Як перевірити котушку запалювання ВАЗ 2107 Карбюратор

Діагностика та заміна котушки запалювання

Займання паливоповітряної суміші в циліндрах здійснюється свічкою, для спрацьовування якої потрібна висока напруга порядку 11-20 кВ. Трансформація струму в системі запалювання автомобіля VAZ2107 виникає у спеціальному циліндричному трансформаторі. Цей пристрій встановлюється в двигунному відсіку на брудній основі з лівого боку та прикріпленого до нього з двома шпильками.

Перевірка котушки запалювання в дорожніх умовах

котушку, запалювання, 2107, карбюратор

Тип використовуваного на котушок VAZ2107. B-117A, він був спеціально розроблений для класичних лінійних машин з контактним запалюванням. Цей пристрій складається з наступних частин:

Ядро. це набір пластин з спеціальних електричних штампів. Цей пункт є основою для котушок один від одного. Котушка має металевий корпус, наповнений трансформаторним маслом. На кришці з діелектрика існує два контакти для живлення первинної котушки та один вихід для високовольтного дроту.

Як перевірити котушку запалювання ВАЗ 2107 Карбюратор

, 2107

 • . :
 • .
 • .

2107

2107 ,

2107

Перевірка елементів системи запалювання

Пропуск у роботі двигуна, особливо в сирої погоди, є наслідком розбиття ізоляції високовольтних дротів. У ізоляції дротів не повинно бути ніяких тріщин і пошкодження. Ви можете перевірити ізоляцію на розбиті за допомогою дроту, підключеного до “маси”. Якщо ви проводите вздовж ізоляції під час операції двигуна, іскри спостерігається у місцях з пошкодженою ізоляцією. Ще одним очевидним ознакою поганої ізоляції є відчутний ударний шок, коли торкається високовольтними дротами під час роботи двигуна.

Корпус відкритості високовольтних дротів легко визначити за допомогоюм. Опір повинен бути в межах 3-10 COM. Індикатори розсіювання між дротами повинні бути не більше 1-2 ком.

Як перевірити котушку запалювання ВАЗ 2107?

Перевірка запалювання на ВАЗ 2107 виконується за допомогою мультиметра або омметри.

 • Необхідно вимкнути дроти з терміналів котушки запалювання.
 • І підключіться до висновків первинної обмотки мультиметра котушки запалювання.
 • Перевірте опір. Опір первинної обмотки на котушці B-117 при температурі 20 ° С повинен становити приблизно 3-3,5 Ом, для котушки 27 типу 27.3705. 0.45-0.5 Ом.
 • Підключіть мультиметр до високої напруги B, щоб виміряти стійкість до вторинної обмотки. Стійкість до вторинної обмотки, на котушку типу B-117 при 20 ° С повинна становити 7,4-9,2 кО, для іншого типу котушки. 27.Розглядається 3705 (нормальний опір. 5-0,5 COM).
READ  Bugatti Centodieci - проверено в минус 20 градусов по Цельсию в климатической камере

Як перевірити котушку запалювання мультиметром

Процес самостійної перевірки працездатності котушки запалення досить простий і полягає у виконанні наступного алгоритму дій:

Демонтуємо котушку запалювання і візуально проводимо її зовнішній огляд, звертаючи увагу на наступні моменти:

відсутність сторонніх замикань (визначаються наявністю тріщин, що вигоріли, або точок чорного кольору); механічні пошкодження (вм’ятини, тріщини); ушкодження гумового ковпачка; оплавлення (витікання) пластмасових елементів.

Виконуємо перевірку працездатності мультиметра за допомогою вимірювання внутрішнього опору приладу та проводів. Цей момент досить важливий, оскільки впливає на точність подальших вимірів, вироблених цим приладом. Встановлюємо перемикач мультиметра в положення “200 Ом”, після чого замикаємо щупи.

Величина внутрішнього опору повинна бути в діапазоні 0-0,3 Ом.

Ми вимірюємо опір первинної обмотки котушки, що з’єднує зонд до контактів “” та “-” (див. Малюнок), після чого ми порівнюємо результат з величиною, заявленим виробником. Великий надлишок опору свідчить про скелю в ланцюзі обмотки, а відсутність опору. про наявність короткого замикання.

Ми вимірюємо стійкість до вторинної обмотки котушки, закриття пристрою зонду для контакту “” та вихід високої напруги (див. Малюнок). Порівняйте результат з значенням, вказаним виробником. Розбіжності вказують на помилку котушки (пробивання дроту, міжзорне закриття та т.Р.) та його непридатність для подальшої роботи.

Що ще звертає увагу на досвідчені автомобілістів у процесі перевірки продуктивності котушки запалювання? На надійність кріплення та здоров’я елементів енергетичного ланцюга (термінали, запобіжники) та цілісність ізоляції проводів.

