Далекому світлі ВАЗ 2106

Середнє світло на 2106: можливі причини несправностей, заміна лампочки та запобіжник

Які фари використовуються на ВАЗ 2106

Враховуючи той факт, що виробництво ВАЗ 2106 нарешті зупинилася в 2006 році, легко припустити, що багато деталей та елементів дизайну автомобіля, що продовжує активно діяти російськими автомобілістами, можуть вимагати заміни. Це повністю стурбована: фабрична оптика ВАЗ 2106 у більшості випадків, його ресурс вичерпав, але це досить легко замінено новими, більш відповідними компонентами, перш за все, альтернативними лампами та стеблами.

Заводська оптика ВАЗ 2106 Сьогодні в більшості випадків вимагає реконструкції або заміни

Світильники найчастіше замінюються Біксеноном або світлодіодними.

Загальні проблеми

Серед інших, найпоширеніші проблеми, що призводять до того, що короткосвітлювальні лампи не можуть бути поховані навіть після заміни, включають наступне:

 • Зіпсовані запобіжники. окислені контакти або розплавлений захисний елемент. У ВАЗ 2106 вони знаходяться під інформаційною панеллю.
 • Реле середнього світла. Вимагає дзвінка з мультиметром електрокап.
 • Погані масові контакти на шляху від блоку запобіжника до модуля оптики. Потрібно очистити окислене місце з’єднання.

Рекомендація! Щоб покращити ступінь освітлення від ближнього світла в ВАЗ 2106 двічі, ви можете підключити третій контакт у модулі діапазону. як існує також лампа з двома нитками.

Електрична схема

ElectroSheme для підключення фари ВАЗ 2106 включає:

 • Фактично фари.
 • Вимикачі.
 • Індикатор далекого світла фари на спідометрі.
 • Реле середнього світла.
 • Режими перемикання.
 • Довге легке реле.
 • Генератор.
 • Перемикайте зовнішнє освітлення.
 • Батарея.
 • Ключ запалювання.

Електрошм’яні з’єднувальні фари ВАЗ 2106 характеризується легкістю виконання та надійності в експлуатації

Включіть середній і далекий світловий світло водій може бути перемикачем керма. Потрібно, щоб натиснути кнопку Outdoor Switch Switch. Однак, навіть якщо ця кнопка не натиснута, водій може виконувати короткочасне світло світло (наприклад, для застосування світлового сигналу), витягування важіль рульового перемикача: це можливо через те, що контакт світла Сигналізаційний сигнал живиться безпосередньо з блокування запалювання.

Сам сирський вимикач (який також називається трубкою) на “шести”. тривимірні (далеко, поблизу світла та розмірів) і закріплені затисканням до кронштейна рульового валу. Якщо потрібно ремонт або заміна трубки, то, як правило, необхідно розбирати рульову колону, а найбільш типовими недоліками перемикача рульового колеса є відмова його контактів (в результаті, це не так Робота, наприклад, далекий або диплом) або механічний пошкодження самого трубки.

Рульовий вимикач на “шести”. тривимірним (міжміський, поблизу світла та розмірів) і закріплюється затискач до кронштейна рульового валу

Реле

У автомобілі ВАЗ 2106 спочатку використовувався PC-527 typelight реле, для зміщення, що прийшло реле 113.3747-10. Обидва реле розташовані в відсіку силового блоку на бруд з праворуч по руху автомобіля. За свої технічні характеристики реле середнього та далекому світлі ідентичні:

У звичайному стані відкриті контакти реле фари: закриття відбувається, коли близьке або ліве світло увімкнено з перемикачем керма. Ремонт реле Коли вони не мають порядку, найчастіше недоцільно: з урахуванням їх низької вартості, легше замінити з новим.

ВАЗ 2106 зникла сигналізація як перевірка

Актуальність включення фари в автоматичному режимі пов’язана з тим, що багато водіїв забувають, що середній світло під час денного часу (який призначається правилами дорожнього руху), і результат. штрафи. У Росії така вимога з’явилася вперше у 2005 році і спочатку застосовується лише до руху за межами поселень. З 2010 року, щоб включити середнє світло або розміри, коли всі драйвери водіння: цей захід призначений для покращення безпеки дорожнього руху.

