все одно не горить, то в першу чергу перевіряємо справність запобіжника, який живить цю фару. Для цього нам потрібно розкрити монтажний блок. Він розташований в салоні автомобіля під речовим ящиком (бардачком) навпроти пасажира. Повертаємо пластиковий фіксуючий гвинт і опускаємо блок запобіжників.

Монтажний блок фіксується однією поворотною засувкою

Залежно від року випуску монтажний блок може виявитися однією з двох модифікацій:

Монтажний блок Ford Focus 2 дорестайлінг

Монтажний блок рестайлінг

У першому випадку за протитуманний світло відповідає запобіжник 69 номіналом 20 А. Місце розташування його можна подивитися на фото нижче.

Розташування та нумерація запобіжників під внутрішньосалонове монтажному блоці Ford Focus 2 дорестайлінг

Якщо у нас рестайлінг (2008 року і молодше), то за протитуманний світло відповідає запобіжник F116 номіналом 20 А. Місце його розташування можна подивитися на фото нижче.

Розташування та нумерація запобіжників під внутрішньосалонове монтажному блоці Ford Focus 2 рестайлінг

Ну а якщо запобіжники і лампи в порядку, то проблема, на жаль, серйозніше. Знаючи основи електрики і вміючи читати електричні схеми, можна спробувати виправити все своїми силами. Для цього перевіряємо:

 • Справність сполучних колодок в монтажному блоці і в фарах.
 • Цілісність проводки і відсутність її замикання на кузов автомобіля. Знаходимо. усуваємо. Чи не знаходимо. відключаємо несправний провід і замість нього прокидаємо новий, використовуючи тільки спеціальний автомобільний.

Якщо знань не вистачає, то вихід один. знайомий електрик (необов’язково авто) або СТО.

Ось ми і розібралися з лампами протитуманного світла на Ford Focus 2. Тепер вибрати і замінити їх самостійно не складе особливих труднощів.

Ford Focus 2 Противотуманная фара, лампа противотуманной фари зняти заміна ремонт Ford Focus 2

Протитуманні фари Ford Focus 2 встановлені в нішах нижньої частини переднього бампера. Заміна ламп в лівій і правій протитуманних фарах, а також їх зняття виконуються однаково. Дані операції виконуються однаково на автомобілях з усіма типами кузовов.Работать зручніше на оглядовій канаві, естакаді або підйомнику, але можна і на рівній сухій площадке.Для заміни лампи відкриваємо капот.Отворачіваем саморіз кріплення блок-фари (див. «Зняття блок-фари, заміна ламп Ford Focus 2 »)

Чи не отсоединяя колодку проводів блок-фари, відводимо її в сторону так, щоб звільнити доступ до задньої частини противотуманной фари.

Повертаємо патрон лампи проти годинникової стрілки.

Натискаємо на фіксатор колодки проводів і від’єднуємо її від роз’єму патрона лампи.

Виймаємо патрон разом з лампою (вона виконана заодно з патроном).

У протитуманних фарах застосовуються лампи Н11 потужністю 55 Вт. Встановлюємо нову лампу в зворотному последовательності.Для зняття противотуманной фари відводимо або знімаємо блок-фару (див. «Зняття блок-фари, заміна ламп Ford Focus 2»).

Над задньою частиною противотуманной фари намацуємо пальцем верхній фіксатор її декоративної накладки

Натискаємо на фіксатор (для наочності він показаний на знятої накладки).

долаючи опір ще чотирьох фіксаторів (видно на зворотному боці знятої накладки).

Ключем Torx T-25 відвертаємо два самореза кріплення противотуманной фари до бампера.

Виймаємо протитуманні фару з ніші в бампері.

Натискаємо на фіксатор колодки проводів, від’єднуємо її від роз’єму фари і знімаємо фару.

Встановлюємо протитуманні фару Ford Focus 2 в зворотній послідовності і проводимо регулювання напряму світлового пучка фари (див. «Регулювання напрямку пучків світла фар»).

READ  Заміна радіатора грубки Audi 80 Б4

Для того щоб замінити ВТФ на Ford Focus 2 вам буде потрібно:

 • Велика плоска викрутка;
 • Лампочка h21, я, наприклад, вважаю за краще Osram Night Breaker, на мій погляд це найяскравіші «галогенки», які підходять для «Фокусів 2»;
 • Набір «зірочок» TORX.