Ознаки несправності

Skip Skip Smile. не полум’я з палива та повітряної суміші або його несвоєчасного підходу. У будь-якому з випадків система розглядає кількість проходів і затримки, а при необхідності вимикає непрацюючий циліндр або навіть пару. На більшості автомобілів перша ознака несправності полягає в тому, щоб світло на інформаційній панелі “Check” символу.

READ  Як зняти заднє сидіння Kia Sportage 3

Також можна відзначити серед загальних ознак.

 • Запах палива з вихлопної труби. Оскільки суміш не полум’яв у циліндрі, він видаляється майже незмінним або частково нейтралізованим.
 • Стеки у вихлопній системі. Якщо відбувається часткове загоряння, то сильно страждає каталітичний нейтралізатор, що може призвести до появи бавовни.
 • Втрати потужності. Двигун не працює належним чином, тому колінчастий вал спини з меншою частотою, що призводить до значної втрати влади.
 • Моторна тропія. Вихід з ладу одного або пари циліндрів веде до того, що двигун починає вібрувати в процесі роботи та виникають інші ознаки несправності.

У машинах з електронним блоком керування, існує кілька видів помилок, які вказують на наявність поломки.

 • Р0300. Це ознака декількох невдач у процесі запалювання горючої суміші в різних циліндрах.
 • Р0301. Р0304. Остання цифра показує, який з циліндрів він працює неправильно.

Дизайн котушки запалювання

Практично всі котушки запалення на автомобілях ВАЗ є звичайними підвищуючими трансформаторами, обладнаними двома обмотками. первинною та вторинною. Між ними є масивна сталева ядра. Все це поміщається в металевий корпус з ізоляцією. Первинна обмотка з мідного дроту, покрита лакованою ізоляцією. Кількість поворотів у ньому може варіюватися від 130 до 150. Саме на цій обмотці дається вихідна напруга 12 вольт.

Дизайн котушки запалювання на ВАЗ 2107 не можна назвати комплексом

Вторинна обмотка знаходиться на вершині первинного. Кількість поворотів у ньому може досягати 25 тисяч. Дріт у вторинній обмотці також є міддю, але його діаметр становить лише 0.2 мм. Вихідна напруга, що подається на свічки від вторинної обмотки, досягає 35 тис. Вольт.

Типи котушок запалювання

У різні роки на автомобілі ВАЗ були встановлені різні види запалювання котушок, які відрізнялися за дизайном:

 • Загальна котушка. Один з найдавніших пристроїв, який був встановлений на самому першому “семи”. Незважаючи на почесний вік, котушка встановлена ​​на ВАЗ 2107 і сьогодні. Дизайн пристрою було описано вище: дві мідні обмотки над сталевим ядром;
 • Індивідуальна котушка. В основному це встановлено на машинах з електронними системами запалювання. У цих пристроях первинна обмотка також розташована всередині вторинних, але індивідуальні котушки встановлюються на всі 4 свічки ВАЗ 2107;
 • Парні котушки. Ці пристрої використовуються тільки на машинах з електронними системами запалювання. З усіх інших, ці котушки відрізняються наявністю подвійних дротів, завдяки якій іскри не служить в одному, але негайно в двох камерах згоряння.
READ  Як підтягнути рульову колонку на ВАЗ 2107

Розташування та схема з’єднання

Катушка запалювання на автомобілях ВАЗ 2107 знаходиться під капотом, ліворуч грязьові клапани. Прикріплені до двох довгих шпильків. Гумова шапка з високою напругою, підключеною до нього.

Катушка запалювання на ВАЗ 2107 знаходиться під капотом ліворуч, на бруд

Котушка підключена відповідно до діаграми нижче.

Діаграма підключення котушки запалювання ВАЗ 2107 не особливо важко

Як перевірити котушку запалювання Carburtor VAZ 2107. 2106

Другий варіант легше витягнути високовольтний дріт від дистилятора, який призводить до котушки запалювання, ми не торкаємося ваги приблизно 0.5-0.9 міліметрів і прокручування по стартовому іскри повинні бути насичені синьо-жовтуватому тіні і голосно, якщо немає такого сміливого зміни втрати напруги (переконайтеся, що акумулятор не розряджається! Як перевірити генератор ВАЗ ) також якщо є друга котушку запалення можна просто накинути на неї дроти і перевірити завести двигун і подивитися як буде працювати або як говорилося раніше на іскру по масі як встановити запалювання на ВАЗ 2106.

Схема “Пристрій безконтактної системи запалювання (BSZH) автомобілів ВАЗ 2104, 2105, 2107″

Елементи діаграми безконтактної системи транспортного засобу ВАЗ 2104, 2105, 2107

Генератор. 2. Батарея. 3. Монтажний блок запобіжників та реле. 4. Котушка запалювання. 5. Перемикач. 6. Датчик холу. 7. Розподільник запалювання (гума). вісім. Високовольтні дроти (Armorrberry). 9. Реле запалення. 10. Замок запалювання. одинадцять. Свічки запалювання.

Примітки та доповнення

| Denial of responsibility | Contacts |RSS