READ  Яку олію лити у ВАЗ 2106

Ті з водіїв, які не довіряють своїй власній пам’яті, виконують просту модифікацію електричного насоса ВАЗ 2106, внаслідок чого автоматично перетворюється на автозапчастину. Ви можете виконувати таку модернізацію різними способами, і найчастіше значення реконструкції зменшується, щоб забезпечити включення середнього світла після запуску двигуна.

Крок за кроком Заява про заміну

Російські автомобілісти, які керують Жюльєвською “Класичною”, задають питання, як підключити або замінити легке реле на ВАЗ 2106, щоб він функціонував у майбутньому без проблем. Подібні роботи виконуються і при замінюванні легкого реле “Шість”.

Заміна легкого реле ВАЗ 2106 проводяться у наступній послідовності:

 • Від’єднайте дріт від негативного виходу акумулятора
 • Перехресна викрутка вимикайте два самолюбності та видаліть реле.
 • Встановлення всіх частин, взятих у зворотній послідовності. Сторона оббивки виправлення з новими власниками.

На ВАЗ 2106 віддаленого світла зник. ? Світло світло на ВАЗ 2106: Причини поломки, поради та рекомендації

Сьогодні ми поговоримо про таку несправність, як непрацююча віддалена світло на автомобілі ВАЗ-2106. Особливістю блоку фари цього автомобіля полягає в тому, що лампи далеко і ближнього світла розташовані в різних фари, що спрощує вирішення проблеми. Далекі фари не є життєво важливими і використовуються у виняткових випадках, тому його несправність не вимагає термінового ремонту.

Іноді трапляється, що перехід до віддаленого світла є причиною відключення ближнього світла або повного вимкнення однієї з боків (довгий і закрити одночасно). Найчастіше це пов’язано з підкисленням маси однієї з голов. Крім того, причиною може бути запобіжниками, а реле, які можна легко перевірити.

Запобіжники, перемикачі та реле

Якщо у вас є далеке світло, повністю зникло, то навряд чи в лампи розжарювання. одночасний вихід двох ламп можливий лише за допомогою несправного регулятора напруги генератора, який, швидше за все, впливати не тільки на фари.

По-перше, перевірте запобіжники. знайдіть запобіжники в інструкції з експлуатації, які відповідають світловим лампочкам, видаляючи їх і переконайтеся, що вони не подолали.

Наступна дія стане перевіркою працездатності перемикача рульового колеса. на транспортних засобах заднього колеса ВАЗ, ця несправність є досить поширеною.

Переконайтеся, що реле та перемикачі, перевірте ефективність Light Relay. для цього використовуйте мультиметр. Якщо ви не знаєте, як використовувати мультиметр. з описом, фотографіями та відео в Інтернеті.

Спалили одну з довгих ламп

З такою несправностям, віддалене світло не вдається повністю. як правило, вимикається лише одна лампа. Рішення проблеми в цьому випадку знає майже кожен власник автомобіля, але ми все одно нагадуємо, як зробити заміну:

 • Відкрутіть кріплення болтів обличчя несправних фари
 • Поверніть скло за годинниковою стрілкою і витягніть пожежну ярмарку
 • Вимкнути дроти з контактів
 • Натисніть замок і ретельно видаліть лампочку

Переконайтеся, що лампа не вдається, вивчаючи розжарючу нитку (як у випадку звичайних побутових ламп). Якщо лампа несправедлива, ви повинні придбати нову лампу та встановити його на місце старого, не торкаючись склянки з руками. Після цього зібрати все в зворотному порядку і переконайтеся, що продуктивність міжміського світла.

Ліва фари далекого світла на ВАЗ 2106 не світиться, обидва спалюються в найближчому, що є причиною?

вимикачі. може окислюватися. Видалити запобіжники в розетках.

Цілком з спаленого запобіжника відрізняється перенесенням перевезення між контактами (всередині запобіжника)

Екзаменаційна лампа на охайні? Так. не запобіжник. Дивіться лампу та проводку до неї.

Ну, це легко визнати, замість цього двократна монета, а лампочка, спалена з пристрою, чорний, а скеля можна побачити

Дивитися годинник у мене був такий дріт, побитий поруч із запобіжниками

У мене є ВАЗ 2106, і така причина відсутність віддалених світлових опіків, і обидва горить, що може бути причиною. Допоможіть будь ласка

READ  Заміна передніх гальмівних колодок VAZ 2106

Замінити поради

Говорячи про заміну компонентів електричної ланцюги, варто сказати кілька слів про правильну заміну лампочок.