.13. Ford Focus II. Зняття противотуманной фари, протитуманного ліхтаря і ліхтаря заднього ходу, заміна ламп. «ВАЖЛИВО ВСІМ»

ЗАМІНА ЛАМП протитуманні фари, ЗНЯТТЯ протитуманні фари

Замена ламп ближнего света на Ford Focus 2 рестайлинг

Протитуманні фари встановлені в нішах нижньої частини переднього бампера. Заміна ламп в лівій і правій протитуманних фарах, а також їх зняття виконуються однаково. Дані операції виконуються однаково на автомобілях з усіма типами кузовів. Працювати зручніше на оглядовій канаві, естакаді або підйомнику, але можна і на рівній сухій майданчику.

Чи не отсоединяя колодку проводів блок-фари, відводимо її в сторону так, щоб звільнити доступ до задньої частини противотуманной фари.

Повертаємо патрон лампи проти годинникової стрілки.

Натискаємо на фіксатор колодки проводів і від’єднуємо її від роз’єму патрона лампи.

Виймаємо патрон разом з лампою (вона виконана заодно з патроном). У протитуманних фарах застосовуються лампи Н11 потужністю 55 Вт. Встановлюємо нову лампу в зворотній послідовності. Для зняття противотуманной фари відводимо або знімаємо блок-фару (див. «10.7. Ford Focus II. Зняття блок-фари, заміна ламп блок-фари і покажчиків поворотів»).

Над задньою частиною противотуманной фари намацуємо пальцем верхній фіксатор її декоративної накладки.

Натискаємо на фіксатор (для наочності він показаний на знятої накладки).

Знімаємо декоративну накладку

долаючи опір ще чотирьох фіксаторів (видно на зворотному боці знятої накладки).

Ключем Torx T-25 відвертаємо два самореза кріплення противотуманной фари до бампера.

Виймаємо протитуманні фару з ніші в бампері.

Натискаємо на фіксатор колодки проводів, від’єднуємо її від роз’єму фари і знімаємо фару. Встановлюємо протитуманні фару в зворотній послідовності і проводимо регулювання напряму світлового пучка фари (див. «1.3.1. Ford Focus II. Перевірка стану шин, коліс і регулювання напряму пучка світла фар»).

Как снять передние фары и поменять все лампы. Ford Focus II рестайлинг.

ЗАМІНА ЛАМПИ В задні протитуманні ліхтарі І ліхтарі світять ЗАДНЕГО ХОДУ АВТОМОБІЛЯ З кузові хетчбек

У задньому бампері хетчбека встановлені: зліва. задній протитуманний ліхтар, праворуч. ліхтар світла заднього ходу Заміна лампи показана на прикладі ліхтаря заднього ходу. Лампа в задні протитуманні ліхтарі змінюється аналогічно. Лампу можна замінити, не знімаючи ліхтар. Доступ до ліхтаря можна полегшити, вивісивши задню частину автомобіля.

Повертаємо патрон з лампою проти годинникової стрілки.

Виймаємо патрон з лампою з корпусу ліхтаря.

Злегка натискаючи на колбу лампи, утапливаем її в патрон і повертаємо за годинниковою стрілкою.

Виймаємо лампу з патрона. У ліхтарях встановлені лампи P21W потужністю 21 Вт.

Натискаємо на три фіксатора

виймаємо ліхтар з ніші бампера. Встановлюємо ліхтар в зворотній послідовності.

попередня підготовка

Протитуманні фару замінюють, використовуючи такі матеріали з інструментами:

 • Гайкові ключі.
 • викрутки.
 • TORX T 20.
 • Рукавички. тканинні.
 • ВТФ. 1209177.

Необхідно встановити Ford Focus над оглядовою ямою або на сухій рівній майданчику.

Установка ДГЗ на Ford Focus 2 naperedok

Установка денних ходових вогнів на Ford Focus 2 рестайлінг 2008-2012. установка штатних ДГЗ робиться в.

Заміна противотуманной фари Ford Focus 2

Провести заміну противотуманки можливо самостійно, виконавши стандартний перелік заходів. Визначають необхідність установки нової лампи на Ford Focus 2, орієнтуючись на зовнішні ознаки. Якщо ВТФ не включається або світіння тьмяне, а в процесі огляду виявляються механічні пошкодження або є ознаки розгерметизації, що виражаються в наявності конденсату, то потрібно зняти стару фару і встановити новий оптичний елемент.