Потрібно виконати це у такому порядку:

 • Вимкніть запалювання і видаліть клавішу з замку.
 • Відкритий капот.
 • Відкрутіть блок фарб (для цього ви повинні відкрутити болти з обох сторін) і видалити його.
 • Зніміть контактну групу, відключивши його від відбивача (ця процедура повинна бути зроблена надзвичайно м’яко).
 • Пошук весняних кліпів, звільняючи їх.
 • Зніміть непрацюючу лампочку.
 • Вставте нову лампочку у звільнені картридж.

Діагностика та інспекція ефективності

Перевірка реле середнього світла ВАЗ 2106 (Схема з’єднання Multotela)

Щоб перевірити потрібні вам реле (всі контакти підписані реле, а силові контакти, як правило, мають жовтувату відтінку):

ВАЗ 2106 зникла сигналізація як перевірка

 • Подайте напругу 12 В (наприклад, від акумулятора) до висновків обмотки реле котушки (елементи керування 85 і 86).
 • Вимірюйте опір (мультиметр у режимі модуля) між потужністю призводить (30 і 87).

Якщо реле працює, то під час постачання напруги буде клік, а опір буде близьким до нуля (нескінченно невеликий). В іншому випадку реле дефектне, і його потрібно замінити.

Ремонт освітлення

Можливі причини несправності

Отже, якщо середнє світло відсутнє на ВАЗ 2106 в одній з головок, то, як уже згадувалося вище, швидше за все, розмита лампочка.

Якщо заміна лампи не дала результатів, то помилки можуть бути наступними:

 • Контакти в блоці були окислені або спалені;
 • Заблокував запобіжник;
 • Реле не вдалося;
 • Несправний перемикач;
 • У схемі було розбиття.

Давайте розглянемо детальну інформацію про те, як діагностувати та усунення неполадок.

Заміна лампи

Перш за все, слід сказати, що близька освітлена лампа на ВАЗ 2106 відповідає стандарту H4, т.Е. Він має два нитки, що дозволяє прожекторам працювати у двох режимах. В даний час такі лампочки виробляють різні компанії, як відомі бренди, так і мало відомих фірм.

Слід зазначити, що вітчизняні лампочки “маяк” дуже популярні серед власників автомобілів. Вони значно нижчі, ніж ціна, ніж імпортні аналоги, але в той же час вони не поступаються їм у якості.

Порада! Бажано одночасно змінювати лампочки в двох фарах, оскільки вони приблизно однакові. Крім того, різні моделі ламп можуть відрізнятися.

Інструкції щодо виконання цієї роботи виглядають так:

далекий, світлі, 2106
 • Потім перехресна викрутка повинна бути ослаблена замки, які тримають фари.
 • Далі, вам потрібно трохи перетворити металевий обруч, і демонтаж.
 • Тепер ви можете витягнути фари своїми руками і від’єднати його від взуття. На цьому етапі вам потрібно звернути увагу на контакти контакти. При необхідності вони повинні бути очищені.
 • Тоді вам потрібно підмітати фіксатор, і видалити лампочку.
 • Крім того, робота виконується у зворотному порядку. встановлено нову лампу, яка натискається на фіксатор, а взуття підключено до контактів. Аблактура Фару повинна бути встановлена ​​на місці і зафіксувати обруч. Пластикова панель вставляється при вимкненні, що потрібно трохи натиснути на характерний клік.

Зверніть увагу! У процесі заміщення лампи неможливо доторкнутися до пальців своєї скляної колби, інакше він може швидко перестаратися. Якщо ви почали все ще за склом, поверхня повинна бути витирана вагою в спирті.

На цьому процесі заміни лампочки завершена.

Заміна запобіжників

Якщо після заміни лампочки ще не спалює фари до 2106, запобіжники повинні бути перевірені. Вони знаходяться під панеллю приладів.

У цьому випадку потрібно звернути увагу на два запобіжники:

Слід зазначити, що середнє світло на ВАЗ 2106 часто не працює через відхилення контактів запобіжників або їх окислення. У цьому випадку їх потрібно регулювати і очистити. Якщо захисний елемент розплавлений, він повинен бути замінений.