Як зняти ВТФ на Ford Focus 2. Заміна лампочок в противотуманках на Ford Focus 2 своїми руками

 • Коли ВТФ знята, у вас з’являється доступ до штекера, від’єднайте його, стиснувши вусики з боків штекера.
 • Заміна лампочки в противотуманки виконується дуже просто, достатньо просто повернути лампочку проти годинникової стрілки і дістати лампочку.

  Коли виконаєте заміну однієї лампочки, сміливо приступайте до заміни другий лампочки з іншого боку, якщо в цьому є необхідність.

  Примітка: З лівого боку заміна ВТФ на Ford Focus 2 проходить значно легше через те, що там вам не заважає бачок омивача.

  протитуманних, фара, ford, focus, рестайлінг

  На все про все у вас піде не більше 15-20 хвилин часу. Збірка виконується в зворотному порядку. Будьте обережні і уважні, бажаю успіхів у роботі. На цьому у мене все, до нових зустрічей на Ford Майстер.

  Сподобалася стаття? Поділіться нею з друзями в соц. мережах мережах:

  Схема проведення процедури

  Робота починається з відкривання капота і відкручування кріпильних гвинтів, які фіксують головний фару. Головний елемент відводиться в сторону, відключати його від електропроводки необов’язково. Досить отримати доступ до корпусу оптичного елемента FORD Focus.

  Згодом повертається патрон лампи, що входить в конструкцію оптики у вигляді конструктивного елемента. Необхідно обертати деталь проти ходу годинника, і натиснувши на фіксуючий компонент роз’єму проводки демонтувати патрон.Вніманіе! Необхідно пам’ятати про використання ламп, що відносяться до серії Н11 і мають рівень потужності 55 Вт.Требуется зняти декоративний елемент на бампері затвору викруткою і сдёрнув з утримують деталь замків. Треба намацати фіксатор накладки, дотягнутися до якого простіше зверху, зсередини над розташованим ззаду сегментом ВТФ. Компонент видаляється з лицьової частини бампера.

  Важливо! Деталь утримується чіпкими, але крихкими фіксаторами, що примушують діяти гранично акуратно.

  Гвинти, що прикріплюють оптику, откручиваются за допомогою набору TORX T 20. Остаточно від’єднавши компонент від бампера, витягують з посадкового гнізда фару, натискаючи на фіксатор роз’єму, що дозволяє відключити провідний електричний джгут.

  Знявши оптику, треба провести заміну, виконуючи операції в зворотній послідовності. Рекомендується відрегулювати світловий пучок, домігшись оптимальної роботи світлового оборудованія.Прідержівайтесь пропонованого алгоритму і процедура, пройде успішно. Уважно поставтеся до фіксації проводки під час установки компонента в нішу і зворотного збирання.

  Ознаки несправного або несправного перемикача протитуманних фар

  Вимикач протитуманних фар. це електричний вимикач, який відповідає за управління роботою протитуманних фар.Протівотуманние фари. це додаткові ліхтарі, які розташовані під фарами. Вони призначені для забезпечення додаткової видимості при несприятливих погодних умовах, таких як сильний дощ або густий туман. Їх низьке розташування і широкий кут нахилу допомагають водієві бачити краю дороги, а також смуги руху. Якщо вимикач протитуманних фар виходить з ладу, він може покинути автомобіль без включених протитуманних фар. Зазвичай несправний або несправний перемикач протитуманних фар викликає кілька симптомів, які можуть попередити водія про потенційну проблему.

  Чому не можна включати противотуманки в гарну погоду (Не гальмуй 10-07-2017)

  У цьому ж положенні ручки управління будемо включати і дальнє світло. Щоб це зробити, необхідно потягнути підрульовий важіль зліва на водія і потримати його в такому стані 2-3 секунди. Важіль фіксуватися не буде, але дальнє світло включиться, а щоб його вимкнути, можна або потягнути важіль в сторону водія і утримувати 2-3 секунди, або вимкнути ближнє світло ручкою управління світлом. Така схема збиває з пантелику багатьох початківців фордоводов, але вона по-своєму зручна і практична. Чи не зліпите зустрічних дальнім світлом і приємних всім подорожей! Підписуйтесь на наш канал: В чому різниця між звичайними і протитуманними фарами?

  Як Включити Противотуманки На Ford Focus 1

  Старе освітлення Ford Focus другого покоління не дивно. традиційні галогенні фари, розташовані поруч, бічні ліхтарі, протитуманні фари (один задній і два передніх), габаритні вогні і ліхтар заднього ходу, які з якоїсь причини не розташовані з боку водія і навпаки. Але у багатьох є питання про те, як включити дальнє світло на Ford Focus 2, оскільки схема включення трохи заплутана.

  READ  Заміна задніх амортизаторів Ford Focus 1

  Тим водіям, які довгий час водили інші автомобілі, складно зосередитися на схемі управління освітленням.

  У більшості сучасних автомобілів головна оптика управляється максимум однією або двома кнопками на передній панелі і лівим перемикачем на рульовій колонці. Де б він не працював за цією схемою:

  • в нейтральному положенні, коли важіль повертається щодо контрольної колонки, покажчики повороту підрізають вгору або вниз;
  • на кінці важеля є рукоятка, яка має три положення: світло вимкнене, розміри включені, і промінь ближнього світла блимає;
  • нефиксированное положення важеля при русі до водія тимчасово включає дальнє світло, і стаціонарне положення водія, коли дальнє світло активується дальнім світлом.

  Набагато легше. Але в Ford Focus інженери збиралися зробити це по-іншому. При цьому, звичайно, в схемі фокусування є раціональне зерно для управління світильниками. На лівому важелі немає ручок, щоб активувати дальнє світло, але функція включення залишається, кліпаючи, коли важіль рухається до водія. Але багато особливостей дали окреме обертання на фронті. Залежно від року випуску і конфігурації ця ручка може мати кілька положень і відрізнятися за функціональністю.

  Ford Focus 1 ближнє світло

  Наш священний регулятор позначений стрілкою.

  На деяких рівнях обробки другого фокуса встановлений датчик освітленості, який активується включенням автоматичного режиму фар. Автоматичний режим відключається поворотною ручкою на передній панелі. Це працює так: світловий датчик встановлюється на борт автомобіля, визначає ступінь освітленості місця і при слабкому освітленні включає фари. Це зручно, наприклад, при проїзді через тунелі або коли погода несподівано змінюється, в сутінках, коли водій може забути включити ближнє світло.

  Ми перемикаємо контролер в цю позицію.

  У тому ж положенні регулятор включає дальнє світло. Для цього потягніть важіль рульової колонки з лівого боку водія і утримуйте його в цьому стані протягом 2-3 секунд. Важіль уже не буде заблокований, але загориться дистанційний світло, і щоб його відключити, ви можете або потягнути важіль в сторону водія і утримувати його протягом 2-3 секунд, або вимкнути ближнє світло за допомогою контролера освітлення. Ця схема збиває з пантелику багатьох початківців водіїв Ford, але вона зручна і зручна по-своєму. Не будьте засліплені дальнім світлом і приємним подорожжю для всіх!

  Практично на всіх комплектаціях реалізована схема включення габаритних вогнів. Щоб активувати його, встановіть ручку навпаки значка габаритних вогнів і відпустіть перемикач одним натисканням кнопки, заглушаючи двигун. Це виглядає приблизно так.

  Зручно, коли розміри зменшені, а підсвічування кімнати і приладової панелі виключена для економії заряду акумулятора. Незалежно від того, яка фара включена, ми можемо включити протитуманні фари в будь-який час, потягнувши ручку харчування одним клацанням миші. Щоб активувати протитуманні фару ззаду, потягніть ручку ще одним клацанням.

  Гальмівна система. Volkswagen Polo. Про авто та мото

  Раз тепер у нас немає ЗДТ, то і на балці не потрібні вуха кронштейни для скоб супорта.

  І ми отримуємо невибагливий і доступний “майже німецький” автомобіль для Росії! Після опускання важеля стоянкового гальма колодки відходять від барабана під дією стяжних пружин 6 і Гальмо стоянки не вимагає особливого догляду.

  Антиблокувальна система гальм ABS складається з датчиків частоти обертання коліс, вимикача стоп-сигналів, гідроелектронного блоку управління і сігналвной лампи. Крім того, антиблокувальна система обладнана системою самодіагностики, що виявляє несправності її компонентів, і передбачає функції підтримки роботи при відмовах системи.