Зверніть увагу! Контакти у блоці запобіжника, неможливо безпосередньо піднятися, оскільки захисний елемент може подолати через невдачу електричного обладнання, відповідно, це може призвести до більш серйозних поломки або навіть запалювання проводки ВАЗ.

READ  Де знаходиться датчик тиску масла ВАЗ 2112

Ліквідація інших недоліків

Якщо середнє світло на ВАЗ 2106 не горить, то щоб виявити несправність, вам знадобиться мультиметр для дзвінка, або принаймні перевірка світла. Перевірка ланцюга та обладнання слідує за схемою, яка показана нижче.

Слід сказати, що часто не вдається реле довгої відстані та ближнього світла на ВАЗ 2106, які вказані на діаграмі за номером 6 і 4.

Реле середнього світла на ВАЗ 2106 (під)

Зверніть увагу! Реле включення низьких фари на ВАЗ 2106 взаємозамінно з далеким реле, тому ці пристрої однакові.

 • Якщо немає напруги на реле та запобіжниках, ви повинні перевірити секцію проводки з перемикача до терміналу 6 на реле, а також сюжет від перемикача на вимикач зовнішнього освітлення, якщо проводка машини є нормальним, Це означає, що перемикач не вдається.
 • Якщо запобіжники подається напруга, то перерви схеми повинні бути підписані на сайті від блоку до фари. Часто розбивка лежить у поганому контакті мас. У цьому випадку потрібно лише очистити контакт.

Тут, по суті, всі причини, чому зовнішнє освітлення на “Шість” не працює.

Порада! Багато власників автомобілів зацікавлені в тому, як покращити середнє світло на ВАЗ 2106. хто підходить мало? Проблема може бути вирішена досить просто. підключіть сусіднє світло у другій гарнітурі. Справа в тому, що в цьому пристрої також встановлена ​​двовимірна лампа, однак третій контакт не підключений до ланцюга.

Коментарі та думки власників 24

Змінив блок від газу до євро, ліва сторона не горить далеко, вона не може бути підключена правильно?

Я майже настільки набагато простіше працює, але як тільки ви вмикаєте віддалену всі вихлопні небо ?Запобіжники все це теж

вирішив проблему? Тепер я маю такий лайно.

Дякую всім, найпростіша заміна запобіжника.

У мене є або ублюдки. Або потрібно вийти і на голову ебать І все працює

Це було, запобіжники, ймовірно, стоїть старий блок. Або контакти.

Перевірте масу на фарах і обов’язково змінюючи блоку запобіжника! Я тільки вирішив цю проблему.

Це вічна проблема взуття та трояковинчінкка, щоб сміятися в тому, що міжміські фари знаходяться на боці, а присутність стандарту 8 ампур, а для нього це навантаження є енергійним, і до амобану, якщо контакт нагрівається, а іноді починає бути збільшеним і стає коротким, тому що

Лікується дуже просто покласти в 3 і 4 керамічних покупок (правда про них Тогело знайти їх, адже вони вже не звільняють їх. Не звільняйте їх попросіть їх від старих людей, які можуть лежати з радянських часів) або покласти до більш amperezh)

Минулого тижня я купив кераміку), я ілюструю таку проблему з правого боку, запобіжник був нудний, а фара світила, що ні)

Запобігаючі перевірки або очищення контактів у блоці запобіжника

Я буду банально. це запобіжник. Щось подібне.Покарати їх на місці, якщо це не допоможе змінити, користь копійки

Проблеми з середнім світлом

 • Спалили лампу до середини світла. Вирішено шляхом заміни нової лампи.
 • Контакти мінус дроту, що йдуть до середнього світла (маса) окислюється. Потрібно очистити всі контакти мінусних дротів, що виникають з блоку фарх.
 • Середній запобіжник заблокував. Необхідно замінити запобіжник нової відповідної номінальної. Якщо після заміни запобіжника знову спалюється, коли світло увімкнено, то відбулося закриття в бортовій мережі, і необхідно зв’язатися з автофектором для усунення несправності.
 • Неправильний реле середнього світла. Помилка усувається шляхом заміни реле до нового.
 • Неправильний перемикання важіль (Tubus) далеко / середній світло.

Досі читаємо: чому не дають квитка на реалізацію в санаторії після лакуного інсульту

| Denial of responsibility | Contacts |RSS