  Гальмівний механізм заднього колеса Polo седан: Система ABS забезпечує наступні переваги: ​​Після включення запалення модулв ABS подає напругу на датчики, в яких використовується ефект Холла. Датчики генерують вихідний сигнал у вигляді прямокутних імпульсів.

  Сигнал змінюється пропорційно частоті обертання імпульсного кільця датчика, вбудованого в ущільнення підшипника передньої маточини і безпосередньо в задню ступицю. На основі цієї інформації гідроелектронний блок управління визначає оптимальний режим гальмування коліс. Для діагностики і Volkswagen Polo седан гальма антиблок ровочной системи гальм потрібні спеціальне устаткування і оснащення, тому в разі виходу її з ладу обращайтесв на спеціалізовану станцію технічного обслуговування.

  Поршні циліндрів переносять тиск на гальмівні колодки гальмівні накладки. Гальмівний диск: Вільно обертається в потоці повітря разом з кожним переднім колесом відводить теплоту тертя. Гальмівний супорт: При так званому кулачковому супорті, Volkswagen Polo седан гальма знаходиться в Polo, потрібен тільки один гальмівний поршень для того, щоб притиснути обидві гальмівні накладки до гальмівного диску.

  Гальмівний барабан: Разом зі своїми накладками вони забезпечують тертя на внутрішній стороні барабана. Процес гальмування При натисканні на педаль гальма поршень в гальмівному супорті притискає обидві гальмівні накладки внутрішню і зовнішню до гальмівного диску. При знятті ноги з педалі гальма прокладка поршня відтягує назад поршень і разом з ним гальмівний супорт від гальмівних дисків.

  Так між гальмівною накладкою і диском виникає зазор. Він менш міліметра, але його Volkswagen Polo седан гальма, щоб гальмівний диск знову обертався вільно. Аналогічний процес здійснюється в гальмівному барабані.

  Участь регулюючої електроніки постійно збільшується також в гальмівній системі. Майже повсюдно поширена і майже кожному відома ABS, система антиблокування гальм. При різкому гальмуванні вона не Volkswagen Polo седан гальма блокування коліс. До того ж ABS дозує гальмівне зусилля на кожному колесі. Чисте блокуючу гальмування більше неможливо.

  Збої в ABS не роблять вплив на роботу гальмівної системи і на посилення. Задні гальмівні механізми мають барабанну конструкцію.

  Робимо самі скандинавський світло в Ford Focus 3 | Ford Focus

  Ну чому у нас не все, як у всіх? Чому ми завжди йдемо своїм шляхом? Чому новий Сhevrolet Aveo не комплектують з заводу бризговиками? Нормально техогляд не пройти! Чому в FORD Фокусі 3 є функція автоматичного включення світла, яка включає ближнє світло в темний час доби? Хоча, ще до його появи на нашому ринку, було прийнято закон зобов’язує водіїв включати ближнє світло фар або ДГЗ в будь-який час доби. Чому відразу не зробили автоматичне включення фар, при включенні запалювання?

  Ось і перейнявся я включенням цієї функції в своєму Фокусі 3. У попередньому Фокусі (Ford Focus 2) треба було морочитися з установкою додаткових релюшек і запобіжників в стандартний блок, а в цьому автомобілі все набагато простіше. Дану функцію можна активувати за допомогою спеціального дилерського обладнання. Правда з цією роботою справляються і народні умільці, які не пошкодували кругленьку суму і прикупили собі такі прилади (Ford VCM IDS).

  Весь процес активації займає від п’яти до десяти хвилин і якщо ви не боїтеся проводів і роботи руками, то у вас все обов’язково вийде. Далі алгоритм роботи «скандинавського світла» в різних режимах.

  Перемикач світла в положенні «0»

  Перемикач світла в положенні «А»

  Гальмівна система Polo Седан. Несправності

  Колісні циліндри гальмівних механізмів задніх коліс однакові. Передні колодки гальмівних механізмів однакові, а задні розрізняються на них дзеркально-симетрично встановлені незнімні важелі приводу гальма стоянки.

  Наконечник распорной планки і храповик гальмівного механізму лівого колеса мають праву різьбу. На аналогічних деталях правого гальмівного механізму Volkswagen Polo седан гальма ліва різьба. Виявляється задня гальмівна система Polo Sedan також як і передня представлена ​​в двох варіантах.

  На автомобілі до м На нових автомобілях варто вже PR-1KH і має гальмівний барабан

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS